zdedy

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 14/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7054900285
Ortalama Seviye8,190,000,009,61
Galibiyetler3435148,69%00,00%00,00%13647,72%
Yenilgiler3526149,98%00,00%00,00%14550,88%
Berabere9371,33%00,00%00,00%41,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar2323832,94%00,00%00,00%9633,68%
İmha edilen Tanklar547970,7800,0000,002130,75
Yoketme Oranı1,160,000,001,13
Tespit edilen Tanklar516410,7300,0000,002500,88
Verilen Hasar1.217,760,000,001.689,22
Düşman üssü işgal puanı326900,4600,0000,00320,11
Üs savunma Puanı415980,5900,0000,00830,29
Deneyim628,510,000,00760,29
WN7985,690,000,00950,87
WN81271,380,000,001416,26
Toplam
Savaşlar70549
Ortalama Seviye8,19
Galibiyetler3435148,69%
Yenilgiler3526149,98%
Berabere9371,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar2323832,94%
İmha edilen Tanklar547970,78
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar516410,73
Verilen Hasar1.217,76
Düşman üssü işgal puanı326900,46
Üs savunma Puanı415980,59
Deneyim628,51
WN7985,69
WN81271,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar285
Ortalama Seviye9,61
Galibiyetler13647,72%
Yenilgiler14550,88%
Berabere41,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar9633,68%
İmha edilen Tanklar2130,75
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar2500,88
Verilen Hasar1.689,22
Düşman üssü işgal puanı320,11
Üs savunma Puanı830,29
Deneyim760,29
WN7950,87
WN81416,26
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler214,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1285,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17,14%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar141,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar902,790,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı151,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim316,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler214,29%
Yenilgiler1285,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17,14%
İmha edilen Tanklar30,21
Yoketme Oranı0,23
Tespit edilen Tanklar141,00
Verilen Hasar902,79
Düşman üssü işgal puanı151,07
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim316,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar517,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim101,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler8100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,13
Yoketme Oranı0,13
Tespit edilen Tanklar50,63
Verilen Hasar517,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim101,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler150,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler150,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar433,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim450,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler150,00%
Yenilgiler150,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar433,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim450,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim5,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar11,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim5,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar332000
Galibiyetler15747,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17352,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10030,12%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1770,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2170,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar891,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8152,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8492,5600,0000,0000,00
Deneyim606,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar332
Galibiyetler15747,29%
Yenilgiler17352,11%
Berabere20,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar10030,12%
İmha edilen Tanklar1770,53
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar2170,65
Verilen Hasar891,50
Düşman üssü işgal puanı8152,45
Üs savunma Puanı8492,56
Deneyim606,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2526008
Galibiyetler108943,11%00,00%00,00%450,00%
Yenilgiler141055,82%00,00%00,00%450,00%
Berabere271,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar77030,48%00,00%00,00%225,00%
İmha edilen Tanklar13260,5200,0000,0050,63
Yoketme Oranı0,760,000,000,83
Tespit edilen Tanklar21090,8300,0000,00121,50
Verilen Hasar1.098,730,000,002.562,88
Düşman üssü işgal puanı53752,1300,0000,00243,00
Üs savunma Puanı49331,9500,0000,009111,38
Deneyim532,860,000,00764,63
Toplam
Savaşlar2526
Galibiyetler108943,11%
Yenilgiler141055,82%
Berabere271,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar77030,48%
İmha edilen Tanklar13260,52
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar21090,83
Verilen Hasar1.098,73
Düşman üssü işgal puanı53752,13
Üs savunma Puanı49331,95
Deneyim532,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar8
Galibiyetler450,00%
Yenilgiler450,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar50,63
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar121,50
Verilen Hasar2.562,88
Düşman üssü işgal puanı243,00
Üs savunma Puanı9111,38
Deneyim764,63

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar231000
Galibiyetler9541,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13558,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6729,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1440,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1430,6200,0000,0000,00
Verilen Hasar2.112,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2991,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2090,9000,0000,0000,00
Deneyim743,100,000,000,00
Toplam
Savaşlar231
Galibiyetler9541,13%
Yenilgiler13558,44%
Berabere10,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar6729,00%
İmha edilen Tanklar1440,62
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar1430,62
Verilen Hasar2.112,90
Düşman üssü işgal puanı2991,29
Üs savunma Puanı2090,90
Deneyim743,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (390)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
SU-130PM 81535,08764260851,61%1701,95
G.W. E 100101457,03601165447,82%1324,36
Object 261101341,25671147750,24%1102,93
ELC EVEN 90 8748,15735132051,36%1492,75
Grille 15101758,29632115846,89%1246,12
ISU-122S 7968,68624111750,13%1334,64
FV4005 Stage II101683,07649107649,16%1305,45
G.W. Panther7831,20406102450,59%1107,51
Jagdpanzer E 100101778,30669100950,35%1271,77
Rhm.-Borsig Waffenträger81231,79629100646,52%1197,42
ISU-15281143,7156593044,95%1106,59
Škoda T 56 81747,8889292055,00%1868,23
M53/M5591392,3669591749,29%1377,89
Manticore101280,4674783249,52%1442,17
Bat.-Châtillon 155 58101247,7165680549,19%1024,67
Leopard 1101947,0770179247,73%1526,64
AMX 13 F3 AM6662,2744074249,60%991,59
LT-432 8789,2468773847,15%1427,60
Black Prince7543,7735973047,67%574,70
Tiger II81055,3562370750,21%1160,32
P.44 Pantera81343,6075265748,55%1813,23
AMX M4 mle. 54102097,1081764754,25%1720,79
DBV-152 102110,0170464248,75%1369,88
Super Hellcat 71131,5673763354,19%1923,57
Hummel6696,3529761649,03%1019,32
IS-381193,1669659048,47%1309,48
G.W. Tiger (P)8948,0541858844,56%1116,69
