xPITRSx

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2014

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar140190062
Ortalama Seviye6,450,000,008,90
Galibiyetler653946,64%00,00%00,00%3759,68%
Yenilgiler731752,19%00,00%00,00%2540,32%
Berabere1631,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar332523,72%00,00%00,00%2438,71%
İmha edilen Tanklar102210,7300,0000,00701,13
Yoketme Oranı0,960,000,001,84
Tespit edilen Tanklar85310,6100,0000,00300,48
Verilen Hasar768,560,000,001.602,26
Düşman üssü işgal puanı79500,5700,0000,00570,92
Üs savunma Puanı61610,4400,0000,0000,00
Deneyim374,690,000,00725,87
WN7862,490,000,001265,96
WN8988,440,000,001558,20
Toplam
Savaşlar14019
Ortalama Seviye6,45
Galibiyetler653946,64%
Yenilgiler731752,19%
Berabere1631,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar332523,72%
İmha edilen Tanklar102210,73
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar85310,61
Verilen Hasar768,56
Düşman üssü işgal puanı79500,57
Üs savunma Puanı61610,44
Deneyim374,69
WN7862,49
WN8988,44
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar62
Ortalama Seviye8,90
Galibiyetler3759,68%
Yenilgiler2540,32%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2438,71%
İmha edilen Tanklar701,13
Yoketme Oranı1,84
Tespit edilen Tanklar300,48
Verilen Hasar1.602,26
Düşman üssü işgal puanı570,92
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim725,87
WN71265,96
WN81558,20
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar363,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim17,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar363,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim17,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar409,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim169,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,25
Verilen Hasar409,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim169,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar103,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar65,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim68,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar103,33
Verilen Hasar65,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim68,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar426000
Galibiyetler18042,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler24056,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere61,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13230,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2690,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2340,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar419,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3690,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2860,6700,0000,0000,00
Deneyim259,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar426
Galibiyetler18042,25%
Yenilgiler24056,34%
Berabere61,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar13230,99%
İmha edilen Tanklar2690,63
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar2340,55
Verilen Hasar419,08
Düşman üssü işgal puanı3690,87
Üs savunma Puanı2860,67
Deneyim259,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler327,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler872,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar80,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar764,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı655,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim262,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler327,27%
Yenilgiler872,73%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar90,82
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar80,73
Verilen Hasar764,91
Düşman üssü işgal puanı655,91
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim262,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler866,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler433,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar460,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim359,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler866,67%
Yenilgiler433,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%
İmha edilen Tanklar80,67
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar40,33
Verilen Hasar460,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim359,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (174)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81171,6448382648,31%1366,44
KV-26773,2342066349,92%1363,63
KV-856487,5728859642,45%639,43
IS-38823,2839446741,33%724,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81384,8347836048,61%1468,80
IS7569,4434833644,05%581,41
SU-86669,7329732246,27%948,02
Grille 15101731,6354331943,89%1145,81
T-1091128,6743030443,09%893,12
T-34-856358,1230429251,03%579,61
Waffenträger auf Pz. IV91464,3947028443,31%1100,10
Type 4 Heavy91542,7460227447,45%1412,40
KV-15426,1530727342,86%766,21
FV4005 Stage II101713,7660522646,46%1268,28
M18 Hellcat6690,2836721944,75%1178,58
AMX 13 F3 AM6521,9029021346,48%671,42
SU-14-28661,5428220742,51%547,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4286,6825320247,52%668,29
SU-54384,5621219349,74%982,87
O-Ho81044,8852718942,86%1021,32
Jagdpanzer E 100102138,1660818755,61%1577,72
Jagdtiger91643,8750417946,37%1317,79
T-1506637,9837817751,41%1045,21
M127782,9843917349,71%956,83
AMX 13 757435,1135517050,59%831,64
T-345187,7519116747,31%303,87
Strv m/42-57 Alt A.2 6621,8238015552,26%1061,15
