| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T67 | 5 | 584,40 | 337 | 1344 | 49,40% | 1285,95 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 802,26 | 410 | 479 | 46,56% | 1021,63 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 719,67 | 415 | 299 | 47,83% | 651,73 | |||||
| SU-100 | 6 | 828,40 | 451 | 233 | 49,36% | 1397,87 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 761,82 | 365 | 196 | 42,86% | 560,63 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 764,74 | 420 | 145 | 51,03% | 940,72 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 853,41 | 475 | 138 | 50,00% | 983,04 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 214,81 | 252 | 107 | 43,93% | 541,97 | |||||
| O-I | 6 | 395,82 | 321 | 99 | 53,54% | 527,88 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 352,73 | 271 | 73 | 38,36% | 310,95 | |||||
| Covenanter | 5 | 135,64 | 200 | 69 | 57,97% | 345,03 | |||||
| Hummel | 6 | 590,65 | 356 | 60 | 51,67% | 796,31 | |||||
| Sexton II | 3 | 61,68 | 112 | 56 | 42,86% | 36,26 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 356,18 | 378 | 55 | 49,09% | 839,77 | |||||
| M2 Light | 2 | 146,37 | 184 | 54 | 46,30% | 433,08 | |||||
| M8A1 | 4 | 257,09 | 199 | 54 | 46,30% | 515,03 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1396,19 | 411 | 54 | 33,33% | 1361,47 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 82,47 | 123 | 51 | 49,02% | 259,91 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 124,63 | 242 | 51 | 50,98% | 292,43 | |||||
| SU-76M | 4 | 93,20 | 101 | 49 | 28,57% | 2,73 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 82,59 | 168 | 39 | 43,59% | 42,07 | |||||
| Grille | 5 | 240,79 | 211 | 39 | 38,46% | 233,93 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 105,92 | 168 | 38 | 52,63% | 354,50 | |||||
| T56 GMC | 3 | 143,50 | 148 | 36 | 47,22% | 299,48 | |||||
| SU-85B | 4 | 214,26 | 176 | 35 | 40,00% | 303,88 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 96,94 | 185 | 35 | 57,14% | 208,68 | |||||
| Wespe | 3 | 157,30 | 161 | 33 | 48,48% | 455,95 | |||||
| SU-101 | 8 | 352,61 | 316 | 33 | 42,42% | 140,72 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 128,84 | 147 | 32 | 43,75% | 173,84 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 474,77 | 343 | 31 | 51,61% | 440,40 | |||||
| SU-85 | 5 | 179,86 | 248 | 28 | 42,86% | 161,59 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 157,00 | 161 | 26 | 53,85% | 266,81 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 119,76 | 149 | 25 | 48,00% | 240,75 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 37,32 | 59 | 25 | 28,00% | 2,53 | |||||
| Crusader | 6 | 116,91 | 200 | 23 | 60,87% | 257,54 | |||||
| O-Ni | 7 | 583,87 | 403 | 23 | 56,52% | 661,75 | |||||
| T-45 | 2 | 87,32 | 141 | 22 | 45,45% | 196,36 | |||||
| KV-1S | 6 | 259,67 | 254 | 21 | 42,86% | 211,09 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 137,60 | 185 | 20 | 55,00% | 374,37 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 239,55 | 323 | 20 | 55,00% | 559,57 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 82,53 | 253 | 19 | 63,16% | 260,34 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 76,68 | 215 | 19 | 63,16% | 212,20 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 332,00 | 318 | 17 | 58,82% | 519,96 | |||||
| BT-2 | 2 | 82,94 | 126 | 16 | 37,50% | 140,90 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 184,88 | 201 | 16 | 37,50% | 810,84 | |||||
| SU-18 | 2 | 40,00 | 78 | 15 | 40,00% | 10,29 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 94,21 | 140 | 14 | 78,57% | 655,19 | |||||
| BT-7 | 4 | 42,85 | 118 | 13 | 53,85% | 139,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 121,15 | 109 | 13 | 30,77% | 371,80 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 151,08 | 222 | 12 | 41,67% | 815,82 | |||||
| SU-152 | 7 | 313,33 | 299 | 12 | 25,00% | 127,82 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 65,45 | 81 | 11 | 27,27% | 0,00 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 13,36 | 98 | 11 | 27,27% | 0,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 55,18 | 74 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 98,90 | 148 | 10 | 60,00% | 287,27 | |||||
| T-26 | 2 | 61,90 | 98 | 10 | 30,00% | 43,61 | |||||
| T3 HMC | 2 | 95,00 | 169 | 10 | 60,00% | 336,40 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 139,78 | 213 | 9 | 44,44% | 478,07 | |||||
| MS-1 | 1 | 109,67 | 199 | 9 | 88,89% | 626,53 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 145,44 | 188 | 9 | 55,56% | 488,50 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 128,44 | 221 | 9 | 55,56% | 282,52 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 168,13 | 228 | 8 | 50,00% | 141,63 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 782,38 | 457 | 8 | 25,00% | 1161,02 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 32,13 | 117 | 8 | 50,00% | 87,48 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 60,13 | 216 | 8 | 75,00% | 261,00 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 268,14 | 280 | 7 | 57,14% | 839,44 | |||||
| Marder II | 3 | 8,00 | 120 | 7 | 57,14% | 137,61 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 23,00 | 117 | 6 | 66,67% | 236,02 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 49,83 | 142 | 6 | 66,67% | 229,80 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 87,33 | 152 | 6 | 66,67% | 300,03 | |||||
| L-60 | 2 | 84,50 | 242 | 6 | 50,00% | 302,10 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 39,40 | 155 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| AMX 38 | 3 | 58,60 | 124 | 5 | 40,00% | 1,51 | |||||
| Tetrarch | 2 | 91,80 | 84 | 5 | 20,00% | 182,18 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 139,50 | 112 | 4 | 0,00% | 465,05 | |||||
| Renault FT | 1 | 128,75 | 236 | 4 | 75,00% | 875,73 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 146,75 | 127 | 4 | 25,00% | 554,17 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 55,25 | 95 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Black Prince II | 7 | 167,50 | 362 | 4 | 25,00% | 3,10 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 138,00 | 214 | 3 | 33,33% | 491,14 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 9,33 | 57 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 0,00 | 90 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 116,67 | 266 | 3 | 100,00% | 680,76 | |||||
| D1 | 2 | 42,33 | 206 | 3 | 66,67% | 232,89 | |||||
| T-46 | 3 | 15,33 | 180 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 44,00 | 183 | 3 | 100,00% | 262,60 | |||||
| Birch Gun | 4 | 20,33 | 81 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 105,67 | 323 | 3 | 66,67% | 521,13 | |||||
| FCM 36 | 2 | 50,33 | 116 | 3 | 66,67% | 238,12 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 140,67 | 225 | 3 | 33,33% | 157,71 | |||||
| M2 | 2 | 37,00 | 66 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 169,00 | 97 | 2 | 50,00% | 330,01 | |||||
| KV-1 | 5 | 328,00 | 195 | 2 | 50,00% | 514,82 | |||||
| Nashorn | 6 | 490,00 | 232 | 2 | 50,00% | 659,44 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 168 | 2 | 50,00% | 119,38 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 370,50 | 226 | 2 | 0,00% | 1146,11 | |||||
| AMR 35 | 2 | 228,00 | 273 | 2 | 50,00% | 1173,80 | |||||
| T-50-2 | 6 | 337,50 | 385 | 2 | 100,00% | 899,17 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1664,50 | 816 | 2 | 50,00% | 1561,60 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 0,00 | 104 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 0,00 | 33 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX 40 | 4 | 121,00 | 190 | 1 | 100,00% | 423,12 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 294,00 | 368 | 1 | 0,00% | 602,90 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1242,00 | 725 | 1 | 100,00% | 1171,16 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 154,00 | 185 | 1 | 0,00% | 147,84 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 961,00 | 732 | 1 | 100,00% | 801,00 | |||||
| Type 63 | 8 | 1038,00 | 896 | 1 | 100,00% | 978,54 |
raveriga
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 4679 | 21 | 215 | 215 | ||||
| Ortalama Seviye | 5,39 | 5,38 | 5,60 | 5,60 | ||||
| Galibiyetler | 2239 | 47,85% | 10 | 47,62% | 101 | 46,98% | 101 | 46,98% |
| Yenilgiler | 2368 | 50,61% | 10 | 47,62% | 109 | 50,70% | 109 | 50,70% |
| Berabere | 72 | 1,54% | 1 | 4,76% | 5 | 2,33% | 5 | 2,33% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1345 | 28,75% | 7 | 33,33% | 76 | 35,35% | 76 | 35,35% |
| İmha edilen Tanklar | 3082 | 0,66 | 19 | 0,90 | 188 | 0,87 | 188 | 0,87 |
| Yoketme Oranı | 0,92 | 1,36 | 1,35 | 1,35 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 2284 | 0,49 | 6 | 0,29 | 76 | 0,35 | 76 | 0,35 |
| Verilen Hasar | 512,09 | 744,86 | 658,24 | 658,24 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 4006 | 0,86 | 0 | 0,00 | 295 | 1,37 | 295 | 1,37 |
| Üs savunma Puanı | 2779 | 0,59 | 37 | 1,76 | 149 | 0,69 | 149 | 0,69 |
| Deneyim | 317,03 | 350,57 | 442,13 | 442,13 | ||||
| WN7 | 770,27 | 1123,58 | 929,19 | 929,19 | ||||
| WN8 | 834,63 | 1485,41 | 1150,61 | 1150,61 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 4679 | |
| Ortalama Seviye | 5,39 | |
| Galibiyetler | 2239 | 47,85% |
| Yenilgiler | 2368 | 50,61% |
| Berabere | 72 | 1,54% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1345 | 28,75% |
| İmha edilen Tanklar | 3082 | 0,66 |
| Yoketme Oranı | 0,92 | |
| Tespit edilen Tanklar | 2284 | 0,49 |
| Verilen Hasar | 512,09 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 4006 | 0,86 |
| Üs savunma Puanı | 2779 | 0,59 |
| Deneyim | 317,03 | |
| WN7 | 770,27 | |
| WN8 | 834,63 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 21 | |
| Ortalama Seviye | 5,38 | |
| Galibiyetler | 10 | 47,62% |
| Yenilgiler | 10 | 47,62% |
| Berabere | 1 | 4,76% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 7 | 33,33% |
| İmha edilen Tanklar | 19 | 0,90 |
| Yoketme Oranı | 1,36 | |
| Tespit edilen Tanklar | 6 | 0,29 |
| Verilen Hasar | 744,86 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 37 | 1,76 |
| Deneyim | 350,57 | |
| WN7 | 1123,58 | |
| WN8 | 1485,41 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 215 | |
| Ortalama Seviye | 5,60 | |
| Galibiyetler | 101 | 46,98% |
| Yenilgiler | 109 | 50,70% |
| Berabere | 5 | 2,33% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 76 | 35,35% |
| İmha edilen Tanklar | 188 | 0,87 |
| Yoketme Oranı | 1,35 | |
| Tespit edilen Tanklar | 76 | 0,35 |
| Verilen Hasar | 658,24 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 295 | 1,37 |
| Üs savunma Puanı | 149 | 0,69 |
| Deneyim | 442,13 | |
| WN7 | 929,19 | |
| WN8 | 1150,61 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 215 | |
| Ortalama Seviye | 5,60 | |
| Galibiyetler | 101 | 46,98% |
| Yenilgiler | 109 | 50,70% |
| Berabere | 5 | 2,33% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 76 | 35,35% |
| İmha edilen Tanklar | 188 | 0,87 |
| Yoketme Oranı | 1,35 | |
| Tespit edilen Tanklar | 76 | 0,35 |
| Verilen Hasar | 658,24 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 295 | 1,37 |
| Üs savunma Puanı | 149 | 0,69 |
| Deneyim | 442,13 | |
| WN7 | 929,19 | |
| WN8 | 1150,61 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen