versi1983

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10485395333
Ortalama Seviye5,748,677,326,92
Galibiyetler509948,63%00,00%4850,53%16148,35%
Yenilgiler529750,52%3100,00%4749,47%16649,85%
Berabere890,85%00,00%00,00%61,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar244523,32%00,00%2425,26%8124,32%
İmha edilen Tanklar69480,6600,00740,782640,79
Yoketme Oranı0,860,001,041,05
Tespit edilen Tanklar80290,7710,331051,113601,08
Verilen Hasar618,181.752,001.379,591.163,66
Düşman üssü işgal puanı52530,5000,0040,041720,52
Üs savunma Puanı44380,4200,0050,05580,17
Deneyim387,86316,33790,56583,46
WN7849,95396,761174,681104,15
WN8937,221138,571754,981587,05
Toplam
Savaşlar10485
Ortalama Seviye5,74
Galibiyetler509948,63%
Yenilgiler529750,52%
Berabere890,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar244523,32%
İmha edilen Tanklar69480,66
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar80290,77
Verilen Hasar618,18
Düşman üssü işgal puanı52530,50
Üs savunma Puanı44380,42
Deneyim387,86
WN7849,95
WN8937,22
Son 24 saat
Savaşlar3
Ortalama Seviye8,67
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar1.752,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim316,33
WN7396,76
WN81138,57
Son 7 gün
Savaşlar95
Ortalama Seviye7,32
Galibiyetler4850,53%
Yenilgiler4749,47%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2425,26%
İmha edilen Tanklar740,78
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar1051,11
Verilen Hasar1.379,59
Düşman üssü işgal puanı40,04
Üs savunma Puanı50,05
Deneyim790,56
WN71174,68
WN81754,98
Son 30 gün
Savaşlar333
Ortalama Seviye6,92
Galibiyetler16148,35%
Yenilgiler16649,85%
Berabere61,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar8124,32%
İmha edilen Tanklar2640,79
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar3601,08
Verilen Hasar1.163,66
Düşman üssü işgal puanı1720,52
Üs savunma Puanı580,17
Deneyim583,46
WN71104,15
WN81587,05
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler1135,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2064,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1238,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar190,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar523,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim462,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler1135,48%
Yenilgiler2064,52%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1238,71%
İmha edilen Tanklar130,42
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar190,61
Verilen Hasar523,68
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim462,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar127000
Galibiyetler5744,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7055,12%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4434,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar800,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar684,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1271,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı660,5200,0000,0000,00
Deneyim316,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar127
Galibiyetler5744,88%
Yenilgiler7055,12%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4434,65%
İmha edilen Tanklar710,56
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar800,63
Verilen Hasar684,23
Düşman üssü işgal puanı1271,00
Üs savunma Puanı660,52
Deneyim316,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar41,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.802,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı92,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim988,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler4100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar41,00
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar10,25
Verilen Hasar1.802,25
Düşman üssü işgal puanı92,25
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim988,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (272)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-15616,5443150455,16%1429,26
T297761,8442444547,19%803,46
M66533,6735839846,73%705,14
T328829,0852429548,81%798,27
M10391149,2645223844,96%926,64
KV-26726,5340122151,58%1309,07
SU-130PM 81260,9661520252,97%1238,70
O-I6529,0837218446,74%722,56
T1 Heavy5349,4934916953,25%564,77
O-Ni7804,9043816845,83%949,43
KV-1S6373,0130416654,22%583,73
T110E5101732,9360415145,70%1211,17
IS-38964,0751314041,43%894,06
AMX ELC bis5260,6923113644,12%698,83
M3 Lee4118,1117213352,63%274,85
KV-856574,1035712648,41%827,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81217,4456812451,61%1169,76
Tiger II81030,7054211843,22%1028,37
Ikv 1035269,4220911145,95%454,81
O-I Experimental5464,8033110643,40%729,51
O-Ho81096,2861810555,24%1107,41
Sturer Emil7700,9238910552,38%835,52
A-205155,3521410255,88%441,75
T-1506783,3447510250,00%1295,49
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4516,203619848,98%1419,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5382,163119844,90%846,71
T-284187,411839743,30%368,87
M5 Stuart4152,271989136,26%187,15
AMX 404210,801958941,57%581,49
Tiger I71189,557298256,10%1858,74
AMX 12 t6439,483268041,25%1015,53
Tiger 131 6900,006058047,50%1539,80
IS7695,954327943,04%730,21
Waffenträger auf Pz. IV91315,385337946,84%988,11
T-345319,322627648,68%745,54
T28 Prototype81432,917047554,67%1514,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4232,152817548,00%595,22
Panhard AMD 178B6352,254147346,58%903,05
Type 95 Heavy4170,012087146,48%402,12
KV-220-2 5822,396947147,89%1576,76
T3091791,906816952,17%1529,06
M75236,122736956,52%786,93
StuG III Ausf. B4198,992636957,97%432,68
AMX AC mle. 488992,794736838,24%848,17
Pz.Sfl. IVc5382,702556744,78%707,02
M3 Stuart3137,732386631,82%342,13
M2 Medium Tank399,621646552,31%221,24
Pz.Kpfw. I Ausf. C3172,722776456,25%821,29
M24 Chaffee5291,263075756,14%963,00
Sav m/434196,521975642,86%330,33
Marder 38T4218,352745536,36%313,50
59-166402,463965446,30%969,38
Nashorn6587,614055450,00%910,22
M4A1 Sherman5444,964385255,77%1122,55
14TP4256,252135236,54%685,62
T110E4102133,336455251,92%1538,58
StuG III Ausf. G5373,252495150,98%739,14
T207518,594925145,10%550,12
Tiger (P)71018,756225141,18%1275,32
S-517505,323505044,00%390,32
M2 Light2210,783235044,00%806,36
SU-15271102,704885054,00%1477,73
Type T-345462,424005054,00%1262,59
M18 Hellcat6658,104015040,00%877,48
Ares 7581206,865874953,06%1367,34
Lago4200,942454753,19%537,88
SU-85B4252,722174746,81%465,78
IS-7101427,136794665,22%1193,25
T6981057,675274645,65%1162,04
T1 Cunningham1110,812284355,81%657,15
Strv 746578,074014344,19%924,85
Pz.Kpfw. II Luchs4121,602284254,76%321,53
M8A14162,342854146,34%211,29
T25/27951,665904153,66%1302,04
25TP KSUST II5429,253244037,50%900,79
VK 36.01 (H)6604,634654050,00%866,67
40TP Habicha6595,505014060,00%1164,26
AMX 13 F3 AM6583,783664040,00%705,97
Object 25791085,956784060,00%953,05
Somua SAu 404330,592513951,28%901,88
KV-371225,116953863,16%1746,64
T-46387,621193737,84%105,88
Type 91 Heavy353,891113729,73%3,10
Jagdpanzer E 100101874,145533735,14%1105,42
AMX 50 Foch (155) 101684,284913641,67%1008,49
Type 1 Chi-He4374,463503548,57%1085,76
M5A1 Stuart4240,032583554,29%775,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E3225,772003545,71%564,15
S35 CA5533,393103351,52%1056,74
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6521,124583354,55%1237,78
TKS z n.k.m. 20 mm 2126,661983237,50%445,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G3213,443383240,63%696,45
T-50-2 6442,064943237,50%1118,21
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4143,561913243,75%118,31
SU-5497,131473148,39%119,38
VK 30.01 (P)6855,685193145,16%1403,28
M7 Priest3137,831342941,38%171,87
SU-2-122 5437,033992941,38%802,60
BT-2285,001742850,00%249,25
VK 75.01 (K) 81162,794992850,00%1188,39
Strv m/425281,222542748,15%569,01
Leichttraktor1167,932552744,44%740,86
Sexton II393,931592744,44%180,57
ARL 4461018,155622650,00%2014,73
T34 81081,926032650,00%1199,64
T675114,191602646,15%72,40
Ikv 90 Typ B7780,764212540,00%971,08
T2 Medium Tank2112,242012548,00%447,39
T56 GMC382,401482556,00%143,27
Marder II3126,442312564,00%335,35
Type 3 Ho-Ni III5620,123142556,00%1238,43
SU-26396,441272540,00%19,42
T404228,441912548,00%399,51
Mitsu 1085699,164412552,00%1340,99
45TP Habicha7609,883872433,33%483,47
SU-76M475,291692458,33%170,56
SU-76G FT4587,923652445,83%1308,02
FV224 Chopper71683,969932458,33%2302,44
M374125,351392339,13%148,01
Churchill VII61008,706452343,48%1677,35
AT 25689,703962347,83%1725,19
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5642,134882352,17%1645,05
BT-7475,271362240,91%21,78
Škoda T 256627,053862245,45%1048,47
Type 95 Ji-Ro6696,683532231,82%863,10
FV227 Conceiver81474,328222240,91%1654,12
T-29 3251,322842268,18%979,16
Pz.Kpfw. II287,381942128,57%109,43
Type 5 Heavy101355,296412147,62%763,52
Renault UE 57388,291632157,14%166,50
Škoda T 245575,404142050,00%1438,35
WZ-1317751,105272040,00%1597,39
Ikv 65 Alt II6656,103432050,00%1096,03
BDR G1 B5643,905052050,00%1239,27
FV215b (183) 101721,906612050,00%1190,80
AMX 105 AM mle. 474204,551982060,00%643,57
Jagdpanzer IV6716,473571926,32%1139,55
T1 HMC256,471061947,37%129,49
MS-11131,322141947,37%570,03
Type 4 Heavy9739,585321942,11%390,23
Renault Otsu1108,672141844,44%280,38
Matilda4250,172411861,11%626,02
Churchill I5867,064431850,00%2000,48
AMX 13 105 AM mle. 505554,833171861,11%1151,52
WZ-131G FT6668,894461850,00%1038,36
BT-7 artillery 3472,676251861,11%2112,66
Lorraine 40 t 81036,174651861,11%1180,39
SU-855282,292411764,71%604,54
Hotchkiss H35296,712381741,18%195,69
T-34-856467,293391741,18%645,76
Wespe386,821461758,82%248,68
Durchbruchswagen 24331,473221741,18%843,75
E 7591193,066071643,75%836,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3119,062541656,25%289,74
VK 100.01 (P)8997,565591643,75%904,14
Lorraine 39L AM3100,531741566,67%315,09
AT-1277,201391580,00%306,64
AMX 38380,401801553,33%122,69
Cruiser Mk. IV4103,472381566,67%290,51
AMX AC mle. 467534,604341540,00%468,87
LT vz. 383168,002211457,14%637,78
B14229,293051457,14%561,98
Type 3 Chi-Nu5390,074781471,43%1284,97
Controcarro 3 Minotauro101726,436941450,00%1087,43
Loyd Gun Carriage229,43761442,86%25,61
VK 168.01 (P) 81077,214831435,71%1063,32
Pz.Kpfw. KW I (r) 5695,146931478,57%1250,81
D23115,921881338,46%189,31
G.Pz. Mk. VI (e)236,541211353,85%150,54
WZ-120-1G FT 81441,695471361,54%1846,21
Vickers Medium Mk. I1114,001661241,67%394,05
Vickers Medium Mk. III388,751541258,33%228,55
Cruiser Mk. I1199,582541233,33%900,24
Cruiser Mk. II2145,332171250,00%486,84
Cruiser Mk. III395,081751241,67%192,62
Type 3 Ju-Nu6981,585271241,67%1293,58
10TP3193,002131154,55%662,79
Ikv 72377,552081163,64%231,58
Valentine3260,092541154,55%886,15
T3 HMC246,181191172,73%261,00
Valentine AT4199,552851163,64%571,16
LT vz. 35249,20781030,00%0,00
SU-18297,901241040,00%343,13
T-26263,101251060,00%224,78
Covenanter5179,002521070,00%558,27
Universal Carrier 2-pdr238,701261070,00%251,59
Alecto4165,602211060,00%382,74
VK 30.01 (H)5784,11491944,44%2022,34
Renault FT AC294,78100933,33%113,21
Vickers Medium Mk. II292,75168850,00%280,13
Strv m/38292,63162850,00%230,53
Strv m/40L382,25280850,00%108,54
Type 4 Chi-To6579,25442862,50%1154,03
Panzerjäger I2142,50232850,00%400,76
Windhund 81632,88566862,50%1850,44
MTLS-1G14 3266,63269837,50%895,38
Chi-Ni256,29114742,86%25,14
D1258,57154771,43%261,00
Type 2597 Chi-Ha3266,00319771,43%1130,01
60G FT5567,29398757,14%1298,02
Pz.Kpfw. I287,86152742,86%166,98
FCM 36288,00145742,86%167,21
VK 30.02 (M)6759,29378728,57%1123,82
Tiger II Kuromorimine 71495,29605742,86%1597,40
T-45 2280,86445757,14%1597,78
Fantôme 91248,57422714,29%964,79
Renault FT 75 BS296,17174633,33%297,86
Type 97 Chi-Ha3177,67288650,00%469,99
Type 97 Te-Ke 2341,83684666,67%1921,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3106,33178616,67%134,97
T-34-2G FT7676,00493666,67%1004,64
Tiger (P) Leoponsan 6876,00539650,00%947,87
Type 95 Ha-Go272,60145560,00%233,59
M4A3E8 Sherman6801,00615560,00%1716,90
Vickers Mk. E Type B2238,80396580,00%1172,53
Pvlvv fm/422213,20266540,00%736,12
T-602123,00233540,00%321,80
AEC Armoured Car5176,40174520,00%94,80
Tetrarch 289,601535100,00%446,80
Super Hellcat 7777,20447540,00%792,53
Kolohousenka1192,50259425,00%840,43
Fiat 30001110,50143425,00%320,61
Pz.Kpfw. 35 (t)270,50172475,00%364,79
T-26G FT2114,50190475,00%407,17
Jagdtiger91548,50662475,00%1328,90
Tiger-Maus 91385,25385425,00%1044,62
KV-1 shielded 5539,75511450,00%1027,94
IT-3 4353,75266425,00%939,56
Dicker Max 6859,00435450,00%1301,31
Renault FT1141,332753100,00%898,78
M2286,67223366,67%377,32
M15/423176,33243366,67%533,98
Renault NC-31192,00173366,67%511,28
Type 89 I-Go/Chi-Ro2192,00236333,33%613,41
M3G FT377,6799333,33%0,00
Somua S353202,67243366,67%559,28
VK 20.01 (D)466,3316830,00%0,00
T18 HMC30,001473100,00%261,00
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2335,3338530,00%901,27
M3 Light 3400,67536366,67%2156,70
Strv fm/211230,50373250,00%1234,87
Semovente M415340,0027620,00%453,68
AMX M4 mle. 457747,00588250,00%872,08
ARL V396349,00286250,00%460,74
KV-1SA 5906,508972100,00%2609,14
T-116 389,0011620,00%84,78
Pz.Sfl. IC 4321,504092100,00%910,35
MKA 2196,00168250,00%579,77
M24E2 Super Chaffee 61048,00765250,00%4886,80
AMX ELC 901 60,0011520,00%0,00
FCM 2C 3433,0023520,00%1339,94
M14/412290,004391100,00%1190,10
P26/404337,005601100,00%879,39
7TP2433,004781100,00%2054,94
Jagdpanther72223,0014641100,00%4409,69
Semovente M43 Bassotto6492,005661100,00%774,73
Ferdinand82929,0065710,00%3319,38
Achilles6447,0020410,00%461,11
T82 HMC4196,009510,00%382,56
Gabler’s Destroyer 50,009210,00%0,00
GSOR the TANK 92893,007691100,00%3041,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5815,0025510,00%1850,92
T3E2 Medium Tank 339,0010510,00%0,00
Object 283 91120,006201100,00%984,81
Rheinmetall Skorpion G 80,005031100,00%261,00
L-60 247,008910,00%0,00
Löwe 82893,0016281100,00%4990,45
Cromwell B 6409,0016710,00%415,50
T26E5 80,006210,00%0,00
A25 Harry Hopkins I 40,003141100,00%261,00
AMX M4 mle. 49 8608,005511100,00%621,60
AMR P.103 2328,005101100,00%1133,35

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/12/2018
Ayrıldı: 14/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/05/2016
Ayrıldı: 15/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/06/2016
Ayrıldı: 13/12/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 15/02/2020
Ayrıldı: 28/05/2020