ramot

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar24429000
Ortalama Seviye6,940,000,000,00
Galibiyetler1205949,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1212849,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere2420,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar575423,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar171640,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar266611,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar902,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı394941,6200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı96130,3900,0000,0000,00
Deneyim525,770,000,000,00
WN7974,060,000,000,00
WN81190,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar24429
Ortalama Seviye6,94
Galibiyetler1205949,36%
Yenilgiler1212849,65%
Berabere2420,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar575423,55%
İmha edilen Tanklar171640,70
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar266611,09
Verilen Hasar902,30
Düşman üssü işgal puanı394941,62
Üs savunma Puanı96130,39
Deneyim525,77
WN7974,06
WN81190,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar94000
Galibiyetler4345,74%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4446,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere77,45%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2223,40%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar500,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1691,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.554,780,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı400,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı220,2300,0000,0000,00
Deneyim752,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar94
Galibiyetler4345,74%
Yenilgiler4446,81%
Berabere77,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar2223,40%
İmha edilen Tanklar500,53
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar1691,80
Verilen Hasar1.554,78
Düşman üssü işgal puanı400,43
Üs savunma Puanı220,23
Deneyim752,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler531,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1168,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar211,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar862,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı382,3800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı774,8100,0000,0000,00
Deneyim400,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler531,25%
Yenilgiler1168,75%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%
İmha edilen Tanklar80,50
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar211,31
Verilen Hasar862,94
Düşman üssü işgal puanı382,38
Üs savunma Puanı774,81
Deneyim400,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5000
Galibiyetler240,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler360,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar627,600,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim517,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar5
Galibiyetler240,00%
Yenilgiler360,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar120,00%
İmha edilen Tanklar30,60
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar91,80
Verilen Hasar627,60
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim517,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler125,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler375,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,2500,0000,0000,00
Verilen Hasar371,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim137,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler125,00%
Yenilgiler375,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar51,25
Verilen Hasar371,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim137,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar111000
Galibiyetler3632,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3027,03%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar510,4600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1361,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar874,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1851,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2572,3200,0000,0000,00
Deneyim466,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar111
Galibiyetler3632,43%
Yenilgiler7466,67%
Berabere10,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar3027,03%
İmha edilen Tanklar510,46
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar1361,23
Verilen Hasar874,77
Düşman üssü işgal puanı1851,67
Üs savunma Puanı2572,32
Deneyim466,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar176000
Galibiyetler6738,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10660,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4626,14%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar910,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2221,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar775,070,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2311,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı610,3500,0000,0000,00
Deneyim413,910,000,000,00
Toplam
Savaşlar176
Galibiyetler6738,07%
Yenilgiler10660,23%
Berabere31,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar4626,14%
İmha edilen Tanklar910,52
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar2221,26
Verilen Hasar775,07
Düşman üssü işgal puanı2311,31
Üs savunma Puanı610,35
Deneyim413,91
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar32000
Galibiyetler1650,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1443,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere26,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar928,13%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar280,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar190,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.875,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı401,2500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim829,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar32
Galibiyetler1650,00%
Yenilgiler1443,75%
Berabere26,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar928,13%
İmha edilen Tanklar280,88
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar190,59
Verilen Hasar1.875,63
Düşman üssü işgal puanı401,25
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim829,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (257)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Tiger I71049,01634276550,49%1416,98
T-34-856682,79520163652,63%1448,39
SU-122-44 7763,62539123450,24%955,52
IS-381116,1064386551,79%1241,82
T-1091423,8860859047,46%1362,59
IS-7101492,6864458846,77%1100,46
KV-15507,8836957549,74%1060,26
T-448718,0249949650,40%867,41
IS7793,7747548449,38%1027,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5306,8931448447,11%701,96
E 7591327,3963845451,76%1184,23
E 5092179,5593643454,38%2359,39
VK 16.02 Leopard5196,0233641648,32%478,95
T-345508,2743236254,97%1436,08
Tiger II8992,5445034545,22%1009,45
E 50 Ausf. M102443,9286433652,38%2167,14
Cromwell6478,4648733347,15%842,60
T-34-85 Rudy 6472,0945532548,92%675,20
Super Conqueror102988,91100232257,45%2825,36
T-549753,8656331540,00%508,24
E 100101586,4458330639,54%1031,65
Jagdpanther7745,6144330347,52%913,46
T-505110,4220127844,96%151,12
SU-1527635,1639726947,58%737,70
AMX M4 mle. 54102761,7391526456,82%2517,10
Object 252U 81777,0894924354,32%2164,70
Jagdpanzer E 100101670,4660023748,52%1104,27
KV-856701,4037923251,29%1239,10
VK 36.01 (H)6684,4637522944,10%1144,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4240,3923522151,58%525,37
G.W. Tiger (P)8956,9553522148,42%1085,19
T2971228,5180220954,55%1656,35
G.W. Panther7667,3440518945,50%709,00
G.W. Tiger91209,6951318845,74%1137,58
Object 140101461,1866218848,94%1125,98
M18 Hellcat6420,3841316943,79%529,85
G.W. E 100101114,2255316646,99%792,63
Grille5551,0223915651,28%1219,47
T71 DA7373,2342915540,00%508,65
KV-26773,8460415357,52%1336,53
Hummel6566,6640915244,74%708,08
SU-855414,8223215051,33%897,95
T698659,7452414144,68%649,77
M40/M4381062,4760713948,92%1084,53
Ferdinand8747,6449313740,88%522,27
FV4005 Stage II101849,2367213752,55%1494,96
StuG III Ausf. G5421,3522413243,94%857,85
