rfisic1

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/01/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar43785628148
Ortalama Seviye7,238,509,399,20
Galibiyetler2075947,41%350,00%1657,14%7248,65%
Yenilgiler2247251,32%350,00%1242,86%7450,00%
Berabere5541,27%00,00%00,00%21,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar988722,58%00,00%725,00%3523,65%
İmha edilen Tanklar302490,6920,33230,821070,72
Yoketme Oranı0,890,331,100,95
Tespit edilen Tanklar357690,8230,50190,68530,36
Verilen Hasar866,10851,001.334,861.353,56
Düşman üssü işgal puanı494611,1300,0000,00390,26
Üs savunma Puanı84900,1900,0000,0000,00
Deneyim541,05600,33722,86663,93
WN7840,11558,21993,22805,66
WN8966,99696,051246,891042,55
Toplam
Savaşlar43785
Ortalama Seviye7,23
Galibiyetler2075947,41%
Yenilgiler2247251,32%
Berabere5541,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar988722,58%
İmha edilen Tanklar302490,69
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar357690,82
Verilen Hasar866,10
Düşman üssü işgal puanı494611,13
Üs savunma Puanı84900,19
Deneyim541,05
WN7840,11
WN8966,99
Son 24 saat
Savaşlar6
Ortalama Seviye8,50
Galibiyetler350,00%
Yenilgiler350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar20,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar30,50
Verilen Hasar851,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim600,33
WN7558,21
WN8696,05
Son 7 gün
Savaşlar28
Ortalama Seviye9,39
Galibiyetler1657,14%
Yenilgiler1242,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar725,00%
İmha edilen Tanklar230,82
Yoketme Oranı1,10
Tespit edilen Tanklar190,68
Verilen Hasar1.334,86
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim722,86
WN7993,22
WN81246,89
Son 30 gün
Savaşlar148
Ortalama Seviye9,20
Galibiyetler7248,65%
Yenilgiler7450,00%
Berabere21,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar3523,65%
İmha edilen Tanklar1070,72
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar530,36
Verilen Hasar1.353,56
Düşman üssü işgal puanı390,26
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim663,93
WN7805,66
WN81042,55
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler220,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler880,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.232,100,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim308,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler220,00%
Yenilgiler880,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar10,10
Yoketme Oranı0,13
Tespit edilen Tanklar10,10
Verilen Hasar1.232,10
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim308,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler1135,48%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1858,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere26,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar722,58%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar180,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar351,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar951,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı702,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,0600,0000,0000,00
Deneyim495,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler1135,48%
Yenilgiler1858,06%
Berabere26,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar722,58%
İmha edilen Tanklar180,58
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar351,13
Verilen Hasar951,29
Düşman üssü işgal puanı702,26
Üs savunma Puanı20,06
