nake84

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21845000
Ortalama Seviye7,890,000,000,00
Galibiyetler1077849,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1065848,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere4091,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar782935,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200380,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar161890,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.139,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı267081,2200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı248401,1400,0000,0000,00
Deneyim587,450,000,000,00
WN71116,850,000,000,00
WN81297,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar21845
Ortalama Seviye7,89
Galibiyetler1077849,34%
Yenilgiler1065848,79%
Berabere4091,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar782935,84%
İmha edilen Tanklar200380,92
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar161890,74
Verilen Hasar1.139,13
Düşman üssü işgal puanı267081,22
Üs savunma Puanı248401,14
Deneyim587,45
WN71116,85
WN81297,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar205000
Galibiyetler12560,98%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7235,12%00,00%00,00%00,00%
Berabere83,90%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9244,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar830,4000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1290,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar944,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4322,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı620,3000,0000,0000,00
Deneyim703,860,000,000,00
Toplam
Savaşlar205
Galibiyetler12560,98%
Yenilgiler7235,12%
Berabere83,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar9244,88%
İmha edilen Tanklar830,40
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar1290,63
Verilen Hasar944,00
Düşman üssü işgal puanı4322,11
Üs savunma Puanı620,30
Deneyim703,86
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler1854,55%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1442,42%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1236,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar110,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,520,000,000,00
Tespit edilen Tanklar230,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar619,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı651,9700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim566,790,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler1854,55%
Yenilgiler1442,42%
Berabere13,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar1236,36%
İmha edilen Tanklar110,33
Yoketme Oranı0,52
Tespit edilen Tanklar230,70
Verilen Hasar619,58
Düşman üssü işgal puanı651,97
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim566,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar28000
Galibiyetler1346,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1450,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar517,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,3600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar250,8900,0000,0000,00
Verilen Hasar213,890,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0400,0000,0000,00
Deneyim328,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar28
Galibiyetler1346,43%
Yenilgiler1450,00%
Berabere13,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar517,86%
İmha edilen Tanklar100,36
Yoketme Oranı0,43
Tespit edilen Tanklar250,89
Verilen Hasar213,89
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı10,04
Deneyim328,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1347000
Galibiyetler77457,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler55140,91%00,00%00,00%00,00%
Berabere221,63%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar56141,65%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7840,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9990,7400,0000,0000,00
Verilen Hasar819,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı27942,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12380,9200,0000,0000,00
Deneyim604,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar1347
Galibiyetler77457,46%
Yenilgiler55140,91%
Berabere221,63%
Hayatta Kalınan Savaşlar56141,65%
İmha edilen Tanklar7840,58
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar9990,74
Verilen Hasar819,40
Düşman üssü işgal puanı27942,07
Üs savunma Puanı12380,92
Deneyim604,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar180000
Galibiyetler11262,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6636,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,11%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8446,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1070,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1130,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar872,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4042,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2341,3000,0000,0000,00
Deneyim663,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar180
Galibiyetler11262,22%
Yenilgiler6636,67%
Berabere21,11%
Hayatta Kalınan Savaşlar8446,67%
İmha edilen Tanklar1070,59
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar1130,63
Verilen Hasar872,29
Düşman üssü işgal puanı4042,24
Üs savunma Puanı2341,30
Deneyim663,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7000
Galibiyetler228,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler571,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar101,4300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.204,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı152,1400,0000,0000,00
Deneyim554,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar7
Galibiyetler228,57%
Yenilgiler571,43%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar228,57%
İmha edilen Tanklar101,43
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar1.204,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı152,14
Deneyim554,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (126)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger81347,58655124948,60%1422,08
IS-381047,14648118851,68%1190,05
Grille 15101581,86545116145,74%1077,62
Maus101669,19699115854,23%1415,85
KV-5 81170,0868798447,76%1456,66
Waffenträger auf Pz. IV91345,7861295947,34%1078,62
IS-7101645,8774975658,86%1482,81
Tiger II81218,8766667748,30%1537,64
G.W. E 100102010,0962067149,33%2384,70
Leichttraktor1254,2142166655,56%1575,35
VK 45.02 (P) Ausf. B91358,5761554644,51%1298,05
E 100102265,4874551448,83%2217,79
T-1092014,6683047256,36%2468,68
Hummel6707,5940446946,48%1030,39
AMX 50 12091350,3360139345,55%1299,98
KV-856533,5352738761,76%926,35
G.W. Tiger91732,6359938645,85%2194,50
E 25 7889,3057435253,13%1282,24
MT-256267,2655033155,29%730,02
AMX 50 B101486,5954631537,46%1003,30
G.W. Panther71094,6349729145,02%1446,29
VK 36.01 (H)6583,5941528856,60%1060,16
AMX 50 10081472,0573727949,82%1913,49
E 7592107,8478825345,85%2606,99
Tiger I7825,8553624151,45%1083,21
WZ-111 model 1-49818,1357823745,15%549,69
T6981009,4460123745,99%1176,88
T71 DA7661,4060221051,90%1344,11
AMX 13 909492,2855920444,12%508,58
T-448719,2657620051,00%828,72
1108722,1647919639,80%584,66
Lorraine 155 mle. 507872,7947819045,79%1076,91
Type 586563,3747218849,47%1027,01
AMX 13 F3 AM6733,9241818340,98%980,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5341,3226018048,89%808,07
T57 Heavy101520,1965817552,00%1072,95
UDES 038926,8157416746,71%824,60
T3091015,8658716245,68%726,26
ARL 446724,0757615649,36%1242,82
Waffenträger auf E 100101701,5356815637,18%987,73
Bat.-Châtillon 25 t AP9953,1057615451,30%815,85
T-549933,9457415342,48%713,05
Bat.-Châtillon 155 58101202,8147613739,42%956,99
Rheinmetall Skorpion G 81048,2559713644,85%915,04
AMX M4 mle. 4571059,2477713562,22%1653,91
IS-27682,4752313448,51%745,83
Emil I8844,9160612946,51%716,69
59-166200,5141112449,19%382,97
AMX 13 757308,9852812148,76%447,47
M18 Hellcat6871,4462111855,08%1752,19
AMX 13 105 AM mle. 505444,7533311449,12%909,83
T25/27903,2960511453,51%1298,33
Leo7644,7253711145,05%809,46
VK 30.02 (D)7677,5155510950,46%948,92
T28 Prototype8931,9353210742,99%804,89
T-50595,1738110357,28%207,41
T-437695,795449949,49%1034,99
Ikv 90 Typ B7729,955098846,59%854,86
Sturer Emil7816,705748655,81%1204,56
AMX ELC bis5324,013828148,15%982,33
T216443,154897851,28%1218,16
AMX 12 t6204,824567751,95%397,74
Strv 746438,434387636,84%540,79
Type T-345511,304387454,05%1476,25
T-62A101177,505427435,14%703,34
T-34-856562,104647346,58%1002,65
Pz.Kpfw. III Ausf. J4173,462367255,56%360,39
M75291,233666448,44%951,31
Chrysler K GF 8821,756696349,21%808,42
Ikv 65 Alt II6599,444666140,98%954,42
T-345351,123296045,00%777,91
Strv 103-091253,175465937,29%749,71
IS-4102092,797365658,93%1997,79
A-205127,162715158,82%350,07
Lorraine 39L AM3352,182535141,18%1214,03
Ikv 1035295,893744654,35%627,44
T110E4101644,115554436,36%973,28
M46 Patton KR 8907,445494341,86%950,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,261454233,33%60,37
Bat.-Châtillon 25 t10846,206444052,50%567,27
M5 Stuart495,622983953,85%131,45
113101019,726213951,28%667,49
Strv m/425297,654003748,65%648,86
BDR G1 B5528,575573554,29%1172,85
Emil II91127,076143040,00%766,01
M5A1 Stuart4316,143762846,43%1040,57
M4A2E4 Sherman 5268,352702352,17%646,87
T-284202,652191729,41%362,52
T2 Light Tank 238,881991662,50%213,07
M3 Stuart3175,202231533,33%476,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C3112,134051546,67%359,56
BT-74210,923021369,23%816,52
Sav m/434303,083691346,15%686,15
Type 2597 Chi-Ha3168,463241361,54%624,68
BT-2270,182321145,45%121,64
ELC EVEN 90 8344,404091020,00%319,04
T1 Cunningham194,33316933,33%332,74
Pz.Kpfw. II2119,89184966,67%539,10
Pz.Kpfw. 35 (t)2129,75347875,00%776,33
T-127 3200,50241616,67%522,05
M2 Light221,40461580,00%261,00
Sturmpanzer I Bison3286,003005100,00%1022,11
T-463112,80234580,00%457,40
105 leFH18B2 5133,5015140,00%1,30
Vickers Mk. E Type B2178,00278450,00%679,39
Type 5 Ke-Ho4725,507654100,00%3355,12
Ikv 723261,755134100,00%823,44
MS-11145,25291425,00%646,00
WZ-1317117,505894100,00%261,00
Tetrarch 2256,756514100,00%1700,53
Pz.Kpfw. II Ausf. D 236,75192425,00%0,00
Kolohousenka1134,67316366,67%748,07
Renault Otsu1173,33217333,33%597,71
T3 HMC282,675830,00%100,24
Löwe 8926,67740366,67%1126,18
T7 Combat Car 291,67213333,33%188,46
Type 95 Ha-Go291,50332250,00%263,55
Renault NC-311104,50253250,00%421,34
BT-7 artillery 352,009020,00%0,00
Strv fm/211214,005671100,00%1401,90
Type 98 Ke-Ni30,001501100,00%261,00
Marder 38T40,002710,00%0,00
T-7030,001510,00%0,00
L-60 247,008610,00%0,00
M3 Light 349,009010,00%0,00
Light Mk. VIC 2145,005141100,00%817,58

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 20/12/2013
Ayrıldı: 22/12/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 20/12/2013
Ayrıldı: 24/12/2024