rnartin

clanlogo
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 16/08/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar404520131747
Ortalama Seviye7,910,009,989,44
Galibiyetler2388359,04%00,00%8564,89%47463,45%
Yenilgiler1617839,99%00,00%4433,59%26335,21%
Berabere3910,97%00,00%21,53%101,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar1353333,45%00,00%5038,17%28538,15%
İmha edilen Tanklar549321,3600,001961,5012411,66
Yoketme Oranı2,040,002,422,69
Tespit edilen Tanklar611791,5100,001761,3411461,53
Verilen Hasar2.235,890,004.175,403.790,98
Düşman üssü işgal puanı82570,2000,00100,081260,17
Üs savunma Puanı258500,6400,00300,236670,89
Deneyim865,590,001.124,791.189,63
WN71928,050,002132,412316,60
WN83159,380,004063,164407,13
Toplam
Savaşlar40452
Ortalama Seviye7,91
Galibiyetler2388359,04%
Yenilgiler1617839,99%
Berabere3910,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar1353333,45%
İmha edilen Tanklar549321,36
Yoketme Oranı2,04
Tespit edilen Tanklar611791,51
Verilen Hasar2.235,89
Düşman üssü işgal puanı82570,20
Üs savunma Puanı258500,64
Deneyim865,59
WN71928,05
WN83159,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar131
Ortalama Seviye9,98
Galibiyetler8564,89%
Yenilgiler4433,59%
Berabere21,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar5038,17%
İmha edilen Tanklar1961,50
Yoketme Oranı2,42
Tespit edilen Tanklar1761,34
Verilen Hasar4.175,40
Düşman üssü işgal puanı100,08
Üs savunma Puanı300,23
Deneyim1.124,79
WN72132,41
WN84063,16
Son 30 gün
Savaşlar747
Ortalama Seviye9,44
Galibiyetler47463,45%
Yenilgiler26335,21%
Berabere101,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar28538,15%
İmha edilen Tanklar12411,66
Yoketme Oranı2,69
Tespit edilen Tanklar11461,53
Verilen Hasar3.790,98
Düşman üssü işgal puanı1260,17
Üs savunma Puanı6670,89
Deneyim1.189,63
WN72316,60
WN84407,13
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar480000
Galibiyetler31966,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler14730,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere142,92%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26956,04%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3700,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1270,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar2.166,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1560,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4200,8800,0000,0000,00
Deneyim934,450,000,000,00
Toplam
Savaşlar480
Galibiyetler31966,46%
Yenilgiler14730,63%
Berabere142,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar26956,04%
İmha edilen Tanklar3700,77
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar1270,26
Verilen Hasar2.166,97
Düşman üssü işgal puanı1560,33
Üs savunma Puanı4200,88
Deneyim934,45
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar36000
Galibiyetler1850,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1747,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,78%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1850,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar250,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,390,000,000,00
Tespit edilen Tanklar330,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.170,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı120,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı732,0300,0000,0000,00
Deneyim560,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar36
Galibiyetler1850,00%
Yenilgiler1747,22%
Berabere12,78%
Hayatta Kalınan Savaşlar1850,00%
İmha edilen Tanklar250,69
Yoketme Oranı1,39
Tespit edilen Tanklar330,92
Verilen Hasar1.170,08
Düşman üssü işgal puanı120,33
Üs savunma Puanı732,03
Deneyim560,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler360,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar81,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar810,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim416,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler360,00%
Yenilgiler240,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar240,00%
İmha edilen Tanklar40,80
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar81,60
Verilen Hasar810,20
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim416,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar685000
Galibiyetler37554,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler31045,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26939,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5490,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7731,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.215,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3540,5200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı24183,5300,0000,0000,00
Deneyim695,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar685
Galibiyetler37554,74%
Yenilgiler31045,26%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26939,27%
İmha edilen Tanklar5490,80
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar7731,13
Verilen Hasar1.215,98
Düşman üssü işgal puanı3540,52
Üs savunma Puanı24183,53
Deneyim695,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2599000
Galibiyetler140854,17%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler115144,29%00,00%00,00%00,00%
Berabere401,54%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar101338,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar21480,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar23930,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.269,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10730,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı38181,4700,0000,0000,00
Deneyim657,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar2599
Galibiyetler140854,17%
Yenilgiler115144,29%
Berabere401,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar101338,98%
İmha edilen Tanklar21480,83
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar23930,92
Verilen Hasar1.269,25
Düşman üssü işgal puanı10730,41
Üs savunma Puanı38181,47
Deneyim657,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar676000
Galibiyetler40660,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26839,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,30%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27740,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5400,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3130,4600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.884,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2760,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4690,6900,0000,0000,00
Deneyim821,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar676
Galibiyetler40660,06%
Yenilgiler26839,64%
Berabere20,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar27740,98%
İmha edilen Tanklar5400,80
Yoketme Oranı1,35
Tespit edilen Tanklar3130,46
Verilen Hasar1.884,96
Düşman üssü işgal puanı2760,41
Üs savunma Puanı4690,69
Deneyim821,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (451)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Progetto M35 mod. 46 82542,151245108765,32%4048,81
WZ-111 model 5A103902,47109988160,84%4243,85
Panther mit 8,8 cm L/71 81417,0374484558,34%2239,30
T4991395,5966781353,51%2362,25
T-34-3 82030,88101380360,02%3175,12
Dicker Max 6918,5148269253,18%1838,33
Jagdpanzer E 100103131,1074062458,01%2721,68
Object 140103064,6683359654,87%3246,70
Super Conqueror104042,64115557761,87%4240,01
T95/FV4201 Chieftain 104282,40118649562,63%3731,24
IS-381639,1566049254,47%2142,40
Object 279 early 104412,53125747767,51%3627,08
Object 907 103640,16114447562,95%3822,17
Bat.-Châtillon 25 t103379,8899747360,04%3820,79
IS-7102833,7778846855,56%2822,88
Conqueror Gun Carriage102179,5275444255,20%1957,83
Kranvagn104163,20111742061,19%4267,93
FV215b (183) 103131,8784839555,19%2697,44
T25 Pilot Number 1 81574,2691238752,20%2531,55
Strv 103B103457,1394838363,19%3048,29
Object 260 103892,21115736066,39%4268,59
Object 430U103705,78110635163,82%3984,43
Type 5 Heavy103754,07110634963,04%3729,78
T-34-85M 61381,1586434667,34%2977,44
SU-1527993,4046833049,70%1449,52
KV-856738,0540733053,03%1309,30
Strv m/42-57 Alt A.2 61187,3771730454,28%2552,88
T-5492171,2995929659,80%2790,30
VK 72.01 (K) 104431,94108129567,12%4009,48
T57 Heavy Tank103559,9990728660,49%3581,31
T-1092011,0158328552,28%2380,94
T376498,5840627451,82%1440,40
G.W. E 100102293,0685026760,67%2125,28
Panhard EBR 105102151,9094126355,89%3453,66
Spähpanzer Ru 25191477,1267525651,95%2825,45
Type 64 61381,56102125162,95%5277,29
Type 95 Ha-Go2392,9749524964,66%3127,93
Cobra 93396,86117724761,13%3948,59
T2 Light Tank 2258,9839524057,50%1527,57
T 55A 92907,1997524059,58%3659,19
Cromwell6645,2442723551,06%1299,31
SU-130PM 82575,37116423067,39%3665,63
G.W. Panther71082,4043622851,32%1374,79
M41 Walker Bulldog8693,2745122753,30%1262,96
Leopard 1104064,82111222567,56%4187,14
FV4005 Stage II102984,9585622358,30%2751,11
AMX 13 57 71848,22131422063,18%5097,76
T92 81651,43112221561,86%4423,88
121B 103470,40104021559,53%3797,77
Škoda T 5093528,56122220759,90%4400,05
AMX 13 F3 AM61137,1167520551,71%1795,67
T110E4104066,67102920562,93%3876,60
WZ-111 model 1-493121,74100120264,85%4001,95
G.W. Tiger (P)81367,6677320261,39%1659,32
T-4481596,7487220057,50%2647,38
T54E192209,1076119847,98%2410,97
Rheinmetall Panzerwagen102104,4771119255,21%3283,70
Jagdpanther II81626,7468218757,22%1868,03
AMX 13 105102873,0498418159,12%4525,74
ShPTK-TVP 100 82754,11127518059,44%4149,55
Ikv 1035726,6944617855,06%2339,60
IS71018,0951817652,84%1432,66
O-I61149,8267817656,25%2303,81
M60 103784,95106917566,86%4219,57
KV-261379,6298517369,94%3114,95
Matilda IV 5767,2865516961,54%2553,72
E 5093738,17135516869,05%4789,72
T110E3103644,90104216862,50%3419,02
AMX 50 Foch (155) 103237,0286716456,10%2808,37
Ho-Ri 3104021,56104216360,12%3379,49
Comet7870,5953016254,94%1568,11
Hummel6635,9130016142,24%769,46
Spähpanzer SP I C71073,4866916153,42%2372,44
Jagdpanther71454,3461416056,25%2336,71
AMX 12 t61153,0662416061,88%4156,81
T-345678,8746215959,12%2498,00
E 100103372,9693815756,05%3137,61
SU-100Y 61385,1062215657,69%2920,45
M18 Hellcat6579,2733215450,00%889,59
FV3046752,2443715455,19%1487,96
T-34-856844,4649815157,62%2013,00
Strv 103-092646,47102114866,22%3047,92
Controcarro 3 Minotauro103743,70104714856,76%3205,93
Vz. 55104249,12111514758,50%3854,82
Pz.Kpfw. I Ausf. C3530,2370214461,11%4182,67
WZ-111 Qilin 104149,72107114160,99%4445,97
SU-122-44 71982,56106613962,59%3692,84
Object 252U Defender 82596,36119313762,77%3931,03
M4A1 Sherman5548,0836813549,63%1613,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51018,9194913565,93%4201,58
SU-1006638,2835613349,62%1091,95
122 TM 82514,63115713157,25%3620,39
T-44-100 83005,84141213062,31%5949,18
Bat.-Châtillon 12 t81511,5494712860,16%3722,49
Type 4 Heavy92457,6398512357,72%2943,91
M4A3E8 Sherman6541,1433812240,98%922,52
Object 705A103487,1997112255,74%3389,19
LT-432 81751,60104112258,20%4192,47
ISU-15281491,3854112050,00%1709,76
Object 268 Version 4104014,28101612060,00%3627,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4584,9242511849,15%1842,99
Lorraine 155 mle. 5181422,8584611851,69%1553,94
E 50 Ausf. M103874,75113311867,80%4348,06
AMX ELC bis5743,5759211865,25%3514,65
StuG IV 5428,6928811537,39%1001,76
Object 43093488,60138411373,45%4553,51
T77 82616,06118111361,95%3566,62
Caernarvon Action X 81958,38109211058,18%2815,46
Object 70493539,83113710966,06%3706,47
VK 16.02 Leopard5621,9848410858,33%2851,25
Grille 15103885,6895410863,89%3463,06
StuG III Ausf. G5555,8233510751,40%1450,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 83068,56136810768,22%4545,33
Ikv 65 Alt II61185,5551610556,19%2704,05
11081660,4686810450,00%2010,16
AMX 13 9092388,73105710357,28%4976,34
T-1506678,3441810359,22%1199,36
105 leFH18B2 51277,7377710257,84%3244,68
WZ-113G FT104389,93115310266,67%4208,15
121104310,48118410162,38%4688,78
Loyd Gun Carriage2152,8118310151,49%1073,93
IS-4104039,58125410073,00%4367,04
T-62A103420,4610859958,59%4181,76
M10 Wolverine5388,342949855,10%882,07
SU-855502,133189758,76%1323,98
Type T-345887,045119752,58%2993,80
Jagdtiger92591,098179558,95%2608,15
M446770,574169557,89%1454,92
Rheinmetall Skorpion G 82682,2912069563,16%3916,24
O-Ho81993,727859467,02%2703,13
O-Ni71650,197479355,91%2603,79
AMX 50 B104168,4310229363,44%4359,61
Concept 1B 93845,0014519267,39%4015,25
T71 DA71272,807439156,04%3960,31
STG 82392,4211779073,33%3970,62
ELC EVEN 90 81787,2011779062,22%5023,56
Grille5481,422518941,57%919,66
Kanonenjagdpanzer 105 82433,6610828864,77%3474,19
Bisonte C45 83016,2514228863,64%4522,97
Bat.-Châtillon 25 t AP92611,4810948765,52%3787,04
VK 28.016656,474748748,28%2079,81
T110E5104007,1710308751,72%4432,13
T-4371333,377058448,81%2777,26
T9593117,2110308472,62%3428,84
M41 HMC5384,512608242,68%449,59
BDR G1 B5528,173498253,66%1104,24
Maus104353,5611088161,73%4688,70
T6751192,518698165,43%3862,14
KV-15540,074188154,32%1191,37
Char Futur 4 93711,3811408065,00%4033,52
M2 Light Tank2205,593287850,00%951,72
WZ-13171678,7611987864,10%5891,98
AMX 50 Foch B103262,869247758,44%2922,78
M24 Chaffee5360,163577656,58%1287,02
Pz.Kpfw. T 25 5813,756217661,84%2995,68
Crusader6346,972727549,33%901,32
Jagdpanzer IV61066,826057463,51%2517,10
FV217 Badger103949,6210927463,51%4116,51
Object 703 Version II 82901,7113637361,64%4708,18
Tortoise94308,9214547361,64%5706,80
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61339,359477261,11%4791,15
Object 70593152,9311437157,75%4002,28
M54 Renegade 83067,1513657170,42%4804,62
SU-14-281892,628906850,00%2158,01
59-1661385,9112376876,47%6839,83
SU-85B4339,473276855,88%861,70
Chimera 82893,0012136857,35%3813,97
Object 268103275,159196762,69%2910,75
E 25 71928,6011266762,69%4280,45
Waffenträger auf Pz. IV93145,9710496663,64%3769,14
Object 26393279,4211396672,73%3780,32
Strv 746875,204396544,62%1719,75
XM551 Sheridan102087,678286448,44%2897,90
IS-M82276,7811436462,50%3738,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82608,2213276365,08%4443,19
T25/27876,244606256,45%1353,44
Leopard Prototyp A94094,8214376267,74%5477,92
T2972707,5415186170,49%5384,64
FV215b 104448,6311906056,67%4853,78
Bishop5445,252776053,33%1013,57
M24E2 Super Chaffee 61284,1011565967,80%5099,73
Super Hellcat 72037,379645971,19%4499,25
UDES 0382469,8610535865,52%3850,85
VK 30.02 (M)61568,2810305865,52%4809,60
KV-1S6718,485105867,24%2076,64
Bat.-Châtillon 155 5591499,817625754,39%1537,93
Patton the Tank 92927,8412055763,16%4237,91
Matilda Black Prince 51535,3313785773,68%6571,54
M56 Scorpion 71761,5311235768,42%3487,17
Cruiser Mk. II2207,652245554,55%834,48
T2071328,617525457,41%2330,17
AMX 50 10082589,3311745455,56%3831,79
Matilda4364,383405367,92%1190,92
Tiger II83029,7513185253,85%4861,16
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41160,9011235267,31%4427,31
T1 Heavy Tank51124,2710085176,47%3546,51
AMX 50 Foch92947,9211355162,75%3301,52
BZ-72-1 103606,3310265154,90%3160,30
VK 30.01 (P)6982,267415056,00%2085,65
Tiger I72267,4313144975,51%5058,54
Ikv 90 Typ B71463,476284946,94%2423,79
T404406,923184953,06%1023,89
T-505988,739054965,31%6003,90
T26E4 SuperPershing 82028,9810884953,06%3049,00
IS-272089,3511694866,67%4230,11
Kampfpanzer 50 t 93883,3313494862,50%4929,48
M5 Stuart4238,813164751,06%1133,22
KV-37707,874014656,52%844,51
T82 HMC4215,982034660,87%718,93
Strv m/425802,894874557,78%3068,70
AMX 13 7571738,9110624557,78%5286,09
Carro da Combattimento 45 t 104511,7811434548,89%4178,92
M3 Lee4265,642614456,82%1017,58
SU-182190,141974463,64%1267,98
WZ-111G FT93256,6411994472,73%3683,50
SU-10182198,1111264472,73%2898,25
Pz.Sfl. IVb4289,702274452,27%885,71
Object 752 93918,0913794465,91%4807,61
Renault G15556,793624351,16%1577,50
Covenanter5230,802684156,10%885,32
T28 Concept 71298,766104158,54%2368,16
B14284,332924062,50%941,09
Pz.Kpfw. II2211,803004055,00%1036,09
Tiger-Maus 93132,2313074075,00%3366,40
STB-1103526,319853953,85%3734,85
Panhard AML Lynx 6x682164,2611083951,28%6272,95
ISU-122-2 82615,0011463964,10%3177,38
TNH 105/100082123,7610963863,16%3493,60
O-I Experimental5953,746013836,84%1873,15
T1 Cunningham1125,272153748,65%658,00
ST-I93410,1413323663,89%4079,43
Rhm.-Borsig Waffenträger82905,7511583666,67%3620,86
IS-2-II82429,6710983661,11%3692,84
Heavy Tank No. VI 61159,788343655,56%2333,83
Caliban 82209,7110813557,14%2655,68
L-60 2255,063893540,00%1597,67
Emil I82552,1211813458,82%3962,25
Type 586916,247733464,71%2045,44
VK 45.02 (P) Ausf. B93413,3512313458,82%4298,16
AMX M4 mle. 5192914,8512073479,41%3088,12
T-103 82586,9112503479,41%3943,94
VK 30.01 (H)51063,767143354,55%3263,76
Centurion Action X102954,159923366,67%2864,94
IS-3-II94035,9414493366,67%5505,10
AT 15A 72089,3012883360,61%4412,02
Chrysler K GF 82615,8511823351,52%4107,36
Object 41683040,8812333253,13%6129,89
Somua SM 82312,1611823262,50%3018,86
A-205275,683383161,29%1184,17
T56 GMC3150,972713164,52%513,73
KV-220-2 51185,1311323161,29%3676,76
Type 5 Chi-Ri71616,4710573063,33%3633,63
Centurion Mk. 7/192978,3011583063,33%3499,66
E 7592505,079643056,67%2662,25
Birch Gun4264,832303063,33%1015,55
Ho-Ri 193426,2412202962,07%3684,25
Lorraine 155 mle. 5071211,418942972,41%1681,60
Pz.Kpfw. VII104133,7911482965,52%3730,38
Škoda T 2561159,468472846,43%3037,00
Pz.Kpfw. II Luchs4322,644222842,86%1170,15
AMX AC mle. 4882551,2911132864,29%4054,10
leKpz M 41 90 mm GF 81686,7910312850,00%4185,26
Wespe3153,221512748,15%399,05
AT 25739,855212755,56%2093,50
T18 HMC3146,961882759,26%649,56
ISU-152K 82266,6310902755,56%3458,70
113103809,1210262657,69%3732,29
Hotchkiss EBR71214,0010032665,38%3469,13
Panhard EBR 9091776,089852653,85%3496,28
K-91103232,6510482661,54%3311,12
M10 RBFM 51099,698612650,00%3025,38
SMV CC-6782217,6010432544,00%2969,63
Marder 38T4449,164002580,00%1337,53
VK 100.01 (P)82640,1612452568,00%3756,41
T-45 2158,802112544,00%637,03
TVP T 50/51103402,7110542470,83%3295,94
Vz. 44-171922,1312112470,83%3382,18
SU-100M171639,9610002466,67%2854,96
VK 45.02 (P) Ausf. A82326,0410732458,33%3384,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G3251,632982454,17%1074,92
AMX M4 mle. 54103558,5010412454,17%3281,28
ARL V3961226,619132382,61%3332,02
T-34 shielded 51171,9610032352,17%4242,26
M5A1 Stuart4649,146672268,18%3654,57
KV-482257,5910542245,45%3251,57
A-4361133,099272268,18%2973,67
M48A5 Patton104724,3213172268,18%6045,91
Lago4380,523662157,14%1606,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E3157,571992142,86%299,89
Centurion Mk. I82432,4312512166,67%4193,36
T3 HMC2182,622902161,90%894,00
Cruiser Mk. IV4215,242382147,62%668,31
S35 CA51293,339532180,95%4049,57
EMIL 1951 82944,0013372171,43%4440,98
Panther71579,006972060,00%3444,16
T3092752,0510732075,00%3108,76
Type 6194021,4512932055,00%5703,99
AMX 38379,801652040,00%68,61
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4187,902442040,00%431,62
E 75 TS 82215,6011582065,00%2955,85
Type 3 Chi-Nu Kai 5879,457172055,00%3508,47
Bretagne Panther 61368,159392060,00%3022,93
114 SP2 104228,859012045,00%3340,76
Type 59 83016,5816151968,42%6506,05
S-5171346,848751968,42%1892,47
Sav m/434329,843141963,16%1063,37
M26 Pershing81534,325091926,32%1817,36
Pz.Kpfw. III/IV51082,5810781984,21%5194,40
Alecto4634,846581973,68%2350,61
Object 277103744,3710331952,63%4078,14
M4A3E8 Fury 61780,5814001978,95%5231,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3235,672451855,56%889,01
Caernarvon83076,3314701872,22%5923,23
Marder II3205,062541861,11%620,65
SU-76G FT4483,064131844,44%968,93
Indien-Panzer82704,2213141877,78%4555,16
D23139,761711735,29%345,43
Strv m/40L3178,292541747,06%475,00
53TP Markowskiego83238,0014361770,59%6069,50
Cruiser Mk. III3183,352391747,06%938,84
BZ-75103116,129531758,82%2733,11
SARL 424488,653171747,06%1692,78
M3 Stuart3152,252221643,75%437,37
Leo72037,6311361650,00%4762,35
Leichttraktor1162,942341650,00%744,52
M40/M4381240,005881643,75%1111,23
Durchbruchswagen 24245,752601656,25%662,36
Concept No. 5103086,318441643,75%2231,30
60TP Lewandowskiego103432,479101553,33%3180,47
SMV CC-5671519,479661560,00%2397,93
SU-76M4197,003121553,33%545,60
KV-1372022,5312911566,67%5231,62
M46 Patton93482,6711911560,00%4635,14
Challenger72204,5311821560,00%4449,45
M-V-Y103358,339261533,33%2999,52
43 M. Toldi III 379,671561566,67%336,66
Vickers Medium Mk. I1141,142221457,14%731,41
BT-74132,502101457,14%572,16
Hotchkiss H352203,002921471,43%1188,58
T-284461,794811450,00%1687,67
Vickers Medium Mk. III3157,791941442,86%448,14
Sexton II3216,642171442,86%771,38
Valentine3543,714121457,14%2303,84
FV4004 Conway93472,1412301478,57%4194,34
AMX 30 1er prototype94056,0713621471,43%5517,96
T-34-172970,0816111361,54%8383,37
Škoda T 245934,007961353,85%3171,55
50TP Tyszkiewicza93306,0011881376,92%3371,37
M2 Medium Tank3333,004691361,54%1582,54
TS-54 82565,9213871384,62%3392,18
Object 777 Version II 93462,4612921369,23%4097,00
Vickers Medium Mk. II2109,421521233,33%306,96
Progetto M40 mod. 65102691,838641258,33%2129,61
Tiger (P)71758,589021241,67%2577,59
T-60291,501651233,33%217,82
Panhard AMD 178B61302,339211275,00%4881,26
AE Phase I 93489,2513271275,00%4775,17
Konštrukta T-34/10071637,738641154,55%2629,15
Type 4 Chi-To61392,2710341154,55%3825,32
STA-182967,3615591190,91%5905,67
Rinoceronte103093,0010321172,73%2895,08
T-463155,732491127,27%406,56
AT-12150,182161145,45%465,99
M75998,559481163,64%5493,10
Sturer Emil71288,647471136,36%2052,80
HWK 1281656,829061172,73%3557,90
Type 63 82717,8214651181,82%3602,31
M662012,9011711060,00%4899,04
Panzerjäger I2155,301641060,00%559,12
Chi-To SP73304,5016251050,00%6291,61
T-703417,604021070,00%2057,26
M47 Iron Arnie 82287,3011081060,00%3349,69
ST vz. 394595,44792977,78%3313,07
ARL 4461242,33831966,67%2806,54
Pvlvv fm/422139,11157922,22%307,34
Lorraine 39L AM3263,22272966,67%1031,71
Type 2597 Chi-Ha3123,00141911,11%195,50
Conqueror93054,001202977,78%3999,36
Type 95 Heavy4474,56565955,56%1754,60
WZ-111-1G FT81972,44874955,56%2487,02
Archer5984,11804944,44%3350,84
Charioteer83405,331252944,44%5805,22
G.Pz. Mk. VI (e)2114,00143955,56%626,70
Pz.Sfl. IVc5924,67656955,56%2583,54
CS-52 LIS 83036,671301966,67%4573,63
LT vz. 383212,25320875,00%987,46
Type 89 I-Go/Chi-Ro2136,63199825,00%384,62
Pz.Kpfw. 35 (t)2218,43220757,14%1177,09
D12121,71162757,14%460,23
Sturmpanzer I Bison3222,86186757,14%686,60
Semovente M43 Bassotto61516,291018771,43%2709,74
Type 91 Heavy3325,71412757,14%1338,90
Nashorn61194,00797771,43%2701,36
Somua S353611,00551757,14%2704,53
T-29 3423,57546771,43%1972,39
IS-6 B 83238,431544757,14%4696,11
Kolohousenka1173,17235650,00%968,52
T-34-282235,83862633,33%3433,02
Ikv 723270,50252633,33%683,36
T-50-2 61907,331440683,33%8618,86
GSOR 1008 82215,67950650,00%2561,10
BT-22226,60336580,00%1362,17
Emil II93197,401071560,00%3194,46
UDES 15/16102870,60856560,00%2239,20
M4A3E2 Sherman Jumbo6323,80315540,00%384,90
Pz.Kpfw. I236,601875100,00%264,10
M4A1 Revalorisé 82007,20961560,00%3252,34
Type 62 71532,50935450,00%3493,54
LT vz. 352179,50213475,00%881,46
MS-1195,00153450,00%357,78
FCM 362133,00261450,00%463,38
IS-2 shielded 71405,25619425,00%1821,17
Kunze Panzer 93132,75875475,00%3414,22
Valentine II 4777,25872475,00%3427,88
Strv m/382192,67222333,33%741,78
Renault FT1156,67195333,33%814,26
Type 3 Chi-Nu51159,6711253100,00%5374,39
TVP VTU Koncept81273,33788366,67%1480,25
B.U.G.I.61517,67871366,67%2504,53
Object 261101276,33696366,67%1036,36
T-54 ltwt.91814,67990366,67%2901,01
Obsidian 81678,33956366,67%2146,50
KV-5 81596,67802333,33%1426,70
Excelsior 5674,337403100,00%1618,93
Strv fm/211135,00215250,00%601,97
25TP KSUST II5903,50618250,00%2348,29
Type 98 Ke-Ni324,50102250,00%85,92
Cruiser Mk. I1311,004502100,00%1965,04
60G FT5387,5025920,00%683,61
Chieftain/T95 81800,00901250,00%2738,03
MTLS-1G14 3760,509392100,00%5263,34
T7 Combat Car 2130,50310250,00%553,49
IS-3A 81569,00646250,00%1480,29
TKS z n.k.m. 20 mm 2337,0054610,00%2383,42
Renault Otsu135,001851100,00%261,00
Renault FT 75 BS2361,0022010,00%2424,41
Renault NC-311145,002841100,00%855,75
T1 HMC2116,009510,00%411,82
VK 36.01 (H)6686,0031410,00%836,48
Vickers Mk. E Type B2478,004621100,00%2779,27
T-262294,005551100,00%1913,68
CS-63101654,0039210,00%852,63
T2 Medium Tank2249,008611100,00%1788,37
Crusader 5.5-in. SP71264,008481100,00%2184,56
ST-II102652,0024210,00%1469,23
VK 168.01 Mauerbrecher 82186,0015471100,00%3118,88
Churchill III 5617,005281100,00%1220,09
STA-2 83158,0019701100,00%6511,01
A46 6428,0031110,00%877,81
VK 75.01 (K) 82119,0015231100,00%3438,07
BT-7 artillery 3468,007741100,00%2471,20

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 16/08/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 11/08/2021
Ayrıldı: 14/08/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 01/07/2021
Ayrıldı: 05/08/2021
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 01/05/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 10/10/2020
Ayrıldı: 21/10/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 13/11/2020
Ayrıldı: 02/01/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 23/02/2021
Ayrıldı: 07/04/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 14/08/2020
Ayrıldı: 11/09/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/09/2020
Ayrıldı: 04/10/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 22/10/2020
Ayrıldı: 01/11/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/09/2020
Ayrıldı: 19/09/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/02/2021
