sonkral64

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 12/04/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21622039169
Ortalama Seviye7,820,009,649,70
Galibiyetler1066949,34%00,00%1948,72%7644,97%
Yenilgiler1077549,83%00,00%1846,15%9053,25%
Berabere1780,82%00,00%25,13%31,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar547625,33%00,00%1230,77%4526,63%
İmha edilen Tanklar153280,7100,00280,721200,71
Yoketme Oranı0,950,001,040,97
Tespit edilen Tanklar173320,8000,00360,921100,65
Verilen Hasar1.078,110,001.524,511.575,71
Düşman üssü işgal puanı87540,4000,00120,31120,07
Üs savunma Puanı87770,4100,0000,00140,08
Deneyim498,120,00735,72665,36
WN7937,770,00882,90800,58
WN81169,180,001222,901204,65
Toplam
Savaşlar21622
Ortalama Seviye7,82
Galibiyetler1066949,34%
Yenilgiler1077549,83%
Berabere1780,82%
Hayatta Kalınan Savaşlar547625,33%
İmha edilen Tanklar153280,71
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar173320,80
Verilen Hasar1.078,11
Düşman üssü işgal puanı87540,40
Üs savunma Puanı87770,41
Deneyim498,12
WN7937,77
WN81169,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar39
Ortalama Seviye9,64
Galibiyetler1948,72%
Yenilgiler1846,15%
Berabere25,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1230,77%
İmha edilen Tanklar280,72
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar360,92
Verilen Hasar1.524,51
Düşman üssü işgal puanı120,31
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim735,72
WN7882,90
WN81222,90
Son 30 gün
Savaşlar169
Ortalama Seviye9,70
Galibiyetler7644,97%
Yenilgiler9053,25%
Berabere31,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar4526,63%
İmha edilen Tanklar1200,71
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar1100,65
Verilen Hasar1.575,71
Düşman üssü işgal puanı120,07
Üs savunma Puanı140,08
Deneyim665,36
WN7800,58
WN81204,65
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler225,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler675,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar182,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar604,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı364,5000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı465,7500,0000,0000,00
Deneyim373,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler225,00%
Yenilgiler675,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar225,00%
İmha edilen Tanklar30,38
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar182,25
Verilen Hasar604,50
Düşman üssü işgal puanı364,50
Üs savunma Puanı465,75
Deneyim373,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar70000
Galibiyetler3955,71%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3144,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1825,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar400,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar580,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar886,860,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı530,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3484,9700,0000,0000,00
Deneyim539,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar70
Galibiyetler3955,71%
Yenilgiler3144,29%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1825,71%
İmha edilen Tanklar400,57
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar580,83
Verilen Hasar886,86
Düşman üssü işgal puanı530,76
Üs savunma Puanı3484,97
Deneyim539,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar346000
Galibiyetler15845,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17049,13%00,00%00,00%00,00%
Berabere185,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13639,31%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2110,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2710,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.246,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4291,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1670,4800,0000,0000,00
Deneyim474,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar346
Galibiyetler15845,66%
Yenilgiler17049,13%
Berabere185,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar13639,31%
İmha edilen Tanklar2110,61
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar2710,78
Verilen Hasar1.246,00
Düşman üssü işgal puanı4291,24
Üs savunma Puanı1670,48
Deneyim474,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler866,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler433,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar151,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.869,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim957,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler866,67%
Yenilgiler433,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar650,00%
İmha edilen Tanklar151,25
Yoketme Oranı2,50
Tespit edilen Tanklar70,58
Verilen Hasar1.869,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim957,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (145)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M4A3E8 Sherman6631,19451230652,73%1286,05
FV215b 101679,24544124746,51%1318,27
KV-26758,98452111651,08%1363,11
M40/M4381137,82513100451,79%1284,50
Jagdpanther II8979,1341081046,17%879,08
T92 HMC101415,7059377348,38%1123,42
Jagdpanzer E 100101824,7255077052,60%1330,25
Super Conqueror101917,8870565448,32%1435,41
60TP Lewandowskiego101999,1766856950,26%1509,96
AMX 12 t6367,8135954749,36%897,89
Conqueror91229,7145953646,46%985,91
Grille 15101902,6660450649,41%1311,58
M48A5 Patton101670,4463249450,40%1277,79
Caernarvon8737,4041046446,55%660,66
T26E4 SuperPershing 8942,1059545245,80%1074,79
FV3046546,6832734850,86%927,42
Progetto M35 mod. 46 81163,9054631950,47%1341,23
TS-5 81430,5064031649,68%1566,74
M127700,0132329748,48%794,30
Black Prince7442,2434727946,24%402,91
Jagdtiger91607,8654827650,00%1388,72
IS-381182,7656527550,55%1362,03
FV215b (183) 101742,9569825851,94%1240,55
Churchill VII6310,2626823245,69%334,34
Jagdpanther7628,6034322648,67%769,44
Hirschkäfer112206,9072922349,33%1551,21
Object 430U101714,9862021444,86%1375,52
M46 Patton91294,0949121245,75%1152,01
Emil II91860,8773020452,94%1778,35
T1 Heavy5358,6028219441,24%528,06
T-4481057,0764517451,15%1401,94
M446457,6127117441,95%614,24
Panhard EBR 10510773,5765316747,31%763,14
IS7880,5946816059,38%1227,12
M415310,0219215940,88%290,86
Bishop5453,5928315846,84%932,57
T-50-2 6306,0937015549,68%701,09
Jagdpanzer IV6300,4225415149,67%369,53
Char Futur 4 91535,6873515053,33%1329,76
StuG III Ausf. G5164,5619313948,20%183,04
M26 Pershing8869,6146913552,59%984,40
T207775,9149613354,89%1228,93
SU-14-28804,1148313244,70%649,17
T-34-85M 6660,9144912855,47%1144,83
Churchill I5259,6731412546,40%340,78
M4A1 Sherman5263,6827011957,14%624,22
M36 Jackson6667,0741711563,48%1215,96
TVP T 50/51101501,4365310844,44%1055,64
Ikv 1035294,4225510850,93%613,96
212A91227,4463910745,79%945,19
Waffenträger auf Pz. IV91600,4155410650,00%1267,72
Object 43091593,868029949,49%1437,89
Emil I81347,487369749,48%1470,19
AMX ELC bis5180,422379546,32%408,35
Škoda T 5091448,017079450,00%1228,05
SU-1018835,455709341,94%773,94
T28 Concept 7960,615188852,27%1405,82
NC 70 Błyskawica101658,777598651,16%1097,90
KV-15491,613768454,76%988,21
KV-856426,133048342,17%481,97
S-517708,414398143,21%656,67
Object 268 Version 4101989,607447740,26%1282,93
50TP Tyszkiewicza91764,478387660,53%1756,32
GSOR 1006 Scheme 791264,546717642,11%982,43
53TP Markowskiego81094,464607145,07%1123,88
BZ-75101614,507486848,53%1047,39
FV601 Saladin81236,247796346,03%1474,08
Chrysler K GF 81199,746966251,61%1331,33
M3 Lee4250,122476058,33%872,44
M374175,231656045,00%385,31
AMX 404131,401955242,31%278,33
Object 26391337,618325160,78%1177,46
Birch Gun4200,541865048,00%577,61
Strv m/425324,703114650,00%772,25
KV-1S6401,963254546,67%554,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4220,583354358,14%516,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81082,315954247,62%945,28
Super Hellcat 7849,024964151,22%1221,98
STB-1101913,007343946,15%1290,46
Object 261101435,556673839,47%995,99
AMX 50 Foch (155) 101436,297123855,26%1001,94
Matilda4151,093393557,14%315,22
M53/M5591021,166093250,00%889,46
14TP4115,231773141,94%170,74
Leo7700,543632842,86%875,17
Cruiser Mk. IV497,181982853,57%160,29
M7 Priest3121,521772536,00%70,19
Sturer Emil7825,655632050,00%950,07
Staghound Mk. III61007,756802030,00%2012,78
Vickers Medium Mk. III3112,682211931,58%185,12
Stuart I-IV365,062301758,82%160,09
M2 Medium Tank380,651301747,06%93,31
Marder II3181,532551747,06%409,06
LTP 3118,292321758,82%459,06
Concept No. 5101716,816071625,00%978,40
40TP Habicha6196,672111533,33%64,29
Sexton II3142,071541560,00%529,14
Lorraine 155 mle. 507432,004341540,00%305,64
Windhund 8831,934071450,00%679,45
FSV Scheme A71629,6711891283,33%3068,53
SU-76M423,301121030,00%0,00
T-26281,0075911,11%150,29
LT vz. 35268,25146850,00%141,43
Cruiser Mk. III3219,13328875,00%1179,89
Loyd Gun Carriage267,0093825,00%173,50
Pz.Sfl. IVb4150,50144850,00%302,70
Type 5 Ka-Ri 81424,88550825,00%1087,19
T7 Combat Car 269,38240862,50%307,75
StuG IV 5171,75188837,50%121,36
T1 HMC2128,29189742,86%536,97
Panzerjäger I281,43177728,57%54,92
AMX 383104,14298785,71%340,90
M10 RBFM 5328,14391785,71%667,74
VK 168.01 Mauerbrecher 8881,33580633,33%806,20
Bretagne Panther 6981,33761650,00%2143,18
Strv m/38271,60142540,00%43,50
M22137,80219540,00%425,66
Strv m/40L3140,60204520,00%253,58
Sav m/434123,60116540,00%65,07
MS-1158,00104520,00%45,48
AMX 13 F3 AM6443,00255540,00%424,74
Tetrarch 2364,80507580,00%2689,87
Ikv 72393,002084100,00%262,47
Renault R352130,75255425,00%384,80
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6560,25555450,00%1307,90
Löwe 8548,2537240,00%294,41
Panther/M10 7755,00494425,00%838,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2384,6731130,00%2497,49
Pvlvv fm/42271,00170366,67%279,93
AT-120,334130,00%0,00
Tiger 131 61092,67458333,33%1790,18
Strv 81 8635,67486333,33%460,60
Vickers Medium Mk. I125,001912100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II2106,503632100,00%542,14
T1 Cunningham130,00138250,00%75,29
Grant40,00151250,00%105,41
Leichttraktor1107,00292250,00%368,28
T2 Medium Tank2109,502172100,00%628,78
Vz. 60S Dravec 10809,50737250,00%351,84
T-45 2179,003582100,00%930,81
M24E2 Super Chaffee 6296,0022120,00%463,87
Kolohousenka10,00911100,00%261,00
Strv fm/211228,004251100,00%1721,16
Renault FT10,001501100,00%261,00
T-29 398,001831100,00%318,15

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 12/04/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 25/03/2017
Ayrıldı: 10/06/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 06/02/2017
Ayrıldı: 12/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/09/2019
Ayrıldı: 28/12/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/07/2017
Ayrıldı: 21/01/2018
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 11/02/2019
Ayrıldı: 27/09/2019
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 02/01/2020
Ayrıldı: 22/07/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 16/08/2020
Ayrıldı: 01/09/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 02/12/2020
Ayrıldı: 07/01/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/02/2019
Ayrıldı: 08/02/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/01/2021
Ayrıldı: 31/03/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/09/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/04/2016
Ayrıldı: 16/06/2016