storm9a

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 31/07/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21248000
Ortalama Seviye7,640,000,000,00
Galibiyetler1070150,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1026248,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere2851,34%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar692532,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar195460,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar150920,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.148,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı250131,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı117250,5500,0000,0000,00
Deneyim576,950,000,000,00
WN71101,330,000,000,00
WN81367,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar21248
Ortalama Seviye7,64
Galibiyetler1070150,36%
Yenilgiler1026248,30%
Berabere2851,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar692532,59%
İmha edilen Tanklar195460,92
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar150920,71
Verilen Hasar1.148,43
Düşman üssü işgal puanı250131,18
Üs savunma Puanı117250,55
Deneyim576,95
WN71101,33
WN81367,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler222,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler666,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,4400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.309,110,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim279,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler222,22%
Yenilgiler666,67%
Berabere111,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%
İmha edilen Tanklar40,44
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar70,78
Verilen Hasar1.309,11
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim279,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar25000
Galibiyetler1352,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1144,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar520,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar882,680,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı441,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı441,7600,0000,0000,00
Deneyim558,120,000,000,00
Toplam
Savaşlar25
Galibiyetler1352,00%
Yenilgiler1144,00%
Berabere14,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar520,00%
İmha edilen Tanklar90,36
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar110,44
Verilen Hasar882,68
Düşman üssü işgal puanı441,76
Üs savunma Puanı441,76
Deneyim558,12
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler942,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1257,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar523,81%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,5200,0000,0000,00
Verilen Hasar570,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,1400,0000,0000,00
Deneyim257,520,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler942,86%
Yenilgiler1257,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar523,81%
İmha edilen Tanklar170,81
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar110,52
Verilen Hasar570,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı30,14
Deneyim257,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1451,85%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1348,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar725,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar220,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar774,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı381,4100,0000,0000,00
Deneyim387,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1451,85%
Yenilgiler1348,15%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar725,93%
İmha edilen Tanklar180,67
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar220,81
Verilen Hasar774,07
Düşman üssü işgal puanı30,11
Üs savunma Puanı381,41
Deneyim387,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar35000
Galibiyetler1440,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2057,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,86%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar720,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar290,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar940,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı180,5100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,0900,0000,0000,00
Deneyim427,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar35
Galibiyetler1440,00%
Yenilgiler2057,14%
Berabere12,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar720,00%
İmha edilen Tanklar200,57
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar290,83
Verilen Hasar940,26
Düşman üssü işgal puanı180,51
Üs savunma Puanı30,09
Deneyim427,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (187)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Char Futur 4 91731,63803126652,37%1606,00
Bat.-Châtillon 155 58101599,76527107448,04%1662,27
T71 DA7517,1353483948,99%982,45
Matilda4498,0341558554,19%1690,57
121B 101492,9070151947,98%1101,36
M40/M4381727,7464349050,20%2358,81
Bat.-Châtillon 155 5591727,6159948249,59%2139,67
Progetto M40 mod. 65101666,9867947744,86%1178,26
Jagdpanzer IV6769,0248440658,13%1581,07
Jagdpanzer E 100101651,3249140643,60%1102,98
Nashorn6684,2439340549,88%1149,80
Pz.Kpfw. 38 (t)3375,6532840458,17%1779,26
T698912,5046239347,58%1059,84
Jagdtiger91634,9753138847,68%1318,13
Grille 15101689,8661037546,13%1109,38
Ares 90 C112040,2979435150,14%1492,68
M66721,3457234456,40%1153,09
Super Hellcat 7847,3062733951,92%1258,99
Lorraine 155 mle. 5181552,7156232753,82%2004,01
Jagdpanther II81371,0561532647,55%1697,04
M1271413,3861630250,66%2178,04
Leopard 1101592,0065029845,64%1098,45
Jagdpanther71079,8356929550,85%1534,92
T92 HMC101621,0853229143,30%1543,88
M4151119,1839228948,10%2061,97
Churchill VII6890,1765325855,04%1849,24
Rhm.-Borsig Waffenträger81109,1565025653,91%1109,91
T328894,2865725045,60%859,50
Black Prince7848,0761923352,36%1115,44
AS-XX 40 t111687,7376322452,23%1250,32
Pz.Sfl. IVc5672,5147222150,23%1774,57
T2971007,6771321952,97%1282,49
M7 Priest3653,1027621858,72%2599,32
AMX 13 F3 AM61423,1063421154,98%2762,23
Bat.-Châtillon 25 t101731,1274920348,77%1378,91
Leopard Prototyp A91367,4165119042,11%1051,03
Lorraine 155 mle. 5071759,7668318850,53%2639,89
T54E191168,5469917949,16%985,54
UDES 0381079,5758516944,97%1152,88
Caernarvon8826,1359616845,83%783,42
TVP T 50/51101484,6668316752,10%1157,08
Škoda T 5091173,0665616646,39%933,60
Rinoceronte101870,0470016549,09%1305,62
M10391026,9467615950,31%832,28
AT 771340,6168115754,14%1954,09
AT 158943,2251615246,71%882,05
Strv 103B101511,8864114650,68%939,24
FV1066 Senlac 8344,9458314548,28%435,59
T110E5101345,3074413855,07%928,63
STG Guard 8996,0064213446,27%1091,95
P.44 Pantera81041,9566812948,84%1238,34
Waffenträger auf Pz. IV91438,8361211744,44%1028,69
AMX 13 105 AM mle. 505832,9644311354,87%1994,48
StuG III Ausf. G5567,7228210951,38%1446,46
IS-38930,4666310948,62%925,49
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4470,1827510454,81%1474,01
Prototipo Standard B91247,0369110443,27%985,68
T216249,8853410454,81%585,11
Strv 103-091264,2661310348,54%925,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4295,2844910365,05%1164,29
AT 86875,3662310353,40%1852,06
T1 Heavy5507,5546410056,00%1073,86
SU-122A5403,613489953,54%932,18
Marder 38T4545,094179653,13%1746,86
Conqueror91068,326239536,84%670,54
Ikv 90 Typ B7760,295289047,78%1004,58
Marder II3339,902639063,33%1292,61
Progetto C50 mod. 6691398,198058561,18%1336,42
SU-86784,886028550,59%1153,91
Sturmpanzer I Bison3367,802188360,24%1693,34
Ares 90101603,627308242,68%1049,50
T57 Heavy101338,016678150,62%892,59
Ikv 65 Alt II6618,694428041,25%942,75
Object 25791372,877647648,68%1297,24
Controcarro 3 Minotauro101595,996617538,67%869,66
Sturer Emil7744,915117455,41%972,11
Konštrukta T-34/1007700,925437240,28%896,95
53TP Markowskiego8930,466276842,65%797,85
AT 25508,784776858,82%1383,98
KV-15725,055496640,91%1595,68
M60 101354,596396648,48%934,20
Ares 7581339,928166547,69%1619,95
Progetto CC55 mod. 5481310,198156361,90%1633,69
Carro da Combattimento 45 t 101641,257596360,32%1205,03
IS-2 shielded 7755,976016253,23%834,47
M374331,311905959,32%1253,46
K-91-PT 91376,776065657,14%1325,17
Ares 8591430,918015552,73%1398,11
Churchill I5498,964915450,00%1082,80
Sav m/434193,302075352,83%406,59
P.43 bis6626,895164755,32%1100,63
SU-54320,603094744,68%685,67
M75244,643234445,45%719,63
Škoda T 256659,635874353,49%1246,25
P.43 ter7831,846324351,16%1195,73
Alecto4398,784374160,98%1222,59
Indien-Panzer8901,227064160,98%1146,46
T1 HMC2260,301514042,50%1664,29
IS71046,367283943,59%1401,13
IS-7101236,666723852,63%818,19
TVP VTU Koncept8556,585103644,44%519,36
Carro d'assalto P.887995,557663354,55%1295,14
T-62A101228,005083333,33%705,68
Bat.-Châtillon 12 t8787,007543351,52%1394,62
Sturmpanzer II4514,972463135,48%2047,71
Panzerjäger I2238,691772948,28%829,69
T-50-2 6303,685282853,57%695,49
VK 30.02 (D)7674,315982657,69%904,51
Pz.Kpfw. 35 (t)2102,121432540,00%275,64
STA-181155,487012548,00%1484,59
KV-1S6630,716232450,00%1059,07
Grille5574,043152334,78%1074,30
Crusader6258,503382245,45%532,04
AMX M4 mle. 457898,236942259,09%1267,22
SU-263245,412902245,45%578,45
T-284114,292072138,10%73,60
King Tiger (Captured) 7881,336632157,14%1106,42
T-34-28760,255652040,00%801,81
Lorraine 39L AM3606,905032075,00%2611,24
Leichttraktor191,261961963,16%415,22
Type 586716,955191936,84%1274,70
T2 Medium Tank2171,161991968,42%945,98
50TP Tyszkiewicza91224,726951838,89%890,74
T14 5560,596461752,94%1131,82
Ikv 1035389,184131764,71%999,77
Lorraine 40 t 81067,417081758,82%1307,69
Vickers Medium Mk. III3210,063931662,50%830,69
Kunze Panzer 91329,007271668,75%1416,14
T7 Combat Car 283,441901650,00%266,50
StuG IV 5555,445191656,25%1320,86
BT-22127,331531546,67%445,79
P.435611,535751573,33%1975,85
M2 Medium Tank3101,201301540,00%120,01
Tortoise9752,336201553,33%448,42
Cruiser Mk. III3170,461601346,15%633,83
43 M. Toldi III 3145,771891353,85%620,58
Vickers Medium Mk. II2163,171501233,33%670,89
25TP KSUST II5447,584321250,00%976,57
T-463164,753681283,33%755,99
M3 Stuart3227,181791136,36%718,23
ARL 446569,734591145,45%759,75
Ikv 723344,453111154,55%1178,66
T56 GMC3155,731621154,55%417,34
M24E2 Super Chaffee 6371,824691136,36%775,72
T1 Cunningham158,301291050,00%159,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 262,501701040,00%22,80
Somua SM 81205,707641060,00%1194,88
Vickers Medium Mk. I1125,56186966,67%734,57
Vz. 64 Blesk8252,22331922,22%99,59
M5 Stuart421,3387922,22%0,00
T3 HMC2206,22206966,67%992,38
Waffenträger auf E 100101108,89522944,44%524,61
Windhund 81271,56841966,67%1472,99
T-26294,38166850,00%305,83
AMX 65 t8510,88431825,00%255,86
MS-1175,71183785,71%413,58
Sexton I 3141,43236757,14%368,57
Renault FT164,3395650,00%187,05
14TP4198,50402683,33%687,78
SU-14-28555,33445633,33%285,61
Valentine AT4366,00436683,33%1229,96
Light Mk. VIC 299,17128616,67%269,47
LTP 3162,00206650,00%682,06
Fantôme 91256,00529633,33%1027,32
M3 Lee4217,00207560,00%789,37
Patton the Tank 91554,40972560,00%1839,24
Renault FT 75 BS2350,00310450,00%2555,58
Pvlvv fm/422118,002304100,00%506,39
SU-18298,50189450,00%437,65
T1E6 279,50161475,00%365,07
M4A1 Revalorisé 81284,00845475,00%1562,56
Strv fm/211123,67205366,67%668,13
BT-74132,001773100,00%445,46
CAV mod. 71111732,3333030,00%854,12
Obsidian 8877,6748530,00%915,79
T-45 2171,67223366,67%865,45
Churchill Crocodile 6788,334633100,00%1252,74
Fiat 30001141,003922100,00%783,42
Renault Otsu1100,00162250,00%279,14
Vickers Mk. E Type B2123,009720,00%292,49
L-60 285,003002100,00%447,00
Renault NC-31172,002561100,00%392,84
M2 Light24,003871100,00%262,20
Bat.-Châtillon 25 t AP9896,0011361100,00%930,15
BZ-587672,0042010,00%508,78
T77 8403,006141100,00%364,45
Nergal 83128,0017991100,00%4553,24

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 31/07/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/04/2024
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 15/12/2023
Ayrıldı: 27/04/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 23/11/2023
Ayrıldı: 09/12/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/09/2016
Ayrıldı: 21/07/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/03/2014