cookie_text Daha fazla

EU Sunucu İstatistikleri

İzlenen oyuncu: 2600070

Aktif Oyuncular: 866406

İzlenen klanlar: 69853

Aktif Klanlar: 62102

EU Sunucu Tank İstatistikleri

Tank AdıTipUlusSeviyeOyuncuOrtalama SavaşlarOrtalama HasarOrtalama DeneyimGalibiyetlerØ WN8
T-22 medium 102063158259091662,21%2543,26
IS-5 (Object 730) 812983166165987459,19%2242,15
Chieftain/T95 8779385148687056,65%2122,70
Object 907 1018776212247886457,97%2406,40
KV-4 Kreslavskiy 8170852156986258,05%1956,36
Object 260 106251173250184257,28%2350,50
T95/Chieftain 101147278982756,46%2713,83
121B 10234749232282055,37%1996,09
M60 106221134236380355,62%2112,78
T 55A 947270108178980155,33%1937,71
Emil II934869150174079453,25%1815,77
T26E5 Patriot 846620136120378852,83%1413,71
Kranvagn1016888105216078552,29%1871,03
Object 252U 816571149142678054,70%1728,49
VK 72.01 (K) 1013025133226077755,09%1943,91
T95E6 10348471223077654,51%1891,26
Object 430 Version II943342197157977353,59%1661,56
Škoda T 50977402234179677052,70%1909,85
AMX M4 mle. 49 8707265120577052,23%1325,36
Pz.Kpfw. VII101560058204576652,38%1626,08
Emil I877415133139676252,87%1710,45
Object 252U Defender 839002167137975553,37%1642,42
Type 5 Heavy1019604122198475551,56%1534,22
Object 4301024983197194075051,72%1656,57
Strv 103B1013320135236374851,29%1754,26
T-44-122 739104116574860,19%2133,18
WZ-111 865687344128374852,11%1591,52
T26E5 81342267112574652,48%1266,37
Mäuschen91122783154474353,26%1424,06
AMX M4 1949 Liberte 845525149117074251,67%1291,55
TVP T 50/511051837258217274152,10%1915,15
WZ-132-110512986177274050,76%2249,64
Strv 103-0928857161183572751,02%1641,02
Lorraine 40 t 839189116132672651,75%1760,40
WZ-111 model 1-4983623226155172051,15%1547,32
IS-3A 829591168114971851,49%1280,19
STB-11043454232198971651,66%1666,91
KV-220-2 Beta Test 5678869071655,06%1817,55
T-44-100 842325179118471451,70%1591,23
T23E3 71386379101871455,07%1845,94
T-100 LT10588266148271349,51%1758,70
1131049122159188471250,38%1536,99
AMX 13 10510375866174171149,95%2167,03
Type 61965522245157471050,87%1564,63
VK 100.01 (P)84508987115470252,90%1245,15
T25 Pilot Number 1 810141899112870050,52%1423,63
Object 14010154013307187369951,23%1545,04
Tortoise990167230160769850,47%1388,29
T95E2 81102950118069653,16%1571,87
M46 Patton KR 847801142103169550,84%1277,52
Object 2631033014222216069451,20%1587,46
M46 Patton993125259144669451,00%1447,36
Centurion Mk. 7/19115799259148269250,33%1423,72
IS-2 743576135106569254,09%1479,55
FCM 50 t 892577295114769150,62%1373,09
M6A2E1 810477150113569149,99%1280,25
M48A1 Patton1054832229188669050,44%1539,20
AMX 50 Foch964731225157669050,38%1399,98
AMX 30 1er prototype964409212153969051,12%1555,98
T54E19224238236155568750,29%1532,30
Maus10105978196175968650,38%1336,76
IS-6 B 86395115114568650,05%1326,33
T57 Heavy Tank10153711309206168249,76%1686,40
WZ-132A915795102120668150,74%1811,64
E 50 Ausf. M10109731283189568150,72%1520,70
T-62A10124591314176768050,22%1420,08
Centurion Action X1079912214187967950,32%1509,13
T110E31059996270214067851,00%1513,78
AMX 30 B1026319117187567750,03%1507,88
Panzer 58 Mutz 848060150103267750,18%1280,17
FV215b1066347197185367749,43%1458,63
E 509172704284142167750,18%1374,36
Conqueror9112590267147267649,51%1396,50
T110E510211873306184667550,21%1480,40
T-54 first prototype 810106122999067550,66%1207,24
T95991884250166667451,37%1425,87
Type 59 8642561277101967251,61%1372,80
ST-I9154736263145067250,34%1358,29
KV-5 874445450107367250,35%1226,86
1211049529222181767249,46%1438,11
AMX 50 Foch (155)1044535336220167150,38%1641,48
Strv 81 823116267040,00%1285,15
STA-2 844163125101667049,40%1228,02
Rheinmetall Panzerwagen10381258143167047,83%1643,04
T-549310604371129167050,48%1243,55
IS-410143035213180767049,37%1418,75
AMX 50 B10103297281201766949,98%1679,95
Object 7049176746297188666951,16%1735,23
FV4202 892092156104166850,09%1253,48
AT 158131325177124866850,95%1345,01
XM551 Sheridan10533564149866847,90%1719,85
WZ-120989389257131766849,72%1248,82
Bat.-Châtillon 25 t10181951489181566850,77%1554,94
Type 4 Heavy952744182137366750,76%1198,17
SU-122-54951097191153166549,76%1344,83
112 852522225100566548,78%1093,72
FV4004 Conway923700161159366449,20%1345,60
VK 45.02 (P) Ausf. B9159317247141166349,73%1306,78
VK 45.03 72557483100166152,15%1306,54
1108146193198114765950,57%1317,85
AMX 50 1209171285228154365949,23%1502,03
M4A1 Revalorisé 853758141113465649,63%1369,34
Leopard 11084624257180865549,14%1445,98
Schwarzpanzer 58 8102658394665448,45%1117,03
Rheinmetall Skorpion G 8120842308132265250,47%1409,67
59-Patton 8218657387965248,82%1010,83
T-54 ltwt.913508922695065251,16%1313,52
FV201 (A45) 7151546983864551,59%1031,89
O-Ho8100880146110664451,27%1171,97
E 10010265462344175464349,41%1332,44
T698230621211109364250,49%1439,46
M1039305137287139064149,06%1291,07
STA-18116323198108064150,07%1381,21
Cromwell B 611369819373464155,71%1598,07
KV-220-2 54172313459564058,61%1398,30
Bat.-Châtillon 25 t AP9228822236132663849,00%1276,55
Object 4168103132178109863751,15%1447,99
M26 Pershing8161248203104563650,85%1360,69
Panzer 58 82574163540,00%689,00
Charioteer849181182124863250,28%1365,87
M4A3E8 Thunderbolt VII 6219964167863152,67%1288,82
E 759407930351135663149,28%1245,39
AMX 50 1008295351250123962850,14%1466,20
T110E410136386283199262848,88%1358,59
Object 2681096713256207262749,00%1456,91
Waffenträger auf E 10010111957323211862648,70%1480,51
IS-710359304332163962548,77%1228,47
Jagdtiger9261708297164262549,39%1410,32
T-34-3 87516226397862548,77%1204,52
AMX Chasseur de chars 816612726698862449,40%1220,21
T309211723313157362349,51%1334,91
Leopard Prototyp A9146627243128262248,38%1175,21
Waffenträger auf Pz. IV9211101281162262248,79%1372,50
AMX 13 57 GF 74557613258362250,03%1208,55
Strv S1 846880121127162250,19%1293,60
Rhm.-Borsig Waffenträger8302013393144362149,82%1582,90
leKpz M41 90mm GF 73812290262150,63%1578,20
T28 Concept 717921353103862053,79%1453,91
T26E4 SuperPershing 828214338893661949,40%1092,40
T328442831212108261850,26%1217,91
FV215b (183)1069122388192661848,29%1269,44
IS-6 8207906331106261751,76%1222,40
KV-122 752364989061450,92%1118,43
AT 7719033811799061453,12%1365,78
TVP VTU Koncept811034313998361148,91%1171,18
IS-2721050517297661051,00%1300,50
Caernarvon8175445199100560848,68%1070,57
Löwe 8224369522100460748,67%1026,15
LTTB817031314168560751,37%1175,02
Centurion Mk. I820284218596660650,31%1177,10
Jagdpanzer E 10010166962350195260448,91%1304,55
UDES 03869422137118760449,17%1215,16
M56 Scorpion 73721911190160350,43%1181,41
T-34-289202418390560348,67%1098,64
SU-101890208162113460149,44%1208,03
AMX AC mle. 488106567197119260149,09%1263,01
T34 B 8820912299660148,72%992,68
Leo71052109683359850,60%1284,46
Spähpanzer Ru 251914689524080959849,92%1043,88
T-109522914310129459748,57%1162,07
O-Ni719753012594959752,35%1215,97
leKpz M 41 90 mm GF 87963818972159649,60%1162,63
WZ-132812703724975159650,12%1261,19
Panther mit 8,8 cm L/71 88500420187059447,16%973,38
T-34-85 Rudy 67719316774459454,38%1526,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8221350197102359348,43%1112,46
Indien-Panzer816879719598259348,34%1190,41
T288143825162120659249,63%1239,22
Type 62 75296827756359250,19%1155,16
Panther II824780518695859250,09%1165,08
FV4005 Stage II1010202181184059045,94%1143,07
E 25 719218135090059050,49%1334,74
T34 8312793658108358949,86%1133,40
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8192556243100958948,25%987,00
AMX 13 90935827435075458850,38%950,60
AMX 13 57 714717659858747,94%1332,78
ISU-122S 73266011392858451,11%1231,86
T-34-1715980715482158151,21%1289,07
AT 15A 74626213080758051,00%1042,37
Rheinmetall Skorpion 848119458056,25%1484,76
ISU-130 82175118558052,78%1213,29
SU-122-44 715811728798057952,89%1400,88
T29762047328697657951,35%1284,28
A-44715690410881157450,75%1278,26
IS-38789863443109257450,00%1201,51
T49917707928276857249,60%942,96
T-44832900325284557250,05%1011,61
Kanonenjagdpanzer 82268310284457145,36%749,75
Type 5 Chi-Ri716864913982457049,02%1224,90
FV3805944845300144257050,27%1374,14
Grille 1510125407205195256948,94%1315,38
Black Prince726948114379056649,99%937,89
T20723210714980356351,29%1269,63
KV-4828920520295656349,58%972,34
M41 Walker Bulldog829787023764856350,51%1075,14
Konštrukta T-34/100719221612081556249,80%1229,97
T28 Prototype8305463240114556249,12%1143,34
AC 4 Experimental 6153876370155951,73%1312,15
Jagdpanther II8194534283120055848,88%1256,90
Krupp-Steyr Waffenträger 7307706286255749,00%1077,30
WZ-131719497816855255649,11%1116,78
Tiger II8587041312100555448,28%1048,52
M4A3E8 Fury 65041510258455351,79%1074,89
ISU-1528301298322125655249,55%1317,26
212A981575312149955249,50%1448,15
Conqueror Gun Carriage1031369396170955150,98%1373,05
Ferdinand8255275305120554949,28%1251,77
M53/M55993870453142554850,37%1365,90
Panther/M10 76878317870154749,42%1033,95
Bat.-Châtillon 155 581057962527163754549,52%1446,49
Tiger (P)739535020384754449,96%1024,15
Object 2611053168496175954149,85%1526,79
Churchill III 527179317243753851,40%853,75
T71730061221056053749,99%1134,74
LTG795305467253750,04%1494,71
SU-100M1716614111188253750,89%1184,99
AMX M4 mle. 45732875612884653548,73%1002,54
Comet735491014269653548,88%1038,47
M40/M438174106319125153450,61%1447,07
Panther734126018674053450,12%1081,72
Bat.-Châtillon 155 55978649367132653349,09%1252,66
Strv m/42-57 Alt A.2 6912799166753351,03%1245,99
Spähpanzer SP I C718525712466053249,27%1374,22
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3176988127653163,69%1547,93
Challenger7811969676852648,17%965,32
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 58925347052552,25%1348,08
G.W. E 1001066611418163352548,53%1333,55
G.W. Tiger9123982323136652448,30%1283,59
FV207880660226107852049,71%1151,24
Lorraine 155 mle. 518146053266115552049,50%1322,14
T92 HMC1058959423159051948,68%1268,20
T-43744980214768451750,18%999,97
Strv 7461781817864951550,40%1210,42
KV-3744534814183351249,71%994,82
Ikv 90 Typ B71134048781151248,73%994,71
Škoda T 40 69796613164851049,95%1219,29
SU-14-2893214266118050949,87%1268,16
VK 30.02 (D)724820114764750848,76%921,99
AMX AC mle. 46715360012484750549,52%1063,87
SU-76I 3115514042750461,74%1783,67
Type 64 617871316447150250,68%1414,34
MTLS-1G14 3222333350262,11%1883,84
Tiger I771245230579449748,95%922,73
T-34-85M 62172512268349752,15%1289,05
AMX 13 75749900314647649448,88%899,16
Heavy Tank No. VI 68290410761649150,12%987,67
IS792479924877948849,22%917,97
Achilles6715078764948749,62%1125,75
Škoda T 25630050911960248749,59%1116,53
Aufklärungspanzer Panther710231711543248547,97%792,04
O-I636355415068848351,72%1147,01
A-4362107929853948250,40%1008,13
T25 AT715359015583648150,23%1088,14
Type 4 Chi-To625023110360047948,85%1077,27
Type 58633846315156947649,58%1046,94
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5122155947647450,74%1357,19
T37643403513744347150,68%1251,10
Sturer Emil737413513981147047,10%963,29
Pz.Kpfw. III Ausf. K 542712741447049,37%1121,85
T25/2750294017175146948,90%922,51
M4 Improved 5138444441846953,45%1175,64
Pz.Kpfw. V/IV 5376519738346849,69%947,28
Bat.-Châtillon 12 t81569353063546848,66%981,61
Sherman Firefly68717411361046649,42%1093,37
G.W. Tiger (P)815747026499146448,42%998,26
SU-152743656218581046449,52%999,11
HWK 128587622461546248,37%937,67
T-28E with F-30 4285588645246256,90%1764,30
M12726503920391846149,85%1174,53
M4A3E2 Sherman Jumbo630290513454145750,51%954,28
Cromwell661643423853545651,01%992,41
Crusader 5.5-in. SP714417313478845549,78%967,74
VK 30.02 (M)62843389556445548,22%994,42
Jagdpanther751388523280745449,34%1008,60
SU-100Y 613861820866345352,01%1135,73
Matilda IV 51319109641845253,36%1161,46
Lorraine 155 mle. 50723095217386545248,80%1079,33
KV-4 KTTS 81368945133,33%398,85
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 67483518254344949,34%932,34
Turán III prototípus 5167075445744950,65%1247,02
G.W. Panther738650028495544949,51%1212,94
KV-1372585039949844948,60%625,37
ARL 44644565115862844848,86%982,63
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4848988735044557,09%1310,71
AT 863045249453444051,70%878,89
Dicker Max 626301116265643949,74%1124,25
M4A3E8 Sherman620222415050343750,74%889,43
Nashorn646299310568743647,77%1152,70
TOG II* 63137678663743650,20%977,08
105 leFH18B2 58548922356743154,43%1306,41
S-51717587619785542949,68%1031,09
Ikv 65 Alt II62161047261742849,28%1006,05
59-16628054210530542748,64%764,95
T14 513377714838842650,47%732,73
Churchill VII644134310553242648,29%788,21
KV-2651537916159542451,82%934,94
Ram II 54662410938842353,62%1070,45
O-I Experimental543494610055342251,35%1150,78
Excelsior 51598428540042150,75%769,88
SU-100657510617364342151,17%1128,15
SU-14-176803122574941849,48%858,33
BT-SV 371644827741455,90%1462,69
T2163470499630541348,78%725,49
M6655275215655041348,93%836,52
T-150668381716554941350,16%840,78
M36 Jackson624030914661041251,00%1039,80
Pz.Kpfw. T 25 524850618740141251,67%1087,79
MT-25633326713026441050,46%642,29
Type 3 Chi-Nu Kai 52211239442241050,58%1094,80
AMX 13 F3 AM631205014470441049,52%1052,47
KV-85698411535158040950,13%918,17
T-34-85655660626851240850,48%883,97
VK 30.01 (D)622994912646340848,55%774,55
M18 Hellcat677580129757140451,33%966,18
FV304626710720460540351,61%910,04
AMX 12 t673346312734240248,99%846,98
VK 28.01635929411029440148,98%713,31
M44631568816263139850,42%897,45
SU-85I 5433248747239850,88%1088,33
Matilda Black Prince 51208317641039751,77%1060,84
VK 36.01 (H)673317520550339649,34%748,00
AC 1 Sentinel 4179203429439552,72%991,53
M24 Chaffee55388919628139050,68%926,99
VK 30.01 (P)651727315547238848,15%768,18
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31421158527438857,09%1276,43
ARL V3962280299955338647,70%866,71
S35 CA52783938352438351,56%1211,92
SU-8616318217469437849,74%1014,37
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25499312725037855,20%1655,59
Strv m/4252445774839037849,41%998,49
Valentine II 41227435126637851,78%1162,68
AT 254598487439737352,76%845,66
Hummel654313618969537048,81%1008,25
Sherman III51261407237836950,49%978,50
BDR G1 B552377310042836549,15%778,69
Großtraktor - Krupp 3143313621936454,62%897,53
M4 Sherman554181214038436251,45%1011,94
VK 30.01 (H)553113511640335548,34%710,34
KV-1S543553910939535550,52%712,06
T1 Heavy Tank569992812439335549,50%699,23
Jagdpanzer IV671598714149035247,89%742,76
Škoda T 2453921476536535248,87%901,69
Archer51170734841934749,82%860,89
Type 3 Chi-Nu53935537134634649,26%850,59
T-127 31880476024234654,88%1213,65
FCM 36 Pak 40 31509188631234556,83%1098,23
KV-15132543023940334350,35%704,33
Type T-34559224910134934349,24%883,00
Churchill I569943010437134048,82%640,19
StuG IV 53931933441234048,04%847,00
A-32 4232416019333552,45%557,96
AMX ELC bis581475314923633250,15%713,45
Churchill Gun Carrier6624797541733047,57%569,61
M4A2E4 Sherman 52448410229532950,92%692,95
Pz.Sfl. IVc56053848442332447,64%854,65
T67574270718436932451,61%769,83
M10 Wolverine544047211939232350,77%816,20
Bishop53340027341432052,16%823,41
M41 HMC552111510548131849,32%924,49
Renault G15617896730031747,76%681,63
Pz.Kpfw. T 15 31060295417931655,01%801,52
M754848098625331549,23%829,03
Ikv 10353357074733731248,72%649,05
Type 5 Ke-Ho41972064525230751,54%1029,84
VK 16.02 Leopard56382418717730548,87%487,46
M22 Locust 31072026518130453,41%796,77
T-34591263313429130249,81%678,40
T2 Light Tank 21840947012929752,28%647,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H589503219629729649,22%675,56
Lago43486242923329649,93%707,64
Marder 38T47786724631129650,74%775,97
Crusader57394257825629548,49%566,54
SU-85576494611337829449,89%742,39
Grille569052213944628949,97%864,02
AMX 13 105 AM mle. 5053162188540228648,09%747,54
Type 1 Chi-He44190583922728049,72%671,53
Pz.Kpfw. III/IV555359914526127947,96%549,92
Matilda47750708625327551,88%763,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C38465419013727551,46%527,25
StuG III Ausf. G5100052116234227449,23%643,56
Tetrarch 27115462017927354,64%1120,65
M5A1 Stuart47510005116627349,37%579,07
SU-122A51782228033726948,74%567,06
T-5055421389112126850,41%294,10
T4045773326727526651,53%663,06
ST vz. 3944986252920726549,12%583,76
Alecto45345714924726549,89%563,65
Sav m/4344618212621626049,49%460,37
Grant41843162623026049,47%669,91
Valentine43687993921226049,91%747,20
SARL 4241126613122225549,20%633,42
M5 Stuart49142575111525449,15%320,15
M8A148373585423425350,24%519,28
L-60 263701689725248,89%433,09
Covenanter410122485617025149,14%578,61
SU-85B47687706726325150,95%612,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2729817108225149,50%353,16
Sexton I 3283974319725052,75%688,23
Pz.Kpfw. II Luchs49336996913625050,75%448,91
B146506664118224847,84%455,54
Strv m/382446328613324749,25%647,60
Somua S3531597771717324651,74%624,26
StuG III Ausf. B42097924022424549,50%511,91
Type 95 Heavy44959363119924547,79%496,70
T-8042116315116324349,09%560,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42388894719824348,74%552,07
AMX 105 AM mle. 4743184795126224149,77%733,38
Strv fm/211796676412324050,12%685,42
Strv m/40L34109231315223949,89%576,60
Stuart I-IV32425911314723849,69%575,65
M222964371213123750,29%660,13
VK 20.01 (D)41735054015423648,48%393,56
Durchbruchswagen 245361124217523547,29%415,86
Type 98 Ke-Ni32569361816223350,40%653,35
Somua SAu 4043864093620922948,93%426,23
Type 97 Chi-Ha35387922016522950,23%581,61
Birch Gun43910554021922949,21%566,49
Pz.Sfl. IVb44032455424822750,18%680,44
AMX 4049232343914322748,74%427,82
Pz.Kpfw. II Ausf. G35010742612022650,61%429,69
T-45 23874411414022550,91%687,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4120306410722822549,84%476,06
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48729816510922448,38%289,29
Renault R352133975811722452,24%561,69
Pz.Kpfw. III Ausf. J46706547613522048,95%309,23
Valentine AT36477952519822050,18%529,72
SU-544083866127122049,61%789,11
Ikv 7235353771416721949,70%411,02
M3 Lee411124685818621948,54%475,67
T82 HMC4486593320121849,48%530,38
M2 Light Tank211007312811621751,92%574,66
M3 Stuart310304442612221549,27%432,37
Cruiser Mk. IV310396392714621549,57%551,87
FCM 362235528610821449,79%501,21
T-28413998417717221449,13%434,30
T-7033631092314321349,05%547,69
A-2047334205810521248,05%270,07
Cruiser Mk. II34651952315221150,07%565,60
Pz.Kpfw. II214134203410820950,74%489,97
LT vz. 352666480712520849,71%591,13
43 M. Toldi III 36862461211320848,95%388,71
LT vz. 3836457121713020749,02%444,17
BT-7 artillery 35470733214020650,08%545,07
Type 2597 Chi-Ha38225852214620650,16%549,24
M3746399395323620648,91%636,48
LTP 39048262614420449,51%562,27
Type 89 I-Go/Chi-Ro2535481712920449,09%590,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. A32990392113619949,45%433,46
Renault Otsu1125945579519949,77%510,98
Chi-Ni2630236911019948,50%480,25
Hotchkiss H3528591861110919850,55%493,08
AMX 3831011016169919849,62%316,17
Renault UE 5735090342115819450,22%392,38
D237608951812419349,60%384,09
Type 95 Ha-Go2350615911619348,79%551,12
Marder II313271264617019250,91%409,07
T-602509024139919050,56%454,31
Kolohousenka1963876510418950,27%575,95
M7 Priest36643514220518848,71%677,46
Pz.Kpfw. I2842799107318847,21%295,35
Sturmpanzer II45100615321818748,52%573,28
Cruiser Mk. III211653693111518750,77%528,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E311585883911018649,14%358,95
Leichttraktor12103209279418450,73%531,54
SU-76M39155022915618448,62%356,98
Pvlvv fm/42253373958218348,00%246,46
T2 Medium Tank213050051710518249,02%446,96
Light Mk. VIC 2664129168818249,65%389,18
Type 91 Heavy35579361512018147,03%329,28
Lorraine 39L AM35470592418618149,89%624,95
Pz.Kpfw. 38 (t)310658343911817949,68%390,36
BT-229637033310817850,33%488,75
T-46315086983711617748,31%360,50
T3 HMC213463544713117651,38%469,05
M2 Medium Tank312278083211317648,79%319,46
T56 GMC311977182713417648,94%292,65
Vickers Medium Mk. III38371732312017648,29%342,85
T1 Cunningham11959070308317550,47%463,02
Type 97 Te-Ke 24879591210817549,49%497,99
BT-73848978389717147,60%280,89
Cruiser Mk. I25835351211917148,54%541,91
SU-2636102344317016851,17%532,81
Vickers Mk. E Type B29412751110416749,07%460,65
T18 HMC3875781210416649,36%289,75
Wespe36792053415916648,69%472,52
M3 Light 31845713610416547,63%338,92
T1E6 2622689198516549,64%359,97
Pz.Kpfw. 35 (t)21240113269816549,48%404,75
Sexton II35477802212416449,09%335,44
T-26215060511610716449,23%465,75
D1284052787816147,25%317,15
T7 Combat Car 2862664167216050,07%301,07
Panzerjäger I214203591812015650,03%398,08
MS-111920250147815450,66%427,29
Universal Carrier 2-pdr28012881211015248,02%353,18
Vickers Medium Mk. I11790199138315149,31%409,91
Renault FT AC26233871011014548,04%365,86
Renault FT 75 BS26427801111814350,51%653,70
Renault NC-311120607377014149,11%381,71
AT-129928461310813848,88%338,12
Renault FT1156601176113848,53%312,03
Vickers Medium Mk. II2967705128313547,38%308,32
Sturmpanzer I Bison37232312011913448,54%321,82
Loyd Gun Carriage2660961108313249,47%425,92
SU-1827873751411413249,12%601,36
T1 HMC21020948199512549,30%494,78
G.Pz. Mk. VI (e)279186994510047,17%210,98
VK 100.01 (P) Ausf. B 815000,00%0,00
Object 777 Version II 1012000,00%0,00

Son Güncelleme: 26/07/2017 04:55