vikk69

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/11/2019

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4902511100238
Ortalama Seviye8,0010,009,809,79
Galibiyetler2467950,34%19,09%5050,00%11749,16%
Yenilgiler2377648,50%1090,91%4848,00%11849,58%
Berabere5701,16%00,00%22,00%31,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar1291126,34%00,00%2828,00%6928,99%
İmha edilen Tanklar386480,7950,45770,772100,88
Yoketme Oranı1,070,451,071,24
Tespit edilen Tanklar502141,0260,551261,263221,35
Verilen Hasar1.288,812.564,552.186,791.970,05
Düşman üssü işgal puanı210540,4300,0050,05710,30
Üs savunma Puanı188180,3800,0000,00190,08
Deneyim644,95566,36840,84810,00
WN71080,08686,791126,001129,14
WN81464,862349,011888,731790,85
Toplam
Savaşlar49025
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler2467950,34%
Yenilgiler2377648,50%
Berabere5701,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar1291126,34%
İmha edilen Tanklar386480,79
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar502141,02
Verilen Hasar1.288,81
Düşman üssü işgal puanı210540,43
Üs savunma Puanı188180,38
Deneyim644,95
WN71080,08
WN81464,86
Son 24 saat
Savaşlar11
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler19,09%
Yenilgiler1090,91%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar50,45
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar60,55
Verilen Hasar2.564,55
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim566,36
WN7686,79
WN82349,01
Son 7 gün
Savaşlar100
Ortalama Seviye9,80
Galibiyetler5050,00%
Yenilgiler4848,00%
Berabere22,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2828,00%
İmha edilen Tanklar770,77
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar1261,26
Verilen Hasar2.186,79
Düşman üssü işgal puanı50,05
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim840,84
WN71126,00
WN81888,73
Son 30 gün
Savaşlar238
Ortalama Seviye9,79
Galibiyetler11749,16%
Yenilgiler11849,58%
Berabere31,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar6928,99%
İmha edilen Tanklar2100,88
Yoketme Oranı1,24
Tespit edilen Tanklar3221,35
Verilen Hasar1.970,05
Düşman üssü işgal puanı710,30
Üs savunma Puanı190,08
Deneyim810,00
WN71129,14
WN81790,85
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1115000
Galibiyetler55149,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler53648,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere282,51%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36532,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7910,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8620,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar2.022,690,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7380,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3430,3100,0000,0000,00
Deneyim742,460,000,000,00
Toplam
Savaşlar1115
Galibiyetler55149,42%
Yenilgiler53648,07%
Berabere282,51%
Hayatta Kalınan Savaşlar36532,74%
İmha edilen Tanklar7910,71
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar8620,77
Verilen Hasar2.022,69
Düşman üssü işgal puanı7380,66
Üs savunma Puanı3430,31
Deneyim742,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar148000
Galibiyetler6845,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7349,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere74,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6040,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1050,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1270,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.372,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3602,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1871,2600,0000,0000,00
Deneyim610,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar148
Galibiyetler6845,95%
Yenilgiler7349,32%
Berabere74,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar6040,54%
İmha edilen Tanklar1050,71
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar1270,86
Verilen Hasar1.372,60
Düşman üssü işgal puanı3602,43
Üs savunma Puanı1871,26
Deneyim610,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar34000
Galibiyetler25,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3294,12%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar38,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,3200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar250,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar416,410,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı320,9400,0000,0000,00
Deneyim84,260,000,000,00
Toplam
Savaşlar34
Galibiyetler25,88%
Yenilgiler3294,12%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar38,82%
İmha edilen Tanklar110,32
Yoketme Oranı0,35
Tespit edilen Tanklar250,74
Verilen Hasar416,41
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı320,94
Deneyim84,26
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar338000
Galibiyetler16849,70%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17050,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13840,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1730,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,870,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2730,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar969,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7392,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11913,5200,0000,0000,00
Deneyim573,410,000,000,00
Toplam
Savaşlar338
Galibiyetler16849,70%
Yenilgiler17050,30%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13840,83%
İmha edilen Tanklar1730,51
Yoketme Oranı0,87
Tespit edilen Tanklar2730,81
Verilen Hasar969,86
Düşman üssü işgal puanı7392,19
Üs savunma Puanı11913,52
Deneyim573,41
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3533000
Galibiyetler143640,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler203057,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere671,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar104929,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19640,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,790,000,000,00
Tespit edilen Tanklar32760,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.343,350,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı41321,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı81482,3100,0000,0000,00
Deneyim570,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar3533
Galibiyetler143640,65%
Yenilgiler203057,46%
Berabere671,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar104929,69%
İmha edilen Tanklar19640,56
Yoketme Oranı0,79
Tespit edilen Tanklar32760,93
Verilen Hasar1.343,35
Düşman üssü işgal puanı41321,17
Üs savunma Puanı81482,31
Deneyim570,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar741000
Galibiyetler25234,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler48765,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,27%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15821,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4350,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6070,8200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.865,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4230,5700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6820,9200,0000,0000,00
