EU Sunucu İstatistikleri

İzlenen oyuncu: 4500374

Aktif Oyuncular: 852895

İzlenen klanlar: 121150

Aktif Klanlar: 103139

Anzeigen

EU Sunucu Tank İstatistikleri

Tank AdıTipUlusSeviyeOyuncuOrtalama SavaşlarOrtalama HasarOrtalama DeneyimGalibiyetlerØ WN8
Object 777 Version II 10111710.001239100,00%1502,24
Concept 1B 956352805.79115664,09%3119,92
Kampfpanzer 50 t 9148651132373.31101158,91%2233,40
Object 279 early 10134281582950.2298960,98%2083,98
Chimera 826829561885.7995757,78%2025,18
T95/FV4201 Chieftain 10210002382884.8493558,43%2209,15
VK 45.02 (P) Ausf. B7 711258.00926100,00%277,50
Carro da Combattimento 45 t 105563462787.6692356,78%2090,00
T-22 medium 1020731952507.8389760,46%2406,91
Object 907 10384732742500.9888657,48%2211,31
Type 59 G 82160851383.5887153,73%1765,88
T-44-85 7111048.00861100,00%1743,45
Jagdtiger (H) 8321792.6784960,00%1936,67
VK 72.01 (K) 10202981602512.1082956,18%2125,14
T95E6 108405942434.7382354,77%2179,24
M54 Renegade 8739211321478.2081353,43%1540,77
Object 260 10530111312320.5381254,36%1991,41
EMIL 1951 8342521041545.1280853,53%1723,32
Chieftain/T95 815918561298.5080655,46%1846,80
Object 274a 866953621323.4480451,42%1524,74
Bisonte C45 8121856511329.7880451,31%1320,60
AMX M4 mle. 519717791051754.9179752,71%1588,63
IS-3A 81293861401320.2679252,26%1385,18
Object 703 Version II 8152179881270.1178752,34%1318,05
Progetto C50 mod. 66928746651592.2977750,22%1459,77
T 55A 91624711181716.9977453,42%1767,57
122 TM 856337371402.4177051,07%1414,21
CS-52 LIS 8559321241392.2076851,60%1578,06
Object 252U 8728861771349.1776753,03%1453,46
Char Futur 4 969482811866.1976452,50%1554,97
Object 777 Version II 927361451613.9775752,09%1456,95
Lansen C 8782861041251.4875751,48%1432,32
CS-59953553751570.5475650,14%1514,40
AE Phase I 990034711684.3075252,12%1490,30
Object 252U Defender 81576241841323.4875152,60%1416,47
Object 43010349901591911.6875051,41%1693,37
T-44-122 7471091177.5274760,14%1653,39
IS-5 (Object 730) 836468961318.8774756,21%1668,62
Object 43092755851371596.5474551,40%1429,86
KV-4 Kreslavskiy 85927431284.5474453,28%1577,95
Bat.-Châtillon Bourrasque 81685201381270.3474353,38%1379,71
E 75 TS 8130135641260.2074251,30%1352,20
WZ-111 8771593691245.2574151,94%1553,06
ISU-130 856871468.0473955,62%1822,72
T-44-100 8782322691207.7873852,64%1602,62
Object 7059160300971531.3373851,05%1398,67
CS-631042976431862.4173651,91%1469,53
Rinoceronte1019642321923.4973449,82%1385,32
Emil II91919241351586.3773351,14%1465,33
TS-5 8153709941316.5673352,66%1289,83
Progetto CC55 mod. 54853821501259.1373049,91%1316,43
IS-3-II9129422801467.0872950,60%1295,30
IS-2M 711759281142.5772952,63%1451,16
T26E5 Patriot 81370641511107.3672951,38%1321,44
WZ-111 model 5A10118961981983.1772850,84%1550,81
Type 5 Heavy101195661401862.1472550,81%1338,38
Caernarvon Action X 8165852931097.9772450,35%1278,56
T77 843638391314.3072250,72%1305,64
UDES 169116857941478.1172150,05%1422,87
GSOR 1008 8120649511382.1572051,31%1301,78
Object 430 Version II9900351831441.4771951,66%1517,43
121B 1020858581881.5971951,04%1580,16
WZ-111 model 1-492034922141540.4071850,74%1497,96
Tortoise91706092061612.9571750,85%1390,73
KV-220-2 Beta Test 570101695.1271756,14%2005,03
50TP Tyszkiewicza91911861101488.3871750,30%1300,65
Turtle Mk. I 822697431186.5071651,07%1327,87
VK 75.01 (K) 875834691156.7971450,05%1215,54
Kranvagn10121915941892.2971350,16%1470,95
Object 705A10125680991851.7571249,75%1377,77
STB-1101654671551865.8571151,00%1513,77
60TP Lewandowskiego101749111161911.2770849,91%1329,32
Conqueror93351321941511.7570849,74%1379,37
UDES 15/161074609701856.3370850,19%1441,79
M60 1038110841924.6070852,37%1596,20
Type 6191824991551505.5270850,12%1489,58
Object 430U102352671191840.3170750,62%1418,30
Chrysler K GF 870767961181.6670751,20%1333,22
M6A2E1 841944891133.9970750,24%1316,15
Object 268 Version 4101434381111974.8070752,69%1417,39
ST-II1071803341722.5270749,53%1233,72
WZ-111 Alpine Tiger 822375591029.8070648,95%1139,48
TL-1 LPC 829427501138.9470550,38%1371,72
T23E3 72163964998.6770554,95%1838,70
AMX 13 57 711196889767.7470553,43%1466,89
T9592179462071651.5470351,87%1378,40
AMX M4 mle. 541038411741747.0970248,79%1362,57
AMX 50 Foch91204001871626.8970150,54%1481,27
Type 59 81065209181059.7270151,40%1469,36
113101038511321803.5870149,88%1510,90
Prototipo Standard B92225971471538.0869749,66%1365,24
WZ-111G FT9436251321715.3969750,33%1432,36
Super Conqueror102483241051818.1169749,55%1355,30
Maus102035621641717.4769650,39%1332,85
SU-130PM 81833072591411.7469551,01%1402,05
T25 Pilot Number 1 81092152061092.0869550,44%1480,71
Chrysler K 825619441083.3869550,13%1149,44
Progetto M40 mod. 65101737591701910.6069449,94%1419,10
Škoda T 5092598361921530.0269250,56%1409,14
AMX M4 mle. 49 Liberté 81195601471093.0969250,33%1229,26
Somua SM 8213211601256.5469151,10%1203,57
VK 100.01 (P) Ausf. B 8161526.5069150,00%1822,13
Object 26310392372092139.3669151,14%1686,03
Pz.Kpfw. VII1099027731728.2269149,56%1258,26
T26E5 812085275997.3668950,64%1143,77
Mäuschen91294231041405.7268950,29%1223,26
T42 88766281078.8568949,74%1249,57
Pz.Kpfw. V/IV 513206133683.4668855,96%1528,46
50TP prototyp 8166425781176.2768751,63%1225,47
Emil I82842031241228.6568750,58%1353,06
M46 Patton92190111871377.7868550,35%1356,74
M48A5 Patton101719021641791.6668550,18%1461,30
IS-6 B 830126901178.6968550,63%1208,23
Object 26391398771091564.5268450,67%1353,13
K-911040072631678.7968448,79%1333,53
Object 277102828181001768.5268349,18%1322,38
E 5092765602491428.2768350,06%1381,29
FCM 50 t 81055872971105.6968050,27%1396,46
Panzer 58 82022361014.7168048,59%1263,14
112 81399971421044.7668049,16%1156,23
Progetto M35 mod. 46 83603842391203.4267851,19%1311,53
Object 140103111132561717.1367850,38%1449,09
AMX 30 1er prototype91367441951456.9267750,43%1448,50
T54E193384672071490.2067549,83%1404,53
KV-5 8926004141058.0467450,19%1227,15
Centurion Mk. 7/192448852131377.9867449,50%1342,59
Object 244 61121028846.3567353,60%1305,01
T57 Heavy Tank102650102451926.7667249,39%1482,76
T95E2 818557501093.4067151,93%1478,28
T110E3101655981801948.3767150,78%1400,57
M46 Patton KR 864197153964.9967049,91%1226,73
IS-4102115571871727.1467049,01%1390,71
TVP T 50/51102039612221825.5967049,92%1467,73
E 50 Ausf. M101843932401793.4267050,04%1485,05
ST-I92320422361395.7666749,95%1296,89
VK 45.02 (P) Ausf. B92393072241387.7366749,66%1323,13
VK 100.01 (P)82541171201096.7466650,83%1199,20
VK 168.01 (P) 826874421042.8766648,86%1127,26
Rheinmetall Skorpion 8539511911310.1966350,29%1304,74
T110E5102973172681739.7266349,61%1410,85
AMX M4 mle. 49 8107824911032.6266349,38%1128,23
WZ-120-1G FT 81878721411186.9466251,08%1191,49
Centurion Mk. 5/1 RAAC 818351051974.8966250,48%1164,80
FV215b 101112721491735.0166248,76%1391,26
Panhard EBR 909135786104807.8766250,38%1169,93
12110912391731733.1766148,85%1452,13
AMX 50 B101801612251934.9466149,57%1561,04
T-5494872003241250.7366049,81%1308,44
GSOR3301 AVR FS92311878840.8266049,97%1211,94
53TP Markowskiego8256232961122.9065948,64%1210,09
Primo Victoria 852928109886.4765948,93%1094,04
UDES 14 Alt 58178454801113.5065949,88%1324,48
Schwarzpanzer 58 837075791005.9665748,96%1270,87
SU-122-549586441841511.1665649,49%1488,98
Škoda T 27 874815701084.6165649,55%1273,62
AMX 50 Foch (155) 10757692572071.8065650,17%1543,20
CS-4479708845960.7965651,19%1406,22
LT-432 8181747117790.6365451,85%1381,60
Centurion Action X101708711801702.8765449,18%1401,62
Manticore1025035651125.1665350,27%1245,80
Bat.-Châtillon 25 t102961064261716.7165250,26%1483,34
FV4202 8231918165943.4865149,66%1168,84
M48A2/T54E2/T123E6 10141278.7565050,00%823,89
M48A2 Räumpanzer 82359427865.5265048,54%994,00
AMX 50 12092685461961490.3965048,81%1408,21
WZ-12091483802121238.1564948,96%1255,38
Type 4 Heavy92044701841296.5164849,70%1202,06
Carro d'assalto P.8877447132917.1964850,05%1175,08
T-100 LT101270411431104.9864849,86%1306,89
Caernarvon84203911431053.6064849,00%1177,84
T-54 first prototype 8277403168927.2164850,39%1131,39
WZ-113G FT1024260571814.0764848,16%1272,00
STA-2 8122588100977.8664849,39%1222,53
ISU-152K 8114657451191.8464749,74%1151,80
IS-2 78904999963.1764653,30%1245,64
Object 70492830962591763.1064650,48%1439,77
AMX 13 57 GF 751424222639.5264551,95%1303,27
T-103 824250721114.8164549,12%1089,61
Panhard EBR 105101216891951052.3964550,44%1163,70
AT 1582152951501136.7464450,50%1225,36
FV4004 Conway91704641291523.8864449,04%1335,91
T-54 ltwt.9211215254948.2064350,62%1419,35
AMX 30 B1083325921620.2064348,72%1331,48
Leopard Prototyp A93005452251378.6164348,48%1229,13
Leopard 1102105842241768.4964148,75%1393,52
T-34-3 8101174275997.9564048,96%1261,92
T-62A102204452291567.1364049,33%1316,20
IS-2 shielded 7139007401084.8364051,31%1362,93
FV217 Badger10125203561699.5964048,95%1185,36
WZ-132-110382881011265.1463948,86%1473,09
E 100104030422971674.5663949,03%1290,16
AMX 50 Foch B1078515631806.6663949,38%1306,18
Panzer 58 Mutz 8108688116940.9063949,51%1180,33
Panhard EBR 75 (FL 10) 8116340156763.2063952,08%1276,26
Strv 103-092156481671612.2863849,34%1381,56
King Tiger (Captured) 714767335919.7363751,41%1186,37
Strv 103B101485961591930.5463649,76%1365,59
11082711991591047.6563549,77%1211,09
Bat.-Châtillon 25 t AP93732972101298.4763448,64%1337,51
IS-7105772132971614.1563348,70%1299,71
Lorraine 40 t 82343021491148.4963350,92%1251,05
STA-182577231361012.6763149,51%1319,70
M4A3E8 Thunderbolt VII 67283658694.8363151,93%1336,17
T95/Chieftain 102781595.2463054,84%1356,92
P.44 Pantera82948261101057.2162848,49%1262,53
Strv 81 82752611803.5762748,27%913,68
E 7595859633201318.8562748,99%1207,40
M10394148422641311.2262648,60%1240,04
Excalibur 67731226930.2262554,29%1551,25
Waffenträger auf E 100101129933212113.6262548,67%1488,66
KV-2 (R) 644208112816.4162453,88%1326,97
AMX 13 105101225001331303.2462349,16%1447,95
Löwe 8464616381991.9662348,99%1070,94
T110E4102742542371844.9362248,67%1325,40
T3093852042911512.5162149,13%1285,01
T2882795991321191.0562150,14%1258,21
WZ-132A976614139963.6062048,74%1392,45
T26E4 SuperPershing 8393963360914.5961949,17%1117,89
T78 69918429856.5661753,60%1248,21
KV-220-2 516703760566.1061756,71%1193,33
AMX 50 10084236432201180.4461649,62%1313,37
LHMTV84051864664.6561649,62%1142,12
FV215b (183) 101342623461832.1061648,53%1341,34
59-Patton 84413778797.4661447,53%985,23
Jagdtiger94412532491547.0661349,01%1276,18
STG 860100821013.7661348,25%1118,45
CS-5388696664953.7061346,79%1177,52
STG Guard 8693361071084.0861349,45%1204,63
M26 Pershing8310826154952.5861349,84%1224,19
Kanonenjagdpanzer 105 891135691128.1761249,20%1108,67
Object 25793848881001235.7461248,93%1047,96
Object 41681762491521012.0361150,22%1301,29
T698389880162992.5761149,85%1237,90
M4A1 FL 10 610389114770.1061151,14%1164,35
O-Ho82937881351015.3261049,77%1094,80
FV201 (A45) 75257250798.2561049,91%1094,32
Type 62 791083221621.6060950,77%1398,82
Object 268101780262131927.0860848,60%1383,50
AT 15A 710157397842.0060851,38%1195,05
SU-10182609561361110.6360749,47%1241,73
T-1097649693021287.6660648,64%1197,81
Waffenträger auf Pz. IV93353162721557.5360548,40%1311,29
T34 B 8477321041101.1360549,04%1243,62
AMX Chasseur de chars 8203094276925.1060549,11%1202,65
VK 168.01 Mauerbrecher 812391434991.7060449,30%1044,57
IS-6 82903282941008.3660351,22%1084,33
AMX Canon d'assaut 105 8106331691113.3660249,24%1086,69
