voin396

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28321000
Ortalama Seviye6,700,000,000,00
Galibiyetler1381348,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1422550,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere2831,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar556919,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar205500,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar300951,0600,0000,0000,00
Verilen Hasar733,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı194540,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı124970,4400,0000,0000,00
Deneyim396,660,000,000,00
WN7913,950,000,000,00
WN8989,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar28321
Ortalama Seviye6,70
Galibiyetler1381348,77%
Yenilgiler1422550,23%
Berabere2831,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar556919,66%
İmha edilen Tanklar205500,73
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar300951,06
Verilen Hasar733,10
Düşman üssü işgal puanı194540,69
Üs savunma Puanı124970,44
Deneyim396,66
WN7913,95
WN8989,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler337,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler562,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar162,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.240,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı202,5000,0000,0000,00
Deneyim470,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler337,50%
Yenilgiler562,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar50,63
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar162,00
Verilen Hasar2.240,88
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı202,50
Deneyim470,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar489,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim312,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar31,00
Verilen Hasar489,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim312,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar494000
Galibiyetler23447,37%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26052,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16733,81%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3430,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4981,0100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.014,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9421,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17003,4400,0000,0000,00
Deneyim504,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar494
Galibiyetler23447,37%
Yenilgiler26052,63%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16733,81%
İmha edilen Tanklar3430,69
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar4981,01
Verilen Hasar1.014,87
Düşman üssü işgal puanı9421,91
Üs savunma Puanı17003,44
Deneyim504,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar62000
Galibiyetler2235,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3861,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1117,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar290,4700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,570,000,000,00
Tespit edilen Tanklar761,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar600,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı380,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı130,2100,0000,0000,00
Deneyim261,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar62
Galibiyetler2235,48%
Yenilgiler3861,29%
Berabere23,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar1117,74%
İmha edilen Tanklar290,47
Yoketme Oranı0,57
Tespit edilen Tanklar761,23
Verilen Hasar600,68
Düşman üssü işgal puanı380,61
Üs savunma Puanı130,21
Deneyim261,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler630,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1470,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar630,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.281,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı703,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı231,1500,0000,0000,00
Deneyim334,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler630,00%
Yenilgiler1470,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar630,00%
İmha edilen Tanklar70,35
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar140,70
Verilen Hasar1.281,50
Düşman üssü işgal puanı703,50
Üs savunma Puanı231,15
Deneyim334,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (208)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
E 25 7776,36444416448,56%1060,20
IS-381094,62486310151,31%1275,50
T-1091445,94532126250,95%1458,82
T57 Heavy101493,52521105046,95%1010,13
IS-7101357,0549195045,26%950,98
T-34-856772,4447983853,94%1794,50
KV-26674,4241767349,93%1171,34
MT-256196,9029852646,77%374,21
KV-48836,2742745149,00%873,13
105 leFH18B2 5440,3031142952,21%808,43
SU-86884,0541141750,36%1367,39
Churchill III 5381,2643740247,01%668,94
ISU-15281232,2147739949,87%1207,98
1108745,8141439747,10%735,84
M3 Light 3114,4417135651,69%423,70
SU-14-28886,1040834747,84%901,12
KV-15333,3325234544,64%495,86
T54E191427,8049333449,10%1363,71
IS-27747,1940933249,70%930,02
SU-855279,2322831747,63%462,31
AMX ELC bis5244,5128631152,09%775,87
M41 Walker Bulldog8353,5135428943,60%393,17
SU-263306,9516628747,39%824,50
KV-856416,9338528550,18%533,25
Object 43091570,4558628451,41%1442,02
SU-1006560,7334527143,91%852,94
T698803,3643227147,97%916,48
Type 586482,9237425354,94%913,10
SU-54335,3220524749,39%774,48
SU-1527549,0933824446,31%611,25
O-Ni7707,4440024146,47%745,69
T-50570,6819523846,64%70,84
LTP 3136,5818823740,93%422,96
212A91034,9743923046,09%814,21
T71 CMCD7463,7437921148,82%976,64
T-4481121,0761520751,21%1575,72
Matilda IV 5286,9231419044,21%535,97
KV-137568,8844318957,14%929,73
T297804,8646417846,63%908,29
T71 DA7459,4438017748,02%834,98
121B 101441,4551315945,28%1076,80
T26E4 SuperPershing 8877,9559914752,38%1102,02
T499393,7340414741,50%294,22
IS71090,7762014660,27%1808,56
T-46376,0113714049,29%136,36
A-20573,2516513946,76%79,16
LTG7518,8339113452,99%1057,44
Type T-345310,1531812842,19%716,71
T-437787,3549712653,97%1406,27
T-1506383,6836211747,86%451,47
SU-85B4180,0316511541,74%220,29
T28 Concept 7948,0348711561,74%1544,25
M66463,2132011443,86%535,13
Sturmpanzer II4280,2918111451,75%951,59
T-34-17663,2043611353,10%969,35
O-I6691,5841511055,45%1200,83
SU-76M467,2910310844,44%45,41
Pz.Kpfw. II2110,7119310341,75%247,29
T216277,4535810342,72%609,10
AMX 12 t6343,0237210156,44%914,75
Achilles6511,493119844,90%770,03
T-345155,782409451,06%256,42
T-284111,431498744,83%113,86
M5 Stuart4135,372318640,70%141,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5344,622968552,94%894,70
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4204,362288446,43%379,84
KV-371129,836388050,00%1625,58
T1E6 293,842028057,50%388,69
WZ-111 model 1-49541,213927542,67%251,11
Hummel6420,032557346,58%491,26
M75364,074587152,11%1412,18
T-50-2 6360,693867157,75%969,67
Grille5352,832447051,43%689,68
M374200,902006842,65%491,07
O-I Experimental5462,373436547,69%778,05
StuG IV 5319,222556552,31%734,84
T56 GMC3107,311926445,31%149,91
Object 7049665,083356432,81%209,36
M5A1 Stuart4150,522986355,56%394,48
Alecto4222,212226344,44%455,02
VK 16.02 Leopard5125,922406245,16%183,96
AMX 13 757351,553376051,67%598,72
SU-100M17329,133116045,00%219,10
Lorraine 39L AM3201,352025440,74%498,69
VK 28.016177,622725250,00%325,99
T1 Heavy5333,372714932,65%445,49
ST-I9606,724444746,81%329,45
T1 Cunningham172,041364628,26%192,07
VK 36.01 (H)6331,412414634,78%272,17
Object 2579998,984424645,65%716,06
Type 5 Ke-Ho4221,071854431,82%492,78
Super Hellcat 7749,324494440,91%961,14
Vickers Medium Mk. I1114,741823953,85%552,90
Somua SAu 404177,052173953,85%368,62
Patton the Tank 9782,594963956,41%674,85
Challenger7579,274283745,95%643,97
BT-22112,471953644,44%351,72
Pz.Kpfw. 35 (t)2121,911923542,86%435,07
T-26235,80833542,86%18,97
Marder II3153,852103441,18%236,94
Renault FT186,641723333,33%281,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3108,162123237,50%265,07
Renault UE 573144,032043145,16%272,79
ST vz. 394187,301923043,33%381,67
AT 25230,032393040,00%306,23
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4181,454042958,62%548,00
Type 2597 Chi-Ha3177,892882846,43%494,00
Covenanter5121,072152842,86%150,15
T-29 3320,042832846,43%1132,71
BT-7499,671612766,67%335,49
Pz.Kpfw. II Luchs4130,932792755,56%359,52
T7 Combat Car 255,411412755,56%166,34
Škoda T 245454,003342653,85%1204,64
Sturmpanzer I Bison3195,711512454,17%626,41
Cruiser Mk. II2147,292032437,50%424,29
Cruiser Mk. III3134,882652470,83%651,44
AMX 13 105 AM mle. 505144,001662352,17%161,13
Valentine AT4197,223012365,22%548,28
S-517668,553222236,36%582,69
M2 Light2200,093002254,55%876,27
Ikv 723101,551722254,55%176,68
T3 HMC2107,731882254,55%347,78
MS-1132,62752133,33%0,00
Valentine3174,572352147,62%470,82
M3 Stuart3128,952522055,00%411,81
D23157,452572045,00%424,46
Pz.Kpfw. 38 (t)3144,452582050,00%380,40
T-45 269,951482055,00%201,13
M3 Lee4409,423731963,16%1640,04
SU-18237,58811947,37%78,01
T2 Medium Tank2108,472321957,89%492,48
Cruiser Mk. IV499,161411915,79%44,15
Loyd Gun Carriage274,84701915,79%239,09
FV230 Canopener101053,537301947,37%550,23
Renault FT 75 BS295,331371838,89%317,90
Leichttraktor165,061591866,67%283,92
AT-1270,67961850,00%98,36
Hotchkiss EBR7143,393461850,00%121,15
Valentine II 4191,942191838,89%379,69
Renault FT AC2132,591611741,18%303,68
S35 CA5334,352951752,94%646,84
M2 Medium Tank393,382321668,75%335,23
AMX 38380,132171643,75%45,38
Universal Carrier 2-pdr275,191281643,75%83,00
Strv fm/21196,401341533,33%300,64
M446510,202641526,67%680,82
Vickers Medium Mk. II2106,001941442,86%296,83
Lago4154,142041471,43%463,00
D1262,791121428,57%17,18
Grant4169,641691428,57%269,80
T1 HMC2160,791781442,86%832,19
Sav m/434128,571731450,00%174,50
Wespe3256,641841421,43%764,78
T675192,431971442,86%195,77
L-60 249,291411457,14%170,32
Stuart I-IV3194,232901369,23%855,48
Vickers Medium Mk. III3158,852411353,85%499,02
Sexton II382,851371369,23%335,16
Panzerjäger I2138,541311323,08%302,65
MTLS-1G14 3279,463431353,85%1206,67
Type 95 Ha-Go243,501061233,33%3,37
AMX 404173,252351258,33%585,16
Churchill I5247,002191250,00%324,54
M415248,582581266,67%379,98
Light Mk. VIC 240,17671225,00%0,00
Pvlvv fm/42254,91951127,27%3,10
Type 97 Te-Ke 253,91801136,36%0,71
Cruiser Mk. I1150,502251040,00%564,79
Pz.Kpfw. III Ausf. J499,00263944,44%43,51
Marder 38T4264,11264977,78%726,47
Archer5189,56196933,33%158,82
Hotchkiss H35223,63130850,00%73,08
M127543,88326812,50%432,64
MKA 2308,25417875,00%1315,57
BT-7 artillery 3465,63426875,00%2069,26
43 M. Toldi III 395,25166837,50%186,80
Strv m/40L383,29186785,71%274,51
B1457,00170771,43%261,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,43270757,14%270,68
M10 RBFM 5365,43333757,14%652,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2105,50266650,00%393,33
M22141,67199650,00%530,75
Matilda445,83167650,00%96,26
Vickers Mk. E Type B2232,00326666,67%1276,50
Type 89 I-Go/Chi-Ro2129,17179650,00%416,95
M3G FT3113,83152683,33%322,06
Charioteer8284,50246616,67%4,01
T-703347,67566650,00%1623,78
GSOR the TANK 9694,33366633,33%362,41
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6190,67279633,33%164,11
T-602147,20250540,00%474,61
7TP20,0058450,00%75,29
M24E2 Super Chaffee 6235,50220425,00%311,66
Renault Otsu129,6778333,33%0,00
T-26G FT2199,67231366,67%686,52
G.Pz. Mk. VI (e)214,0046333,33%0,00
Panhard AMD 178B6123,33379333,33%44,52
T-116 380,00121333,33%47,00
Fiat 3000131,00124250,00%79,88
Renault NC-31158,50187250,00%135,33
Ikv 1035737,5030420,00%1648,00
T-804253,5021320,00%771,80
LTTB8357,00457250,00%429,12
Pz.Kpfw. II Ausf. D 250,00308250,00%91,36
4TP1175,002611100,00%1030,67
P26/4040,004610,00%0,00
FCM 2C 3227,0016810,00%389,00
Valiant 5999,008251100,00%2038,88

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 10/03/2024
Ayrıldı: 06/05/2024