Deneyim495,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar74,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim55,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar74,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim55,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler840,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1260,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar840,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar50,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar301,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar582,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı432,1500,0000,0000,00
Deneyim424,800,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler840,00%
Yenilgiler1260,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar840,00%
İmha edilen Tanklar50,25
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar301,50
Verilen Hasar582,30
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı432,15
Deneyim424,80
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1395000
Galibiyetler57140,93%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler77255,34%00,00%00,00%00,00%
Berabere523,73%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar40428,96%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8070,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,810,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10730,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.002,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı25681,8400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı11750,8400,0000,0000,00
Deneyim488,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar1395
Galibiyetler57140,93%
Yenilgiler77255,34%
Berabere523,73%
Hayatta Kalınan Savaşlar40428,96%
İmha edilen Tanklar8070,58
Yoketme Oranı0,81
Tespit edilen Tanklar10730,77
Verilen Hasar1.002,28
Düşman üssü işgal puanı25681,84
Üs savunma Puanı11750,84
Deneyim488,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar623000
Galibiyetler28445,59%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler32752,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere121,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19230,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4110,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2770,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.556,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6681,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3660,5900,0000,0000,00
Deneyim653,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar623
Galibiyetler28445,59%
Yenilgiler32752,49%
Berabere121,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar19230,82%
İmha edilen Tanklar4110,66
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar2770,44
Verilen Hasar1.556,67
Düşman üssü işgal puanı6681,07
Üs savunma Puanı3660,59
Deneyim653,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (407)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M10 RBFM 5851,26737295354,32%1957,39
SU-130PM 81290,40693216851,06%1306,49
Rheinmetall Skorpion G 81081,88613213946,19%1036,85
KV-220-2 5846,65839144652,01%1711,40
Jagdpanzer E 100101559,10637128350,35%1016,80
O-I6635,4546196048,96%1021,34
Strv S1 81300,5564893249,79%1382,08
M18 Hellcat6672,5648490751,49%1122,67
E 25 7913,3265689649,67%1239,10
Strv 103B101911,1967781446,56%1312,01
T675609,3343676546,80%1293,22
Grille 15101718,8863676147,57%1135,06
T28 Prototype8848,7545465245,25%760,42
G.W. E 100101125,4061255850,36%890,36
212A9901,0967955150,27%726,50
Somua SM 81085,7063547045,11%1012,77
T-34-856423,0731846845,94%653,60
Hummel6508,8429745644,96%602,55
O-Ni7932,1355944247,96%1180,69
T110E4101445,4557143244,21%919,71
Škoda T 256515,3045743049,53%907,23
ISU-152K 81103,9063343046,51%1097,37
T71 DA7437,7043542848,60%760,61
T25/27659,1435742447,41%816,27
T3091149,1150440442,08%792,84
ELC EVEN 90 8384,6949940145,89%532,97
FV4005 Stage II101212,5454637642,55%670,60
VK 30.01 (D)6402,6632235945,68%593,95
Lorraine 40 t 8936,0454435644,38%956,91
Grille5432,8225735247,73%856,49
T297758,7540634841,38%787,96
G.W. Panther7720,3047334746,11%766,56
AMX 50 Foch B101539,8868233649,11%943,90
Cromwell6394,6235732946,50%601,72
M41 Walker Bulldog8286,0046232943,16%276,49
T1 Heavy5371,2127530648,37%619,35
IS-7101485,5270430247,68%1061,32
IS-38753,3860128847,22%698,50
Progetto M35 mod. 46 8828,7954727846,04%750,79
T-345178,5918726738,20%198,69
FV38059763,4260526045,00%525,31
G.W. Tiger (P)8909,5559926050,00%1008,54
M4A1 Revalorisé 8777,1252725742,80%735,53
AMX 13 10510888,8567924645,53%824,81
TVP T 50/51101350,6361423141,56%878,76
M66436,5627823042,61%454,52
T-80498,5619622843,42%139,52
AMX ELC bis5250,7634222347,98%746,80
M24 Chaffee5158,2223822142,08%278,72
T376254,8438220942,11%428,19
T-448715,5751120342,36%754,03
T328690,0448920238,12%499,66
T1 Cunningham192,6215319143,98%367,46
AMX M4 mle. 49 Liberté 8728,6155719142,93%633,96
Pz.Kpfw. III/IV5189,0918618541,08%258,82
M2 Medium Tank3128,1016218247,80%323,40
IS7632,0944917951,40%739,24
T499407,3450217545,14%356,40
Object 2579961,7054017140,35%686,28
T26E5 Patriot 8623,1856717045,88%556,92
FV217 Badger101619,5466516943,20%944,78
Char Futur 4 91433,5270816243,21%1165,42
Löwe 8841,9264115850,63%836,84
Pz.Sfl. IVb4245,9419715550,32%698,43
60TP Lewandowskiego101562,7467114940,27%958,10
Manticore10713,4464314950,34%665,78
VK 20.01 (D)476,0214414540,69%12,16
Object 252U Defender 81027,4564914548,97%987,90
Leopard 1101232,4552814134,04%654,08
E 100101304,8872613949,64%895,08
M3 Lee4148,3817713849,28%354,76
Jagdpanther7570,6838413845,65%583,78
T-437504,3445213847,83%614,67
Strv 107-12112147,5574813750,36%1247,37
Leopard Prototyp A9879,7254613742,34%587,99
Jagdtiger91354,1760013448,51%1040,37
M446585,6243113345,86%938,76
WZ-111-1G FT81038,1759413243,94%947,23
Ikv 65 Alt II6519,5732712636,51%717,00
M127696,4351912055,00%848,56
Ferdinand8879,4955611847,46%731,72
UDES 1691242,7160711439,47%917,12
StuG IV 5478,2746811354,87%1194,19
Covenanter5101,8916411236,61%61,58
Controcarro 3 Minotauro101746,1868910344,66%1119,92
Jagdpanzer IV6424,1735510240,20%533,34
Strv 103-091383,0762810244,12%1055,08
Sherman III5288,2723910237,25%533,15
O-I Experimental5366,4626410147,52%573,47
Object 703 Version II 8912,7370210151,49%860,40
Crusader6199,001949939,39%310,49
SU-1018757,975429744,33%642,91
A-447410,464189740,21%347,09
Bat.-Châtillon 12 t8456,454899737,11%534,48
Object 268 Version 4101437,346799755,67%933,38
VK 30.01 (H)5481,913939657,29%1166,34
Rhm.-Borsig Waffenträger81181,546119643,75%1047,21
Panhard AML Lynx 6x68147,754079641,67%49,53
O-Ho8614,535449547,37%510,22
UDES 0381052,565819439,36%952,76
G.W. Tiger91086,735509446,81%931,68
Object 26391419,456529450,00%1133,47
Sherman Firefly6489,454399353,76%857,85
Emil I81027,146559245,65%1053,41
UDES 14 Alt 58703,025079239,13%580,78
ARL 446476,894239147,25%713,56
Waffenträger auf Pz. IV91601,317079156,04%1385,20
Charioteer8728,165749052,22%668,01
Tortoise91476,647309051,11%1154,59
T54E19950,306018943,82%635,72
T28 Concept 7731,195618853,41%941,65
T9591568,216948744,83%1078,83
WZ-131G FT6722,675468651,16%1214,02
DBV-152 101521,345808537,65%728,32
BT-7 artillery 3131,381758444,05%289,44
AMX 12 t6352,964528353,01%864,46
Object 140101484,026558340,96%999,62
Emil II91131,026538144,44%832,28
Hotchkiss EBR7240,684218045,00%268,31
BDR G1 B5359,282677943,04%507,07
M8A14152,131677643,42%163,17
Sturer Emil7581,884517643,42%602,52
Tiger I7707,845187546,67%762,13
StuG III Ausf. G5290,312887545,33%474,89
VK 36.01 (H)6523,104397150,70%744,63
53TP Markowskiego8921,565917044,29%874,97
T-34-2G FT7774,875367047,14%920,89
SU-100Y 6719,205647055,71%1174,85
VK 30.02 (D)7626,585536749,25%883,65
Kranvagn101347,006496648,48%848,59
Type 95 Heavy4146,711836645,45%297,37
KV-137521,484026434,38%582,81
Ikv 1035252,212576352,38%476,38
Bat.-Châtillon Bourrasque 8748,355406240,32%578,75
E 759767,335576137,70%400,98
XM551 Sheridan10411,255156139,34%188,68
Kunze Panzer 91410,496516140,98%1163,52
Super Hellcat 7735,855536149,18%1049,25
KV-1SA 5643,656286053,33%1336,18
M415332,173755945,76%371,77
AMX 13 757445,175125940,68%707,61
Strv m/425272,442765743,86%490,81
Challenger7433,234455757,89%477,70
Vz. 60S Dravec 101568,056935644,64%853,91
AT 158844,116165644,64%731,54
FV4202 8708,345605648,21%734,99
VK 16.02 Leopard5338,354535556,36%1110,22
M1039777,954825529,09%427,76
AMX AC mle. 488722,534915541,82%534,41
SU-100M17861,986075448,15%1139,72
Pz.Kpfw. II Ausf. G369,221605451,85%107,55
Object 430U101480,266315347,17%1131,78
Grant4150,651715246,15%294,79
SU-14-28750,855975248,08%657,89
M5 Stuart475,851835250,00%92,49
M40/M438906,025825149,02%926,17
Škoda T 245273,392214946,94%579,41
T-70363,961284847,92%72,28
LTTB8267,904454839,58%191,49
Wespe3102,701134742,55%149,44
T110E5101264,636654650,00%823,43
Object 277101391,636704645,65%847,33
Pz.Kpfw. II259,041554555,56%135,17
SU-1006588,564524533,33%792,29
TS-5 81106,956874445,45%987,71
FV2078771,676684351,16%790,55
Tiger II8641,505394245,24%546,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4279,512154146,34%592,85
Indien-Panzer8616,804634037,50%468,08
SDP 58 Kilana81098,365773938,46%929,58
CS-599739,324723745,95%469,11
B14218,642783627,78%405,67
S-517630,146053658,33%711,84
Bat.-Châtillon 25 t AP9802,255823644,44%575,59
AT 77698,615843638,89%703,05
Crusader 5.5-in. SP7548,474633641,67%543,94
ST vz. 394127,661883542,86%165,49
P26/404181,492203557,14%390,59
Super Conqueror10957,836863551,43%605,49
Strv 746477,124133441,18%633,98
SMV CC-678783,535043438,24%560,23
T-549630,415713447,06%435,23
SDP 44 Burza6899,915803348,48%1503,68
WZ-111G FT91353,736243339,39%840,23
Windhund 81256,186673351,52%1202,35
Leo7676,315013250,00%870,55
T2 Medium Tank271,97923135,48%105,66
BZ-6891031,295123125,81%588,47
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,841733148,39%76,64
Lago4207,232113043,33%472,01
STB-1101367,676363040,00%861,97
50TP Tyszkiewicza91130,527752958,62%1018,53
UDES 15/16101445,725872944,83%885,21
Controcarro 1 Mk. 291064,975652937,93%649,46
AT 25241,793462864,29%543,59
Ikv 90 Typ B7523,674032744,44%511,11
CS-538667,964352733,33%548,57
SDP 40 Zadymka5633,264172759,26%1321,61
T-28E with F-30 4424,224112737,04%846,57
Type 4 Heavy91328,817822650,00%1219,98
Pawlack Tank6590,965112646,15%759,04
T56 GMC3147,561642548,00%328,50
Nashorn6456,683842544,00%544,14
40TP Habicha6463,004312441,67%672,16
Semovente M43 Bassotto6692,425062441,67%909,21
Alecto499,581952445,83%55,57
Bishop5199,752192441,67%173,32
T-60225,631322470,83%249,38
M4A1 FL 10 6528,504282437,50%587,80
M3 Stuart381,301452334,78%49,92
Konštrukta T-34/1007369,742842326,09%260,93
P.43 ter7686,435042339,13%772,38
AMX 404136,612832334,78%264,39
AMX 50 1008738,225422343,48%576,15
Type 5 Heavy101220,706412334,78%536,60
Object 43091164,397022356,52%932,54
LT vz. 38384,911382245,45%135,68
Škoda T 509726,954742231,82%345,23
Maus101213,457162254,55%835,56
M48A2 Räumpanzer 8451,324122236,36%202,71
Renault FT141,86962142,86%22,50
P.435338,434292166,67%898,18
TVP VTU Koncept8597,105472142,86%543,58
25TP KSUST II5282,864342166,67%647,70
Sav m/434196,762702142,86%309,76
TNH 105/10008709,005762152,38%699,47
Bat.-Châtillon 25 t101594,766902133,33%1100,04
AMX M4 mle. 457732,146002152,38%865,68
SU-86694,555452045,00%959,33
FV224 Chopper7676,055892050,00%635,22
Patton the Tank 9895,156142055,00%768,04
BZ-75101561,007091942,11%990,15
P.43 bis6421,284221838,89%504,48
Vz. 44-17541,065741866,67%653,48
Caernarvon8573,614581838,89%349,43
Type T-345287,003421850,00%614,45
SU-76G FT4230,062911855,56%424,87
Type 3 Ho-Ni III5601,724031844,44%1189,37
BZ-1668804,946721861,11%850,01
E 50 Ausf. M101374,506131844,44%927,92
Kampfpanzer 07 RH 8853,616131850,00%963,44
SMV CC-567520,125691776,47%680,45
Comet7462,184621747,06%543,22
T3 HMC271,531031735,29%51,22
FV230 Canopener10962,825821729,41%349,85
M5A1 Stuart4195,312771656,25%580,41
Conqueror Gun Carriage101136,817831662,50%999,15
Pz.Sfl. IC 4363,003901637,50%966,43
Saryuda 91346,136701643,75%942,83
AMX Canon d'assaut 105 8565,444861643,75%372,47
43 M. Toldi III 392,311241643,75%245,34
Leichttraktor131,801191566,67%229,59
Churchill VII6376,334241546,67%429,97
M46 Patton9806,603701513,33%457,62
IS-6 8488,534531566,67%486,28
VK 100.01 (P)8836,278071566,67%988,75
SU-855591,213851450,00%1250,20
M2274,291881450,00%168,63
Mitsu 1085405,293721457,14%620,87
FV215b (183) 101105,295521442,86%575,09
Durchbruchswagen 24233,363351450,00%526,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5385,574131471,43%1066,67
Strv m/40L3141,002201346,15%316,56
Pz.Kpfw. 35 (t)271,151371353,85%219,85
Churchill I5583,774611338,46%969,75
Sexton II3146,623081392,31%648,05
Conqueror9604,006171361,54%451,26
CS-63101518,236541361,54%1165,54
Valentine AT4169,002311338,46%234,09
T-50-2 6259,624031338,46%408,01
M56 Scorpion 7787,466451361,54%1121,39
M15/423324,674001258,33%1049,05
M26 Pershing8344,084581250,00%247,99
60G FT5408,672811241,67%729,96
SDP 57 Gowika71097,836071250,00%1495,32
Ares 758342,174731241,67%129,88
Stuart I-IV389,36111119,09%87,70
45TP Habicha7804,007531172,73%1166,36
Semovente M415354,093181145,45%577,67
Type 89 I-Go/Chi-Ro256,91721127,27%0,00
VK 45.02 (P) Ausf. B9943,736141145,45%690,14
Panhard AMD 178B6163,003011145,45%228,21
Sexton I 3285,183251154,55%983,41
D1216,70701040,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4207,502211040,00%498,38
Type 95 Ji-Ro6688,104411030,00%925,75
SU-122A5260,203521070,00%566,89
AMX 65 t8820,906041040,00%674,81
M-II-Y71103,707701060,00%1448,08
MTLS-1G14 3176,202621060,00%693,18
Cobra 9715,706611070,00%600,25
FV215b 101084,00583955,56%686,66
Chi-To SP71020,00690944,44%1213,79
Ho-Ri 28645,56405933,33%377,69
M4 Improved 5288,78440955,56%618,07
T698589,56549955,56%611,95
KV-1 shielded 5410,22458944,44%556,62
M24E2 Super Chaffee 6446,22515933,33%982,85
Excelsior 51008,78772955,56%2287,57
AE Phase I 91545,44926966,67%1566,39
122 TM 81230,22566933,33%1096,31
Vickers Medium Mk. I133,1361825,00%0,00
10TP3141,88254875,00%553,11
Type 4 Chi-To6419,00340825,00%493,22
14TP426,00264875,00%261,00
STA-18528,38480850,00%494,94
Ikv 723156,25260850,00%296,86
Carro d'assalto P.887606,25566850,00%643,29
Type 91 Heavy3105,75158850,00%202,53
M3G FT3231,63231837,50%472,67
Cruiser Mk. IV493,00151862,50%218,92
Loyd Gun Carriage293,75144850,00%447,52
T57 Heavy101140,00766862,50%803,54
Churchill Crocodile 6879,00886862,50%1270,77
Type 5 Chi-Ri7299,29489757,14%345,21
CS-447613,71605771,43%891,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,00260742,86%37,61
NC 70 Błyskawica10606,43278714,29%119,14
WZ-113G FT101611,29718757,14%1003,70
AT 86529,29526742,86%818,62
T-109578,43522728,57%251,03
FV3046422,00338742,86%511,56
M-III-Y81065,29806771,43%1246,96
IS-2M 7782,86584742,86%673,16
Carro da Combattimento 45 t 10844,43741757,14%509,84
Turán III prototípus 5368,14293728,57%563,10
D23152,33258650,00%460,73
Renault Otsu113,5055616,67%0,00
AMX 13 105 AM mle. 505511,00480683,33%1141,48
Type 2597 Chi-Ha3243,50290633,33%721,77
E 509868,67375616,67%443,00
L-60 287,67167633,33%205,38
Strv fm/211252,20247540,00%1458,89
LT vz. 352150,00190560,00%736,37
Renault NC-31141,8089520,00%0,00
Centurion Mk. I8571,6022650,00%400,03
Type 71101673,80861560,00%1175,59
BZ-587386,00265520,00%179,25
Birch Gun4230,20313580,00%860,73
IS-M8701,60348520,00%462,13
FV227 Conceiver8718,2034050,00%521,35
AMR 35 227,00190580,00%263,28
Caliban 8488,20529560,00%451,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8148,80310560,00%236,08
leKpz M 41 90 mm 8389,005465100,00%633,84
M14/412123,50299475,00%468,79
TNH T Vz. 5191209,50661450,00%806,08
59-166590,75403425,00%1718,61
AMX 38357,00285450,00%95,33
Type 3 Ju-Nu6574,7529540,00%582,36
GSOR the TANK 91255,50720450,00%1103,93
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6271,75345425,00%401,52
Valentine II 454,50280450,00%110,37
Valiant 5369,75431425,00%509,17
WZ-120-1G FT 81252,75699450,00%1185,55
Fiat 3000169,67234333,33%85,71
Pvlvv fm/42261,33178333,33%3,10
MS-1172,6786333,33%134,19
Type 619618,00596366,67%536,08
T-26G FT2195,333433100,00%747,57
VK 30.01 (P)6460,33523333,33%505,98
T-29 3236,67442366,67%938,46
Heavy Tank No. VI 6786,67603333,33%1331,33
T1E6 241,67130333,33%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5617,007433100,00%1999,65
Excalibur 6395,005893100,00%602,97
Fantôme 91263,33744366,67%1368,33
Kolohousenka1172,50135250,00%765,83
M2 Light2114,00196250,00%306,50
Vickers Mk. E Type B2182,50385250,00%711,57
B.U.G.I.6378,506132100,00%613,85
Object 261101035,50643250,00%780,26
VK 28.016143,00373250,00%220,16
FV4004 Conway91685,509872100,00%1474,35
FCM 362196,50465250,00%833,07
FV601 Saladin81268,008222100,00%1527,18
Black Prince II 7385,00524250,00%296,79
Object 283 9811,00719250,00%669,38
AM 39 Gendron-Somua 267,50140250,00%110,55
MKA 2132,00207250,00%313,78
T-45 2171,5015820,00%538,40
Matilda LVT 4455,00564250,00%1060,50
Chrysler K 8983,0036520,00%863,47
A7E3 3122,0010620,00%141,23
Panzer 58 Mutz 8518,0031320,00%315,74
TKS z n.k.m. 20 mm 222,008610,00%0,00
Panzerjäger I20,001910,00%0,00
Type 586329,0014610,00%312,31
Panzerwagen 39 3149,0013710,00%325,76
Type 5780,0029710,00%0,00
AMX AC mle. 467229,004641100,00%278,08
Pz.Kpfw. VII102238,0041310,00%1164,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51017,009351100,00%3095,45
K-2 81219,0011061100,00%1185,91
ARMT 5331,0012310,00%418,09
Pz.Kpfw. M 15 339,0010210,00%0,00
T-116 3120,002871100,00%505,66
M24 Chaffee No. 594 5110,009310,00%0,00
Primo Victoria 8437,0032910,00%239,66
M22 Locust 381,0010210,00%42,62
Pz.Kpfw. T 15 378,0017610,00%55,44
Dicker Max 61691,0045210,00%2891,46
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6427,0024210,00%434,57
T-34-85M 6751,0029910,00%847,63
Großtraktor - Krupp 30,0010510,00%0,00
Bretagne Panther 6424,0017010,00%400,60
Straussler V–4/40 3136,0018810,00%199,15

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/01/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/01/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 29/10/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 14/09/2020
Ayrıldı: 24/10/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 26/05/2015
Ayrıldı: 07/07/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/07/2016
Ayrıldı: 16/09/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 18/09/2017
Ayrıldı: 12/09/2020