EU Sunucu İstatistikleri

İzlenen oyuncu: 4890756

Aktif Oyuncular: 591625

İzlenen klanlar: 136281

Aktif Klanlar: 114492

Anzeigen

EU Sunucu Tank İstatistikleri

Tank AdıTipUlusSeviyeOyuncuOrtalama SavaşlarOrtalama HasarOrtalama DeneyimGalibiyetlerØ WN8
T-44-100 (B) 81841876.2393248,81%2395,21
T-44-122 7111771552.2489761,09%2328,17
T-44-100 Igrovoy 812921600.8792057,19%2307,38
Carro da Combattimento 45 t 107884932818.7193557,11%2274,90
T95E6 109760962502.0784155,08%2269,40
T71 CMCD P 722936.0093850,00%2258,68
Object 907 10442272922503.5289457,21%2212,54
Udarniy 8226372054.65111759,54%2146,52
T95/FV4201 Chieftain 10306132992835.8993557,78%2124,25
VK 72.01 (K) 10235491652596.3984856,43%2108,97
Object 279 early 10230162042989.23101060,12%2077,37
Kampfpanzer 50 t 9377191492202.1097057,29%2069,04
Concept 1B 929274912400.42100558,02%2061,53
KV-220-2 Beta Test 573104706.8272855,88%2028,04
Škoda T 45 72394371403.2992057,68%2016,05
ISU-130 8911051592.2577855,33%2015,99
Object 260 10654611472350.4982554,12%2013,42
VK 65.01 (H) 553908.1790150,00%1998,85
Chimera 841187631812.3393156,59%1994,17
114 SP2 1014772552693.6976453,84%1921,65
Charlemagne 83644681877.9795957,92%1912,29
Chieftain/T95 816951611308.5581354,97%1900,98
SU-76I 33650101598.9064359,85%1879,59
WZ-113-II 811221520.8491161,00%1877,01
Gonsalo 8211909.501173100,00%1876,85
T23E3 723840621000.1571054,84%1839,02
VK 45.02 (P) Ausf. B7 7221126.00102175,00%1812,86
T 55A 91865901231713.7677953,23%1775,68
Object 43010349961591911.6975051,41%1699,80
EMIL 1951 8460881101498.2580653,03%1698,93
Object 26310392482092139.3769151,14%1689,57
T-44-100 8864492811215.0574552,54%1635,15
T-22 medium 1016606691889.5978954,74%1616,62
Kirovets-1 84619371414.0384653,29%1591,62
Object 274a 8833861021289.6579651,10%1573,70
Pz.Kpfw. V/IV 525891138853.5081857,47%1565,35
Jagdtiger (H) 87101527.8181544,78%1565,27
WZ-111 8775453761242.6174151,89%1564,69
AltProto AMX 30 825944701311.1881952,35%1559,33
AMX 50 B102060762181920.1466449,45%1550,64
AMX M4 mle. 519103846991707.6879352,30%1549,33
AMBT 826837531503.1181252,23%1543,99
Vz. 5510111464982190.9678050,61%1542,32
WZ-111 model 5A101395801001945.3872550,47%1538,96
Type 59 G 814058681246.3980551,73%1520,61
CS-52 LIS 81284781421323.9375251,10%1520,08
113101126891301792.3370249,77%1507,62
Object 268 Version V 108850462105.9371550,81%1505,11
Excalibur 610682834924.0062453,25%1503,86
STB-1102277831791848.8371750,72%1503,74
TNH T Vz. 519128871821704.6280250,61%1499,87
AMX 13 57 7136480101752.0471053,19%1498,49
Waffenträger auf E 100101130413212113.6062548,67%1493,22
SU-122-549586681841511.1765649,49%1490,66
WZ-111 model 1-492245462051522.1471850,62%1487,83
T95E2 818652511089.6367151,81%1487,04
T57 Heavy Tank102829392441911.2167249,23%1484,23
T25 Pilot Number 1 81136722051084.9269350,35%1482,62
M48A2/T54E2/T123E6 10451816.0176250,00%1480,50
Type 59 81299427821091.9872151,35%1478,16
Object 259A 811151334.2081651,19%1477,13
WZ-111 Qilin 1012342431932.8975949,79%1476,33
IS-5 (Object 730) 858504941215.3570453,55%1474,31
TVP T 50/51102450122401804.7567249,69%1470,16
Bat.-Châtillon 25 t103308744051692.6865350,18%1467,16
E 50 Ausf. M102223662241782.6367749,95%1466,55
Object 252U 8858801811347.5877052,76%1465,15
Object 430 Version II91060971691402.7971051,29%1462,17
CS-631092295691820.4173051,37%1462,10
Kampfpanzer 07 RH 868191921152.5774651,29%1459,90
CS-599103463831510.7074649,41%1459,89
Object 244 62050034924.5872353,86%1456,29
Type 6192345791441481.5670849,84%1456,18
AMX 50 Foch91415141751629.0770550,47%1455,70
T-44-85 739917.8273755,56%1453,52
IS-2M 722917351157.2072752,41%1453,43
Bat.-Châtillon Bourrasque 82453322341276.7774352,86%1450,27
Emil II93052731251627.9575450,95%1449,46
M48A5 Patton101957691651763.8668449,93%1448,96
M54 Renegade 81433631191382.7278753,21%1448,37
AMX 30 1er prototype91463971971445.3367750,41%1447,98
Object 140103485182581708.0068250,22%1445,12
ASTRON Rex 105 mm 839505551409.6980952,21%1444,19
Object 43093141251411566.7874051,02%1443,44
121101096691671739.2667348,92%1440,11