Ayrıldı: 19/02/2021
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/01/2021
Ayrıldı: 29/01/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/04/2021
Ayrıldı: 27/04/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/08/2020
Ayrıldı: 12/08/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 19/06/2020
Ayrıldı: 22/07/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/06/2020
Ayrıldı: 18/06/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/06/2020
Ayrıldı: 14/06/2020
Rütbe: Komutan
Katıldı: 10/04/2020
Ayrıldı: 01/06/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/04/2020
Ayrıldı: 08/04/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 18/08/2019
Ayrıldı: 06/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2019
Ayrıldı: 06/08/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 27/06/2019
Ayrıldı: 29/07/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 04/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/05/2019
Ayrıldı: 01/06/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/05/2019
Ayrıldı: 29/05/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/04/2019
Ayrıldı: 16/04/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 04/10/2018
Ayrıldı: 06/04/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/09/2018
Ayrıldı: 30/09/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 05/09/2018
Ayrıldı: 24/09/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/08/2018
Ayrıldı: 23/08/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/08/2018
Ayrıldı: 17/08/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/07/2018
Ayrıldı: 13/08/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/05/2018
Ayrıldı: 18/07/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/05/2018
Ayrıldı: 13/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 25/02/2018
Ayrıldı: 04/05/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 29/01/2018
Ayrıldı: 20/02/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 25/01/2018
Ayrıldı: 27/01/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 27/12/2017
Ayrıldı: 19/01/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/12/2017
Ayrıldı: 15/12/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 14/11/2017
Ayrıldı: 01/12/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 11/10/2017
Ayrıldı: 11/11/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 02/10/2017
Ayrıldı: 08/10/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 30/08/2017
Ayrıldı: 23/09/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/08/2017
Ayrıldı: 25/08/2017
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 20/07/2017
Ayrıldı: 08/08/2017
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 26/06/2017
Ayrıldı: 18/07/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/06/2017
Ayrıldı: 24/06/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 15/05/2017
Ayrıldı: 09/06/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/05/2017
Ayrıldı: 13/05/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 30/04/2017
Ayrıldı: 09/05/2017
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 07/03/2017
Ayrıldı: 21/04/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/03/2017
Ayrıldı: 05/03/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 28/01/2017
Ayrıldı: 02/03/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 13/01/2017
Ayrıldı: 26/01/2017
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 17/12/2016
Ayrıldı: 30/12/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 23/08/2016
Ayrıldı: 14/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 07/11/2015
Ayrıldı: 22/08/2016