peregrine

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/08/2016

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar72909000
Ortalama Seviye7,840,000,000,00
Galibiyetler4302159,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2919340,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere6950,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2204230,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar857561,1800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1134511,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.612,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı447790,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı639340,8800,0000,0000,00
Deneyim815,900,000,000,00
WN71639,120,000,000,00
WN82463,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar72909
Ortalama Seviye7,84
Galibiyetler4302159,01%
Yenilgiler2919340,04%
Berabere6950,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar2204230,23%
İmha edilen Tanklar857561,18
Yoketme Oranı1,69
Tespit edilen Tanklar1134511,56
Verilen Hasar1.612,63
Düşman üssü işgal puanı447790,61
Üs savunma Puanı639340,88
Deneyim815,90
WN71639,12
WN82463,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar948000
Galibiyetler61364,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler31533,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere202,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar40642,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5490,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,010,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10141,0700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.780,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7200,7600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6980,7400,0000,0000,00
Deneyim890,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar948
Galibiyetler61364,66%
Yenilgiler31533,23%
Berabere202,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar40642,83%
İmha edilen Tanklar5490,58
Yoketme Oranı1,01
Tespit edilen Tanklar10141,07
Verilen Hasar1.780,53
Düşman üssü işgal puanı7200,76
Üs savunma Puanı6980,74
Deneyim890,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar304000
Galibiyetler21069,08%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7725,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere175,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13042,76%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2000,6600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5201,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.213,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2260,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3791,2500,0000,0000,00
Deneyim812,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar304
Galibiyetler21069,08%
Yenilgiler7725,33%
Berabere175,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar13042,76%
İmha edilen Tanklar2000,66
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar5201,71
Verilen Hasar1.213,91
Düşman üssü işgal puanı2260,74
Üs savunma Puanı3791,25
Deneyim812,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar102000
Galibiyetler6563,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3736,27%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3837,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar680,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2762,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar585,640,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı490,4800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1611,5800,0000,0000,00
Deneyim651,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar102
Galibiyetler6563,73%
Yenilgiler3736,27%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3837,25%