IS-27352041146941.4660150,66%1269,76
leKpz M 41 90 mm GF 8118888244754.2760050,27%1338,71
Charioteer82334751341124.2360049,38%1198,92
Jagdpanzer E 100103270962891819.5960049,14%1300,24
Rhm.-Borsig Waffenträger84484423691357.0860049,47%1371,21
HWK 30 87630167726.0060049,57%1180,47
Conqueror Gun Carriage101011142701591.1359950,66%1329,97
FV380591149242121246.5459849,37%1201,23
212A91609422561453.9959749,85%1376,16
T3286003781951003.9059649,70%1135,28
IS-M825527078939.9159648,81%1008,97
Object 261101292183621591.3659649,90%1388,19
45TP Habicha729064370899.6159649,84%1167,33
IS-2-II825747464946.3059648,15%964,22
Spähpanzer Ru 2519181434298816.1459549,36%1211,52
E 25 7289084343897.8659451,12%1323,53
XM551 Sheridan10758801111115.2759347,95%1198,98
AT 77289692104919.4059352,66%1191,61
FV4005 Stage II101546222121678.1459248,79%1158,92
M53/M5592558223531322.8459250,22%1267,03
AMX 13 909438830374800.6759150,11%1174,06
VK 45.02 (P) Ausf. A8314229173983.0459048,21%1114,78
AMX AC mle. 4881837911661125.1959048,87%1258,44
LTTB8263993153658.4958950,30%1214,02
O-Ni7433976124915.5558851,77%1168,91
Centurion Mk. I8374684156891.8258749,28%1126,09
Tiger II (H) 7416711.3158754,84%757,94
Indien-Panzer8307003157935.7058547,85%1152,79
P.43 ter731364569811.1458550,26%1233,94
T-34-28143745155843.0358348,06%1108,25
T28 Concept 738711956959.7858253,10%1403,28
T499252526327817.4958249,56%1163,14
VK 45.03 755706101866.7958250,60%1095,16
WZ-1328214710249736.4158149,91%1276,72
Panther mit 8,8 cm L/71 8118307210830.7958046,68%1002,28
T-34-85 Rudy 670810189723.6158053,46%1369,21
Rheinmetall Panzerwagen1050300101961.9558046,56%1055,62
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8238895239966.4457948,07%1046,35
Panther/M10 7188959121791.5457949,91%1232,80
AMX 65 t811194076889.2457747,00%964,07
WZ-111-1G FT8724431111078.6557647,94%1112,89
Panther II8375080165912.1457649,16%1158,11
T-448628371224851.1657549,24%1109,23
M56 Scorpion 718272576880.0357550,19%1196,61
T-34-17226260140793.2057150,77%1250,66
Type 5 Chi-Ri7299237108803.8657048,94%1273,29
T-34-85 Rudy 635011182709.6157052,68%1322,17
T297839194281941.7756951,09%1182,57
Cromwell B 6254452134653.3456954,81%1256,60
ELC EVEN 90 8248715112615.6456951,18%1070,06
IS-3811373763941034.1656849,70%1135,21
SU-100M1735389598921.5456751,24%1309,24
G.W. E 100101536433431537.7056748,94%1304,28
M40/M4383922772461162.6056650,42%1265,95
Grille 15102330732641806.8056648,44%1272,15
Black Prince7479333116759.5956549,59%989,75
Kanonenjagdpanzer 823366126827.6056545,50%896,97
Bretagne Panther 616307331683.4256551,28%1153,89
SU-14-282107602041157.9356450,08%1248,15
T92 HMC101699132951520.9056448,97%1283,82
Strv S1 82847991901161.4556149,92%1108,02
T34 8417978577999.1556149,63%1120,12
Bat.-Châtillon 155 58101233404161361.6756148,88%1193,39
G.W. Tiger92424222661339.3756148,65%1291,81
M4A1 Revalorisé 8236233104915.4756149,83%1010,84
SU-76I 32371111489.6856161,12%1749,33
M41D 84016335633.9656048,49%1059,19
T-34-2G FT79721580914.6455950,37%1264,22
Tiger 131 68099072717.6255951,11%1269,14
Leo7350397104781.0255849,94%1201,39
FV2078177659174967.4855849,07%1092,74
Bat.-Châtillon 155 5591667632951162.9055748,39%1124,08
A-44724611399768.8255750,51%1224,96
T207439667120769.8055650,80%1164,08
T28 Prototype85043872151074.0155648,80%1117,23
Panhard AML Lynx 6x6822043195603.3555548,33%995,04
Sherman VC Firefly 611697224703.1955550,62%1163,08
TVP VTU Koncept8271177112825.0455347,61%1030,03
LTG714201777619.9955350,15%1231,42
Pudel 611340292651.2455151,74%1182,46
Challenger726931383872.6155149,66%1147,51
T92 816536874540.3455148,77%914,88
KV-48394319187894.9654849,05%988,72
M41 Walker Bulldog8369262242616.7954749,83%1095,80
WZ-1317305243154568.8054748,96%1136,51
Tiger II8821687282949.5954347,93%1031,31
UDES 0383366001501073.9754248,19%1090,43
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 595274492.0154253,14%943,47
Lorraine 155 mle. 5182725942271033.1754049,04%1139,05
M4A3E8 Fury 663056106566.0653951,15%1130,42
Pz.Kpfw. II Ausf. J 325393101300.0253862,86%1212,92
Loza's M4-A2 Sherman 61255529553.2253848,85%1029,08
ISU-15284593412871163.9053749,22%1183,79
AMX M4 mle. 457473351123836.4153748,71%1117,42
Tiger (P)7623629184811.0453649,63%1041,66
Ferdinand83916182611102.5553549,03%1093,97
leKpz M 41 90 mm 85961873647.4653449,47%1101,35
Konštrukta T-34/1007393422108747.8953449,19%1149,29
Panther7497272172731.1753349,79%1131,46
Jagdpanther II82917262541094.1253248,39%1098,40
SU-122-44 7267172219881.5453252,51%1196,01
Strv m/42-57 Alt A.2 619839791680.0753150,86%1226,19
FV1066 Senlac 84364822536.3552848,47%858,62
T26E3 Eagle 7 78899922726.7752750,28%940,96
T71 DA7432926204576.3052749,96%1139,22
VK 30.02 (D)7376100134672.7652548,79%1022,39
Krupp-Steyr Waffenträger 711038876841.0452548,85%1111,12
Churchill III 5428778143418.5952451,00%911,32
Heavy Tank No. VI 628463067698.0052250,98%1215,95
VK 65.01 (H) 513805.0052233,33%1553,54
Comet7555590131665.1852248,58%1031,46
B.U.G.I.613071534717.3552149,82%1170,28
T-437729528131675.8451849,71%1071,85
KV-37691503130812.0351649,52%1009,87
G.W. Tiger (P)83500942291008.8351648,79%1093,76
Spähpanzer SP I C7294395127599.0050648,56%1093,30
Hotchkiss EBR729358573490.5650649,35%987,81
Škoda T 40 6145721126628.1750149,97%1207,22
Type 64 6394357182510.6950051,25%1274,24
AC 4 Experimental 64580749612.4049950,32%1095,04
HWK 12813076185591.4549748,41%932,02
GSR 3301 Setter77477943415.5449748,30%854,60
M127526388166852.5049649,76%1067,00
ISU-122S 712871352847.6549650,63%1109,92
Tiger I7975763291779.3149648,79%951,47
Bat.-Châtillon 12 t8468218118595.1849548,23%971,71
AMX AC mle. 467229554109805.1849549,17%1117,76
AMX 13 757779254142511.7649348,74%999,06
P.43 bis642709262620.1149349,71%1129,24
IS71336292230757.6148849,10%969,49
T-34-85M 6713064127627.3748551,17%988,32
T71 CMCD710136071493.1548448,48%975,82
T25 AT7238395136816.9648349,90%1075,37
Aufklärungspanzer Panther 7107843115423.3047947,88%832,94
Rheinmetall Skorpion G 8950974179887.7247849,93%818,29
Lorraine 155 mle. 507374718159826.1147748,75%996,53
Type 4 Chi-To639792384593.8147748,63%1132,42
Crusader 5.5-in. SP7252089122742.2147649,34%1042,30
Strv 74644186276602.9647549,34%1113,27
G.W. Panther7624731270894.8647349,58%1075,06
Type 98 Ke-Ni Otsu 313281.6747266,67%1263,11
O-I6639225143654.6847151,42%1068,61
Škoda T 256537222112572.0846949,39%1098,86
Ikv 90 Typ B737724692753.4746947,87%1014,58
SU-100Y 6259888161684.5546851,54%1150,62
Type 586517858132551.7846749,28%1090,12
S-517320565163816.4446749,61%935,50
T14 5216565113427.4346550,42%924,40
T25/27727548164735.5446548,59%992,06
KV-122 79271639681.4746448,13%824,13
A-43630176998513.9246449,71%1020,19
Achilles623420864607.2246049,58%1074,93
WZ-131G FT613682863673.2946049,94%1167,87
Sturer Emil7522420132775.9045947,14%1016,44
VK 30.02 (M)647990890561.6645748,45%1043,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 617537496563.5445549,39%1057,06
Valiant 54058358412.8745549,60%807,22
SU-1527637002165773.0945449,24%1041,17
T376546697139428.4545350,39%1145,43
T-28E with F-30 412727448439.4045255,85%1281,42
KV-4 KTTS 813689.0045133,33%488,21
SU-14-17143763184723.0345049,43%944,36
M4A3E2 Sherman Jumbo6443392136525.6045050,28%989,63
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 419182770354.5544955,42%995,02
Sherman Firefly6144666104570.8844949,06%1051,91
TOG II* 637033686643.6744950,14%1036,44
KV-137328267101497.9544848,50%706,14
A43 BP prototype 616635.1744716,67%893,68
Jagdpanther7724870217771.2044549,01%982,12
M446636388183661.4944450,51%1058,91
AT 8642438091532.0844351,60%926,44
Cromwell6870197227512.2044350,51%977,76
ARL 446622246143610.7144248,66%1047,09
Pz.Kpfw. III Ausf. K 59006812393.1244250,43%1035,23
A46 67484315387.8644148,85%1057,87
Super Hellcat 7100031239617.0543948,94%776,02
Ram II 58123980409.3943953,26%1119,57
M4 Improved 510858417379.6043651,81%993,35
BT-SV 31298646312.3443656,03%1396,35
Matilda IV 519816987398.1143452,63%1033,20
SU-85I 56275979526.2743450,95%1267,68
105 leFH18B2 5204506172585.9943353,84%1223,85
Churchill VII670816891527.4643348,19%870,65
Excelsior 531258475405.0143250,43%831,48
40TP Habicha634715748529.7243148,46%922,59
Turán III prototípus 510874323421.7743150,97%1059,53
59-166410243106337.1642748,53%872,82
KV-26846603171594.2642651,46%966,24
T-34 shielded 520611535451.8242650,83%1161,46
AMX 13 F3 AM6486418137674.8342549,48%952,50
M24E2 Super Chaffee 64562319360.2642448,61%790,55
M4A3E8 Sherman6353368124476.1742349,90%875,81
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 55664134457.0342149,90%1087,06
Nashorn6649158100653.2941847,74%1089,60
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 321929796320.4341856,61%1196,49
Dicker Max 6405787142621.0241749,88%1067,22
SU-1006829846162626.4841750,86%1099,80
M36 Jackson6356593138608.6741550,68%1039,79
M10 RBFM 535671463512.6641550,16%1033,51
Pz.Kpfw. T 25 5383463154398.1541351,51%1046,02
MT-256503942118297.3641250,20%809,33
T-34-856921188231505.1741149,90%926,56
T-1506987853150536.4441049,89%852,74
DS PZInż514169020527.6341049,65%1097,02
T21643533697317.3040948,66%791,78
VK 30.01 (D)6334087123454.1340748,34%800,44
Ikv 65 Alt II651541077595.8040548,76%1022,68
AMX 12 t61054569129367.9940449,07%927,30
Type 3 Chi-Nu Kai 526039194409.0940150,59%1099,86
M66729298149523.0940048,59%824,41
O-I Experimental567888889489.2739950,96%899,37
KV-8561332904310552.0739849,80%860,18
Matilda Black Prince 522614957403.0539851,22%1017,05
Panhard AMD 178B643717755320.9939449,10%821,40
VK 36.01 (H)6995077190494.8439449,06%797,70
VK 30.01 (P)6803999143478.4639348,15%817,68
M18 Hellcat61067355275548.0639350,87%903,25
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 265492132259.4739256,08%1179,28
SU-86271286161648.5039149,49%858,93
AC 1 Sentinel 49440818284.5939052,25%1045,81
VK 28.016520084109299.7238948,56%761,66
ARL V39632188991548.2938847,76%971,18
Object 257 (P) 1024914.5038857,14%502,06
Hummel6825323174662.7238448,74%938,30
P.43547729436374.1737449,82%998,29
M24 Chaffee568293797275.1637350,51%903,72
S35 CA538284479510.2037351,30%1143,14
FV3046398841179550.5337250,74%919,32
BDR G1 B569831194430.0636649,25%858,41
T-50-2 698324630320.3336149,76%756,41
Sherman III519086271364.5636050,29%958,81
Valentine II 434023334241.9336051,33%832,74
AT 2564253668380.2435952,24%889,33
Strv m/42551022247370.5235849,22%976,89
KV-1S6775779100390.9935750,05%732,70
Jagdpanzer IV6985111135488.7735247,86%799,25
M4A1 Sherman5864541124367.9735051,01%916,60
VK 30.01 (H)5801584105389.8434848,33%733,16
FCM 36 Pak 40 3176146100317.0734756,87%1067,19
T1 Heavy Tank5966797116379.9834449,20%736,79
Churchill I5101281994373.0134448,72%718,50
Type 3 Chi-Nu558539663347.4534248,99%932,28
KV-151902431211396.4334150,15%771,93
Škoda T 24562140461350.3834048,58%931,47
Type T-34582981896340.8133749,07%910,52
M22 Locust 316183160217.1633653,21%1015,78
A-32 42626165194.2833452,44%589,51
Großtraktor - Krupp 35017624212.7933352,89%838,39
Pz.Kpfw. T 15 315755748199.7533254,38%948,50
Archer523475741386.8932749,30%837,02
60G FT517458137421.0932648,92%895,15
25TP KSUST II538304235299.2432648,86%702,92
Churchill Gun Carrier68811970407.6432547,40%637,61
M4A2E4 Sherman 529383101291.3732450,76%746,97
StuG IV 566877234392.9632348,22%939,27
Pz.Sfl. IC 44120646298.9832249,18%791,26
M10 Wolverine5627268111390.3132150,49%847,59
AMX ELC bis51250170134238.6632050,00%726,87
T6751005118198366.7831851,33%760,34
Pz.Sfl. IVc576689783413.8931647,74%895,15
T-127 337449549223.1231553,93%880,42
M41 HMC584417588436.1231349,01%614,62
T2 Light Tank 223913773145.0131052,14%807,57
Renault G159999067289.0030948,03%700,22
P26/40456894025300.7630850,33%857,18
MTLS-1G14 335591222235.5130750,88%991,50
Kirovets-1 811410.003060,00%124,90
Cavalier55178518313.0130647,86%611,34
M7561892284241.4130548,93%809,62
VK 16.02 Leopard590699391193.8930149,08%558,96
Bishop548496570387.8930151,69%820,15
T-3451324711125286.1429949,48%705,35
Type 5 Ke-Ho424769546246.0729851,36%876,24
Ikv 103565691651326.6029848,35%729,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51300946183298.2529749,18%689,35
T6 Medium413349621375.1229649,76%701,31
Grille51024291128435.3229649,84%863,56
SU-76G FT422409431350.9829151,42%775,35
SU-8551056520105372.6729049,56%788,67
Crusader698573778244.1428748,20%604,72
Marder 38T4100842952305.0128650,77%746,26
AM 39 Gendron-Somua 21105996152.3828549,68%740,13
Lago465635430235.7528249,31%742,52
Pz.Kpfw. III/IV5714460140262.7128247,93%633,76
Type 1 Chi-He457784237236.1027749,48%764,69
Matilda4116492883262.6227751,69%712,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C3124293792146.6727451,16%652,51
AMX 13 105 AM mle. 50544231778378.3927447,60%719,38
M5A1 Stuart4103538550176.5027349,63%614,84
MKA 258583816198.7927150,31%854,23
Tetrarch 291346019176.7927154,35%1087,73
StuG III Ausf. G51399729149334.1126949,03%664,87
T-29 3105380027243.6026949,86%936,72
BT-7 artillery 390101934209.2626850,17%830,05
T-45 258667516175.7626651,11%927,41
T-50568593088127.3926550,25%325,44
Valentine363158135231.2826350,00%870,40
T40474723568270.7226151,35%626,83
Sexton I 312515021221.0525853,05%791,10
SU-122A531549166306.8725848,14%581,94
ST vz. 39474692129205.2925849,01%637,61
Alecto468237150242.2025849,66%609,51
T-116 356237313190.3525749,23%747,54
M15/42359131613229.5125349,72%714,63
Grant426338126223.9925349,15%697,04
Pz.Kpfw. II Luchs4134477074145.9825151,05%459,53
M8A14118265254239.0924950,05%567,79
B1486559740188.6724947,88%532,62
M5 Stuart4120567950116.7024948,99%379,56
SARL 42417052532213.9824849,15%649,95
Somua S35328914319198.2324751,30%618,29
Covenanter5133187157166.2024649,00%566,83
L6/4021628956135.0124550,19%611,12
SU-85B4104815766259.1924550,59%584,38
Pz.Kpfw. II Ausf. D 29128761279.5924549,15%361,13
Sav m/43482809129216.9324348,60%522,76
14TP452118722162.2024348,33%547,96
T-80439304647164.3224248,88%555,98
Type 95 Heavy475004431194.1923947,46%579,44
L-60 28495221193.6123948,52%470,37
M14/4124946006172.0623651,18%711,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. D436204048192.1023648,60%524,92
Durchbruchswagen 2476581743177.4423547,38%425,74
StuG III Ausf. B439878138236.2923549,07%566,43
BT-5314703511237.1223448,54%678,31
M2243432013128.4023350,35%619,30
AMX 105 AM mle. 47445425049253.0923249,80%787,68
Stuart I-IV334831414145.0123249,35%549,02
VK 20.01 (D)423641541150.7023048,32%399,47
Strv m/3827958017128.6522849,15%597,80
Strv m/40L375961615165.7822849,45%549,70
Somua SAu 40453364234215.3322848,71%506,94
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120787865117.2922648,47%303,52
Type 98 Ke-Ni333015118158.3022650,09%639,46
AMX 404135525637145.4422548,56%557,00
Type 97 Chi-Ha373173020168.0622550,00%563,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41663807106232.1522549,79%524,38
Pz.Kpfw. III Ausf. J498113367147.5822448,85%388,24
Strv fm/21114175285118.9322349,93%724,15
M2 Light Tank2161514932125.4022151,66%567,01
Renault R3522327768115.0522151,80%539,96
Pz.Kpfw. II Ausf. G374013226122.4222050,08%456,99
Birch Gun451823341210.1521949,05%674,79
