EU Sunucu İstatistikleri

İzlenen oyuncu: 3538602

Aktif Oyuncular: 781403

İzlenen klanlar: 94077

Aktif Klanlar: 81945

Anzeigen

EU Sunucu Tank İstatistikleri

Tank AdıTipUlusSeviyeOyuncuOrtalama SavaşlarOrtalama HasarOrtalama DeneyimGalibiyetlerØ WN8
Object 279 early 1021451223342.36106964,71%2138,72
Chimera 87599361986.39100259,56%2016,89
T95/FV4201 Chieftain 107523962916.6193758,46%2274,60
Object 907 10396752712504.9988057,82%2198,05
Panzer 58 882221438.7487655,04%1985,89
T-22 medium 1042032122425.5687460,29%2276,33
Type 59 G 81087411429.2887154,44%1716,76
Strv 81 8107481329.1986755,47%1843,35
IS-5 (Object 730) 8164341931620.1286258,33%2142,74
Chieftain/T95 810016981435.0985555,89%2152,84
Škoda T 27 876271603.5485254,12%1837,95
KV-4 Kreslavskiy 82484691509.2383956,95%1990,43
Т-44-100 (У) 83971181338.2483653,17%1625,39
EMIL 1951 87288301660.1982954,75%1978,37
AMX M4 mle. 519425881181878.1682253,69%1685,69
121B 106854752314.5281254,48%2135,43
VK 72.01 (K) 10209151732416.8980856,05%2063,48
T-44-100 (B) 87492121263.3980652,33%1546,21
T95E6 1010435962369.4180254,09%2022,53
T-44-100 (R) 898103841255.8980252,48%1618,86
M60 10133731452363.8879554,87%2163,83
Object 260 10433921242307.7479554,46%1969,12
T-44-122 73142011305.0579260,56%2010,25
T71 CMCD P 784107838.6077955,18%2034,35
TS-5 889535561464.0377852,32%1394,22
Object 252U 8561111601355.1677553,79%1435,76
IS-3A 8147470901275.6677451,95%1298,44
Object 43091494311561721.4676752,59%1501,91
UDES 16934300761592.2276251,23%1501,43
UDES 15/161017196422068.9176152,03%1540,46
Type 5 Heavy101149281582062.6676051,67%1444,24
WZ-111 model 5A10912511002150.9775651,92%1660,37
Object 252U Defender 81529741541321.0775653,11%1367,40
T 55A 91510321081689.6475353,56%1731,29
Object 7059976691071621.4875251,93%1461,92
50TP Tyszkiewicza9712641241640.0675051,63%1428,86
T26E5 Patriot 8803481701109.8975051,96%1327,77
60TP Lewandowskiego1051923952086.1775051,01%1468,63
Object 43010441171621913.3574951,50%1689,09
M48A2/T54E2/T123E6 1093532020.6574855,79%1731,85
Progetto M40 mod. 6510560631532175.2874751,43%1597,51
Object 430U101251001232071.1074752,09%1579,31
Prototipo Standard B9841091561717.4074251,12%1526,22
Object 430 Version II9873772101519.2574152,27%1616,57
Object 705A1068213961990.5573950,76%1459,71
Lansen C 829409571185.1473950,74%1278,61
VK 100.01 (P) Ausf. B 891271366.8473755,85%1568,57
AMX M4 mle. 541023875801928.8573749,75%1524,34
Škoda T 5091673282521725.7273651,82%1621,84
Caernarvon Action X 8124181771141.0473550,57%1311,16
Object 244 616422981.6873359,68%1772,26
Emil II91205051641606.2973151,49%1519,06
AMX M4 1949 Liberte 8554112001132.4672951,04%1224,77
T-44-100 8697182311177.3972852,48%1573,37
WZ-111 model 1-491838802361600.9872751,27%1556,04
Kranvagn10647771041964.1872650,46%1603,94
Object 268 Version 410931561112162.6072653,82%1523,93
WZ-111 8934933461218.9472552,26%1510,93
M4A1 FL 10 65318945.5872457,69%1967,08
Panhard EBR 90923286101953.1172452,47%1401,56
Panhard EBR 1051016525991266.5371953,02%1405,19
11310919231561900.7271650,56%1619,37
WZ-111 Alpine Tiger 816819461074.8871549,08%1197,78
SU-130PM 81057261731481.9971551,48%1452,87
Pz.Kpfw. VII1071102821866.5671350,63%1360,08
Object 27710134403731952.0371150,03%1431,21
M6A2E1 8338851251150.9171050,56%1368,46
K-911021464571807.7571049,43%1444,20
WZ-111G FT9219821671819.0771050,61%1517,44
T23E3 717433891006.1670954,98%1900,65
Super Conqueror10161677891953.0770850,42%1445,62
Chrysler K GF 8372241261108.2170851,34%1249,75
Type 59 812290210241072.6770751,66%1487,70
Conqueror92499742321565.6270749,94%1454,17
Tortoise91534412311630.4070650,70%1446,85
KV-4 KTTS 8103511193.7170653,96%1480,48
STB-110697262321918.3370351,49%1700,95
50TP prototyp 8101360741199.4370351,82%1263,22
M48A5 Patton101186942301931.3370250,91%1624,87
Object 777 Version II 10108461784.1270253,73%1515,71
M46 Patton91724602431479.3170251,01%1498,11
Progetto M35 mod. 46 82148051761248.0270251,37%1377,13
Maus101812621981782.6170050,87%1401,97
TVP T 50/51101244322842016.3870051,04%1667,57
Emil I82012081491273.9469951,39%1412,06
AMX 50 Foch91108402171621.7269950,75%1518,12
Type 619991542371539.8869950,57%1599,56
IS-6 B 8147121151176.0069850,22%1286,04
T25 Pilot Number 1 81308122051102.0569850,58%1472,79
Mäuschen9898771191476.5769650,88%1271,52
T9591704512411690.2769251,81%1429,21
VK 168.01 (P) 8131231161246.2069151,04%1435,33
UDES 14 Alt 5871579591195.5068950,76%1370,76
IS-2M 73858331001.1568952,49%1214,45
Object 26310507662222130.2368851,04%1675,12
Object 140102597663151805.8068550,75%1549,48
AMX 30 1er prototype91185392181521.3668550,95%1521,22
Centurion Mk. 7/192015012381447.1668449,98%1430,58
FCM 50 t 81243833041119.1468350,84%1413,41
E 5092471382891447.0968250,50%1420,29
T54E193210492381540.3468250,02%1474,86
Somua SM 8165647451243.5568151,58%1166,60
53TP Markowskiego81062411001181.2968149,92%1292,72
Object 2639837791181632.8568151,35%1390,21
FV215b 101055041781844.7368149,61%1519,63
112 81106341731038.9667949,33%1186,58
T57 Heavy Tank102425153082019.8467949,73%1575,23
E 50 Ausf. M101663112841860.0967550,63%1560,94
T95/Chieftain 1092671811.3467553,77%1438,53
T26E5 810941277983.2367551,34%1115,88
T110E3101181452372056.8867450,90%1505,24
T95E2 822039481106.5467452,09%1478,21
WZ-113G FT1010742681989.9667348,19%1406,65
T-54 first prototype 8189618224969.9867350,58%1209,00
T-103 811271401215.0467049,65%1173,21
Primo Victoria 850129104909.3567049,22%1106,00
WZ-120-1G FT 81568361241205.9166951,57%1182,93
AMX 30 B10583521191788.4166849,66%1522,57
12110817312141804.2266849,51%1538,21
LT-432 89537878824.5366752,47%1365,33
T-100 LT10856821681241.4466750,53%1491,33
AMX 13 57 77626578728.8566753,44%1292,21
Centurion Action X101429482051810.8466749,78%1517,40
King Tiger (Captured) 76603717977.3366751,77%1210,86
VK 45.02 (P) Ausf. B92246432561418.6966649,92%1367,98
KV-5 81087004861063.5166650,39%1239,78
AMX 50 B101692432711994.4066650,11%1630,26
T110E5102959433131786.8266550,08%1479,46
WZ-132-110286791141415.6766549,32%1655,10
Type 4 Heavy91952392041382.5066550,19%1287,68
Centurion Mk. 5/1 RAAC 813349538991.4566550,92%1165,30
ST-I92210532631423.5166450,05%1332,33
Rheinmetall Skorpion 821147861353.1266450,33%1327,40
VK 100.01 (P)81862591271103.0966451,39%1192,74
IS-4102123312181754.8366349,18%1441,81
Strv 103B10878591822117.6666350,24%1501,15
T-5494630273901284.1566350,09%1363,30
P.44 Pantera81310091101134.9966249,86%1368,14
IS-2 788634113994.8866053,44%1279,57
FV4004 Conway91058811611625.7266049,61%1439,91
T-62A101995583321688.9866049,78%1470,00
WZ-12091386702431291.1465849,52%1334,54
Bat.-Châtillon 25 t102978785051766.2365850,71%1530,42
AMX M4 mle. 49 892750761041.7565650,40%1116,25
AT 1582039441691190.6465650,81%1309,50
SU-122-549740971881509.3165549,30%1486,20
FV4202 8222894164968.5565450,13%1189,74
AMX 50 Foch (155) 10926352552084.1465450,59%1551,04
AMX 50 12092592502171531.5965449,25%1463,18