İmha edilen Tanklar680,67
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar2762,71
Verilen Hasar585,64
Düşman üssü işgal puanı490,48
Üs savunma Puanı1611,58
Deneyim651,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar246000
Galibiyetler15763,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler8835,77%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9136,99%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1760,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,140,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3221,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.016,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2671,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7993,2500,0000,0000,00
Deneyim745,990,000,000,00
Toplam
Savaşlar246
Galibiyetler15763,82%
Yenilgiler8835,77%
Berabere10,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar9136,99%
İmha edilen Tanklar1760,72
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar3221,31
Verilen Hasar1.016,83
Düşman üssü işgal puanı2671,09
Üs savunma Puanı7993,25
Deneyim745,99
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8251000
Galibiyetler634576,90%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler181021,94%00,00%00,00%00,00%
Berabere961,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar337240,87%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar55350,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar109961,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar980,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı137941,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı108031,3100,0000,0000,00
Deneyim854,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar8251
Galibiyetler634576,90%
Yenilgiler181021,94%
Berabere961,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar337240,87%
İmha edilen Tanklar55350,67
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar109961,33
Verilen Hasar980,39
Düşman üssü işgal puanı137941,67
Üs savunma Puanı108031,31
Deneyim854,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar402000
Galibiyetler17242,79%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler22956,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11227,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2000,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2430,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.687,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3280,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4881,2100,0000,0000,00
Deneyim608,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar402
Galibiyetler17242,79%
Yenilgiler22956,97%
Berabere10,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar11227,86%
İmha edilen Tanklar2000,50
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar2430,60
Verilen Hasar1.687,97
Düşman üssü işgal puanı3280,82
Üs savunma Puanı4881,21
Deneyim608,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (398)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leopard 1102574,68899237458,17%2644,48
FV380592123,43796209559,71%2439,00
WZ-111 model 1-492464,091052146061,71%3211,10
E 5091777,87710134552,94%2049,75
G.W. Panther71424,22568112253,65%2193,38
Spähpanzer Ru 25191119,84886108259,89%2071,36
FV4004 Conway92313,5293099860,02%2619,24
SU-10181932,8597195258,51%3179,87
M46 Patton92541,36108393761,69%3434,59
Strv 103-092261,9395291961,70%2496,15
IS-6 81756,5592990060,22%2572,44
Leopard Prototyp A92095,3186688256,35%2548,41
G.W. E 100102049,2355585057,88%2189,07
WZ-13281109,3188881859,66%2409,76
Conqueror Gun Carriage102204,9977381855,62%1802,97
Rheinmetall Skorpion G 82081,5198579856,39%3011,32
AT 771406,1596178864,47%2391,75
VK 28.016624,1856776955,92%2218,33
FV215b 102853,8299171863,93%3266,69
Aufklärungspanzer Panther 7697,4353271151,48%1639,29
AMX 13 9091223,8281571057,89%2338,69
T4991470,5992969861,89%2866,08
Panther71093,4165868855,96%2117,91
Rhm.-Borsig Waffenträger82099,2381267660,21%3030,84
Tiger I71155,7258966453,01%1755,49
T-54 ltwt.91391,4496866361,84%2756,80
AMX Chasseur de chars 81548,2398165756,77%2778,30
T26E4 SuperPershing 81560,23101664661,15%2745,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5662,9450962559,04%2284,13
Jagdpanther II81956,0171061354,65%2720,56
E 50 Ausf. M102385,1885256560,35%2466,46
T675923,6670055564,50%3079,68
WZ-12091779,4591953162,52%2307,68
Grille 15102895,0884051757,25%2716,38
Waffenträger auf Pz. IV92518,2977651157,73%2781,56
Rheinmetall Panzerwagen101306,4578847850,63%1720,06
Kampfpanzer 50 t 92637,64115946860,90%2990,67
G.W. Tiger91735,1649445950,54%1907,55
M26 Pershing81389,5677645456,83%2211,32
Object 430 Version II92102,84100644060,23%2616,38
UDES 0381852,4690743857,31%2578,50
AMX ELC bis5591,7553643350,58%2466,27
VK 30.01 (H)5610,2639943052,09%1393,30
M18 Hellcat6983,1859542862,62%2282,27
leKpz M 41 90 mm GF 81037,8781542855,14%2177,86
Panhard EBR 9091398,37100142662,21%2756,27
FV4005 Stage II102696,9283642557,88%2548,05
T-5491905,6298442462,26%2751,81
Type 6192152,3388340659,61%2953,68
IS-5 (Object 730) 81665,0198440467,82%2605,57
Panhard EBR 105101687,9990139758,69%2443,56
Tiger II81514,9663939054,36%2123,47
M10392204,98101238965,04%2855,17
WZ-111 81591,4099438661,14%2319,47
T-4481410,9291837161,46%2431,50
Tortoise92655,33114737165,77%2902,66
CS-5992250,67107436365,01%2619,20
T376933,6092636260,50%3395,99
SU-14-281793,3490634359,77%2079,76
Sturer Emil71301,5066533557,31%2396,49
Waffenträger auf E 100102846,4480732761,16%2476,14
50TP Tyszkiewicza92352,93101232561,54%2851,24
STB-1102620,6095132259,94%2933,10
KV-26988,0860132155,45%2025,67
AMX 50 12092035,7787732059,06%2381,72
M40/M4382184,4987831063,87%3313,97
O-Ni71455,8096930464,80%2329,65
UDES 1692018,87101430459,87%2417,92
AMX 50 10081786,5483730057,67%2509,95
Panther II81119,0557130055,33%1662,01
212A92152,5393229860,07%2054,59
M1271598,5778729753,87%2575,15
Conqueror92652,69108229665,20%3251,85
Type 5 Chi-Ri71194,6862628552,98%2430,02
E 25 71203,2979627958,78%2163,12
Pz.Kpfw. II2259,7840327660,14%1524,80
Type 62 7840,8688227456,57%2154,96
53TP Markowskiego81835,6299327460,58%2624,99
Emil II92298,44103027361,54%2544,77
AMX 65 t81459,3082227353,85%2102,88
T2071235,8978827156,09%2468,52
Centurion Mk. 7/191925,6991027155,35%2295,25
CS-5381530,7593526865,67%2567,41
Hummel6904,9233526456,06%1659,00
AMX 12 t6679,9063426454,17%2169,22
E 100102377,7979426460,23%2281,85
AT 86983,7678125958,30%2219,46
WZ-132A91278,4590425464,17%2178,92
VK 45.02 (P) Ausf. B92338,51108525168,92%3123,16
Grille5578,1726724952,21%1348,50
59-166408,0057024550,20%1096,88
Prototipo Standard B92248,36111924470,90%2766,24
LTTB81174,6895224260,74%2927,98
AMX 50 Foch92450,94103524166,39%2717,21
Jagdpanther71134,2049023555,74%1812,14
Panhard AML Lynx 6x681282,1493722757,71%3082,16
M24 Chaffee5660,8881122653,98%2710,04
M53/M5592289,3790422361,43%2470,64
P.44 Pantera81642,8398322258,11%2667,72
AMX AC mle. 4881848,3990821958,90%2664,14
M41 Walker Bulldog81046,8190121759,45%2466,29
Jagdtiger92536,44107921571,63%2674,36
Cromwell6965,1484521463,55%2766,25
LHMTV81263,2894321363,85%2906,57
IS-M81608,7586621251,42%2115,01
GSOR3301 AVR FS91574,03107620867,31%3301,55
IS71343,0190120462,75%2329,56
SU-122-5492268,5896620457,35%2878,89
Object 268 Version 4103067,26101720062,50%3004,79
VK 30.02 (M)61015,1675819656,12%2623,29
AMX AC mle. 4671153,1175619356,99%1905,94
Object 260 102463,69100319269,27%2467,23
ARL V3961021,9873319062,63%2354,25
Pz.Kpfw. V/IV 51243,23122018773,26%2853,76
