urup32

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/12/2015

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar43254000
Ortalama Seviye7,550,000,000,00
Galibiyetler2244251,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2043547,24%00,00%00,00%00,00%
Berabere3770,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1214328,07%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar426400,9900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,370,000,000,00
Tespit edilen Tanklar602821,3900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.176,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı719531,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı371390,8600,0000,0000,00
Deneyim677,240,000,000,00
WN71293,350,000,000,00
WN81623,200,000,000,00
Toplam
Savaşlar43254
Ortalama Seviye7,55
Galibiyetler2244251,88%
Yenilgiler2043547,24%
Berabere3770,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar1214328,07%
İmha edilen Tanklar426400,99
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar602821,39
Verilen Hasar1.176,39
Düşman üssü işgal puanı719531,66
Üs savunma Puanı371390,86
Deneyim677,24
WN71293,35
WN81623,20
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar220000
Galibiyetler7634,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13762,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere73,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5926,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1160,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2531,1500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.248,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2531,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1540,7000,0000,0000,00
Deneyim469,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar220
Galibiyetler7634,55%
Yenilgiler13762,27%
Berabere73,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar5926,82%
İmha edilen Tanklar1160,53
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar2531,15
Verilen Hasar1.248,77
Düşman üssü işgal puanı2531,15
Üs savunma Puanı1540,70
Deneyim469,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar51000
Galibiyetler1529,41%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3568,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,96%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1121,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,2000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1122,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar692,350,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim304,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar51
Galibiyetler1529,41%
Yenilgiler3568,63%
Berabere11,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar1121,57%
İmha edilen Tanklar100,20
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar1122,20
Verilen Hasar692,35
Düşman üssü işgal puanı20,04
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim304,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61000
Galibiyetler3252,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2947,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2337,70%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar430,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar310,5100,0000,0000,00
Verilen Hasar603,690,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1382,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1903,1100,0000,0000,00
Deneyim456,100,000,000,00
Toplam
Savaşlar61
Galibiyetler3252,46%
Yenilgiler2947,54%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2337,70%
İmha edilen Tanklar430,70
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar310,51
Verilen Hasar603,69
Düşman üssü işgal puanı1382,26
Üs savunma Puanı1903,11
Deneyim456,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar392000
Galibiyetler17644,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20853,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere82,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9724,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2170,5500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4621,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar626,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6891,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4871,2400,0000,0000,00
Deneyim465,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar392
Galibiyetler17644,90%
Yenilgiler20853,06%
Berabere82,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar9724,74%
İmha edilen Tanklar2170,55
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar4621,18
Verilen Hasar626,20
Düşman üssü işgal puanı6891,76
Üs savunma Puanı4871,24
Deneyim465,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar359000
Galibiyetler16044,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler18952,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere102,79%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13236,77%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2570,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4181,1600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.089,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11073,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13113,6500,0000,0000,00
Deneyim604,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar359
Galibiyetler16044,57%
Yenilgiler18952,65%
Berabere102,79%
Hayatta Kalınan Savaşlar13236,77%
İmha edilen Tanklar2570,72
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar4181,16
Verilen Hasar1.089,98
Düşman üssü işgal puanı11073,08
Üs savunma Puanı13113,65
Deneyim604,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar83000
Galibiyetler4351,81%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3845,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere22,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3339,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar600,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,200,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1001,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar759,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı540,6500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı901,0800,0000,0000,00
