EU Sunucu İstatistikleri

İzlenen oyuncu: 3336170

Aktif Oyuncular: 963048

İzlenen klanlar: 86706

Aktif Klanlar: 76040

Anzeigen

EU Sunucu Tank İstatistikleri

Tank AdıTipUlusSeviyeOyuncuOrtalama SavaşlarOrtalama HasarOrtalama DeneyimGalibiyetlerØ WN8
Object 279 early 10249873475113565,59%2941,79
Chimera 8834251932103360,33%2223,65
T-22 medium 102073180255290761,12%2402,51
Object 907 1025198268251287957,88%2224,66
IS-5 (Object 730) 813052185162786458,72%2153,38
Chieftain/T95 8789196144685656,17%2167,52
KV-4 Kreslavskiy 8175863151984257,41%2009,64
AMX M4 mle. 51927378112189383053,80%1675,76
121B 10478465233481354,36%2114,28
T95E6 10671479235680154,12%1947,54
VK 72.01 (K) 1015166153237380055,69%2043,05
Object 260 1027146108228980054,69%1996,59
M60 109829128238979954,94%2160,10
IS-3A 810507777126379351,63%1505,60
Object 430983931141176778452,96%1520,48
Object 252U 844153143134378353,93%1401,42
Type 5 Heavy1078886137209677451,64%1476,79
50TP Tyszkiewicza938330111170277351,96%1474,18
WZ-111 model 5A106076295220477252,04%1685,57
Progetto M40 mod. 651024797133222677151,47%1659,09
60TP Lewandowskiego102867779209176851,10%1421,13
Object 252U Defender 8105665131130576753,30%1332,75
Object 705960521100164976652,09%1473,93
Prototipo Standard B937181143177776551,50%1582,17
T26E5 Patriot 867623177113376252,16%1357,33
Object 430U1073996102211776052,25%1595,01
Object 705A104230785201775550,90%1460,84
T 55A 910510293168075453,64%1766,70
Rheinmetall Skorpion 8563150075153,94%1757,27
Object 4301035126160191375151,42%1681,19
Object 430 Version II965976204153875052,61%1639,21
AMX M4 mle. 54101547779195274849,88%1522,31
VK 168.01 (P) 81485174750,00%688,71
WZ-111 871022369125874552,09%1571,51
Caernarvon Action X 87637462111274350,47%1245,13
Centurion Mk. 5/1 RAAC 84399655104174251,00%1249,33
T-44-122 74799116774160,09%1704,02
Škoda T 509124951241172673951,68%1611,93
Object 268 Version 4106124198222473754,03%1519,73
AMX 13 57 72792210783573653,96%1621,27
Strv 81 899124973646,99%1475,24
WZ-111 Alpine Tiger 8914934111273549,87%1257,42
T-44-100 853997255119573352,46%1615,81
Emil II981354162159273151,50%1497,23
Kranvagn1041338101193973150,31%1569,39
AMX M4 1949 Liberte 852757199113572951,11%1229,03
Object 277107585157198672950,08%1434,08
50TP prototyp 85752385120772651,74%1264,93
WZ-111 model 1-49141067237159672551,14%1548,43
SU-130PM 87218081146572451,34%1403,71
KV-220-2 Beta Test 5689469572255,29%2012,84
K-91101175747181971949,35%1420,16
WZ-111G FT913344158184871850,78%1533,47
Pz.Kpfw. VII104965275185171650,37%1307,07
1131073512153189271550,22%1598,19
M6A2E1 82398396113671249,99%1352,93
T23E3 71392487101171055,10%1912,34
Super Conqueror1011483676194370850,33%1415,80
Chrysler K GF 829630115110070551,31%1220,06
TVP T 50/511091492263202370550,79%1653,22
M48A5 Patton1086792218193970550,68%1624,94
STB-11053413225192370451,24%1699,66
Tortoise9122255226162370450,55%1444,26
T26E5 87151676102170351,41%1155,59
Type 59 8102919884105870351,50%1456,16
Progetto M35 mod. 46 8157509151123170051,24%1364,68
M46 Patton9131028238147570050,90%1488,45