Centurion Mk. I81366,8585418555,14%2285,69
Löwe 81748,08108418564,32%2615,97
105 leFH18B2 51076,4975418463,59%2732,76
T9592437,10109018466,85%2589,54
SU-100M171632,7598718362,84%3262,58
FV3046916,6052518152,49%2018,39
VK 16.02 Leopard5112,7822617852,25%223,50
AMX 13 F3 AM61172,8071317463,79%2137,61
VK 100.01 (P)81607,4395517459,20%2252,89
Bat.-Châtillon 155 5591463,6788417160,23%1482,31
Manticore101484,4787117157,89%2113,10
M4A1 Sherman5345,4430217048,24%819,03
TVP VTU Koncept81441,6794016964,50%2399,40
Emil I81976,32103016959,17%2695,12
HWK 1281266,9699016959,76%3110,44
WZ-131G FT61193,9279716758,68%2787,23
Škoda T 2561106,4091516651,20%2886,32
T 55A 91948,42105716671,69%2385,28
STA-181481,6484716555,15%2613,06
Lorraine 155 mle. 5181511,0488516155,28%1650,37
Nashorn61151,4555316157,14%2754,31
M4461379,8786015768,79%2858,77
GSR 3301 Setter7933,2087215757,32%2722,18
P.43 ter71391,2396815559,35%3038,02
Ikv 90 Typ B71442,9591615459,74%3001,81
KV-8561038,4272615162,91%2408,35
AMX 13 757455,7845515151,66%917,85
60G FT5741,3159315151,66%2029,28
T-34-856826,9352815051,33%2013,84
S35 CA51008,3975514965,10%2821,98
Pz.Kpfw. III/IV5275,8726814649,32%686,91
Strv 746999,0781014560,69%2454,77
T3281636,4895114559,31%2311,76
Charioteer81508,9389314568,28%2162,65
E 7592132,59100014459,72%2525,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C3238,8843314456,94%1288,24
T95/FV4201 Chieftain 102909,79101414456,94%2531,11
IS-381906,29104114367,13%2962,64
Centurion Action X102295,9995313969,06%2449,57
T23E3 71279,8696013958,27%2819,51
Škoda T 5092121,1599513863,04%2401,84
AMX 30 1er prototype92159,63101013865,22%2810,67
StuG III Ausf. G5403,2227813751,82%876,90
AT 1581697,57103113762,04%2327,46
Object 263102569,2085713751,82%2122,75
Object 41681654,8694913655,88%2640,19
Object 140102583,94100013366,92%2931,72
Type 586832,5162912751,97%2104,70
Panhard EBR 75 (FL 10) 81265,0893912756,69%2802,19
S-5171893,9393012568,80%2659,58
ARL 4461029,1565912551,20%2281,94
UDES 14 Alt 581812,98105112565,60%2719,01
Indien-Panzer81319,1074712552,00%1956,88
Pz.Kpfw. III Ausf. J4230,7725012448,39%684,28
T28 Prototype81733,7099412268,03%2237,89
FV20781526,6172012259,84%1955,01
T25/271343,1992212169,42%2377,24
Maus102251,5588912056,67%1946,90
WZ-1317822,7672911953,78%1859,59
Lorraine 155 mle. 5071579,5185711961,34%2271,00
Jagdpanzer IV6528,8237411552,17%935,11
Strv m/425719,3471611464,91%2625,63
M4A3E8 Sherman6635,0049611357,52%1362,82
Bat.-Châtillon 25 t102355,7690311359,29%2551,96
Comet7996,9472911360,18%1936,03
Leo71449,4494111054,55%3211,01
Type 4 Chi-To6925,1468011050,00%2172,35
Crusader 5.5-in. SP71136,0666411060,91%2189,62
MT-256513,4565111047,27%1651,30
T-345491,7650210958,72%1501,91
Wespe3202,2315410746,73%674,35
T1E6 2198,4635610762,62%1301,39
Cruiser Mk. III3211,3928610650,00%1155,61
KV-15723,1251910651,89%1848,60
Type T-345546,2146310552,38%1863,15
VK 36.01 (H)6658,6955710454,81%1193,23
VK 30.02 (D)7618,2749110152,48%951,34
VK 45.02 (P) Ausf. A81620,97100910170,30%2660,40
Object 43092172,40115710170,30%2727,31
Heavy Tank No. VI 61113,8690110171,29%2483,70
Pz.Sfl. IVc5688,054279951,52%1986,73
Cromwell B 6950,639459966,67%2535,27
SU-15271606,348739862,24%2956,30
T95E6 102289,139119662,50%2285,56
M3 Lee4243,232669553,68%836,45
Panhard AMD 178B6847,649469576,84%3743,92
T1 Heavy Tank5706,545949460,64%1826,57
Caernarvon Action X 81422,739399453,19%1811,66
Leichttraktor1259,534559365,59%1687,78
M10 Wolverine5493,773289351,61%1173,06
A-436833,828099270,65%2258,97
Kanonenjagdpanzer 105 81797,648769255,43%2226,43
T2971633,7410139163,74%2787,28
T-62A102490,059599163,74%2730,35
Hotchkiss EBR71142,569759154,95%3828,77
T54E192034,319438864,77%2218,91
T7 Combat Car 2170,303618852,27%863,83
Škoda T 40 6996,057838757,47%2559,69