AMX 13 105101427731451267.7462749,01%1438,70
Kranvagn102380361151967.7373550,04%1437,92
Object 780 1041222342075.0077050,24%1431,92
WZ-111G FT9539181371702.1669850,29%1430,14
Object 430U102691731301804.9270450,23%1429,73
Object 70493084852541742.0064450,29%1429,65
Progetto M40 mod. 65102204711991867.1269049,50%1427,66
Object 252U Defender 81763631991312.1175152,31%1426,01
UDES 15/1610130855801825.7970849,99%1423,54
AMX 50 Foch (155) 101176851901956.9064150,07%1420,05
Strv K 946644661557.8978949,61%1419,77
T95/Chieftain 106331786.4072954,36%1419,74
M60 1065848891756.4067950,67%1418,48
CS-44716079450954.4665850,90%1418,17
SU-130PM 82249663171414.0369450,72%1415,40
BT-SV 31389048331.6445555,98%1413,94
Škoda T 5093009281941513.2669250,28%1413,36
Škoda T 56 8158931941552.0183253,09%1411,73
Type 62 7113052190628.3261750,84%1411,24
A43 BP prototype 627783.4454523,08%1410,68
Object 268 Version 4101982941181949.4971052,35%1410,24
T28 Concept 742155857959.7658553,06%1409,07
AMX 50 12092947631881480.6365248,73%1407,71
T110E5103210582621738.2966749,49%1406,05
T54E193582142031481.5467549,72%1399,55
A-32 45089102448.2755653,45%1399,26
T-54 ltwt.9234113244932.2564450,50%1398,15
UDES 169182502951443.9271549,58%1393,16
Bisonte C45 8147434971334.5880551,26%1392,87
Char Futur 4 92807141061665.7574050,53%1392,87
Conqueror93879441881517.2671649,69%1392,38
FCM 50 t 81081732941098.8767950,23%1391,42
Super Conqueror102985021201839.7070749,47%1390,82
Object 7059202743961511.2973950,66%1390,72
E 75 TS 8151483801259.7274551,31%1389,82
Tortoise92114721971639.3773651,11%1389,28
IS-3A 81702831331309.5579052,16%1388,55
T-34-85 Rudy 669849194731.3758653,37%1388,51
E 5093275952351440.1069250,09%1388,15
IS-4102402051791741.4768248,96%1387,50
122 TM 8149415761316.9175051,60%1384,61
Object 705A101686491111830.3771249,29%1381,07
KV-4 Kreslavskiy 813290561220.0372151,04%1379,55
T110E3102141891751930.2167650,72%1378,67
Strv 103-092614401641592.0763749,11%1377,18
Object 777 Version II 105101640.1592056,86%1376,04
Centurion Action X101977571791671.5865448,98%1375,62
Leopard 1103036052401775.9864648,80%1374,99
WZ-132-11050339941189.1163748,75%1374,39
IS-2 shielded 7156646531067.5463651,10%1371,45
T9592637232021649.3171251,86%1370,40
T-34-85 Rudy 646209172738.2158852,56%1369,66
Prototipo Standard B92775841571507.9569349,14%1367,50
Object 268101993882151907.4960848,43%1367,32
GSOR 1008 81485991111386.1072251,08%1367,19
Strv 103B101883431771912.4763749,47%1366,33
AMX 13 57 GF 758931216659.1965951,99%1364,19
Rhm.-Borsig Waffenträger85085943541339.1759949,36%1364,13
LT-432 8231586141754.8465351,35%1363,82
Object 703 Version II 82032681091281.2879352,21%1362,54
T77 861303561305.4272550,32%1360,39
WZ-114 935089451531.2476950,13%1359,23
AE Phase I 9295382771563.1874450,19%1358,71
Object 26391950071071561.9069250,30%1358,44
TL-1 LPC 843155641106.9269649,71%1357,23
Lansen C 8131987981177.2572851,02%1356,74
Object 277103387331171768.4068748,92%1352,94
Object 777 Version II 9123215481552.8677350,47%1347,79
60TP Lewandowskiego102336311341901.5070949,53%1346,89
KV-2 (R) 652390119817.7962653,79%1345,00
Progetto M35 mod. 46 84219582851209.1368551,07%1344,77
M46 Patton92435131821362.9468450,14%1344,05
M4A3E8 Thunderbolt VII 68013869697.9163551,93%1340,85
212A91816672501419.1260049,76%1340,10
Object 261101528463731520.2459849,81%1340,10
E 25 7319553337904.7760351,18%1340,09
Rheinmetall Skorpion 8772972831334.9667350,23%1338,88
Rinoceronte1068560581836.0570848,42%1338,76
FV215b (183) 101404603621815.1561548,57%1338,69
Emil I84068011111214.9969150,05%1336,78
SU-100M1741817593936.5558151,24%1336,44
121B 1093233721734.8169349,56%1334,87
Progetto C50 mod. 66999895941469.2973849,16%1333,27
WZ-132A992366132922.7162148,74%1330,71
Centurion Mk. 7/192763332081362.6167549,35%1328,17
Bat.-Châtillon 25 t AP94132872011286.3963548,53%1327,43
K-2 811161324.1184158,33%1326,64
Kunze Panzer 9117630531502.4871949,34%1324,38
ShPTK-TVP 100 883645661303.7371750,07%1321,47
Maus102358671581702.6870050,32%1320,90
K-911056933711658.4768548,41%1318,55