Emil I8146387149126470051,44%1383,85
Conqueror9191185236154469949,69%1447,54
Chrysler K 8571433105269850,79%1086,13
AMX 50 Foch985381215161769750,52%1528,80
T25 Pilot Number 1 8107036187109969750,60%1445,33
IS-2M 7181523100469652,26%1195,43
Mäuschen955300117146269650,97%1236,15
Maus10136883191176569650,51%1373,61
Type 61977943239153569650,48%1590,11
Excalibur 6790413102069556,86%1806,88
53TP Markowskiego86157288117869450,25%1286,76
Object 2631039264210214169151,15%1682,03
T959130855240169268951,81%1448,61
Object 14010205682304182068950,75%1552,07
Somua SM 88590453120268651,40%1096,16
IS-6 B 87974131111168549,70%1198,28
Object 263952529105165768551,51%1392,18
AMX 30 1er prototype989871216152368550,86%1513,85
FCM 50 t 8100936297111868450,41%1401,83
Centurion Mk. 7/19152005251145968350,00%1450,99
WZ-113G FT10646663202868248,07%1418,62
T54E19258701236153868150,05%1467,22
T57 Heavy Tank10189412294202668049,60%1574,08
WZ-132-11020150113147267749,60%1697,89
M46 Patton KR 85829415197667750,23%1225,44
T-100 LT1055812146128267750,52%1527,41
FV215b 1086724171183067749,12%1495,10
E 509204044281142967750,16%1395,30
T110E31089414240208467750,93%1528,06
112 872688214100867648,99%1141,82
E 50 Ausf. M10135391274186067550,39%1548,31
P.44 Pantera863975100112567450,04%1379,86
Strv 103B1058745174216067350,16%1504,03
T95E2 81764745110067352,27%1458,07
AMX 30 B1042583117180067149,39%1519,63
AMX 50 Foch (155) 1056763294217067050,30%1646,57
Centurion Action X10105097213183067049,74%1539,03
Type 4 Heavy9140630195139066950,23%1302,42
T-54 first prototype 815006723096166950,56%1196,65
KV-5 876831464106366850,28%1240,27
T110E510245412294179466749,91%1480,71
AMX 50 B10126144268199866649,76%1633,67
T-62A10151667294170866649,78%1483,13
1211063867209179866649,13%1523,73
LT-432 8584785381266652,49%1293,76
FV4004 Conway966062155164366649,51%1460,05
IS-410168788205176366649,18%1447,44
Primo Victoria 83996710390066649,26%1077,93
ST-I9184467261142566550,13%1335,04
T-549375376368128866450,13%1366,04
WZ-120-1G FT 8118646109118966451,62%1135,89
VK 45.02 (P) Ausf. B9186153251140466249,72%1343,52
VK 100.01 (P)8129716123108266151,42%1143,83
Bat.-Châtillon 25 t10234279465177666150,49%1529,56
Strv 103-0999437194173266049,81%1458,23
IS-2 77047110999365953,58%1267,43
FV4202 816496216496265750,02%1177,74
SU-122-54958504184151365749,51%1491,02
STA-2 86066313596865649,33%1236,15
Object 7049210596290184765650,88%1523,63
WZ-1209111322244128665649,36%1326,47
AT 158166396170119165550,78%1310,25
Panzer 58 Mutz 86442414795965549,74%1214,44
AMX 13 1051055449145152865449,72%1640,43
Lorraine 40 t 8145242151120065251,43%1265,66
AMX 50 1209203436221152665249,03%1456,42
FV4005 Stage II1046334220205365049,51%1432,96
Kanonenjagdpanzer 105 82304762116765049,54%1127,10
T-54 ltwt.915874428397764750,85%1454,22
AMX M4 mle. 49 8504266997364649,97%1019,05
1108209270177109164650,20%1291,71
FV217 Badger108578642179964549,09%1223,26
STG 82105466105764349,81%1162,66
VK 168.01 Mauerbrecher 8313027597664149,52%986,64
AMX 50 Foch B104690943190764149,94%1361,27