Konštrukta T-34/10071288,958578344,58%2783,53
Dicker Max 61099,317308357,83%2261,27
KV-4 Kreslavskiy 81226,108258256,10%1373,19
AMX M4 mle. 4571271,587268051,25%2043,92
Object 261101656,816988056,25%1318,35
Black Prince71108,788477959,49%1788,65
SU-1006974,467207955,70%2085,15
T-437904,717667959,49%1834,25
T1 HMC2125,921327750,65%632,43
FV4202 81425,8910157564,00%2436,12
Object 907 102208,709427353,42%1894,69
IS-271479,139797164,79%2628,57
T-100 LT101491,009027163,38%2189,00
Object 277102368,588637153,52%2079,47
AMX 50 B102233,518567064,29%2143,98
Tiger (P)71178,178067050,00%1851,45
Challenger71027,867277060,00%1606,15
Pz.Kpfw. T 15 3276,514727052,86%1338,12
Jagdpanzer E 100102504,708816962,32%2288,32
IS-2-II81569,869216963,77%2112,70
T1 Cunningham1210,613746759,70%1566,91
BDR G1 B5649,874886752,24%1466,55
T2 Light Tank 2165,013926750,75%722,24
FV217 Badger102247,108236352,38%1857,96
T-44-100 81634,9010606365,08%2783,69
11081637,2110136170,49%2431,89
HWK 30 81284,729046159,02%2876,40
Type 64 6757,088176065,00%2389,50
Bishop5752,665245972,88%2485,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4303,402315757,89%731,11
Achilles61159,498715763,16%3063,98
Pz.Kpfw. II Luchs488,821665657,14%205,93
AMX M4 mle. 5192408,9610515658,93%2636,41
Churchill I5623,426135554,55%1620,04
A-20598,762095450,00%212,36
T404395,963505457,41%1201,90
T56 GMC3214,492215345,28%570,84
Chieftain/T95 81122,457555343,40%1523,71
T-284359,904225152,94%1221,65
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4151,222785054,00%398,06
Crusader6452,533934967,35%1712,89
LTP 3333,085234967,35%2318,62
Progetto M35 mod. 46 81470,088964860,42%1799,54
Churchill VII6980,049084782,98%2527,08
Object 279 early 102922,6411454778,72%2211,03
M661105,737974553,33%2191,50
Type 3 Chi-Nu5543,246064564,44%2052,36
T-26G FT2272,603464546,67%1033,71
Caernarvon81488,848544360,47%2095,21
A-4471228,848604358,14%2176,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E387,831534146,34%79,01
KV-220-2 5625,107394170,73%1429,72
Super Conqueror102901,9010614062,50%2880,62
M5 Stuart4267,514603984,62%1424,89
MS-11106,531373839,47%345,73
T-15061430,009113852,63%2904,32
Type 1 Chi-He4424,764693748,65%1595,30
Vickers Medium Mk. III3272,732973754,05%1179,63
M2 Medium Tank392,951533735,14%87,18
SU-855782,566743669,44%2361,57
Covenanter5295,083473675,00%1345,88
Tetrarch 2222,003603655,56%1224,43
113102364,8610303568,57%2407,93
AT 25652,206013562,86%2099,29
Alecto4379,005273560,00%1314,79
VK 72.01 (K) 102518,039033557,14%1763,11
Grant4478,094963447,06%1855,53
Universal Carrier 2-pdr2198,442283450,00%826,06
Archer5735,856143479,41%2320,66
Type 97 Chi-Ha3349,064753351,52%1458,05
AMX 404195,422393369,70%886,45
K-91101650,306713336,36%1227,85
Marder II3295,063043262,50%1020,97
SU-130PM 82000,289233265,63%2217,31
Object 252U Defender 81640,389783265,63%2006,60
B14355,715293161,29%1348,49
Light Mk. VIC 2204,503833053,33%1224,79
SU-263175,002742955,17%413,08
Cruiser Mk. IV4380,074842860,71%1774,11
TOG II* 61034,258672871,43%2299,22
Strv m/40L3396,635312766,67%1900,94
T-463231,743722770,37%1164,22
T-34-85M 61081,339372770,37%2120,87
T2881732,389922661,54%2108,41
Strv fm/211232,124392556,00%1569,00
M41 HMC5877,245232576,00%1843,74
Birch Gun4352,202632560,00%1643,65
T-50-2 6635,368912568,00%2245,28
Somua SM 82278,0813132572,00%3621,64
M5A1 Stuart4318,883912462,50%1479,20
EMIL 1951 82260,7912192475,00%3320,85
121B 101785,218332462,50%1623,83
Strv 103B102439,788492360,87%2109,87
Valiant 51180,5710922365,22%3941,47
Type 59 81245,779392263,64%1802,23
Matilda4491,456172259,09%1627,62
WZ-111 model 5A102176,278502250,00%1712,84
SU-76G FT4661,716172161,90%1875,71
Cruiser Mk. II2397,624662176,19%2414,93
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2179,245132157,14%928,37
Vickers Medium Mk. I1186,372431952,63%1136,11
Renault NC-311106,951861942,11%408,24
Type 91 Heavy3268,793711963,16%998,11
BT-74107,671991855,56%408,89
Valentine3523,786271866,67%2789,97
O-I61016,337691855,56%1996,54
M8A14195,502351850,00%341,37
M60 101928,448231850,00%1531,98
Kampfpanzer 07 RH 81229,788121850,00%1624,07
E 75 TS 81399,789681877,78%1764,83
T-34-2G FT71251,658581758,82%2141,21
T-45 2325,595601758,82%1910,74
Strv S1 81769,659321770,59%2334,91
D23103,311881662,50%318,87
BT-7 artillery 3390,195521662,50%1794,30
Concept 1B 91836,389311650,00%1370,25
T-703246,673291553,33%1014,80
XM551 Sheridan101206,277401546,67%1371,20
M22303,645651471,43%2153,05
Renault Otsu1224,364731442,86%1401,58
T-602232,212581450,00%1268,45
LT-432 81388,1410081442,86%3251,63
AE Phase I 92258,6410541464,29%2409,92
Panzerjäger I2122,541151346,15%285,18
KV-371298,928651361,54%2007,82
Kunze Panzer 91573,239321369,23%1591,48
M3 Stuart3142,672011241,67%368,22
Type 97 Te-Ke 2255,084871250,00%1212,18
O-Ho81113,677071241,67%1095,18
Lorraine 40 t 81826,6711171283,33%2747,20
Vickers Mk. E Type B2151,551951136,36%501,15
T2 Medium Tank2102,001671145,45%334,31
IS-7102244,458301145,45%2008,43
Renault UE 573355,734451163,64%1388,76
G.Pz. Mk. VI (e)2177,552021163,64%1368,91
Type 3 Chi-Nu Kai 5511,007401172,73%1691,12
T28 Concept 7985,187821181,82%1506,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 82224,2711791163,64%3426,62
Sturmpanzer I Bison3157,601441050,00%429,50
Valentine AT4401,706271080,00%1786,81
T110E5102254,708451050,00%1894,01
Lago4414,00614966,67%1797,15
Spähpanzer SP I C71121,44877955,56%2512,18
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4642,33954988,89%2193,01
Pz.Kpfw. 35 (t)2142,38145837,50%560,37
Stuart I-IV3425,88655862,50%2519,65
Renault FT AC2284,88385850,00%1275,25
T-29 3932,631083850,00%5952,16
BT-22187,00216742,86%945,69
Somua SAu 404401,71502771,43%1405,66
Marder 38T4614,14696771,43%2294,78
T-116 3463,29689757,14%2607,09
M2 Light Tank2111,67348666,67%484,43
T-26272,17100616,67%99,48
Carro da Combattimento 45 t 101611,67665650,00%966,80
Chimera 81716,001076683,33%1772,74
Excalibur 6790,17689666,67%1251,95
IS-3A 81793,001220683,33%2380,35
M10 RBFM 51078,33915666,67%2588,26
43 M. Toldi III 3290,50447650,00%1506,42
Renault FT 75 BS2274,20270580,00%2342,27
L-60 2208,00402520,00%1104,41
D12103,50156450,00%304,72
60TP Lewandowskiego101252,50540425,00%530,50
Type 2597 Chi-Ha3135,00143475,00%488,14
T3 HMC2142,00180475,00%651,88
T26E3 Eagle 7 71673,7513314100,00%3259,18
ELC EVEN 90 81985,251281450,00%6968,24
Super Hellcat 71203,00680425,00%2218,13
Kranvagn102174,00911366,67%1846,43
AMX 38316,33162366,67%253,27
M3G FT3512,337483100,00%2184,63
TS-5 82288,3313313100,00%3050,16
Strv m/382567,509542100,00%3749,37
Cruiser Mk. I1460,505772100,00%3749,16
Object 777 Version II 91350,00785250,00%1048,41
AT 15A 71720,001077250,00%3406,96
Chi-Ni2738,0014701100,00%7689,76
T-1095662,0022861100,00%11461,45
AMX 50 Foch B101240,009921100,00%864,41
Churchill III 51352,0016461100,00%4398,09
MTLS-1G14 3286,0023710,00%812,18
Valentine II 4446,007051100,00%1718,29
Strv K 92132,0016081100,00%2206,89
T25 Pilot Number 1 83494,0024871100,00%9606,43
King Tiger (Captured) 71297,0013051100,00%2026,85

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 22/08/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 08/05/2015
Ayrıldı: 09/11/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/11/2015
Ayrıldı: 16/11/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 26/12/2015
Ayrıldı: 10/01/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 19/04/2016
Ayrıldı: 04/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/04/2016
Ayrıldı: 14/04/2016
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 19/11/2015
Ayrıldı: 23/12/2015