spurdy

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 02/01/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar57395031118
Ortalama Seviye7,530,005,006,80
Galibiyetler2706347,15%00,00%1238,71%4840,68%
Yenilgiler2944151,30%00,00%1858,06%6756,78%
Berabere8911,55%00,00%13,23%32,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar1780031,01%00,00%619,35%3630,51%
İmha edilen Tanklar379250,6600,00341,10920,78
Yoketme Oranı0,960,001,361,12
Tespit edilen Tanklar300520,5200,00230,74510,43
Verilen Hasar855,390,00901,29851,35
Düşman üssü işgal puanı276410,4800,0000,0090,08
Üs savunma Puanı251490,4400,0000,0000,00
Deneyim543,590,00625,58563,59
WN7781,280,001103,41743,65
WN8902,560,001787,55997,93
Toplam
Savaşlar57395
Ortalama Seviye7,53
Galibiyetler2706347,15%
Yenilgiler2944151,30%
Berabere8911,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar1780031,01%
İmha edilen Tanklar379250,66
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar300520,52
Verilen Hasar855,39
Düşman üssü işgal puanı276410,48
Üs savunma Puanı251490,44
Deneyim543,59
WN7781,28
WN8902,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar31
Ortalama Seviye5,00
Galibiyetler1238,71%
Yenilgiler1858,06%
Berabere13,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar619,35%
İmha edilen Tanklar341,10
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar230,74
Verilen Hasar901,29
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim625,58
WN71103,41
WN81787,55
Son 30 gün
Savaşlar118
Ortalama Seviye6,80
Galibiyetler4840,68%
Yenilgiler6756,78%
Berabere32,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar3630,51%
İmha edilen Tanklar920,78
Yoketme Oranı1,12
Tespit edilen Tanklar510,43
Verilen Hasar851,35
Düşman üssü işgal puanı90,08
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim563,59
WN7743,65
WN8997,93
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar44000
Galibiyetler49,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4090,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar613,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,1600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,180,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar921,160,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı120,2700,0000,0000,00
Deneyim225,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar44
Galibiyetler49,09%
Yenilgiler4090,91%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar613,64%
İmha edilen Tanklar70,16
Yoketme Oranı0,18
Tespit edilen Tanklar110,25
Verilen Hasar921,16
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı120,27
Deneyim225,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar382,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim89,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler4100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,25
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar10,25
Verilen Hasar382,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim89,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar44000
Galibiyetler1534,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2965,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1636,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar491,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı200,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1002,2700,0000,0000,00
Deneyim258,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar44
Galibiyetler1534,09%
Yenilgiler2965,91%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1636,36%
İmha edilen Tanklar190,43
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar160,36
Verilen Hasar491,07
Düşman üssü işgal puanı200,45
Üs savunma Puanı1002,27
Deneyim258,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler630,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1470,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar525,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,870,000,000,00
Tespit edilen Tanklar221,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar499,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı281,4000,0000,0000,00
Deneyim238,100,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler630,00%
Yenilgiler1470,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar525,00%
İmha edilen Tanklar130,65
Yoketme Oranı0,87
Tespit edilen Tanklar221,10
Verilen Hasar499,70
Düşman üssü işgal puanı30,15
Üs savunma Puanı281,40
Deneyim238,10
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar600000
Galibiyetler25442,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler34457,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24841,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3440,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4030,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar881,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı13852,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı32415,4000,0000,0000,00
Deneyim500,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar600
Galibiyetler25442,33%
Yenilgiler34457,33%
Berabere20,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar24841,33%
İmha edilen Tanklar3440,57
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar4030,67
Verilen Hasar881,50
Düşman üssü işgal puanı13852,31
Üs savunma Puanı32415,40
Deneyim500,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1704000
Galibiyetler58634,39%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler107162,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere472,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar53831,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7850,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10120,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar527,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı16810,9900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı25361,4900,0000,0000,00
Deneyim336,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar1704
Galibiyetler58634,39%
Yenilgiler107162,85%
Berabere472,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar53831,57%
İmha edilen Tanklar7850,46
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar10120,59
Verilen Hasar527,59
Düşman üssü işgal puanı16810,99
Üs savunma Puanı25361,49
Deneyim336,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.037,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim311,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar125,00%
İmha edilen Tanklar30,75
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.037,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim311,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (491)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M53/M5591264,02701350050,89%1162,38
Löwe 8866,15547224745,66%836,13
Type 59 8556,15476145141,14%477,32
Waffenträger auf Pz. IV91488,42639122045,82%1102,53
G.W. Panther7803,23478110548,60%906,31
IS-6 8896,62540107645,45%828,15
IS-381037,07571105648,58%1125,31
M446665,4153288050,11%1089,12
FV4004 Conway91317,3464385647,55%1008,21
T297821,1455176349,67%941,00
E 7591050,6156675845,25%801,49
WZ-111 model 1-49988,0952068142,58%723,70
Rheinmetall Skorpion G 81181,4259167745,79%1079,61
T-54 first prototype 8812,7950661447,56%923,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81001,3452359646,14%841,80
T-1091033,6459858145,27%840,17
Škoda T 5091259,9869754850,36%1051,85
VK 36.01 (H)6609,9246953649,44%941,27
SU-130PM 81124,1563448545,36%1041,89
AMX 50 1008786,7646344142,18%688,68
Grille 15101288,8855143642,89%715,44
M1039801,0655543346,19%566,56
Strv S1 81053,6553943047,44%957,55
KV-15707,2152341649,76%1516,76
KV-26715,9055640050,25%1199,02
M40/M4381235,2770439154,99%1338,72
AMX 50 1209910,7252138841,75%622,05
ShPTK-TVP 100 81066,5167138150,39%1004,65
T-34-856528,0249337650,53%980,83
FV4005 Stage II101366,8956937542,67%827,19
SU-1018836,2240735550,42%791,69
Cobra 91377,3472735449,72%1184,22
AMX 13 F3 AM6574,6538734650,87%794,26
212A91479,1472134450,58%1471,60
Škoda T 256547,7440934144,87%901,50
AMX 12 t6468,3552731349,20%1183,16
T-1506657,1050131149,84%1091,66
M41 Walker Bulldog8536,6353430845,45%765,28
T92 HMC101316,1360330346,20%1128,14
105 leFH18B2 5665,8150629655,07%1344,48
AMX Chasseur de chars 8680,3858929643,58%668,24
FV380591081,0165728948,44%930,98
Grille5505,3437728346,29%1037,79
LT-432 8475,1758027948,39%685,86
S-517794,3757527544,36%824,97
1108643,8249827344,32%542,97
Leopard Prototyp A91295,3860326239,31%990,12
T110E5101010,4449426139,08%511,05
AT 86394,2232125951,74%531,25
Tiger II8731,6846825646,88%670,55
T499514,3942225444,09%488,31
VK 45.02 (P) Ausf. A8621,2647925243,65%522,85
UDES 0381005,7557224450,41%1007,31
VK 45.02 (P) Ausf. B9998,3558324445,49%776,58
T-34-85M 6722,7660924151,45%1197,89
O-I Experimental5667,8854624053,75%1311,58
T78 6959,4267423953,97%1371,52
T3091478,0766523844,12%1100,33
G.W. Tiger (P)81150,0266123449,15%1402,10
Hummel6732,7848123352,36%1133,61
Emil I81076,8662023249,57%1066,44
Charioteer81046,6962723248,28%987,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5243,7430623143,72%429,25
O-Ho8947,4957622649,12%931,06
Strv 103-091142,0357122242,34%813,45
IS7692,0249521244,81%788,64
SU-1006573,5647521055,24%962,46
FV4202 8798,2560321044,29%891,60
Tiger (P)7385,4542820741,06%250,17
Cromwell B 6780,9668520653,88%1459,90
Leo7713,9856420343,35%982,16
IS-7101352,9159620243,07%895,98
T-50-2 6428,5755619847,47%1106,95
AT 77755,3041319547,69%852,11
Tetrarch 2172,3526119450,00%805,28
T-448637,6647519344,04%646,35
T328695,5653919344,04%631,06
Strv m/42-57 Alt A.2 6901,7069419153,40%1569,95
T-549889,1157819045,26%682,11
M127834,2158818950,79%961,49
Konštrukta T-34/1007695,9355818446,20%967,02
Panther7322,1137018342,08%243,90
TVP VTU Koncept8694,6450018343,72%723,66
Caernarvon8710,0754318341,53%600,69
AMX 13 757491,1042118250,00%854,72
Sturer Emil7679,8440818240,11%695,69
KV-137336,5233317842,70%285,77
TNH T Vz. 5191347,2170017342,77%1012,69
T25/27518,9736617341,62%503,46
VK 30.01 (P)6186,6531817241,86%55,33
Emil II91355,6272117053,53%1147,97
Lorraine 40 t 81136,1764816940,24%1156,95
AMX 13 909648,0445116836,31%673,29
113101028,2553116738,32%546,40
AMX M4 mle. 457441,5141616539,39%319,23
M4A3E2 Sherman Jumbo6407,1341316248,77%639,63
T-437437,0046116149,69%541,28
Bishop5565,3439916053,13%1215,36
AT 158826,4958415746,50%738,81
Bat.-Châtillon 155 5810979,6464515650,00%713,61
T54E191489,7563815633,97%1088,91
Type 64 6467,5052215547,10%1140,21
Leichttraktor171,1414115442,21%102,23
AMX 13 57 GF 7557,4967515449,35%1013,37
Prototipo Standard B91291,2165315244,08%1018,39
Panther II8720,5752715237,50%653,02
Bat.-Châtillon 155 5591007,8363115242,76%806,42
AMX M4 mle. 5191434,1472914847,30%1115,71
G.W. Tiger91339,1165914746,94%1161,54
VK 30.02 (D)7305,3837114440,28%191,29
KV-856377,4135414342,66%402,43
Bat.-Châtillon 25 t AP91137,5165114343,36%948,67
Centurion Mk. 7/191194,4863514237,32%933,13
T28 Prototype8840,4552414146,81%738,50
M10 RBFM 5733,1965214155,32%1610,24
ARL 446395,3734814039,29%424,41
Jagdpanther7539,2837014046,43%517,38
Object 43091088,4665714046,43%811,16
T675294,0630713941,73%441,30
GSOR 1008 81379,1271213746,72%1342,80
Marder 38T4312,0333113652,21%712,54
Ikv 90 Typ B7661,2533713444,03%728,46
Lorraine 155 mle. 507595,5345213448,51%620,07
SU-100M17675,9854913353,38%859,67
Conqueror9964,3161313145,80%671,26
Bat.-Châtillon 12 t8530,8854913045,38%809,56
Conqueror Gun Carriage101219,9257112837,50%821,28
Type 4 Heavy9988,1662212747,24%721,48
Matilda Black Prince 5753,7567512554,40%2089,26
SU-1527528,3250012357,72%666,49
T110E4101343,1561812350,41%784,60
M18 Hellcat6381,5134911842,37%435,05
T376265,0445111843,22%483,04
Ikv 65 Alt II6533,9840611646,55%778,47
M5 Stuart4143,8820311549,57%240,37
T9591207,9165611546,09%834,51
Char Futur 4 91537,4077811554,78%1407,98
T56 GMC3184,4025211353,98%547,37
FV2078882,6366911256,25%995,28
Tiger I7576,4651611145,95%567,11
P.43 bis6570,5951011156,76%987,00
O-Ni7889,3057511145,95%974,09
ST-I91328,6975211153,15%1220,45
ARL V396433,0240111145,05%586,51
M374301,2528911050,00%991,05
VK 16.02 Leopard5261,2937210944,95%701,14
SU-14-281231,8567610846,30%1247,06
Jagdpanzer E 100101438,2562710848,15%854,50
Kampfpanzer 07 RH 8884,1865210847,22%953,94
T-54 ltwt.9703,8357010742,99%789,27
Type 6191270,3068910547,62%1145,39
Pz.Kpfw. 35 (t)253,4912510447,12%65,92
Jagdpanzer IV6224,8832110448,08%204,64
Nashorn6645,6031810449,04%975,14
Challenger7877,3657210347,57%1072,28
AMX 50 B101405,4960110242,16%844,33
E 5091310,2668710247,06%1081,72
Object 70591204,0174210255,88%1052,12
Matilda4603,3648610153,47%1866,47
Pz.Kpfw. 38 (t)366,2514910057,00%144,21
Škoda T 245284,022699853,06%712,90
Comet7687,366109846,94%1003,14
50TP Tyszkiewicza91274,317479755,67%1115,16
E 25 7796,755879752,58%1032,43
T-103 81088,206959451,06%1099,94
KV-37746,005609347,31%815,52
ISU-1528747,295219142,86%564,23
Jagdtiger91282,126309147,25%897,95
E 75 TS 81103,276109135,16%1018,98
BZ-176 81083,137569152,75%917,54
ELC EVEN 90 8461,145649146,15%694,71
Black Prince7493,793549045,56%461,64
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.464,721688949,44%86,45
Tortoise91363,977518850,00%1075,57
T14 5423,314308652,33%819,46
AMX AC mle. 467682,194798641,86%759,49
Crusader 5.5-in. SP7610,854998655,81%790,21
SU-855366,863448542,35%647,05
Chi-To SP71217,627278452,38%1469,15
Somua SM 81267,078368459,52%1363,00
TNH 105/10008982,866468345,78%956,30
Mäuschen91484,637338345,78%1170,57
Type 5 Chi-Ri7719,505598243,90%965,60
FV3046488,043748045,00%644,57
CS-447924,426217941,77%1362,26
Spähpanzer SP I C7560,376647955,70%1067,06
O-I6657,615667749,35%966,91
Maus101522,347297749,35%980,46
UDES 1691095,926507644,74%846,64
Hotchkiss EBR7469,245737652,63%869,88
M24 Chaffee5156,482617544,00%299,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6547,675447545,33%1245,48
Cromwell6484,763907435,14%712,84
Strv 746458,584937450,00%690,28
Progetto C50 mod. 6691305,156857443,24%1017,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C393,852457445,95%253,14
45TP Habicha7722,385617341,10%754,30
M75190,602577343,84%487,55
Renault NC-311114,352507149,30%496,63
M56 Scorpion 7920,306097047,14%1150,62
TVP T 50/51101369,006426946,38%935,45
Valentine AT4274,332176942,03%609,17
Leopard 1101294,705836942,03%713,01
Panhard AML Lynx 6x68411,655436950,72%607,43
Type T-345241,822556847,06%464,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4130,851596749,25%157,66
T2881003,796606755,22%989,63
53TP Markowskiego8769,264836625,76%548,93
Panhard EBR 909495,716556648,48%570,51
IS-M8846,835866640,91%733,49
WZ-120-1G FT 8940,656076646,97%849,65
T207728,465466552,31%984,97
Churchill VII6370,824226546,15%461,64
HWK 30 8614,385926546,15%946,13
KV-220-2 5684,257226451,56%1244,52
T-345345,444406352,38%858,62
AMX 50 Foch91423,376856350,79%1087,61
Excelsior 5721,927266353,97%1435,93
UDES 14 Alt 58766,935676144,26%717,28
M46 Patton91038,496926152,46%898,70
Churchill I5231,802635945,76%287,05
Achilles6585,785255950,85%932,98
Alecto4173,002015836,21%224,80
Progetto M35 mod. 46 8980,176645850,00%987,21
Lorraine 155 mle. 518889,466485747,37%837,40
Super Hellcat 7831,376455756,14%1168,26
T28 Concept 7726,204885657,14%989,85
AT 25362,823855545,45%674,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4286,424035541,82%496,76
M415445,433855442,59%586,17
Strv 103B101467,336705453,70%918,24
M661033,987765263,46%1943,20
Pz.Kpfw. II2122,062315244,23%315,14
60TP Lewandowskiego101411,196845248,08%814,28
Object 4168866,605805240,38%865,92
M5A1 Stuart4130,162155150,98%288,84
Carro d'assalto P.8871047,317935160,78%1478,99
Vz. 44-17715,166045143,14%755,35
S35 CA5394,413305149,02%758,27
Type 4 Chi-To6483,305155060,00%916,50
Wespe3113,491274930,61%140,64
Pawlack Tank6822,676624957,14%1319,69
M-VI-Y91075,967314955,10%957,25
Panhard AMD 178B6391,735324862,50%1115,48
LTTB8452,545474837,50%536,01
Pz.Kpfw. VII101030,946374746,81%565,19
M-III-Y81195,527984647,83%1303,52
Bretagne Panther 6790,546804658,70%1410,85
Lago4223,342314450,00%568,59
Jagdpanther II81106,185744440,91%926,95
Excalibur 6830,075984447,73%1153,28
AE Phase I 91375,936874443,18%956,19
M54 Renegade 8857,446294346,51%685,62
T-34-28649,694914226,19%555,82
BDR G1 B5213,663714153,66%258,25
MT-256418,275054153,66%1236,08
40TP Habicha6524,605314062,50%1072,40
VK 30.02 (M)6651,055934050,00%1124,94
VK 100.01 (P)8938,457184055,00%996,24
M47 Iron Arnie 81179,656594042,50%1210,56
T-284131,922333953,85%271,83
Indien-Panzer8799,365933946,15%826,52
M4A1 Revalorisé 8889,296433850,00%932,52
T1 Cunningham195,841583748,65%407,12
M4A1 Sherman5397,955093767,57%1159,03
59-166263,144013745,95%523,98
Mitsu 1085807,545993751,35%1631,75
FV601 Saladin8808,466133740,54%791,36
Strv m/425259,893423644,44%506,75
A-205236,143923548,57%690,50
Covenanter5159,912103545,71%317,45
SDP 44 Burza6857,434913531,43%1350,55
E 100101106,435893540,00%545,61
M-II-Y7864,146343542,86%894,70
T26E5 Patriot 8760,576423545,71%706,23
Object 26391153,446483452,94%876,45
VK 28.016417,305093333,33%1063,14
Charioteer Nomad 81078,645573345,45%931,54
Crusader6314,503423253,13%842,80
STB-1101156,507093246,88%767,83
SU-85B4364,004493262,50%1095,49
Object 277101164,946023237,50%675,63
KV-1SA 5587,255933253,13%1122,29
Object 777 Version II 91123,347223250,00%852,45
Sherman VC Firefly 6805,346293250,00%1437,28
ST vz. 394220,742333154,84%626,94
P26/404251,031863132,26%434,26
P.43 ter7584,064913132,26%669,16
Ho-Ri 3101536,356623148,39%897,08
M4A1 FL 10 6996,947153154,84%1716,64
P.435409,874953063,33%1191,68
AMX ELC bis5120,233303043,33%164,98
AMX 65 t8794,876113053,33%802,42
Type 3 Chi-Nu5254,863302941,38%448,93
T216179,793662948,28%293,61
Pz.Sfl. IVc5178,172552948,28%219,79
Staghound Mk. III6522,795222948,28%831,62
Caernarvon Action X 8813,106642951,72%796,97
StuG III Ausf. G5187,862872864,29%392,49
Sav m/434204,363202842,86%339,17
M8A14144,482192744,44%150,41
Object 252U 81057,856572737,04%850,24
M24E2 Super Chaffee 6566,595502748,15%1496,22
LTP 3133,152212755,56%540,58
Type 2597 Chi-Ha3224,462372657,69%783,45
SU-76M4194,083122665,38%557,16
Type 95 Ji-Ro6869,235692657,69%1488,45
SU-76G FT4353,722602544,00%664,07
M36 Jackson61126,687142560,00%2312,09
AMX AC mle. 488969,245792548,00%887,77
Object 703 Version II 8789,326452548,00%617,75
Vz. 64 Blesk8634,425782445,83%833,50
KPz 3 Projekt 07 HK 91253,837582470,83%1127,12
SU-85I 5649,426362466,67%1618,47
SU-100Y 6582,254622450,00%821,55
FCM 36 Pak 40 3232,612602347,83%516,91
MS-1153,09972330,43%18,60
Bat.-Châtillon 25 t101175,575932339,13%673,44
Progetto CC55 mod. 548956,526452356,52%974,80
D2366,821952250,00%76,92
E 50 Ausf. M10894,276352254,55%564,49
A-447743,145362231,82%838,88
GSOR 1006 Scheme 791044,597222254,55%869,21
Škoda T 27 8889,646152240,91%887,27
Dicker Max 6767,005122240,91%1272,73
Type 95 Heavy4185,292762176,19%634,11
Semovente M415506,483132128,57%822,23
T6981036,436572142,86%1114,49
Super Conqueror101246,436552147,62%761,12
M3 Stuart3129,951552050,00%375,46
25TP KSUST II5212,603552055,00%378,07
T1 Heavy5328,203622045,00%422,76
60G FT5366,502452050,00%690,41
Birch Gun4258,452292045,00%887,80
Object 140101176,905372025,00%653,43
Ares 8591474,807442040,00%1304,89
T-463149,682291931,58%400,89
Type 586492,954891947,37%755,04
Universal Carrier 2-pdr298,371231942,11%180,80
Spähpanzer Ru 2519613,215311931,58%539,02
M3 Lee4218,782361827,78%541,03
Ikv 1035256,503411855,56%500,61
Renault UE 573129,441671872,22%428,45
T71 DA7376,944641833,33%511,39
Progetto M40 mod. 65101542,597281752,94%1105,85
Sexton II3117,352121764,71%461,26
Semovente M43 Bassotto6805,886011752,94%1479,64
SDP 60 Gonkiewicza9871,356021747,06%526,39
Object 7049927,885601747,06%544,62
Light Mk. VIC 295,882321735,29%252,37
Type 62 7428,945781637,50%729,39
AMX 404155,312921650,00%439,26
Ikv 723171,692311625,00%281,88
Cruiser Mk. IV4159,751461631,25%254,16
T1E6 298,311511650,00%301,00
T3 HMC2102,671301540,00%223,45
LPT-67 Šelma9336,005331553,33%306,08
Object 25791175,735791560,00%1088,63
Matilda LVT 4562,076671566,67%1514,42
AC 1 Sentinel 4280,274241553,33%932,88
Type 1 Chi-He4277,433211442,86%736,81
A25 Harry Hopkins I 4564,645651442,86%1661,88
Type 97 Chi-Ha3156,083081353,85%444,53
Valentine3190,852531346,15%492,45
Somua SAu 404381,083871369,23%1157,98
StuG IV 5332,382541353,85%739,96
B14146,922751233,33%151,22
P.44 Pantera8929,335311241,67%856,77
AMX 13 105 AM mle. 505502,422471233,33%849,07
Škoda T 177565,426551266,67%1076,66
Controcarro 1 Mk. 291319,835891233,33%804,14
Somua S353272,922431258,33%733,75
Object 430U10957,004971225,00%409,52
M22 Locust 3469,587611266,67%2531,35
T1 HMC2141,361371136,36%603,23
Kranvagn101060,095121127,27%438,39
FSV Scheme A7692,275201136,36%822,06
Bofors Tornvagn 81031,095241127,27%830,73
Vickers Mk. E Type B280,4021110100,00%359,69
M48A5 Patton101609,907811060,00%1238,34
T2 Light Tank 2167,902901020,00%499,53
Heavy Tank No. VI 6823,705701030,00%1185,54
TS-5 8826,806111050,00%633,76
B.U.G.I.6578,78438944,44%749,16
Pz.Kpfw. II Luchs4183,78270944,44%447,94
Cruiser Mk. III3213,33201922,22%871,43
Type 3 Ju-Nu61034,67717955,56%1536,82
IS-3A 81093,33672944,44%900,05
leKpz M 41 90 mm 8480,78519955,56%747,53
Renault FT AC2267,38207850,00%1202,47
SU-122A5528,13436850,00%1043,53
SU-2-122 5442,38303812,50%841,19
FV4201 Chieftain Proto 91137,00556825,00%747,11
Panther/M10 7477,13466850,00%604,35
BT-7 artillery 3176,25217850,00%502,51
M41D 8399,88483850,00%521,74
Hotchkiss H352110,00122728,57%272,67
Pvlvv fm/42285,00133714,29%76,21
UDES 15/16101492,1435770,00%818,31
Object 430 Version II91081,86510728,57%809,31
M4-85 5594,00583757,14%1309,59
Lorraine 50 t 9949,00700757,14%768,72
Pz.Kpfw. KW I (r) 51052,14725742,86%1735,52
AMX 38367,33229650,00%91,43
Ho-Ri 191163,33710666,67%888,88
K-91-PT 91693,83702633,33%1283,10
ARMT 5402,17540650,00%812,57
Ram II 5531,17683683,33%1436,89
Manticore10366,17781666,67%369,57
D1274,60152540,00%73,10
T-262152,60231560,00%755,00
Panzerwagen 39 3414,60525540,00%1768,07
LTG7315,80476560,00%555,74
Pz.Kpfw. T 15 3432,00676580,00%2056,07
Char de transition 6724,80584540,00%1018,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 278,20389580,00%375,49
Fiat 30001150,752444100,00%874,03
Vickers Medium Mk. III3122,50162425,00%239,35
CS-6310888,50708450,00%517,66
Pz.Kpfw. I232,00165450,00%110,55
Archer5251,75238450,00%395,04
Pz.Kpfw. 35 R 2365,25620450,00%1083,65
Pz.Sfl. IC 4502,50581450,00%1858,48
AMX 13 (FL 11) 5190,256074100,00%592,11
AMX M4 mle. 49 8717,00524450,00%600,60
SMV CC-567240,00426366,67%284,58
SDP 58 Kilana8460,67377333,33%154,55
CS-5991114,00707366,67%1098,52
Waffenträger auf E 100101097,67461333,33%407,40
Gabler’s Destroyer 5437,33471366,67%1276,45
Cromwell Applique 51211,33974366,67%3787,42
Convert. Medium Tank T3 3543,339233100,00%2053,81
Type 3 Chi-Nu Kai 5491,67575366,67%1427,53
M16/43 Sahariano 3158,67239333,33%160,47
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2717,33910333,33%3014,82
Type 63 8791,338773100,00%813,40
T 55A 91407,6744430,00%998,64
T-28E with F-30 4261,67290333,33%373,04
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5492,00396333,33%1150,26
Type 95 Ha-Go238,006920,00%0,00
Type 97 Te-Ke 283,50279250,00%234,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3347,50328250,00%1038,07
M2 Medium Tank3157,00214250,00%458,70
Type 4 Ju-To7813,00509250,00%757,69
FCM 362323,00297250,00%1463,59
M-V-Y10902,00621250,00%462,53
Pz.Kpfw. M 15 3200,00295250,00%596,16
Kunze Panzer 91792,50825250,00%1642,34
Lansen C 8350,5024620,00%89,34
Sexton I 3192,50324250,00%533,80
T7 Combat Car 228,00166250,00%111,42
M4A3E8 Thunderbolt VII 6670,0032120,00%856,91
43 M. Toldi III 3356,0027920,00%1360,59
T-115 5760,0044420,00%958,37
Vickers Medium Mk. I10,001271100,00%261,00
Kolohousenka148,001731100,00%261,00
Strv fm/21137,002181100,00%261,00
Pudel 6403,0020710,00%380,68
TKS z n.k.m. 20 mm 2101,008410,00%254,29
Renault FT10,001991100,00%261,00
Renault Otsu135,006310,00%0,00
50TP prototyp 8482,0023310,00%190,32
Panzerjäger I20,001610,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4270,003651100,00%709,41
CS-538294,0031710,00%67,05
AT-120,00941100,00%261,00
Škoda T 15A 4648,0038110,00%863,35
T2 Medium Tank213,008610,00%0,00
BZ-1668361,0046810,00%89,19
T57 Heavy102447,0010441100,00%1571,37
Black Prince II 7327,0027610,00%120,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5486,006501100,00%1344,86
TS-60 9810,0030210,00%363,09
Obsidian 8216,0026410,00%0,00
IT-3 4450,007051100,00%1617,36
T-29 3394,0023210,00%1510,84
Tiger 131 6211,006981100,00%298,44
M24 Chaffee No. 594 5780,0051610,00%1644,12
Patton the Tank 91643,0011001100,00%1474,50
Lago M38 3787,007861100,00%2315,93
Valentine II 4685,0013101100,00%3888,92
M3 Light 3320,005101100,00%1424,68
TOG II* 6458,002611100,00%682,75
AC 4 Experimental 6457,0012051100,00%747,52
AMX ELC 901 6115,007291100,00%269,69
Vickers 6 ton 2521,0032010,00%1580,16
TT-130M 92370,0064510,00%2372,05
GSOR 1010 FB 81433,009511100,00%1748,85
Krupp-Steyr Waffenträger 71619,0053610,00%1755,64
A7E3 3239,004521100,00%890,25
Churchill Crocodile 61016,006201100,00%1826,19

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 02/01/2021
Rütbe: Komutan
Katıldı: 02/01/2021
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 07/09/2020
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/05/2019
Ayrıldı: 07/07/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/04/2016
Ayrıldı: 22/05/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 09/12/2019
Ayrıldı: 11/05/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 06/08/2020
Ayrıldı: 06/09/2020
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 11/03/2016
Ayrıldı: 29/03/2016
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 06/04/2016
Ayrıldı: 19/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/06/2020
Ayrıldı: 31/07/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 09/07/2019
Ayrıldı: 23/09/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 12/05/2020
Ayrıldı: 25/06/2020
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 09/01/2016
Ayrıldı: 09/03/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 09/06/2015
Ayrıldı: 15/11/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 14/04/2015
Ayrıldı: 02/06/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 03/02/2014
Ayrıldı: 12/04/2015