ttIIINik

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 28/06/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12954000
Ortalama Seviye6,770,000,000,00
Galibiyetler611747,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler664851,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere1891,46%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar263720,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar74790,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130001,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar676,840,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı100500,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı19100,1500,0000,0000,00
Deneyim359,490,000,000,00
WN7749,170,000,000,00
WN8823,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar12954
Ortalama Seviye6,77
Galibiyetler611747,22%
Yenilgiler664851,32%
Berabere1891,46%
Hayatta Kalınan Savaşlar263720,36%
İmha edilen Tanklar74790,58
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar130001,00
Verilen Hasar676,84
Düşman üssü işgal puanı100500,78
Üs savunma Puanı19100,15
Deneyim359,49
WN7749,17
WN8823,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler425,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1275,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar221,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.522,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı110,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,1300,0000,0000,00
Deneyim296,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler425,00%
Yenilgiler1275,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%
İmha edilen Tanklar90,56
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar221,38
Verilen Hasar1.522,25
Düşman üssü işgal puanı110,69
Üs savunma Puanı20,13
Deneyim296,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar456000
Galibiyetler21446,93%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler24253,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13930,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1940,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4911,0800,0000,0000,00
Verilen Hasar733,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4510,9900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9952,1800,0000,0000,00
Deneyim538,940,000,000,00
Toplam
Savaşlar456
Galibiyetler21446,93%
Yenilgiler24253,07%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13930,48%
İmha edilen Tanklar1940,43
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar4911,08
Verilen Hasar733,40
Düşman üssü işgal puanı4510,99
Üs savunma Puanı9952,18
Deneyim538,94
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar152000
Galibiyetler7046,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7650,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere63,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3221,05%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar570,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2201,4500,0000,0000,00
Verilen Hasar478,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1981,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1060,7000,0000,0000,00
Deneyim308,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar152
Galibiyetler7046,05%
Yenilgiler7650,00%
Berabere63,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar3221,05%
İmha edilen Tanklar570,38
Yoketme Oranı0,48
Tespit edilen Tanklar2201,45
Verilen Hasar478,21
Düşman üssü işgal puanı1981,30
Üs savunma Puanı1060,70
Deneyim308,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar102,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar861,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim458,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar102,00
Verilen Hasar861,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim458,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (154)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Strv S1 81335,08517126249,92%1434,52
LTTB8447,7239651347,76%644,47
Grille 15101652,2644049745,47%1092,92
KV-856424,2629143447,93%543,12
Cromwell6322,6329440843,38%401,94
MT-256291,5330139143,99%708,88
Waffenträger auf Pz. IV91512,4445035748,46%1226,38
T-1091222,2050335646,35%1048,85
IS7613,6938034948,42%700,98
T-549944,4747831847,80%808,13
KV-15291,0928031352,08%455,25
KV-37553,4536130944,66%463,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81052,1742630348,84%975,21
IS-38765,0340529342,66%649,37
LTG7467,7636425843,80%807,23
T57 Heavy101476,6947223345,92%956,88
KV-48738,4842522844,30%652,91
AMX 12 t6328,7338920148,26%756,70
T675298,8225119448,97%518,43
Object 277101433,8548018840,96%934,54
A-447767,3048817650,00%1189,56
SU-1006458,7928617350,29%639,27
Nashorn6434,5425716942,60%496,25
Hummel6562,2134116350,92%751,71
T71 DA7724,9545215842,41%1525,19
AMX 50 Foch (155) 101381,3744114547,59%857,41
M8A14196,1922714352,45%375,09
Challenger7812,5741414151,77%1082,77
Pz.Sfl. IVc5252,5322313449,25%403,78
SU-1527574,1739212643,65%583,78
KV-1S6226,1621012542,40%145,12
Grille5405,9128012041,67%704,46
T-1506240,5025112043,33%149,32
Ikv 1035218,0921511746,15%321,74
Achilles6712,3138811654,31%1350,72
Crusader6118,3116911142,34%92,17
Covenanter587,391569737,11%4,38
T-505181,132409151,65%501,09
ISU-1528674,803678843,18%467,93
SU-855197,142048549,41%262,71
M75219,072438452,38%638,93
T-54 ltwt.9401,984728344,58%336,68
G.W. Panther7713,043898146,91%723,57
M415289,612427638,16%211,75
T698967,076677558,67%1304,65
Object 25791326,855267552,00%1220,83
T-284131,502007452,70%251,76
Sav m/434106,101447139,44%13,79
Marder 38T4156,252206758,21%293,04
M36 Jackson6647,953016439,06%892,52
T404381,382706446,88%946,52
T82 HMC4127,571516355,56%297,58
T216516,765286264,52%1692,19
AMX ELC bis5182,512406144,26%379,98
Sturmpanzer II4236,482006043,33%607,40
SU-85B4171,831796046,67%226,34
A-20581,411475945,76%72,33
M10 Wolverine5344,892225648,21%594,40
Marder II3164,021515538,18%263,52
ST vz. 394136,211995356,60%333,00
M4A1 Sherman5451,743655358,49%1202,21
AMX 13 757536,153575240,38%946,14
Sturer Emil7532,084295242,31%534,04
M5 Stuart4181,332185143,14%314,78
T56 GMC3123,181305046,00%203,15
P26/404301,592414955,10%764,35
Object 4168441,613784955,10%414,98
AMX 404201,632354858,33%769,35
SU-76G FT4189,251624850,00%257,92
T-29 3259,963274753,19%958,40
Birch Gun4130,431604639,13%210,04
Bat.-Châtillon 25 t AP9744,645084537,78%436,05
SU-76M483,271494156,10%148,92
M3G FT3148,511224129,27%196,77
T-28E with F-30 4351,543093953,85%799,20
Sexton II3110,551253834,21%217,72
KV-137236,643183622,22%87,28
T-46378,971163542,86%87,98
60G FT5275,092053542,86%365,38
LT vz. 38370,391213339,39%17,20
Ikv 723123,451602941,38%133,65
T-62A10990,754092846,43%604,61
M3 Stuart377,041152725,93%34,09
AMX 13 F3 AM6438,153482762,96%599,08
Somua SAu 40479,221302755,56%151,89
Archer5342,962332740,74%508,37
G.W. Tiger (P)8779,195232755,56%831,39
Renault UE 57394,541112650,00%120,05
M5A1 Stuart4334,922612536,00%1129,06
AC 1 Sentinel 4222,162622540,00%500,08
StuG IV 5337,883252576,00%899,68
AMX 383142,081922458,33%407,17
M2 Medium Tank3179,521862142,86%520,99
M18 Hellcat6687,104172157,14%1289,51
Škoda T 245140,161851942,11%123,19
Pz.Kpfw. I Ausf. C3200,682491942,11%813,08
Charioteer8484,893381850,00%337,02
T54E191237,004571741,18%904,23
L-60 290,472821747,06%333,28
M15/423189,561741637,50%367,04
ST-I9654,603661540,00%307,56
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4291,334071566,67%748,26
M446642,154221338,46%785,73
Renault FT AC2138,901821060,00%513,67
113 Beijing Opera 10683,804821050,00%340,17
D23222,11232944,44%817,06
Pvlvv fm/42266,13198862,50%261,00
M3 Lee4189,25287875,00%734,90
Comet7315,00329850,00%300,64
MTLS-1G14 3308,75366887,50%1423,07
M4A3E8 Sherman6404,57280757,14%659,88
10TP368,14121757,14%170,82
Valentine3241,14331742,86%713,77
Cruiser Mk. II2177,29215728,57%566,70
T28 Concept 7427,57265728,57%302,70
Cruiser Mk. I142,50135633,33%2,98
Pz.Kpfw. I2102,67191683,33%455,21
T1 HMC261,0098520,00%67,93
T3 HMC2220,80284560,00%1042,39
Tetrarch 243,8073540,00%0,48
BT-7451,75247475,00%263,85
P.435475,00447475,00%1526,45
Bat.-Châtillon 25 t10834,009604100,00%599,29
T2 Medium Tank2124,00231475,00%732,25
M10 RBFM 5427,00292450,00%755,20
Lago4139,00191366,67%418,78
BT-2275,675630,00%96,07
7TP2255,67254366,67%1057,42
14TP471,33107333,33%0,00
Panzerjäger I270,00213366,67%224,67
T-262299,674053100,00%1789,60
AT-12443,676303100,00%2669,82
Cruiser Mk. III367,00143333,33%41,70
Panhard AMD 178B680,33146333,33%0,00
Kolohousenka183,50192250,00%258,05
Strv fm/21153,5010020,00%27,64
Fiat 3000155,5086250,00%88,66
LT vz. 35283,00149250,00%237,00
B1426,505720,00%0,00
Ikv 65 Alt II60,00196250,00%118,48
Type T-345260,502912100,00%690,58
Cruiser Mk. IV492,003632100,00%281,33
Loyd Gun Carriage246,00100250,00%113,22
M48A5 Patton10608,509212100,00%403,54
T1 Cunningham1774,0010671100,00%10846,99
M14/412377,003751100,00%1750,39
4TP1112,003071100,00%576,54
D120,002710,00%0,00
Leichttraktor1465,007031100,00%3332,43
MS-11474,009981100,00%3914,85
GSOR the TANK 9823,008191100,00%693,72
T-116 3184,002781100,00%859,11
T-50-2 60,002631100,00%261,00
SMV CC-64 Vipera 82262,007871100,00%2847,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 28/06/2023
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 28/06/2023
Ayrıldı: 24/12/2024