Type 5 Heavy101348261381807.0971750,53%1317,60
M6A2E1 849214871134.7671050,21%1317,48
VK 45.02 (P) Ausf. B92594662161381.4467049,61%1316,26
VK 100.01 (P) Ausf. B 8461264.3171456,00%1314,53
FV4004 Conway92192521251498.5964048,66%1313,55
T110E4103191202371822.6362448,65%1313,38
Panhard EBR 75 (FL 10) 8121662198756.0764252,28%1312,39
Chrysler K GF 81055411001156.9869750,67%1311,74
leKpz M 41 90 mm GF 8138248225734.1459250,15%1311,03
M-V-Y1025339341781.0175347,94%1310,57
AMX 30 B1095767941592.1464148,55%1309,98
Waffenträger auf Pz. IV93887912661554.5060948,41%1308,97
AMX 50 10084563882111170.3261749,53%1308,63
IS-3-II9160506981451.4572749,96%1307,13
IS-7106160942951611.8363748,63%1302,77
50TP Tyszkiewicza92454801111471.4671749,94%1302,69
SU-85I 57228074554.1245150,98%1302,02
T-5495216493141242.8366149,71%1300,60
UDES 14 Alt 58255591831083.0565149,26%1300,25
ST-I92606052221396.4267549,85%1300,01
T78 612648452881.9562753,19%1297,99
Jagdpanzer E 100103582812951810.0960349,21%1297,43
Škoda T 27 8116511711087.3665849,08%1297,24
STA-18317346126994.1363049,21%1293,25
AMX 50 Foch B1099898721789.3564649,26%1292,05
Schwarzpanzer 58 84349982994.7765748,83%1290,19
E 100104631072811679.2964848,97%1288,04
Cobra 929802301589.2374951,19%1287,95
T3094341392931508.1762549,08%1287,76
IS-2 710590992982.8664753,08%1286,85
M-II-Y768577391016.6370250,17%1285,79
Type 64 6429968187512.4650451,31%1285,76
T-62A102430362191535.8063649,14%1284,32
Progetto CC55 mod. 548139914751207.9670749,17%1278,77
T-28E with F-30 412898951450.4046055,89%1278,56
Jagdtiger94719602461534.9161548,95%1276,48
AMX M4 mle. 541063075711679.1669948,34%1276,07
T-100 LT101544991591065.4865249,60%1273,39
Object 4168199380143991.7360749,98%1270,50
WZ-113G FT1031351651804.2164848,17%1268,72
IS-27376082142937.4360250,63%1266,23
T26E5 Patriot 81896871561056.4370650,51%1266,16
Conqueror Gun Carriage101176112681506.4559650,51%1266,03
FV215b 101428391311618.1764248,22%1265,44
P.44 Pantera83541371171041.3462447,94%1264,95
T-34-2G FT711451880910.8356150,36%1264,61
T-34-17249995133800.3857950,80%1264,22
Grille 15102802752771787.8457048,43%1263,76
T34 B 8540221081099.5261449,03%1263,05
G.W. Tiger92669432611308.7856348,68%1260,12
Type 5 Chi-Ri7352985100797.7257448,90%1257,30
Manticore10541191051105.3668151,06%1257,24
WZ-1328232766240721.2158049,84%1256,73
T2883217581251186.5462950,13%1256,53
M4A1 FL 10 612165930779.1461851,66%1255,91
Matilda LVT 4437776550.0558251,79%1254,29
Pz.Kpfw. VII10119219741703.9069149,30%1252,51
50TP prototyp 8207765841184.7569451,49%1249,57
Tiger 131 612061966715.3455551,09%1247,90
G.W. E 100101733943481470.0956748,97%1247,22
Panther/M10 7202860127792.6158449,92%1246,76
WZ-12091660642011234.8365348,89%1245,75
Leopard Prototyp A93923692151389.4865048,51%1243,91
KV-5 8994673941072.0968250,17%1243,40
M40/M4384376652401132.8356650,33%1242,21
LTG717386875610.9056049,96%1241,65
Caernarvon Action X 8222072921065.1671650,09%1241,18
Tiger II (H) 71011995.8766053,21%1240,60
ST-II1091113461701.1670348,82%1240,48
TNH 105/10008163040551112.4369248,20%1239,90
Strv m/42-57 Alt A.2 621934798697.1454050,95%1238,81
STA-2 8139521101976.6265249,35%1237,83
T92 HMC101949322951462.6456348,94%1237,36
M53/M5592917783531286.2959350,11%1235,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51400625624.3161152,27%1234,63
King Tiger (Captured) 722547633964.2365551,31%1234,42
P.43 ter737343968802.0958550,14%1233,20
M10394402332581305.0262848,52%1230,82
Turtle Mk. I 851323461182.4272251,31%1230,56
M46 Patton KR 868747152956.9666649,70%1228,03
SU-10183293691281099.4760949,23%1225,86
Vz. 44-1718627738978.5968450,78%1225,12
ISU-152K 8135737861214.6064849,48%1225,10
T42 816384341029.2967448,69%1224,03
M4-85 5379396561.9957550,55%1220,25
T698416674158978.3060749,65%1219,90
AMX AC mle. 4882130501561102.1158748,71%1219,71
53TP Markowskiego8318977981112.2866048,39%1218,40
105 leFH18B2 5217270184601.5044453,77%1217,95
K-91-PT 978106331441.5870648,21%1217,22
TS-5 8202579961227.7771052,54%1217,03
Škoda T 40 6152192127632.2550549,99%1217,00
SU-14-282380211971130.2256749,98%1216,80
Lorraine 40 t 82808801421097.2061950,58%1216,13
Mäuschen91629631001384.9069150,05%1215,82
Panzer 58 8288741966.3367448,43%1215,68
A-44726639995762.2055650,44%1214,58
E 7596564773071334.3863849,00%1214,29
113 Beijing Opera 103355221642.4074247,52%1213,82
AMX Chasseur de chars 8205408278925.1660649,08%1211,59
VK 100.01 (P)83069341181092.7867150,65%1208,91
Pudel 6123510100661.3055951,67%1205,87
M56 Scorpion 719561785877.6657550,09%1205,78
Spähpanzer Ru 2519191352294810.1359749,33%1204,73
T-1098098342961286.6561048,59%1204,55
M-IV-Y 898585231218.1274750,62%1202,97
AT 15A 711480098849.1661651,55%1200,50
M26 Pershing8338837148937.9961049,61%1198,00
T-34-3 81248122451041.1764949,04%1196,35
T297886920278945.8757551,09%1195,93
Leo746945296777.3956349,83%1195,11
Caernarvon84753961381059.6165648,98%1194,84
Sherman VC Firefly 612867231710.2956050,49%1192,68
11082919171541035.0063349,64%1191,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3239372101345.2844156,13%1189,92
FV217 Badger10159781651702.9765349,12%1189,63
Bofors Tornvagn 8118369251185.2272950,10%1189,26
Centurion Mk. 5/1 RAAC 820981859969.5666750,20%1188,35
Type 4 Heavy92229001791277.2364749,54%1188,28
AT 1582535911371109.9864450,34%1185,12
AMX 13 909457427370801.4759450,09%1184,98
KV-220-2 517951163582.5662756,42%1184,92
LTTB8289105148644.2458750,09%1184,50
KV-1 shielded 5454156637.9568151,01%1183,73
SU-122-44 7301030203871.2052852,42%1182,99
AT 7732845297911.7659752,59%1182,78
Pz.Kpfw. II Ausf. J 33369591369.6463762,43%1180,45
VK 75.01 (K) 8112611671106.9669249,81%1180,35
STG Guard 81109241291065.0959948,72%1179,46
Lorraine 50 t 920804201370.6571748,07%1178,45
Charioteer82912921331105.2459749,06%1177,93
Panzer 58 Mutz 8122392119932.7663449,26%1177,68
IS-6 B 8626131001158.0767250,01%1177,40
112 81477791441048.2568349,18%1176,42
B.U.G.I.620019239713.5052349,72%1175,89
45TP Habicha735276070898.2660049,64%1173,64
Somua SM 8267947671202.7468450,85%1172,97
Heavy Tank No. VI 636362059688.3951950,99%1171,72
WZ-131G FT615737164677.6146249,90%1169,63
GSOR3301 AVR FS94435077804.2167650,24%1168,74
O-Ni7461172122907.1458751,69%1167,12
Carro d'assalto P.88715678843897.5863949,56%1163,56
FV380591335352041212.5860349,32%1162,37
CS-53815092172930.1960846,07%1161,93
ISU-15284967632811144.6353549,10%1159,83
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 268592134273.2540856,27%1158,71
Cromwell B 6347309108617.4854754,56%1158,64
T499275894317809.0058449,53%1158,30
Challenger732158779875.9355549,69%1158,11
T-34 shielded 523491738458.0443450,62%1157,61
Bretagne Panther 619990337677.9556151,34%1155,43
T207483165117762.2555650,65%1155,37
T376573211137427.4045350,35%1153,76
T71 DA7444972203574.8952649,94%1150,87
Konštrukta T-34/1007434895105744.1953649,13%1147,58
WZ-1317325693149566.7154948,96%1147,08
FV4202 8262222160913.2563849,48%1146,34
Panther II8427327156910.1657848,88%1146,08
M-III-Y854583481053.8271148,81%1145,53
M4A3E8 Fury 667118105569.3454351,06%1143,42
S35 CA540828277510.0737151,21%1141,05
Indien-Panzer8395426139930.0159047,67%1136,85
Pz.Kpfw. 35 R 2242704382.0255251,28%1136,82
T-54 first prototype 8312476166919.7564550,17%1136,44
T26E5 813998279976.8168350,25%1135,75
Type 4 Chi-To645300779597.7148148,62%1135,65
Panther7558552163731.0454049,72%1134,67
P.43 bis651512765622.6649449,57%1133,29
Panhard EBR 909177668111773.9865450,08%1133,11
XM551 Sheridan10962971071055.5259147,74%1133,00
Panhard EBR 105101621562421005.2564050,10%1131,83
IS-3812074143841026.6357149,62%1131,64
AMX M4 mle. 49 Liberté 81917581281013.1965749,73%1130,19
Strv 74656353171613.2748149,20%1129,92
T328632938191998.8059849,60%1127,50
ISU-122S 713935052855.6250250,61%1127,14
Ram II 58291880413.2544353,22%1126,10
Škoda T 256646753111590.8948349,40%1126,09
FV4005 Stage II102047072301602.5757948,41%1124,00
T34 8420628582997.9656149,60%1123,91
Bat.-Châtillon 155 58101416254151300.7356448,89%1123,91
STG 86858691999.4260448,05%1122,32
AMX M4 mle. 457511744119838.2754248,69%1121,12