E 50 Ausf. M101570,2568857046,32%1187,68
IS7757,2645356953,08%1001,78
KV-856653,8650456352,58%1089,97
Object 268101954,9866556246,44%1389,02
Bat.-Châtillon 25 t101894,0275955449,64%1595,34
T34 81068,9967154548,62%1176,69
Bat.-Châtillon 155 5591213,5866453951,76%1337,75
122 TM 81494,5579953149,91%1785,30
O-I6816,5865149853,41%1516,83
Lorraine 155 mle. 507697,4044449241,87%714,20
Conqueror91383,0571549051,43%1257,08
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81071,1671048949,28%1199,15
105 leFH18B2 5877,0264048654,32%1898,19
M75123,2618444447,97%243,48
Super Conqueror101763,9371943544,83%1311,66
Centurion Action X101698,9071043347,58%1313,99
ShPTK-TVP 100 81436,2377841748,44%1661,20
Type 5 Heavy102217,5584840950,61%1564,87
G.W. Tiger91164,1355340850,98%1089,81
E 100101672,7267239346,06%1218,80
Strv 103B101786,2464538647,15%1207,71
E 7591175,6862538446,61%986,21
IS-7101933,8682137049,73%1619,05
WZ-132-1101148,7668136846,74%1172,19
Waffenträger auf Pz. IV91524,1468136649,18%1270,61
TVP T 50/51101645,4568136445,05%1259,15
Kpz. Erich Konzept I 91715,2575635647,19%1487,33
Panther7514,9435835144,44%589,34
M48A5 Patton101745,7171735148,15%1361,77
T-100 LT101115,8674635149,86%1278,56
AMX 50 10081039,0363434248,54%1073,97
Object 705A102048,2077134047,35%1585,25
Hotchkiss EBR7191,9437133644,05%174,27
Ferdinand81016,6447033543,88%897,39
Progetto M40 mod. 65102000,9976033349,85%1710,67
Churchill I5236,9421332645,71%277,41
Caernarvon8694,1244332439,81%530,49
Lansen C 81433,0482631449,68%1865,65
VK 30.01 (H)5360,9127131250,64%767,68
T-284281,6524331150,48%835,89
FCM 36 Pak 40 3415,8948630453,29%1210,15
Conqueror Gun Carriage101411,0667730345,21%1106,74
Jagdtiger91141,1649029742,76%777,66
Nashorn6574,7436429347,44%894,03
Bat.-Châtillon Bourrasque 81514,5983929251,71%1881,43
KV-2 (R) 6865,0868329255,82%1522,03
Lorraine 155 mle. 518996,2656829152,23%1150,21
Churchill VII6334,9625328539,65%323,44
SU-1527566,4931028447,18%605,65
T3281687,6196928058,21%2195,27
AMX 13 105101345,4571627648,19%1446,72
Panhard AML Lynx 6x68295,8339327642,39%279,67
Grille5336,8419327343,96%574,95
AMX 50 B101640,1967626448,11%1236,92
T26E5 Patriot 81163,0884526349,81%1553,62
T9591771,1379325756,42%1561,93
60TP Lewandowskiego102164,8573625341,90%1477,74
Strv 103-091584,1263124944,18%1326,81
Cromwell6572,6355824849,60%1147,09
Škoda T 5091257,3865724542,86%1065,10
T26E4 SuperPershing 81059,7674524548,57%1284,13
AMX M4 mle. 5191712,2681924453,28%1577,20
Kanonenjagdpanzer 105 81257,5268323946,03%1351,10
Panhard EBR 909342,0347423839,92%238,17
T698857,6359523544,26%953,70
Ho-Ri 3102087,6773023250,43%1468,82
E 5091221,4866523046,52%1045,25
T-34-85M 6943,3175722558,22%1725,49
Object 70491862,5771022351,12%1458,07
212A91432,6468622150,68%1456,29
Concept No. 5101835,8869221944,75%1308,00
T54E191318,1466121845,87%1124,07
T-34-856632,1757321551,16%1193,11
Type 4 Heavy91539,5975721251,89%1538,27
SU-14-17764,1760421254,72%1071,83
VK 36.01 (H)6648,1456220752,17%1063,99
SU-14-281373,2774620154,73%1681,59
Jagdpanther7689,7138819947,24%822,61
Bat.-Châtillon 12 t8478,2549719842,93%658,86
T25/27709,8150218942,33%889,32
T57 Heavy101678,9066518844,15%1156,23
BZ-75102042,0076618143,65%1473,89
T-54 first prototype 81030,9770918148,07%1272,18
TVP VTU Koncept8763,2556917742,37%897,49
Object 268 Version 4102054,5074317351,45%1577,61
Sturer Emil7683,9749317248,26%849,45
AMX 50 12091174,2458917041,76%883,07
Object 277101610,3071616947,34%1248,16
T28 Prototype81053,3161916848,81%1034,32
FV380591281,5074716854,17%1390,40
Rheinmetall Panzerwagen101139,2364416744,31%1158,91
T3091600,2869316547,88%1348,05
UDES 0381204,2560016544,24%1198,66
Panther II8663,9148416550,30%735,11
WZ-111-1G FT81414,4265816246,91%1622,74
Vz. 55101990,2472115743,31%1366,86
FV215b 101374,5363215743,95%963,78
T-1091288,0366815645,51%1117,08
VK 100.01 (P)81120,1271715547,10%1308,00
O-Ho81141,0570615144,37%1210,67
M127886,3264314951,68%1111,58
BT-7 artillery 3213,8234214948,99%707,56
KV-15342,5729314745,58%523,06
FV217 Badger101769,2569014643,84%1163,28
Object 140101443,2266914642,47%1049,74
UDES 15/16102018,0977414551,72%1584,90
T110E3101769,1365714242,96%1133,36
ST-I91445,6770814144,68%1207,88
Churchill III 5490,1261314141,84%891,99
Panhard AMD 178B6160,0735313849,28%269,02
T2881135,9560213440,30%1018,46
AMX AC mle. 4881140,2164213447,01%1201,08
Type 63 81324,3379013444,03%1336,44
Mäuschen91616,5675913148,85%1511,27
KV-48990,5174013056,15%1181,11
Object 43091585,0370312945,74%1436,27
121B 101913,6576412950,39%1483,99
M661389,3091712861,72%2605,43
Pz.Kpfw. III/IV5231,4321912842,19%421,52
WZ-111 8843,1757712740,16%775,12
SU-1006564,9033812745,67%825,36
Jagdpanzer IV6410,4028512446,77%582,04
Spähpanzer Ru 2519567,9054612343,09%613,66
T 55A 91825,3788312354,47%1856,67
Type 71102028,8181212147,11%1527,58
Strv m/42-57 Alt A.2 6894,2467112153,72%1622,50
Char Futur 4 91726,8777311948,74%1563,82
Škoda T 256481,2550611850,00%829,52
Type 6191450,3173211850,00%1346,96
Leopard Prototyp A91502,8963811840,68%1256,12
T4991172,8976711849,15%1790,72
AMX 50 Foch91850,0077411750,43%1797,85
Ashigaru 102175,3268511740,17%1425,64
Concept 1B 91729,4782311646,55%1298,16
K-91-PT 91573,9774611549,57%1461,65
SU-10181237,8766911446,49%1326,85
Sturmpanzer II4272,3316511345,13%817,50
IS-6 81026,6967711347,79%1134,57
AMX AC mle. 467645,8946511338,94%713,92
SU-855313,2820911252,68%591,94
AE Phase I 91796,1790411162,16%1776,17
M-V-Y101831,6280811050,91%1339,70
IS-4101855,7172810938,53%1323,94
Excalibur 6995,4167310950,46%1594,12
Object 26391690,7275110851,85%1518,35
T-34-2G FT7999,0159010741,12%1293,30
T110E4101733,3166610747,66%1095,21
M47 Iron Arnie 81281,4975110741,12%1365,43
Object 430U101674,1377210653,77%1394,82
HWK 128657,2853010539,05%926,98
WZ-111 model 1-491600,5679410452,88%1549,38
Tiger (P)7921,5866310449,04%1213,93
Konštrukta T-34/1007707,3954610044,00%987,08
VK 30.02 (M)6579,9954310051,00%1028,92
Kunze Panzer 91350,8266610043,00%1204,21
E 25 71304,7882710053,00%2036,86
AMX 13 757558,195269848,98%1074,09
Centurion Mk. I8796,376569854,08%958,39
FV215b (183) 101749,536999751,55%1187,77
Pz.Sfl. IVc5380,052749748,45%787,00
Matilda4142,661739552,63%232,92
M5 Stuart473,471499535,79%0,23
AMX 105 AM mle. 474339,422959550,53%1233,35
O-Ni7853,676689454,26%1059,86
M40/M4381206,556709448,94%1352,22
Jagdpanther II81416,617009354,84%1489,02
Panhard EBR 10510627,415519243,48%495,00
Crusader 5.5-in. SP7781,535659138,46%893,02
AMX M4 mle. 49 Liberté 81160,927799154,95%1310,61
StuG III Ausf. G5327,592989051,11%623,83
AMX 13 105 AM mle. 505329,532659043,33%545,27
SU-86619,075149045,56%781,96
Light Mk. VIC 2103,002588944,94%352,69
Emil II91529,707268844,32%1269,40
Pz.Kpfw. VII102025,957578848,86%1451,77
Carro da Combattimento 45 t 102010,258158846,59%1523,63
XM66F 81397,987428747,13%1468,03
T28 Concept 7983,357078654,65%1552,31
Prototipo Standard B91557,057018547,06%1517,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91651,448008555,29%1636,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4188,231808451,19%340,68
Pz.Kpfw. III Ausf. J4110,241788448,81%105,61
ISU-122-2 81243,206808343,37%1143,44
Ikv 65 Alt II6622,914718243,90%975,84
Caernarvon Action X 81267,098818155,56%1625,04
B.U.G.I.6905,466488055,00%1639,48
T-345283,952817956,96%696,95
Cobra 91430,256677943,04%1106,40
VK 45.02 (P) Ausf. A81116,277897761,04%1466,54
Marder 38T4365,743597655,26%950,42
M18 Hellcat6447,803977646,05%606,33
T-54 ltwt.9830,796777553,33%1120,83
T2971261,358427455,41%1705,46
WZ-111 model 5A101758,156577336,99%1160,87
Type 6891440,868167353,42%1299,08
M46 Patton91318,977626952,17%1247,86
Centurion Mk. 7/191615,766896838,24%1497,98
Coccodrillo 102111,257426842,65%1340,52
CS-52 LIS 81572,508526848,53%2026,25
T-116 3109,512406743,28%244,29
AMBT 81628,418316454,69%1944,12
STB-1101869,117826350,79%1473,19
Pz.Kpfw. 5581750,309396350,79%1640,65
M3 Stuart365,341416245,16%54,09
KV-37870,686106246,77%1001,38
TNH 105/100081281,987916150,82%1510,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91485,487686147,54%1604,92
FV230 Canopener102190,898946157,38%1608,45
SDP 58 Kilana81256,306786045,00%1164,06
AMX 12 t6423,695375947,46%1094,11
FV201 (A45) 7853,547285952,54%1163,02
Controcarro 1 Mk. 291416,626215832,76%1029,77
LTP 3199,782185855,17%878,56
WZ-131G FT6826,195235745,61%1299,06
STK-2112238,547515740,35%1202,12
Charioteer81143,917065759,65%1385,61
Waffenträger auf E 100101491,826115754,39%924,50
SU-54219,883275653,57%440,96
Jagdpanzer E 90 91650,247995561,82%1460,32
T-437723,196365455,56%1174,03
SU-100M17933,306245451,85%1381,22
M446762,786505461,11%1404,95
Ikv 90 Typ B7842,745695349,06%1243,74
KR-1111983,438085345,28%1113,44
Fauteur111893,857555343,40%1016,78
T-4481054,127555152,94%1487,40
Vickers Medium Mk. I119,70725050,00%77,53
T1 Cunningham156,121034936,73%75,39
Leox 91665,617754942,86%1483,75
T216100,002144740,43%32,37
Stone Sentinel 81467,688724751,06%1696,66
TKS z n.k.m. 20 mm 2116,852734641,30%439,60
Comet7627,206254445,45%882,50
WZ-111G FT91699,517244353,49%1463,40
T-50-2 6748,796614238,10%2050,82
VK 30.01 (P)6773,596044146,34%1204,50
CS-5381149,186774045,00%1446,75
IS-3-II91548,737404047,50%1409,29
Vickers Medium Mk. III354,531303855,26%127,39
T-5491650,478343850,00%1883,76
Object 41681130,427883863,16%1576,34
P.43 ter7897,386753754,05%1508,15
P.43 bis6687,675423652,78%1308,14
60G FT5511,003923636,11%975,27
M-III-Y81240,037913452,94%1351,77
ST-II101365,687423452,94%911,15
Vz. 60S Dravec 101889,858113354,55%1090,94
WZ-219111411,006963336,36%1194,69
Char Mle. 75 91041,387413256,25%1526,49
White Dragon 81383,169243164,52%1857,38
T-29 3320,614603154,84%1174,30
SU-76M4159,271453040,00%197,95
Versuchspanzer 5791562,638053050,00%1177,56
M22143,212792951,72%578,01
Maus101498,865912927,59%777,32
AMX 50 Foch B101284,385912944,83%702,16
Executor112066,599302962,07%1613,03
Stridsyxa 81592,937892937,93%1408,58
Pz.Kpfw. III Ausf. E3110,791642857,14%254,04
Škoda T 177685,255662846,43%1302,30
Predatore 91793,718152850,00%1555,98
T3 HMC2147,441852751,85%557,68
Toro 91502,267942751,85%1298,74
WZ-111 model 6 81703,677832733,33%1629,99
Type 4 Chi-To6631,465542657,69%1332,89
Ares 90101562,967862657,69%1142,05
M2 Light247,761162536,00%1,07
K-91101624,646992540,00%1077,28
Projet Louis 91056,085382520,00%1114,87
TT-130M 91297,327172552,00%1041,21
FV226 Contradictious 81461,289482576,00%1594,72
Sturmpanzer I Bison3165,081432454,17%486,74
CS-63101583,717152445,83%1174,55
M60 101596,506852445,83%1288,02
XM69 Hacker111872,389072462,50%1299,12
Object 252U 81373,717392437,50%1212,77
Ares 8591012,616692343,48%742,03
KV-1SA 5772,437652360,87%1732,48
Bishop5495,553552240,91%965,34
Kpz. 3 GST Turm 81473,276922236,36%1295,42
Vickers Medium Mk. II222,05642138,10%0,00
Rinoceronte101903,298402161,90%1436,37
T-1506692,356262060,00%1149,50
IS-2-II81132,957172045,00%1288,90
AMX ELC 901 6654,505782040,00%1647,62
OCP Peacekeeper 91649,008272060,00%1379,12
P26/404509,325171931,58%1603,92
SMV CC-5671196,686991942,11%1583,74
T71 DA7180,843641936,84%60,44
Object 260 101483,897201942,11%945,56
Durendal 101863,637841947,37%1272,34
Type 1 Chi-He4238,502911844,44%544,20
M415434,064441855,56%624,24
Vz. 62 Jasan 91612,448091855,56%1294,48
Type 3 Chi-Nu5432,824601764,71%1398,91
T-463122,941491752,94%379,55
T92 HMC101063,185821741,18%755,30
XM551 Sheridan101176,247601758,82%1179,55
Leichttraktor123,94831650,00%82,83
Marder II366,88991637,50%1,61
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6505,945531656,25%1156,96
TS-54 81136,757891650,00%1180,42
P.435515,605381560,00%1499,63
Strv fm/211123,003101457,14%644,30
L-60 246,142181457,14%170,30
43 M. Toldi III 366,141941450,00%185,88
SU-26343,15911346,15%74,06
Type 578803,006571353,85%718,40
T110E510987,005301323,08%439,86
Birch Gun4218,772891361,54%770,52
T-45 2148,082851338,46%484,25
Fantôme 91290,387771361,54%1232,00
Pz.Sfl. IC 4377,173401216,67%1017,48
Type 97 Chi-Ha3219,002771154,55%642,99
Löwe 81346,369471154,55%1763,49
StuG IV 5391,553331136,36%683,86
Yong Bing 91304,186641136,36%711,67
M7 Priest3162,302341060,00%444,87
SU-76G FT4383,603121040,00%649,54
VK 168.01 Mauerbrecher 8647,907001070,00%744,36
Progetto M35 mod. 46 8947,006181040,00%899,57
Heavy Tank No. VI 6776,307181060,00%1485,77
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8980,308201050,00%1224,73
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6723,305981060,00%1304,33
AMX Canon d'assaut 105 81329,509041090,00%1538,12
Somua SM 81072,505531030,00%848,82
AMX M4 mle. 49 81515,109301060,00%1919,83
WZ-120-1G FT 81698,207581050,00%1660,05
Vz. 64 Blesk8616,78488933,33%699,11
M24E2 Super Chaffee 6277,00454944,44%560,36
TBT 91976,78769944,44%1438,43
Char de transition 6923,38695837,50%1392,71
Panzer 58 Mutz 8853,50538825,00%904,33
SU-18271,1474728,57%165,51
Großtraktor - Krupp 327,00154757,14%156,12
Chi-Go 71502,67893666,67%1778,78
MS-1124,40112560,00%164,05
AT-12260,80177540,00%1070,77
T-832 81414,20614540,00%1077,20
AM 39 Gendron-Somua 246,00219540,00%18,13
T7 Combat Car 245,40109560,00%204,70
Black Rock 111968,20888540,00%952,95
Renault Otsu127,2547425,00%0,00
T-26290,0093333,33%197,31
GSOR the TANK 91751,0011353100,00%2186,43
Windhund 81690,00638333,33%1869,45
M16/43 Sahariano 3580,00722366,67%1734,78
Tetrarch 299,67185366,67%477,34
Kolohousenka1133,50286250,00%589,61
SU-85B4115,00160250,00%111,17
FV3046251,004382100,00%409,32
T-34 with L-11 4281,00363250,00%731,87
AMR 35 264,50151250,00%133,99
Patton the Tank 91143,0045020,00%953,34
MTLS-1G14 3155,0020520,00%367,87
Fiat 30001110,002781100,00%608,63
Renault FT10,004210,00%0,00
Type 97 Te-Ke 288,008510,00%183,52
Gabler’s Destroyer 577,0016410,00%0,00
MKA 262,001801100,00%261,00
KV-220-2 5964,0010771100,00%2297,89
Valiant 5118,0015210,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,003271100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 14/09/2026
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 21/06/2026
Ayrıldı: 16/09/2026
Rütbe: Komutan
Katıldı: 26/02/2026
Ayrıldı: 13/06/2026
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 10/03/2025
Ayrıldı: 25/02/2026
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 02/03/2016
Ayrıldı: 11/03/2025
Rütbe: Komutan
Katıldı: 02/03/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 13/11/2014
Ayrıldı: 28/02/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 02/06/2014
Ayrıldı: 09/11/2014