xTURAx

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 22/03/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33834041213
Ortalama Seviye7,590,009,909,60
Galibiyetler1546545,71%00,00%1434,15%8238,50%
Yenilgiler1796453,09%00,00%2765,85%12860,09%
Berabere4051,20%00,00%00,00%31,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar644819,06%00,00%614,63%3114,55%
İmha edilen Tanklar211270,6200,0090,22710,33
Yoketme Oranı0,770,000,260,39
Tespit edilen Tanklar333520,9900,00330,802000,94
Verilen Hasar824,010,00746,41994,77
Düşman üssü işgal puanı163280,4800,0000,00390,18
Üs savunma Puanı120280,3600,0000,0020,01
Deneyim539,070,00573,20626,44
WN7772,870,00229,48420,07
WN8865,390,00242,67524,14
Toplam
Savaşlar33834
Ortalama Seviye7,59
Galibiyetler1546545,71%
Yenilgiler1796453,09%
Berabere4051,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar644819,06%
İmha edilen Tanklar211270,62
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar333520,99
Verilen Hasar824,01
Düşman üssü işgal puanı163280,48
Üs savunma Puanı120280,36
Deneyim539,07
WN7772,87
WN8865,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar41
Ortalama Seviye9,90
Galibiyetler1434,15%
Yenilgiler2765,85%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar614,63%
İmha edilen Tanklar90,22
Yoketme Oranı0,26
Tespit edilen Tanklar330,80
Verilen Hasar746,41
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim573,20
WN7229,48
WN8242,67
Son 30 gün
Savaşlar213
Ortalama Seviye9,60
Galibiyetler8238,50%
Yenilgiler12860,09%
Berabere31,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar3114,55%
İmha edilen Tanklar710,33
Yoketme Oranı0,39
Tespit edilen Tanklar2000,94
Verilen Hasar994,77
Düşman üssü işgal puanı390,18
Üs savunma Puanı20,01
Deneyim626,44
WN7420,07
WN8524,14
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar323,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar627,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı60,6000,0000,0000,00
Deneyim118,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler10100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%
İmha edilen Tanklar20,20
Yoketme Oranı0,22
Tespit edilen Tanklar323,20
Verilen Hasar627,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı60,60
Deneyim118,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler240,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler360,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar71,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar455,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı397,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim364,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler240,00%
Yenilgiler360,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%
İmha edilen Tanklar10,20
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar71,40
Verilen Hasar455,80
Düşman üssü işgal puanı397,80
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim364,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler120,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler480,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar518,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim186,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler120,00%
Yenilgiler480,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar20,40
Yoketme Oranı0,40
Tespit edilen Tanklar20,40
Verilen Hasar518,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim186,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2768000
Galibiyetler87831,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler185466,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere361,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar58120,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar15810,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar29361,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar648,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı25030,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı26010,9400,0000,0000,00
Deneyim373,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar2768
Galibiyetler87831,72%
Yenilgiler185466,98%
Berabere361,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar58120,99%
İmha edilen Tanklar15810,57
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar29361,06
Verilen Hasar648,70
Düşman üssü işgal puanı25030,90
Üs savunma Puanı26010,94
Deneyim373,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2066000
Galibiyetler101549,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler102849,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere231,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar78337,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14920,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar17330,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.054,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı43182,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı61802,9900,0000,0000,00
Deneyim666,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar2066
Galibiyetler101549,13%
Yenilgiler102849,76%
Berabere231,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar78337,90%
İmha edilen Tanklar14920,72
Yoketme Oranı1,16
Tespit edilen Tanklar17330,84
Verilen Hasar1.054,58
Düşman üssü işgal puanı43182,09
Üs savunma Puanı61802,99
Deneyim666,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar15680241
Galibiyetler62239,67%00,00%00,00%2151,22%
Yenilgiler92659,06%00,00%2100,00%2048,78%
Berabere201,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar43427,68%00,00%00,00%1024,39%
İmha edilen Tanklar7390,4700,0000,00140,34
Yoketme Oranı0,650,000,000,45
Tespit edilen Tanklar12790,8200,0031,50220,54
Verilen Hasar1.099,240,00458,501.145,88
Düşman üssü işgal puanı23271,4800,0000,0070,17
Üs savunma Puanı29441,8800,0000,00771,88
Deneyim574,920,00142,00751,73
Toplam
Savaşlar1568
Galibiyetler62239,67%
Yenilgiler92659,06%
Berabere201,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar43427,68%
İmha edilen Tanklar7390,47
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar12790,82
Verilen Hasar1.099,24
Düşman üssü işgal puanı23271,48
Üs savunma Puanı29441,88
Deneyim574,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar31,50
Verilen Hasar458,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim142,00
Son 30 gün
Savaşlar41
Galibiyetler2151,22%
Yenilgiler2048,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1024,39%
İmha edilen Tanklar140,34
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar220,54
Verilen Hasar1.145,88
Düşman üssü işgal puanı70,17
Üs savunma Puanı771,88
Deneyim751,73

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1690028
Galibiyetler6639,05%00,00%00,00%1450,00%
Yenilgiler10059,17%00,00%00,00%1346,43%
Berabere31,78%00,00%00,00%13,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar4124,26%00,00%00,00%621,43%
İmha edilen Tanklar670,4000,0000,00100,36
Yoketme Oranı0,520,000,000,45
Tespit edilen Tanklar920,5400,0000,00110,39
Verilen Hasar1.303,770,000,001.127,71
Düşman üssü işgal puanı1200,7100,0000,00180,64
Üs savunma Puanı1530,9100,0000,00893,18
Deneyim605,190,000,00780,57
Toplam
Savaşlar169
Galibiyetler6639,05%
Yenilgiler10059,17%
Berabere31,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar4124,26%
İmha edilen Tanklar670,40
Yoketme Oranı0,52
Tespit edilen Tanklar920,54
Verilen Hasar1.303,77
Düşman üssü işgal puanı1200,71
Üs savunma Puanı1530,91
Deneyim605,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar28
Galibiyetler1450,00%
Yenilgiler1346,43%
Berabere13,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar621,43%
İmha edilen Tanklar100,36
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar110,39
Verilen Hasar1.127,71
Düşman üssü işgal puanı180,64
Üs savunma Puanı893,18
Deneyim780,57
Anzeigen

Tanklar (214)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Löwe 8845,05626306746,79%860,22
T-34-856466,60452251544,45%781,57
Bat.-Châtillon 25 t101577,65663181546,34%1246,26
M18 Hellcat6567,67454154445,14%913,54
IS-381039,85578136441,72%1054,49
T-62A101289,16613117642,18%907,87
AMX 13 909715,95543100041,10%885,28
AMX 50 10081011,8455786439,81%984,13
T698991,3366486050,35%1207,15
IS-7101295,0264279343,51%831,49
Bat.-Châtillon 155 58101055,6059379347,29%786,39
T-463133,8523473149,93%434,93
T-549656,4151971837,74%389,91
E 7591329,4871069550,65%1193,40
Lorraine 155 mle. 518988,9355459950,92%1087,28
Pz.Kpfw. 35 (t)2109,1427758246,91%407,51
T57 Heavy101503,4865657944,91%1015,16
M4A3E8 Fury 6544,7352553348,59%994,00
T328912,4564845947,71%960,02
T110E5101363,0764545745,30%922,85
ST-I9982,6561443945,56%774,70
T2 Light Tank 283,4326941246,84%158,92
T54E191465,8472736049,72%1401,03
Cromwell6514,9950735150,71%926,74
Waffenträger auf Pz. IV91413,4258432644,79%1060,85
Pz.Kpfw. 38 (t)387,4125830047,67%118,50
Škoda T 5091115,5358724340,74%835,37
T-1506300,8632423937,24%221,40
STA-18856,5061123843,28%1000,97
AMX 50 12091289,4061923144,59%1022,66
M10391003,4263422147,51%817,00
ARL 446400,8541922049,55%548,90
SU-855206,5928320550,24%302,13
KV-37556,9350220545,37%532,48
E 100101129,5962819746,70%724,19
KV-48717,3956719344,56%661,95
WZ-1209784,0260218644,09%602,55
T1E6 266,5718618541,62%69,35
Grille 15101245,8750817841,01%688,47
WZ-1328572,3157617751,98%911,81
Bat.-Châtillon 155 559868,1959317644,89%763,95
T71 DA7227,9144417646,02%241,89
M41 Walker Bulldog8441,8151616939,05%550,62
WZ-1317564,8860315450,65%1161,77
Emil II91165,3663314048,57%953,15
Prototipo Standard B9887,4159013946,76%646,84
AMX 50 B101185,8666813948,20%718,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81027,0161013652,21%968,08
Ikv 90 Typ B7589,8637013242,42%701,49
P.44 Pantera8840,4355413039,23%797,95
P.43 bis6558,3552912948,06%974,94
Ikv 65 Alt II6409,4838212748,82%610,28
KV-15339,2027712752,76%571,35
AMX 13 F3 AM6566,2646212456,45%769,76
Renault NC-31154,1014112035,83%24,88
KV-856592,8752211650,86%996,42
T499704,5553311144,14%819,33
Škoda T 256454,8453810854,63%864,56
KR-1111438,7080410847,22%729,99
T1 Cunningham163,3225910653,77%235,91
T-284116,6618010653,77%215,82
SU-1527557,2248810650,00%634,78
T297477,4747310646,23%385,61
Konštrukta T-34/1007522,8549410443,27%639,68
E 50 Ausf. M101048,0165710346,60%650,41
Tiger II8728,2763110157,43%800,39
FV229 Contender91230,9366110135,64%779,63
SU-1006221,7430610044,00%146,02
T-448577,8055510051,00%679,44
Type 62 7387,374829846,94%686,80
Type 5 Chi-Ri7485,225449148,35%625,28
Marder 38T4378,693569149,45%861,62
T216145,204208851,14%234,74
Ikv 1035236,393228754,02%459,86
Lorraine 155 mle. 507751,885108146,91%817,97
Emil I81022,996528048,75%1100,37
50TP Tyszkiewicza91030,506888045,00%691,82
P.43 ter7639,755607959,49%993,47
E 5091053,416947939,24%750,44
Versuchspanzer 5791133,066887843,59%696,65
CS-538599,044847738,96%494,94
T803111329,056917736,36%567,81
CS-5991149,917107651,32%1002,05
ISU-1528569,524837544,00%363,09
P.435318,814147347,95%682,59
53TP Markowskiego81008,256337244,44%1092,07
T-345269,623347147,89%559,79
CS-6310763,795917042,86%352,32
TVP T 50/51101009,526576650,00%649,72
Ares 758717,685866640,91%570,21
IS-410684,114836230,65%207,70
40TP Habicha6430,404145843,10%620,26
T-437490,255335651,79%715,27
BZ-6891087,617145648,21%771,71
Type 4 Chi-To6335,184185540,00%398,02
Type 5 Heavy101654,768205554,55%1062,25
Type 3 Chi-Nu5233,503125440,74%416,05
T110E4101869,137215444,44%1132,49
T-100 LT10449,365045330,19%201,86
Kampfpanzer 6710864,685665328,30%307,10
E 65 Zwilling 81099,697125244,23%760,45
Waffenträger auf E 100101789,615615141,18%1076,25
Object 252U 8942,696865149,02%868,57
Super Hellcat 7642,225085156,86%855,41
Panther II8737,365884740,43%716,56
BZ-5871119,027404650,00%1412,28
Strv 746472,604964548,89%804,27
Achilles6502,384614560,00%877,00
FV227 Conceiver8730,796074344,19%587,75
Škoda T 245289,593854151,22%699,44
M66496,214793847,37%660,26
AMX 13 757323,305893759,46%573,80
Kranvagn101033,675693633,33%428,76
UDES 038419,773603522,86%131,21
Type 586456,915173560,00%833,64
P26/404286,383953262,50%783,43
TVP VTU Koncept8674,195123246,88%673,31
White Dragon 8687,315743246,88%600,56
MTLS-1G14 3240,062933240,63%881,85
Sav m/43489,032353053,33%131,62
FV230 Canopener101234,417542755,56%745,80
FV215b (183) 10891,886782653,85%507,66
Lago4118,242562536,00%91,08
Panther7487,645132536,00%478,29
BZT-70 101285,487602548,00%614,78
A-205103,212362454,17%210,68
Progetto M40 mod. 65101297,388312462,50%991,49
BZ-16681146,546822441,67%1133,01
Archer5392,133352458,33%800,28
Light Mk. VIC 251,291662445,83%73,25
DS PZInż5304,963182339,13%378,23
M75135,223202352,17%344,76
BZ-75101106,785832330,43%465,51
VK 30.02 (M)6583,745092339,13%874,65
T-29 3200,323432272,73%327,07
T7 Combat Car 234,861502240,91%28,32
Type 1 Chi-He4176,203322050,00%386,29
T-26257,951041942,11%36,93
CS-52 LIS 8636,535361931,58%379,53
T28 Prototype8624,114461827,78%341,49
Bat.-Châtillon 12 t8538,784831838,89%686,91
BT-7450,821761752,94%130,70
Strv m/425199,763071741,18%278,98
Pz.Kpfw. 5581173,066841741,18%722,41
T3091174,277091560,00%998,55
T25/27816,366191450,00%1009,31
StuG IV 5260,933241442,86%436,38
M3 Light 346,151271346,15%85,73
60TP Lewandowskiego101187,677381258,33%725,49
TBT 9798,836581250,00%486,66
LTP 3100,171801250,00%284,10
Fantôme 9770,506901258,33%630,73
M15/423255,094281163,64%805,52
AMX 13 105 AM mle. 505196,452391145,45%206,99
CS-447445,184811154,55%474,11
T-50-2 6314,092801154,55%707,81
43 M. Toldi III 383,272361154,55%307,67
45TP Habicha7479,304831040,00%354,13
Ikv 723140,703221080,00%426,45
Type 97 Te-Ke 284,801941040,00%162,79
Coccodrillo 101063,206291040,00%465,63
Schwertwal 101083,206701050,00%513,31
BT-7 artillery 324,401431050,00%115,81
Leichttraktor163,78201977,78%306,89
MS-1166,33169977,78%355,25
Challenger7404,67418933,33%248,68
Ashigaru 10696,78335922,22%154,87
T28 Concept 7752,75479837,50%862,77
BT-2247,43143757,14%149,70
Pvlvv fm/42288,43136728,57%86,82
M5 Stuart49,00320757,14%156,12
Strv m/382123,67309666,67%563,12
M14/412141,17296666,67%499,44
STB-110356,17376616,67%0,00
KV-1SA 5475,17388666,67%886,81
14TP4451,40415540,00%1508,82
T2 Medium Tank2115,00216520,00%407,38
Vz. 60S Dravec 101691,2043550,00%786,21
MBT-B 10810,00411520,00%204,69
T-116 3150,60173520,00%176,09
LT vz. 352149,25343475,00%762,73
Strv m/40L3143,00263450,00%337,49
Grille5235,25260425,00%237,52
Gorilla11918,50838475,00%502,66
Mars 8883,00685450,00%803,84
Bat.-Châtillon Bourrasque 8718,50498425,00%481,70
Durendal 10704,7527940,00%174,03
25TP KSUST II5158,67298366,67%340,40
Valentine3330,33421366,67%1241,48
T-45 233,33127333,33%0,00
Wz. 64GC Bzyg 101951,3340330,00%899,75
Kolohousenka1149,00370250,00%707,05
Strv fm/211145,50330250,00%773,61
Fiat 30001120,50276250,00%434,47
Renault FT127,001220,00%0,00
Renault Otsu116,505220,00%0,00
7TP265,5092250,00%74,55
Strv 103-09207,00531250,00%140,05
DBV-152 102439,50817250,00%1369,08
Cruiser Mk. II266,00122250,00%113,76
AMX ELC 901 6102,50390250,00%107,11
Leox 91502,0034920,00%840,07
Vickers Medium Mk. I186,004210,00%201,80
10TP30,001731100,00%261,00
B.U.G.I.6703,0026410,00%825,82
ZŤS Vz.63-1 Ogar 9723,0054810,00%266,70
Chieftain Mk. 6 102736,0010521100,00%2323,78
Black Prince II 7858,009511100,00%1185,42
Kpz. Erich Konzept I 91127,008421100,00%817,55
Windhund 80,005611100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6117,0012310,00%16,10
L-60 296,008110,00%245,90
Prototipo 6 82182,0061110,00%1872,13
Cobra 9137,006891100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 22/03/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/02/2026
Ayrıldı: 08/03/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 14/12/2025
Ayrıldı: 21/02/2026
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/09/2025
Ayrıldı: 15/12/2025
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 29/08/2025
Ayrıldı: 04/09/2025