titaniumxl

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 05/02/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar519651557216
Ortalama Seviye7,759,739,569,35
Galibiyetler2500848,12%640,00%2747,37%10046,30%
Yenilgiler2637450,75%960,00%2950,88%11251,85%
Berabere5831,12%00,00%11,75%41,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar1250124,06%16,67%1017,54%3918,06%
İmha edilen Tanklar324280,6260,40290,511290,60
Yoketme Oranı0,820,430,620,73
Tespit edilen Tanklar442180,8570,47280,491410,65
Verilen Hasar999,731.379,071.446,231.286,23
Düşman üssü işgal puanı538501,0400,00120,211000,46
Üs savunma Puanı184340,3500,0000,0000,00
Deneyim520,36615,27697,84679,26
WN7853,98500,98695,67713,29
WN81067,11891,65920,74851,30
Toplam
Savaşlar51965
Ortalama Seviye7,75
Galibiyetler2500848,12%
Yenilgiler2637450,75%
Berabere5831,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar1250124,06%
İmha edilen Tanklar324280,62
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar442180,85
Verilen Hasar999,73
Düşman üssü işgal puanı538501,04
Üs savunma Puanı184340,35
Deneyim520,36
WN7853,98
WN81067,11
Son 24 saat
Savaşlar15
Ortalama Seviye9,73
Galibiyetler640,00%
Yenilgiler960,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16,67%
İmha edilen Tanklar60,40
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar70,47
Verilen Hasar1.379,07
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim615,27
WN7500,98
WN8891,65
Son 7 gün
Savaşlar57
Ortalama Seviye9,56
Galibiyetler2747,37%
Yenilgiler2950,88%
Berabere11,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar1017,54%
İmha edilen Tanklar290,51
Yoketme Oranı0,62
Tespit edilen Tanklar280,49
Verilen Hasar1.446,23
Düşman üssü işgal puanı120,21
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim697,84
WN7695,67
WN8920,74
Son 30 gün
Savaşlar216
Ortalama Seviye9,35
Galibiyetler10046,30%
Yenilgiler11251,85%
Berabere41,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar3918,06%
İmha edilen Tanklar1290,60
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar1410,65
Verilen Hasar1.286,23
Düşman üssü işgal puanı1000,46
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim679,26
WN7713,29
WN8851,30
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler457,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler342,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar114,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.161,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim509,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler457,14%
Yenilgiler342,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar114,29%
İmha edilen Tanklar10,14
Yoketme Oranı0,17
Tespit edilen Tanklar60,86
Verilen Hasar1.161,71
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim509,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar630,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim106,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar51,25
Verilen Hasar630,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim106,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler1854,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1545,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1442,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar140,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar210,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.237,150,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı882,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı160,4800,0000,0000,00
Deneyim758,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler1854,55%
Yenilgiler1545,45%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1442,42%
İmha edilen Tanklar140,42
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar210,64
Verilen Hasar1.237,15
Düşman üssü işgal puanı882,67
Üs savunma Puanı160,48
Deneyim758,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler417,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1878,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar834,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar241,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar693,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı271,1700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı180,7800,0000,0000,00
Deneyim264,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler417,39%
Yenilgiler1878,26%
Berabere14,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar834,78%
İmha edilen Tanklar50,22
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar241,04
Verilen Hasar693,39
Düşman üssü işgal puanı271,17
Üs savunma Puanı180,78
Deneyim264,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (406)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 81113,64625392349,02%1253,04
M4A1 Revalorisé 81080,75595218649,95%1312,26
KV-856735,85461204851,81%1245,44
E 7591440,79698192848,86%1307,07
FV215b (183) 101515,46470150245,74%998,89
G.W. Tiger (P)8757,31389139247,56%711,99
Type 59 81032,44614121646,55%1273,99
FV4202 8988,77640115649,22%1260,55
Type 64 6538,22461113348,37%1276,06
Lorraine 40 t 81094,0855689447,99%1209,15
Waffenträger auf Pz. IV91462,6354874943,93%1126,77
Rhm.-Borsig Waffenträger81303,8552772050,83%1354,54
T-103 81107,6757563248,10%1099,59
Rheinmetall Skorpion G 81232,9462961748,78%1315,83
E 100101685,5566957647,57%1218,25
T14 5306,9729355546,85%474,00
STG Guard 81051,1957951548,54%1156,33
Škoda T 5091349,2952149546,06%1106,64
Panzer 58 Mutz 8922,1055049546,06%1052,18
Conqueror91456,6666346547,31%1219,50
KV-26790,6356044650,67%1334,26
KV-15454,7633443950,11%901,05
Type 4 Heavy91352,9056043848,40%1164,43
AMX 50 12091401,2964643140,37%1099,43
G.W. Panther7757,2139042047,14%818,67
T26E4 SuperPershing 8940,3955841248,54%1086,83
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,9319540150,37%554,88
AMX 30 1er prototype91466,7862139052,05%1407,72
IS7766,7844038148,56%901,23
AMX 50 1008842,8743038140,94%672,14
T297798,1140037846,03%820,87
Progetto M40 mod. 65101822,8852235547,04%1354,31
AMX 13 757615,8641334848,56%1251,41
T-34-3 81037,2462834748,99%1143,77
WZ-12091240,1856234349,27%1092,31
Tiger-Maus 91440,4659834047,65%1131,04
Tiger II8974,2260433850,59%1012,10
ARL 446451,0526533245,18%560,70
IS-3A 81176,5570333053,64%1189,98
AMX M4 mle. 457586,3641331543,49%531,80
T-109964,9960130645,10%757,05
IS-6 B 81127,7261029152,58%1225,08
AMX 13 909770,8250129043,45%920,72
FV4005 Stage II101751,4651728747,04%1327,11
IS-38971,5157128253,55%1024,68
IS-7101427,9358727943,37%927,91
M41 Walker Bulldog8635,7153527846,40%994,92
FV4004 Conway91250,8955227648,19%1028,12
Tiger I7683,0936627544,00%707,62
Cruiser Mk. III3134,5222227249,63%482,93
T3091569,9461927149,82%1385,42
Rheinmetall Skorpion 81075,2450126748,31%969,02
Leopard Prototyp A91476,0157525452,76%1377,70
SU-130PM 81048,3657824047,92%891,95
Black Prince7952,1870523355,36%1383,01
T-62A101360,4856923347,64%1037,75
UDES 0381263,0146622648,23%1257,41
AMX 50 Foch (155) 101520,5056221745,62%897,72
Pz.Kpfw. III/IV5153,5817621441,12%149,92
SU-1527889,1051021049,52%1208,53
O-Ho81272,7556620860,10%1510,52
T54E191561,9056420348,77%1349,59
M10 Wolverine5488,2742819748,22%1093,44
ISU-15281299,1257219550,77%1312,16
AMX 50 B101437,6857118843,09%884,02
AMX 13 105101192,3544418850,00%1221,48
Rinoceronte101656,3955818147,51%1160,88
FV215b 101555,5860116544,85%1148,61
AMX M4 mle. 5191417,7663116549,09%1205,31
WZ-1328766,9659816451,83%1213,34
T675355,6228815655,13%745,22
BZ-6891315,8062915549,03%1100,54
Emil I81094,9753915246,71%1131,15
Patton the Tank 9955,4949715243,42%764,86
Char Futur 4 91441,8164115148,34%1095,57
T110E4101434,2747014651,37%942,32
Prototipo Standard B91446,5552514349,65%1295,80
Bat.-Châtillon 25 t101505,3852614248,59%1153,06
G.W. Tiger9786,9234913745,99%545,95
T28 Prototype81114,0753113744,53%1075,69
Waffenträger auf E 100101703,5558913743,80%1001,97
STA-2 8897,7065313745,99%1051,44
Indien-Panzer81052,1065813652,94%1401,05
LHMTV8488,5841913541,48%621,13
Jagdpanzer E 100101565,7453813342,11%929,41
FV2078576,2736813243,94%436,30
Kranvagn101612,6351612853,91%1250,06
Type T-345377,8443812851,56%994,08
AMX 50 Foch91387,9351812540,00%969,06
S-517363,3934012445,97%242,33
Progetto C50 mod. 6691391,9361212442,74%1118,42
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6472,2943112452,42%1025,85
O-Ni7992,1458212362,60%1437,82
Type 5 Chi-Ri7879,0558312249,18%1291,72
Centurion Mk. 7/191265,1355312141,32%1011,60
Sturer Emil7753,8949912151,24%965,86
WZ-120G FT 91442,9869412045,00%947,72
SU-1018950,1948411853,39%1042,93
T499485,1545911838,98%401,74
Panhard AML Lynx 6x68399,8644811843,22%464,04
Progetto CC55 mod. 5481312,7655811346,02%1296,35
Caernarvon8987,9372311352,21%1056,16
P.44 Pantera81059,9164511155,86%1259,72
Crusader6216,8429911047,27%449,43
Controcarro 1 Mk. 291402,8468111052,73%1185,90
AMX M4 mle. 49 Liberté 8946,5462010951,38%992,44
P.43 ter7801,9545910841,67%1108,89
Charioteer8846,2342110851,85%797,87
Object 26391124,6054910552,38%844,31
SU-100Y 6572,1734710544,76%797,31
Škoda T 256546,0251710441,35%826,07
WZ-111 model 1-491238,9363710354,37%1136,78
Cromwell6433,2638510151,49%738,04
Konštrukta T-34/1007908,9661610155,45%1554,52
WZ-1317548,3959410149,50%921,70
UDES 1691307,7365310149,50%1183,36
Grille 15101579,1847210140,59%916,00
FV217 Badger101704,7756610044,00%1067,26
M18 Hellcat6434,393829947,47%553,75
AMX AC mle. 488887,804919947,47%799,85
T-345274,663179550,53%596,32
AMX M4 mle. 54101454,066109543,16%853,03
VK 36.01 (H)6371,412869354,84%511,05
Strv 103-091398,475379359,14%1147,95
Challenger71013,655529248,91%1383,79
Churchill VII6575,005099143,96%865,94
VK 30.02 (D)7336,073888941,57%255,79
Ferdinand8826,604938947,19%659,09
Jagdtiger91319,135998944,94%928,15
Leo7879,645828844,32%1320,08
Pz.Kpfw. III Ausf. J4115,981618844,32%77,52
T25/27914,205868851,14%1399,90
Nashorn6405,383458840,91%449,02
AMX 65 t8965,615178850,00%1027,93
Pz.Kpfw. II2136,482608548,24%439,54
AMX 13 F3 AM6387,663228048,75%427,43
A-20548,671547949,37%102,95
Centurion Mk. I8803,034497847,44%856,42
Ares 758969,266777855,13%1026,23
TNH T Vz. 5191219,636057646,05%1024,44
AMX 12 t6159,852097546,67%208,89
59-166210,514417363,01%511,63
KV-37884,044167349,32%1060,82
Hummel6482,823397241,67%505,85
M8A14303,172367255,56%739,50
BZ-1668955,776057135,21%865,90
T71 DA7667,654227154,93%1388,89
Object 25791626,316797146,48%1531,10
Emil II91043,674407040,00%617,44
TNH 105/100081096,477297050,00%1227,67
Lorraine 155 mle. 507453,132726936,23%267,96
Object 268 Version 4101542,485436939,13%875,71
SMV CC-678799,515736851,47%753,09
T376331,264186839,71%600,48
Object 43091358,945736851,47%1273,15
P.43 bis6786,254526753,73%1628,59
TVP VTU Koncept8825,214756744,78%926,03
Object 70591376,984946642,42%1108,55
UDES 14 Alt 58918,985166552,31%996,96
AE Phase I 91498,677216446,88%1219,17
T-284225,381846344,44%502,41
AT 86447,034876253,23%692,94
A-436525,444246246,77%884,86
50TP Tyszkiewicza91285,216716134,43%825,59
GSR 3301 Setter7482,854906036,67%904,05
M2 Light2122,472465952,54%374,26
Pz.Sfl. IVc5315,953185745,61%530,38
IS-3-II91262,345355646,43%935,88
VK 45.02 (P) Ausf. B91488,825405545,45%1240,95
Super Conqueror101523,825385543,64%1059,10
53TP Markowskiego81096,176945450,00%1124,76
Ikv 65 Alt II6621,834025442,59%998,88
M446493,673245457,41%778,09
Comet7747,455835364,15%1238,18
SU-100M17792,964765352,83%993,81
Type 4 Chi-To6551,794655244,23%849,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,841525154,90%149,66
Alecto4223,453145150,98%473,95
121101445,105035044,00%925,74
AMX 30 B101042,386695046,00%675,04
TVP T 50/51101349,214574843,75%851,09
E 5091238,586244854,17%1069,51
T-448567,133654742,55%490,80
Grille5419,793044742,55%679,21
VK 30.01 (H)5466,873524632,61%895,51
Type 71101294,335454639,13%642,15
AMX 50 Foch B101536,026104656,52%1107,67
Type 5 Heavy101338,114264531,11%625,33
Ikv 90 Typ B7799,493954553,33%1029,04
AT 77719,565604553,33%768,75
Churchill I5515,574894443,18%987,40
Leichttraktor152,271424452,27%102,73
GSOR the TANK 9802,823914434,09%493,81
GSOR 3301 AVR FS9338,934344443,18%231,44
Fauteur111044,336484339,53%394,41
Škoda T 245468,864674250,00%1423,77
T328519,074674250,00%380,32
T-262153,072684259,52%806,52
Bat.-Châtillon 25 t AP9930,124114242,86%712,21
AT 25369,173484238,10%710,03
Crusader 5.5-in. SP7447,452984247,62%437,56
Panhard EBR 909544,693914245,24%597,40
T1 Heavy5163,341434126,83%39,55
O-I6564,294644151,22%892,06
T57 Heavy101567,545644151,22%1068,44
E 50 Ausf. M101965,806614055,00%1575,03
KV-48902,185313938,46%859,29
BT-7464,821073839,47%8,64
Covenanter5136,742633847,37%254,94
T-34 shielded 5400,053753839,47%782,51
Controcarro 3 Minotauro101880,925563748,65%1221,68
T-1506567,243663743,24%759,78
ISU-152K 8779,085313740,54%590,29
Panther7649,973893650,00%966,74
Type 3 Chi-Nu5347,754653663,89%1020,53
Object 4168684,584353644,44%607,99
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8928,754993647,22%906,53
Somua SAu 404115,711793551,43%148,51
IS-M8615,373653525,71%400,70
T-463212,711923452,94%893,49
Type 586428,653073450,00%691,49
SU-263179,851293447,06%353,85
SU-855329,523523354,55%674,02
Pz.Kpfw. II Luchs4130,643803354,55%346,90
SU-1006544,753953256,25%829,44
BDR G1 B5214,712163151,61%251,29
LTP 3169,352313141,94%622,66
Object 70491475,305333056,67%1178,42
Strv 81 8779,636163046,67%860,42
Jagdpanzer IV6683,174942958,62%1177,33
60TP Lewandowskiego101610,794612944,83%959,08
IS-27893,214532948,28%1218,58
AMX 38339,52942944,83%45,96
M24 Chaffee5125,693272944,83%183,07
ARL V396356,722692958,62%561,44
LTG7407,933682941,38%650,91
AMX ELC bis5286,324032857,14%920,66
M3 Stuart384,071662751,85%177,18
M415216,152242755,56%245,12
Carro d'assalto P.887862,966072657,69%1232,67
Archer5478,273172657,69%1144,86
T-34-856520,684312524,00%749,52
O-I Experimental5438,564492552,00%769,65
BZ-75101742,325342544,00%1142,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G3257,884052556,00%1082,30
1108760,545652445,83%689,35
Wespe372,711162445,83%83,96
SDP 58 Kilana81033,927362466,67%1085,28
T404265,671912433,33%439,13
Achilles6558,673872462,50%1069,76
VK 30.02 (M)6470,714232462,50%843,53
Hotchkiss EBR7276,254042445,83%349,15
IS-2-II8527,463652445,83%400,96
Ares 859798,217432470,83%714,53
T 55A 91475,836552437,50%1231,22
Type 95 Heavy4194,702992334,78%414,37
Spähpanzer SP I C7607,744632317,39%890,64
BT-2282,141022236,36%134,17
Strv 746364,003462254,55%573,97
AMX 40477,681632259,09%195,66
Renault FT124,711032161,90%188,98
UDES 15/16101578,298382157,14%1160,98
T207833,957152065,00%1285,34
Panhard AMD 178B6168,952772055,00%329,98
Matilda4226,953511952,63%526,66
StuG III Ausf. G5240,842231942,11%292,93
Sturmpanzer I Bison391,051121957,89%210,72
M5A1 Stuart4176,002811931,58%372,92
Jagdpanther7718,894571952,63%779,98
SU-85B4255,682941952,63%535,66
Object 430 Version II9969,324521931,58%656,78
Object 777 Version II 91850,329111963,16%1736,53
STA-18616,673851833,33%451,25
Tiger (P)7585,065831861,11%668,89
Conqueror Gun Carriage10779,565181855,56%531,99
Pz.Sfl. IVb4215,002871861,11%689,18
M60 101242,895831833,33%745,97
ST-I9886,125221735,29%457,74
25TP KSUST II5335,383791656,25%738,56
AMX 13 105 AM mle. 505257,002251643,75%339,50
Loyd Gun Carriage270,811471650,00%285,21
SU-182135,671071540,00%605,71
T-549628,803071513,33%302,84
T1 Cunningham148,211431435,71%22,73
MS-1117,71811450,00%77,53
M-II-Y7726,505171450,00%776,58
M10 RBFM 5750,934181442,86%1770,96
ST vz. 394304,692991361,54%1010,65
Type 1 Chi-He4223,152981346,15%532,76
Vz. 55101082,233561315,38%413,86
SU-76M4126,151311346,15%137,96
Pawlack Tank6769,694501338,46%1173,25
T7 Combat Car 2131,672251241,67%424,80
Cruiser Mk. II2107,821471118,18%246,46
Pz.Kpfw. VII101521,187611163,64%1143,44
Chi-Go 7745,366541154,55%779,19
B1488,701391040,00%7,98
Hotchkiss H35280,701821060,00%269,60
Leopard 1101233,303601040,00%702,77
HWK 30 8575,804361050,00%812,38
T-29 3336,603781060,00%1313,41
Strv S1 8751,702681030,00%434,81
SU-122-44 7926,606931080,00%1302,11
Caernarvon Action X 8896,905121030,00%869,76
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6613,103401050,00%1142,14
T92 8552,807351070,00%1092,75
ISU-122S 7537,202991060,00%622,05
ELC EVEN 90 8237,802671020,00%135,04
VK 16.02 Leopard5315,44452977,78%1002,21
K-91-PT 91317,00526944,44%958,37
Chrysler K 8876,78526955,56%900,40
WZ-120-1G FT 8893,67411922,22%604,99
Vickers Medium Mk. I176,5066812,50%158,07
Panzerjäger I2148,00117837,50%340,61
Durchbruchswagen 24650,50665850,00%2303,65
AMX 105 AM mle. 474195,50202837,50%431,37
T1E6 270,38147850,00%155,99
Somua SM 81176,50411825,00%965,27
AT-1232,2948728,57%0,00
T2 Medium Tank2102,43192742,86%285,77
Renault UE 573117,86140757,14%266,34
KV-137184,86255728,57%6,30
AMX AC mle. 467444,86333742,86%344,80
Marder 38T4220,14253742,86%339,27
Kanonenjagdpanzer 105 8744,57359728,57%480,88
T28 Concept 71055,29469757,14%1494,31
Super Hellcat 7543,29356757,14%742,78
Cruiser Mk. I191,0068633,33%202,07
T56 GMC356,8373616,67%0,00
SDP 40 Zadymka5153,83158633,33%17,87
Cruiser Mk. IV485,50185666,67%237,14
VK 45.02 (P) Ausf. A8893,67605650,00%872,61
VK 100.01 (P)8345,83378650,00%197,89
Black Prince II 7821,83789666,67%1115,90
T-50-2 6598,00506616,67%1464,09
StuG IV 5409,67392650,00%1001,18
BT-7 artillery 3287,83285650,00%899,75
TKS z n.k.m. 20 mm 262,00195580,00%310,76
50TP prototyp 8436,80304540,00%172,54
Strv m/425467,60318540,00%1290,96
40TP Habicha6451,20312540,00%600,75
Ikv 1035358,60351580,00%963,83
60G FT5186,20108520,00%102,71
Centurion Action X10829,40584540,00%347,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C394,40210540,00%182,17
T6 Medium4493,20328540,00%1165,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5481,00472540,00%974,73
Lorraine 50 t 9999,20848580,00%926,60
Heavy Tank No. VI 6469,60472560,00%699,44
Light Mk. VIC 296,40247540,00%292,37
Straussler V–4/40 3211,20265540,00%599,19
D2373,75208425,00%15,00
P26/404120,75125425,00%47,42
Valentine AT4165,75100425,00%196,67
S35 CA5449,50274425,00%774,05
Convert. Medium Tank T3 3358,25517450,00%1028,13
M7 Priest387,33145333,33%0,00
M5 Stuart449,338630,00%0,00
T26E3 Eagle 7 7333,67401333,33%142,43
Churchill Crocodile 6862,00586333,33%1116,51
Strv fm/211128,5020420,00%501,57
Renault NC-31151,0067250,00%91,30
Stuart I-IV3134,50280250,00%393,47
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4219,005720,00%291,48
14TP4175,50267250,00%485,34
Type 97 Chi-Ha398,001992100,00%326,36
Type 97 Te-Ke 2257,50388250,00%1369,07
Pz.Kpfw. 38 (t)3434,504912100,00%1800,65
M2 Medium Tank30,0052100,00%261,00
Marder II3364,005002100,00%1410,97
SU-76G FT4607,505782100,00%2001,22
Universal Carrier 2-pdr2122,501812100,00%535,85
FV3046132,003542100,00%261,00
KV-1SA 5795,007542100,00%1799,61
AM 39 Gendron-Somua 2304,00351250,00%1086,51
T-45 2341,00508250,00%2245,53
M24E2 Super Chaffee 6231,50344250,00%420,04
L-60 2121,00260250,00%578,35
MTLS-1G14 3223,00309250,00%681,12
Pz.Kpfw. T 25 51075,508482100,00%4865,13
Kolohousenka136,008610,00%0,00
Chi-Ni20,001910,00%0,00
Renault FT 75 BS20,001001100,00%261,00
P.435727,0037410,00%1539,76
Vickers Mk. E Type B292,008610,00%137,03
Vickers Medium Mk. III3179,002471100,00%689,02
Pvlvv fm/4220,005610,00%0,00
M3 Lee4489,0014810,00%1712,05
Sav m/434150,003961100,00%404,61
Lorraine 39L AM3132,002461100,00%416,50
Sexton II30,00610,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha30,009310,00%0,00
Sturmpanzer II40,001901100,00%261,00
Panzerwagen 39 3261,006061100,00%1039,57
SDP 57 Gowika71155,008191100,00%1365,00
G.Pz. Mk. VI (e)256,002551100,00%315,70
Bat.-Châtillon 12 t80,003201100,00%261,00
AMR 35 2120,004261100,00%589,46
T-116 3200,001471100,00%795,85
MKA 259,0016610,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4480,0042010,00%1279,99
AC 1 Sentinel 4173,004041100,00%548,94
TOG II* 6272,009410,00%138,19
Sexton I 30,001510,00%0,00
T-28E with F-30 4354,0020710,00%550,12
43 M. Toldi III 394,0012310,00%156,25

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 05/02/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 05/02/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 26/10/2016
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 28/05/2015
Ayrıldı: 17/09/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/12/2015
Ayrıldı: 02/01/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 02/05/2016
Ayrıldı: 30/07/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 02/08/2016
Ayrıldı: 02/09/2016