Deneyim555,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar741
Galibiyetler25234,01%
Yenilgiler48765,72%
Berabere20,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar15821,32%
İmha edilen Tanklar4350,59
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar6070,82
Verilen Hasar1.865,68
Düşman üssü işgal puanı4230,57
Üs savunma Puanı6820,92
Deneyim555,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (449)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81678,79773203052,12%1939,89
Lorraine 40 t 81362,91720149551,51%1737,84
Strv S1 81746,36715146053,97%2024,03
Löwe 81306,63786104553,49%1567,57
IS-381030,4445999047,88%1088,71
Progetto M35 mod. 46 81548,4781198853,85%1913,33
Grille 15102259,9067786252,20%1763,44
SU-130PM 81688,3576969549,64%1860,51
ISU-152K 81448,5371757749,05%1640,52
T297880,9742156247,86%1025,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81068,8842654751,37%1043,32
Char Murat 91648,0578654448,35%1479,20
T25 Pilot Number 1 8791,4951853147,08%902,59
T25/27671,7938351649,03%859,98
T71 DA7460,9038947350,11%867,31
Waffenträger auf Pz. IV91459,1947144141,04%1094,25
Bat.-Châtillon Bourrasque 81308,4678443149,19%1475,74
M6A2E1 81423,1571941851,91%1821,81
Type 4 Heavy91708,1061341750,60%1611,28
Panhard EBR 75 (FL 10) 8762,1066241750,36%1252,10
LT-432 8724,8873640049,75%1272,50
T-5491855,5483037748,54%2004,67
IS7700,5039036550,68%849,89
M18 Hellcat6535,4532236549,32%814,96
Bat.-Châtillon 12 t8758,1863536547,12%1361,14
Lansen C 81336,2280836550,68%1600,51
Type 586416,9131936149,03%654,17
leKpz M 41 90 mm GF 8687,1262534750,14%1180,27
Bat.-Châtillon 25 t102000,7071533542,09%1594,77
E 25 71247,4978533056,67%1954,22
T328798,8542332941,95%696,45
T-1091486,2856232349,85%1406,17
M10391084,1354631848,11%885,88
Tiger (P)7807,3244230544,59%893,17
VK 45.02 (P) Ausf. A8736,8840530146,18%647,05
Sturer Emil7638,9032530049,00%713,04
Type 5 Heavy102711,5782829851,68%2198,43
Super Conqueror102331,0278629852,01%1855,34
T-100 LT10996,8767229346,08%1133,02
T110E5101664,4466028946,37%1241,66
T92 HMC101408,2266028452,46%1223,63
VK 30.01 (P)6473,1829327647,46%666,97
KV-856534,6132527547,27%766,14
Grille5471,5131627452,19%992,25
M41 Walker Bulldog8428,0948226844,03%548,40
Char Mle. 75 91131,6278326850,75%1663,13
FV215b (183) 101927,4762526449,24%1434,10
KV-15413,1628226248,47%746,24
Leopard 1102338,1075026147,13%1947,17
Object 140102147,9375124447,54%1892,20
T499954,3162124443,85%1281,20
Škoda T 56 81492,2682824049,58%1354,64
H3 91745,5485123955,23%1526,40
WZ-111 model 1-491884,5082223647,88%1974,73
T92 8559,2467723051,30%963,65
TBT 91923,2596522462,95%1841,22
IS-27624,0136121845,41%629,49
G.W. Panther7765,5048221851,83%898,51
Somua SM 81367,3976821847,71%1404,74
Predatore 91836,2987221452,80%1627,18
G.W. Tiger91402,3071621354,46%1421,34
M66516,6529520844,71%602,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91235,2460220851,92%1096,36
IS-7102015,7488920755,56%1640,18
Conqueror91862,9170420652,43%1777,88
Black Prince7597,3541020352,22%691,85
SU-10061189,7875019959,30%2560,42
Caernarvon8805,1847719542,05%696,05
LTTB8721,5672219555,90%1367,25
AMX 50 B102022,0374419442,78%1480,36
G.W. Tiger (P)81182,7967419154,97%1456,70
T28 Prototype81076,8152818749,73%1056,79
Churchill I5492,8531318353,01%1007,15
T26E4 SuperPershing 81308,7276018344,26%1748,48
Strv 103B102608,4873718247,25%1870,65
Object 430U101932,5981218248,90%1503,42
M446528,9233418154,70%841,04
AMX 13 105101295,5272518153,04%1594,03
Strv K 91419,7273118047,22%1239,63
G.W. E 100101349,6165417946,37%1023,73
T216206,6627717948,60%388,33
M53/M5591257,5465717847,19%1227,90
Churchill VII6545,2336217653,98%910,83
T57 Heavy102346,9878417548,57%1853,38
T3092015,4880517451,15%2000,54
Projet Louis 9963,5773617448,85%1215,50
AMX 13 57 7863,2785417457,47%1827,94
WZ-120-1G FT 81296,2773617148,54%1292,87
T110E4102376,1876916450,00%1687,58
T6981013,0963316248,15%1128,84
Jagdpanzer E 90 91932,8382316050,63%1574,69
T1 Heavy5404,0132015844,30%682,32
Panhard EBR 105101050,5871215649,36%1209,61
Super Hellcat 71220,5168615653,85%1925,47
AMX 13 9091046,3972415552,26%1649,54
Object 703 Version II 81308,2381715546,45%1327,24
11081110,8170715453,90%1241,70
T-54 ltwt.91031,4375115255,92%1546,91
WZ-113G FT102285,2078415050,00%1610,65
Matilda Black Prince 5355,7134714948,99%779,36
M40/M438924,5166314852,03%916,28
Leopard Prototyp A91674,9778314854,73%1700,49
Caernarvon Action X 81307,5482614750,34%1580,32
T-284150,0915014542,76%225,29
Pz.Sfl. IVc5349,9321614040,00%562,21
T-34-85M 6869,4260513961,15%1583,39
Nashorn6516,4131913855,07%812,69
Object 279 early 102758,84100113554,07%1959,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5189,6422313447,76%315,86
Hummel6521,2030213353,38%766,79
M54 Renegade 81394,0378613348,12%1514,62
O-Ho81295,9274113255,30%1502,61
AMX 13 57 GF 7814,6781613253,03%1752,85
T95/FV4201 Chieftain 102563,6087613150,38%1818,18
Cromwell6423,7833613048,46%699,02
Bat.-Châtillon 25 t AP91623,1568512842,97%1639,86
T54E191481,9564412847,66%1351,15
Strv 103-092203,2473112756,69%2159,21
Mäuschen92144,7596812764,57%2367,01
FV230 Canopener102162,2280012740,94%1434,55
VK 100.01 (P)81254,8474112559,20%1543,20
EMIL 1951 81302,9073612548,80%1355,08
FV229 Contender91495,4373712240,16%1105,39
Object 752 91708,8187012250,00%1413,69
Object 261101206,2765212147,93%967,05
AMX 13 757588,8445811443,86%1145,80
Maus102145,8993611358,41%1837,45
M127757,5753811347,79%872,12
IS-3A 81632,1992910962,39%2036,75
BZ-6891563,4372910838,89%1194,05
Škoda T 5091956,2787410062,00%2108,14
TNH T Vz. 5191511,7877510051,00%1274,29
Type 6191955,3886110054,00%2336,31
T675358,2224510043,00%623,70
Object 26392210,178969957,58%2321,69
AMX 50 Foch (155) 101943,936849655,21%1636,58
AMX 30 1er prototype91748,097509645,83%1707,24
Panhard EBR 9091121,237719552,63%1857,24
Bisonte C45 81404,397769544,21%1316,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4575,336029558,95%1741,72
112 81406,188409551,58%1756,28
Prototipo Standard B92051,458579453,19%2233,57
SU-14-281081,546649445,74%1102,23
GSOR 3301 AVR FS9881,047939451,06%1300,13
M3 Lee4184,241799351,61%520,41
M48A5 Patton101886,037699345,16%1414,41
FV217 Badger101920,718519257,61%1406,39
Object 277102234,907829247,83%1734,15
Ares 8591793,479229252,17%1894,61
Matilda IV 5320,923729253,26%697,28
Ares 7581292,587939043,33%1418,44
TVP T 50/51102410,437818952,81%2047,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4129,571858946,07%237,54
Vz. 64 Blesk8488,446288855,68%741,79
UDES 0381579,776938745,98%1843,93
M46 Patton91334,746898741,38%1069,72
M-III-Y81348,388278747,13%1523,63
Type T-345367,742778655,81%941,71
Ikv 90 Typ B71076,255698441,67%1507,29
Type 6891645,187068442,86%1309,41
SDP 60 Gonkiewicza91593,757658348,19%1390,81
105 leFH18B2 5616,094748250,00%1136,48
Object 43091584,267428251,22%1433,92
WZ-111 model 5A102275,997718051,25%1875,00
Turtle Mk. I 81745,489358051,25%1870,63
Vz. 71 Tesák101231,787227943,04%1233,55
Pz.Kpfw. VII102024,146937962,03%1742,15
FV4202 81401,808287953,16%2245,45
O-I6626,814457855,13%995,50
Object 70492079,328807858,97%1888,56
O-Ni71099,167257753,25%1521,90
M415419,672497643,42%519,82
Tiger-Maus 91901,759107652,63%1823,93
Type 64 6523,574927656,58%1346,95
ELC EVEN 90 8606,018117553,33%1178,09
AMX 50 10081375,977397451,35%1532,46
IS-M81240,867477452,70%1400,94
50TP Tyszkiewicza91395,817477343,84%1099,96
Indien-Panzer81273,627037347,95%1581,73
Jagdpanzer E 100102531,437837244,44%1674,45
Object 260 102343,588197150,70%1942,29
Ho-Ri 191620,377157050,00%1262,06
AMX Canon d'assaut 105 81413,536807050,00%1526,90
SDP 58 Kilana81062,385606933,33%855,13
SU-10181323,307826962,32%1669,31
Object 70591710,208086953,62%1534,74
T 55A 91859,388096950,72%1817,36
M5A1 Stuart4127,661676741,79%185,80
Ikv 65 Alt II6609,544046749,25%1001,29
Sturmpanzer II4184,061886749,25%442,25
M75207,572346752,24%591,88
T9592271,949086756,72%2184,40
Challenger71231,337026756,72%1837,01
Emil II91918,218596659,09%1845,10
T-4481372,067656645,45%1868,54
AMX 12 t6549,275106646,97%1612,07
FV20781081,487396648,48%1138,18
XM551 Sheridan101410,837066648,48%1559,06
Kanonenjagdpanzer 105 81631,418506654,55%1918,96
CS-52 LIS 81125,527156552,31%1182,07
50TP prototyp 81273,167416439,06%1292,45
Valentine3124,421586429,69%173,90
CS-5991795,237846445,31%1839,28
Marder 38T4266,722476440,63%477,41
Object 268 Version 4101999,897436457,81%1606,01
MT-256376,433926352,38%1044,09
Object 252U 81379,528686358,73%1460,96
Sav m/434207,522106246,77%407,34
Škoda T 27 8983,776626248,39%1175,11
LTG7712,746526155,74%1618,47
E 7591892,337646043,33%1689,93
Jagdtiger91713,057595853,45%1443,49
Object 25791797,148195856,90%2020,05
CS-63102058,428485756,14%1785,04
BZ-16681122,116805743,86%1140,47
FV4005 Stage II102177,306515756,14%1712,34
Hotchkiss EBR7575,426175754,39%1274,31
Ares 90101521,286785742,11%933,30
Matilda492,701745653,57%130,82
FV4004 Conway91567,137155554,55%1453,75
53TP Markowskiego81292,747945350,94%1471,52
113102215,538295358,49%2203,44
O-I Experimental5380,513665352,83%621,42
FV224 Chopper71119,987525246,15%1414,45
AMX 50 12092105,009005166,67%2209,07
Ferdinand81139,206635152,94%1080,91
KV-26463,633755145,10%565,99
M-VI-Y91573,488695060,00%1592,41
E 5091333,927234942,86%1107,47
ST-I92019,088964957,14%2086,17
Conqueror Gun Carriage101167,806274946,94%778,19
Manticore101269,377204938,78%1353,14
Achilles6877,365724751,06%1718,25
Bat.-Châtillon 155 5810942,855724639,13%585,79
T34 B 81357,176964652,17%1568,95
Type 1 Chi-He4195,182074555,56%480,54
T-345726,617204468,18%2475,40
HWK 128724,758314456,82%1234,29
P.44 Pantera81679,568354353,49%2433,69
Progetto C50 mod. 6692101,409984353,49%2241,18
M374274,773294358,14%925,67
Strv m/42-57 Alt A.2 6680,534994355,81%1116,06
Emil I81709,989634264,29%2338,49
BZ-75102122,868504252,38%1525,74
T-4371040,836634134,15%1582,15
Type 5781383,026354143,90%1412,73
Object 41681633,299034156,10%2331,67
AMX ELC bis5288,343554146,34%807,77
OCP Peacekeeper 91685,638374151,22%1448,02
SU-100M171236,927123948,72%1796,89
Crusader6124,971823745,95%147,90
T-34-856848,246803754,05%1960,17
Vz. 60S Dravec 102778,389773748,65%1933,67
M8A14205,591853754,05%405,79
TS-6 91782,548823756,76%1532,60
Bat.-Châtillon 155 5591227,066993644,44%1180,54
M2 Medium Tank384,861223551,43%146,89
Leo71258,158393458,82%2488,53
Tiger II81405,477323444,12%1489,78
M5 Stuart485,912183452,94%120,05
UDES 1691555,658163447,06%1467,24
AMX M4 mle. 5191789,008223444,12%1442,60
Black Rock 112307,978603444,12%1398,01
Tiger I71849,3910103363,64%2908,79
T2071191,647663348,48%1791,15
Vickers Medium Mk. III395,671273348,48%174,38
CS-5381095,767083348,48%1517,10
AMX 65 t81241,677363345,45%1322,09
AMX 50 Foch B102725,338783348,48%2271,27
E 65 Zwilling 81660,619673366,67%1710,07
VK 75.01 (K) 81073,618413363,64%1328,46
IS-3-II91880,168993256,25%1800,45
TS-5 81755,098793250,00%2122,82
Sturmpanzer I Bison3146,941183135,48%299,81
T-46383,581273158,06%246,68
Ho-Ri 281583,428433164,52%1958,73
Panhard AMD 178B6453,235183161,29%1325,81
Tortoise92028,427813138,71%1344,44
P.43 ter71298,578633056,67%2630,79
Pz.Kpfw. 38 (t)3111,071413050,00%232,57
E 100102525,038873063,33%2238,08
Spähpanzer Ru 2519758,137873063,33%1114,15
STA-181495,668442962,07%2073,69
BZ-587986,287922962,07%1400,48
LHMTV8789,248562962,07%1371,33
WZ-114 92014,6610242965,52%2233,45
CS-4471248,967532748,15%2209,25
AMX 50 Foch91968,598102755,56%1657,54
Taschenratte112351,079422748,15%1342,85
45TP Habicha7924,465452630,77%1066,31
LPT-67 Šelma9604,886502653,85%707,31
Charioteer81285,926892556,00%1493,24
Konštrukta T-34/1007799,926352445,83%1186,93
DBV-152 102672,469522470,83%1912,68
Ho-Ri 3102549,796742433,33%1534,18
Panhard AML Lynx 6x68852,256642454,17%1535,76
FV227 Conceiver81259,177702454,17%1416,52
M56 Scorpion 71529,927362462,50%2725,07
AMX M4 mle. 4571087,786252339,13%1418,56
Type 71101759,438362347,83%1288,92
T110E3102043,137932360,87%1444,39
Progetto M40 mod. 65102038,826552236,36%1401,74
Type 95 Ji-Ro6779,685592259,09%1345,74
StuG IV 5413,143072240,91%880,90
M10 RBFM 5814,276182240,91%1564,02
Strv 746853,435762147,62%1499,17
UDES 14 Alt 581513,867282142,86%2243,62
Object 705A101610,627742157,14%1268,68
Ikv 1035185,251882045,00%208,83
Chi-To SP71037,008021957,89%1243,82
SDP 57 Gowika71297,747861957,89%1969,47
TOG II* 61026,897601973,68%1913,18
LT vz. 383126,721961850,00%371,71
M7 Priest3147,781541838,89%179,73
KV-371183,678051855,56%1709,74
212A91519,595611741,18%1336,80
T7 Combat Car 270,41971747,06%157,37
STB-1102397,638571668,75%2303,63
Type 2597 Chi-Ha393,191221643,75%98,20
SDP 44 Burza6917,505661637,50%1781,35
T-50-2 6597,135791643,75%1473,62
Kunze Panzer 92227,068241637,50%2235,84
T1E6 292,631251637,50%176,04
T-28E with F-30 4478,195071650,00%1274,77
AE Phase I 91788,758621662,50%1726,30
Yong Bing 91700,758331650,00%1374,07
Pz.Kpfw. 35 (t)2134,671131533,33%444,85
Lorraine 155 mle. 518717,134591526,67%505,48
T2882201,3311451580,00%3245,83
BZT-70 102035,008331560,00%1152,97
T-262143,571591457,14%718,78
T56 GMC3186,141551435,71%491,68
T-505229,642951442,86%540,74
Object 907 102200,719181442,86%1625,66
AMX M4 mle. 49 81637,369551450,00%2220,77
M2 Light262,31851315,38%0,00
B.U.G.I.61060,627761376,92%2327,85
M-VII-Y 92355,7510041250,00%1956,17
ARL 446736,556171163,64%1417,55
T2 Medium Tank2153,731971163,64%919,44
Cruiser Mk. II2189,361851145,45%707,07
AMX AC mle. 4881179,365251127,27%987,23
Object 268102573,276761136,36%1547,19
M-IV-Y 8963,457591154,55%919,60
KR-1111887,008721154,55%1005,39
T1 Cunningham1112,303031080,00%731,10
Marder II3167,402021060,00%475,15
VK 168.01 Mauerbrecher 81472,506611020,00%1665,42
M3 Stuart3180,89204966,67%726,31
Kranvagn102141,00721933,33%1436,49
Type 95 Heavy4231,78210933,33%511,52
AMX M4 mle. 54101815,22702933,33%1096,11
Carro da Combattimento 45 t 102224,00709933,33%1429,40
Type 97 Chi-Ha3150,75184850,00%341,59
60TP Lewandowskiego103292,75961850,00%3078,69
E 50 Ausf. M102402,50958862,50%2268,30
AMX 30 B101872,00882875,00%1494,82
Rheinmetall Panzerwagen101313,88962887,50%1603,58
T28 Concept 7852,13517850,00%1205,08
Panther/M10 71070,50736862,50%1752,63
T26E3 Eagle 7 71268,50846862,50%2209,01
Vickers Medium Mk. II2137,43158771,43%712,23
40TP Habicha6804,29623757,14%1613,33
Ikv 723224,57298771,43%748,84
NC 70 Błyskawica102113,86748742,86%1325,10
Valentine II 4486,57517771,43%2196,71
T26E5 81546,141089757,14%2382,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 219,00125742,86%24,94
M4A1 Revalorisé 81414,57661742,86%1384,83
Fantôme 92592,43969742,86%3197,91
TVP VTU Koncept81086,33369633,33%1284,36
MS-1150,1793650,00%78,61
Cruiser Mk. I1128,67143666,67%642,23
T3 HMC2105,33106666,67%437,18
MTLS-1G14 3255,00264650,00%991,99
T-54 first prototype 81463,50467633,33%1757,96
Char Futur 4 92472,83831666,67%2620,81
Cobra 92272,00967666,67%2260,37
SFAC 105 81439,17841666,67%1603,78
M15/423311,60261540,00%873,79
Type 3 Chi-Nu573,60281580,00%261,00
Pvlvv fm/422175,60266580,00%821,89
Vz. 55102669,00767540,00%1870,52
Leichttraktor190,605350,00%183,58
Type 91 Heavy3144,20176560,00%451,54
BZ-79112453,80902540,00%1368,84
T23E3 7913,60634540,00%1085,82
T 54D 91277,40763540,00%1030,23
AM 39 Gendron-Somua 272,40171540,00%20,21
KV-220-2 5560,20541540,00%810,57
Stitch 81248,60782560,00%1225,18
Sentinelle 91575,6046050,00%965,64
VCS 6x6 TS 90 9821,80736560,00%1130,82
Vickers Medium Mk. I145,0072450,00%78,28
Renault FT14,0066450,00%85,11
Controcarro 3 Minotauro102312,5012154100,00%1756,34
IS-4101598,75881450,00%1079,81
T-62A102950,751182475,00%3464,76
K-91101735,75782450,00%1466,18
T-29 3104,75195450,00%185,38
Jagdtiger Prototype 8926,50711450,00%767,54
Pz.Kpfw. T 25 5421,25484475,00%1221,05
Panzer 58 Mutz 8857,7539340,00%899,08
Chi-Ni2169,3317030,00%702,42
Renault Otsu161,00109366,67%225,06
Renault NC-31133,0081333,33%0,00
AMX 404222,6719930,00%622,61
Carro d'assalto P.887992,6759730,00%1077,07
Object 780 102367,33789333,33%1522,41
Pz.Kpfw. 5581623,33734333,33%1284,77
VK 168.01 (P) 81667,67968366,67%2580,70
M24E2 Super Chaffee 61319,33944333,33%4850,78
Terrifiant 9791,339633100,00%548,41
Strv m/38247,509120,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 254,502602100,00%271,68
Vickers Mk. E Type B2169,002222100,00%744,14
Panzerjäger I275,002972100,00%283,28
WZ-13281709,0013322100,00%4315,16
AMX 383265,004862100,00%973,46
AT 1581301,00792250,00%1248,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C30,0014220,00%0,00
GSOR the TANK 91930,00872250,00%2184,36
FV225 Collector 91937,50802250,00%1219,53
AS-XX 40 t111068,0010572100,00%731,60
Matilda LVT 4619,00782250,00%1680,54
Churchill III 5576,00627250,00%1145,70
L-60 235,50134250,00%104,56
TT-130M 92018,50867250,00%1829,49
T78 61265,50712250,00%2169,05
Kolohousenka1128,001821100,00%643,02
A-205881,0013221100,00%4917,97
T1 HMC20,003910,00%0,00
Rinoceronte105597,0016801100,00%6174,31
FV215b 102912,0074410,00%3041,14
PTZ-78111278,0040410,00%375,97
M-V-Y102452,0051310,00%1337,89
FV4025 Contriver113095,0012861100,00%1686,66
T3E2 Medium Tank 3202,005271100,00%799,62
Object 777 Version II 96793,0020061100,00%14160,94
MKA 2208,004941100,00%838,39
T-45 2194,0020110,00%757,28
Heavy Tank No. VI 6519,0027010,00%594,04
Saryuda 93069,0063910,00%1974,66
LTP 3291,003481100,00%1627,69
AMX ELC 901 6718,0024510,00%1480,73
Excalibur 6302,0010110,00%151,22
BT-7 artillery 3360,0020810,00%1436,33
T-44-100 8727,005331100,00%768,46
Lorraine 120 Alby 82698,0013251100,00%2911,38

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 22/11/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/11/2019
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 01/02/2019
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 04/02/2017
Ayrıldı: 06/09/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/09/2017
Ayrıldı: 13/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 07/10/2019
Ayrıldı: 21/11/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 14/01/2019
Ayrıldı: 31/01/2019