| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T34 | 8 | 1278,49 | 582 | 3972 | 49,35% | 1560,57 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1715,88 | 503 | 2656 | 45,82% | 1222,28 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1235,07 | 516 | 2154 | 49,63% | 1329,28 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1936,81 | 501 | 1427 | 46,60% | 1463,36 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1851,48 | 532 | 1386 | 46,54% | 1580,85 | |||||
| IS-3 | 8 | 1104,02 | 512 | 1271 | 46,89% | 1208,42 | |||||
| E 100 | 10 | 1926,12 | 583 | 1237 | 51,33% | 1639,43 | |||||
| IS-7 | 10 | 1825,76 | 586 | 1168 | 49,74% | 1509,51 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2169,05 | 515 | 1129 | 49,87% | 1581,88 | |||||
| Object 140 | 10 | 1765,62 | 564 | 1077 | 48,84% | 1542,88 | |||||
| T25 Pilot Number 1 | 8 | 1031,17 | 664 | 981 | 51,78% | 1391,44 | |||||
| Object 277 | 10 | 1873,61 | 653 | 914 | 51,31% | 1524,07 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1736,15 | 714 | 869 | 51,55% | 1440,91 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2071,42 | 625 | 693 | 52,81% | 1710,50 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1863,72 | 538 | 666 | 50,60% | 1335,54 | |||||
| T49 | 9 | 1031,96 | 536 | 602 | 51,33% | 1471,39 | |||||
| E 75 | 9 | 1557,95 | 620 | 598 | 53,01% | 1544,13 | |||||
| IS | 7 | 673,48 | 386 | 596 | 51,01% | 800,69 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 1011,38 | 553 | 578 | 47,40% | 1024,23 | |||||
| T-10 | 9 | 1175,56 | 512 | 541 | 49,35% | 1080,35 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 832,77 | 376 | 504 | 46,03% | 830,37 | |||||
| KV-85 | 6 | 605,18 | 360 | 501 | 50,10% | 981,92 | |||||
| Tiger I | 7 | 763,51 | 436 | 453 | 49,01% | 906,95 | |||||
| IS-4 | 10 | 1987,63 | 545 | 451 | 47,23% | 1565,77 | |||||
| STB-1 | 10 | 1792,44 | 718 | 400 | 45,50% | 1361,67 | |||||
| ST-I | 9 | 1613,55 | 630 | 387 | 57,11% | 1657,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 103,29 | 196 | 376 | 45,74% | 475,56 | |||||
| Tiger II | 8 | 1045,49 | 560 | 364 | 51,10% | 1161,35 | |||||
| T54E1 | 9 | 1680,56 | 568 | 355 | 46,48% | 1579,00 | |||||
| T-150 | 6 | 571,59 | 408 | 350 | 54,00% | 941,80 | |||||
| KV-1 | 5 | 400,68 | 310 | 350 | 48,57% | 733,08 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 792,79 | 345 | 335 | 45,97% | 904,09 | |||||
| T-54 | 9 | 1314,12 | 517 | 323 | 51,39% | 1323,75 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 685,93 | 525 | 317 | 42,27% | 550,62 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1638,84 | 614 | 310 | 50,00% | 1499,07 | |||||
| T37 | 6 | 516,08 | 456 | 307 | 53,42% | 1432,69 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1312,50 | 536 | 288 | 51,39% | 1321,45 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 254,12 | 303 | 278 | 51,44% | 993,55 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 520,39 | 445 | 276 | 47,83% | 606,57 | |||||
| Object 430U | 10 | 1671,42 | 661 | 273 | 48,72% | 1318,75 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 230,60 | 349 | 268 | 45,15% | 252,20 | |||||
| KV-3 | 7 | 768,98 | 406 | 265 | 50,57% | 933,99 | |||||
| Object 268 | 10 | 2051,22 | 704 | 265 | 49,81% | 1439,41 | |||||
| T110E5 | 10 | 1690,72 | 659 | 244 | 39,34% | 1156,02 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 875,99 | 417 | 235 | 50,21% | 1232,27 | |||||
| T 55A | 9 | 1446,88 | 643 | 235 | 48,09% | 1393,82 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1619,62 | 521 | 231 | 50,65% | 1086,99 | |||||
| Hummel | 6 | 554,93 | 271 | 227 | 41,85% | 688,83 | |||||
| KV-4 | 8 | 815,18 | 450 | 214 | 49,07% | 810,16 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1855,50 | 701 | 214 | 54,21% | 1290,79 | |||||
| Tortoise | 9 | 1533,01 | 792 | 212 | 58,02% | 1337,76 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 344,74 | 290 | 205 | 42,93% | 389,51 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1741,75 | 861 | 203 | 55,67% | 1533,10 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1220,19 | 705 | 193 | 53,37% | 1312,04 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1179,52 | 546 | 190 | 49,47% | 1301,84 | |||||
| Gryphon | 10 | 2032,63 | 804 | 189 | 44,97% | 1516,74 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 186,82 | 314 | 184 | 42,93% | 250,03 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 436,01 | 312 | 183 | 45,36% | 594,78 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1740,78 | 542 | 177 | 53,11% | 1525,31 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1822,43 | 751 | 174 | 47,13% | 1364,30 | |||||
| Object 705A | 10 | 1963,94 | 819 | 172 | 52,33% | 1538,71 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1762,18 | 660 | 168 | 39,29% | 1174,60 | |||||
| T-34-85 | 6 | 344,83 | 308 | 166 | 51,20% | 536,76 | |||||
| KV-2 | 6 | 803,04 | 503 | 163 | 56,44% | 1519,44 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1254,50 | 764 | 160 | 49,38% | 1392,96 | |||||
| AT 7 | 7 | 930,34 | 470 | 159 | 48,43% | 1176,87 | |||||
| T-34 | 5 | 208,77 | 227 | 156 | 55,13% | 443,89 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1539,83 | 528 | 155 | 49,03% | 1379,16 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2002,05 | 751 | 154 | 46,75% | 1383,09 | |||||
| M7 | 5 | 183,56 | 226 | 144 | 47,22% | 472,83 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 249,51 | 240 | 144 | 52,08% | 555,17 | |||||
| FV3805 | 9 | 878,47 | 565 | 143 | 43,36% | 626,49 | |||||
| AT 8 | 6 | 573,72 | 388 | 141 | 47,52% | 975,43 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1856,49 | 732 | 140 | 47,14% | 1285,47 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2027,21 | 835 | 139 | 51,80% | 1519,38 | |||||
| T-44 | 8 | 929,92 | 545 | 137 | 47,45% | 1259,83 | |||||
| FV207 | 8 | 708,31 | 637 | 136 | 54,41% | 778,42 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 255,50 | 189 | 135 | 40,74% | 336,81 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 780,01 | 662 | 130 | 47,69% | 1113,34 | |||||
| Type 61 | 9 | 1491,26 | 763 | 127 | 46,46% | 1348,22 | |||||
| Nashorn | 6 | 476,15 | 287 | 125 | 41,60% | 622,27 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 503,48 | 394 | 124 | 44,35% | 699,59 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 822,92 | 433 | 118 | 54,24% | 1046,47 | |||||
| T67 | 5 | 155,81 | 227 | 114 | 38,60% | 62,36 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1666,49 | 735 | 114 | 48,25% | 1143,26 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1915,37 | 784 | 114 | 47,37% | 1272,83 | |||||
| Grille | 5 | 412,07 | 265 | 109 | 51,38% | 795,53 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2099,28 | 831 | 109 | 50,46% | 1636,42 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 710,87 | 420 | 106 | 45,28% | 917,25 | |||||
| AT 15 | 8 | 1235,33 | 723 | 105 | 47,62% | 1320,90 | |||||
| T-50-2 | 6 | 452,74 | 443 | 103 | 46,60% | 1087,73 | |||||
| T-43 | 7 | 902,85 | 508 | 97 | 54,64% | 1605,28 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1532,59 | 758 | 95 | 44,21% | 1361,13 | |||||
| T1E6 | 2 | 34,56 | 99 | 95 | 45,26% | 52,15 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1121,73 | 598 | 93 | 44,09% | 965,07 | |||||
| T-28 | 4 | 188,57 | 192 | 92 | 51,09% | 419,11 | |||||
| Covenanter | 5 | 141,78 | 191 | 92 | 50,00% | 294,50 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2082,52 | 807 | 88 | 44,32% | 1454,75 | |||||
| STA-1 | 8 | 911,87 | 660 | 85 | 45,88% | 1100,37 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 364,98 | 309 | 85 | 38,82% | 795,15 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 119,11 | 201 | 84 | 52,38% | 495,10 | |||||
| Object 430 | 9 | 1755,19 | 851 | 84 | 50,00% | 1734,80 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1402,88 | 780 | 80 | 53,75% | 1242,21 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 119,89 | 178 | 80 | 51,25% | 154,13 | |||||
| Durendal | 10 | 1745,90 | 742 | 78 | 46,15% | 1168,35 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 772,73 | 480 | 77 | 51,95% | 1529,68 | |||||
| AT 2 | 5 | 278,94 | 273 | 77 | 48,05% | 533,22 | |||||
| IS-M | 8 | 943,77 | 654 | 77 | 48,05% | 958,37 | |||||
| T110E3 | 10 | 2315,57 | 816 | 74 | 45,95% | 1602,19 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1028,01 | 675 | 72 | 44,44% | 1109,41 | |||||
| T803 | 11 | 1914,57 | 831 | 69 | 44,93% | 1191,34 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 179,26 | 213 | 68 | 38,24% | 389,08 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1237,37 | 743 | 68 | 50,00% | 1073,50 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1220,30 | 728 | 67 | 46,27% | 1331,04 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1456,06 | 817 | 66 | 56,06% | 1356,41 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1524,59 | 824 | 66 | 66,67% | 1488,24 | |||||
| A-20 | 5 | 109,66 | 173 | 65 | 43,08% | 130,97 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 142,11 | 228 | 64 | 40,63% | 199,09 | |||||
| IS-2-II | 8 | 951,39 | 587 | 64 | 46,88% | 1013,20 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1416,19 | 885 | 64 | 62,50% | 1343,04 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 119,11 | 194 | 63 | 52,38% | 182,37 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1753,38 | 764 | 63 | 49,21% | 1245,63 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1647,92 | 725 | 63 | 39,68% | 1311,33 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 388,25 | 338 | 63 | 53,97% | 777,29 | |||||
| Emil II | 9 | 1899,19 | 813 | 62 | 43,55% | 1577,88 | |||||
| Maus | 10 | 1750,84 | 740 | 62 | 41,94% | 1149,61 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 929,06 | 578 | 62 | 41,94% | 531,56 | |||||
| T-46 | 3 | 122,52 | 160 | 61 | 50,82% | 374,18 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1276,51 | 603 | 61 | 42,62% | 710,97 | |||||
| T110E4 | 10 | 2227,07 | 823 | 61 | 59,02% | 1646,15 | |||||
| Emil I | 8 | 1212,07 | 770 | 60 | 55,00% | 1352,01 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1006,71 | 701 | 59 | 45,76% | 1117,90 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2341,47 | 1015 | 58 | 63,79% | 1833,56 | |||||
| Object 704 | 9 | 1864,29 | 780 | 58 | 50,00% | 1571,71 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1041,45 | 730 | 58 | 56,90% | 1160,91 | |||||
| Alecto | 4 | 127,81 | 196 | 57 | 56,14% | 223,72 | |||||
| ST-II | 10 | 1813,86 | 691 | 56 | 50,00% | 1274,25 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 122,58 | 149 | 55 | 47,27% | 249,91 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1903,85 | 895 | 53 | 58,49% | 1387,96 | |||||
| T56 GMC | 3 | 156,02 | 147 | 53 | 39,62% | 327,00 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 428,92 | 571 | 53 | 52,83% | 1797,30 | |||||
| M103 | 9 | 1254,35 | 707 | 51 | 50,98% | 1124,33 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1015,84 | 721 | 51 | 47,06% | 1078,02 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 491,27 | 414 | 51 | 47,06% | 477,29 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 490,57 | 421 | 49 | 57,14% | 883,48 | |||||
| Matilda | 4 | 240,87 | 226 | 47 | 44,68% | 498,72 | |||||
| FV304 | 6 | 409,02 | 370 | 47 | 44,68% | 502,94 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2089,66 | 905 | 47 | 57,45% | 1595,98 | |||||
| Object 705 | 9 | 1395,96 | 728 | 47 | 46,81% | 1128,49 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 399,30 | 274 | 46 | 45,65% | 854,32 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 312,38 | 284 | 45 | 44,44% | 474,64 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 621,64 | 587 | 44 | 54,55% | 864,24 | |||||
| Valentine AT | 4 | 191,16 | 203 | 44 | 59,09% | 489,94 | |||||
| Cobra | 9 | 1569,70 | 815 | 44 | 54,55% | 1396,12 | |||||
| Concept 1B | 9 | 1346,95 | 760 | 44 | 45,45% | 849,29 | |||||
| 110 | 8 | 799,84 | 489 | 43 | 27,91% | 611,07 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1804,49 | 871 | 43 | 46,51% | 1816,55 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 170,71 | 204 | 42 | 66,67% | 539,93 | |||||
| Wespe | 3 | 71,41 | 176 | 41 | 60,98% | 231,23 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1252,23 | 638 | 39 | 43,59% | 1143,12 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 88,00 | 137 | 39 | 46,15% | 189,20 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 617,03 | 540 | 39 | 53,85% | 1568,02 | |||||
| P.43 bis | 6 | 662,21 | 566 | 38 | 50,00% | 1192,22 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 141,24 | 163 | 38 | 47,37% | 346,84 | |||||
| KR-1 | 11 | 1831,53 | 856 | 38 | 50,00% | 1069,80 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1837,54 | 843 | 37 | 54,05% | 1465,99 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 644,22 | 500 | 37 | 54,05% | 999,90 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1467,06 | 747 | 36 | 50,00% | 1290,91 | |||||
| CS-63 | 10 | 1761,23 | 892 | 35 | 65,71% | 1558,11 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1408,09 | 675 | 35 | 48,57% | 792,65 | |||||
| BT-7 | 4 | 96,32 | 127 | 34 | 32,35% | 54,23 | |||||
| P.43 ter | 7 | 966,50 | 736 | 34 | 52,94% | 1551,04 | |||||
| ARL 44 | 6 | 900,85 | 621 | 34 | 38,24% | 1573,76 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2161,15 | 847 | 34 | 41,18% | 1103,96 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 546,15 | 431 | 33 | 36,36% | 770,24 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 602,15 | 480 | 33 | 54,55% | 773,32 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1407,00 | 751 | 33 | 51,52% | 1200,29 | |||||
| Conqueror | 9 | 1299,00 | 702 | 32 | 43,75% | 913,41 | |||||
| BZ-79 | 11 | 1864,09 | 789 | 32 | 46,88% | 958,52 | |||||
| T-50 | 5 | 99,71 | 176 | 31 | 32,26% | 52,65 | |||||
| Object 263 | 9 | 1631,61 | 841 | 31 | 58,06% | 1450,15 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1523,58 | 670 | 31 | 38,71% | 1204,64 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 477,57 | 432 | 30 | 40,00% | 636,24 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1530,70 | 778 | 30 | 50,00% | 1342,41 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1329,93 | 790 | 30 | 60,00% | 1134,96 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 77,59 | 116 | 29 | 48,28% | 95,97 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 158,17 | 174 | 29 | 51,72% | 365,92 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 636,93 | 495 | 28 | 46,43% | 927,52 | |||||
| T3 HMC | 2 | 81,43 | 122 | 28 | 39,29% | 108,55 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 142,19 | 155 | 27 | 33,33% | 320,62 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 333,50 | 307 | 26 | 42,31% | 1540,71 | |||||
| XM57 | 8 | 1269,00 | 648 | 26 | 46,15% | 941,59 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 79,84 | 130 | 25 | 36,00% | 73,53 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 103,92 | 156 | 25 | 52,00% | 162,34 | |||||
| M8A1 | 4 | 207,64 | 225 | 25 | 36,00% | 285,15 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 550,63 | 566 | 24 | 66,67% | 988,90 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 995,13 | 629 | 24 | 41,67% | 1219,53 | |||||
| Toro | 9 | 1590,75 | 811 | 24 | 54,17% | 1339,30 | |||||
| StuG IV | 5 | 212,71 | 170 | 24 | 29,17% | 226,59 | |||||
| A46 | 6 | 334,35 | 408 | 23 | 56,52% | 881,09 | |||||
| M-II-Y | 7 | 784,36 | 676 | 22 | 59,09% | 942,58 | |||||
| BT-2 | 2 | 67,71 | 96 | 21 | 33,33% | 56,31 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 48,40 | 112 | 20 | 40,00% | 2,64 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 252,75 | 346 | 20 | 40,00% | 1311,19 | |||||
| T28 Concept | 7 | 605,05 | 413 | 20 | 60,00% | 824,66 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 393,53 | 340 | 19 | 47,37% | 931,07 | |||||
| IS-2 | 7 | 947,58 | 782 | 19 | 73,68% | 1316,89 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1492,47 | 737 | 19 | 47,37% | 911,25 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2105,94 | 847 | 18 | 55,56% | 1764,05 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 73,56 | 269 | 18 | 38,89% | 91,13 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 29,24 | 96 | 17 | 41,18% | 7,47 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 34,12 | 143 | 17 | 70,59% | 262,48 | |||||
| T-26 | 2 | 106,94 | 133 | 17 | 23,53% | 310,10 | |||||
| T29 | 7 | 569,88 | 369 | 16 | 18,75% | 407,50 | |||||
| Valiant | 5 | 447,50 | 366 | 16 | 37,50% | 681,35 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 694,87 | 478 | 15 | 40,00% | 597,67 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1789,07 | 743 | 15 | 40,00% | 1405,69 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1043,60 | 743 | 15 | 60,00% | 1143,99 | |||||
| Löwe | 8 | 1293,93 | 483 | 15 | 40,00% | 1169,58 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 75,00 | 184 | 15 | 53,33% | 263,21 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 63,00 | 104 | 14 | 42,86% | 26,17 | |||||
| MS-1 | 1 | 119,79 | 165 | 14 | 42,86% | 475,73 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2313,50 | 979 | 14 | 57,14% | 1462,45 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1571,36 | 753 | 14 | 50,00% | 1097,62 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1864,00 | 516 | 14 | 14,29% | 1161,29 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 406,64 | 493 | 14 | 42,86% | 428,06 | |||||
| Großtraktor - Krupp | 3 | 342,64 | 401 | 14 | 42,86% | 1200,71 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 839,85 | 623 | 13 | 53,85% | 691,04 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 531,23 | 545 | 13 | 46,15% | 848,81 | |||||
| T-116 | 3 | 261,62 | 355 | 13 | 46,15% | 1119,88 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 66,08 | 108 | 12 | 33,33% | 40,18 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1339,00 | 739 | 12 | 50,00% | 996,78 | |||||
| T-60 | 2 | 99,75 | 186 | 12 | 75,00% | 459,68 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1882,25 | 876 | 12 | 66,67% | 1447,57 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 61,00 | 169 | 12 | 58,33% | 233,33 | |||||
| LTP | 3 | 163,92 | 198 | 12 | 58,33% | 697,33 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 38,00 | 70 | 11 | 18,18% | 0,85 | |||||
| M2 Light | 2 | 83,73 | 158 | 11 | 54,55% | 210,59 | |||||
| T1 HMC | 2 | 24,55 | 79 | 11 | 54,55% | 148,19 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1655,09 | 822 | 11 | 63,64% | 1718,00 | |||||
| T-29 | 3 | 350,55 | 349 | 11 | 27,27% | 1154,09 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 424,20 | 437 | 10 | 40,00% | 997,93 | |||||
| P.43 | 5 | 343,78 | 277 | 9 | 22,22% | 666,74 | |||||
| L-60 | 2 | 125,33 | 204 | 9 | 33,33% | 465,56 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 293,78 | 442 | 9 | 55,56% | 615,98 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1011,33 | 650 | 9 | 55,56% | 887,72 | |||||
| Renault FT | 1 | 38,63 | 106 | 8 | 62,50% | 194,29 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 303,63 | 419 | 8 | 62,50% | 1068,20 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 898,25 | 612 | 8 | 75,00% | 3298,83 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 50,75 | 103 | 8 | 37,50% | 0,00 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 471,00 | 837 | 7 | 100,00% | 2134,03 | |||||
| T-45 | 2 | 465,57 | 625 | 7 | 57,14% | 2733,65 | |||||
| Rambo | 9 | 907,67 | 535 | 6 | 33,33% | 477,33 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 331,20 | 164 | 5 | 20,00% | 879,65 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1344,80 | 833 | 5 | 60,00% | 1245,44 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 324,20 | 496 | 5 | 40,00% | 34,91 | |||||
| SU-18 | 2 | 110,75 | 123 | 4 | 50,00% | 503,04 | |||||
| T78 | 6 | 300,75 | 303 | 4 | 50,00% | 234,27 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 120,67 | 142 | 3 | 33,33% | 87,46 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 134,67 | 224 | 3 | 66,67% | 742,48 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 79,00 | 128 | 3 | 66,67% | 295,28 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 57,00 | 98 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Object 252U | 8 | 1044,00 | 569 | 3 | 33,33% | 808,77 | |||||
| Serpente | 9 | 1855,33 | 858 | 3 | 66,67% | 1700,63 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 301,67 | 369 | 3 | 33,33% | 3,08 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 61,00 | 77 | 2 | 0,00% | 43,82 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 152,50 | 262 | 2 | 50,00% | 802,70 | |||||
| M6 | 6 | 1489,50 | 925 | 2 | 50,00% | 2808,80 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 47,00 | 127 | 2 | 50,00% | 142,02 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 266,50 | 310 | 2 | 50,00% | 609,89 | |||||
| SU-26 | 3 | 226,00 | 132 | 2 | 50,00% | 481,21 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 0,00 | 103 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Windhund | 8 | 886,50 | 792 | 2 | 100,00% | 869,74 | |||||
| M4-85 | 5 | 483,50 | 702 | 2 | 100,00% | 1010,70 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 288,00 | 526 | 2 | 100,00% | 972,13 | |||||
| MKA | 2 | 261,00 | 320 | 2 | 50,00% | 934,37 | |||||
| T95 | 9 | 0,00 | 207 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| IS-6 | 8 | 0,00 | 126 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1092,00 | 825 | 1 | 100,00% | 1429,97 | |||||
| BZ-58 | 7 | 561,00 | 924 | 1 | 100,00% | 687,81 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 494,00 | 420 | 1 | 0,00% | 88,71 | |||||
| AMBT | 8 | 1066,00 | 205 | 1 | 0,00% | 750,00 | |||||
| ISU-122-2 | 8 | 1192,00 | 945 | 1 | 100,00% | 1062,86 | |||||
| AMR 35 | 2 | 56,00 | 132 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 882,00 | 909 | 1 | 100,00% | 784,56 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 571,00 | 444 | 1 | 0,00% | 1381,02 | |||||
| AAT60 | 8 | 480,00 | 786 | 1 | 100,00% | 471,73 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1209,00 | 948 | 1 | 100,00% | 2413,45 | |||||
| Dicker Max | 6 | 0,00 | 65 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 233,00 | 750 | 1 | 100,00% | 555,58 | |||||
