uncle_BoB_2015

clanlogo
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 17/04/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar103269022236
Ortalama Seviye8,440,008,778,31
Galibiyetler5221050,56%00,00%627,27%9741,10%
Yenilgiler4976648,19%00,00%1672,73%13758,05%
Berabere12931,25%00,00%00,00%20,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar2513024,33%00,00%14,55%4117,37%
İmha edilen Tanklar871060,8400,0080,361260,53
Yoketme Oranı1,110,000,380,65
Tespit edilen Tanklar1416771,3700,00341,552491,06
Verilen Hasar1.251,090,00798,91943,89
Düşman üssü işgal puanı512920,5000,0000,001710,72
Üs savunma Puanı380210,3700,0000,00950,40
Deneyim728,810,00554,36636,59
WN71092,760,00423,13669,05
WN81389,500,00649,591046,97
Toplam
Savaşlar103269
Ortalama Seviye8,44
Galibiyetler5221050,56%
Yenilgiler4976648,19%
Berabere12931,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar2513024,33%
İmha edilen Tanklar871060,84
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar1416771,37
Verilen Hasar1.251,09
Düşman üssü işgal puanı512920,50
Üs savunma Puanı380210,37
Deneyim728,81
WN71092,76
WN81389,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar22
Ortalama Seviye8,77
Galibiyetler627,27%
Yenilgiler1672,73%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14,55%
İmha edilen Tanklar80,36
Yoketme Oranı0,38
Tespit edilen Tanklar341,55
Verilen Hasar798,91
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim554,36
WN7423,13
WN8649,59
Son 30 gün
Savaşlar236
Ortalama Seviye8,31
Galibiyetler9741,10%
Yenilgiler13758,05%
Berabere20,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar4117,37%
İmha edilen Tanklar1260,53
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar2491,06
Verilen Hasar943,89
Düşman üssü işgal puanı1710,72
Üs savunma Puanı950,40
Deneyim636,59
WN7669,05
WN81046,97
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar330000
Galibiyetler13741,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18455,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere92,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7121,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1770,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2590,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.274,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1530,4600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3751,1400,0000,0000,00
Deneyim612,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar330
Galibiyetler13741,52%
Yenilgiler18455,76%
Berabere92,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar7121,52%
İmha edilen Tanklar1770,54
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar2590,78
Verilen Hasar1.274,78
Düşman üssü işgal puanı1530,46
Üs savunma Puanı3751,14
Deneyim612,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar67000
Galibiyetler3349,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3247,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1623,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar440,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar941,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar944,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı280,4200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1261,8800,0000,0000,00
Deneyim664,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar67
Galibiyetler3349,25%
Yenilgiler3247,76%
Berabere22,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar1623,88%
İmha edilen Tanklar440,66
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar941,40
Verilen Hasar944,12
Düşman üssü işgal puanı280,42
Üs savunma Puanı1261,88
Deneyim664,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar151000
Galibiyetler7449,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7750,99%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6140,40%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1280,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1460,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.130,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1020,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5463,6200,0000,0000,00
Deneyim809,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar151
Galibiyetler7449,01%
Yenilgiler7750,99%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6140,40%
İmha edilen Tanklar1280,85
Yoketme Oranı1,42
Tespit edilen Tanklar1460,97
Verilen Hasar1.130,92
Düşman üssü işgal puanı1020,68
Üs savunma Puanı5463,62
Deneyim809,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2518000
Galibiyetler99339,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler148659,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere391,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar57922,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12750,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,660,000,000,00
Tespit edilen Tanklar29921,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.079,660,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı21500,8500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı34481,3700,0000,0000,00
Deneyim556,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar2518
Galibiyetler99339,44%
Yenilgiler148659,02%
Berabere391,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar57922,99%
İmha edilen Tanklar12750,51
Yoketme Oranı0,66
Tespit edilen Tanklar29921,19
Verilen Hasar1.079,66
Düşman üssü işgal puanı21500,85
Üs savunma Puanı34481,37
Deneyim556,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar134000
Galibiyetler4130,60%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9268,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,75%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1914,18%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar650,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1180,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.356,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı460,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı720,5400,0000,0000,00
Deneyim470,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar134
Galibiyetler4130,60%
Yenilgiler9268,66%
Berabere10,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar1914,18%
İmha edilen Tanklar650,49
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar1180,88
Verilen Hasar1.356,33
Düşman üssü işgal puanı460,34
Üs savunma Puanı720,54
Deneyim470,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (434)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 81274,09786422849,83%1562,39
T-44-100 81131,30769410152,33%1504,05
Lorraine 40 t 81244,60747246151,44%1595,42
EMIL 1951 81217,01756229549,93%1295,62
Rheinmetall Skorpion G 81302,76690211850,00%1429,15
M54 Renegade 81219,37768209651,57%1296,82
Bat.-Châtillon Bourrasque 81172,56750190250,74%1359,06
E 5091585,58781163350,40%1613,51
AMX Chasseur de chars 8938,46658161847,53%1259,84
Panzer 58 Mutz 8974,07707146250,82%1316,65
Object 43091812,25884140855,04%1973,46
SU-130PM 81353,45726138350,25%1426,56
Panhard EBR 75 (FL 10) 8695,26659131649,09%1153,34
CS-52 LIS 81032,40698130848,24%1150,51
Object 703 Version II 81126,94778130150,65%1164,39
Super Conqueror101906,01738123144,68%1435,22
Object 430U101902,26785119549,12%1711,19
122 TM 81113,68739119351,13%1210,55
M46 Patton91538,45757110249,09%1613,42
FV4202 8967,82761109853,19%1304,10
Prototipo Standard B91924,95862108855,15%2156,35
WZ-1328912,89706103951,68%1790,45
leKpz M 41 90 mm GF 8842,03650101453,06%1794,38
Progetto M40 mod. 65102082,00773101048,61%1910,33
M53/M5591398,8373897652,56%1475,08
Bat.-Châtillon 25 t AP91450,6976696552,23%1624,46
Strv K 91388,7777796549,84%1307,67
T71 DA7807,2271295151,84%1957,12
T-54 ltwt.9996,5167694651,06%1611,93
Škoda T 5091797,2681090552,27%2053,75
T-1091517,4175790353,38%1572,50
AltProto AMX 30 81014,4676588151,31%1170,66
Emil II91635,6373875153,00%1578,40
Kampfpanzer 50 t 91583,1386273356,75%1504,67
T2971149,3980472955,01%1594,97
LT-432 8773,4973971955,08%1547,94
AMX M4 mle. 49 81013,8775570552,62%1207,56
UDES 1691421,4075970450,00%1386,27
AE Phase I 91518,8278269952,36%1443,09
T-5491399,7676169651,87%1505,05
IS-3A Peregrine 81173,1577968649,27%1160,66
E 7591487,2075064451,40%1435,09
M41 Walker Bulldog8749,6765263752,28%1488,66
WZ-111 model 6 81167,6476762948,49%1184,99
WZ-12091415,6969561147,95%1506,99
T110E5101710,0975761150,57%1371,53
GSOR 1010 FB 8978,7267760548,60%1056,31
Char Futur 4 91744,6883659753,10%1740,70
Conqueror91583,0374557145,18%1447,14
Leopard Prototyp A91626,3077156251,60%1650,05
M48A5 Patton101603,8874055752,78%1339,34
Type 63 8975,3971555448,92%977,29
Object 268 Version 4101812,4177153854,46%1378,26
T 55A 91518,3283553452,81%1593,81
T207870,0971253255,08%1383,40
Emil I81329,3372353150,66%1586,94
Škoda T 56 81285,3275951848,46%1195,64
IS-7101827,8383751258,20%1649,10
TS-5 81317,0582851253,71%1476,65
Type 6191405,5976948451,65%1369,35
E 50 Ausf. M101518,2569647948,85%1191,89
E 100101852,5175846748,82%1455,72
TVP T 50/51101577,8070745549,89%1337,40
Bat.-Châtillon 25 t101753,0173745149,22%1587,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81369,9068143151,97%1437,01
IMT 81035,6767642942,89%979,32
T216559,2459442651,88%1865,85
AAT60 81011,4672141553,73%1083,41
AMX 50 10081234,1873341153,53%1376,13
ELC EVEN 90 8805,3072140353,10%1624,93
Concept 1B 91606,4785440252,49%1265,04
Type 59 First Warrior 8862,5471939748,61%901,39
Spähpanzer Ru 25191034,6868839249,74%1755,43
T-100 LT101242,6270439147,57%1563,99
Object 277101903,3479639153,71%1680,21
Grille 15101733,7263838648,45%1255,87
FV4005 Stage II101690,0564338546,75%1233,63
WZ-114 91376,3876336551,51%1275,81
Leopard 1101517,2967634144,28%1145,35
IS-381222,4673234052,35%1480,50
AMX 13 909813,0268033847,04%1151,48
Object 140101530,8472233250,30%1252,33
STB-1101577,1873832948,33%1317,81
Waffenträger auf Pz. IV91532,2068032849,70%1283,44
FV4004 Conway91543,5470831851,89%1553,29
M40/M4381246,4469029849,33%1442,20
Rinoceronte101677,3773629047,24%1238,25
Škoda T 40 6629,2557828349,82%1274,86
Panhard EBR 909758,7970128151,25%1095,23
T499872,2770927751,99%1347,00
TBT 91247,8569527644,20%822,57
AMX 50 B101590,8671926852,61%1227,82
Bat.-Châtillon 12 t8845,0866026656,02%1821,95
Rheinmetall Panzerwagen10945,5764526245,04%953,44
AS-XX 40 t111347,6371925650,78%902,59
Lorraine 50 t 91203,9671925550,98%1094,59
Comet7715,9666825455,12%1190,19
Object 430 Version II91319,3469324747,37%1261,02
Object 26391325,6870624748,58%1109,11
T-4481112,4358224447,13%1596,71
P.44 Pantera81349,9579524352,67%2086,97
Škoda T 256664,9964124152,28%1320,85
Object 25791647,9085323755,70%1797,51
Object 777 Version II 91478,2581623355,79%1526,93
T3091606,2674422955,46%1397,86
DZT-159 91318,0673522945,85%1021,21
T-50-2 6509,9061322755,95%1506,99
T803111477,4974322743,17%765,37
M10391243,2472422650,88%1169,48
CS-63101405,1668021944,75%1005,27
CS-5991454,4474921748,39%1538,20
K-91101363,4663621739,63%888,42
TVP VTU Koncept8812,8063321545,58%985,18
Cromwell6654,1466421355,40%1506,12
Concept No. 5101130,1461821241,04%630,11
ShPTK-TVP 100 8847,4162620942,58%758,60
Vz. 55101741,2469520643,20%1146,55
Panhard AML Lynx 6x68653,5865120551,22%1191,99
Centurion Mk. 7/191531,3077220447,06%1533,70
GSOR 3301 AVR FS9848,4864620443,14%1202,19
Maus101504,8777920151,24%1108,69
Progetto C50 mod. 6691621,7282119951,76%1630,14
Strv 103B101368,4662319947,24%831,43
Kranvagn101685,6973018845,74%1178,28
M127908,0865718652,15%1265,96
T-62A101137,0961818644,09%756,20
Predatore 91299,5577217652,84%1022,01
SU-10181173,3169617548,00%1319,67
T57 Heavy101773,0772417546,29%1293,10
Tiger II81179,8174717455,75%1451,76
Hotchkiss EBR7668,6760617249,42%1507,44
Vz. 58 Medvěd 91408,5173517046,47%1048,02
Controcarro 1 Mk. 291390,5581016958,58%1251,94
M26 Pershing81119,5271616850,00%1542,56
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4606,8770716756,89%1703,67
M446690,7361716656,02%1166,46
T110E4101606,9367916348,47%1082,91
UDES 14 Alt 581213,3073016250,00%1541,94
53TP Markowskiego81070,8170215954,09%1187,75
CS-5381029,4064415947,17%1338,61
HWK 128916,2356315947,80%1841,73
AMX 50 12091326,5968915847,47%1178,87
Leo7799,6365215748,41%1285,68
Object 41681041,5771315754,78%1385,84
TNH T Vz. 5191430,8075715544,52%1289,57
Cobra 91161,3466015243,42%878,07
T54E191401,7473615149,67%1256,61
Object 261101297,8564315043,33%1002,44
Caernarvon81337,5287714960,40%1769,03
Strv 103-091318,1863114751,02%1095,30
WZ-111 model 1-491498,3976914650,00%1411,85
WZ-111 model 5A101620,8971514643,84%1173,01
T92 HMC101345,6565713853,62%1247,06
FV4025 Contriver111620,4173713842,03%862,39
Excalibur 6756,1361213857,97%1342,71
T3281355,1083313755,47%1719,35
Centurion Action X101332,4564313641,91%876,74
Panhard EBR 10510892,5560713438,81%835,10
Super Hellcat 7851,7564313454,48%1333,30
Bat.-Châtillon 155 559979,0867813148,09%836,43
Konštrukta T-34/1007880,0673013057,69%1506,85
O-Ni7858,5569913052,31%1071,34
AMX M4 mle. 54101277,6168513045,38%799,71
Sturer Emil7695,2450312844,53%779,40
FV217 Badger101412,6364712644,44%859,25
XM551 Sheridan101214,0966112648,41%1391,44
Yong Bing 91212,1070012643,65%835,53
FV201 (A45) 7905,2777212458,06%1384,59
Chimera 81167,5578612354,47%1211,35
M-VI-Y91073,3864612143,80%842,46
Vercingétorix 91043,0162812037,50%700,44
AMX 50 Foch B101791,2765511941,18%1142,60
Panther II8988,2665411846,61%1271,29
60TP Lewandowskiego101642,9174711745,30%1189,42
Spähpanzer SP I C7883,7373511454,39%2231,82
Taschenratte111926,4386111443,86%958,96
Controcarro 3 Minotauro101562,7377411351,33%1057,70
UDES 15/16101344,4665611242,86%878,46
BZ-75101388,9869511145,95%826,87
A-447872,5967211155,86%1606,59
BZ-79111720,9474311040,91%832,14
VK 100.01 (P)81145,5580611056,36%1357,41
Škoda T 45 71102,3179911052,73%1494,85
LTTB8536,5861610954,13%942,13
TS-6 91466,0774510944,95%1188,38
P.43 bis6768,6161810850,00%1614,38
Object Kust 8896,5862010854,63%895,12
121101512,9873710750,47%1156,97
GSOR 1006 Scheme 791174,6864610540,00%870,82
IS-2 shielded 71026,9173410459,62%1391,06
T-34 shielded 5508,1960910461,54%1433,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3259,8444810352,43%1330,16
113101276,9168610248,04%893,44
AMX ELC bis5338,4444910245,10%1145,18
UDES 03 Alt 3 91197,6567910242,16%886,83
LHMTV8803,9764610242,16%1386,73
Ho-Ri 191141,9963010040,00%746,75
Charioteer81316,136889950,51%1555,39
Panther7842,226589855,10%1471,25
WZ-1317492,196139847,96%886,51
CS-67 Szakal111669,748259854,08%1184,00
G.W. Panther7799,606539748,45%964,19
AMX 30 1er prototype91349,717019740,21%1126,26
T110E3101489,377189553,68%964,89
M4A3E2 Sherman Jumbo6481,465419349,46%895,78
KV-371003,006799246,74%1264,53
IS-3-II91344,237999255,43%1303,29
Challenger71041,326599147,25%1505,60
Lion 101426,516399143,96%1014,84
P.43 ter71183,598329057,78%2357,67
BZ-6891072,906899047,78%833,31
Ares 90 C111164,366399036,67%566,43
SMV CC-678885,916728850,00%883,89
FV230 Canopener101436,157378847,73%903,43
Ares 90101312,587528852,27%896,18
Black Prince7979,927418757,47%1534,13
AMX 13 757457,546098754,02%929,96
Manticore101134,536058740,23%1152,16
WZ-113G FT101714,066808442,86%1040,06
Nashorn6670,994678442,86%1062,93
Vickers MBT Mk. 3 101042,486358345,78%625,15
Fantôme 91265,767558350,60%1141,43
AMX 50 Foch91561,717228247,56%1224,33
FV2078963,726548248,78%1057,31
Dicker Max 6834,436198252,44%1573,86
Versuchspanzer 5791421,116998137,04%964,41
T26E3 Eagle 7 7955,837838055,00%1390,14
FV380591114,187047954,43%1068,29
Mäuschen91623,698417851,28%1690,54
XM69 Hacker111757,388367851,28%1152,12
Conqueror Gun Carriage101436,426797751,95%1215,01
AMX 67 Imbattable111740,877767647,37%1039,03
ARL V396788,036097561,33%1580,70
GSOR the TANK 91179,957147549,33%1099,27
MBT-B 101519,176457545,33%878,27
FV229 Contender91354,768177459,46%1143,24
Tiger I7814,156987256,94%1121,44
KV-856576,245457153,52%960,28
SU-100M171073,967907170,42%1697,39
Bat.-Châtillon 155 5810995,356947157,75%844,42
Indien-Panzer81218,397877054,29%1753,73
VK 30.01 (H)5397,834436944,93%893,83
Vz. 60S Dravec 101792,747686942,03%1049,27
Lorraine 155 mle. 518909,167076953,62%973,17
AMX AC mle. 4881008,036716854,41%1106,59
Brennos 8921,386496845,59%868,81
AMX M4 mle. 5191585,097726746,27%1401,28
FV224 Chopper71037,506936640,91%1151,42
IS7846,267116558,46%1290,14
Pz.Kpfw. II Luchs4408,856206561,54%1996,69
Object 780 101785,987696550,77%1294,91
Pz.Kpfw. VII101657,637656446,88%1225,30
FV227 Conceiver8856,926216241,94%733,73
Type 64 6606,907296251,61%1563,69
STA-18904,626296140,98%997,70
Centurion Mk. I81010,877316147,54%1282,56
AMX 12 t6470,285736144,26%1202,27
K-91-PT 91216,077426155,74%1118,61
CS-447927,827296056,67%1533,41
Kunze Panzer 91101,377126056,67%1098,49
ISU-1528924,325555940,68%739,64
M-VII-Y 91453,268005848,28%1026,00
Fauteur111202,717585846,55%613,46
Pz.Kpfw. 35 (t)2141,742655749,12%633,09
MT-256282,055395752,63%758,03
Type 5 Chi-Ri7865,297345556,36%1448,45
50TP Tyszkiewicza91541,518245561,82%1506,80
M75336,614135437,04%1261,82
Jagdpanzer E 100101953,637105453,70%1259,45
VK 30.02 (M)6501,465195446,30%853,05
SU-1006698,895385339,62%1202,42
Pz.Sfl. IVc5448,404055345,28%995,30
GSR 3301 Setter7597,565685244,23%1321,53
SDP 58 Kilana81005,316785152,94%1016,04
M-III-Y8957,396465139,22%913,11
Kpz. Erich Konzept I 91645,889245162,75%1624,66
M415402,763945042,00%497,49
Type 71101356,647555050,00%899,06
VK 36.01 (H)6665,965314936,73%966,92
Ho-Ri 28852,105804938,78%691,96
BZ-16681153,207444953,06%1421,46
AMX AC mle. 467721,315204850,00%841,26
AMX M4 mle. 457778,626054748,94%1012,79
VK 16.02 Leopard5298,835434658,70%1002,41
SU-855473,244324546,67%1028,39
AMX 40465,802194540,00%16,42
LPT-67 Šelma9749,496864555,56%1055,26
T376486,896054548,89%1355,99
Stitch 8950,917084557,78%959,52
IS-4101457,737244445,45%939,03
VK 28.016258,075564454,55%686,10
TS-60 91128,116564440,91%779,77
Sherman VC Firefly 6618,235524440,91%902,57
T-345456,654824355,81%1292,82
AT-FV230 Breaker111523,078274355,81%889,77
Rambo 91426,888324358,14%1381,23
Black Rock 111124,517604346,51%569,84
T14 5477,435834252,38%885,32
59-166369,686054160,98%1152,76
M-V-Y101588,027524143,90%1090,25
Type 5 Heavy101905,059124065,00%1274,71
E 77 91618,238503953,85%1444,62
Durchbruchswagen 24234,583613855,26%599,26
KV-1S6535,795783860,53%1057,64
Object 705A101496,926993850,00%951,43
Light Mk. VIC 2152,683343855,26%842,60
T28 Concept 71017,267023855,26%1466,14
121B 101303,377563855,26%981,04
UDES 038604,645443652,78%555,00
M24 Chaffee5272,584263636,11%772,34
IS-2-II81004,146763647,22%1158,15
M4A1 Sherman5345,434923565,71%1025,69
Valiant 5589,266863548,57%1378,37
Crusader6362,654373455,88%1129,11
BZ-58-2 91407,597933458,82%1164,01
ST-II101554,007073444,12%1094,76
M10 RBFM 5486,034253336,36%770,05
AMX 13 10510981,785963240,63%916,65
Progetto CC55 mod. 5481204,008093161,29%1463,92
M5 Stuart4151,904133167,74%439,23
Kanonenjagdpanzer 2 8992,687243161,29%969,41
Škoda T 177540,205753033,33%898,85
KV-26754,605753050,00%1183,22
Object 70591378,308813063,33%1335,79
A46 6426,037033050,00%1452,33
TNH 105/100081078,387042941,38%1204,88
BT-74101,542052832,14%76,18
A-205129,712992842,86%216,97
Windhund 8940,716632853,57%960,34
Škoda T 245453,305152755,56%1376,01
M5A1 Stuart4261,074312744,44%904,23
Type T-345374,894832759,26%1180,92
ISU-122-2 8732,595742748,15%537,06
Patton the Tank 9852,745492733,33%607,62
P.435579,196522669,23%2094,17
Vz. 71 Tesák10528,925752544,00%354,12
TOG II* 6776,686982564,00%1368,62
TKS z n.k.m. 20 mm 2196,673492441,67%928,94
Strv m/42-57 Alt A.2 6869,757712466,67%1796,69
VK 75.01 (K) 81041,137662454,17%1193,28
T78 6962,927372454,17%1519,35
Covenanter5264,174402347,83%864,72
Gorilla112043,577402343,48%1142,92
Leopard 120 Verbessert111246,045652334,78%608,88
IS-2M 71165,308142365,22%1558,90
T-34-85M 6844,657382365,22%1657,72
M4A1 Revalorisé 81265,227402347,83%1514,24
M24E2 Super Chaffee 6419,055892250,00%1037,35
Marder 38T4364,103992161,90%974,20
P26/404348,004392040,00%908,07
Vz. 64 Blesk8369,705122050,00%419,61
NC 70 Błyskawica101195,006172045,00%677,14
KV-15357,004292045,00%586,29
M3 Lee4239,583301947,37%799,56
T-29 3344,744751952,63%1387,55
VCS 6x6 TS 90 9676,897541963,16%869,59
M2 Medium Tank3248,222741838,89%761,73
M56 Scorpion 7947,178181866,67%1565,92
BT-7 artillery 3427,284821827,78%1818,58
T-284255,003831752,94%756,63
T-463152,822711735,29%452,05
Object 70491438,767781758,82%1220,13
T71 CMCD7447,656341747,06%874,47
Primo Victoria 8743,246821747,06%790,65
SU-100Y 6812,416411764,71%1551,90
SU-122-44 71000,826501747,06%1304,40
SU-85B4341,564201662,50%894,56
Jagdpanther II81055,195771637,50%907,40
Saryuda 91017,316381650,00%682,60
WZ-132-110682,406861553,33%663,38
Black Prince II 7702,277301566,67%903,84
STK-2111462,579141464,29%929,92
S35 CA5623,935791464,29%1618,37
VK 45.03 7996,368351471,43%1355,29
Type 2597 Chi-Ha3182,823591154,55%629,77
T675415,094981163,64%981,31
Valentine II 4313,094441154,55%1004,30
AMX 13 57 GF 7659,917501154,55%1185,13
Panzerjäger I2181,801571020,00%470,47
Vz. 44-171635,5011091070,00%2777,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E3312,104991040,00%1070,05
AMX 383117,303271080,00%402,33
Convert. Medium Tank T3 3366,405151030,00%1154,27
MKA 2203,303611070,00%853,10
Kanonenjagdpanzer 105 8917,505411030,00%688,49
T92 8627,008331070,00%1382,41
FV1066 Senlac 8774,306161040,00%1522,53
T-54 first prototype 8887,606341050,00%1119,87
AMX Canon d'assaut 105 81116,207461070,00%1285,17
S-517519,67344922,22%328,77
Type 97 Te-Ke 2228,33308933,33%983,75
WZ-132A9827,33561933,33%885,29
T-116 3161,44230933,33%445,38
Strv S1 8916,33584944,44%799,95
ST-I91362,00839862,50%1328,59
PTZ-78111183,88798862,50%650,07
Ashigaru 10983,88692850,00%542,54
M4A1 FL 10 6741,25743875,00%1327,46
M2 Light298,00190714,29%158,64
T-262175,00270742,86%846,06
Pz.Sfl. IC 4367,57425742,86%1095,44
T-45 2214,29299728,57%800,06
BT-2266,17143633,33%53,96
Vickers Mk. E Type B2101,17308683,33%473,02
Carro d'assalto P.8871165,50807666,67%1812,35
Strv 107-12111257,67957666,67%758,55
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6834,33730666,67%2476,02
Tiger 131 61018,33801650,00%1757,65
M3 Stuart3178,20462580,00%810,30
Ho-Ri 310739,00537540,00%229,17
Kampfpanzer 67101156,00738560,00%713,92
T-34 with L-11 4557,40655560,00%2206,93
Tetrarch 286,40250560,00%358,21
Projet Louis 9652,60837580,00%864,61
T2 Medium Tank2124,25210425,00%381,02
VK 45.02 (P) Ausf. B9888,5034440,00%562,17
Char de transition 61013,75575425,00%1256,66
Kolohousenka1147,673793100,00%859,74
Pz.Kpfw. II276,00373366,67%290,53
Marder II3367,335243100,00%1436,31
KV-1SA 5758,00799366,67%2044,58
Renault FT130,501382100,00%261,00
Rheinmetall Begleitwagen 3279,0026420,00%270,06
ERAC 105 Proto 91014,00826250,00%1630,96
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3387,00819250,00%913,14
Chaffee Camouflaged 5204,00403250,00%356,07
T1 Cunningham10,002810,00%0,00
4TP182,0023910,00%143,57
Renault NC-3110,001381100,00%261,00
Leichttraktor1202,005761100,00%1272,06
FCM 362290,007461100,00%1846,23
AM 39 Gendron-Somua 2131,004171100,00%531,94
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6712,009111100,00%1564,07
King Tiger (Captured) 7958,0040410,00%859,84

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 17/04/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/03/2026
Ayrıldı: 17/04/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 02/12/2025
Ayrıldı: 21/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/07/2024
Ayrıldı: 07/11/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 06/06/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 04/10/2016
Ayrıldı: 02/06/2021