Schwarzpanzer 58 8134619289064148,37%1114,96
T26E3 Eagle 7 7310711288963952,95%1176,72
Leopard 110106216255173663948,58%1436,69
E 10010320564327171463849,21%1335,16
Bat.-Châtillon 25 t AP9292302229132763748,85%1368,61
T-34-3 89377626499063648,93%1243,26
AMX 13 57 GF 74624020562463651,68%1262,56
Panzer 58 82574163540,00%724,58
WZ-132A949356142104363349,28%1491,72
IS-710467215314165163348,77%1341,72
ISU-130 822106127863253,39%1497,21
Caernarvon8260303175103863248,93%1189,75
O-Ho8215690143107363250,44%1160,30
M1039351093282135563148,80%1301,13
STG Guard 826860108103463049,74%1126,47
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
T698277748197105463050,24%1357,43
Charioteer8102282161121762950,19%1330,38
STA-18134406192104062949,85%1402,19
M26 Pershing8214461185101162850,47%1338,45
59-Patton 8339157881862748,15%1007,99
Object 4168137045169105962650,69%1382,17
Waffenträger auf E 10010112506322211662648,69%1498,26
T110E410177167279194262248,70%1420,69
E 759474255346133162249,10%1238,77
AMX 50 1008338704244121062149,91%1356,03
Cromwell B 615516218569962055,15%1374,36
Object 26810123151243203461848,81%1502,31
FV215b (183) 1099039359187861848,31%1381,34
Jagdtiger9317046291161761749,21%1353,82
AMX Canon d'assaut 105 83516482110361649,46%1069,50
T26E4 SuperPershing 833330438091661549,26%1124,90
T309264643322155161549,27%1333,51
XM551 Sheridan1038057113129561548,27%1372,52
FV201 (A45) 7272535778661550,75%1073,56
Leopard Prototyp A9173900254127461548,11%1216,81
Löwe 836791640698361248,91%1058,03
Waffenträger auf Pz. IV9256609286159460948,53%1346,17
AMX Chasseur de chars 819394827293860949,23%1203,10
45TP Habicha7865486993260850,49%1217,14
Rhm.-Borsig Waffenträger8351543398140060849,65%1408,95
Rheinmetall Panzerwagen1027308101113260746,92%1267,49
leKpz M 41 90 mm GF 810009724275460750,35%1286,51
Type 62 76150429260060650,67%1333,56
KV-220-2 51346135353060457,80%1151,34
SU-1018153956150111960449,60%1286,03
IS-2728096116095960450,86%1295,89
T288195515150119760450,02%1276,68
T328512290206103560349,99%1194,93
T34 B 8989214896960248,67%1047,58
P.43 ter7890587584360250,96%1293,40
Jagdpanzer E 10010214634340191360249,04%1384,91
IS-6 8256056304101760151,41%1092,92
AT 7723163711495660152,87%1253,98
M4A3E8 Thunderbolt VII 6384276663960051,96%1199,59
IS-M81365797393459949,79%982,19
T-109632453318129759848,64%1200,90
LTTB820589616168059850,83%1260,58
AMX AC mle. 488133785188116259749,05%1333,96
Object 257924511469127759749,12%1004,22
Spähpanzer Ru 251915978829882859549,54%1219,94
O-Ni733676212893959552,05%1187,81
E 25 726719331589759550,95%1313,61
T92 8635918958459449,56%969,20
Centurion Mk. I825919817892659349,85%1193,76
WZ-111-1G FT827527120111459148,68%1143,76
VK 45.02 (P) Ausf. A8255991190100259148,36%1152,60
AMX 65 t8605557791659047,99%1002,26
WZ-132817721525875659050,19%1283,32
T-34-2810848917786758948,41%1175,59
AMX 13 90938252939078958850,23%1155,06
KV-2 (R) 6266476675658753,25%1242,96
VK 45.03 7475768987758450,92%1086,20
T28 Concept 72922055496958353,29%1405,84
Conqueror Gun Carriage1045575379169458350,96%1425,53
Panther mit 8,8 cm L/71 810542620982958246,88%990,63
Panther II829306018193058149,69%1204,28
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 821686424297858048,15%1060,42
ELC EVEN 90 89138010266058051,62%1101,28
TVP VTU Koncept816915113690358048,25%1180,41
AT 15A 75534413780157951,19%1116,29
KV-122 7144006182657949,81%1058,55
Strv S1 8153228195118557850,19%1092,97
FV3805964227277133757849,79%1338,32
Indien-Panzer820148719193257648,05%1174,26
T49920508833181157549,56%1145,17
T-34-85 Rudy 69311618171557453,60%1332,54
M56 Scorpion 76645511286457450,24%1156,97
T-44843404924985157349,72%1134,02
ISU-122S 74233412190557150,86%1206,55
T-34-1718432615380357150,95%1273,51
SU-122-44 717804129396257052,73%1328,43
212A9104672300148556949,75%1454,93
T29771231729095456951,20%1195,54
IS-38928266431106056849,87%1176,57
Kanonenjagdpanzer 82310212083456745,49%898,76
M53/M559142111426136256650,39%1342,04
T34 8383239596101656649,74%1143,23
Grille 1510164845247189656648,45%1321,81
Black Prince735564713377956549,80%1036,18
A-44720366510579156550,69%1268,18
Object 2611069821470168456449,96%1536,12
T20729907914180356451,16%1231,22
UDES 038175879169112756148,62%1137,58
Type 5 Chi-Ri719042013980856148,93%1297,63
Panther/M10 78848318172955949,78%1135,82
Leo718202610978255549,90%1197,97
Tiger 131 6461297768855551,12%1175,84
M41 Walker Bulldog832660025363655550,10%1142,64
M4A1 Revalorisé 82013329390755449,87%955,96
T-34-2G FT7452038891555450,69%1253,52
T28 Prototype8377039240110455449,01%1155,30
Bat.-Châtillon 155 581079569494149555449,11%1351,11
KV-4833928119691455149,31%1031,14
WZ-131725859416357355149,07%1117,49
G.W. E 1001093267391160655048,74%1411,88
Pudel 6676359263655052,03%1142,77
SU-100M1724452510790154951,10%1281,69
Challenger71447929785954849,26%1132,36
M40/M438243741296120054850,57%1321,31
leKpz M 41 90 mm 8359035768854650,01%1104,74
T92 HMC1089185372157454548,85%1379,19
Konštrukta T-34/100727132812378354349,47%1212,66
ISU-1528351984317121554349,42%1255,42
Jagdpanther II8234760276114454348,65%1154,31
Tiger II868179130396454248,09%1069,83
M4A3E8 Fury 65598310657054251,40%1139,76
Bat.-Châtillon 155 559111982342122754148,64%1227,30
G.W. Tiger9166575300135754048,49%1330,29
Ferdinand8299282298115954049,21%1170,41
LTG7675428863853950,28%1200,20
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426148153853,04%1087,33
Tiger (P)749511719982653649,78%1065,52
FV2078110227213101153549,37%1179,71
Sherman VC Firefly 6100273365653450,59%1119,56
SU-14-28127635249116953350,04%1297,52
AMX M4 mle. 45738650413183753348,75%1127,43
Rheinmetall Skorpion G 8434651240105953250,15%990,63
T71 DA737608321157953150,00%1140,70
Heavy Tank No. VI 61811398569053050,88%1209,60
Panther739838518673352949,95%1131,99
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3220088928152763,19%1255,24
Lorraine 155 mle. 518196829251107852649,23%1201,62
Comet743705014067452248,69%1052,14
Krupp-Steyr Waffenträger 7520739581152048,94%1026,96
Churchill III 538079114641752051,18%915,97
Loza's M4-A2 Sherman 682762352051948,97%951,70
AC 4 Experimental 6261085963551850,82%1132,59
T-43755241414667851349,93%1080,88
Spähpanzer SP I C723760913362551248,80%1111,02
Strv m/42-57 Alt A.2 61343339564251250,76%1136,17
KV-3751405514381350449,54%1009,88
VK 30.02 (D)728051915264250348,72%965,73
Škoda T 40 611766413963450250,00%1211,47
SU-76I 3118615742450161,69%1643,38
AMX AC mle. 46718182912182749949,35%1171,05
T-34-85M 636909514566049651,21%1092,29
AMX 13 75763849014950449148,82%972,77
G.W. Tiger (P)823539624899349148,65%1111,14
Tiger I781901830678049148,85%950,09
P.43 bis61513006059848850,20%1102,00
IS7108546724877348749,20%996,04
Type 64 627320419348148551,13%1187,26
Bat.-Châtillon 12 t832451310061148548,67%952,28
Aufklärungspanzer Panther710458411542948347,93%849,86
Achilles61214147964048249,86%1165,17
HWK 128958797159848148,77%882,26
Strv 7462737948760447849,68%1115,09
T25 AT718181115282247750,04%1094,57
O-I651296414866647651,56%1080,22
Ikv 90 Typ B723566110477447548,00%1049,89
M12735478619588347449,82%1130,04
Škoda T 25639264112358047349,48%1127,17
Type 58642509514255847049,44%1119,96
A-4362594819952347050,02%1049,50
Type 4 Chi-To628070710258546948,72%1125,19
Pz.Kpfw. V/IV 5396820738546950,23%850,28
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5139966446646850,92%1270,29
T71 CMCD7513446949946648,66%932,28
Sturer Emil742732714079546347,10%1059,70
Lorraine 155 mle. 50729296817284146148,77%1031,44
T25/2759917917273646148,70%997,16
Crusader 5.5-in. SP718170813776346049,51%1095,53
G.W. Panther748331329092645949,60%1118,56
T37649112814243345850,49%1151,26
Sherman Firefly611602311058945749,22%1089,76
SU-152749807618579445749,34%1090,87
WZ-131G FT6757656566045650,16%1141,71
M4A3E2 Sherman Jumbo637759113653245250,37%1003,20
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68380217754645249,38%1037,76
KV-4 KTTS 81368945133,33%484,90
VK 30.02 (M)63453939855545048,35%1039,38
KV-13729643310049944848,55%710,64
Cromwell671491724352044650,71%1001,24
Jagdpanther759546823278744649,14%1012,81
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41747876434944555,97%965,62
ARL 44651770215461544248,74%1065,96
S-51722911118682944049,63%959,30
SU-100Y 616966320163944051,78%1086,96
40TP Habicha61273774754243949,25%959,90
T-28E with F-30 41168534242343955,87%1242,41
AT 863559029452943951,65%927,93
T14 516062313539743750,46%863,70
Matilda IV 51763388839943552,92%1028,76
SU-14-179437322174443549,45%1000,04
TOG II* 63256279063343450,16%1013,07
M4 Improved 5763921435643252,39%949,41
M4A3E8 Sherman624853414549343250,36%931,96
Turán III prototípus 5853751840543050,76%1006,45
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5135552437442850,11%1027,78
Churchill VII65550649952942848,29%880,18
Dicker Max 629791817263542849,89%1102,51
Nashorn652684810667242847,82%1138,80
59-16635455410832842748,56%831,02
105 leFH18B2 517096815355442354,18%1172,01
Ram II 55494910338342153,45%1048,71
KV-2664491916958642051,64%963,54
M44642364818164241950,58%1052,48
SU-100667715117263241751,03%1126,27
AMX 13 F3 AM639076614468641749,52%977,78