| Excalibur | 6 | 1647,00 | 1209 | 1 | 100,00% | 2317,13 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 2098,00 | 705 | 1 | 0,00% | 2255,48 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 579,00 | 903 | 1 | 100,00% | 941,03 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 460,00 | 282 | 1 | 0,00% | 301,88 | |||||
| Lorraine 120 Alby | 8 | 511,00 | 855 | 1 | 100,00% | 394,07 |
ser8g
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 46645 | 35 | 70 | 87 | ||||
| Ortalama Seviye | 8,38 | 9,94 | 9,97 | 9,95 | ||||
| Galibiyetler | 22820 | 48,92% | 21 | 60,00% | 35 | 50,00% | 44 | 50,57% |
| Yenilgiler | 23177 | 49,69% | 13 | 37,14% | 32 | 45,71% | 40 | 45,98% |
| Berabere | 648 | 1,39% | 1 | 2,86% | 3 | 4,29% | 3 | 3,45% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 13058 | 27,99% | 8 | 22,86% | 13 | 18,57% | 17 | 19,54% |
| İmha edilen Tanklar | 37080 | 0,79 | 29 | 0,83 | 61 | 0,87 | 77 | 0,89 |
| Yoketme Oranı | 1,10 | 1,07 | 1,07 | 1,10 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 42879 | 0,92 | 25 | 0,71 | 44 | 0,63 | 56 | 0,64 |
| Verilen Hasar | 1.299,21 | 1.956,37 | 1.940,07 | 2.025,16 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 77853 | 1,67 | 0 | 0,00 | 9 | 0,13 | 33 | 0,38 |
| Üs savunma Puanı | 20684 | 0,44 | 0 | 0,00 | 41 | 0,59 | 41 | 0,47 |
| Deneyim | 535,86 | 861,17 | 793,01 | 812,41 | ||||
| WN7 | 1018,03 | 1141,98 | 1070,54 | 1099,56 | ||||
| WN8 | 1295,40 | 1488,95 | 1468,82 | 1615,71 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 46645 | |
| Ortalama Seviye | 8,38 | |
| Galibiyetler | 22820 | 48,92% |
| Yenilgiler | 23177 | 49,69% |
| Berabere | 648 | 1,39% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 13058 | 27,99% |
| İmha edilen Tanklar | 37080 | 0,79 |
| Yoketme Oranı | 1,10 | |
| Tespit edilen Tanklar | 42879 | 0,92 |
| Verilen Hasar | 1.299,21 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 77853 | 1,67 |
| Üs savunma Puanı | 20684 | 0,44 |
| Deneyim | 535,86 | |
| WN7 | 1018,03 | |
| WN8 | 1295,40 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 35 | |
| Ortalama Seviye | 9,94 | |
| Galibiyetler | 21 | 60,00% |
| Yenilgiler | 13 | 37,14% |
| Berabere | 1 | 2,86% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 8 | 22,86% |
| İmha edilen Tanklar | 29 | 0,83 |
| Yoketme Oranı | 1,07 | |
| Tespit edilen Tanklar | 25 | 0,71 |
| Verilen Hasar | 1.956,37 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 861,17 | |
| WN7 | 1141,98 | |
| WN8 | 1488,95 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 70 | |
| Ortalama Seviye | 9,97 | |
| Galibiyetler | 35 | 50,00% |
| Yenilgiler | 32 | 45,71% |
| Berabere | 3 | 4,29% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 13 | 18,57% |
| İmha edilen Tanklar | 61 | 0,87 |
| Yoketme Oranı | 1,07 | |
| Tespit edilen Tanklar | 44 | 0,63 |
| Verilen Hasar | 1.940,07 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 9 | 0,13 |
| Üs savunma Puanı | 41 | 0,59 |
| Deneyim | 793,01 | |
| WN7 | 1070,54 | |
| WN8 | 1468,82 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 87 | |
| Ortalama Seviye | 9,95 | |
| Galibiyetler | 44 | 50,57% |
| Yenilgiler | 40 | 45,98% |
| Berabere | 3 | 3,45% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 17 | 19,54% |
| İmha edilen Tanklar | 77 | 0,89 |
| Yoketme Oranı | 1,10 | |
| Tespit edilen Tanklar | 56 | 0,64 |
| Verilen Hasar | 2.025,16 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 33 | 0,38 |
| Üs savunma Puanı | 41 | 0,47 |
| Deneyim | 812,41 | |
| WN7 | 1099,56 | |
| WN8 | 1615,71 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 124 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 39 | 31,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 79 | 63,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 6 | 4,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 38 | 30,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 54 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 125 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.255,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 262 | 2,11 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 174 | 1,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 339,85 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 124 | |
| Galibiyetler | 39 | 31,45% |
| Yenilgiler | 79 | 63,71% |
| Berabere | 6 | 4,84% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 38 | 30,65% |
| İmha edilen Tanklar | 54 | 0,44 |
| Yoketme Oranı | 0,63 | |
| Tespit edilen Tanklar | 125 | 1,01 |
| Verilen Hasar | 1.255,27 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 262 | 2,11 |
| Üs savunma Puanı | 174 | 1,40 |
| Deneyim | 339,85 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 61 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 32 | 52,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 28 | 45,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 1,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 29 | 47,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 53 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,66 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 25 | 0,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.265,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 86 | 1,41 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 18 | 0,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 499,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 61 | |
| Galibiyetler | 32 | 52,46% |
| Yenilgiler | 28 | 45,90% |
| Berabere | 1 | 1,64% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 29 | 47,54% |
| İmha edilen Tanklar | 53 | 0,87 |
| Yoketme Oranı | 1,66 | |
| Tespit edilen Tanklar | 25 | 0,41 |
| Verilen Hasar | 1.265,02 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 86 | 1,41 |
| Üs savunma Puanı | 18 | 0,30 |
| Deneyim | 499,97 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 13 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 6 | 46,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 7 | 53,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7 | 53,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 10 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 19 | 1,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 643,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 31 | 2,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 97 | 7,46 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 342,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 13 | |
| Galibiyetler | 6 | 46,15% |
| Yenilgiler | 7 | 53,85% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7 | 53,85% |
| İmha edilen Tanklar | 10 | 0,77 |
| Yoketme Oranı | 1,67 | |
| Tespit edilen Tanklar | 19 | 1,46 |
| Verilen Hasar | 643,15 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 31 | 2,38 |
| Üs savunma Puanı | 97 | 7,46 |
| Deneyim | 342,69 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 102 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 14 | 13,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 87 | 85,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 1 | 0,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 10 | 9,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 30 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 86 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 785,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 1 | 0,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 31 | 0,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 170,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 102 | |
| Galibiyetler | 14 | 13,73% |
| Yenilgiler | 87 | 85,29% |
| Berabere | 1 | 0,98% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 10 | 9,80% |
| İmha edilen Tanklar | 30 | 0,29 |
| Yoketme Oranı | 0,33 | |
| Tespit edilen Tanklar | 86 | 0,84 |
| Verilen Hasar | 785,07 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 1 | 0,01 |
| Üs savunma Puanı | 31 | 0,30 |
| Deneyim | 170,84 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 1486 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 754 | 50,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 693 | 46,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 39 | 2,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 605 | 40,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 996 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 1,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 1352 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.063,32 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 2584 | 1,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 3675 | 2,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 483,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 1486 | |
| Galibiyetler | 754 | 50,74% |
| Yenilgiler | 693 | 46,64% |
| Berabere | 39 | 2,62% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 605 | 40,71% |
| İmha edilen Tanklar | 996 | 0,67 |
| Yoketme Oranı | 1,13 | |
| Tespit edilen Tanklar | 1352 | 0,91 |
| Verilen Hasar | 1.063,32 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 2584 | 1,74 |
| Üs savunma Puanı | 3675 | 2,47 |
| Deneyim | 483,33 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 6765 | 0 | 16 | 407 | ||||
| Galibiyetler | 3730 | 55,14% | 0 | 0,00% | 6 | 37,50% | 236 | 57,99% |
| Yenilgiler | 2991 | 44,21% | 0 | 0,00% | 10 | 62,50% | 167 | 41,03% |
| Berabere | 44 | 0,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 4 | 0,98% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2665 | 39,39% | 0 | 0,00% | 3 | 18,75% | 174 | 42,75% |
| İmha edilen Tanklar | 4617 | 0,68 | 0 | 0,00 | 8 | 0,50 | 330 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 1,13 | 0,00 | 0,62 | 1,42 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 6653 | 0,98 | 0 | 0,00 | 16 | 1,00 | 296 | 0,73 |
| Verilen Hasar | 1.928,58 | 0,00 | 2.216,31 | 2.219,04 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 16929 | 2,50 | 0 | 0,00 | 17 | 1,06 | 790 | 1,94 |
| Üs savunma Puanı | 30491 | 4,51 | 0 | 0,00 | 95 | 5,94 | 2160 | 5,31 |
| Deneyim | 862,10 | 0,00 | 721,31 | 937,61 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 6765 | |
| Galibiyetler | 3730 | 55,14% |
| Yenilgiler | 2991 | 44,21% |
| Berabere | 44 | 0,65% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 2665 | 39,39% |
| İmha edilen Tanklar | 4617 | 0,68 |
| Yoketme Oranı | 1,13 | |
| Tespit edilen Tanklar | 6653 | 0,98 |
| Verilen Hasar | 1.928,58 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 16929 | 2,50 |
| Üs savunma Puanı | 30491 | 4,51 |
| Deneyim | 862,10 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 16 | |
| Galibiyetler | 6 | 37,50% |
| Yenilgiler | 10 | 62,50% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 3 | 18,75% |
| İmha edilen Tanklar | 8 | 0,50 |
| Yoketme Oranı | 0,62 | |
| Tespit edilen Tanklar | 16 | 1,00 |
| Verilen Hasar | 2.216,31 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 17 | 1,06 |
| Üs savunma Puanı | 95 | 5,94 |
| Deneyim | 721,31 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 407 | |
| Galibiyetler | 236 | 57,99% |
| Yenilgiler | 167 | 41,03% |
| Berabere | 4 | 0,98% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 174 | 42,75% |
| İmha edilen Tanklar | 330 | 0,81 |
| Yoketme Oranı | 1,42 | |
| Tespit edilen Tanklar | 296 | 0,73 |
| Verilen Hasar | 2.219,04 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 790 | 1,94 |
| Üs savunma Puanı | 2160 | 5,31 |
| Deneyim | 937,61 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 233 | 0 | 0 | 5 | ||||
| Galibiyetler | 94 | 40,34% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 4 | 80,00% |
| Yenilgiler | 133 | 57,08% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 20,00% |
| Berabere | 6 | 2,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 72 | 30,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 60,00% |
| İmha edilen Tanklar | 142 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 6 | 1,20 |
| Yoketme Oranı | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 3,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 117 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 1.689,61 | 0,00 | 0,00 | 2.374,60 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 132 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 103 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 588,21 | 0,00 | 0,00 | 1.368,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 233 | |
| Galibiyetler | 94 | 40,34% |
| Yenilgiler | 133 | 57,08% |
| Berabere | 6 | 2,58% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 72 | 30,90% |
| İmha edilen Tanklar | 142 | 0,61 |
| Yoketme Oranı | 0,88 | |
| Tespit edilen Tanklar | 117 | 0,50 |
| Verilen Hasar | 1.689,61 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 132 | 0,57 |
| Üs savunma Puanı | 103 | 0,44 |
| Deneyim | 588,21 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 5 | |
| Galibiyetler | 4 | 80,00% |
| Yenilgiler | 1 | 20,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 3 | 60,00% |
| İmha edilen Tanklar | 6 | 1,20 |
| Yoketme Oranı | 3,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 2.374,60 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 1.368,00 | |
Anzeigen
Anzeigen