speko1

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 21/04/2012

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar292080045
Ortalama Seviye6,600,000,008,58
Galibiyetler1366846,80%00,00%00,00%1942,22%
Yenilgiler1508251,64%00,00%00,00%2453,33%
Berabere4581,57%00,00%00,00%24,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar940332,19%00,00%00,00%1840,00%
İmha edilen Tanklar190360,6500,0000,00330,73
Yoketme Oranı0,960,000,001,22
Tespit edilen Tanklar148380,5100,0000,00130,29
Verilen Hasar639,430,000,001.110,96
Düşman üssü işgal puanı314261,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı155590,5300,0000,0090,20
Deneyim421,520,000,00492,91
WN7745,960,000,00697,97
WN8741,010,000,00922,63
Toplam
Savaşlar29208
Ortalama Seviye6,60
Galibiyetler1366846,80%
Yenilgiler1508251,64%
Berabere4581,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar940332,19%
İmha edilen Tanklar190360,65
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar148380,51
Verilen Hasar639,43
Düşman üssü işgal puanı314261,08
Üs savunma Puanı155590,53
Deneyim421,52
WN7745,96
WN8741,01
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar45
Ortalama Seviye8,58
Galibiyetler1942,22%
Yenilgiler2453,33%
Berabere24,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1840,00%
İmha edilen Tanklar330,73
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar130,29
Verilen Hasar1.110,96
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı90,20
Deneyim492,91
WN7697,97
WN8922,63
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar88000
Galibiyetler2528,41%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6371,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1517,05%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,2800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,340,000,000,00
Tespit edilen Tanklar770,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar276,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı820,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı440,5000,0000,0000,00
Deneyim173,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar88
Galibiyetler2528,41%
Yenilgiler6371,59%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1517,05%
İmha edilen Tanklar250,28
Yoketme Oranı0,34
Tespit edilen Tanklar770,88
Verilen Hasar276,63
Düşman üssü işgal puanı820,93
Üs savunma Puanı440,50
Deneyim173,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar61000
Galibiyetler1321,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4777,05%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1219,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,390,000,000,00
Tespit edilen Tanklar490,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar568,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı611,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1222,0000,0000,0000,00
Deneyim245,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar61
Galibiyetler1321,31%
Yenilgiler4777,05%
Berabere11,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar1219,67%
İmha edilen Tanklar190,31
Yoketme Oranı0,39
Tespit edilen Tanklar490,80
Verilen Hasar568,13
Düşman üssü işgal puanı611,00
Üs savunma Puanı1222,00
Deneyim245,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler216,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1083,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar216,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,600,000,000,00
Tespit edilen Tanklar90,7500,0000,0000,00
Verilen Hasar865,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı141,1700,0000,0000,00
Deneyim230,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler216,67%
Yenilgiler1083,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar216,67%
İmha edilen Tanklar60,50
Yoketme Oranı0,60
Tespit edilen Tanklar90,75
Verilen Hasar865,92
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı141,17
Deneyim230,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (351)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion 8984,36505202748,35%905,02
StuG III Ausf. G5467,08299123050,41%1069,16
Sherman VC Firefly 6537,6835773546,12%774,54
M18 Hellcat6466,7228671042,11%600,54
Panther7533,9434660944,33%646,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4303,1128045253,54%735,59
Tiger I7509,7339243745,08%440,50
Tiger II8620,2147540444,55%503,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5258,7422740450,00%519,45
VK 36.01 (H)6330,2030138250,00%399,89
Strv S1 81012,1953138148,29%930,78
Grille5428,9331737548,53%837,77
VK 75.01 (K) 8897,6956636046,94%867,60
UDES 03 Alt 3 91331,0566535645,51%1049,61
Black Prince7554,2451534148,39%573,19
T-34-856406,9031433043,94%579,79
Caernarvon8779,4550532542,46%706,02
Char Futur 4 91219,1550932440,43%840,42
Churchill VII6469,1833431948,90%687,77
Kampfpanzer 07 RH 8719,8456131542,54%667,49
ELC EVEN 90 8449,8049130548,85%715,83
T-437481,5936830145,51%580,96
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8805,6457529847,99%888,83
Churchill I5327,5124329541,69%492,42
SU-130PM 81084,9960027844,96%917,55
ShPTK-TVP 100 8901,2859227547,27%838,59
Prototipo Standard B91215,2461426943,87%896,37
Panzerjäger I2163,1717425948,65%521,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 8901,2663424549,80%857,26
Panther II8693,4052823750,21%802,37
Bisonte C45 8948,9366423050,87%863,42
Waffenträger auf Pz. IV91304,5364322150,68%951,71
Progetto M40 mod. 65101386,0459422040,91%889,73
Pz.Kpfw. III/IV5285,7030421546,51%640,98
GSOR 1008 81033,5958121443,46%831,16
VK 30.02 (D)7308,9827521341,78%208,50
H3 91264,6063021049,05%926,23
Lorraine 40 t 8827,5255120347,29%822,32
KV-15326,1726819451,55%522,59
IS-6 8992,0661619341,97%881,58
T14 5388,0331119042,63%622,33
T675309,8223118453,26%601,70
KV-856360,4627518339,89%347,32
IS-38853,2851118149,17%810,36
IS7639,5247617243,60%680,66
Pz.Kpfw. 35 (t)2136,4819517054,12%671,72
Matilda4229,0325217053,53%537,92
STG Guard 8800,6258616446,95%798,64
XM57 81221,6064516348,47%957,09
T-345215,0525616255,56%475,82
AMX 12 t6364,2534215843,04%820,66
AMX 13 757486,2541615554,84%914,87
E 759888,7558815442,86%556,34
Object 590 91120,5566115346,41%863,65
Super Hellcat 7639,7541115342,48%719,26
Charioteer Nomad 81056,9859415247,37%923,27
AT 25316,0328314955,70%661,07
Object 25791083,6869814946,31%859,46
Progetto M35 mod. 46 8932,5561514846,62%891,11
SU-85B4289,6522014753,06%684,18
Vz. 55101186,7659514634,93%557,63
Churchill III 5394,3342114455,56%746,88
P.44 Pantera8855,1652614147,52%903,06
Sturmpanzer II4243,8115713646,32%732,14
T25/27471,9228813539,26%407,25
Marder II3191,3416313246,97%432,98
M8A14207,2420312751,18%408,03
T-1506292,5234612643,65%236,75
Rinoceronte101330,6060412536,80%722,69
T-34-2G FT7712,1440612553,60%897,28
Pz.Kpfw. 38 (t)3151,0218512347,15%389,72
KJPZ TIII Jäger 91283,7661512346,34%878,84
T56 GMC3196,5920811849,15%554,86
Jagdpanzer IV6518,2742211543,48%727,19
P.43 bis6569,5337611441,23%901,54
Alecto4317,4524311451,75%869,40
TNH T Vz. 5191068,5872211353,10%855,23
Pz.Sfl. IVc5328,9230411243,75%533,91
T-284190,5416111141,44%352,45
Conqueror91017,5465310452,88%745,29
Krupp-Steyr Waffenträger 7733,7553610250,98%899,09
WZ-111-1G FT8903,6951310137,62%738,81
Hummel6514,633969947,47%600,63
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.470,581779644,79%45,98
45TP Habicha7759,675379351,61%864,19
Object Kust 81080,965599242,39%938,87
Škoda T 245250,042409148,35%535,02
Bat.-Châtillon 12 t8512,094469142,86%696,91
SU-76M4185,391738847,73%355,54
M-II-Y7658,575748646,51%647,63
TNH 105/10008772,895808444,05%684,81
Jagdpanther7557,984478445,24%565,30
GSOR 1010 FB 8817,215508441,67%699,43
AE Phase I 91042,246818444,05%728,48
Marder 38T4253,312348052,50%562,67
Object 705A101378,857237949,37%891,66
IS-3A 8916,597217954,43%847,06
Pz.Kpfw. II Luchs4148,461997643,42%333,58
Object 430U101066,475147630,26%538,30
AMX 105 AM mle. 474239,242037558,67%802,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3122,272547455,41%504,93
AMX Canon d'assaut 105 81037,165617432,43%834,23
Object 252U Defender 8889,295817341,10%720,42
BT-74109,942107161,97%331,67
A-20566,202437142,25%39,87
T3 HMC2169,771807145,07%645,90
VK 16.02 Leopard5129,842526950,72%256,13
Valentine AT4209,552016653,03%518,96
Object 780 101293,556236637,88%670,58
TS-54 8770,446426646,97%630,49
Cruiser Mk. IV4232,853456560,00%750,96
Heavy Tank No. VI 6552,233736543,08%746,13
E 509388,804256450,00%183,52
SU-76G FT4239,172186350,79%396,25
Škoda T 56 81165,817256347,62%912,58
Nashorn6402,503066241,94%447,08
60TP Lewandowskiego101384,616486140,98%734,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91263,487256051,67%1178,40
G.W. Panther7667,414255935,59%586,10
Sav m/434178,112115747,37%304,86
Jagdpanther II8658,564505754,39%541,38
Toro 91050,706955752,63%810,91
P.43 ter7677,584355547,27%860,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J497,851985552,73%119,54
Vz. 44-17832,326495349,06%968,86
Covenanter5146,532415349,06%298,24
IS-7101153,436405350,94%746,90
Object 43091027,626475356,60%851,75
SMV CC-64 Vipera 8838,714985234,62%581,74
Felice 91023,575995145,10%744,49
AMX ELC bis5308,373235147,06%919,35
TL-7 9854,086225150,98%566,17
FV226 Contradictious 8976,066615046,00%724,12
40TP Habicha6506,184574948,98%805,57
DZT-159 91065,046744948,98%805,70
M15/423194,922214852,08%486,52
SDP wz 66 Grom 8847,136004843,75%649,13
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3222,112974742,55%415,12
SU-855317,852404654,35%643,09
Type 1 Chi-He4147,172124654,35%311,97
K-91-PT 9980,376104645,65%721,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3120,602604551,11%245,33
M47 Iron Arnie 8762,735644537,78%542,31
Patton the Tank 9822,766064553,33%677,71
ST vz. 394151,342004454,55%368,06
Cromwell6502,054604456,82%910,23
Vickers Medium Mk. III386,021114438,64%69,37
Ikv 1035186,321884434,09%158,84
M2 Medium Tank3142,341624445,45%336,97
Grille 15101183,304994436,36%555,69
T-50-2 6286,203594459,09%712,77
Leichttraktor152,721144334,88%2,08
E 100101177,796804351,16%777,42
CS-52 LIS 8878,816064353,49%888,43
P.435517,693004252,38%1369,26
WZ-113G FT101289,714994230,95%551,74
E 65 Zwilling 81007,556464235,71%659,10
Pz.Kpfw. II280,331764045,00%123,24
M446511,204834047,50%682,88
M3 Lee4106,561423938,46%103,39
M75221,872383948,72%610,33
SDP 58 Kilana8899,215113943,59%745,84
T-463154,711663847,37%516,83
T-448394,743723821,05%211,43
Type 2597 Chi-Ha3177,052403855,26%609,51
WZ-131G FT6386,744143857,89%551,29
StuG III Ausf. B4227,952013852,63%457,89
O-I Experimental5221,572843754,05%279,53
Object 777 Version II 91165,226843743,24%884,07
P26/404194,331903641,67%291,34
Strv 746442,694333647,22%647,14
Konštrukta T-34/1007614,255033644,44%759,70
M-III-Y8922,117203655,56%1047,53
Object 274a 8884,516703551,43%970,42
Cruiser Mk. III3155,261833441,18%564,72
T216151,322603452,94%266,71
Type 97 Chi-Ha3144,881853351,52%368,76
Pawlack Tank6703,315323243,75%927,71
Renault FT 75 BS296,231073141,94%361,89
Ikv 65 Alt II6609,903353135,48%933,58
VK 30.01 (D)6487,034063151,61%756,19
Vz. 68 Squall 8597,235463145,16%814,63
Pz.Kpfw. II Ausf. G3179,902533053,33%641,88
T71 DA7484,135373046,67%808,72
BT-2298,281322931,03%237,58
Hotchkiss H352111,481602941,38%273,80
Lorraine 39L AM3150,241412948,28%351,89
Renault UE 573135,831622948,28%263,89
Predatore 91299,795712920,69%768,02
Lago4268,292212842,86%672,10
M-V-Y101212,506442842,86%647,02
Matilda Black Prince 5598,045512842,86%1472,49
AMX 40459,962042740,74%20,99
UDES 15/16101389,745602729,63%763,50
Super Conqueror10780,484042729,63%248,33
Rhm.-Borsig Waffenträger8834,375312751,85%696,73
M56 Scorpion 7734,265012740,74%797,07
LT vz. 38397,581672650,00%244,69
WZ-111G FT91229,426732650,00%910,93
T1E6 2101,381772657,69%412,11
T1 Cunningham1100,201502540,00%381,64
SDP 57 Gowika7960,965362536,00%1056,41
T-703260,684032576,00%1221,19
GSOR the TANK 9903,285032528,00%567,40
T-832 8881,005932540,00%596,69
Type 98 Ke-Ni3150,081912458,33%559,72
M3G FT3220,172662454,17%573,78
Sturer Emil7490,793342458,33%605,00
Panhard AMD 178B6215,712152429,17%344,77
Ikv 723211,361942250,00%557,44
Type 95 Heavy4180,452812231,82%366,62
Windhund 81179,275192236,36%995,68
M24E2 Super Chaffee 6443,324802259,09%1193,22
Löwe 8848,555182259,09%828,78
WZ-114 91026,646322240,91%747,91
Nergal 8841,006012245,45%694,83
Crusader697,332342138,10%1,19
UDES 14 Alt 58556,385302142,86%394,06
Chi-To SP7885,485522142,86%793,85
Centurion Mk. 7/191451,556402045,00%1163,90
Somua S353173,501902050,00%318,08
122 TM 8905,456392065,00%967,92
Ho-Ri 310978,057181968,42%644,68
Crusader 5.5-in. SP7626,266151957,89%880,57
IS-2 shielded 7755,054801947,37%721,53
GSR 3301 Setter7160,213961947,37%145,24
SFAC 105 8920,954421957,89%782,39
Škoda T 256295,783231838,89%267,30
AT-12151,391381827,78%402,59
Type 5 Ka-Ri 8964,504561822,22%602,08
Char de transition 6888,786121844,44%1241,61
Semovente M415262,062541752,94%421,41
Mitsu 1085429,123761735,29%522,92
Leo7737,385811650,00%996,60
M2 Light286,312271643,75%128,10
Type 91 Heavy3170,001331625,00%338,28
M10 RBFM 5503,004741668,75%995,50
Fantôme 9970,755031637,50%612,47
M3 Stuart3137,732211546,67%378,40
Strv m/425476,133311560,00%1420,93
10TP376,201401546,67%96,26
60G FT5340,202291526,67%454,41
Durchbruchswagen 24118,132071553,33%178,00
14TP4247,211851435,71%685,76
M5A1 Stuart4187,572221428,57%448,63
UDES 169987,295531435,71%612,74
FV215b (183) 10676,005351435,71%180,62
KV-26418,073851435,71%401,58
Pz.Sfl. IC 4307,293191435,71%656,20
Chi-Ni241,001161369,23%251,22
T-262157,691841346,15%730,81
T-602119,231811338,46%293,29
KV-1SA 5529,315071346,15%881,38
AT 15A 7640,153661323,08%620,99
StuG IV 5455,464241361,54%1291,42
M5 Stuart4169,752211266,67%461,36
Pz.Sfl. IVb4180,751951266,67%586,36
KV-1S6250,502211250,00%256,76
Kunze Panzer 91061,006321250,00%770,05
T-29 3197,081841233,33%410,70
VK 30.01 (H)5487,002761163,64%1187,55
Sturmpanzer I Bison357,36851136,36%0,00
T1 Heavy5267,823581145,45%315,46
Renault FT AC2139,911281163,64%536,06
Pz.Kpfw. VII101425,736951136,36%763,38
Vickers Medium Mk. II275,701051050,00%193,81
Vickers Mk. E Type B2108,401471040,00%250,18
Bishop5438,903161040,00%693,24
Pz.Kpfw. I260,001361030,00%0,00
Tiger-Maus 9838,807421060,00%620,27
M4A3(76)W Sherman 6580,604511020,00%780,58
KV-220-2 5808,908321040,00%1410,38
50TP prototyp 8807,22669955,56%760,93
25TP KSUST II5453,44432966,67%1265,88
O-I6747,00540933,33%1160,21
Pz.Kpfw. T 25 5271,11248944,44%481,06
Fiat 3000190,38114837,50%213,59
Pvlvv fm/42223,7589862,50%261,00
M7 Priest3156,38145850,00%304,29
Bat.-Châtillon 25 t101434,38345825,00%837,32
SARL 424102,75106825,00%45,01
T-34 shielded 5691,88552825,00%1871,13
Turtle Mk. I 8935,25585837,50%600,95
43 M. Toldi III 322,38121862,50%261,00
Strv m/40L3139,29159757,14%384,33
MS-1128,0086742,86%15,74
Cruiser Mk. I187,29130714,29%191,49
AT 86257,5718270,00%165,15
Somua SAu 40469,14142742,86%37,72
T-62A10917,86441714,29%412,38
Vickers Medium Mk. I187,83215650,00%316,20
Type 95 Ha-Go287,83143683,33%399,82
BDR G1 B5299,83260666,67%564,97
SDP 40 Zadymka5463,50288633,33%664,93
Cruiser Mk. II2260,17217650,00%1124,68
Loyd Gun Carriage288,0079616,67%318,70
Gabler’s Destroyer 5499,50498650,00%1303,24
M-VI-Y9516,17474633,33%170,81
KV-5 8475,33435616,67%210,17
Strv m/382102,00187580,00%452,08
TKS z n.k.m. 20 mm 277,60105540,00%155,94
Stuart I-IV3249,00283540,00%976,34
Grant430,20114540,00%14,00
Type 97 Te-Ke 2139,80200560,00%681,79
Progetto C50 mod. 669860,20581540,00%522,78
Semovente M43 Bassotto6259,80240520,00%108,84
Wespe394,40175540,00%90,39
AMX 38321,20196580,00%261,00
Ares 758807,40542540,00%682,74
T-116 3111,60157520,00%207,34
Rheinmetall Skorpion G 81324,60298520,00%1194,10
T7 Combat Car 285,40179560,00%364,29
LT vz. 35287,50116425,00%147,14
Progetto CC55 mod. 548279,50370425,00%3,10
SU-18281,00131475,00%476,83
Universal Carrier 2-pdr253,0071425,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5212,00336450,00%304,19
LTP 396,25155425,00%194,88
T26E5 Patriot 8652,50671450,00%572,30
D2347,00140333,33%3,10
Renault NC-31173,67103333,33%135,02
D1250,00116366,67%233,93
Sexton II352,331733100,00%261,00
Centurion Action X10445,67542333,33%40,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8943,67483333,33%847,69
AMX ELC 901 6800,00682366,67%2476,30
T26E5 8657,00647366,67%689,99
Renault FT114,50922100,00%261,00
M14/412125,501922100,00%481,03
4TP1150,002692100,00%850,29
7TP278,001892100,00%282,40
53TP Markowskiego80,0017320,00%0,00
Panzerwagen 39 3267,00354250,00%1208,05
Black Prince II 7376,0031920,00%179,18
IT-3 4632,00789250,00%2170,36
MKA 282,007220,00%31,11
Caliban 8222,5035420,00%3,10
Valiant 51183,50859250,00%2603,40
Kolohousenka1211,001791100,00%1172,48
T-26G FT2324,003981100,00%1153,44
VK 45.02 (P) Ausf. B90,0017910,00%0,00
BZ-5870,0021610,00%0,00
Tiger (P)71327,0057810,00%1638,98
G.Pz. Mk. VI (e)211,001421100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6117,003901100,00%261,00
T3E2 Medium Tank 3176,0017610,00%432,24
Object 283 9745,0029010,00%389,06
Light Mk. VIC 2106,002591100,00%571,79
FCM 2C 3449,0038310,00%1026,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001961100,00%261,00
SU-100I 5306,0022510,00%262,46

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 21/04/2012
Rütbe: Er
Katıldı: 21/04/2012
Ayrıldı: 24/12/2024