Deneyim451,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar83
Galibiyetler4351,81%
Yenilgiler3845,78%
Berabere22,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar3339,76%
İmha edilen Tanklar600,72
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar1001,20
Verilen Hasar759,34
Düşman üssü işgal puanı540,65
Üs savunma Puanı901,08
Deneyim451,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (127)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-15817,02734455759,21%2349,32
AMX 13 909704,17681273948,41%971,01
T2971240,62812214055,14%1868,21
M18 Hellcat6983,06728204655,47%2186,03
Bat.-Châtillon 25 t101795,82717198846,58%1575,09
T92 HMC101623,67571149948,70%1717,91
Waffenträger auf E 100102261,58711138048,84%1743,72
Cromwell6788,92722135556,16%1949,36
KV-856875,92654127852,90%1738,48
T3281210,13767122752,73%1472,65
T110E4102150,67695105648,30%1776,87
M4A1 Sherman5477,40487104952,62%1376,16
E 100101938,84751104551,10%1643,75
T216476,1362994953,11%1407,49
T-15061097,8781893661,65%2509,37
IS-7101801,7874385248,24%1497,42
IS-381464,3580184253,33%1924,60
E 7591715,8981281753,98%1843,82
T110E5101495,3465874845,19%1047,03
T3091683,7272867651,78%1586,67
M10391190,5261856144,21%975,91
Tiger II81329,2577652253,64%1717,29
T-5491564,1782946354,00%1926,32
T-345503,3757745258,85%1640,24
M446783,8054344152,15%1461,75
ISU-15281543,9671641951,07%1793,01
T57 Heavy101807,5769341648,08%1395,75
Object 268101921,3066939346,06%1444,23
T71 DA7594,3666234947,56%1154,02
VK 30.01 (P)6542,0351832653,68%887,70
Object 140101793,8570231442,99%1558,34
T110E3102149,1374831353,35%1755,82
Panther II81128,0575530553,44%1629,96
Jagdpanzer E 100101980,6268628253,19%1537,59
Waffenträger auf Pz. IV91713,1770627448,18%1568,74
Bat.-Châtillon 155 5591248,8754025945,17%1258,12
M127998,6951925543,92%1406,62
VK 30.01 (H)5746,8669324758,30%2387,39
M53/M5591470,9865323654,66%1674,88
Lorraine 155 mle. 5181021,3551822243,69%1152,51
E 5091543,1277622150,23%1606,40
AMX 13 757386,6355621649,07%658,24
M415895,2048721051,43%1607,27
Panther7953,2474820655,34%1792,43
Crusader6153,1522920637,38%159,73
Tiger (P)71093,5572020148,76%1565,67
Bat.-Châtillon 155 58101650,5963719853,03%1653,32
T14 5252,1529718646,24%309,66
M40/M4381359,2663218349,18%1770,08
Jagdtiger91932,0175017647,16%1859,41
M4A3E2 Sherman Jumbo6338,1329517244,19%459,03
Ferdinand81585,4476416753,89%1859,96
Comet7474,3750716543,03%521,52
M7 Priest3460,6024016246,30%1357,99
T9591804,1175716050,00%1613,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5318,1441115750,32%740,15
AMX 12 t6258,0444615647,44%494,98
Centurion Mk. I81015,4068915352,29%1318,77
Covenanter5133,1616814942,28%197,05
IS7978,7466414849,32%1379,69
Object 70491930,8270214742,86%1584,52
Lorraine 155 mle. 507830,4553713751,09%1105,11
Rhm.-Borsig Waffenträger81435,4272413650,74%1641,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.482,1129213252,27%115,56
M24 Chaffee5335,5760012555,20%1133,11
T 55A 91462,8179812454,84%1524,60
59-166330,2753711743,59%793,09
T-62A101572,1667611443,86%1264,44
T6981249,4682610955,96%1920,83
T2881469,5076610755,14%1807,47
T25/27799,9256010745,79%1113,18
Pz.Kpfw. T 15 3235,894249461,70%1151,93
Konštrukta T-34/10071005,407579355,91%1985,48
Centurion Mk. 7/191334,206959341,94%1210,52
M41 Walker Bulldog8542,196708855,68%988,06
T-1091419,117128446,43%1396,20
T54E191678,757818051,25%1749,92
T28 Concept 71052,846568050,00%1658,11
T3 HMC2251,043897660,53%1349,16
AMX ELC bis5147,793897656,58%394,04
MT-256416,525477548,00%1139,83
M374211,571447451,35%600,76
T675362,033867350,68%716,86
AMX 13 F3 AM6769,635387150,70%1113,23
Škoda T 256767,936596850,00%1608,07
VK 30.02 (M)6646,295616341,27%1175,75
Cruiser Mk. IV474,321345750,88%97,37
T28 Prototype81389,586645341,51%1528,35
StuG IV 5421,754005349,06%1060,33
T-284174,042635147,06%327,03
M2 Medium Tank371,861405046,00%52,22
Grille 15101548,305445038,00%888,04
Tiger I7807,815874245,24%901,69
M8A14250,323204153,66%573,09
T-54 ltwt.9750,416304141,46%970,94
Škoda T 245515,505463863,16%1824,89
T25 AT7984,135903831,58%1355,27
Pz.Kpfw. 38 (t)392,831663557,14%222,75
M10 Wolverine5694,946173265,63%2052,98
Pz.Kpfw. 35 (t)2191,793282951,72%1080,99
M3 Lee4135,522592552,00%340,42
T1 Cunningham1136,363342250,00%764,53
AMX 404179,733262263,64%681,69
M36 Jackson6771,354602020,00%1191,72
T499772,356552040,00%983,04
Vickers Medium Mk. I1107,051781957,89%523,89
T-463147,792731952,63%542,95
T1 HMC2184,121611758,82%1123,97
T404646,297461782,35%2167,28
Cruiser Mk. III350,791371450,00%75,29
Leichttraktor117,67741250,00%82,83
43 M. Toldi III 3157,913671172,73%770,35
AMX 38338,89208944,44%43,25
T-26283,00187850,00%238,80
T56 GMC3104,25185850,00%171,71
LTP 3235,57275742,86%913,26
T2 Medium Tank226,50105633,33%0,00
MS-11113,60147520,00%383,95
LT vz. 352180,00267333,33%777,87
LT vz. 383150,33202333,33%316,85
Renault NC-3110,0063366,67%230,82
Type 97 Te-Ke 2163,33375366,67%937,72
Renault Otsu166,00139250,00%109,15
Bat.-Châtillon 12 t8671,00530250,00%943,23
T7 Combat Car 286,0022120,00%150,51
Kolohousenka1119,004171100,00%637,44
Light Mk. VIC 2350,0035110,00%2547,63

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/12/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/12/2015
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 09/09/2015
Ayrıldı: 18/12/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/12/2014
Ayrıldı: 07/09/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 12/10/2014
Ayrıldı: 30/10/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 03/11/2014
Ayrıldı: 19/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 12/10/2014
Ayrıldı: 30/10/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 05/06/2014
Ayrıldı: 10/10/2014