AMX M4 mle. 49 8129056911004.3965449,24%1117,65
SU-100Y 6322810142675.0645751,41%1117,33
VK 45.03 76326598871.7958850,50%1116,11
WZ-111-1G FT8872461141072.3857647,77%1115,31
Centurion Mk. I8408793151881.4658749,11%1113,70
Krupp-Steyr Waffenträger 712070384834.7252448,89%1113,54
T28 Prototype85511672091066.4355848,70%1112,40
Lorraine 155 mle. 5182975622241011.3554249,08%1110,87
M-VI-Y929358521248.9369746,82%1109,67
T-448681749221848.1257649,03%1109,14
T26E4 SuperPershing 8434013345917.7362449,15%1108,63
Type 3 Chi-Nu Kai 526405694410.6740350,59%1107,89
DS PZInż520522521517.3341049,45%1107,19
T-34-28165313145854.3659247,98%1106,20
AC 4 Experimental 65006353615.4250450,24%1105,09
A46 68051724385.1544949,06%1104,86
LHMTV87068065636.4962449,47%1104,51
VK 45.02 (P) Ausf. A8337215167974.1859148,14%1102,13
Spähpanzer SP I C7309047125591.6050648,49%1099,23
SU-1006892172158628.5142050,80%1098,47
AMX AC mle. 467253242104796.3249549,12%1097,60
Pawlack Tank69761631713.5955949,66%1094,88
Type 586552333128554.3647049,26%1092,76
UDES 0383910151511065.1254248,01%1091,43
Jagdpanther II83025622521081.7252948,35%1091,26
G.W. Tiger (P)8385973226991.2251948,82%1091,25
Bat.-Châtillon 155 5591871772861135.5256248,42%1090,42
T25 AT7280984124824.0649449,84%1085,59
Tetrarch 293597719178.1527354,32%1082,25
FV201 (A45) 75784753789.1760949,61%1081,13
Ferdinand84232702541088.3253548,95%1079,87
WZ-120-1G FT 82978771111086.3761350,86%1077,27
O-I6677743142654.9647251,39%1076,45
T-103 867927971115.7262248,64%1076,10
leKpz M 41 90 mm 86890872624.3652949,24%1075,84
FCM 36 Pak 40 3186133105337.0736556,42%1075,01
Turán III prototípus 511083124427.6643651,04%1074,93
Object 25794316121061232.3961948,74%1074,25
VK 168.01 (P) 84214645992.6962448,91%1072,98
T-437783963128674.7052149,62%1071,76
Nashorn671992897646.5841647,70%1071,29
M41D 85231540621.5757148,69%1070,95
M41 Walker Bulldog8390387235605.4554649,73%1070,67
VK 30.02 (D)7468342119700.0854748,89%1070,24
O-Ho8316253131992.2260549,59%1070,01
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 422159666388.0547755,05%1065,15
Pz.Kpfw. M 15 3172924308.2646248,05%1063,62
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 618311296570.6246149,42%1062,42
VK 30.02 (M)659496085574.1546948,54%1061,54
FV2078200535168945.2456149,02%1060,49
Pz.Kpfw. T 25 5395227152400.5941751,51%1060,06
Pz.Kpfw. III Ausf. K 59496014403.2345150,54%1058,83
G.W. Panther7671130267878.5247649,58%1058,17
Caliban 8125220331045.3569550,10%1057,20
M10 RBFM 542010686532.9243350,08%1055,84
M36 Jackson6405507131621.8942450,56%1055,71
Achilles629060961602.4645849,35%1054,91
WZ-111 Alpine Tiger 854703591022.7368248,48%1053,24
Sherman Firefly6148765105568.6744849,03%1052,00
VK 168.01 Mauerbrecher 813391234980.8260349,25%1051,19
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8243973240965.2058148,06%1050,92
AC 1 Sentinel 49582918288.4939452,19%1050,85
ARL 446666885139614.1144648,65%1050,69
T-34 with L-11 42196297315.7443848,43%1050,59
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 57670436463.3942748,95%1049,11
TOG II* 637874087648.4045350,14%1045,63
M127581466161834.5249949,70%1043,01
Matilda IV 520250988400.8943752,55%1042,30
M446714222188651.3344550,41%1042,27
Tiger (P)7672808178807.0953949,56%1038,63
Löwe 8571025331967.1861248,99%1036,66
Tiger II8895967272957.5255247,91%1035,66
AMX Canon d'assaut 105 8156770661056.1957749,17%1035,09
Strv S1 83865491711083.4453449,71%1034,62
Comet7590941128663.7552448,56%1031,99
IS-6 8348169254968.5059051,12%1030,95
Kanonenjagdpanzer 105 8157872691054.6958049,06%1028,95
Loza's M4-A2 Sherman 61498832547.0553648,68%1028,78
Ikv 65 Alt II657051976597.7540648,66%1028,51
Dicker Max 6488438125606.7241349,87%1027,76
SU-1527688660160764.8345449,18%1026,47
ELC EVEN 90 8360691134573.0856351,02%1023,72
AMX 13 757830131140514.2249748,73%1022,57
Panther mit 8,8 cm L/71 8121002213840.5258446,67%1021,91
A-43631829496515.6446549,64%1020,10
Matilda Black Prince 524044756410.3640651,16%1018,77
Crusader 5.5-in. SP7277301119731.1647949,31%1017,69
KV-37739873128813.2752149,48%1015,50
Rheinmetall Panzerwagen1059246103928.6058246,53%1010,66
IS-M830604177933.9159848,44%1007,73
Ikv 90 Typ B742805989747.9047047,83%1007,06
M4 Improved 511178818384.6644051,77%1006,08
TVP VTU Koncept8303790108810.7255147,40%1003,94
P.43555791536379.9537649,76%1003,72
Strv m/42561604444381.1836149,16%1002,07
Sturer Emil7581232126768.2146047,17%999,84
T25/27773749161738.1246948,56%996,43
M22 Locust 317437558227.9534953,18%995,65
M4A3E2 Sherman Jumbo6450183137525.0945050,26%992,83
59-Patton 84485281795.5061447,42%991,43
MTLS-1G14 335921624239.6131350,94%989,89
Black Prince7525071110758.8857149,55%986,19
HWK 30 814361363609.1553249,06%985,39
Chrysler K 85776831957.3762749,46%985,06
KV-48427017180898.0055448,96%983,65
Lorraine 155 mle. 507400925157815.9848148,80%982,72
Cromwell6916527224513.3244550,47%982,32
M48A2 Räumpanzer 83477433856.7664848,14%981,23
T71 CMCD712450969486.9949448,27%980,53
Jagdpanther7763406213767.3344648,99%979,30
IS-2-II830389973938.6859447,65%978,64
T26E3 Eagle 7 710377325727.2052950,31%974,90
Bat.-Châtillon 12 t8517986123585.2350148,12%971,88
Tiger I71051379282790.3450648,82%971,72
Hotchkiss EBR736281577474.3850349,12%970,67
IS71421220224754.5949149,05%969,10
ARL V39634791388548.1939047,76%964,97
Sherman III519373271363.8535950,27%962,74
KV-26914782173592.3342651,34%961,47
M4A1 Revalorisé 829256792865.2053949,71%959,83
T-34-85M 6868091125624.5148851,12%958,17
Panhard AML Lynx 6x68278108101573.3954747,87%955,73
Škoda T 24570613557358.7434548,56%953,77
KV-4 KTTS 8510851.8255754,90%953,60
Strv 81 84500721814.6561747,84%949,85
AMX 12 t61112923128374.1040849,12%949,69
AT 8646810787545.0845451,61%945,32
AMX 13 F3 AM6517339135668.0442749,52%944,54
StuG IV 570906834397.3232748,21%944,05
AMX 65 t814484472867.8257546,71%935,29
Pz.Kpfw. T 15 316660147206.4234054,25%935,03
Type 3 Chi-Nu564886160350.8334348,96%933,85
HWK 12814260787582.3050248,25%933,35
T-34-856997264224508.7841449,82%931,93
40TP Habicha641199548534.7543648,30%931,75
Churchill III 5458450140434.8154550,95%928,08
Hummel6881655170653.2238648,74%923,79
T14 5220160114433.3447050,44%922,39
S-517353168158804.4847349,55%921,47
T-29 3110341730250.8727649,72%920,71
M4A1 Sherman5924943120367.7235050,93%919,48
Type T-34586505694343.7333849,08%915,68
M24 Chaffee571617295277.1737250,46%915,53
SU-14-17158644175702.4544749,35%910,28
T-45 262456316182.9027451,04%908,41
O-I Experimental568691989488.2339850,95%907,33
M18 Hellcat61122717270550.0739550,82%906,92
T92 818172881525.3755048,61%901,94
Großtraktor - Krupp 35869023234.7435652,40%901,01
Kanonenjagdpanzer 823404129825.9756545,52%900,66
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 599299531.5957054,02%900,23
T-127 340107648230.9432253,88%899,59
FV3046431775173541.5036950,68%897,36
59-166433504104342.5843048,57%896,25
Aufklärungspanzer Panther 7117293109446.2849147,94%895,36
Valentine372211833247.3927050,12%893,13
Pz.Sfl. IVc577806883413.1131547,76%893,06
60G FT519570137427.1732748,78%891,31
Primo Victoria 813927950759.3461548,53%889,02
AT 2570657165380.3635852,13%883,93
Churchill VII676350888532.1143848,18%878,31
Type 5 Ke-Ho425048947246.8529851,39%876,64
BT-5329594812255.8025748,21%872,77
Excelsior 535181074427.5245350,35%872,21
M4A3E8 Sherman6395829118472.9442249,70%866,51
Convert. Medium Tank T3 32585996294.6339348,53%864,61
P26/40465627625314.8931250,32%861,53
GSR 3301 Setter710853944411.4851248,14%861,39
KV-8561353823309550.5539849,79%861,29
BDR G1 B574033892436.6536949,33%857,53
M10 Wolverine5701958106396.0532350,39%854,75
T-15061045504147538.5241349,86%853,88
Valiant 546359110411.1945049,53%851,06
Grille51097896124429.5929549,78%849,82
Valentine II 434826835245.3036451,37%843,89
KV-122 710382741679.0446647,98%837,77
SU-86305580154634.2739349,41%836,33
MKA 261168618208.3428250,23%836,10
Archer523791941385.7732649,30%835,73
MT-256539528115303.1541550,16%835,59
VK 30.01 (P)6869099138484.7639948,14%830,38
Rheinmetall Skorpion G 8995195202887.9948049,91%830,12
Type 98 Ke-Ni Otsu 3210214.5735640,00%827,87
Panhard AMD 178B651919757318.2539448,93%826,44
M66775009145523.2840248,56%823,17
VK 36.01 (H)61073438183508.8140449,09%820,15
Pz.Sfl. IC 45210249296.0832148,50%815,42
M7562506784241.2230548,92%811,67
Bishop551793069384.3029951,65%805,46
Jagdpanzer IV61031761134491.8035547,88%804,07
T21643973797318.0940948,68%799,26
VK 30.01 (D)6342715124453.0240648,36%798,17
SU-8551118025102376.3129149,51%797,68
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 647494114381.2639749,74%795,46
T6 Medium424995125365.5429849,19%794,66
Sexton I 313068622234.4026853,11%794,18
AMX 105 AM mle. 47446560949253.0223149,79%792,93
T2 Light Tank 224949673152.2332052,12%792,61
BT-7 artillery 395365836214.1327550,10%790,91
KV-152024175205403.4734550,12%783,20
Lago476137329249.5728649,20%778,08
Type 1 Chi-He462677636243.7527949,43%776,13
VK 28.016540298109301.0939048,53%772,05
T6751027473201369.6431951,31%769,12
Super Hellcat 7121773051606.2443748,80%767,28
FV1066 Senlac 87998729481.3950948,50%767,03
T-116 361176615195.8626549,06%764,53
T-50-2 6111435934318.6836749,71%759,22
M24E2 Super Chaffee 672368115327.3340148,15%754,68
T1 Heavy Tank51061192110391.2635049,16%754,60
Object 257 (P) 10631175.7452955,56%751,12
AMX ELC bis51332026130242.3232150,00%747,73
Marder 38T4102134153305.0128650,79%747,58
M4A2E4 Sherman 529628102291.6832550,75%746,32
KV-1S685723097398.8636449,82%745,73
VK 30.01 (H)592841097394.4335048,37%741,45
SU-76G FT425201132360.9229151,63%739,30
Ikv 103571096750331.1729948,31%736,47
Strv fm/21115229245124.1422349,88%736,04
Matilda4125450782272.8828051,64%729,38
Churchill I5107283191377.4634748,70%727,93
AM 39 Gendron-Somua 21174476166.5930349,65%718,46
T-3451404961122290.2230149,45%715,31
AMX 13 105 AM mle. 50547044776375.8027347,56%709,79
M14/4125626386184.8323850,98%709,20
KV-137332236101498.2744848,50%708,68
M15/42366960813242.0625749,48%708,26
25TP KSUST II544491334304.1532948,75%707,73
Renault G1510309567289.4530948,05%701,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51378266178301.3029849,16%698,04
M37487577051231.0120248,87%694,52
Grant426611926224.0125249,14%694,03
Pz.Sfl. IVb461794653241.4521850,07%677,41
Birch Gun452508141209.8621849,03%676,44
StuG III Ausf. G51490027144337.7827149,00%675,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C3127691692147.9627351,10%662,29
ST vz. 39482696428213.9126249,00%661,56
Cruiser Mk. II283629622166.9321350,18%654,22
SARL 42417314432214.1124849,15%652,73
4TP19894855125.6222049,23%650,93
Type 97 Te-Ke 270542411133.7720749,15%639,69
Churchill Gun Carrier69124569409.1532647,42%638,58
Type 98 Ke-Ni333408919158.5122550,08%637,03
Cavalier59406821316.7331547,62%632,14
AMR 35 24156547145.9521648,96%630,27
Pz.Kpfw. III/IV5727962139263.2128147,93%626,06
T40475699769270.7526051,36%623,96
Sturmpanzer II471861851221.5819148,80%623,83
Renault FT 75 BS288847910113.7414050,70%623,21
SU-182114247014110.7513149,35%614,45
Somua S35334457919213.5225150,81%611,10
M5A1 Stuart4107722450180.6127449,71%610,70
Crusader6100691278246.1428948,19%608,52
LT vz. 35210378427128.7320349,29%608,46
M2244261214128.9523350,36%607,75
Valentine AT496952625209.0721749,76%606,08
Alecto469129050242.6525849,67%603,39
Renault Otsu11960761798.6320049,62%602,60
StuG III Ausf. B451748938253.8123848,97%598,03
M41 HMC591986484426.4031148,93%597,31
Cruiser Mk. I1105256610131.1417448,50%595,54
LTP 3119189126139.6620149,10%594,73
Strv m/3828772387135.7322949,05%594,51
Fiat 300019677594115.9718549,21%594,22
Kolohousenka115248176108.4518750,28%588,69
7TP26673456159.9620949,98%588,38
TKS z n.k.m. 20 mm 28203309121.6321748,78%582,48
M2 Light Tank2172912132133.5722451,60%580,99
SU-85B4106459466259.4724550,60%580,24
M8A14127672653246.5225150,03%579,30
Type 95 Ha-Go25473749122.7318848,41%577,09
Type 95 Heavy475698131193.9123947,45%574,54
14TP461196622166.5724448,09%570,79
VK 16.02 Leopard594324291198.5330349,12%568,38
Leichttraktor1343918125102.7719050,45%565,19
BT-22150550328116.6217949,95%564,54
SU-122A535872662301.0025647,98%564,29
AMX 404143116936148.5122748,52%564,22
Strv m/40L386754715179.0923249,38%561,13
T-70369882821158.7421748,92%560,64
T-80440039647164.2824248,87%559,75
Covenanter5135970357167.1424648,98%553,21
Type 97 Chi-Ha378093019173.8022649,99%552,68
10TP364156011159.7421048,02%548,30
M3G FT323663216203.0720949,53%547,88
SU-5459488557243.5320749,35%547,30
M3 Stuart3159090526140.1722049,03%546,80
T82 HMC413271331191.9419648,83%539,42
Stuart I-IV335279314145.0423149,34%538,02
Type 89 I-Go/Chi-Ro28468097123.7919949,12%535,28
T1 Cunningham130570262583.3817050,05%532,67
Sav m/43489118828222.3924348,53%531,42
M3 Lee4162244754178.0021448,36%526,06
B1491032739193.1325147,85%525,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. D436880849192.8123648,62%524,94
Lorraine 39L AM374176923172.4317349,90%524,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41718425106236.4422649,81%523,45
Renault R3522386029116.5922151,87%521,56
L6/4021682687138.8224650,22%520,95
Somua SAu 40457672933219.8522848,62%504,63
43 M. Toldi III 389779814124.3921848,25%500,54
Cruiser Mk. III3166028729112.8218350,22%498,47
FCM 3625875406116.9920648,64%492,88
Type 2597 Chi-Ha3117617821149.6020550,08%487,27
Pz.Kpfw. II2221183631113.3021050,57%483,29
T-60290347911100.7518949,80%483,11
LT vz. 383100363218138.6920348,76%481,18
Hotchkiss H352111032913110.3119851,10%478,06
T2 Medium Tank2191358917102.8918248,91%478,01
Chi-Ni28397089105.9019448,34%477,65
Pz.Kpfw. II Luchs4140332374149.3025251,07%477,04
M7 Priest394837138188.7417948,70%475,10
MS-1131042591382.5615650,35%472,50
Cruiser Mk. IV4143996529147.0921249,66%469,03
T-262216234215104.5516349,02%464,74
Pz.Kpfw. II Ausf. G380385425127.9222249,99%463,31
T3 HMC2186660441119.9516550,94%463,15
T-284217872970179.4021749,02%461,09
Loyd Gun Carriage29451901078.9812749,44%460,97
Wespe399112632149.6915948,76%454,54
L-60 28632171194.4624148,48%449,33
Vickers Medium Mk. I127491291282.4715249,27%443,39
M3 Light 325689133110.6117747,53%442,15
Vickers Mk. E Type B2135547311106.4816749,16%437,56
Light Mk. VIC 28075751988.3118249,25%433,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4114480262161.3623248,83%430,71
Renault UE 57367826521156.0218849,73%426,90
T1 HMC214784871786.9912049,08%423,22
Pz.Kpfw. 35 (t)217757362496.1916449,21%420,40
Durchbruchswagen 2478069643177.8723547,37%420,20
Sexton II375136822119.8315848,96%418,84
Renault NC-3111893883774.3214549,01%416,03
Ikv 72388198117166.9920549,15%414,25
SU-76M4137920128165.4718448,28%410,79
T-463216777535119.4218148,27%409,47
Marder II3185346644166.7818750,48%408,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. A346809522139.5419648,72%405,48
D2399439118123.4119149,41%404,03
BT-74133036136109.5518147,53%402,76
VK 20.01 (D)424125341151.5123048,32%396,95
M5 Stuart4125852949119.0824948,96%394,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E3187675338139.3220149,25%391,84
Panzerjäger I2203732718116.3615450,02%383,56
T1E6 28113061883.0416349,31%383,09
Renault FT12472869764.5114148,36%373,37
Universal Carrier 2-pdr2108740512105.7214848,07%371,11
T18 HMC317476914102.6315248,76%363,04
Vickers Medium Mk. III3118649022119.7517448,10%361,60
SU-26387047440159.8716150,58%361,27
M2 Medium Tank3192623036120.3718449,06%360,33
T-26G FT22510297116.6316150,67%359,90
AMX 383154243615107.7120149,39%357,93
Pz.Kpfw. 38 (t)3154505939122.8318449,91%344,30
AT-12141970312104.7313748,79%343,83
Renault FT AC284210210105.3914147,99%342,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 29210491280.0624649,13%342,77
T56 GMC3162686927134.3317348,69%335,72
Sturmpanzer I Bison3100357921122.8813648,96%334,10
T-50569475087127.7126550,24%327,17
Type 91 Heavy385701715120.4317846,84%323,03
T7 Combat Car 211325681872.5716149,64%322,66
A-205106335557113.1921547,99%316,48
Vickers Medium Mk. II213908251281.8813547,41%311,74
D121130151877.2116147,26%293,65
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122871665117.9322748,52%289,74
Pz.Kpfw. I21255091971.3718446,93%262,38
Pvlvv fm/422893343678.4516747,86%257,66
G.Pz. Mk. VI (e)21273690945.429947,51%223,34

Son Güncelleme:

Anzeigen