superpepepl

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 09/10/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11225000
Ortalama Seviye6,190,000,000,00
Galibiyetler555949,52%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler555249,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere1141,02%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar229720,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar82190,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar122771,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar712,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı195421,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı39650,3500,0000,0000,00
Deneyim371,670,000,000,00
WN7953,680,000,000,00
WN81049,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar11225
Ortalama Seviye6,19
Galibiyetler555949,52%
Yenilgiler555249,46%
Berabere1141,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar229720,46%
İmha edilen Tanklar82190,73
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar122771,09
Verilen Hasar712,44
Düşman üssü işgal puanı195421,74
Üs savunma Puanı39650,35
Deneyim371,67
WN7953,68
WN81049,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler120,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler480,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar61,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar711,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim132,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler120,00%
Yenilgiler480,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar61,20
Verilen Hasar711,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim132,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28000
Galibiyetler1139,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1760,71%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,1400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar331,1800,0000,0000,00
Verilen Hasar365,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120,4300,0000,0000,00
Deneyim337,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar28
Galibiyetler1139,29%
Yenilgiler1760,71%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,29%
İmha edilen Tanklar40,14
Yoketme Oranı0,17
Tespit edilen Tanklar331,18
Verilen Hasar365,04
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı120,43
Deneyim337,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler112,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler675,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere112,50%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar131,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar127,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim94,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler112,50%
Yenilgiler675,00%
Berabere112,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar112,50%
İmha edilen Tanklar20,25
Yoketme Oranı0,29
Tespit edilen Tanklar131,63
Verilen Hasar127,63
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim94,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar221000
Galibiyetler6328,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15570,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,36%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4219,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar870,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,490,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1410,6400,0000,0000,00
Verilen Hasar587,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3631,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1230,5600,0000,0000,00
Deneyim239,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar221
Galibiyetler6328,51%
Yenilgiler15570,14%
Berabere31,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar4219,00%
İmha edilen Tanklar870,39
Yoketme Oranı0,49
Tespit edilen Tanklar1410,64
Verilen Hasar587,72
Düşman üssü işgal puanı3631,64
Üs savunma Puanı1230,56
Deneyim239,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (177)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T14 5546,7444744652,02%1201,33
M10391298,6848539647,22%1151,32
T9591580,1750738447,92%1291,53
T328991,9746031146,62%1058,65
T34 81175,9950030652,94%1394,23
Tiger II81050,9348129748,48%1184,91
T2881158,6145529149,83%1222,79
E 7591313,9948928251,06%1156,83
T-1506816,8844324456,56%1656,52
IS-381170,0550023451,28%1301,05
T297849,8939422741,85%916,09
T25 AT7701,4731322043,18%768,03
KV-15506,9633019443,30%1035,92
Pz.Kpfw. I Ausf. C3241,4531819355,44%1363,89
O-Ho81199,7251418051,11%1280,08
Tiger (P)7969,9349316953,25%1339,42
KV-37901,8946316757,49%1245,59
M66529,4131116343,56%660,58
KV-26786,8145015756,05%1552,26
Tiger I7793,0440615644,23%897,39
O-I6687,8443015160,93%1283,16
AMX 12 t6296,5930315146,36%584,38
O-Ni71023,7247414549,66%1283,13
AMX 13 105 AM mle. 505423,8719914440,28%801,80
Pz.Kpfw. III/IV5288,0027414349,65%696,78
T1 Heavy5360,8027213847,83%600,25
Black Prince7781,9349413755,47%1048,25
M36 Jackson6582,1932913453,73%974,30
AMX 13 F3 AM6874,7233413353,38%1401,98
VK 36.01 (H)6703,4742112753,54%1354,27
IS7980,0448412352,85%1370,56
KV-48830,7537512142,15%765,92
M10 Wolverine5291,2520512045,83%482,29
M127845,6845911951,26%1111,94
Ikv 65 Alt II6668,4335810752,34%1208,34
SU-1006627,1335710653,77%1043,59
Caernarvon8829,4840410436,54%655,02
M446588,6034010250,00%973,35
AMX ELC bis5139,6419910037,00%186,57
SU-1527662,833359840,82%689,03
M3 Lee4187,612039647,92%532,07
M75206,562319545,26%554,88
VK 30.01 (P)6645,064239565,26%1322,68
SU-855415,822799445,74%891,41
T-109980,704129345,16%714,67
Churchill VII6685,304188353,01%1305,98
AMX 13 757436,163428143,21%772,46
Object 25791809,927977862,82%1879,56
VK 100.01 (P)81015,185037853,85%1095,02
M374255,261907755,84%864,84
KV-856825,534987655,26%1502,23
O-I Experimental5633,913797546,67%1253,62
M5 Stuart4145,272167342,47%191,73
T110E3101743,884887347,95%1157,44
BDR G1 B5426,553057147,89%745,78
Churchill I5586,823956656,06%1454,13
T-284174,672116353,97%427,72
B14195,442086251,61%451,99
E 100101555,285036152,46%1186,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4198,121735945,76%320,50
VK 16.02 Leopard5220,972555959,32%684,47
VK 30.02 (M)6567,784265863,79%1109,69
M24 Chaffee5158,092205747,37%349,38
Ikv 1035369,132805455,56%826,72
M7 Priest3334,871835333,96%780,23
M415396,982615147,06%495,60
Alecto4271,902225152,94%686,02
Pz.Kpfw. III Ausf. J4147,862114946,94%214,49
AT 25544,824244951,02%1494,34
SU-85B4293,962054751,06%658,61
T404174,701884759,57%359,35
AMX 404124,781914647,83%300,94
Marder 38T4240,092064639,13%398,73
M2 Medium Tank395,271334537,78%93,61
Lorraine 155 mle. 507720,622744535,56%654,20
Lorraine 39L AM3360,312534269,05%1469,06
Matilda4316,232424040,00%729,37
Type 95 Heavy4265,132434032,50%667,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5431,304224067,50%1318,35
T-127 3253,003144057,50%984,54
T1 Cunningham124,53813834,21%0,00
T1 HMC2173,301233740,54%945,52
T-46398,431393743,24%186,89
M5A1 Stuart4186,332823655,56%562,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113,712563554,29%243,01
StuG III Ausf. G5131,151403435,29%11,61
Covenanter5282,852813452,94%918,18
Valentine3288,912493351,52%1010,00
Marder II3151,811673253,13%334,03
Type T-345287,602583040,00%525,97
T-505142,572423050,00%312,24
M40/M438879,554362955,17%908,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8608,143712951,72%496,11
Valentine AT4273,642372857,14%798,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3145,441742748,15%312,57
Pz.Kpfw. 38 (t)3106,081352642,31%137,92
S-517575,712422441,67%493,92
T56 GMC398,451322245,45%119,64
M8A14239,772462250,00%467,59
Bishop5280,001852142,86%363,54
MS-117,95182050,00%77,53
SU-76M4139,251792055,00%270,18
Vickers Medium Mk. III3146,421671931,58%359,89
Sturmpanzer II4230,842061952,63%653,74
Vickers Medium Mk. I137,06361741,18%1,20
SU-182176,941341741,18%1006,41
AMX 383123,941991656,25%328,88
Valentine II 4240,003571560,00%850,36
Hotchkiss H35242,641191464,29%195,39
Sturmpanzer I Bison3128,071441471,43%469,04
Panzerjäger I2100,931091442,86%151,82
Crusader6188,462111346,15%351,57
AT 86470,623151346,15%652,29
Pz.Kpfw. 35 (t)2111,751401241,67%360,75
Leichttraktor160,17891241,67%36,56
Sav m/434365,833461266,67%1218,84
Type 2597 Chi-Ha3203,422021241,67%557,85
T3 HMC258,831001250,00%82,06
Renault UE 57386,001501258,33%165,68
VK 28.016134,331471216,67%74,32
14TP4242,552601145,45%830,28
25TP KSUST II5165,272001145,45%167,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 287,092501172,73%408,37
M3 Stuart3116,802521070,00%479,64
D2374,101891090,00%277,96
Renault FT AC282,801521050,00%140,99
Universal Carrier 2-pdr293,10891020,00%140,28
ARL 446380,33248922,22%371,24
Ikv 90 Typ B7732,22238922,22%916,91
T-26277,56137944,44%175,32
Type 91 Heavy399,56244955,56%226,54
AT-12128,56100922,22%313,37
Cruiser Mk. IV4252,00247933,33%666,43
D1273,88149862,50%267,59
M2 Light286,38122837,50%90,26
Cruiser Mk. II2226,75208837,50%887,40
Strv m/40L377,718170,00%0,07
BT-74121,71221757,14%341,26
T2 Medium Tank286,712327100,00%452,24
Pz.Kpfw. II Luchs4272,43295771,43%1108,08
M3 Light 3107,71124728,57%223,61
Renault FT 75 BS2133,50217666,67%801,72
Stuart I-IV3227,33383666,67%994,78
Grant4310,33304650,00%909,04
Pz.Kpfw. II2208,17319666,67%1032,75
FCM 36 Pak 40 3210,67178633,33%301,51
Ikv 72362,67135650,00%106,93
SU-263319,00166650,00%909,82
Cruiser Mk. III3189,17170633,33%747,52
Renault FT152,80109540,00%42,54
L-60 2104,60153520,00%334,69
M15/423331,25245450,00%971,66
Vickers Mk. E Type B286,00167475,00%371,54
Pvlvv fm/42289,25146425,00%90,80
Sexton II391,505140,00%107,93
L6/402185,00195333,33%469,92
10TP3122,332383100,00%482,62
Type 89 I-Go/Chi-Ro2171,33251333,33%468,32
Pz.Kpfw. I2194,67381366,67%1036,31
Vickers Medium Mk. II234,501412100,00%261,00
Strv m/382264,003222100,00%1309,17
M2285,00293250,00%234,79
BT-22377,504102100,00%2780,16
7TP2208,50250250,00%753,00
Type 4 Heavy9480,507552100,00%372,24
T1E6 221,00105250,00%92,23
StuG IV 5455,00210250,00%1002,83
Kolohousenka10,00881100,00%261,00
Fiat 30001310,005031100,00%2294,38
T-26G FT2142,0011510,00%260,67
Loyd Gun Carriage20,001451100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3213,002271100,00%784,41
T-50-2 6622,005121100,00%1932,25
T-29 3483,004871100,00%2282,56
Light Mk. VIC 2238,002201100,00%1481,99
T7 Combat Car 20,002810,00%0,00
LTP 393,007510,00%153,68

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 09/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 09/10/2016
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 29/04/2015
Ayrıldı: 07/10/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 01/02/2014
Ayrıldı: 11/01/2015