Strv 103-091434792011710.9565349,80%1456,66
Object 70492771783001822.5165050,70%1501,29
11082619451701091.8064850,28%1291,09
Lorraine 40 t 81951291541196.9664851,46%1283,64
M46 Patton KR 887948134945.1964749,91%1171,87
Schwarzpanzer 58 81816498917.6864748,65%1176,80
T-54 ltwt.9204907294977.1364550,78%1460,84
T26E3 Eagle 7 74022114898.1064453,11%1216,31
Kanonenjagdpanzer 105 833722761168.6664449,35%1168,80
Caernarvon83266001681065.6764449,17%1220,01
AMX 13 10510830451641480.5764449,69%1627,75
FV217 Badger10113406501794.6464349,18%1243,28
STA-2 878392123949.5664249,32%1210,89
AMX 13 57 GF 753087221634.7664151,87%1293,63
AMX 50 Foch B1066381521899.6964150,02%1374,41
Leopard 1101300942561750.0264048,81%1464,11
E 100103813673411719.4863949,44%1345,12
Bat.-Châtillon 25 t AP93665502321323.0963749,01%1367,47
T-34-3 8112640262995.7063649,20%1259,08
FV4005 Stage II10795792571983.8663549,71%1378,38
STG Guard 8321361181046.0763449,84%1164,64
IS-7105628713351655.1563348,93%1344,05
STA-181647351901045.9363249,93%1412,10
M10394132792841355.9863248,78%1302,51
T6983425421941055.7363150,21%1358,24
Excalibur 63213819942.1663055,48%1637,36
M26 Pershing82699061831011.6563050,43%1340,33
STG 834979731050.7863049,35%1151,19
O-Ho82873711471075.0162850,32%1173,38
Waffenträger auf E 100101350333432130.0162849,06%1516,52
WZ-132A9675541491020.3262649,09%1471,71
59-Patton 84302680820.2162648,08%1017,74
E 7595491863461339.4462649,19%1250,56
AMX 50 10084082892401217.2262550,08%1373,33
Charioteer81531611601217.8762550,06%1328,26
Object 41681720121681058.3462550,51%1381,22
Panhard EBR 75 (FL 10) 87871276766.6862451,59%1171,94
AMX Canon d'assaut 105 849732881121.7662349,40%1107,00
T110E4102254162871935.1162248,83%1415,62
Leopard Prototyp A92087342511298.0362148,27%1249,95
T26E4 SuperPershing 8395854392927.7962049,35%1141,68
Jagdtiger93727482911617.9661949,28%1357,41
Panzer 58 Mutz 8103026130922.6461749,74%1153,08
Pz.Kpfw. V/IV 51531385602.7261752,30%1631,00
T3093279513261554.2861749,27%1337,52
Löwe 8444089434997.3661549,17%1079,52
Cromwell B 6186435188694.3061454,98%1368,99
Object 268101723462542003.0761348,87%1467,81
Panhard AML Lynx 6x685368081725.5061250,35%1225,31
FV215b (183) 101463393391850.4561248,56%1351,54
HWK 30 82895138773.1061149,68%1194,55
Waffenträger auf Pz. IV93177392921599.9861048,66%1358,77
T2882455771481205.5861050,11%1276,28
IS-6 83051723281037.7360951,50%1127,83
IS-27341803154964.1160951,01%1311,56
Rhm.-Borsig Waffenträger84249754031397.8160849,72%1414,10
AMX Chasseur de chars 8227058278937.2560849,43%1215,34
M41D 81806630741.5160848,56%1215,64
VK 168.01 Mauerbrecher 810304834996.0360749,47%1034,36
XM551 Sheridan10599751261255.3560748,31%1356,75
ISU-130 82205291025.0760647,98%1055,98
T3285941412051034.9760549,98%1194,80
SU-10182104501521125.1560349,54%1284,16
AT 77277703113955.6760252,92%1255,97
T-1097389133321311.4760248,71%1221,24
Jagdpanzer E 100102602403501904.7860149,23%1383,66
45TP Habicha714020879930.2460050,39%1209,40
Object 2579318246831278.4460049,16%1038,69
IS-M819610882956.5360049,69%1023,86
Rheinmetall Panzerwagen10377941091097.6460046,92%1242,40
AMX AC mle. 4881679431881164.0259949,22%1335,21
Spähpanzer Ru 2519188542310834.5059849,66%1238,74
Centurion Mk. I8327643170932.5859849,84%1202,22
P.43 ter716523581848.8359750,87%1293,16
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 5130341560.1959758,55%1407,69
O-Ni7425729131944.1259752,09%1204,00
VK 45.02 (P) Ausf. A83008481851011.2159648,51%1167,38
M4A3E8 Thunderbolt VII 65044171634.2659651,81%1197,38
LTTB8262500169676.2159550,64%1253,67
Type 62 782790280590.9859550,80%1304,62
FV201 (A45) 76237197804.0959450,89%1109,39
T92 89298292593.5159349,54%1003,43
E 25 7325641368905.3759351,24%1325,76
KV-220-2 517890456531.4959357,40%1149,36
T78 61252317826.6859253,43%1286,15
Chrysler K 82614019936.7359250,11%958,30
KV-2 (R) 63582082764.4759253,39%1263,72
T-34-28131861175871.1759148,57%1182,52
AMX 13 909453295411799.8859050,34%1174,24
WZ-1328216706259758.8759050,26%1303,74
AMX 65 t88723181929.4658947,82%1027,69
T34 B 853504711107.3258949,17%1210,29
leKpz M 41 90 mm GF 8145353204741.7958750,40%1259,78
Conqueror Gun Carriage10637233881670.4658651,00%1425,10
WZ-111-1G FT8429891281119.4158448,43%1161,42
Panther II8347275179936.5158449,74%1215,39
Panther mit 8,8 cm L/71 8128757198836.9558246,98%1008,45
Indien-Panzer8235826186939.6558048,15%1185,97
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8279914221970.5958048,30%1051,73
FV38059876202741311.7357949,69%1302,19
TVP VTU Koncept8218227138906.8457948,37%1186,96
T499257721355819.3457649,61%1166,84
T-34-17217973151807.4957551,09%1284,90
T28 Concept 738097557955.4957553,01%1385,15
T-448543708257860.4557449,65%1142,05
T-34-85 Rudy 6109993186714.4857453,59%1339,99
ELC EVEN 90 8119281122653.5857351,73%1108,74
AT 15A 770525133788.7957251,22%1098,61
Black Prince7425967128786.4357249,92%1049,02
T297812255293954.6357151,21%1203,06
IS-3810679994421064.6157049,90%1185,55
M53/M5591901144311348.8257050,37%1323,36
Strv S1 82270131891178.9957050,26%1106,60
212A91469623171465.9657049,71%1423,71
SU-122-44 7211062305960.1256952,71%1330,94
T34 84366566391023.4656949,82%1158,06
Kanonenjagdpanzer 825579120833.0756745,46%903,40
T207365922142806.5856751,16%1239,30
Grille 15102137062781900.8356748,73%1345,10
Type 5 Chi-Ri7226356138812.3256549,04%1306,95
A-447248392105792.5556550,67%1271,03
M4A1 Revalorisé 8236005109931.3856350,22%1011,84
Object 261101024145591644.2356349,80%1491,65
VK 45.03 77278078859.2256250,78%1057,55
Leo7262756116799.2056150,12%1233,75
UDES 0382407981741131.8255948,61%1155,91
T28 Prototype84535682401107.0755648,98%1163,40
M41 Walker Bulldog8394357259635.3255450,06%1142,98
Challenger720168799883.8655449,59%1159,66
WZ-1317307869161579.6455349,19%1143,89
SU-100M17314475109909.0455351,12%1284,88
G.W. E 100101203764131586.5755248,88%1386,92
Bat.-Châtillon 155 58101069635321462.0455249,19%1318,68
M40/M4383184532961191.2355250,60%1309,92
KV-48396488197914.5955249,23%1028,04
T-34-2G FT76689692915.7955150,56%1259,65
Panther/M10 7122247157730.3154849,81%1128,06
T92 HMC101218623821558.6154848,94%1356,06
leKpz M 41 90 mm 84492566685.7854749,97%1137,76
Pudel 68020595634.8454651,99%1151,77
Tiger II8776214299968.4554548,13%1075,36
Konštrukta T-34/1007336748123788.4654549,65%1231,00
Hotchkiss EBR78800572591.3254550,64%1187,76
M56 Scorpion 7101320105826.5654450,14%1097,89
Jagdpanther II82722122721145.1054448,70%1158,82
KV-122 73876742836.5754349,60%1080,66
G.W. Tiger92075913041348.5754348,57%1337,72
ISU-15284399753201209.8454249,35%1247,13
Ferdinand83439082961159.5554249,31%1172,72
LTG79788392641.0254150,25%1230,74
Bat.-Châtillon 155 5591461363431204.1454048,61%1193,85
Tiger (P)7585887195830.6454049,85%1076,20
FV2078146509208998.6753949,31%1159,04
M4A3E8 Fury 667778110567.3753951,18%1132,63
AMX M4 mle. 457458170129844.5453848,89%1136,21
SU-14-281759232521162.8253749,98%1280,36
Tiger 131 68940798703.7353551,16%1223,69
T71 DA7452548218586.4653450,07%1157,12
Panther7461617184739.0353450,02%1146,39
Heavy Tank No. VI 621130687689.3253050,95%1210,69
Sherman VC Firefly 61555237665.4553050,63%1147,57
Lorraine 155 mle. 5182552952511067.5452949,27%1205,11
Comet7522995136681.0352748,78%1065,10
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32632090281.7952363,31%1259,25
Churchill III 5446733149419.8552351,16%924,49
Loza's M4-A2 Sherman 61063326529.6952348,95%975,05
Krupp-Steyr Waffenträger 76453599814.2252048,90%1041,94
Spähpanzer SP I C7281828133628.6651548,87%1135,63
T-437665621148677.0751249,84%1074,46
VK 30.02 (D)7318746151648.4550848,86%980,34
AC 4 Experimental 64277652621.4250850,68%1108,72
Strv m/42-57 Alt A.2 618804593644.3550750,94%1150,66
KV-37588957143813.6950549,52%1009,35
SU-76I 31843162425.6150161,92%1653,22
Rheinmetall Skorpion G 86319062271001.5650150,24%937,92
AMX AC mle. 467220684119826.2050049,44%1168,99
G.W. Tiger (P)8285896247997.7049748,73%1107,41
Škoda T 40 6141556134627.0449750,09%1200,33
ISU-122S 711556359839.5449550,70%1091,72
Tiger I7920365302782.2549448,86%955,01
AMX 13 757755615151509.8649348,90%982,47
IS71233545251775.2648949,19%1000,89
P.43 bis624595964612.3848950,18%1133,20
Bat.-Châtillon 12 t8416571114614.9348848,65%980,78
HWK 12811895678605.4548848,86%921,22
Type 64 6320240202487.6648751,33%1219,87
Aufklärungspanzer Panther7116714114435.5948748,02%868,83
T-34-85M 6483943140641.3348751,26%1051,13
KV-220-2 Beta Test 5481439446.7648256,15%1048,09
T25 AT7215930151826.3048150,08%1101,93
Strv 74636267785609.7248049,75%1134,47
Achilles616740079640.5448049,98%1163,60
M127445356194878.5748049,85%1122,39
O-I6620059151668.5947851,63%1092,68
Škoda T 256471939124583.8247549,68%1139,74
Type 586501363140561.6747449,59%1129,97
Ikv 90 Typ B7308976106775.5647447,99%1056,25
Type 4 Chi-To6325702101588.5247348,84%1133,18
A-436312438100524.8047150,05%1052,57
T71 CMCD77413274501.3646948,57%956,27
Lorraine 155 mle. 507362264174843.3246648,89%1036,63
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 52086053475.6346550,93%1300,72
Sturer Emil7504078140797.9946547,22%1063,85
G.W. Panther7564882298924.6646449,71%1134,00
T25/27697876172740.6246448,70%1004,22
Crusader 5.5-in. SP7231054136756.7946449,49%1082,09
T376575200145434.8545950,50%1163,07
Sherman Firefly6140451109589.6545849,25%1093,23
SU-1527596869187791.8745749,33%1086,07
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 694560176551.9245749,48%1051,20
VK 30.02 (M)639800297560.0045548,50%1051,83
WZ-131G FT610529669660.4545450,24%1145,42
M4A3E2 Sherman Jumbo6443311141532.2745450,36%1006,27
Cromwell6821797242524.3345050,80%1014,39
KV-137342066104501.7444948,58%713,56
Jagdpanther7670352229791.0844849,18%1020,36
ARL 446600810149617.0144548,83%1068,75
S-517291206195828.9444549,61%959,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 420892269348.8144456,69%977,70
AT 8641098495535.4144351,72%940,04
T14 5199581133403.8544250,56%881,86
SU-14-17121608223744.7344149,41%996,72
SU-100Y 6207077204637.0343951,72%1083,21
T-28E with F-30 414113244421.4743855,83%1251,72
TOG II* 635815588632.8543750,12%1014,70
40TP Habicha618992953545.6843749,12%965,39
Matilda IV 520744390398.8043552,83%1031,60
Churchill VII664084797535.4143548,41%895,05
M4A3E8 Sherman6297414149493.2143350,33%932,61
59-166413586108334.7043048,71%857,99
Nashorn6611383106671.8542947,93%1137,52
Dicker Max 6332973175632.4942749,96%1100,29
M446520356190643.4842550,60%1051,09
KV-26761380182592.3342451,59%975,56
Excelsior 528609576396.5542350,66%826,79
Turán III prototípus 511711920405.3742250,78%1004,13
AMX 13 F3 AM6470595145686.5042049,64%980,12
105 leFH18B2 5209544164556.5342054,13%1171,12
M4 Improved 511178817355.0441851,79%934,01
SU-1006797089178633.1941851,02%1123,82
Ram II 579106102383.8041553,34%1047,40
Pz.Kpfw. T 25 5378005158399.8941451,60%1046,22
T21645621498318.1041348,73%796,03
M36 Jackson6329131150606.0641350,86%1044,78
T-34 shielded 517719830427.9641250,84%1117,17
MT-256498551138286.9441250,42%767,83
Ikv 65 Alt II645563884600.5840849,00%1034,45
BT-SV 31236156273.7040756,24%1318,67
T-1506896092168538.9540750,00%865,23
SU-85I 55868488480.7240750,94%1148,25
M66699123155535.8140748,75%858,09
O-I Experimental569492391504.4840751,15%927,41
T-34-856823805273503.2740650,14%932,74
VK 30.01 (D)6303838129455.7540548,48%805,92
KV-8561288713330566.0540450,02%905,37
Type 3 Chi-Nu Kai 526598594410.2540250,60%1102,81
AMX 12 t61025553133360.3540249,10%906,57
M18 Hellcat61032643297558.6139851,19%941,91
Panhard AMD 178B620307451342.5039750,10%872,95
VK 30.01 (P)6745901150479.9339448,29%823,28
VK 28.016507321113301.5539448,80%767,29
VK 36.01 (H)6937857200494.7139349,25%805,67
Pz.Kpfw. III Ausf. K 53166522352.1839349,70%950,29
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 319114396282.6939057,22%1128,00
ARL V39631477896551.6538947,89%984,06
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 263477143256.1938856,30%1205,71
AC 1 Sentinel 410398717281.3438752,18%1062,03
SU-86251809187673.7238549,60%910,89
FV3046384650211571.8538351,05%982,28
M24 Chaffee5699887102277.9438050,62%912,62
Hummel6756701188676.9437948,85%963,75
S35 CA537427783514.7837951,61%1164,45
Matilda Black Prince 518559270382.3637351,42%960,65
BDR G1 B567991596427.6136749,29%866,12
AT 2559468873385.8136752,48%918,27
P.43531546340355.7236650,01%950,78
Sherman III518753573371.5436650,42%984,16
M10 RBFM 529188314434.5836249,81%938,05
Strv m/42544359252368.1735949,33%976,22
M4 Sherman5772364141375.4735951,26%947,60
Valentine II 432122537239.6435751,64%826,78
KV-1S5673055109389.8935450,44%737,84
VK 30.01 (H)5702779115395.7735348,42%751,45
Jagdpanzer IV6920648140489.7435347,95%805,81
T-50-2 667357221338.2135149,97%815,39
A-32 43157183214.1535053,07%728,37
T1 Heavy Tank5887340124383.1534949,35%751,67
FCM 36 Pak 40 318596296315.7634957,15%1093,23
Churchill I594143298375.3734648,88%731,37
Škoda T 24557011866353.7134448,76%951,69
Type 3 Chi-Nu549602271341.8934449,16%924,71
M4A2E4 Sherman 532724106304.0534250,95%797,60
Type T-34582161798345.7234149,25%933,62
KV-151731834235395.3534150,32%777,18
Archer523227843400.3933549,48%874,21
Großtraktor - Krupp 35074324217.3133553,41%892,82
Churchill Gun Carrier68563974415.7133047,53%661,10
25TP KSUST II523920837304.8032849,32%744,12
AMX ELC bis51146972146239.1432550,13%721,71
T675997854209371.6032351,62%771,83
M10 Wolverine5558996122388.2532250,66%853,52
60G FT514756240397.3332149,46%851,19
Pz.Sfl. IVc577500684419.3232147,78%913,42
StuG IV 566457935385.4631748,26%928,53
M41 HMC5752606101457.9331749,17%662,17
T-127 334509256222.6331654,54%895,83
Renault G159965969296.2131548,16%730,27
AM 39 Gendron-Somua 25812178.3831254,41%1078,33
M7563611085247.5431149,07%839,21
Bishop546682276400.4331051,90%862,71
Pz.Kpfw. T 15 314063654177.5530954,67%857,08
M22 Locust 314784170185.1630453,36%866,47
T2 Light Tank 224443677137.0930452,42%791,10
VK 16.02 Leopard587282793191.3630449,17%552,97
