w00ferman

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/01/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32447052337
Ortalama Seviye7,450,007,988,29
Galibiyetler1545747,64%00,00%2344,23%15545,99%
Yenilgiler1662551,24%00,00%2955,77%17050,45%
Berabere3651,12%00,00%00,00%123,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar963029,68%00,00%1528,85%8926,41%
İmha edilen Tanklar216700,6700,00360,692240,66
Yoketme Oranı0,950,000,970,90
Tespit edilen Tanklar250050,7700,00340,652710,80
Verilen Hasar854,690,00974,831.114,57
Düşman üssü işgal puanı374261,1500,00731,405611,66
Üs savunma Puanı120650,3700,0000,00770,23
Deneyim457,930,00465,98597,77
WN7822,810,00733,97815,88
WN8949,150,00799,901024,10
Toplam
Savaşlar32447
Ortalama Seviye7,45
Galibiyetler1545747,64%
Yenilgiler1662551,24%
Berabere3651,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar963029,68%
İmha edilen Tanklar216700,67
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar250050,77
Verilen Hasar854,69
Düşman üssü işgal puanı374261,15
Üs savunma Puanı120650,37
Deneyim457,93
WN7822,81
WN8949,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar52
Ortalama Seviye7,98
Galibiyetler2344,23%
Yenilgiler2955,77%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1528,85%
İmha edilen Tanklar360,69
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar340,65
Verilen Hasar974,83
Düşman üssü işgal puanı731,40
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim465,98
WN7733,97
WN8799,90
Son 30 gün
Savaşlar337
Ortalama Seviye8,29
Galibiyetler15545,99%
Yenilgiler17050,45%
Berabere123,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar8926,41%
İmha edilen Tanklar2240,66
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar2710,80
Verilen Hasar1.114,57
Düşman üssü işgal puanı5611,66
Üs savunma Puanı770,23
Deneyim597,77
WN7815,88
WN81024,10
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler327,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler872,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Verilen Hasar723,180,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı100,9100,0000,0000,00
Deneyim292,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler327,27%
Yenilgiler872,73%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar436,36%
İmha edilen Tanklar60,55
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar50,45
Verilen Hasar723,18
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı100,91
Deneyim292,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar458,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim77,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar20,67
Verilen Hasar458,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim77,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar206000
Galibiyetler8139,32%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12158,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7234,95%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1070,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1470,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar774,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2421,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1770,8600,0000,0000,00
Deneyim314,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar206
Galibiyetler8139,32%
Yenilgiler12158,74%
Berabere41,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar7234,95%
İmha edilen Tanklar1070,52
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar1470,71
Verilen Hasar774,62
Düşman üssü işgal puanı2421,17
Üs savunma Puanı1770,86
Deneyim314,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4100,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar71,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar71,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar2.504,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim936,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler4100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4100,00%
İmha edilen Tanklar71,75
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar71,75
Verilen Hasar2.504,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim936,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (156)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FCM 50 t 8829,93441457143,93%839,58
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8874,32445422646,52%900,69
Caernarvon Action X 8986,80551242547,46%1096,64
Škoda T 40 6577,85367103050,78%1054,21
FV2078698,4840399948,15%695,85
Jagdtiger91415,9347793248,07%1110,88
Jagdpanther II8923,4240282545,21%800,33
T2 Light Tank 2143,2722078949,81%547,15
VK 100.01 (P)81046,3150676551,50%1185,53
Mäuschen91241,0149161050,16%1041,48
Cromwell6530,3135856947,80%933,68
FV38059899,1840154846,35%792,01
IS-2-II81008,1557453452,43%1092,98
P.44 Pantera8955,2647249147,45%1121,43
Centurion Mk. 7/191019,7641945339,96%767,05
FCM 36 Pak 40 3300,3625339850,50%774,20
IS7925,1947835751,54%1259,51
ISU-15281079,1348735046,29%1024,92
Centurion Mk. I8766,9743534346,94%838,54
FV224 Chopper71037,7359833852,07%1330,96
Vz. 44-171085,6355933652,68%1453,25
Valentine II 4331,0032232153,58%1189,76
Emil I81024,6955530847,73%1051,56
FV3046382,2025129945,48%509,18
Tiger (P)71046,5759329150,86%1383,97
Jagdpanzer E 100101387,5345027349,82%881,56
T2881092,8257326349,43%1058,19
KV-371143,3863524653,25%1596,95
Leo7736,1140524051,67%1079,80
Cruiser Mk. IV4222,0323823750,21%646,72
Rhm.-Borsig Waffenträger8982,2745923646,61%875,64
Universal Carrier 2-pdr2163,0319523552,34%631,89
IS-M8987,6256423053,04%1094,09
Object 70591280,6554522645,58%973,01
Valentine AT4201,7620220553,17%480,95
Jagdpanzer IV6602,0432820343,35%1018,22
FV227 Conceiver8973,0059920243,56%948,13
AMX M4 mle. 457896,5749520152,74%1133,09
AMX 65 t8878,1458019451,55%890,48
T3281100,8866318848,94%1139,47
IS-3-II91276,8268618843,62%1009,54
P.43 bis6518,7933518446,74%815,32
E 65 Zwilling 81258,4970418054,44%1104,70
IS-38994,6962617847,75%1008,47
KV-856544,4534216243,83%719,36
Controcarro 1 Mk. 291473,0275816246,91%1144,63
T9591273,0765415752,23%925,68
T207762,9046314150,35%1078,41
Grille 15101427,7748012842,19%849,54
SMV CC-6781088,5369912644,44%1104,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4283,2622612548,00%612,46
TNH 105/10008934,5351512346,34%1002,54
CS-538869,5058111944,54%996,75
T698722,1549711750,43%739,42
Waffenträger auf Pz. IV9883,8749611746,15%554,94
P.43 ter7754,2743711653,45%1173,11
Cruiser Mk. III392,5817911358,41%334,57
Charioteer8853,6356311254,46%845,44
Comet7479,4236210750,47%591,02
Maus101369,7950710446,15%870,98
Pz.Kpfw. 5581191,5065310249,02%953,71
53TP Markowskiego8964,3055010140,59%911,65
T-50-2 6376,153239452,13%948,04
Prototipo Standard B91044,035058944,94%765,78
Sturer Emil7561,243178646,51%576,35
Crusader 5.5-in. SP7423,793248655,81%540,86
Progetto C50 mod. 6691347,957378550,59%1227,66
Centurion Action X101136,234458432,14%582,95
Object 25791514,048548448,81%1359,57
Panhard EBR 75 (FL 10) 8377,393868450,00%481,40
FV4004 Conway91144,206338145,68%959,11
T54E19976,386638155,56%801,50
Tiger I71148,437198042,50%1423,10
SU-130PM 81063,956247852,56%953,58
SU-1527743,203897445,95%885,93
T297994,165566755,22%1256,73
AMX 13 757547,254576741,79%887,34
T-448901,236616654,55%1146,02
Object 705A101413,924956541,54%875,14
T25 AT7891,205766457,81%1286,62
Vickers Medium Mk. III3117,241536352,38%310,66
G.W. Tiger (P)8733,765816352,38%688,26
SU-1006690,284136058,33%1197,06
Progetto CC55 mod. 5481042,027526051,67%1111,33
M10391164,386475843,10%913,94
Škoda T 256571,864805745,61%938,68
Škoda T 177507,245585450,00%968,29
T-5491046,695975137,25%753,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4108,291975145,10%141,91
14TP4197,252154847,92%573,42
T28 Prototype81338,656564833,33%1308,78
Panther7683,186024553,33%950,37
G.W. Panther7571,234464429,55%408,46
SMV CC-5671047,247624257,14%1609,45
AE Phase I 91153,236393956,41%1047,27
Super Hellcat 7541,053243831,58%481,89
Vickers Medium Mk. II292,051333748,65%274,67
Type 586781,385553740,54%1513,22
M446431,674323638,89%488,61
Bat.-Châtillon 12 t8767,084853630,56%1171,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,851903438,24%156,89
Vz. 64 Blesk8410,944673441,18%423,62
Progetto M40 mod. 65101606,945223135,48%1037,96
ARL 446700,274913046,67%1034,47
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,611672835,71%28,96
Loyd Gun Carriage235,67962759,26%172,04
25TP KSUST II5263,002812673,08%619,60
Sexton II355,42882634,62%0,89
Ikv 90 Typ B7723,085452642,31%968,85
Crusader6350,673012462,50%1116,49
40TP Habicha6467,913662254,55%779,93
Staghound Mk. III6494,204312040,00%649,13
Škoda T 45 7637,155442070,00%761,89
T-29 3325,743311968,42%1381,36
M4A3E8 Sherman6664,835011838,89%1120,92
Object 777 Version II 91368,504641827,78%929,24
T25/27734,534861741,18%766,90
BT-7 artillery 349,531091747,06%88,12
Kranvagn10836,255781643,75%422,35
M18 Hellcat6607,073871435,71%739,10
Churchill VII6439,154231353,85%646,77
IS-7101497,086891338,46%953,66
Gabler’s Destroyer 5364,923301346,15%1019,69
AEC Armoured Car5650,554521154,55%1617,37
Ares 758776,455091136,36%678,08
Somua S353529,00305850,00%1529,76
Kolohousenka198,571967100,00%530,03
Löwe 8669,43450742,86%468,75
Lago4147,50212633,33%188,40
StuG IV 5365,00181633,33%593,78
Vickers Medium Mk. I123,20108580,00%261,00
Type 578681,0035250,00%452,65
T6 Medium4690,60398580,00%1929,31
Pz.Kpfw. 35 (t)239,001723100,00%261,00
Renault NC-31130,0056333,33%0,00
Patton the Tank 91360,67497333,33%1189,74
Object 268 Version V 1080,67549366,67%261,00
MTLS-1G14 380,33154366,67%290,56
T1 Cunningham139,00153250,00%78,39
Renault FT10,0055250,00%84,37
MS-11134,0010120,00%531,27
Controcarro 3 Minotauro101204,00453250,00%639,51
Pz.Kpfw. T 25 5364,004222100,00%972,46
Cobra 91076,50704250,00%698,99
Strv fm/211122,008010,00%402,73
Fiat 30001118,001771100,00%589,27
M3 Stuart3657,0028510,00%3418,99
Strv 746871,0027510,00%1797,09
Leichttraktor1107,002510,00%259,59
Type 7110874,005841100,00%534,18
GSOR the TANK 9868,0013210,00%472,01
Windhund 8635,0032110,00%314,23
Progetto M35 mod. 46 80,005491100,00%261,00
L-60 271,002791100,00%370,69
Char Futur 4 91193,005501100,00%907,51
43 M. Toldi III 346,001241100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/01/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 14/05/2018
Ayrıldı: 20/12/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 02/08/2016
Ayrıldı: 10/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 12/01/2019
Ayrıldı: 17/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/01/2020
Ayrıldı: 17/01/2020
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 22/05/2016
Ayrıldı: 30/07/2016