T-437655,1148213243,18%903,18
Jagdpanzer IV6510,6131113141,22%764,62
Pz.Kpfw. III/IV5345,3825812954,26%914,24
A-20584,4016512742,52%43,47
VK 30.02 (M)6346,4639712740,16%401,80
SU-1006591,5735412656,35%1024,73
ISU-15281017,6052812644,44%882,73
Panhard EBR 909473,8248311742,74%467,91
Škoda T 256478,0242711540,87%760,38
T-50-2 6290,6642510841,67%536,83
Object 705A102336,9280910347,57%1921,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,301829739,18%214,69
Panhard AML Lynx 6x68403,865279548,42%554,19
T110E5102193,817889444,68%1681,54
Object 277102138,578249452,13%1874,35
BT-7495,301349145,05%121,54
SU-130PM 81277,256568448,81%1194,34
Panhard EBR 10510811,895978356,63%840,26
E 25 7954,086958350,60%1398,70
Type T-345335,873098263,41%994,37
T-284124,351528149,38%203,70
Pz.Kpfw. III Ausf. J4137,561727848,72%190,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3174,193407851,28%755,95
T216305,494997852,56%764,10
AE Phase I 91851,649087856,41%1795,50
Pz.Kpfw. 38 (t)3293,282857652,63%1102,70
Konštrukta T-34/1007571,324777541,33%685,97
M446369,684197350,68%461,57
O-I Experimental5564,285167262,50%1094,67
Pz.Kpfw. II Ausf. D 284,312807244,44%176,86
Wespe3242,841666448,44%805,68
Strv m/42-57 Alt A.2 6537,374606338,10%707,01
M10391035,417246150,82%884,55
Chrysler K GF 81012,674916149,18%1076,78
T675432,484105846,55%845,44
Panther7524,305495756,14%747,36
Object 70492092,497805549,09%1610,27
M127665,945625446,30%683,47
Crusader6216,463535052,00%499,32
S35 CA5324,063255042,00%496,19
BT-7 artillery 3225,003515046,00%729,31
STG Guard 81253,616154951,02%1612,62
M75218,223544643,48%620,29
Škoda T 245226,253524450,00%464,09
T328872,236334351,16%808,68
T-463154,001724240,48%438,64
Hotchkiss EBR7194,053324250,00%223,34
ARL 446725,805264047,50%1088,57
Pz.Kpfw. II Luchs4137,051874065,00%485,30
FV230 Canopener102670,0010403860,53%2187,03
Lorraine 40 t 81368,036813839,47%1532,01
Pz.Kpfw. II240,171383652,78%109,59
Somua SAu 404141,282373661,11%312,12
Panhard AMD 178B6235,363423641,67%443,72
M16/43 Sahariano 362,192283658,33%106,50
M5A1 Stuart4234,292393554,29%742,23
M5 Stuart4110,563413447,06%118,06
AMX ELC bis5265,414293461,76%896,14
MT-256380,295663473,53%1333,93
KV-1SA 5179,852813435,29%66,12
MS-1198,581303148,39%339,89
Light Mk. VIC 263,971393050,00%174,07
Type 5 Ke-Ho4149,482692934,48%223,38
Conqueror9998,726412937,93%621,96
Tetrarch 2193,393112853,57%903,65
M56 Scorpion 7549,614232839,29%501,55
BT-2291,521882762,96%395,53
T-1506504,305202748,15%671,67
AMX 65 t8929,446362744,44%893,93
AMX 12 t6442,654662642,31%932,69
BDR G1 B5961,006622540,00%2150,14
Panther II8852,677312462,50%1047,54
Charioteer81429,889222479,17%1796,29
Sav m/43489,392342352,17%124,14
M8A14125,262662347,83%122,81
AMX M4 mle. 5192026,458572245,45%1726,38
T-29 3180,952992259,09%559,92
Leichttraktor183,241562147,62%211,53
AT-1267,52812133,33%7,45
Bat.-Châtillon 12 t8872,576772147,62%1723,09
AMX 404185,003152040,00%522,39
KV-371257,806892045,00%1554,16
Covenanter5266,154562055,00%924,18
Renault UE 57392,451372040,00%31,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5342,354312040,00%534,07
Pz.Kpfw. 35 (t)2105,111251936,84%300,82
SU-182122,681191947,37%643,17
Caernarvon81697,5810271963,16%2443,30
M2 Light2448,944991844,44%2236,77
FV4004 Conway91653,336941850,00%1445,66
M24E2 Super Chaffee 6485,784971833,33%1256,13
ST vz. 394306,414181758,82%1066,02
Jagdtiger91234,827081776,47%1039,43
LT vz. 383223,132841637,50%776,73
Pz.Kpfw. III Ausf. E3216,562401675,00%794,28
T-34 shielded 5347,134311637,50%526,91
Primo Victoria 8906,258241668,75%1253,32
Black Prince71679,879771540,00%2969,21
Type 2597 Chi-Ha3165,131901553,33%482,69
Comet7815,476051533,33%1040,13
Valentine AT476,201771553,33%126,35
Challenger71561,608921546,67%2572,16
IS-2-II8929,736721540,00%823,70
Super Hellcat 7601,874781553,33%815,07
M7 Priest3104,361731450,00%158,07
AMX 13 757958,927381346,15%2086,86
SU-76M498,691151346,15%61,40
MKA 2218,233681353,85%778,82
T1E6 2126,422021258,33%595,91
LTP 3177,922171241,67%666,43
LTG7494,185811145,45%852,69
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4262,554451172,73%710,54