Type 5 Ke-Ho424568546249.2930351,52%902,20
T-3451234432139287.2330049,65%712,64
Ikv 103560998353323.2130048,51%732,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51202539193299.1029949,31%698,46
P26/40440705226272.1129950,34%818,31
MTLS-1G14 340183118227.6929850,59%993,17
Grille5927177139440.5629550,00%893,88
Marder 38T499713750309.3429250,87%767,81
SU-8551015048113373.2529149,70%797,77
Crusader596870878250.5029148,35%632,09
SU-76G FT418845331325.7029051,51%773,83
Lago458235232225.9728349,51%719,85
Pz.Kpfw. III/IV5686799144262.1428247,99%639,53
AMX 13 105 AM mle. 50542875883389.1027947,86%757,61
Type 1 Chi-He451671739225.8827849,64%737,43
Matilda4104010788253.5827651,89%694,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C3116201795143.8527651,38%640,94
M5A1 Stuart4100546351175.5227649,65%627,37
StuG III Ausf. G51280040157336.5227249,18%675,80
Tetrarch 292256922175.9427154,38%1088,73
T-50569935294128.5327050,40%324,19
T40472684269273.6626451,54%644,42
SU-122A526903878318.3326448,32%619,96
Valentine454241138214.8826249,94%838,77
Alecto468192250245.0826249,76%630,75
ST vz. 39469718031203.2526049,11%643,13
MKA 251524310185.8725650,48%922,43
Grant425762526226.7725549,23%718,67
Pz.Kpfw. II Luchs4126041475144.7225351,14%453,65
SARL 42417046532219.1325349,26%674,85
M5 Stuart4118032651116.6825249,10%380,07
B1483252841186.9825247,96%547,25
M8A14109066456233.6925150,21%565,63
Covenanter4129388257169.8225049,11%595,75
L6/4021443676133.9625050,41%712,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28732151181.7124949,39%390,25
M15/42344308713210.4624950,23%726,36
Sexton I 34647239205.6624853,00%870,94
SU-85B4102168568260.7524850,75%595,05
Sav m/43476621029210.5824748,85%534,11
Somua S35323718019176.5824751,82%635,07
T-29 393247724217.8024450,15%901,32
T-80435408650165.8524448,98%563,51
Type 95 Heavy475494231198.3324347,55%603,38
StuG III Ausf. B428709642221.9424249,42%550,82
L-60 28620901194.2924148,67%513,42
14TP432976322149.8324048,77%536,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. D434207748195.8024048,66%545,87
M14/4123701266159.5923851,34%751,86
Durchbruchswagen 2472244243180.0523847,45%452,08
M2240913813129.7823650,46%647,82
AMX 105 AM mle. 47444040350255.2223549,83%798,50
Stuart I-IV333402914147.0023549,49%574,88
Strv m/3827101587126.4523549,29%616,55
VK 20.01 (D)422434841152.3623448,41%415,46
Strv m/40L365870715153.5123049,60%527,35
Somua SAu 40450137136209.1723048,91%508,91
Type 98 Ke-Ni332127518160.8123050,22%659,83
Strv fm/21112701635117.7423050,15%762,59
T-45 248638718141.6622951,24%784,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113953965116.6622848,47%320,63
Type 97 Chi-Ha366399920164.0122750,15%568,60
AMX 404125910938143.1522648,68%560,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41547490108228.7822549,87%531,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G366270927119.9022350,32%460,01
Renault R3522204049115.6822351,92%586,64
Birch Gun452537941213.3122349,12%691,10
Pz.Sfl. IVb456106155243.6022250,18%681,44
M2 Light Tank2146456633119.3822252,04%553,86
Pz.Kpfw. III Ausf. J483589775135.6422148,96%354,90
Valentine AT381820025196.7521950,20%597,71
M3 Lee4150275556182.1021748,45%541,29
4TP16185184103.1521749,56%644,20
Cruiser Mk. II366242825156.9021550,43%602,13
Cruiser Mk. IV3133221628147.1421549,81%498,99
T-70354967123145.6221549,14%543,04
SU-5457749763259.9121449,48%591,84
T-284184280976171.3821449,12%450,99
M3 Stuart3133640327122.3721449,20%490,59
M3G FT322620115202.6521249,95%606,22
A-20498842860107.6121248,07%312,83
7TP24107066141.9121150,23%639,49
Pz.Kpfw. II2184596834107.1821050,77%499,91
Ikv 72384735116166.9521049,41%472,11
BT-7 artillery 366181539142.7621050,20%669,32
FCM 3624159166103.8820949,22%532,48
10TP338179911145.9320848,80%559,04
Type 2597 Chi-Ha3107423422145.8720650,25%490,23
43 M. Toldi III 382945814113.4720648,65%552,50
LTP 3113665528143.4020649,47%618,16
LT vz. 3529058807122.8220549,50%641,82
M37484222752233.7620548,94%705,34
LT vz. 38387590018130.4920449,02%505,64
T82 HMC410606135194.2820449,07%542,70
Renault Otsu11692478795.0220349,78%622,50
Type 89 I-Go/Chi-Ro28025887125.0620149,31%609,02
Hotchkiss H352105780513110.2720051,13%526,38
AMX 383135596016101.1519949,56%390,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. A342470222137.7819849,00%463,64
Chi-Ni27829049108.1119748,48%536,30
D2396251218125.3019449,51%443,77
Renault UE 57365383621157.7019349,99%450,92
Sturmpanzer II465461052221.1619248,76%622,50
T-6027404341297.9119250,28%473,31
Leichttraktor128396712796.4219150,68%560,02
Marder II3171028045168.9919150,76%419,27
Type 95 Ha-Go24435439113.5119048,76%560,71
Kolohousenka113228696103.3518950,43%642,85
Pz.Kpfw. III Ausf. E3150137640112.7118849,16%386,22
Pz.Kpfw. I21137926972.4618747,09%348,36
Cruiser Mk. III2150001631114.0918650,76%503,03
M7 Priest388938240198.0218548,75%502,35
Pz.Kpfw. 38 (t)3140590839122.1518450,07%364,71
T2 Medium Tank2172569217104.4218449,02%485,10
Fiat 300016916354102.5118449,37%598,12
Light Mk. VIC 27988011887.9318349,52%489,53
M2 Medium Tank3170736535117.7918349,08%377,91
SU-76M3120407029156.5618348,62%392,59
TKS z n.k.m. 20 mm 26032697100.3018249,32%569,39
T-463199186136118.5918048,34%436,88
Type 91 Heavy382833715122.0718046,95%374,17
Lorraine 39L AM372227223179.1117849,96%548,71
BT-22127689833106.6117750,24%520,89
Vickers Medium Mk. III3109943122121.5617748,20%387,64
T1 Cunningham125957382883.0617750,37%540,76
Type 97 Te-Ke 257979112107.9917649,48%574,25
M3 Light 324395134109.2017647,67%461,10
T56 GMC3153655327135.5817648,89%340,27
Cruiser Mk. I279895612118.9017348,67%502,62
BT-7311261233998.2417247,61%358,84
Pvlvv fm/422843632679.3017148,07%317,58
T3 HMC2172845944124.1917051,28%483,01
Vickers Mk. E Type B2122174812104.5117049,31%459,08
T1E6 27816961984.9816749,58%436,78
Pz.Kpfw. 35 (t)216087152597.4616649,38%429,44
SU-26383671846166.9916651,39%391,58
T-262197376016106.1916549,22%475,21
T-26G FT22350017117.5616450,94%455,22
D121065928778.5616347,32%351,25
T7 Combat Car 210743081873.1116349,88%384,94
Wespe390659133153.6116348,81%470,57
Sexton II372237122121.9816149,07%438,90
MS-1125917541579.9315950,73%465,56
Panzerjäger I2184075518118.2815750,22%401,55
T18 HMC315397313102.3415649,07%378,55
Vickers Medium Mk. I124017451384.0215549,39%460,84
Universal Carrier 2-pdr2101997912108.0615248,22%390,65
Renault NC-3111629959772.5914749,22%409,71
Renault FT AC279524510108.2614448,17%359,27
Renault FT 75 BS284040811115.9514350,81%626,66
Renault FT12094520762.3014248,54%364,81
AT-12131746613106.2713949,09%352,52
Vickers Medium Mk. II212666431283.4313747,47%329,14
Sturmpanzer I Bison391082121121.6313748,91%332,38
SU-182106286515111.7813249,38%620,76
Loyd Gun Carriage28749571080.9813049,53%469,83
T1 HMC213452881990.5412349,33%440,29
G.Pz. Mk. VI (e)21105294945.1710047,46%246,82

Son Güncelleme:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close