| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StuG III Ausf. B | 4 | 302,24 | 227 | 100 | 44,00% | 555,16 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 365,89 | 278 | 63 | 41,27% | 630,61 | |||||
| Grille | 5 | 310,43 | 224 | 46 | 30,43% | 385,16 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 375,29 | 450 | 41 | 53,66% | 479,29 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 177,92 | 143 | 39 | 28,21% | 304,38 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 260,94 | 286 | 32 | 46,88% | 574,60 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 131,81 | 236 | 31 | 38,71% | 209,25 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 263,23 | 306 | 31 | 41,94% | 353,67 | |||||
| Maus | 10 | 700,90 | 492 | 29 | 31,03% | 199,68 | |||||
| Mäuschen | 9 | 494,43 | 396 | 23 | 21,74% | 135,72 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 197,84 | 261 | 19 | 21,05% | 354,38 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 220,47 | 279 | 17 | 52,94% | 812,32 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 250,33 | 239 | 15 | 46,67% | 1109,18 | |||||
| Tiger I | 7 | 513,60 | 372 | 15 | 26,67% | 372,93 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 162,64 | 212 | 14 | 35,71% | 127,18 | |||||
| Valentine | 3 | 271,91 | 209 | 11 | 54,55% | 932,93 | |||||
| Matilda | 4 | 258,80 | 251 | 10 | 30,00% | 468,21 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 503,50 | 357 | 10 | 30,00% | 267,11 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 345,13 | 195 | 8 | 37,50% | 1302,03 | |||||
| Nashorn | 6 | 163,63 | 235 | 8 | 50,00% | 133,28 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 220,29 | 435 | 7 | 28,57% | 0,25 | |||||
| T14 | 5 | 49,17 | 172 | 6 | 16,67% | 0,26 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 429,00 | 278 | 6 | 0,00% | 242,23 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 72,25 | 166 | 4 | 50,00% | 113,06 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 330,67 | 395 | 3 | 66,67% | 1901,66 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 200,33 | 138 | 3 | 0,00% | 230,91 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 534,50 | 352 | 2 | 0,00% | 580,51 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 18,50 | 71 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 425,00 | 387 | 2 | 100,00% | 713,61 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 699,50 | 295 | 2 | 0,00% | 229,66 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 261,00 | 171 | 1 | 0,00% | 962,80 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 0,00 | 73 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 28,00 | 29 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 233,00 | 378 | 1 | 100,00% | 1396,98 | |||||
| Renault FT | 1 | 85,00 | 57 | 1 | 0,00% | 226,81 | |||||
| BT-5 | 3 | 90,00 | 74 | 1 | 0,00% | 0,00 |
romanstadler
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 605 | 0 | 76 | 76 | ||||
| Ortalama Seviye | 4,95 | 0,00 | 5,14 | 5,14 | ||||
| Galibiyetler | 230 | 38,02% | 0 | 0,00% | 23 | 30,26% | 23 | 30,26% |
| Yenilgiler | 364 | 60,17% | 0 | 0,00% | 52 | 68,42% | 52 | 68,42% |
| Berabere | 11 | 1,82% | 0 | 0,00% | 1 | 1,32% | 1 | 1,32% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 103 | 17,02% | 0 | 0,00% | 11 | 14,47% | 11 | 14,47% |
| İmha edilen Tanklar | 239 | 0,40 | 0 | 0,00 | 26 | 0,34 | 26 | 0,34 |
| Yoketme Oranı | 0,48 | 0,00 | 0,40 | 0,40 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 307 | 0,51 | 0 | 0,00 | 62 | 0,82 | 62 | 0,82 |
| Verilen Hasar | 311,48 | 0,00 | 261,18 | 261,18 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 541 | 0,89 | 0 | 0,00 | 67 | 0,88 | 67 | 0,88 |
| Üs savunma Puanı | 195 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 278,65 | 0,00 | 283,76 | 283,76 | ||||
| WN7 | 368,71 | 0,00 | 251,24 | 251,24 | ||||
| WN8 | 338,85 | 0,00 | 286,64 | 286,64 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 605 | |
| Ortalama Seviye | 4,95 | |
| Galibiyetler | 230 | 38,02% |
| Yenilgiler | 364 | 60,17% |
| Berabere | 11 | 1,82% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 103 | 17,02% |
| İmha edilen Tanklar | 239 | 0,40 |
| Yoketme Oranı | 0,48 | |
| Tespit edilen Tanklar | 307 | 0,51 |
| Verilen Hasar | 311,48 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 541 | 0,89 |
| Üs savunma Puanı | 195 | 0,32 |
| Deneyim | 278,65 | |
| WN7 | 368,71 | |
| WN8 | 338,85 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 76 | |
| Ortalama Seviye | 5,14 | |
| Galibiyetler | 23 | 30,26% |
| Yenilgiler | 52 | 68,42% |
| Berabere | 1 | 1,32% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 11 | 14,47% |
| İmha edilen Tanklar | 26 | 0,34 |
| Yoketme Oranı | 0,40 | |
| Tespit edilen Tanklar | 62 | 0,82 |
| Verilen Hasar | 261,18 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 67 | 0,88 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 283,76 | |
| WN7 | 251,24 | |
| WN8 | 286,64 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 76 | |
| Ortalama Seviye | 5,14 | |
| Galibiyetler | 23 | 30,26% |
| Yenilgiler | 52 | 68,42% |
| Berabere | 1 | 1,32% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 11 | 14,47% |
| İmha edilen Tanklar | 26 | 0,34 |
| Yoketme Oranı | 0,40 | |
| Tespit edilen Tanklar | 62 | 0,82 |
| Verilen Hasar | 261,18 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 67 | 0,88 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 283,76 | |
| WN7 | 251,24 | |
| WN8 | 286,64 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen