nagada

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar268600183302
Ortalama Seviye8,160,009,849,70
Galibiyetler1321249,19%00,00%8747,54%14548,01%
Yenilgiler1332049,59%00,00%9551,91%15551,32%
Berabere3281,22%00,00%10,55%20,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar711826,50%00,00%4122,40%7023,18%
İmha edilen Tanklar201190,7500,001020,561910,63
Yoketme Oranı1,020,000,720,82
Tespit edilen Tanklar302191,1300,001921,053331,10
Verilen Hasar1.081,480,001.071,501.180,40
Düşman üssü işgal puanı235380,8800,00100,05340,11
Üs savunma Puanı160090,6000,0020,011030,34
Deneyim507,790,00614,37619,55
WN7983,530,00672,99792,28
WN81254,090,00781,88963,50
Toplam
Savaşlar26860
Ortalama Seviye8,16
Galibiyetler1321249,19%
Yenilgiler1332049,59%
Berabere3281,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar711826,50%
İmha edilen Tanklar201190,75
Yoketme Oranı1,02
Tespit edilen Tanklar302191,13
Verilen Hasar1.081,48
Düşman üssü işgal puanı235380,88
Üs savunma Puanı160090,60
Deneyim507,79
WN7983,53
WN81254,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar183
Ortalama Seviye9,84
Galibiyetler8747,54%
Yenilgiler9551,91%
Berabere10,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar4122,40%
İmha edilen Tanklar1020,56
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar1921,05
Verilen Hasar1.071,50
Düşman üssü işgal puanı100,05
Üs savunma Puanı20,01
Deneyim614,37
WN7672,99
WN8781,88
Son 30 gün
Savaşlar302
Ortalama Seviye9,70
Galibiyetler14548,01%
Yenilgiler15551,32%
Berabere20,66%
Hayatta Kalınan Savaşlar7023,18%
İmha edilen Tanklar1910,63
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar3331,10
Verilen Hasar1.180,40
Düşman üssü işgal puanı340,11
Üs savunma Puanı1030,34
Deneyim619,55
WN7792,28
WN8963,50
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar129000
Galibiyetler5643,41%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7155,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5139,53%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar770,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar700,5400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.331,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3842,9800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1351,0500,0000,0000,00
Deneyim497,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar129
Galibiyetler5643,41%
Yenilgiler7155,04%
Berabere21,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar5139,53%
İmha edilen Tanklar770,60
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar700,54
Verilen Hasar1.331,28
Düşman üssü işgal puanı3842,98
Üs savunma Puanı1351,05
Deneyim497,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar30000
Galibiyetler1550,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1446,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar930,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar270,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,290,000,000,00
Tespit edilen Tanklar511,7000,0000,0000,00
Verilen Hasar889,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı270,9000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı662,2000,0000,0000,00
Deneyim619,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar30
Galibiyetler1550,00%
Yenilgiler1446,67%
Berabere13,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar930,00%
İmha edilen Tanklar270,90
Yoketme Oranı1,29
Tespit edilen Tanklar511,70
Verilen Hasar889,03
Düşman üssü işgal puanı270,90
Üs savunma Puanı662,20
Deneyim619,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler1348,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1451,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar140,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,930,000,000,00
Tespit edilen Tanklar240,8900,0000,0000,00
Verilen Hasar599,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı301,1100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1565,7800,0000,0000,00
Deneyim364,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler1348,15%
Yenilgiler1451,85%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1244,44%
İmha edilen Tanklar140,52
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar240,89
Verilen Hasar599,96
Düşman üssü işgal puanı301,11
Üs savunma Puanı1565,78
Deneyim364,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar110000
Galibiyetler5751,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5146,36%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,82%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4641,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar430,3900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar660,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar415,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı550,5000,0000,0000,00
Deneyim299,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar110
Galibiyetler5751,82%
Yenilgiler5146,36%
Berabere21,82%
Hayatta Kalınan Savaşlar4641,82%
İmha edilen Tanklar430,39
Yoketme Oranı0,67
Tespit edilen Tanklar660,60
Verilen Hasar415,45
Düşman üssü işgal puanı220,20
Üs savunma Puanı550,50
Deneyim299,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar817000
Galibiyetler38346,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler43052,63%00,00%00,00%00,00%
Berabere40,49%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29035,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5040,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,960,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9731,1900,0000,0000,00
Verilen Hasar833,260,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17352,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14971,8300,0000,0000,00
Deneyim477,190,000,000,00
Toplam
Savaşlar817
Galibiyetler38346,88%
Yenilgiler43052,63%
Berabere40,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar29035,50%
İmha edilen Tanklar5040,62
Yoketme Oranı0,96
Tespit edilen Tanklar9731,19
Verilen Hasar833,26
Düşman üssü işgal puanı17352,12
Üs savunma Puanı14971,83
Deneyim477,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar515000
Galibiyetler28455,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler22343,30%00,00%00,00%00,00%
Berabere81,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17433,79%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3250,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6011,1700,0000,0000,00
Verilen Hasar753,310,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12522,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9331,8100,0000,0000,00
Deneyim385,890,000,000,00
Toplam
Savaşlar515
Galibiyetler28455,15%
Yenilgiler22343,30%
Berabere81,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar17433,79%
İmha edilen Tanklar3250,63
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar6011,17
Verilen Hasar753,31
Düşman üssü işgal puanı12522,43
Üs savunma Puanı9331,81
Deneyim385,89
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar30000
Galibiyetler826,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2273,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar723,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,5700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,740,000,000,00
Tespit edilen Tanklar331,1000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.014,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1515,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı100,3300,0000,0000,00
Deneyim183,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar30
Galibiyetler826,67%
Yenilgiler2273,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar723,33%
İmha edilen Tanklar170,57
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar331,10
Verilen Hasar1.014,53
Düşman üssü işgal puanı1515,03
Üs savunma Puanı100,33
Deneyim183,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (166)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX 13 909948,60589216552,98%1531,83
Jagdpanzer E 100102103,69623116950,56%1719,32
IS-381138,02623107052,24%1366,05
T499905,9853098851,01%1365,63
T57 Heavy101891,9863494345,28%1432,81
Bat.-Châtillon 25 t101634,2061189048,99%1336,59
Conqueror Gun Carriage101518,1646184147,09%1446,79
Jagdtiger91648,5064869547,91%1440,01
Bat.-Châtillon 155 5591458,9849666347,96%1659,27
FV380591469,4441865652,90%1628,74
Panhard EBR 10510713,3853664047,50%681,70
IS-7101592,6163262546,56%1237,59
E 25 71083,1256359651,68%1660,50
FV20781197,5446250449,60%1579,62
IS7455,8934148247,30%413,32
Bat.-Châtillon 155 58101672,0046147247,67%1671,04
Jagdpanther II81109,4846243748,28%1086,24
Leopard 1101696,9162042850,00%1266,95
T92 8621,5350342250,00%1171,82
T110E4101539,4452841849,28%990,50
Bat.-Châtillon 25 t AP91427,3649940646,80%1484,78
AMX 13 105 AM mle. 505529,2532640451,98%1181,65
T3091752,6263639952,88%1750,45
T376677,6250839954,89%2237,40
T54E191249,2966739646,97%1091,64
T28 Prototype81321,9051538650,26%1465,93
T-1091276,4969735450,00%1236,28
WZ-1328550,1652835043,43%768,16
Jagdpanther7762,3438434044,12%872,71
KV-856322,6524630342,24%306,58
M18 Hellcat6527,2238030348,18%797,97
Lorraine 155 mle. 5181234,1156129849,33%1520,28
T71 DA7361,5741026842,91%512,69
T698694,5351124540,82%674,85
WZ-1317233,1144323846,64%265,52
M41 Walker Bulldog8818,4554021951,60%1721,04
Object 41681017,6451721748,39%1285,57
Jagdpanzer IV6462,5526820554,63%774,00
StuG III Ausf. G5294,4520019345,08%485,87
KV-15338,2825819051,58%600,80
O-I6673,9642617948,04%1103,73
Panhard EBR 909600,9744517939,66%698,44
T25/27843,4252817851,69%1227,61
WZ-111 81144,1161217447,13%1300,42
leKpz M 41 90 mm GF 8779,5155117047,06%1440,16
Lorraine 155 mle. 507809,6040716541,82%882,57
59-166157,3935316250,00%253,88
AMX 13 757548,8267216154,04%1160,30
T2881254,2652415956,60%1432,38
T9591380,3852814547,59%1058,42
AMX 13 F3 AM6776,1333514148,94%1135,58
E 100101577,9567313948,20%1011,93
AMX 50 Foch (155) 101791,0758213251,52%1245,09
T216187,0228613041,54%254,97
Black Prince7834,4054812445,97%1098,85
AMX ELC bis5110,2928212346,34%157,33
FV215b (183) 101366,3458512249,18%851,45
T-284162,6116911051,82%353,93
Crusader 5.5-in. SP7929,9248210856,48%1370,13
M75185,2025210551,43%523,12
T675218,9727610450,00%312,88
M8A14259,6221210152,48%600,90
FV3046644,253699938,38%1034,49
Vz. 64 Blesk8961,217039851,02%1619,75
A-436603,525649746,39%1250,07
A-447701,625899347,31%1008,14
WZ-1209953,265899248,91%831,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4273,291899150,55%590,37
XM551 Sheridan10903,035558840,91%758,47
AMX 13 105101109,065578251,22%1163,59
Type T-345230,272487147,89%478,45
Churchill VII6579,855276855,88%966,83
Matilda4228,622196650,00%489,56
Leichttraktor170,861166544,62%120,84
AMX 12 t6416,755746453,13%1061,51
T1 Cunningham182,521636137,70%265,67
M3 Stuart3119,191745950,85%338,87
Churchill I5334,023295641,07%491,28
T2 Light Tank 277,052275646,43%142,86
T-345323,213925250,00%783,64
M446684,903815139,22%976,40
Lorraine 39L AM3207,491534955,10%615,62
M5 Stuart4124,982184948,98%175,66
T-46387,911264744,68%151,76
Object 140101698,286974748,94%1293,38
ELC EVEN 90 8476,935944645,65%765,53
Ares 7581040,166604358,14%1246,20
M5A1 Stuart4164,072754257,14%500,57
T-5491141,975613943,59%951,34
M127603,244013855,26%674,95
Object 277101479,665503850,00%1022,17
T110E3101444,204923542,86%804,47
Pz.Sfl. IVc5312,481843135,48%436,51
Marder II3130,411442951,72%256,53
T-505113,892642850,00%212,27
Gorilla112059,937472846,43%1219,53
Vickers Medium Mk. III385,811342755,56%199,50
T-50-2 6436,594092759,26%1304,47
M2 Light262,251382454,17%128,63
Vz. 71 Tesák101097,958062166,67%1267,37
60TP Lewandowskiego101208,256232045,00%732,13
AMX 404128,841771957,89%381,26
T-26258,26941947,37%84,84
Pz.Kpfw. II Luchs4161,792881973,68%621,40
LTP 361,53681936,84%8,37
M374416,822211741,18%1250,94
Ikv 1035263,632221643,75%415,56
Renault FT 75 BS2126,001331560,00%718,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3133,202761560,00%548,71
121B 10960,605501540,00%527,43
AMX 38396,291821478,57%309,91
Sav m/434205,081971346,15%386,97
Sexton II3108,312461361,54%391,75
T3 HMC2197,232381369,23%1030,63
T1E6 293,751521250,00%287,52
Sturer Emil7468,732731154,55%535,08
Type 2597 Chi-Ha3208,302681080,00%822,65
T56 GMC3128,001211030,00%204,56
Pz.Kpfw. I258,501471040,00%18,13
Pz.Kpfw. II Ausf. G3111,11215933,33%180,29
Vickers Medium Mk. I10,002837,50%0,00
Waffenträger auf E 10010869,50373837,50%315,07
Bat.-Châtillon 12 t8628,13419862,50%1133,34
T7 Combat Car 2107,88148837,50%291,98
Hotchkiss H352101,86161757,14%378,38
AS-XX 40 t111128,86595728,57%539,33
M7 Priest3148,00179666,67%409,24
Vickers Medium Mk. II246,40102560,00%179,28
Type 97 Te-Ke 223,20172560,00%190,45
MS-1121,8070540,00%0,00
Škoda T 177194,40404560,00%311,09
BT-7 artillery 3402,20373580,00%1801,57
Renault FT128,0091450,00%84,37
Panzerjäger I2108,25110425,00%159,83
Ashbringer 101568,008014100,00%1067,74
Pz.Kpfw. II20,0029366,67%231,85
Vz. 60S Dravec 101545,33943366,67%958,89
Hotchkiss EBR7219,67305366,67%415,24
Panhard AML Lynx 6x68182,00320333,33%19,90
KV-1SA 5354,00627366,67%678,11
T-45 2122,33327366,67%577,88
StuG IV 5301,33160333,33%413,29
Renault Otsu145,006320,00%0,00
Sturmpanzer I Bison30,0061250,00%89,84
SU-18270,501372100,00%410,19
Caernarvon8200,505622100,00%261,00
AMX M4 mle. 4571744,509322100,00%3279,15
Cruiser Mk. III313,00147250,00%75,29
GSOR the TANK 91152,00645250,00%850,16
Black Prince II 7807,5039020,00%846,80
Windhund 8623,0023220,00%336,14
M24E2 Super Chaffee 6391,00402250,00%1019,56
L-60 252,50269250,00%113,65
Super Hellcat 7606,00549250,00%640,72
TKS z n.k.m. 20 mm 2197,005211100,00%1019,76
50TP prototyp 8851,0019910,00%547,63
T1 HMC2246,004441100,00%1946,23
MKA 252,005010,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4244,0019810,00%318,08
M16/43 Sahariano 3347,004181100,00%940,02
TOG II* 6131,0013810,00%0,00
Light Mk. VIC 2201,005461100,00%1167,86
T28 Concept 7297,004921100,00%362,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 247,001971100,00%261,00
T-28E with F-30 4854,0010591100,00%3255,53
43 M. Toldi III 345,006810,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/10/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 01/12/2023
Ayrıldı: 11/10/2026
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 01/12/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 01/11/2021
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 07/11/2014
Ayrıldı: 31/01/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 17/02/2016
Ayrıldı: 02/11/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 05/11/2018
Ayrıldı: 13/11/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 03/11/2019
Ayrıldı: 18/12/2019
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 12/06/2014
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 11/03/2014