Pz.Sfl. IVb460085353241.3221950,08%672,61
4TP18667115114.2621749,24%618,31
Valentine AT489575325202.9521749,95%603,03
T-284204246772173.6321449,03%451,22
M3 Lee4159594054178.3821448,37%525,83
M3 Stuart3145872726129.0421449,06%504,87
T-70363541721150.1521348,94%545,11
A-205102535557110.7221348,03%310,33
Cruiser Mk. IV4140128329145.4121149,64%478,85
Cruiser Mk. II274946523159.4221150,24%615,08
M3G FT323188516201.4121049,64%571,32
SU-5458028757245.5820849,37%548,89
TKS z n.k.m. 20 mm 27708048116.9320849,03%563,14
Pz.Kpfw. II2206489632108.3720850,58%488,81
10TP355563911152.5620748,23%530,88
7TP25825396149.2420750,04%590,00
AMR 35 23864836137.3620649,21%600,68
Ikv 72386750517165.9320549,22%438,04
FCM 3625118876108.9020548,89%481,60
43 M. Toldi III 380998614111.7620448,43%455,62
Type 2597 Chi-Ha3113164421146.6520450,12%486,15
M37486413551231.3120348,87%693,84
LT vz. 3529752727123.5920249,36%612,49
Type 97 Te-Ke 267538411129.6420249,28%657,25
LT vz. 38393307018132.6420248,86%480,65
LTP 3116549827139.4020049,14%593,01
Renault Otsu11869017795.5720049,64%608,61
AMX 383146625116104.4819949,46%360,41
Type 89 I-Go/Chi-Ro28328397123.5119949,10%574,38
T82 HMC412374632191.8219848,88%535,69
Hotchkiss H352109254313109.5119851,03%497,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. A345722622138.1519548,78%422,68
Chi-Ni28280409105.9719448,35%499,42
Pz.Kpfw. III Ausf. E3169942639123.4419249,20%362,40
D2398281618123.4819249,42%421,25
Sturmpanzer II469605751221.5119248,79%621,76
Leichttraktor132496882597.7718950,47%557,12
Renault UE 57366590921155.3718949,79%434,31
T-6028360011297.1518849,93%464,62
Marder II3181677944166.3918750,53%407,20
Type 95 Ha-Go24999409116.8818748,52%562,49
Kolohousenka114399196104.5118750,30%600,39
Pz.Kpfw. I21230855971.1418446,95%302,53
Pz.Kpfw. 38 (t)3151400139122.3618449,89%349,88
M2 Medium Tank3188087336119.7618449,07%364,99
Fiat 300018727884109.2518349,22%586,16
Cruiser Mk. III3160643930111.9418350,29%490,31
SU-76M4129902928160.2218248,39%399,13
T2 Medium Tank2187120817102.8418248,93%475,81
Light Mk. VIC 27991211887.7618149,30%460,86
T-463212855235119.1918148,27%424,14
M7 Priest393160938189.1418048,71%473,69
Type 91 Heavy384485515120.3317846,86%345,28
BT-22139816229109.9217650,00%536,17
BT-74123174436103.9817647,54%379,92
Vickers Medium Mk. III3116814922119.8517448,11%373,93
Lorraine 39L AM373130323172.7217449,91%522,16
T56 GMC3160212427134.2817348,71%334,46
M3 Light 324744033108.1817347,55%440,20
T1 Cunningham129127762581.6317150,08%522,29
Cruiser Mk. I193752011123.1317048,51%533,67
Pvlvv fm/422876862678.1016747,93%255,63
Vickers Mk. E Type B2130723211104.2316749,16%444,88
T3 HMC2183133742120.3816650,97%463,30
Pz.Kpfw. 35 (t)217375642496.0916449,23%422,09
T-262211944315104.5716349,04%465,84
T1E6 27959591882.9216349,34%404,20
SU-26385241840159.9516150,63%360,05
T-26G FT22463887115.5216150,71%387,47
D121113014777.1216147,24%318,62
T7 Combat Car 211101701871.9616049,70%346,72
Wespe396553432149.6816048,77%453,19
Sexton II373954522119.7715848,98%425,67
MS-1129415161379.5715650,38%456,90
Panzerjäger I2199205218116.2015450,03%388,80
T18 HMC316832013101.6915248,83%370,45
Vickers Medium Mk. I126669501282.3015249,28%443,24
Universal Carrier 2-pdr2106931612105.8014948,08%377,05
Renault NC-3111809482772.0214449,02%404,19
Renault FT AC282865710105.4514147,99%347,08
Renault FT 75 BS287289410113.7814050,70%616,40
Renault FT12350634762.3014048,39%359,77
AT-12139159912104.6413748,81%345,31
Sturmpanzer I Bison397522021122.0513648,95%332,08
Vickers Medium Mk. II213647481281.8913547,41%319,36
SU-182111331114110.5313149,35%612,40
Loyd Gun Carriage29255771079.0712849,45%459,39
T1 HMC214445841787.3312049,10%422,69
G.Pz. Mk. VI (e)21231560944.889947,50%227,18

Son Güncelleme:

Anzeigen