Pz.Kpfw. T 25 534545615740141451,58%1043,24
Excelsior 52281738239041350,56%804,70
T-34 shielded 51368552342741250,72%1113,00
T2163908709831241048,70%779,10
M36 Jackson628176414760440950,86%1040,14
MT-25641287212728240950,30%752,31
Ikv 65 Alt II63653748359840848,96%1025,60
BT-SV 392814927440855,86%1308,60
O-I Experimental55921099350840751,11%929,40
T-150678708416553840650,03%864,64
M6662434015653640548,77%860,44
T-34-85669401925950240450,14%930,63
SU-85I 5488658847840350,92%1137,82
Type 3 Chi-Nu Kai 52453069441140350,60%1102,95
KV-856115069433156540249,96%904,31
VK 30.01 (D)627124113045140148,39%792,51
AMX 12 t689281413235640049,01%896,81
M18 Hellcat690474129155539551,09%933,24
VK 28.01644071311229639148,70%744,24
VK 36.01 (H)684182220149339149,17%802,19
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31650219628139057,13%1122,07
AC 1 Sentinel 4883731628338952,32%1063,59
VK 30.01 (P)664047415347238848,17%804,14
FV304631455220257838651,12%999,63
ARL V3962665059754838547,74%980,83
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25859913225338455,85%1187,34
SU-8620001417767338249,64%909,74
M24 Chaffee56086659927637950,61%907,22
S35 CA53216378451537851,52%1168,28
Hummel666119818767737648,78%963,52
Matilda Black Prince 51631566938137251,47%951,06
P.4352119873835236649,93%942,29
AT 255269917338636552,50%919,48
Sherman III51598657337036450,42%979,58
BDR G1 B55980469842436349,18%857,80
Strv m/4253512875336735849,25%973,95
M4 Sherman566882813737535751,26%944,02
T-50-2 64396361235035549,97%779,42
Valentine II 42846853323635551,40%806,39
KV-1S558730810838735150,42%726,63
VK 30.01 (H)562465811639335048,33%745,28
Jagdpanzer IV682789514148634947,87%797,22
T1 Heavy Tank579858512438334849,37%755,17
FCM 36 Pak 40 31616149331234457,02%1077,28
Škoda T 2454894696735334348,68%949,73
Churchill I583954110037034148,81%717,70
Type 3 Chi-Nu54384707233934049,10%915,10
KV-15155627623039433950,28%774,30
Type T-3457195199934333949,15%923,34
Großtraktor - Krupp 3370822521133853,58%853,72
Archer51794434440233649,52%882,15
A-32 4245816419433452,44%616,19
25TP KSUST II51695923430633149,44%752,75
Churchill Gun Carrier6740457441132747,48%650,86
M4A2E4 Sherman 52666310329332650,83%749,54
AMX ELC bis598755214423532450,08%696,15
60G FT51115193939832149,47%854,22
StuG IV 55442673539132148,19%945,69
M10 Wolverine550003012138732050,65%850,82
T67587623619636632051,50%753,79
Pz.Sfl. IVc56825138541831947,70%912,85
M41 HMC563945610045931549,17%666,75
T-127 32999445222131454,19%881,65
Bishop53937337540131151,93%868,36
Renault G15829876929131147,94%711,07
Pz.Kpfw. T 15 31248355417831054,70%861,39
M755546938524730949,07%835,79
M22 Locust 31229176918430353,36%856,57
T2 Light Tank 22116317313630352,23%791,80
VK 16.02 Leopard57731759218830249,04%538,21
Type 5 Ke-Ho42207534624730151,43%893,28
Ikv 10355075635332330048,49%733,44
T-345108304213428729949,65%711,36
MTLS-1G14 33356971622829850,49%988,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5106856119329529649,21%684,05
P26/4042939702526729450,18%808,03
Grille582552613844029249,92%894,94
SU-85588615511137329149,71%800,85
Marder 38T48905304930729050,78%763,87
Crusader58578597924828848,33%625,45
SU-76G FT41476633032428851,30%771,93
Lago44819893222428249,55%713,96
AMX 13 105 AM mle. 5053698088438927947,78%757,56
Pz.Kpfw. III/IV562235214526027947,94%632,47
Type 1 Chi-He44663663922427649,62%731,63
Matilda49347788725227451,84%684,97
Pz.Kpfw. I Ausf. C310347019314127451,36%627,42
M5A1 Stuart48980415117227349,55%615,15
Tetrarch 28335611917727154,47%1100,59
StuG III Ausf. G5116051315933527049,14%672,91
T-5056182189012726750,33%312,77
SU-122A52248557832226448,43%631,92
T4046568166827226351,45%641,55
Alecto46127775024426149,76%628,07
Valentine44670233821326049,89%827,22
MKA 2354800519025950,74%866,82
ST vz. 3946145573120225949,06%639,24
Grant42271162622625449,27%715,88
M5 Stuart410542005111525149,08%372,50
Pz.Kpfw. II Luchs411281347414125051,01%439,89
M8A149758265523225050,14%562,02
L6/402113125513525050,33%717,04
SARL 4241467493221624949,15%659,52
Sexton I 3291834719624952,99%812,54
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2795634118124949,37%387,08
B147453304118424847,91%535,61
Covenanter411735705716824849,09%588,24
SU-85B49063316726024750,76%595,74
M15/4233362471221024750,16%725,74
Sav m/4346572512921024748,93%535,33
T-29 38144962121924550,22%892,58
Somua S3532075251917524551,80%629,00
Type 95 Heavy46602863119724247,61%599,12
T-8043014335016424249,02%556,84
14TP42428272115224249,01%548,86
L-60 2769820109424148,64%514,65
StuG III Ausf. B42545394222024049,35%543,69
M14/412286940516123851,07%755,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43042764919423848,65%538,95
M223686681313023650,43%646,16
AMX 105 AM mle. 4743895935125623549,81%801,30
Strv m/382615958712723549,25%619,05
Durchbruchswagen 246502804317723547,41%443,89
Stuart I-IV32993311414623449,51%569,64
VK 20.01 (D)42031774115123248,38%409,42
Strv fm/2111123878511923150,15%772,65
Strv m/40L35624841515222949,63%519,66
Type 98 Ke-Ni32918751816022950,20%656,01
Somua SAu 4044421393620722848,85%504,92
T-45 24251831814122751,19%779,05
Type 97 Chi-Ha36070872016322650,13%565,29
AMX 40411073803814322548,68%562,79
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410301446611422548,43%311,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4140777310722722449,82%525,59
Renault R352188168811622352,00%591,78
Birch Gun44570284121322349,13%692,35
Pz.Kpfw. II Ausf. G35994632711922250,33%454,36
Pz.Sfl. IVb45033605524322150,14%679,46
M2 Light Tank213172493111822051,89%548,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J47576917513421948,90%350,22
4TP1453124310521849,70%662,12
Valentine AT37443252519621850,17%597,56
M3 Lee413433865618221648,46%543,81
7TP2308453514721650,22%667,67
T-7034795142314521349,08%539,21
SU-544921685925621349,49%582,06
M3 Stuart312052832712221349,17%491,69
Cruiser Mk. IV312150272814621349,65%491,77
Cruiser Mk. II35824952415521350,32%591,17
T-28416604277617121349,08%450,00
FCM 362350113610621249,36%546,21
M3G FT31833741520321250,03%609,15
A-2048756925810821148,08%313,13
10TP32852941015021149,12%575,21
Pz.Kpfw. II216825553310721050,70%500,38
Ikv 7237405641616721049,43%470,37
BT-7 artillery 35923643714220750,16%665,18
LT vz. 352821298712320549,52%645,42
Type 2597 Chi-Ha39756112214520550,20%487,61
43 M. Toldi III 37497471411220548,65%539,23
T82 HMC4850763519320449,10%537,08
M3747462325223320448,91%706,09
LT vz. 3837871261813020348,99%502,65
LTP 310239082714220349,35%609,55
Renault Otsu1153620679520249,79%623,66
Type 89 I-Go/Chi-Ro2716028712620249,15%613,64
Hotchkiss H3529704691211019951,00%520,76
AMX 38312089491610119849,59%390,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33814472213719749,09%460,29
Chi-Ni2719985910819748,46%536,61
D238733761812419349,52%440,30
Renault UE 5735863012115719150,00%446,67
T-602654451129819150,25%474,72
Leichttraktor12585387279719150,68%563,50
Sturmpanzer II45936315222019048,70%615,95
Marder II315562844516819050,72%416,57
Kolohousenka11197565610418950,39%649,75
Type 95 Ha-Go2405378911318948,71%558,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E313650694011218749,14%384,87
Pz.Kpfw. I2103395797218647,11%347,35
Cruiser Mk. III213716363011418550,57%500,63
Fiat 30001546548310318449,35%608,08
M7 Priest37910154019718448,74%498,15
T2 Medium Tank215675411710518448,99%487,65
SU-76M310780552815718248,56%393,44
TKS z n.k.m. 20 mm 2512505610118249,47%578,32
Pz.Kpfw. 38 (t)312729053912018249,80%360,78
Light Mk. VIC 2727415188818249,49%488,54
M2 Medium Tank315237723411618148,95%371,43
Type 91 Heavy37362221512218046,97%369,90
T-46317984263611817948,30%435,38
BT-2211458163110717750,16%525,61
Lorraine 39L AM36448762317817749,94%543,55
T1 Cunningham12366925288317650,32%543,91
Vickers Medium Mk. III310018372212117648,21%386,20
T56 GMC313952832713517548,83%337,64
Type 97 Te-Ke 25228881210717449,42%571,14
Pvlvv fm/42274399967917248,06%309,16
BT-731006203389817247,57%361,21
Cruiser Mk. I27177841211917148,58%501,24
M3 Light 32144083510717147,60%445,30
T3 HMC215742774412517051,19%486,71
Vickers Mk. E Type B211188801210416949,22%456,27
Pz.Kpfw. 35 (t)21469933259716649,37%427,94
T-26217945051510716549,15%477,56
SU-2637290434116416450,89%380,03
T-26G FT2193051611716450,91%454,83
T1E6 2700953188416449,49%430,26
Wespe38205343315316248,78%469,79
D1297472577816247,27%346,31
Sexton II36452892212216149,06%439,07
T7 Combat Car 2972968177216149,89%377,80
MS-112352123148015850,59%464,74
T18 HMC31293791310215749,11%374,67
Panzerjäger I216849431811815650,10%399,55
Vickers Medium Mk. I12187787138415449,38%460,03
Universal Carrier 2-pdr29349941210815148,13%390,06
Renault NC-311148546477214649,18%406,86
Renault FT AC27242811010814348,08%357,59
Renault FT 75 BS27606951111614250,70%627,81
Renault FT1190510376214248,54%364,25
AT-1211844031310613848,87%351,87
Vickers Medium Mk. II21159824128313747,43%328,21
Sturmpanzer I Bison38335172112013648,78%326,33
SU-1829429841411213249,32%623,47
Loyd Gun Carriage2791400108113049,51%472,04
T1 HMC21214475189112249,20%442,55
G.Pz. Mk. VI (e)2100275694510047,40%249,03

Son Güncelleme:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close