smug

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/09/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11890000
Ortalama Seviye7,080,000,000,00
Galibiyetler586349,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler590549,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere1221,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar191916,14%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar71120,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,710,000,000,00
Tespit edilen Tanklar140991,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar806,890,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı94930,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı25900,2200,0000,0000,00
Deneyim522,700,000,000,00
WN7862,170,000,000,00
WN8947,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar11890
Ortalama Seviye7,08
Galibiyetler586349,31%
Yenilgiler590549,66%
Berabere1221,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar191916,14%
İmha edilen Tanklar71120,60
Yoketme Oranı0,71
Tespit edilen Tanklar140991,19
Verilen Hasar806,89
Düşman üssü işgal puanı94930,80
Üs savunma Puanı25900,22
Deneyim522,70
WN7862,17
WN8947,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler433,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler866,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.368,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim391,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler433,33%
Yenilgiler866,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18,33%
İmha edilen Tanklar50,42
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar70,58
Verilen Hasar1.368,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim391,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.146,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.426,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.146,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.426,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler133,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar940,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim921,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar20,67
Verilen Hasar940,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim921,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar228000
Galibiyetler9642,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12655,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere62,63%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7332,02%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1290,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2401,0500,0000,0000,00
Verilen Hasar916,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4932,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3741,6400,0000,0000,00
Deneyim545,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar228
Galibiyetler9642,11%
Yenilgiler12655,26%
Berabere62,63%
Hayatta Kalınan Savaşlar7332,02%
İmha edilen Tanklar1290,57
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar2401,05
Verilen Hasar916,13
Düşman üssü işgal puanı4932,16
Üs savunma Puanı3741,64
Deneyim545,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar65000
Galibiyetler2741,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3858,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1218,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar420,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,790,000,000,00
Tespit edilen Tanklar640,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar861,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı170,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı70,1100,0000,0000,00
Deneyim436,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar65
Galibiyetler2741,54%
Yenilgiler3858,46%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1218,46%
İmha edilen Tanklar420,65
Yoketme Oranı0,79
Tespit edilen Tanklar640,98
Verilen Hasar861,23
Düşman üssü işgal puanı170,26
Üs savunma Puanı70,11
Deneyim436,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (205)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-7101854,8573548851,23%1462,62
T34 81035,3765040446,78%1080,62
T-1091189,9768440349,88%1030,05
AMX 13 909500,4752839048,72%558,34
IS-38906,2360629348,81%913,23
M40/M4381169,6958426554,72%1297,03
AMX 50 12091497,6774825853,88%1423,24
AMX 50 10081157,8466125745,91%1230,88
SU-100Y 6716,4056025351,38%1208,97
IS7764,2840422748,02%968,00
KV-856557,4734922751,10%919,79
E 7591245,5163722347,09%1002,20
Object 70491857,2378121854,13%1605,89
Rhm.-Borsig Waffenträger81362,3667121551,16%1377,24
ISU-15281402,1564421360,09%1649,49
Waffenträger auf Pz. IV9774,5352619350,26%495,50
T28 Prototype81058,6060819046,32%1024,26
AMX 50 B101358,7660616147,83%881,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5218,9524815444,16%370,23
BDR G1 B5447,5229715145,70%764,76
M10391077,3460815144,37%837,76
T3281161,0870414553,79%1344,48
SU-1527906,8257314249,30%1244,45
KV-15439,2432813640,44%779,06
Crusader6188,5122813351,13%392,53
Cromwell6446,1849113145,04%706,90
Bat.-Châtillon 25 t AP9615,4455312843,75%358,21
M446729,0950612453,23%1269,99
Comet7622,9451712348,78%895,60
T3091030,5457511637,93%575,09
T2971055,6773811657,76%1387,15
Churchill VII6442,5240711647,41%657,92
M127943,5456411256,25%1351,57
M18 Hellcat6442,2248711258,93%698,68
AMX 13 757415,4357011048,18%684,31
ARL 446598,6354310757,01%1050,94
IS-6 81016,3471610649,06%1022,91
Tiger II81306,5083410362,14%1651,03
AMX 12 t6246,5746310360,19%580,59
T25/27779,2857210250,00%1021,14
E 100101357,526739642,71%788,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,122099348,39%280,92
T288841,005339241,30%646,20
Churchill I5447,643569053,33%924,75
Sturer Emil7584,194118839,77%594,42
T1 Heavy5525,994698747,13%1078,87
Black Prince7833,927328654,65%1101,71
Covenanter5116,272168258,54%285,06
VK 100.01 (P)8857,965968037,50%675,32
SU-1006641,624857846,15%1009,37
SU-855331,453657550,67%635,50
Jagdtiger9671,815367444,59%318,25
B14162,232067147,89%275,54
M66640,005487041,43%897,58
M10 Wolverine5435,513897051,43%963,57
T-284210,462106955,07%569,66
M415518,993516749,25%836,20
T1 Cunningham1167,793606657,58%1113,72
AT 86599,685546540,00%958,59
VK 36.01 (H)6493,924946443,75%686,02
VK 30.01 (P)6475,424496446,88%676,60
Centurion Mk. I8504,164566339,68%360,70
FV215b (183) 10869,905846344,44%412,68
M53/M559566,624376341,27%286,93
KV-26548,954906147,54%777,19
Object 268101628,076185843,10%1004,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4196,701875740,35%273,43
Type 4 Chi-To6606,874765556,36%1130,77
AT 77924,876125554,55%1172,54
AMX ELC bis5121,963625042,00%148,81
SMV CC-64 Vipera 8701,845855052,00%553,83
Type 3 Chi-Nu5358,223844940,82%816,73
T404267,022074845,83%515,80
Caernarvon8806,916204748,94%720,35
Tiger (P)7704,535214740,43%641,21
AMX M4 mle. 49 8550,045524645,65%416,48
Tiger I71074,107014156,10%1416,57
AT 25479,446024163,41%1309,87
Jagdpanther II8986,656014065,00%1034,25
A-20568,411583941,03%28,39
SU-85B4250,183283961,54%604,22
T959926,286393946,15%532,08
AMX 13 F3 AM6524,893403740,54%579,99
BT-74113,341513551,43%254,15
StuG III Ausf. G5349,743553557,14%763,98
VK 30.01 (H)5654,896333551,43%1800,37
Valentine3185,942373560,00%644,45
Achilles6493,374143531,43%571,75
M-IV-Y 8865,917063461,76%898,38
Pz.Kpfw. III/IV5303,454343357,58%825,32
AMX M4 mle. 457684,125743351,52%774,26
Somua SAu 404240,733373351,52%573,26
S35 CA5461,244313357,58%1006,55
M3 Lee4225,812133253,13%704,38
T-46371,351303148,39%108,43
AT 158727,186292857,14%676,21
D23142,481932759,26%480,20
SU-76M4166,961732748,15%301,54
Cruiser Mk. II2115,441442740,74%285,84
Cruiser Mk. IV487,441682755,56%140,07
VK 30.02 (M)6411,114392740,74%461,51
T56 GMC3113,711372445,83%170,76
Sturmpanzer I Bison378,00962339,13%7,74
AMX 404176,482762334,78%425,00
Bat.-Châtillon 12 t8287,784432365,22%457,20
Mäuschen9984,876532356,52%752,09
T-345337,773842236,36%714,44
T216130,233432250,00%173,18
BT-22125,331402142,86%389,05
Type 1 Chi-He4215,242672138,10%413,39
T26E4 SuperPershing 8767,624492147,62%728,12
AMX 65 t8455,434102128,57%193,79
Super Hellcat 7611,715182152,38%767,20
Pz.Kpfw. 38 (t)367,851692050,00%82,06
M2 Medium Tank3118,301762055,00%324,80
Alecto4330,904412060,00%968,53
VK 28.016313,553052020,00%567,24
Cruiser Mk. I180,26981926,32%149,33
M75237,264301952,63%701,62
T110E4101855,427011942,11%1111,25
M5 Stuart4117,333891855,56%216,59
Panther7547,655711747,06%688,05
KV-37809,415691741,18%743,97
KV-48742,355221741,18%620,33
Jagdpanzer IV6530,504721643,75%787,37
SU-263151,691801650,00%302,02
VK 45.02 (P) Ausf. A8772,885481637,50%587,97
SU-18268,73731533,33%132,26
Pz.Kpfw. II Luchs4235,793061471,43%866,88
T3 HMC2171,212581450,00%641,43
Cruiser Mk. III3107,431941457,14%405,62
M-III-Y8696,145261428,57%446,57
ST-II101174,867821457,14%785,85
T2 Medium Tank2188,542761346,15%1012,89
T-1506110,003581361,54%209,57
M-II-Y7915,546671353,85%1268,12
Pz.Kpfw. 35 (t)280,671411250,00%242,08
Type 97 Chi-Ha3128,502281250,00%260,12
SDP 58 Kilana8843,924821233,33%591,83
Renault UE 573104,001721225,00%63,27
Type 4 Ju-To7578,675181250,00%537,66
Pz.Sfl. IVc5408,553991145,45%795,13
AMX 13 10510597,825301145,45%416,45
Valentine AT4117,402121050,00%150,41
TKS z n.k.m. 20 mm 285,67254966,67%448,09
M2 Light2113,56325977,78%477,26
Type 2597 Chi-Ha3128,00304955,56%363,08
Grille 15101309,78641944,44%751,93
T1E6 233,44106922,22%2,37
VK 16.02 Leopard5290,13529887,50%976,72
Marder II3201,50393875,00%718,48
T7 Combat Car 258,13107850,00%123,31
VK 30.02 (D)7423,00445742,86%372,32
T-262148,43189771,43%825,13
Sturmpanzer II4176,00171742,86%343,41
AMX 383127,57185742,86%220,71
Renault FT AC276,43101742,86%50,05
T110E5101606,43774742,86%1118,41
ARL V396573,43410728,57%924,70
Durchbruchswagen 24377,71632771,43%1321,86
T-703237,29266757,14%985,71
M3 Stuart3229,83394650,00%893,33
Chi-Ni2110,50182633,33%310,23
D1289,17160666,67%392,06
M5A1 Stuart489,50254650,00%124,86
Type T-345161,83301650,00%247,78
VK 20.01 (D)4153,004006100,00%481,96
Object 268 Version V 101352,00444616,67%605,19
Hummel6447,40310520,00%373,85
Sexton II3127,80242560,00%478,59
Pawlack Tank6523,40594560,00%771,45
Vickers Medium Mk. I162,75148450,00%154,00
Renault FT174,7567425,00%167,47
Type 5 Chi-Ri7550,00625450,00%662,68
P26/404301,75336425,00%680,86
Pz.Kpfw. II2331,25702475,00%1914,56
M374425,00291425,00%1414,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,50277475,00%261,00
SDP 44 Burza6717,00424425,00%975,45
Tiger-Maus 9555,50619475,00%404,54
M24E2 Super Chaffee 6442,50410425,00%924,55
CS-52 LIS 8727,75578450,00%601,42
Leichttraktor179,678530,00%132,08
Type 97 Te-Ke 2120,67160333,33%340,11
Pz.Kpfw. II Ausf. G3233,67423366,67%948,31
FV230 Canopener101398,3341830,00%586,97
LT vz. 383470,0042520,00%2245,57
Renault FT 75 BS249,001572100,00%272,12
4TP141,5011720,00%0,00
Renault NC-31126,501820,00%0,00
Pvlvv fm/422132,50136250,00%407,12
MS-11170,50201250,00%798,29
M7 Priest372,5073250,00%148,02
T-602108,502322100,00%515,41
T-50-2 6110,00332250,00%114,92
LTP 388,506620,00%132,90
Fiat 300010,001910,00%0,00
Renault Otsu148,003071100,00%261,00
Hotchkiss H352161,003411100,00%885,34
T1 HMC230,002410,00%0,00
Vickers Mk. E Type B250,001151100,00%261,00
SU-54133,0010310,00%33,96
Type 3 Ju-Nu6980,0035610,00%1038,07
Universal Carrier 2-pdr277,001981100,00%321,38
KV-1SA 5984,0010801100,00%2475,59

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/09/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 01/04/2024
Ayrıldı: 26/07/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/11/2014
Ayrıldı: 03/02/2015
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 06/02/2015
Ayrıldı: 13/10/2015
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 23/05/2016
Ayrıldı: 16/01/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 14/09/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/08/2014