O-Ni7965,3045614343,36%1184,93
M415360,4922714238,03%366,79
Rheinmetall Skorpion G 81239,3553014151,06%1185,76
Grille5369,6022212938,76%586,72
M446699,6835212351,22%1210,49
Emil II91709,6760812142,98%1483,00
KV-37753,6341812050,83%858,14
Emil I81184,0349211943,70%1269,50
Lorraine 155 mle. 507675,5728311936,97%647,04
IS-M81001,9058511649,14%1029,70
Pz.Kpfw. III/IV5234,7021111540,87%408,19
Wespe3173,7713911445,61%517,92
SU-100Y 6712,1039311457,89%1256,65
Leo7827,9643111059,09%1337,83
Type 5 Heavy101819,0664610742,99%1231,91
T-50549,3220410146,53%70,38
FV4004 Conway91582,5173410155,45%1514,03
Cruiser Mk. III3202,982539954,55%1018,66
SU-263121,10979734,02%73,78
T-463142,331649241,30%416,97
Pz.Kpfw. III Ausf. J4165,542219247,83%259,81
T56 GMC3196,841909252,17%575,18
AMX ELC bis5291,712798957,30%1050,97
Object 70591378,167498946,07%1153,21
T-437436,343438846,59%520,76
T3 HMC2146,891558538,82%440,35
Jagdpanther II81006,924528349,40%938,47
Birch Gun4227,851918242,68%715,57
Bat.-Châtillon 12 t8502,825397945,57%771,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3150,062587754,55%679,73
A-20569,771507540,00%16,06
Lorraine 39L AM3290,881887356,16%1122,69
Bat.-Châtillon 25 t AP91517,057437349,32%1503,19
T404330,112597343,84%730,79
StuG III Ausf. G5281,072467152,11%518,80
M3 Lee4163,911647042,86%358,99
BT-2295,011436950,72%304,99
SU-85B4260,372436844,12%513,68
Mäuschen91822,347816740,30%1425,28
Sturer Emil7829,643546636,36%911,71
M2 Medium Tank394,091386442,19%111,48
O-I6772,204156055,00%1260,34
Charioteer81284,406576051,67%1391,66
M374196,371825457,41%633,22
Pz.Kpfw. II2145,962235356,60%567,54
SU-76M4119,571395154,90%205,43
BT-7466,59924936,73%0,00
AMX 12 t6305,322724738,30%517,69
Hummel6407,572434438,64%348,15
Marder 38T4327,552344447,73%750,02
Strv m/425415,403284360,47%1181,97
Strv 746502,793124240,48%753,81
Maus101717,866944238,10%1031,47
VK 100.01 (P)81130,816854242,86%1077,50
T-284143,051944160,98%368,22
T1 Heavy5259,232434047,50%317,46
T2 Medium Tank253,731114040,00%7,82
M10 Wolverine5251,972003836,84%283,00
Cruiser Mk. IV4272,162603850,00%839,48
M40/M4381263,846333743,24%1340,59
Sexton II3129,291353537,14%319,65
Marder II3142,511453554,29%319,64
Sturmpanzer I Bison3134,181393452,94%363,33
Pz.Sfl. IVc5280,242043452,94%509,19
T-26289,481273357,58%347,14
Kranvagn102184,008053243,75%1716,56
Somua SAu 404316,062683164,52%942,91
Hirschkäfer112004,265823132,26%1009,69
AMX 404119,601923053,33%310,27
AT-1291,171013043,33%137,66
Nashorn6353,602263040,00%327,10
KV-48725,934152941,38%599,10
Lago4315,753052857,14%1043,57
Jagdpanzer IV6625,214852864,29%1232,77
M2 Light2163,322492850,00%610,82
T1 HMC259,441062748,15%150,62
Pz.Kpfw. II Luchs477,962062744,44%51,03
AMX 13 105 AM mle. 505258,761722536,00%297,67
O-I Experimental5506,643432544,00%843,59
SU-182112,291082445,83%516,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E397,081602450,00%137,58
D23140,411842263,64%502,33
T1 Cunningham184,411012222,73%277,41
Leichttraktor1101,771382254,55%372,39
M5 Stuart4118,192742157,14%227,01
Renault UE 57388,671272157,14%164,41
Panzerjäger I282,40812030,00%53,92
Somua SM 81106,706212045,00%987,56
Renault FT 75 BS2110,681151952,63%551,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5520,534271936,84%1211,17
Pz.Kpfw. 35 (t)296,441061844,44%278,08
Sturmpanzer II471,781051844,44%56,88
T14 5278,652201735,29%276,40
MS-11109,291511752,94%486,10
VK 30.01 (D)6130,711871729,41%2,12
AMX 383123,691831668,75%407,12
Object 705A101513,447541637,50%928,74
Type T-345345,133051560,00%927,74
Bishop5504,073141560,00%1088,58
MKA 2513,075801533,33%2009,63
T26E5 Patriot 81200,206891540,00%1252,05
Super Hellcat 7709,874271546,67%882,55
Renault FT AC279,861071442,86%65,35
Churchill III 5459,076841464,29%906,15
Valentine AT4464,922641225,00%1135,00
Durchbruchswagen 24131,451291127,27%90,98
Challenger7715,366331154,55%942,46
SU-855319,501801020,00%514,92
Type 95 Heavy4215,301781020,00%436,81
T25/27762,904081070,00%1143,49
B14108,67152933,33%28,39
T26E3 Eagle 7 71073,22777966,67%1862,92
M3 Stuart3196,88296875,00%918,94
D1288,63124850,00%234,18
M7 Priest386,63152850,00%151,12
AT 25620,00587850,00%1707,50
Löwe 81453,13903850,00%1751,45
Chi-Go 71288,57812742,86%1653,48
Bat.-Châtillon 25 t102496,83763650,00%1978,94
T-602211,17193616,67%883,47
SU-1527859,40387560,00%1111,69
IS-6 81169,80437540,00%931,30
Pz.Kpfw. I260,40142540,00%20,54
Achilles6251,25205425,00%148,20
T-50-2 6546,75364450,00%1279,52
M16/43 Sahariano 3477,75612450,00%1196,78
Valentine II 4199,75379450,00%535,32
Vickers Medium Mk. I10,0032333,33%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 219,6750333,33%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3105,67104333,33%122,52
M8A14720,00504333,33%2461,04
Hotchkiss H35289,50142250,00%236,31
VK 30.01 (P)6426,507622100,00%706,13
Loyd Gun Carriage239,5091250,00%89,05
T-29 3168,00211250,00%458,65
Heavy Tank No. VI 6813,509902100,00%1317,21
Strv fm/211141,0011710,00%646,77
Cruiser Mk. I10,0001100,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr286,001471100,00%360,24
S35 CA5295,002231100,00%590,60
Gabler’s Destroyer 50,0014010,00%0,00
Black Prince II 7462,0014910,00%283,97
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6641,0030910,00%1149,22
M24E2 Super Chaffee 6229,006151100,00%589,08
M3 Light 3105,002961100,00%456,50
T1E6 20,00410,00%0,00
Cromwell B 60,004251100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2014
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/07/2014