robot2008

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 27/08/2015

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar567980140
Ortalama Seviye7,630,0010,008,75
Galibiyetler2814549,55%00,00%1100,00%1845,00%
Yenilgiler2796749,24%00,00%00,00%2152,50%
Berabere6861,21%00,00%00,00%12,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar1466725,82%00,00%00,00%1230,00%
İmha edilen Tanklar420200,7400,0011,00270,68
Yoketme Oranı1,000,001,000,96
Tespit edilen Tanklar503830,8900,0000,00250,63
Verilen Hasar993,000,00765,001.279,58
Düşman üssü işgal puanı467170,8200,0000,00120,30
Üs savunma Puanı219530,3900,0000,0000,00
Deneyim465,440,00670,00674,88
WN7946,800,00916,89775,04
WN81070,340,00145,001421,87
Toplam
Savaşlar56798
Ortalama Seviye7,63
Galibiyetler2814549,55%
Yenilgiler2796749,24%
Berabere6861,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar1466725,82%
İmha edilen Tanklar420200,74
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar503830,89
Verilen Hasar993,00
Düşman üssü işgal puanı467170,82
Üs savunma Puanı219530,39
Deneyim465,44
WN7946,80
WN81070,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar1
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar11,00
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar765,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim670,00
WN7916,89
WN8145,00
Son 30 gün
Savaşlar40
Ortalama Seviye8,75
Galibiyetler1845,00%
Yenilgiler2152,50%
Berabere12,50%
Hayatta Kalınan Savaşlar1230,00%
İmha edilen Tanklar270,68
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar250,63
Verilen Hasar1.279,58
Düşman üssü işgal puanı120,30
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim674,88
WN7775,04
WN81421,87
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler17,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1076,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere215,38%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.028,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı262,0000,0000,0000,00
Deneyim176,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler17,69%
Yenilgiler1076,92%
Berabere215,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%
İmha edilen Tanklar70,54
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar110,85
Verilen Hasar1.028,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı262,00
Deneyim176,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler834,78%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1565,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar521,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar271,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar967,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı170,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı40,1700,0000,0000,00
Deneyim357,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler834,78%
Yenilgiler1565,22%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar521,74%
İmha edilen Tanklar80,35
Yoketme Oranı0,44
Tespit edilen Tanklar271,17
Verilen Hasar967,96
Düşman üssü işgal puanı170,74
Üs savunma Puanı40,17
Deneyim357,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar45000
Galibiyetler1942,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2555,56%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1533,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar440,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar553,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı461,0200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı320,7100,0000,0000,00
Deneyim298,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar45
Galibiyetler1942,22%
Yenilgiler2555,56%
Berabere12,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar1533,33%
İmha edilen Tanklar270,60
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar440,98
Verilen Hasar553,04
Düşman üssü işgal puanı461,02
Üs savunma Puanı320,71
Deneyim298,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler921,95%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3175,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar512,20%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar521,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar279,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı110,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,0500,0000,0000,00
Deneyim153,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler921,95%
Yenilgiler3175,61%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar512,20%