43 M. Toldi III 334,641151118,18%0,00
T1 Cunningham150,701801050,00%113,99
Panzerjäger I2111,301361060,00%336,61
M374122,002481070,00%392,32
Gabler’s Destroyer 5175,803721060,00%421,92
Strv S1 81934,409651070,00%2738,82
Heavy Tank No. VI 61157,308501070,00%2737,17
Dicker Max 6176,302921050,00%126,66
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6777,806321050,00%1402,64
Strv m/425610,67539966,67%1687,89
Churchill I5835,56636966,67%1886,64
Churchill VII61131,44665922,22%1988,75
Panzerwagen 39 334,22106922,22%0,00
AMX M4 mle. 4571397,56939966,67%2107,72
Škoda T 45 71854,331039955,56%2873,79
Type 3 Chi-Nu Kai 5277,89283922,22%437,66
SU-100Y 6659,67469933,33%905,74
Lago4128,00256850,00%233,23
D1255,50199862,50%196,15
Type 95 Heavy466,75298875,00%261,00
Cruiser Mk. III385,25173837,50%128,35
GSOR the TANK 91823,50817862,50%1942,49
Pvlvv fm/42218,00105728,57%2,66
T1 Heavy5884,43655757,14%2095,01
M4 Improved 545,71208742,86%36,75
M22 Locust 3247,86460757,14%1072,49
Leo7717,00583650,00%998,08
TVP VTU Koncept81085,67777666,67%1375,41
AMX 38360,6725760,00%0,00
M3G FT396,83163633,33%10,74
T71 CMCD7394,67471633,33%567,75
L-60 2202,83489666,67%1421,65
Cromwell B 6412,50563683,33%722,07
LT vz. 352119,20200540,00%361,30
UDES 038742,80367520,00%494,73
M36 Jackson61199,80660560,00%2331,21
Loyd Gun Carriage212,0083520,00%0,00
T2 Light Tank 261,00134520,00%0,25
T7 Combat Car 272,40165560,00%287,54
TKS z n.k.m. 20 mm 250,25170450,00%114,92
Vickers Mk. E Type B2171,50259450,00%715,33
Marder II3174,50241475,00%595,66
FCM 36272,75207450,00%151,58
IS-M827,25374450,00%128,87
T28 Concept 71056,25691450,00%1705,38
StuG IV 5298,50305450,00%548,36
Strv m/40L338,673073100,00%261,00
M15/423105,33259366,67%269,07
Renault NC-31139,334830,00%0,00
Type 98 Ke-Ni3160,67258366,67%690,20
Ikv 72337,33150366,67%257,75
Type 97 Te-Ke 277,67149366,67%357,74
ARL V396208,67263333,33%86,04
Pz.Kpfw. II Ausf. G3285,33339333,33%924,16
Pz.Sfl. IVb497,67104333,33%25,63
T-34 with L-11 4519,33380333,33%1543,77
Pz.Sfl. IC 4101,00188333,33%14,37
T-54 first prototype 8475,00611366,67%551,67
Kolohousenka163,00147250,00%125,89
Strv fm/21120,50228250,00%76,03
Renault FT160,0071250,00%160,99
M22137,00342250,00%562,65
Renault Otsu129,5012920,00%3,10
M14/412110,50184250,00%220,84
Type 95 Ha-Go2219,00199250,00%1087,18
Type 3 Chi-Nu5228,00320250,00%415,91
M415122,002922100,00%261,00
T56 GMC30,0012120,00%0,00
Pz.Kpfw. I211,0078250,00%110,55
M3 Light 338,507020,00%0,00
M4A1 Revalorisé 8571,5021920,00%335,16
Vickers Medium Mk. I1365,004611100,00%2315,33
Fiat 30001123,003291100,00%697,67
M3 Stuart3179,0013810,00%441,28
Strv m/38239,007510,00%0,00
4TP1107,009010,00%260,40
7TP217,003781100,00%261,00
T1 HMC238,002211100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison30,00010,00%0,00
Ikv 10350,008910,00%0,00
T-262374,004161100,00%2244,95
Type 91 Heavy30,008610,00%0,00
T2 Medium Tank20,008110,00%0,00
T3 HMC20,002410,00%0,00
T-26G FT2279,005491100,00%1145,29
VK 30.01 (P)61391,0054010,00%1952,42
G.Pz. Mk. VI (e)20,004710,00%0,00
T18 HMC30,004410,00%0,00
FV224 Chopper70,008210,00%0,00
Black Prince II 7180,0022310,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6540,0018510,00%1149,78
Convert. Medium Tank T3 3227,002921100,00%686,45
AM 39 Gendron-Somua 227,007410,00%0,00
T-116 396,002751100,00%373,52
T-45 21,001731100,00%264,10
FCM 2C 30,001901100,00%261,00
Valiant 5445,0037410,00%639,58
Fantôme 90,0010910,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/12/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/06/2024
Ayrıldı: 16/09/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 08/10/2022
Ayrıldı: 06/06/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 22/08/2015
Ayrıldı: 11/05/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 15/07/2019
Ayrıldı: 23/10/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 23/05/2018
Ayrıldı: 13/06/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 18/01/2021
Ayrıldı: 03/03/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/03/2021
Ayrıldı: 20/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 14/04/2020
Ayrıldı: 29/11/2020