oOn1ce

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar397412222457
Ortalama Seviye8,5210,1810,189,43
Galibiyetler2179754,85%1045,45%1045,45%26758,42%
Yenilgiler1736743,70%1254,55%1254,55%18239,82%
Berabere5771,45%00,00%00,00%81,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar1355634,11%522,73%522,73%17939,17%
İmha edilen Tanklar457631,15301,36301,367061,54
Yoketme Oranı1,751,761,762,54
Tespit edilen Tanklar495101,25291,32291,326311,38
Verilen Hasar2.023,463.404,913.404,913.227,57
Düşman üssü işgal puanı277280,7090,4190,41930,20
Üs savunma Puanı189520,4880,3680,362640,58
Deneyim806,041.033,271.033,271.149,93
WN71551,321612,391612,392014,69
WN82363,653680,523680,523577,09
Toplam
Savaşlar39741
Ortalama Seviye8,52
Galibiyetler2179754,85%
Yenilgiler1736743,70%
Berabere5771,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1355634,11%
İmha edilen Tanklar457631,15
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar495101,25
Verilen Hasar2.023,46
Düşman üssü işgal puanı277280,70
Üs savunma Puanı189520,48
Deneyim806,04
WN71551,32
WN82363,65
Son 24 saat
Savaşlar22
Ortalama Seviye10,18
Galibiyetler1045,45%
Yenilgiler1254,55%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar522,73%
İmha edilen Tanklar301,36
Yoketme Oranı1,76
Tespit edilen Tanklar291,32
Verilen Hasar3.404,91
Düşman üssü işgal puanı90,41
Üs savunma Puanı80,36
Deneyim1.033,27
WN71612,39
WN83680,52
Son 7 gün
Savaşlar22
Ortalama Seviye10,18
Galibiyetler1045,45%
Yenilgiler1254,55%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar522,73%
İmha edilen Tanklar301,36
Yoketme Oranı1,76
Tespit edilen Tanklar291,32
Verilen Hasar3.404,91
Düşman üssü işgal puanı90,41
Üs savunma Puanı80,36
Deneyim1.033,27
WN71612,39
WN83680,52
Son 30 gün
Savaşlar457
Ortalama Seviye9,43
Galibiyetler26758,42%
Yenilgiler18239,82%
Berabere81,75%
Hayatta Kalınan Savaşlar17939,17%
İmha edilen Tanklar7061,54
Yoketme Oranı2,54
Tespit edilen Tanklar6311,38
Verilen Hasar3.227,57
Düşman üssü işgal puanı930,20
Üs savunma Puanı2640,58
Deneyim1.149,93
WN72014,69
WN83577,09
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar525000
Galibiyetler27452,19%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler22442,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere275,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19737,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3830,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5100,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.987,350,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8201,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3140,6000,0000,0000,00
Deneyim834,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar525
Galibiyetler27452,19%
Yenilgiler22442,67%
Berabere275,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar19737,52%
İmha edilen Tanklar3830,73
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar5100,97
Verilen Hasar1.987,35
Düşman üssü işgal puanı8201,56
Üs savunma Puanı3140,60
Deneyim834,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar69000
Galibiyetler3753,62%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3246,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2231,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar640,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar470,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.375,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2273,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1652,3900,0000,0000,00
Deneyim874,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar69
Galibiyetler3753,62%
Yenilgiler3246,38%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2231,88%
İmha edilen Tanklar640,93
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar470,68
Verilen Hasar1.375,19
Düşman üssü işgal puanı2273,29
Üs savunma Puanı1652,39
Deneyim874,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2151000
Galibiyetler113752,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler98445,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere301,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar81237,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar17160,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,280,000,000,00
Tespit edilen Tanklar18910,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.977,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı31241,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı52612,4500,0000,0000,00
Deneyim829,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar2151
Galibiyetler113752,86%
Yenilgiler98445,75%
Berabere301,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar81237,75%
İmha edilen Tanklar17160,80
Yoketme Oranı1,28
Tespit edilen Tanklar18910,88
Verilen Hasar1.977,21
Düşman üssü işgal puanı31241,45
Üs savunma Puanı52612,45
Deneyim829,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar388001
Galibiyetler21054,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17745,62%00,00%00,00%1100,00%
Berabere10,26%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12632,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2750,7100,0000,0022,00
Yoketme Oranı1,050,000,002,00
Tespit edilen Tanklar4351,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.846,380,000,003.037,00
Düşman üssü işgal puanı2500,6400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2310,6000,0000,0000,00
Deneyim835,310,000,00353,00
Toplam
Savaşlar388
Galibiyetler21054,12%
Yenilgiler17745,62%
Berabere10,26%
Hayatta Kalınan Savaşlar12632,47%
İmha edilen Tanklar2750,71
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar4351,12
Verilen Hasar1.846,38
Düşman üssü işgal puanı2500,64
Üs savunma Puanı2310,60
Deneyim835,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar22,00
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar3.037,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim353,00
Anzeigen

Tanklar (321)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T57 Heavy102851,50895138555,38%2549,31
IS-7102678,11881115055,91%2608,55
Object 140102443,63887114453,23%2327,46
Panhard EBR 105101508,1487797654,82%2195,73
Kranvagn103080,5497387256,19%2948,86
IS-381337,4261182253,28%1598,36
Bat.-Châtillon Bourrasque 81969,25102975255,45%2838,45
KV-15704,6744373555,92%1793,31
T110E5103267,95103270458,66%3199,92
Grille 15102726,3680763955,71%2236,62
STB-1103242,04103961957,19%3515,18
WZ-111 model 5A103357,89106461858,25%3356,79
T26E5 Patriot 81433,7788461849,68%1973,00
T-5491510,7357557950,95%1543,96
ELC EVEN 90 8764,5480956454,26%1735,44
Object 277102885,7193355657,91%2847,05
KV-856899,8445755455,42%1826,64
Object 430U102955,9999454956,47%2772,69
T-1091427,1952951546,02%1309,15
Tiger II81353,9052847451,90%1714,49
E 7591491,9649845448,46%1286,97
Object 268102692,5578544251,81%2133,73
Vz. 55103515,39104342354,85%3283,88
ISU-15281357,6646839351,40%1463,40
Manticore101336,0884538453,65%1739,66
Object 252U 81773,7791437149,60%2210,37
Leopard 1103124,2892937054,32%2988,03
Object 70491805,2049936849,73%1412,18
E 100103215,81105434963,04%3159,98
Super Conqueror103491,91110033458,38%3531,17
E 5092804,26113032561,23%3355,31
Bat.-Châtillon 25 t102929,7399131755,84%2979,49
T-448932,6249531751,74%1176,10
M48A5 Patton103214,29104128459,86%3306,79
Progetto M40 mod. 65102873,7693624853,63%2727,15
Rheinmetall Panzerwagen101887,4393524757,09%2699,76
T-1506819,3844124550,20%1387,83
E 50 Ausf. M103328,97105924560,82%3586,16
T54E191910,7884923850,84%2002,97
Object 703 Version II 82130,76116523360,52%2724,52
Object 268 Version 4102914,9091022652,21%2439,08
GSOR 1008 81851,1791522354,71%2115,44
T2971091,4551121849,08%1388,08
T92 HMC101561,2568021051,43%1296,98
Black Rock 114494,45127120358,62%3876,53
IS7709,1937020247,03%837,56
CS-52 LIS 81883,8996920254,46%2627,86
Emil II91839,6688519860,10%1775,40
Waffenträger auf Pz. IV92085,6580019859,09%1947,94
T499968,0778819555,90%1553,65
Emil I81462,3772319451,55%1817,95
Škoda T 56 82272,09114119059,47%2600,01
SU-130PM 82103,67100018958,73%2400,71
Tiger I71002,3950518651,61%1293,72
T6981251,3883118555,14%1681,93
AMX M4 mle. 54103588,77107718459,78%3539,60
T376505,1658218250,55%1487,20
FV217 Badger103404,12110817964,80%3035,78
Strv 103B102834,6285417850,56%2344,24
M41 Walker Bulldog8675,7067117851,69%1247,74
Cobra 92539,13102217456,90%2609,63
T-437793,7845917055,88%1289,05
T71 DA7684,7064016949,70%1561,19
T-345359,9828616850,60%939,89
60TP Lewandowskiego103088,0695916857,74%2768,95
T-34-856685,8741516451,83%1405,27
Somua SM 81970,28105116355,83%2396,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81365,5664716246,30%1330,99
Grille5572,4527816149,69%1340,97
AMX 50 Foch B103775,23114316065,63%4032,38
M40/M4381287,0572915854,43%1376,52
Progetto M35 mod. 46 81977,3498615854,43%2752,71
SU-1527814,4839915753,50%1013,00
Caernarvon Action X 81507,4293615749,04%1921,71
Tiger (P)71108,5276715360,78%1679,21
G.W. Tiger (P)81205,9267015348,37%1268,66
Object 780 103708,24112314659,59%3516,55
M4A3E2 Sherman Jumbo6523,2436814453,47%983,81
StuG III Ausf. G5582,6134114153,90%1424,43
IS-4103090,79102814156,03%2849,52
Maus103353,29111313961,15%3371,48
M53/M5591706,5181513859,42%1873,38
ARL 446787,3560713549,63%1458,02
Hummel6609,7733013345,11%762,37
VK 168.01 (P) 81433,4677913353,38%1725,23
Bisonte C45 81717,60101613258,33%1962,90
T-50-2 6629,6571513157,25%2130,84
CS-63103163,09109913066,92%3290,26
Leo71020,2544212945,74%1570,66
XM551 Sheridan101571,1378712850,78%1925,18
SU-1006688,0737512751,18%1242,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5301,0326512755,91%727,00
SU-855413,7727412446,77%883,30
T110E4103788,02106112460,48%3487,62
Object 274a 81680,69104812463,71%2733,84
T-44-100 82470,50127212466,13%4156,37
T110E3103160,1799212361,79%2770,79
Object 279 early 103463,02119912371,54%2987,00
Ho-Ri 3103269,8195812157,85%2797,79
ISU-152K 81927,9190911757,26%2410,64
Panhard EBR 9091053,2778911652,59%1754,39
M75253,7327011250,00%812,20
AS-XX 40 t113069,89109111266,96%3276,18
VK 30.01 (P)6510,8634011145,05%716,61
Jagdpanzer IV6586,4634410948,62%956,08
G.W. Panther7946,9568510755,14%1258,74
Predatore 93033,85117810658,49%3238,93
Concept No. 5103554,4996810056,00%3560,17
Pz.Sfl. IVc5458,332749953,54%981,25
Hotchkiss EBR7681,846229944,44%1508,06
E 65 Zwilling 82691,8313349862,24%3391,95
T-284151,341799648,96%300,88
Nashorn6803,275139655,21%1340,00
Panhard AMD 178B6647,725429546,32%2018,99
AMX 67 Imbattable113743,6710269253,26%2888,36
T216488,065498953,93%1534,85
T71 CMCD7727,577458951,69%1852,25
Sturer Emil71008,015958752,87%1390,81
Durendal 103808,5910368655,81%3616,82
Strv m/425390,862858548,24%955,11
UDES 15/16103870,1811378455,95%3674,25
Ho-Ri 192864,9410378459,52%3072,27
CS-67 Szakal112971,559748452,38%2461,62
T95/FV4201 Chieftain 103685,3611368451,19%3231,97
SU-10181136,667258350,60%1294,44
Taschenratte114145,6913228366,27%3072,88
53TP Markowskiego81305,127718254,88%1563,25
DBV-152 103335,138488252,44%2780,62
Panhard AML Lynx 6x68706,197068160,49%1348,03
Object 26391983,288178149,38%2027,32
M4A1 Sherman5324,562637950,63%731,42
T2881619,098867960,76%2112,17
BZ-6892620,5211097962,03%3107,47
T803114082,5912247959,49%3727,70
T9591914,819017862,82%1791,59
BZ-75103981,9112017867,95%4059,46
Ares 8592710,6511707761,04%3252,54
P.44 Pantera81369,187737650,00%1862,10
Lago4247,042487437,84%568,03
T25 AT71222,967087454,05%1768,92
A-20575,351647238,89%6,42
AMX 50 B103818,0710487252,78%3911,97
AMX M4 mle. 457974,496887254,17%1316,12
Ares 90 C113250,3510777252,78%2679,36
BDR G1 B5485,763657159,15%917,58
Type 71103936,4511967159,15%3650,68
Kampfpanzer 07 P(E) 103270,0810947167,61%3237,41
ST-I92119,539087055,71%2152,68
FV230 Canopener103872,9312467064,29%3636,30
WZ-113G FT103555,139746955,07%3051,65
Object 260 103078,0110006955,07%2792,64
Wespe3191,441316835,29%482,44
M446821,786676863,24%1679,84
FV4005 Stage II102451,898306662,12%2483,71
KR-1113449,0211706462,50%2655,48
Kampfpanzer 67103384,0011936365,08%3508,30
50TP prototyp 82069,2610196251,61%2771,35
T-463152,351696250,00%524,48
Strv 103-092682,909686256,45%2889,28
leKpz Borkenkäfer111978,408876243,55%2428,63
E 77 92651,1511226063,33%2806,26
T 55A 92023,199645962,71%2161,33
SDP wz 66 Grom 82410,6610335850,00%2865,36
Controcarro 1 Mk. 293118,5811635756,14%3685,48
M10 Wolverine5499,864585750,88%1089,64
M1271036,517545763,16%1469,02
H3 92909,5311365761,40%3084,04
Strv 746679,773845648,21%1226,41
M36 Jackson6984,626765558,18%1882,02
Ares 90103215,0510095552,73%2859,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4356,002835451,85%898,54
AT 1581553,209665457,41%1943,88
M24 Chaffee5403,265135455,56%1538,02
Leopard 120 Verbessert113148,989125350,94%2472,44
Prototipo Standard B92230,638965251,92%2535,34
Ares 7582568,6912545251,92%4014,65
NC 70 Błyskawica102940,679815168,63%2611,13
Char Futur 4 92284,359575154,90%2520,61
40TP Habicha6741,126195060,00%1568,44
E 75 TS 82024,3110244955,10%2878,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4211,502974862,50%739,05
45TP Habicha71093,666774753,19%1445,08
AMX 50 10081170,096874753,19%1327,41
HWK 128481,027374656,52%751,43
Fauteur113711,8710964652,17%2783,35
P.43 ter71220,588294562,22%2240,40
Pz.Kpfw. Neu114157,9112344557,78%3399,83
Marder II3164,611714452,27%366,93
T-50571,842174447,73%81,53
P.43 bis6888,266474351,16%1825,72
UDES 0382075,238824353,49%2569,78
M5 Stuart4151,142374245,24%218,41
Jagdpanzer E 90 92650,769734247,62%2475,31
Pz.Kpfw. 35 (t)2169,762424165,85%1068,97
BZ-176 82199,2411764163,41%2517,59
Centurion Action X103412,7510194055,00%3435,24
BZ-79114039,7811404042,50%2708,39
AMX 50 Foch92399,938864042,50%2151,50
Object 907 103265,3810744057,50%2941,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,561383941,03%117,57
Tortoise93104,2111913857,89%3261,32
SMV CC-5671316,117783644,44%1982,40
Bofors Tornvagn 81983,2210563661,11%2705,98
50TP Tyszkiewicza91241,237823560,00%1133,18
M374228,461623545,71%616,22
BT-22118,381623441,18%369,27
M5A1 Stuart4534,914113450,00%2468,76
S-517997,426743348,48%1313,48
Controcarro 3 Minotauro103160,2110383360,61%2771,47
Marder 38T4293,452493351,52%634,48
Super Hellcat 71063,217053372,73%1807,95
AT-12175,002213256,25%665,45
KV-371261,538483256,25%1899,95
BT-7476,481183138,71%1,63
AT 25715,506503070,00%2124,86
T1 HMC2127,721622962,07%755,81
M3 Lee4198,171862941,38%461,56
25TP KSUST II5367,214862871,43%914,94
SMV CC-64 Vipera 81763,0710432871,43%2241,31
AT 771125,747752759,26%1712,77
XM66F 82147,7410722755,56%2495,37
M-IV-Y 82139,0410732755,56%2941,02
T404410,813872650,00%1059,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3322,274732657,69%2055,77
GSOR 1010 FB 81679,588332657,69%1957,11
T2071850,5211992552,00%3736,87
SU-86816,806912564,00%1233,49
B14434,753432466,67%1444,34
SU-18286,081082437,50%267,73
M415471,585402470,83%776,07
M-V-Y103579,7911722462,50%3671,04
Vz. 58 Medvěd 93203,4612812462,50%4007,08
Type 5 Ka-Ri 82800,5012332470,83%3365,87
Pz.Kpfw. 38 (t)3115,912002373,91%431,05
MS-11171,182882259,09%988,60
AMX ELC bis5371,913922240,91%1171,46
Char Mle. 75 91752,5910182268,18%2927,29
Pz.Kpfw. II2114,711492142,86%285,90
AT 86957,437512171,43%2307,18
Object 752 91959,339312152,38%1654,73
Sturmpanzer I Bison3130,701192035,00%224,10
T328771,256392050,00%661,08
FV225 Collector 92962,2511322055,00%2907,16
Kampfpanzer 07 RH 82197,3010932050,00%3504,17
M-VII-Y 93707,3713621963,16%3913,03
T-262195,442751850,00%956,49
AMBT 81638,007051827,78%1690,01
Type T-345512,124191741,18%1317,01
M47 Iron Arnie 82051,0011801770,59%3250,42
XM69 Hacker114753,2413201770,59%3779,71
14TP4239,063491656,25%871,34
Leichttraktor183,751361650,00%236,31
Panzerjäger I2140,531291546,67%332,81
Tiger-Maus 92828,5311171560,00%2800,04
Pz.Kpfw. 5582794,0014781573,33%3682,16
T-116 3414,675391553,33%1987,21
T675536,145211457,14%1231,22
Gorilla112883,2110161464,29%1980,07
Valiant 5675,717591464,29%1561,95
Strv m/40L3195,081701330,77%453,08
Vz. 64 Blesk8775,545521323,08%1000,58
Type 63 82257,1512331369,23%2878,96
LTG71149,7510231258,33%3443,47
Kpz. 3 GST Turm 82298,9210851258,33%2485,80
T1 Cunningham192,001661163,64%497,56
M2 Medium Tank3105,732121172,73%406,65
T1E6 2152,822161163,64%761,12
Tetrarch 2140,183041163,64%716,75
BT-7 artillery 3482,094211118,18%2058,07
D23220,402311060,00%820,18
T78 61235,007011020,00%1870,37
M2 Light2108,78130933,33%208,14
LTTB8449,67850977,78%796,48
T-29 3408,22504955,56%1750,54
T28 Concept 7897,89656955,56%1224,37
AMX ELC 901 6518,00590944,44%1272,64
Renault FT169,63166850,00%239,64
Concept 1B 93044,631267875,00%2943,18
M3 Stuart3209,71297742,86%764,66
AMX 383175,00243757,14%534,21
LT vz. 35283,50173650,00%221,07
M15/423617,33245633,33%2024,19
SFAC 105 82798,831269666,67%3348,13
OCP Peacekeeper 92402,50831633,33%2538,35
Type 97 Te-Ke 2322,00608580,00%2108,94
Type 5 Heavy103735,601340580,00%3551,76
KV-48870,00488520,00%741,07
Waffenträger auf E 100103317,401067580,00%2648,96
Windhund 81346,60695560,00%1511,97
T77 81755,60798540,00%1869,80
TT-130M 92333,40849540,00%1778,04
IMT 81614,4010195100,00%1992,52
Chi-Ni284,50109425,00%148,19
Renault NC-311113,00109425,00%355,08
Hotchkiss H352296,50261425,00%1605,20
BZ-58-2 9890,25601450,00%587,31
Obsidian 81678,7513864100,00%2655,27
MTLS-1G14 3276,5023040,00%882,40
VK 72.01 (K) 103043,25939450,00%1970,08
M14/412405,67258333,33%1583,59
AMX 404223,00334366,67%825,94
Vz. 71 Tesák101645,6711553100,00%2066,80
TBT 92644,67961333,33%2405,34
Fiat 30001190,00167250,00%910,29
AMX 13 105 AM mle. 505143,00220250,00%132,01
Ashigaru 102676,0010382100,00%1929,55
LTP 3138,501782100,00%669,58
StuG IV 5454,505552100,00%1292,20
114 SP2 102828,50717250,00%1750,75
Vickers Medium Mk. I154,001321100,00%283,65
Kolohousenka1276,0023410,00%1728,62
Strv fm/2110,00710,00%0,00
Renault Otsu174,006910,00%78,40
Vz. 60S Dravec 105253,0016411100,00%4750,11
Char Murat 94231,0087310,00%5645,83
Object 283 92500,0013281100,00%3404,83
Patton the Tank 93234,0010581100,00%3656,00
Carro da Combattimento 45 t 105122,0017011100,00%5458,38
Light Mk. VIC 2100,003710,00%249,49
T7 Combat Car 240,001911100,00%261,00
King Tiger (Captured) 7991,0040210,00%898,98

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/10/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 28/12/2025
Ayrıldı: 16/10/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/12/2025
Ayrıldı: 27/12/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/04/2025
Ayrıldı: 23/12/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 23/01/2025
Ayrıldı: 03/02/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 23/09/2023
Ayrıldı: 02/02/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 09/03/2023
Ayrıldı: 15/05/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 02/06/2023
Ayrıldı: 12/08/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 03/10/2022
Ayrıldı: 05/03/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 16/05/2023
Ayrıldı: 01/06/2023
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/08/2023
Ayrıldı: 22/09/2023