İmha edilen Tanklar190,46
Yoketme Oranı0,53
Tespit edilen Tanklar521,27
Verilen Hasar279,10
Düşman üssü işgal puanı110,27
Üs savunma Puanı20,05
Deneyim153,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1407000
Galibiyetler71851,03%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler68548,69%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar53237,81%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9110,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10890,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.034,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı26861,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı58114,1300,0000,0000,00
Deneyim515,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar1407
Galibiyetler71851,03%
Yenilgiler68548,69%
Berabere40,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar53237,81%
İmha edilen Tanklar9110,65
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar10890,77
Verilen Hasar1.034,07
Düşman üssü işgal puanı26861,91
Üs savunma Puanı58114,13
Deneyim515,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3562000
Galibiyetler155143,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler195254,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere591,66%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar94826,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar19900,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,760,000,000,00
Tespit edilen Tanklar32010,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar617,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı63341,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı26620,7500,0000,0000,00
Deneyim314,670,000,000,00
Toplam
Savaşlar3562
Galibiyetler155143,54%
Yenilgiler195254,80%
Berabere591,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar94826,61%
İmha edilen Tanklar19900,56
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar32010,90
Verilen Hasar617,23
Düşman üssü işgal puanı63341,78
Üs savunma Puanı26620,75
Deneyim314,67
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar115000
Galibiyetler4438,26%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7161,74%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3429,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar350,3000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar760,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar728,230,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1331,1600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı640,5600,0000,0000,00
Deneyim178,410,000,000,00
Toplam
Savaşlar115
Galibiyetler4438,26%
Yenilgiler7161,74%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3429,57%
İmha edilen Tanklar350,30
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar760,66
Verilen Hasar728,23
Düşman üssü işgal puanı1331,16
Üs savunma Puanı640,56
Deneyim178,41
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (146)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Jagdpanzer E 100101617,62529617150,30%1112,66
IS-6 81104,01514614350,40%1282,76
Cromwell6610,87429574051,93%1240,90
Object 252U Defender 81259,50558552553,12%1406,31
Škoda T 5091306,93511460047,98%1120,37
Tortoise91467,95570321251,09%1167,96
StuG III Ausf. G5424,48277241550,93%972,65
AMX Chasseur de chars 8842,23464238646,81%1007,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4255,99225206249,52%593,47
WZ-120-1G FT 81152,19638204450,39%1156,23
WZ-111 model 5A101503,66670134648,14%1033,18
AT 77765,53443128051,72%903,13
AT 25341,61308103551,59%737,50
WZ-111 model 1-491426,9973299950,45%1262,83
STG Guard 8917,7244563249,84%992,71
Crusader6103,5317961045,74%81,27
TVP T 50/51101309,4459256643,29%851,20
IS-4101575,6766752247,32%1068,98
BDR G1 B5346,4325749244,51%494,60
AT 86409,9432147653,15%602,96
Jagdtiger91056,7741845143,46%701,90
T-54 ltwt.9694,0739644542,02%776,21
Jagdpanzer IV6348,0624443343,88%414,49
Object 268 Version V 101576,7563636750,14%1043,77
Comet7361,4830436544,11%353,90
VK 168.01 Mauerbrecher 8898,8743436445,33%887,01
FV215b (183) 101159,5638736137,67%593,19
Centurion Mk. I8348,6031434844,54%209,38
Churchill VII6676,1640333451,50%1254,25
M75175,4420625645,31%421,24
50TP prototyp 8991,5244424447,13%946,64
Ferdinand8823,6753823951,88%750,62
M374115,4512422746,70%200,53
M2 Light224,6611222144,34%38,82
T1 HMC2113,5510720443,14%465,62
T34 8886,2040317244,77%865,31
Covenanter536,0212816949,11%88,29
AMX 50 Foch (155) 101428,6560215756,69%952,70
M5 Stuart458,6515315444,16%41,22
T1 Cunningham140,939414344,76%30,16
AT 158499,1236213742,34%279,59
Jagdpanther7379,5840912948,84%343,50
T26E4 SuperPershing 8760,3644711149,55%843,23
T-1506509,9832410748,60%699,31
Alecto4171,5818410645,28%260,94
FV217 Badger101883,0161010650,94%1272,44
121B 101315,7859910436,54%787,23
Type 5 Ke-Ho4130,851808252,44%281,85
Fantôme 91182,016498146,91%948,27
AMX 13 909446,663467639,47%362,23
M3 Stuart315,311017444,59%47,48
Taschenratte111461,525657345,21%703,07
Maus101757,656927160,56%1295,39
IS-2 shielded 7850,115087152,11%962,47
Cruiser Mk. IV441,621066640,91%8,31
Leichttraktor16,89466533,85%0,00
T1E6 213,26726533,85%0,00
Birch Gun4203,671976355,56%713,28
D23132,211646147,54%325,55
Marder II3146,881295844,83%252,58
SU-855442,562715248,08%1045,69
FV215b 101583,756015236,54%999,39
Vickers Medium Mk. I17,22575042,00%8,95
T-29 3505,944034850,00%1968,82
Valentine AT4147,401574553,33%291,92
T376279,303164341,86%513,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6514,174914153,66%1180,43
ARL 446130,631964047,50%92,27
MS-115,85554040,00%0,00
B14143,381713935,90%130,78
Type 98 Ke-Ni377,081433647,22%116,39
SU-85B4141,971453633,33%89,12
Cruiser Mk. III377,611273644,44%130,44
M16/43 Sahariano 3468,486062755,56%1330,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5161,122412544,00%187,56
Wespe3207,501492437,50%560,02
T3 HMC264,591332250,00%101,91
Light Mk. VIC 288,051381947,37%312,18
Vickers Medium Mk. III382,721221838,89%54,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.429,891421838,89%0,00
Super Hellcat 7690,393941850,00%944,33
SU-76M4133,761591752,94%227,48
Object 777 Version II 91091,006671747,06%793,66
Universal Carrier 2-pdr255,131221560,00%168,25
LTTB8322,873191546,67%345,86
Renault FT12,29981478,57%261,00
Panzerjäger I253,21681421,43%1,57
LTP 375,861171442,86%105,54
Chrysler K GF 8974,367291457,14%1162,97
113 Beijing Opera 101014,006351450,00%605,70
Matilda4201,312411346,15%326,66
T21676,622031330,77%0,00
Waffenträger auf E 10010890,465281346,15%396,36
AT-12127,001481241,67%298,53
Bat.-Châtillon 12 t8339,913421154,55%460,29
Object 283 9976,553271127,27%665,45
Type 95 Ha-Go280,801311060,00%270,17
Type 3 Chi-Nu590,401961050,00%106,25
M5A1 Stuart487,101921040,00%25,11
Cruiser Mk. I1123,501621040,00%393,25
Black Prince II 7747,204401030,00%764,28
Strv S1 8917,703331040,00%653,14
Renault Otsu161,89144966,67%232,73
Sav m/434483,89251933,33%1287,11
Marder 38T4132,11160933,33%60,23
EMIL 1951 8804,56658955,56%758,36
1108679,63503837,50%428,18
IS-710993,88625837,50%474,63
AMX ELC bis5237,75209837,50%516,96
AE Phase I 91303,88325812,50%757,02
Conqueror91181,43603742,86%881,70
T56 GMC36,8662742,86%15,74
Bishop5151,438470,00%42,31
TS-54 8431,57490728,57%142,16
King Tiger (Captured) 7740,86323728,57%656,34
Strv fm/211130,60238580,00%832,87
Pz.Kpfw. 35 (t)266,40167540,00%76,34
M7 Priest390,40102540,00%47,41
TKS z n.k.m. 20 mm 2175,25273450,00%834,14
Ikv 65 Alt II6424,25244450,00%545,08
M24 Chaffee584,75191450,00%113,16
Chieftain/T95 8696,75549450,00%753,98
KV-1SA 5378,00405425,00%469,36
M48A2 Räumpanzer 8649,25332425,00%431,80
A7E3 3306,5014540,00%773,10
M4A1 Revalorisé 8714,75285425,00%529,50
D1270,33150366,67%285,07
Ikv 1035169,67148333,33%123,61
T7 Combat Car 211,0026333,33%0,00
FCM 2C 3300,33312333,33%670,82
BT-7 artillery 3137,33252366,67%503,97
T-28426,0010720,00%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)367,002872100,00%264,10
T-116 393,5011420,00%103,05
T-45 2212,50267250,00%950,82
L-60 272,509520,00%117,64
Pz.Kpfw. II Ausf. D 249,5011020,00%0,00
Vickers Medium Mk. II20,001241100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 295,008810,00%191,77
VK 100.01 (P)81729,0056710,00%2016,68
Gabler’s Destroyer 5811,0036310,00%1923,54
GSOR the TANK 9387,0021610,00%57,30
T3E2 Medium Tank 3249,0028810,00%993,98
Lago M38 3131,0024910,00%64,74
M24E2 Super Chaffee 6359,004801100,00%882,57
AMX ELC 901 6258,0020710,00%355,56

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 27/08/2015
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 27/08/2015
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 27/11/2014
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/11/2014
Ayrıldı: 14/04/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 21/04/2015
Ayrıldı: 25/08/2015
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 27/11/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 30/08/2014