owca75

clanlogo
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 05/06/2014

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar901889156678
Ortalama Seviye8,179,679,389,48
Galibiyetler4681251,90%111,11%7044,87%31746,76%
Yenilgiler4225546,85%888,89%8453,85%35452,21%
Berabere11211,24%00,00%21,28%71,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar2355226,11%00,00%2817,95%13319,62%
İmha edilen Tanklar885250,9810,111110,715400,80
Yoketme Oranı1,330,110,870,99
Tespit edilen Tanklar926451,0380,891951,257151,05
Verilen Hasar1.396,401.295,441.511,961.610,39
Düşman üssü işgal puanı797340,8800,00820,533630,54
Üs savunma Puanı418760,4600,0000,002410,36
Deneyim705,10415,33718,60747,51
WN71225,35284,02879,65977,64
WN81614,13356,821223,301402,58
Toplam
Savaşlar90188
Ortalama Seviye8,17
Galibiyetler4681251,90%
Yenilgiler4225546,85%
Berabere11211,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar2355226,11%
İmha edilen Tanklar885250,98
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar926451,03
Verilen Hasar1.396,40
Düşman üssü işgal puanı797340,88
Üs savunma Puanı418760,46
Deneyim705,10
WN71225,35
WN81614,13
Son 24 saat
Savaşlar9
Ortalama Seviye9,67
Galibiyetler111,11%
Yenilgiler888,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,11
Yoketme Oranı0,11
Tespit edilen Tanklar80,89
Verilen Hasar1.295,44
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim415,33
WN7284,02
WN8356,82
Son 7 gün
Savaşlar156
Ortalama Seviye9,38
Galibiyetler7044,87%
Yenilgiler8453,85%
Berabere21,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar2817,95%
İmha edilen Tanklar1110,71
Yoketme Oranı0,87
Tespit edilen Tanklar1951,25
Verilen Hasar1.511,96
Düşman üssü işgal puanı820,53
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim718,60
WN7879,65
WN81223,30
Son 30 gün
Savaşlar678
Ortalama Seviye9,48
Galibiyetler31746,76%
Yenilgiler35452,21%
Berabere71,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar13319,62%
İmha edilen Tanklar5400,80
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar7151,05
Verilen Hasar1.610,39
Düşman üssü işgal puanı3630,54
Üs savunma Puanı2410,36
Deneyim747,51
WN7977,64
WN81402,58
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar415000
Galibiyetler18143,61%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler19947,95%00,00%00,00%00,00%
Berabere358,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13933,49%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2660,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,960,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5621,3500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.459,120,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11312,7300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5671,3700,0000,0000,00
Deneyim602,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar415
Galibiyetler18143,61%
Yenilgiler19947,95%
Berabere358,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar13933,49%
İmha edilen Tanklar2660,64
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar5621,35
Verilen Hasar1.459,12
Düşman üssü işgal puanı11312,73
Üs savunma Puanı5671,37
Deneyim602,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar122000
Galibiyetler5040,98%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6754,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere54,10%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3226,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar630,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1801,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar966,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1451,1900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1561,2800,0000,0000,00
Deneyim519,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar122
Galibiyetler5040,98%
Yenilgiler6754,92%
Berabere54,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar3226,23%
İmha edilen Tanklar630,52
Yoketme Oranı0,70
Tespit edilen Tanklar1801,48
Verilen Hasar966,63
Düşman üssü işgal puanı1451,19
Üs savunma Puanı1561,28
Deneyim519,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar151000
Galibiyetler7147,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7750,99%00,00%00,00%00,00%
Berabere31,99%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3321,85%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar810,5400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1811,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar597,720,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1911,2600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1240,8200,0000,0000,00
Deneyim466,720,000,000,00
Toplam
Savaşlar151
Galibiyetler7147,02%
Yenilgiler7750,99%
Berabere31,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar3321,85%
İmha edilen Tanklar810,54
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar1811,20
Verilen Hasar597,72
Düşman üssü işgal puanı1911,26
Üs savunma Puanı1240,82
Deneyim466,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar415000
Galibiyetler19346,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler21251,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere102,41%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13131,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3010,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3240,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar590,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7541,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3260,7900,0000,0000,00
Deneyim387,480,000,000,00
Toplam
Savaşlar415
Galibiyetler19346,51%
Yenilgiler21251,08%
Berabere102,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar13131,57%
İmha edilen Tanklar3010,73
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar3240,78
Verilen Hasar590,17
Düşman üssü işgal puanı7541,82
Üs savunma Puanı3260,79
Deneyim387,48
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar617000
Galibiyetler35357,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler24339,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere213,40%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22536,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4200,6800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6070,9800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.067,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10231,6600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14812,4000,0000,0000,00
Deneyim743,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar617
Galibiyetler35357,21%
Yenilgiler24339,38%
Berabere213,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar22536,47%
İmha edilen Tanklar4200,68
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar6070,98
Verilen Hasar1.067,61
Düşman üssü işgal puanı10231,66
Üs savunma Puanı14812,40
Deneyim743,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar328000
Galibiyetler17051,83%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15146,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere72,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12237,20%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2290,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3401,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar741,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı9092,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3371,0300,0000,0000,00
Deneyim456,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar328
Galibiyetler17051,83%
Yenilgiler15146,04%
Berabere72,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar12237,20%
İmha edilen Tanklar2290,70
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar3401,04
Verilen Hasar741,87
Düşman üssü işgal puanı9092,77
Üs savunma Puanı3371,03
Deneyim456,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler116,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler583,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.158,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim283,830,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler116,67%
Yenilgiler583,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar20,33
Verilen Hasar1.158,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim283,83
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (570)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t101969,22754330050,39%1785,05
Löwe 81358,92810266153,55%1700,80
Rheinmetall Skorpion G 81478,56768191651,36%1634,80
Tiger I71147,21690175857,11%1714,92
TVP T 50/51102127,33766170350,03%1873,62
VK 36.01 (H)6690,60436169451,89%1302,78
SU-130PM 81511,17788145452,27%1624,32
KV-856803,09520136853,14%1545,55
FV4005 Stage II101807,12686114651,48%1471,61
AMX 13 909958,15711113048,32%1468,75
IS-381342,11713108552,81%1661,21
T14 5285,89261108344,04%392,69
Progetto M35 mod. 46 81420,87826105851,98%1728,66
Leopard 1101907,79694104245,30%1529,52
Grille 15102413,1974296952,43%2110,25
M18 Hellcat6878,2363795656,17%1865,40
FV215b (183) 101908,4070290449,89%1478,54
Progetto M40 mod. 65102068,0675385348,65%1705,71
Object 140101998,0477785249,53%1867,08
AMX 13 105101344,6672983451,08%1617,48
Grille5646,1938483150,78%1658,41
T57 Heavy102290,5777780448,63%1861,51
STB-1101866,5172779446,98%1570,21
G.W. E 100101612,2962375850,66%1637,07
T110E4102152,5173770451,28%1671,70
AMX ELC bis5333,7340267349,93%1095,03
Bat.-Châtillon Bourrasque 81505,0186666753,22%1869,20
T-15061130,9280866256,34%2380,02
G.W. Panther71053,3660065252,15%1495,27
Leichttraktor1215,5842062362,12%1325,45
KV-15618,9450061954,44%1499,72
IS-7101844,2976259251,86%1599,44
T-1091498,8471359251,52%1520,77
E 100101958,4274757548,70%1685,02
T-34-85 Rudy 6945,4376857160,42%2005,89
AMX 50 B102202,5275656248,58%1885,90
WZ-111 81525,8291554457,72%2101,33
E 7591320,7364352447,33%1157,79
T-505171,2928748949,28%433,93
Centurion Action X101908,6174047248,94%1618,47
Object 261101296,3164846747,97%1012,80
Cromwell B 6898,2478646759,74%2007,11
Tiger II81073,0548246246,54%1176,28
KV-261015,6976845755,58%2067,88
121102000,7171244546,07%1769,42
E 50 Ausf. M102027,0677644451,80%1787,74
Char Futur 4 91766,2281744250,68%1689,53
Miel 81506,3487943854,34%1791,36
FV4202 81304,4886442057,62%1916,87
XM57 81808,0588141352,30%1751,71
T-100 LT101254,0174940851,72%1573,74
T-5491440,0179340153,62%1639,99
T-62A101983,8675139947,62%1784,76
Strv m/42-57 Alt A.2 6973,1075239858,54%1915,38
AMX 50 10081636,2281639452,79%2178,03
AMX Chasseur de chars 81272,5481038951,16%1832,33
GSOR 1008 81570,3382838153,54%1703,25
T-54 ltwt.91146,8975137948,81%1769,07
Pudel 6976,8385237763,93%2149,40
T110E3102379,0081336057,78%2065,55
G.W. Tiger91295,0856335548,45%1278,40
M48A5 Patton102046,1579035550,70%1782,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5329,5125635146,72%763,33
T675772,3864134656,65%2122,40
IS7720,8052233853,85%935,86
T4991157,2978433855,92%1777,21
Centurion Mk. 7/191606,1374133547,76%1654,90
T 55A 91720,7990133560,00%1896,22
Manticore10962,8168533447,31%1034,90
WZ-1328730,4866032251,86%1205,77
T3091269,5064431045,48%967,20
WZ-132-1101434,4170031047,42%1586,96
Object 430 Version II91587,0281731054,52%1816,06
Type 5 Heavy102479,7190630551,80%2067,17
Kampfpanzer 50 t 91623,8487030557,05%1470,32
T110E5102214,5883130250,99%1883,54
WZ-113G FT102221,4575730150,17%1534,61
113101919,9673529346,42%1715,13
Object 41681183,5170229150,17%1594,78
Waffenträger auf E 100102293,6870229151,20%1677,35
Pz.Kpfw. T 25 5211,6822228843,75%327,45
ShPTK-TVP 100 81306,6076328751,22%1386,44
Bat.-Châtillon 25 t AP91045,6563528243,97%914,95
Type 3 Chi-Nu Kai 5644,3463728158,01%2170,50
AMX M4 mle. 54102102,5882927953,05%1763,46
Kranvagn101966,3080527152,40%1666,80
Charioteer Nomad 81351,2673826951,30%1387,93
60TP Lewandowskiego102196,2279126846,27%1562,57
AMX 30 B101965,1169726742,32%1767,83
Škoda T 40 6914,2971426659,02%2096,17
Type 5 Ka-Ri 81526,8077126652,26%1495,78
M41 Walker Bulldog8633,4665426548,68%1094,66
Maus102241,9488126156,32%1911,48
T28 Prototype81158,6768326157,85%1332,38
STA-181296,9973425848,45%1822,62
E 5091821,6478025850,78%1892,02
WZ-111 model 1-492028,7788325553,73%2247,36
Strv 103B102149,0272124948,59%1589,69
T376674,0673324961,04%2315,51
Škoda T 56 81541,1987024754,66%1573,75
FV3046702,1850624655,28%1289,50
G.W. Tiger (P)81172,6458524447,95%1626,39
M10 RBFM 5870,1274024451,23%1939,67
AMX 30 1er prototype91439,2568224345,27%1341,59
Type 64 6845,6574624358,85%2626,47
M4A1 FL 10 6991,6679123855,88%1801,08
Waffenträger auf Pz. IV91682,8670623053,48%1561,72
Super Conqueror102106,9882022948,47%1677,16
T54E191658,8477822850,88%1720,56
Leopard Prototyp A91423,4275122658,41%1385,49
Jagdpanzer E 100102158,1672922352,91%1743,92
VK 45.02 (P) Ausf. B91784,3280522251,80%1898,26
BZ-75102020,7879821346,48%1488,44
105 leFH18B2 5877,7562921152,61%1841,42
ISU-15281386,2663720842,31%1497,71
SU-122-5491507,3571120751,21%1541,64
Object 430U102238,3986620755,07%2045,93
AMBT 81276,6276720651,94%1393,86
Rheinmetall Panzerwagen10890,2562920342,86%791,02
Type 4 Heavy91883,1291019762,94%1982,83
Conqueror91591,8475619752,28%1417,07
T698999,3766219747,72%1242,08
Object 70492034,4479219649,49%1854,22
Type 6191822,6482819154,45%2083,32
Object 430102045,6482019053,16%1957,94
UDES 15/16101685,9570718844,68%1160,73
Centurion Mk. I81180,2477818558,92%1722,16
FV230 Canopener102141,1286618353,55%1530,83
T-103 81356,8978318153,04%1557,85
Charioteer81424,0174418048,89%1716,63
Strv 103-092042,0679817956,98%1993,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81800,8083117756,50%2329,22
WZ-12091105,2765917647,16%997,87
AMX 50 12091810,6375117648,86%1813,74
Bat.-Châtillon 155 5591147,1468317552,57%1182,68
T-34-856590,5851717455,75%1206,97
Rinoceronte101917,1877317449,43%1482,63
Object 260 101746,6668917338,73%1074,76
Ferdinand81531,3376817255,23%1883,15
T25/27857,4854817051,18%1268,91
M40/M4381335,1774816952,07%1714,12
FV380591400,8973816952,07%1689,53
SU-10181124,4364116648,19%1304,02
Jagdtiger91987,4177916256,79%1848,23
Forest Spirit 81434,2576416152,80%1429,51
BZ-176 81584,7795016156,52%1649,77
Emil II92050,9489816055,63%2161,48
M5A1 Stuart4283,6636516053,75%1054,59
KV-48854,7462915945,28%873,88
WZ-111 model 5A102433,5984215551,61%2139,34
IS-4102016,7380114953,02%1669,79
T2881304,3667014848,65%1453,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3178,4943414852,70%854,35
Spähpanzer Ru 25191059,8071614854,73%1638,25
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109,1419514643,84%142,58
Object 268 Version 4102388,0186614563,45%2035,04
AMX 13 757476,1958914450,69%896,67
Ho-Ri 3101932,6073214451,39%1253,21
M53/M5591665,5674414454,17%1878,05
ELC EVEN 90 8613,7471314456,25%1230,29
UDES 0381374,4968514346,85%1611,25
Panhard EBR 909832,6571714255,63%1303,55
212A91573,8671614146,81%1558,41
Cobra 91387,2275014151,77%1179,65
11081415,0383214053,57%1891,20
Tortoise91974,2478914047,14%1667,60
Škoda T 5092117,1388913953,96%2389,15
T92 HMC101340,6860213942,45%1038,63
AMX 50 Foch B101847,3774713954,68%1401,33
WZ-1317327,1354113849,28%478,99
T9591600,8374113852,17%1331,65
Comet71128,4580913753,28%2133,67
Vz. 71 Tesák10915,7966813750,36%874,16
Tiger (P)71315,1084913662,50%2141,20
SFAC 105 81292,4870713647,06%1158,42
ST-I91729,1280713549,63%1711,83
Panther II81076,6367413348,87%1474,11
Indien-Panzer81183,0873313358,65%1788,35
FV217 Badger102116,2076013345,11%1375,38
leKpz Borkenkäfer111185,9875413046,92%1126,03
AMX 67 Imbattable112334,1277512741,73%1387,52
Hirschkäfer112165,2477012748,82%1496,12
Panhard AML Lynx 6x68912,7970812654,76%1870,60
CS-63101594,6674612549,60%1169,12
M10391781,9483812554,40%1855,89
Leo71055,3174012450,00%1912,93
Dicker Max 6894,5661112352,03%1720,91
XM551 Sheridan101029,8863512244,26%993,13
Hummel6871,6050612157,02%1511,39
TVP VTU Koncept81266,0873012048,33%1846,35
HWK 128970,3371512055,00%1770,27
Strv S1 81484,3273111954,62%1656,43
Super Hellcat 7994,3072511955,46%1608,21
WZ-111G FT92384,4185811855,08%2282,99
T71 DA7428,9957511749,57%709,94
S-517850,5365611661,21%1056,27
Type 4 Chi-To6841,1068811561,74%1929,68
Achilles6878,3163611556,52%1787,04
SU-14-281373,0575911456,14%1713,32
T3281450,6980611451,75%1843,88
Controcarro 3 Minotauro101817,1479611454,39%1357,60
AMX M4 mle. 4571195,1877011450,00%1925,76
Type 71102230,6787111452,63%1631,36
GSOR 3301 AVR FS9713,7658711444,74%832,66
Type 586720,8462811154,05%1527,71
Vz. 55102153,7382111051,82%1482,20
IS-271143,5473311051,82%1740,22
VK 45.02 (P) Ausf. A81368,7874910951,38%1614,12
AMX AC mle. 4881259,8973510956,88%1507,69
Leopard 120 Verbessert111840,3075110745,79%1260,32
SU-1006825,4457310650,00%1565,72
T-44-100 81426,0890010657,55%2098,70
O-I61039,1681310562,86%2050,78
FV2078963,3374110554,29%1147,56
XM69 Hacker112133,6579410444,23%1301,43
WZ-111-1G FT81632,7980410357,28%1964,28
AE Phase I 91707,8088310362,14%1645,47
Emil I81629,1485210250,98%2218,19
M46 Patton91954,4890110254,90%2086,83
T28 Concept 71314,9875510249,02%2054,34
T2071193,1580910057,00%2062,38
T1E6 2108,7920810049,00%388,96
VK 30.02 (D)7696,596019951,52%1078,06
Lorraine 155 mle. 5181118,307719962,63%1406,15
Executor112020,137959949,49%1303,67
122 TM 81324,378089954,55%1489,33
Type T-345329,223559855,10%931,36
O-Ho81410,208149752,58%1698,78
Concept No. 5102080,677979753,61%1539,88
M26 Pershing81358,838159651,04%2076,61
T78 61050,827669653,13%1746,38
Type 5 Chi-Ri7848,326519552,63%1524,16
IMT 81521,987579544,21%1673,29
KV-371016,147199356,99%1409,68
SU-100M17831,516229352,69%1136,52
T803112087,777969343,01%1204,63
SU-1527892,166069154,95%1348,41
DBV-152 102246,006939048,89%1451,33
UDES 1691511,757628852,27%1552,89
Panhard EBR 10510679,326018744,83%601,30
KR-1112647,6010498758,62%1974,11
A-447824,277138663,95%1439,25
Object 252U Defender 81694,099598666,28%1992,27
AS-XX 40 t111913,077488545,88%1384,92
121B 101471,657188554,12%1092,93
O-Ni71228,357998453,57%1812,06
Wespe3167,061428441,67%453,83
IS-3-II91250,446928444,05%955,56
Object 70591946,278678354,22%1968,69
MT-256301,274678252,44%795,20
Type 59 First Warrior 81337,668468252,44%1722,29
GSOR 1010 FB 81174,816768145,68%1439,93
FV4004 Conway91837,087678047,50%1740,90
M-V-Y101906,448057946,84%1440,43
Ikv 90 Typ B71303,138347766,23%2350,15
T-345424,005347565,33%1336,83
Škoda T 256733,086017546,67%1377,65
M1271061,277227553,33%1438,41
KPz 3 Projekt 07 HK 91512,727197454,05%1297,32
Konštrukta T-34/10071155,887407350,68%2219,91
T1 Heavy51064,907677357,53%2702,14
AMX AC mle. 467983,266677358,90%1554,32
Lorraine 40 t 81396,607377345,21%1521,74
TNH T Vz. 5191574,338257256,94%1479,01
AMX 12 t6358,734757060,00%967,22
Caernarvon81360,588126955,07%1714,64
59-166233,784286956,52%537,48
Challenger71080,837046957,97%1684,83
Pz.Sfl. IVc5528,104086946,38%1292,40
Sturer Emil7889,405976852,94%1341,31
Object 705A102361,998416852,94%1991,48
Concept 1B 91720,668096841,18%1250,71
T-34-171331,188926761,19%2715,78
AT 1581590,669266762,69%1984,39
Crusader 5.5-in. SP7778,166676761,19%1237,88
M-III-Y8963,756556738,81%841,01
E 65 Zwilling 81523,568426643,94%1268,44
Heavy Tank No. VI 61117,058816663,64%2254,13
Panther71131,838216564,62%2076,04
53TP Markowskiego81697,528936550,77%2160,33
LTTB8734,626536549,23%1354,73
Spähpanzer SP I C7775,037066564,62%1696,45
Object 780 102126,329126569,23%1682,48
Type 3 Ju-Nu61242,587956443,75%2183,02
CS-5991387,778106459,38%1419,02
AMX 13 57 7761,427906453,13%1500,08
T2971282,688296357,14%1834,13
T-34-2G FT71243,798196371,43%2050,30
M47 Iron Arnie 81130,197206350,79%1116,38
Taschenratte112244,978156334,92%1069,95
Lorraine 155 mle. 507950,117236264,52%1358,67
VK 30.01 (P)6654,525666149,18%1067,94
Type 5781389,168476157,38%1639,10
Conqueror Gun Carriage101301,846226145,90%987,36
T216227,614656157,38%528,02
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3467,256806170,49%1745,89
Bat.-Châtillon 12 t8625,176445940,68%979,83
M75341,454075848,28%1209,52
Carro da Combattimento 45 t 101885,287545850,00%1343,22
FV215b 102029,217255742,11%1646,49
M10 Wolverine5536,003885757,89%1259,51
LTP 3245,234115764,91%1404,82
AMX 404149,731925651,79%424,14
Pz.Kpfw. VII102583,739565662,50%2338,35
Churchill I5688,826875563,64%1871,03
Bat.-Châtillon 155 58101138,076455545,45%878,02
Object 277101708,027045545,45%1235,11
Ares 90 C112123,649755565,45%1744,74
SU-855415,023895352,83%967,19
Vz. 68 Squall 8492,454905333,96%583,21
Bofors Tornvagn 81174,496965341,51%1218,23
Controcarro 1 Mk. 291418,317085246,15%1309,33
T25 Pilot Number 1 81200,217805244,23%1604,12
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4219,492365152,94%492,55
WZ-131G FT6874,436115154,90%1570,62
XM66F 81543,378015152,94%1761,52
T26E5 81252,298135149,02%1512,97
Churchill VII6810,446555050,00%1438,25
Type 1 Chi-He4403,554014944,90%1243,27
Ikv 65 Alt II6845,086454963,27%1985,07
Nashorn6879,336664955,10%1844,38
Object 777 Version II 91603,618074948,98%1340,40
A-436582,775584864,58%1197,67
Kampfpanzer 67101841,007974847,92%1287,30
M4A3E2 Sherman Jumbo6685,726084748,94%1432,41
Cromwell6702,746494658,70%1454,77
ARL 4461017,028134669,57%2344,70
Gorilla112157,288704656,52%1385,70
SDP wz 66 Grom 81207,026584636,96%1027,21
Light Mk. VIC 2137,073674658,70%755,16
UDES 14 Alt 581482,987874557,78%1996,69
T-437846,736694553,33%1374,40
AMX M4 mle. 5191688,297954553,33%1486,36
K-91101638,447994557,78%1428,39
Ares 90101439,027634553,33%1047,71
T-50-2 6490,806414564,44%1443,94
Strv 746713,165744445,45%1304,47
Black Prince71162,487814454,55%1691,84
ARL V396886,075894452,27%1717,83
AT 771235,558444269,05%1726,29
Obsidian 81205,218574259,52%1631,77
LT-432 8891,387604252,38%1669,90
O-I Experimental5757,446374151,22%1704,22
M446781,616664158,54%1583,29
T7 Combat Car 2106,883414158,54%502,32
FV226 Contradictious 81447,959103964,10%1624,13
Type 3 Chi-Nu5393,554643863,16%1157,56
Kampfpanzer 07 P(E) 101561,747363844,74%1061,31
VK 30.02 (M)6892,006333748,65%1732,96
M5 Stuart4205,313583658,33%548,18
M-VI-Y91410,647623644,44%1360,46
50TP Tyszkiewicza91441,977083548,57%1193,09
Bisonte C45 81392,069063554,29%1535,87
T-34-85M 61031,068533560,00%1994,41
TNH 105/100081121,746333441,18%1138,18
AMX 50 Foch (155) 102218,717813455,88%1882,59
Panhard EBR 75 (FL 10) 8735,686773455,88%1301,17
SMV CC-64 Vipera 81084,127443455,88%1121,92
Škoda T 245427,825013363,64%1379,97
Ikv 1035436,334393351,52%1016,31
Lion 101585,826643339,39%1035,83
Type 63 81091,647823357,58%1087,50
Caliban 81451,787533240,63%1527,32
Pz.Kpfw. T 15 3183,193123237,50%630,32
Caernarvon Action X 8935,425753129,03%847,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J4230,472463030,00%421,36
VK 28.016778,678043073,33%2775,11
Churchill Gun Carrier6676,835772965,52%1422,72
Brennos 81404,316962931,03%1372,81
AMX 13 F3 AM6972,897212853,57%1701,73
SMV CC-678697,045632842,86%540,28
M4A1 Sherman5525,155762759,26%1563,63
GSOR 1006 Scheme 791510,076832755,56%1302,98
Matilda IV 5746,677262755,56%2122,47
Vz. 44-17951,427702665,38%1381,64
BDR G1 B5822,967112657,69%2012,92
T26E4 SuperPershing 81699,3110062650,00%2661,18
IS-M81616,779002657,69%2122,02
Object 752 91835,628592653,85%1466,29
Škoda T 27 81339,237542650,00%1607,68
Tetrarch 2135,382842650,00%572,86
M415396,324272560,00%619,74
Pz.Kpfw. II Luchs4372,285512540,00%1405,82
Projet Louis 9729,726922560,00%942,11
Archer5719,005612454,17%1977,33
IS-2-II81188,426832433,33%1124,46
Vickers Medium Mk. II2161,742152352,17%744,30
T-284136,521712356,52%306,91
60G FT5604,615052360,87%1550,53
M60 101460,526172339,13%891,15
ASTRON Rex 105 mm 81401,228172356,52%1501,65
PTZ-78112490,738982254,55%1554,22
Lorraine 50 t 91310,417232254,55%1073,34
Kampfpanzer 07 RH 81168,367362245,45%1432,31
VK 16.02 Leopard5324,955442161,90%1176,52
Covenanter5309,385012161,90%1115,73
Marder 38T4373,483742138,10%868,19
Object 263102696,818112152,38%2333,86
59-Patton 8785,715952138,10%804,00
Object 268101837,107872070,00%1431,94
Excelsior 5730,357162055,00%1644,98
AMX Canon d'assaut 105 81000,406332045,00%881,64
M3 Stuart3153,792671957,89%583,93
T1 Cunningham1194,793721947,37%1136,70
CS-538626,844751936,84%529,41
S35 CA51018,117181947,37%2681,36
Kunze Panzer 91586,796601936,84%1266,71
VK 30.01 (H)5836,336991850,00%2761,12
Coccodrillo 101308,565751827,78%649,60
NC 70 Błyskawica101418,727351861,11%1068,64
Object 452K 102353,838321855,56%1822,17
StuG IV 5663,835211850,00%1610,32
SU-100I 5830,727781877,78%1822,60
Carro d'assalto P.887861,886561747,06%1000,78
Pz.Kpfw. 38 (t)355,941241741,18%6,47
T-127 3243,473931747,06%812,96
Stridsyxa 81399,657251741,18%1197,80
WZ-114 91137,828251764,71%1072,05
ST vz. 394485,565621662,50%2094,48
Valentine II 4490,566991656,25%2019,04
Turtle Mk. I 81779,6910951675,00%1988,35
TT-130M 91641,637141631,25%1225,21
Terrifiant 92249,889671656,25%1616,14
Vz. 60S Dravec 102438,809151553,33%1539,78
T2 Light Tank 2168,934291566,67%896,51
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81701,408631546,67%2009,29
Somua SM 81691,139931566,67%2068,16
Vickers Medium Mk. III3134,641791450,00%372,15
Type 95 Heavy4324,864261450,00%1141,30
T404383,643271457,14%1016,58
Renault FT AC2391,434731457,14%2060,47
BZT-70 103373,0010741464,29%2354,82
FV601 Saladin8725,865681442,86%658,23
Char Murat 91513,508441464,29%1511,48
Object 590 91091,937291450,00%937,04
M-IV-Y 81183,717011442,86%1041,07
EMIL 1951 81278,797311450,00%1297,17
Durendal 101497,866551442,86%804,47
Char Mle. 75 9784,856501338,46%765,21
FCM 36 Pak 40 3372,174071250,00%961,34
Sav m/434321,083601233,33%761,30
K-91 Version II 91529,648831163,64%1752,32
T-832 8934,557751163,64%1011,15
M4A3(76)W Sherman 6779,826851154,55%1254,04
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4452,827011163,64%1136,01
TOG II* 6635,916111163,64%1023,80
VK 75.01 (K) 81153,828101163,64%1359,88
T34 B 81033,918021172,73%1271,85
Nergal 81394,007071136,36%1183,52
STK-2112866,008801030,00%1672,96
Durchbruchswagen 24309,203771070,00%978,90
TS-6 91473,508151070,00%1164,37
ISU-122S 71221,406791050,00%1747,86
AMX M4 mle. 49 Liberté 8921,104981020,00%870,45
CAV mod. 71111758,33747944,44%958,82
Somua SAu 404419,22418955,56%1348,12
E 77 91368,44700944,44%1058,26
56TP 8661,67448922,22%393,19
leKpz M 41 90 mm GF 8688,56522922,22%983,03
T92 8608,56624944,44%974,03
Valentine3468,63493850,00%1803,65
Pz.Kpfw. III/IV5212,25285837,50%324,05
Object 283 91176,63714850,00%1198,12
M24E2 Super Chaffee 6423,63509837,50%868,32
KV-220-2 5538,25675875,00%976,90
Saryuda 91321,00693837,50%818,30
BT-7 artillery 3253,75552875,00%1126,32
Renault FT129,1475728,57%0,00
MS-1132,1486757,14%139,32
Vz. 63P112999,43787728,57%1607,05
BZ-79111955,57674728,57%793,83
Tiger-Maus 91257,57667728,57%912,67
K-2 81697,29847742,86%1798,34
Type 1 Ho-Ni II 4609,00585742,86%1196,40
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8797,86640742,86%757,71
Churchill Crocodile 61510,291060757,14%2786,59
Black Rock 111812,57501714,29%760,28
Matilda4244,17236650,00%564,56
P.44 Pantera81379,67819650,00%1889,16
T56 GMC350,33149633,33%1,94
K-91-PT 91813,17651633,33%1418,40
TS-60 91047,17844666,67%954,73
Vz. 58 Medvěd 92198,50846650,00%1593,70
Predatore 91141,83751666,67%865,28
T-28E with F-30 4436,5027460,00%746,82
4TP1392,60470560,00%2575,35
Felice 9951,20455520,00%627,38
T3 HMC223,6068540,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6385,60387520,00%679,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51080,60929560,00%3479,91
SU-2-122 5297,60320540,00%382,12
Kpz. 3 GST Turm 82004,401022580,00%2130,03
ERAC 105 Proto 9597,20515540,00%625,29
KV-1SA 5544,20741560,00%1217,34
Patton the Tank 91461,00941580,00%1478,07
Toro 91488,60923560,00%1206,37
KV-5 81069,00797540,00%993,35
Gryphon 101538,40725560,00%945,68
43 M. Toldi III 3246,00457580,00%1392,20
KB-52 92635,80766520,00%1898,83
LT vz. 383307,75401450,00%1112,65
SZDV Vz. 50 81265,50858475,00%1329,49
Renault UE 573191,75326475,00%690,90
Gabler’s Destroyer 5258,25407450,00%576,06
ST-II10919,00566425,00%340,98
AT-FV230 Breaker112209,00815450,00%1370,44
Black Prince II 7916,25571425,00%874,14
H3 91107,50483425,00%664,09
M24 Chaffee No. 594 5622,25695475,00%1673,23
T-45 2174,00471475,00%978,64
Churchill III 5463,25620425,00%708,93
M6A2E1 81688,001021450,00%1655,10
Char de transition 61066,00745450,00%1788,23
Fauteur113094,001068475,00%2438,60
Chi-Ni251,67214333,33%3,10
Ikv 7230,00120333,33%0,00
Type 97 Te-Ke 2294,33490366,67%1664,00
Marder II3568,00587366,67%2495,32
CS-67 Szakal111880,67832366,67%1170,59
Object 274a 8614,00617333,33%374,90
VK 168.01 Mauerbrecher 82060,67839333,33%2935,42
Matilda LVT 4675,67636366,67%1512,99
TBT 91431,67837366,67%1238,53
Chimera 82181,67849333,33%2844,05
Pz.Kpfw. KW I (r) 5589,33779366,67%1065,79
Panther mit 8,8 cm L/71 81376,00944366,67%1656,04
WZ-120G FT 92540,33881333,33%2141,24
Fantôme 92004,3312933100,00%2376,73
Vickers Medium Mk. I130,506520,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2119,00328250,00%542,85
Renault Otsu1105,0018220,00%260,01
P.43 bis6508,00482250,00%699,00
Pvlvv fm/422230,50268250,00%1042,68
Progetto CC55 mod. 548510,5027320,00%238,40
M4 Improved 5875,5050020,00%2524,69
GSOR the TANK 9860,00633250,00%683,65
FV225 Collector 91513,0037720,00%1094,65
FV4025 Contriver11720,00660250,00%300,81
Jagdpanzer E 90 91492,5045220,00%786,49
Ashbringer 102089,5052620,00%1380,75
Husarz 81436,50704250,00%1245,08
Excalibur 6879,007502100,00%1476,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2376,509852100,00%2363,43
Object 265T 9710,0035620,00%352,58
Kolohousenka1158,002601100,00%795,51
Strv fm/211166,0028210,00%648,26
Pz.Kpfw. II2100,0024710,00%158,15
T-46349,001151100,00%261,00
CS-447503,0019810,00%389,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3261,005210,00%565,41
BZ-58-2 9556,0026410,00%149,96
Kpz. Erich Konzept I 9755,0031710,00%281,57
M4-85 51127,0044310,00%2116,76
TS-54 8319,0049810,00%31,61
Object 432U111526,0054910,00%843,48
MKA 2510,008421100,00%2420,21
T-29 3949,0012681100,00%6798,53
Kanonenjagdpanzer 105 8797,0024510,00%487,31
Lätt Stridsfordon 120 91688,0033310,00%982,19
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2483,006481100,00%1514,92
AC 1 Sentinel 4274,0013510,00%616,91
Matilda Black Prince 5925,009451100,00%2496,87
AMX ELC 901 60,008410,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 5596,006301100,00%1775,82
IS-3A 82762,0014151100,00%2576,58
VCS 6x6 TS 90 9720,0033310,00%629,85
Rambo 92303,0067210,00%1594,04
SPHT 91209,008551100,00%796,95
OCP Peacekeeper 9407,0023610,00%31,85
Eclipse 9927,0025110,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 05/06/2014
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 05/06/2014
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 15/08/2013
Ayrıldı: 13/10/2024