| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-85 Rudy | 6 | 769,30 | 586 | 1035 | 50,82% | 1415,58 | |||||
| T-34 | 5 | 679,77 | 532 | 777 | 56,63% | 2208,83 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1786,05 | 899 | 751 | 53,79% | 2378,19 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 170,66 | 305 | 543 | 54,33% | 662,06 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 228,30 | 379 | 505 | 58,61% | 1182,31 | |||||
| T67 | 5 | 1022,34 | 689 | 462 | 61,04% | 2834,30 | |||||
| T-28 | 4 | 388,66 | 413 | 363 | 53,72% | 1436,57 | |||||
| Cromwell B | 6 | 609,49 | 544 | 282 | 51,42% | 1091,04 | |||||
| Tetrarch | 2 | 167,43 | 245 | 263 | 53,61% | 807,08 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1062,34 | 643 | 250 | 50,00% | 1621,51 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 761,39 | 691 | 228 | 55,70% | 2652,65 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1614,46 | 833 | 217 | 54,38% | 1977,65 | |||||
| Object 140 | 10 | 2181,64 | 755 | 211 | 50,71% | 1858,47 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1303,51 | 886 | 207 | 53,14% | 2634,98 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1137,98 | 671 | 205 | 49,76% | 1382,53 | |||||
| T-127 | 3 | 244,11 | 332 | 199 | 58,79% | 975,87 | |||||
| T-54 | 9 | 1969,53 | 861 | 191 | 51,83% | 2283,36 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 775,94 | 623 | 190 | 61,58% | 2461,60 | |||||
| Alecto | 4 | 385,45 | 422 | 182 | 63,19% | 1208,09 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 980,52 | 593 | 182 | 58,79% | 2556,48 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1968,23 | 812 | 180 | 53,33% | 1895,82 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1388,40 | 725 | 163 | 49,69% | 1827,00 | |||||
| IS-3 | 8 | 1496,81 | 814 | 162 | 49,38% | 1733,01 | |||||
| 121B | 10 | 2203,00 | 700 | 160 | 52,50% | 1990,31 | |||||
| T-44 | 8 | 1458,96 | 751 | 157 | 47,77% | 2079,60 | |||||
| Wespe | 3 | 210,18 | 265 | 157 | 51,59% | 693,31 | |||||
| M22 Locust | 3 | 165,63 | 279 | 149 | 46,31% | 518,41 | |||||
| T20 | 7 | 1402,61 | 833 | 143 | 53,15% | 2341,87 | |||||
| IS | 7 | 956,52 | 698 | 141 | 55,32% | 1332,51 | |||||
| Object 277 | 10 | 2198,87 | 710 | 141 | 49,65% | 1840,50 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 929,37 | 626 | 139 | 48,92% | 1168,37 | |||||
| FCM 36 | 2 | 164,15 | 248 | 134 | 52,99% | 750,21 | |||||
| Comet | 7 | 1302,15 | 879 | 132 | 55,30% | 2358,74 | |||||
| M2 Light | 2 | 179,91 | 327 | 127 | 58,27% | 812,13 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 891,75 | 684 | 126 | 53,97% | 1080,09 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 155,93 | 357 | 121 | 52,07% | 718,16 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 620,79 | 453 | 120 | 55,83% | 1562,98 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 144,39 | 203 | 119 | 45,38% | 449,63 | |||||
| SU-100 | 6 | 1188,05 | 681 | 111 | 51,35% | 2456,34 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1050,09 | 782 | 111 | 56,76% | 2060,93 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 153,11 | 243 | 109 | 51,38% | 482,59 | |||||
| T-50-2 | 6 | 732,67 | 742 | 109 | 56,88% | 2467,90 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1770,67 | 923 | 108 | 60,19% | 1918,45 | |||||
| Object 274a | 8 | 1415,72 | 841 | 107 | 55,14% | 1959,89 | |||||
| M44 | 6 | 651,77 | 555 | 102 | 54,90% | 1045,32 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 163,36 | 226 | 100 | 45,00% | 392,25 | |||||
| AMX 40 | 4 | 183,08 | 270 | 99 | 56,57% | 625,33 | |||||
| T78 | 6 | 1233,79 | 803 | 98 | 56,12% | 2098,78 | |||||
| T-34-85 | 6 | 481,18 | 445 | 95 | 53,68% | 827,60 | |||||
| T69 | 8 | 1560,64 | 799 | 85 | 57,65% | 2209,80 | |||||
| T-43 | 7 | 1051,01 | 755 | 84 | 51,19% | 1791,99 | |||||
| T-10 | 9 | 1795,04 | 728 | 83 | 39,76% | 1655,14 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1062,18 | 747 | 73 | 58,90% | 2492,62 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2070,22 | 775 | 64 | 50,00% | 1692,46 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2196,79 | 877 | 61 | 52,46% | 2178,59 | |||||
| Lansen C | 8 | 1449,16 | 866 | 61 | 59,02% | 1947,22 | |||||
| M2 | 2 | 221,30 | 391 | 54 | 61,11% | 1279,03 | |||||
| M12 | 7 | 752,67 | 648 | 54 | 55,56% | 927,39 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 212,94 | 394 | 53 | 60,38% | 1324,88 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 943,23 | 728 | 53 | 49,06% | 2356,09 | |||||
| KV-1 | 5 | 591,60 | 497 | 53 | 58,49% | 1288,91 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 298,00 | 282 | 51 | 41,18% | 916,70 | |||||
| Pudel | 6 | 730,06 | 538 | 50 | 48,00% | 1291,43 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 128,50 | 197 | 48 | 45,83% | 497,02 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 1248,71 | 727 | 48 | 47,92% | 2633,83 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 581,92 | 469 | 48 | 47,92% | 1051,46 | |||||
| AMX 38 | 3 | 152,30 | 237 | 47 | 51,06% | 396,57 | |||||
| Hummel | 6 | 714,07 | 583 | 46 | 60,87% | 1032,50 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1778,48 | 722 | 46 | 41,30% | 1366,25 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 959,67 | 908 | 45 | 51,11% | 2110,21 | |||||
| KV-1S | 6 | 668,70 | 514 | 44 | 54,55% | 1138,79 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1598,21 | 726 | 43 | 46,51% | 1450,24 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 904,90 | 702 | 42 | 64,29% | 2915,52 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 140,62 | 223 | 42 | 52,38% | 615,96 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1324,75 | 778 | 40 | 57,50% | 1910,15 | |||||
| Grille | 5 | 459,55 | 350 | 38 | 65,79% | 995,09 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1527,13 | 852 | 38 | 52,63% | 1885,60 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 829,27 | 581 | 37 | 48,65% | 905,72 | |||||
| T-26 | 2 | 156,91 | 167 | 33 | 36,36% | 663,82 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 455,24 | 487 | 33 | 60,61% | 1279,25 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1564,06 | 761 | 33 | 57,58% | 1459,39 | |||||
| Renault FT | 1 | 51,59 | 170 | 32 | 68,75% | 277,93 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1243,10 | 805 | 31 | 74,19% | 1930,10 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 935,68 | 671 | 31 | 41,94% | 1960,04 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 226,67 | 232 | 30 | 26,67% | 766,02 | |||||
| O-I | 6 | 559,80 | 389 | 30 | 53,33% | 954,87 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 374,39 | 249 | 28 | 50,00% | 1222,87 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 861,86 | 674 | 28 | 50,00% | 1622,04 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 140,48 | 229 | 27 | 62,96% | 670,50 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1105,11 | 657 | 27 | 40,74% | 1763,03 | |||||
| KV-2 | 6 | 1264,04 | 778 | 27 | 62,96% | 2616,59 | |||||
| SU-85 | 5 | 1009,72 | 596 | 25 | 56,00% | 2768,37 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1534,79 | 649 | 24 | 41,67% | 1472,41 | |||||
| L-60 | 2 | 151,70 | 331 | 23 | 47,83% | 765,67 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1575,95 | 931 | 21 | 52,38% | 1715,30 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 659,65 | 646 | 20 | 65,00% | 1157,90 | |||||
| Achilles | 6 | 1215,45 | 710 | 20 | 55,00% | 2390,35 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2200,90 | 911 | 20 | 50,00% | 1945,82 | |||||
| Churchill I | 5 | 788,05 | 605 | 19 | 47,37% | 1821,44 | |||||
| Fantôme | 9 | 1580,84 | 744 | 19 | 52,63% | 1574,07 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2022,11 | 750 | 18 | 61,11% | 1704,78 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 645,00 | 486 | 17 | 41,18% | 1579,43 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1473,53 | 1040 | 17 | 76,47% | 3090,40 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1222,24 | 719 | 17 | 47,06% | 1679,55 | |||||
| M41 | 5 | 443,13 | 448 | 16 | 68,75% | 705,40 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 58,93 | 149 | 15 | 53,33% | 161,13 | |||||
| DZT-159 | 9 | 2010,33 | 927 | 15 | 53,33% | 1828,16 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1561,86 | 1005 | 14 | 71,43% | 2675,74 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 91,38 | 177 | 13 | 38,46% | 211,45 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 490,67 | 367 | 12 | 25,00% | 1040,11 | |||||
| MS-1 | 1 | 95,00 | 196 | 11 | 81,82% | 534,60 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 920,18 | 635 | 11 | 54,55% | 1707,15 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 142,40 | 288 | 10 | 60,00% | 851,02 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 70,22 | 248 | 9 | 55,56% | 183,13 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 47,50 | 140 | 8 | 50,00% | 92,94 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 120,83 | 128 | 6 | 33,33% | 123,09 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1389,33 | 546 | 6 | 50,00% | 1393,76 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1643,00 | 799 | 5 | 40,00% | 1903,37 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 64,50 | 73 | 4 | 0,00% | 83,10 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1170,50 | 534 | 4 | 25,00% | 1003,24 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 667,50 | 317 | 4 | 50,00% | 551,16 | |||||
| 14TP | 4 | 172,33 | 297 | 3 | 66,67% | 616,66 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 20,00 | 36 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 205,00 | 338 | 3 | 0,00% | 330,67 | |||||
| 4TP | 1 | 122,00 | 227 | 2 | 100,00% | 635,11 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 119,00 | 281 | 2 | 100,00% | 624,75 | |||||
| Object 283 | 9 | 1465,50 | 906 | 2 | 100,00% | 1293,57 | |||||
| T-29 | 3 | 339,00 | 116 | 2 | 0,00% | 943,77 | |||||
| Valiant | 5 | 614,50 | 323 | 2 | 0,00% | 989,70 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 84,00 | 159 | 1 | 100,00% | 415,45 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 0,00 | 45 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MKA | 2 | 357,00 | 567 | 1 | 100,00% | 1538,52 |
zigen7
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 13329 | 3 | 25 | 71 | ||||
| Ortalama Seviye | 5,73 | 8,67 | 8,44 | 8,59 | ||||
| Galibiyetler | 7166 | 53,76% | 2 | 66,67% | 11 | 44,00% | 38 | 53,52% |
| Yenilgiler | 6008 | 45,07% | 1 | 33,33% | 13 | 52,00% | 31 | 43,66% |
| Berabere | 155 | 1,16% | 0 | 0,00% | 1 | 4,00% | 2 | 2,82% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4589 | 34,43% | 2 | 66,67% | 7 | 28,00% | 28 | 39,44% |
| İmha edilen Tanklar | 13532 | 1,02 | 4 | 1,33 | 28 | 1,12 | 75 | 1,06 |
| Yoketme Oranı | 1,55 | 4,00 | 1,56 | 1,74 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 13642 | 1,02 | 5 | 1,67 | 22 | 0,88 | 46 | 0,65 |
| Verilen Hasar | 912,75 | 1.834,67 | 1.648,64 | 1.714,42 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 4989 | 0,37 | 27 | 9,00 | 27 | 1,08 | 27 | 0,38 |
| Üs savunma Puanı | 11574 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 34 | 0,48 |
| Deneyim | 588,93 | 555,33 | 594,68 | 755,52 | ||||
| WN7 | 1351,38 | 1661,29 | 1155,96 | 1299,50 | ||||
| WN8 | 1733,80 | 2167,26 | 1613,98 | 1768,26 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 13329 | |
| Ortalama Seviye | 5,73 | |
| Galibiyetler | 7166 | 53,76% |
| Yenilgiler | 6008 | 45,07% |
| Berabere | 155 | 1,16% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4589 | 34,43% |
| İmha edilen Tanklar | 13532 | 1,02 |
| Yoketme Oranı | 1,55 | |
| Tespit edilen Tanklar | 13642 | 1,02 |
| Verilen Hasar | 912,75 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 4989 | 0,37 |
| Üs savunma Puanı | 11574 | 0,87 |
| Deneyim | 588,93 | |
| WN7 | 1351,38 | |
| WN8 | 1733,80 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | |
| Ortalama Seviye | 8,67 | |
| Galibiyetler | 2 | 66,67% |
| Yenilgiler | 1 | 33,33% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2 | 66,67% |
| İmha edilen Tanklar | 4 | 1,33 |
| Yoketme Oranı | 4,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 5 | 1,67 |
| Verilen Hasar | 1.834,67 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 27 | 9,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 555,33 | |
| WN7 | 1661,29 | |
| WN8 | 2167,26 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 25 | |
| Ortalama Seviye | 8,44 | |
| Galibiyetler | 11 | 44,00% |
| Yenilgiler | 13 | 52,00% |
| Berabere | 1 | 4,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7 | 28,00% |
| İmha edilen Tanklar | 28 | 1,12 |
| Yoketme Oranı | 1,56 | |
| Tespit edilen Tanklar | 22 | 0,88 |
| Verilen Hasar | 1.648,64 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 27 | 1,08 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 594,68 | |
| WN7 | 1155,96 | |
| WN8 | 1613,98 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 71 | |
| Ortalama Seviye | 8,59 | |
| Galibiyetler | 38 | 53,52% |
| Yenilgiler | 31 | 43,66% |
| Berabere | 2 | 2,82% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 28 | 39,44% |
| İmha edilen Tanklar | 75 | 1,06 |
| Yoketme Oranı | 1,74 | |
| Tespit edilen Tanklar | 46 | 0,65 |
| Verilen Hasar | 1.714,42 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 27 | 0,38 |
| Üs savunma Puanı | 34 | 0,48 |
| Deneyim | 755,52 | |
| WN7 | 1299,50 | |
| WN8 | 1768,26 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 43 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 21 | 48,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 22 | 51,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 12 | 27,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 20 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 67 | 1,56 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 835,51 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 10 | 0,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 149 | 3,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 633,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 43 | |
| Galibiyetler | 21 | 48,84% |
| Yenilgiler | 22 | 51,16% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 12 | 27,91% |
| İmha edilen Tanklar | 20 | 0,47 |
| Yoketme Oranı | 0,65 | |
| Tespit edilen Tanklar | 67 | 1,56 |
| Verilen Hasar | 835,51 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 10 | 0,23 |
| Üs savunma Puanı | 149 | 3,47 |
| Deneyim | 633,30 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 11 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 3 | 27,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 8 | 72,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 9,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 13 | 1,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 386,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 309,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 11 | |
| Galibiyetler | 3 | 27,27% |
| Yenilgiler | 8 | 72,73% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 9,09% |
| İmha edilen Tanklar | 2 | 0,18 |
| Yoketme Oranı | 0,20 | |
| Tespit edilen Tanklar | 13 | 1,18 |
| Verilen Hasar | 386,73 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 309,55 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen