| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M2 Medium Tank | 3 | 105,01 | 164 | 162 | 48,77% | 220,38 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 398,44 | 286 | 154 | 41,56% | 421,78 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1642,30 | 574 | 149 | 40,27% | 1002,19 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 557,90 | 353 | 143 | 38,46% | 324,91 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 696,43 | 542 | 135 | 47,41% | 514,25 | |||||
| FV4202 | 8 | 446,19 | 387 | 128 | 40,63% | 301,68 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 157,68 | 199 | 113 | 46,02% | 318,24 | |||||
| Object 257 | 9 | 1247,73 | 573 | 91 | 48,35% | 1114,29 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1167,26 | 662 | 90 | 47,78% | 884,91 | |||||
| O-I | 6 | 427,81 | 336 | 89 | 51,69% | 556,18 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1022,76 | 618 | 86 | 45,35% | 908,68 | |||||
| T-29 | 3 | 164,27 | 186 | 81 | 43,21% | 390,71 | |||||
| IS-3 | 8 | 834,85 | 517 | 72 | 51,39% | 815,85 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 579,36 | 374 | 69 | 53,62% | 642,02 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 90,46 | 140 | 69 | 40,58% | 61,32 | |||||
| M2 Light | 2 | 103,01 | 182 | 67 | 43,28% | 223,11 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 928,19 | 604 | 64 | 46,88% | 939,01 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 93,58 | 152 | 62 | 48,39% | 290,86 | |||||
| O-Ni | 7 | 773,07 | 521 | 61 | 50,82% | 823,02 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 152,16 | 186 | 57 | 38,60% | 104,36 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1850,27 | 847 | 56 | 51,79% | 1591,22 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 73,34 | 139 | 53 | 41,51% | 127,03 | |||||
| Object 252U | 8 | 1140,49 | 639 | 53 | 54,72% | 1240,84 | |||||
| Covenanter | 5 | 71,98 | 170 | 50 | 40,00% | 5,36 | |||||
| M3 Lee | 4 | 84,02 | 148 | 48 | 47,92% | 98,20 | |||||
| IS-7 | 10 | 1487,00 | 527 | 46 | 34,78% | 876,85 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1745,52 | 721 | 46 | 58,70% | 1273,75 | |||||
| BT-2 | 2 | 66,52 | 108 | 42 | 42,86% | 76,99 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 973,00 | 572 | 42 | 47,62% | 1093,63 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 141,64 | 202 | 42 | 50,00% | 549,72 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1403,59 | 790 | 39 | 53,85% | 1109,20 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 392,42 | 296 | 38 | 34,21% | 559,86 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 424,45 | 322 | 38 | 39,47% | 430,22 | |||||
| 59-16 | 6 | 132,06 | 231 | 36 | 52,78% | 210,25 | |||||
| O-Ho | 8 | 1654,81 | 913 | 36 | 52,78% | 2049,02 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 57,50 | 130 | 34 | 38,24% | 29,42 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1489,68 | 738 | 31 | 61,29% | 1137,69 | |||||
| Object 261 | 10 | 913,76 | 394 | 29 | 37,93% | 474,68 | |||||
| M-III-Y | 8 | 977,11 | 671 | 28 | 42,86% | 1012,26 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1103,15 | 716 | 27 | 59,26% | 1662,06 | |||||
| IS | 7 | 425,12 | 327 | 26 | 23,08% | 281,97 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 881,19 | 640 | 26 | 53,85% | 1211,89 | |||||
| Type 57 | 8 | 1168,04 | 576 | 24 | 33,33% | 1100,47 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 2156,25 | 1023 | 24 | 62,50% | 2026,00 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2039,67 | 676 | 24 | 37,50% | 1331,76 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 112,26 | 169 | 23 | 60,87% | 296,07 | |||||
| SU-76M | 4 | 127,24 | 118 | 21 | 38,10% | 84,18 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 438,43 | 311 | 21 | 47,62% | 787,22 | |||||
| ARL 44 | 6 | 866,72 | 415 | 18 | 44,44% | 1513,15 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 400,44 | 357 | 18 | 50,00% | 684,51 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 108,06 | 213 | 17 | 52,94% | 353,05 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 362,18 | 292 | 17 | 35,29% | 28,60 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 231,31 | 316 | 16 | 56,25% | 316,53 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 48,38 | 97 | 16 | 37,50% | 0,00 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1119,27 | 545 | 15 | 40,00% | 1354,35 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2480,64 | 970 | 14 | 64,29% | 1877,28 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 688,86 | 514 | 14 | 50,00% | 1265,74 | |||||
| KV-1S | 6 | 1009,14 | 590 | 14 | 64,29% | 1940,56 | |||||
| 14TP | 4 | 69,23 | 169 | 13 | 23,08% | 0,00 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 896,23 | 603 | 13 | 46,15% | 1042,32 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 760,62 | 444 | 13 | 46,15% | 530,15 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 136,75 | 344 | 12 | 58,33% | 358,83 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 775,09 | 318 | 11 | 27,27% | 558,90 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 204,50 | 256 | 10 | 60,00% | 296,29 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 96,00 | 112 | 9 | 33,33% | 163,90 | |||||
| 4TP | 1 | 85,22 | 165 | 9 | 44,44% | 211,75 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 25,56 | 68 | 9 | 22,22% | 0,00 | |||||
| Wespe | 3 | 7,22 | 40 | 9 | 22,22% | 0,00 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1915,44 | 601 | 9 | 33,33% | 1260,77 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 359,88 | 357 | 8 | 62,50% | 1159,78 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 36,38 | 78 | 8 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 331,50 | 315 | 8 | 37,50% | 310,30 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 228,71 | 155 | 7 | 14,29% | 323,53 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 286,29 | 291 | 7 | 28,57% | 434,30 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 289,00 | 137 | 7 | 14,29% | 447,44 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 35,17 | 96 | 6 | 66,67% | 218,72 | |||||
| 10TP | 3 | 115,50 | 207 | 6 | 50,00% | 279,12 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1141,17 | 453 | 6 | 16,67% | 594,00 | |||||
| BT-5 | 3 | 174,00 | 175 | 6 | 66,67% | 374,89 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 108,80 | 163 | 5 | 20,00% | 303,31 | |||||
| SU-18 | 2 | 55,80 | 105 | 5 | 60,00% | 246,14 | |||||
| Valentine | 3 | 268,80 | 197 | 5 | 40,00% | 818,90 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 805,20 | 790 | 5 | 80,00% | 1273,57 | |||||
| T-34-85M | 6 | 396,40 | 357 | 5 | 80,00% | 611,32 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 91,25 | 171 | 4 | 75,00% | 492,78 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 82,00 | 127 | 4 | 25,00% | 98,25 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 0,00 | 106 | 4 | 50,00% | 73,08 | |||||
| MS-1 | 1 | 102,50 | 106 | 4 | 75,00% | 553,69 | |||||
| FCM 36 | 2 | 112,00 | 155 | 4 | 25,00% | 284,84 | |||||
| Renault R35 | 2 | 113,50 | 178 | 4 | 50,00% | 321,63 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 35,00 | 214 | 4 | 50,00% | 114,04 | |||||
| AAT60 | 8 | 1788,00 | 851 | 4 | 50,00% | 1883,19 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 457,75 | 382 | 4 | 75,00% | 915,54 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 111,67 | 121 | 3 | 66,67% | 524,27 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 0,00 | 100 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| M14/41 | 2 | 16,33 | 56 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| BT-7 | 4 | 95,00 | 96 | 3 | 33,33% | 46,32 | |||||
| AMX 40 | 4 | 60,00 | 157 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 73,67 | 83 | 3 | 0,00% | 106,41 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 94,33 | 358 | 3 | 66,67% | 350,48 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 217,00 | 191 | 3 | 66,67% | 701,44 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 0,00 | 62 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| KV-1SA | 5 | 219,33 | 374 | 3 | 66,67% | 400,83 | |||||
| Dicker Max | 6 | 370,33 | 230 | 3 | 33,33% | 308,24 | |||||
| Fantôme | 9 | 646,33 | 616 | 3 | 66,67% | 549,51 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 213,00 | 295 | 2 | 50,00% | 668,56 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 150,00 | 193 | 2 | 100,00% | 607,67 | |||||
| 7TP | 2 | 104,00 | 193 | 2 | 50,00% | 200,58 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 0,00 | 108 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 40,00 | 82 | 2 | 50,00% | 140,05 | |||||
| AMX 38 | 3 | 0,00 | 184 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 21,50 | 98 | 2 | 50,00% | 111,42 | |||||
| MKA | 2 | 269,50 | 278 | 2 | 50,00% | 977,54 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 42,00 | 59 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Matilda | 4 | 0,00 | 126 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 0,00 | 84 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 0,00 | 91 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Valentine AT | 4 | 71,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 883,00 | 570 | 1 | 0,00% | 621,49 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 745,00 | 1061 | 1 | 100,00% | 822,33 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 735,00 | 336 | 1 | 0,00% | 554,66 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1156,00 | 539 | 1 | 0,00% | 828,00 |
straibak
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 3412 | 7 | 7 | 7 | ||||
| Ortalama Seviye | 6,26 | 8,29 | 8,29 | 8,29 | ||||
| Galibiyetler | 1559 | 45,69% | 5 | 71,43% | 5 | 71,43% | 5 | 71,43% |
| Yenilgiler | 1816 | 53,22% | 2 | 28,57% | 2 | 28,57% | 2 | 28,57% |
| Berabere | 37 | 1,08% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 651 | 19,08% | 4 | 57,14% | 4 | 57,14% | 4 | 57,14% |
| İmha edilen Tanklar | 1809 | 0,53 | 8 | 1,14 | 8 | 1,14 | 8 | 1,14 |
| Yoketme Oranı | 0,66 | 2,67 | 2,67 | 2,67 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2326 | 0,68 | 3 | 0,43 | 3 | 0,43 | 3 | 0,43 |
| Verilen Hasar | 648,24 | 1.078,71 | 1.078,71 | 1.078,71 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 2133 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 1006 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 395,00 | 900,86 | 900,86 | 900,86 | ||||
| WN7 | 699,06 | 1216,39 | 1216,39 | 1216,39 | ||||
| WN8 | 735,81 | 1147,61 | 1248,93 | 1248,93 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 3412 | |
| Ortalama Seviye | 6,26 | |
| Galibiyetler | 1559 | 45,69% |
| Yenilgiler | 1816 | 53,22% |
| Berabere | 37 | 1,08% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 651 | 19,08% |
| İmha edilen Tanklar | 1809 | 0,53 |
| Yoketme Oranı | 0,66 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2326 | 0,68 |
| Verilen Hasar | 648,24 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 2133 | 0,63 |
| Üs savunma Puanı | 1006 | 0,29 |
| Deneyim | 395,00 | |
| WN7 | 699,06 | |
| WN8 | 735,81 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | |
| Ortalama Seviye | 8,29 | |
| Galibiyetler | 5 | 71,43% |
| Yenilgiler | 2 | 28,57% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4 | 57,14% |
| İmha edilen Tanklar | 8 | 1,14 |
| Yoketme Oranı | 2,67 | |
| Tespit edilen Tanklar | 3 | 0,43 |
| Verilen Hasar | 1.078,71 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 900,86 | |
| WN7 | 1216,39 | |
| WN8 | 1147,61 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | |
| Ortalama Seviye | 8,29 | |
| Galibiyetler | 5 | 71,43% |
| Yenilgiler | 2 | 28,57% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4 | 57,14% |
| İmha edilen Tanklar | 8 | 1,14 |
| Yoketme Oranı | 2,67 | |
| Tespit edilen Tanklar | 3 | 0,43 |
| Verilen Hasar | 1.078,71 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 900,86 | |
| WN7 | 1216,39 | |
| WN8 | 1248,93 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 7 | |
| Ortalama Seviye | 8,29 | |
| Galibiyetler | 5 | 71,43% |
| Yenilgiler | 2 | 28,57% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 4 | 57,14% |
| İmha edilen Tanklar | 8 | 1,14 |
| Yoketme Oranı | 2,67 | |
| Tespit edilen Tanklar | 3 | 0,43 |
| Verilen Hasar | 1.078,71 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 900,86 | |
| WN7 | 1216,39 | |
| WN8 | 1248,93 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 110 | 0 | 2 | 2 | ||||
| Galibiyetler | 34 | 30,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 70 | 63,64% | 0 | 0,00% | 2 | 100,00% | 2 | 100,00% |
| Berabere | 6 | 5,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 23 | 20,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 42 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,48 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 85 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 528,14 | 0,00 | 915,00 | 915,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 89 | 0,81 | 0 | 0,00 | 27 | 13,50 | 27 | 13,50 |
| Deneyim | 292,90 | 0,00 | 138,00 | 138,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 110 | |
| Galibiyetler | 34 | 30,91% |
| Yenilgiler | 70 | 63,64% |
| Berabere | 6 | 5,45% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 23 | 20,91% |
| İmha edilen Tanklar | 42 | 0,38 |
| Yoketme Oranı | 0,48 | |
| Tespit edilen Tanklar | 85 | 0,77 |
| Verilen Hasar | 528,14 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 89 | 0,81 |
| Deneyim | 292,90 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 2 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 2 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 915,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 27 | 13,50 |
| Deneyim | 138,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 2 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 2 | 100,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 915,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 27 | 13,50 |
| Deneyim | 138,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen