miskasoopa

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/09/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3450102237
Ortalama Seviye7,910,009,459,19
Galibiyetler1726850,05%00,00%1254,55%2054,05%
Yenilgiler1676448,59%00,00%940,91%1540,54%
Berabere4691,36%00,00%14,55%25,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar934427,08%00,00%1150,00%1335,14%
İmha edilen Tanklar274160,7900,00200,91270,73
Yoketme Oranı1,090,001,821,13
Tespit edilen Tanklar350691,0200,00190,86240,65
Verilen Hasar1.155,240,001.635,451.290,05
Düşman üssü işgal puanı332640,9600,00231,05230,62
Üs savunma Puanı160880,4700,0000,0000,00
Deneyim594,020,00766,27712,76
WN71043,720,001102,23911,11
WN81327,210,001801,081601,48
Toplam
Savaşlar34501
Ortalama Seviye7,91
Galibiyetler1726850,05%
Yenilgiler1676448,59%
Berabere4691,36%
Hayatta Kalınan Savaşlar934427,08%
İmha edilen Tanklar274160,79
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar350691,02
Verilen Hasar1.155,24
Düşman üssü işgal puanı332640,96
Üs savunma Puanı160880,47
Deneyim594,02
WN71043,72
WN81327,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar22
Ortalama Seviye9,45
Galibiyetler1254,55%
Yenilgiler940,91%
Berabere14,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar1150,00%
İmha edilen Tanklar200,91
Yoketme Oranı1,82
Tespit edilen Tanklar190,86
Verilen Hasar1.635,45
Düşman üssü işgal puanı231,05
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim766,27
WN71102,23
WN81801,08
Son 30 gün
Savaşlar37
Ortalama Seviye9,19
Galibiyetler2054,05%
Yenilgiler1540,54%
Berabere25,41%
Hayatta Kalınan Savaşlar1335,14%
İmha edilen Tanklar270,73
Yoketme Oranı1,13
Tespit edilen Tanklar240,65
Verilen Hasar1.290,05
Düşman üssü işgal puanı230,62
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim712,76
WN7911,11
WN81601,48
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar619000
Galibiyetler27844,91%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler32252,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere193,07%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar18029,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4310,7000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,980,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5270,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.686,710,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5300,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4200,6800,0000,0000,00
Deneyim629,680,000,000,00
Toplam
Savaşlar619
Galibiyetler27844,91%
Yenilgiler32252,02%
Berabere193,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar18029,08%
İmha edilen Tanklar4310,70
Yoketme Oranı0,98
Tespit edilen Tanklar5270,85
Verilen Hasar1.686,71
Düşman üssü işgal puanı5300,86
Üs savunma Puanı4200,68
Deneyim629,68
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar266,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar31,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.216,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı165,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim532,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar266,67%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı2,00
Tespit edilen Tanklar31,00
Verilen Hasar1.216,67
Düşman üssü işgal puanı165,33
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim532,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler1161,11%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler738,89%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar633,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,2800,0000,0000,00
Verilen Hasar597,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı633,5000,0000,0000,00
Deneyim379,390,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler1161,11%
Yenilgiler738,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar633,33%
İmha edilen Tanklar130,72
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar50,28
Verilen Hasar597,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı633,50
Deneyim379,39
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar661000
Galibiyetler31647,81%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler34552,19%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24737,37%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4310,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6380,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.064,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10651,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30374,5900,0000,0000,00
Deneyim626,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar661
Galibiyetler31647,81%
Yenilgiler34552,19%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24737,37%
İmha edilen Tanklar4310,65
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar6380,97
Verilen Hasar1.064,95
Düşman üssü işgal puanı10651,61
Üs savunma Puanı30374,59
Deneyim626,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1835000
Galibiyetler95752,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler81844,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere603,27%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar69237,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13580,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar14290,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.243,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı36712,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30141,6400,0000,0000,00
Deneyim620,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar1835
Galibiyetler95752,15%
Yenilgiler81844,58%
Berabere603,27%
Hayatta Kalınan Savaşlar69237,71%
İmha edilen Tanklar13580,74
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar14290,78
Verilen Hasar1.243,45
Düşman üssü işgal puanı36712,00
Üs savunma Puanı30141,64
Deneyim620,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar967000
Galibiyetler51353,05%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler44546,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere90,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36037,23%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8000,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6620,6800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.780,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14891,5400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı13781,4300,0000,0000,00
Deneyim666,780,000,000,00
Toplam
Savaşlar967
Galibiyetler51353,05%
Yenilgiler44546,02%
Berabere90,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar36037,23%
İmha edilen Tanklar8000,83
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar6620,68
Verilen Hasar1.780,81
Düşman üssü işgal puanı14891,54
Üs savunma Puanı13781,43
Deneyim666,78
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (420)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81446,28665102149,85%1640,35
FV4005 Stage II101824,6861097649,39%1405,27
AMX Chasseur de chars 8939,3256595048,21%1248,42
T499770,8459952151,82%1068,91
E 25 7935,4464949456,28%1434,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81301,6848146949,47%1314,10
Cromwell6626,4447046053,91%1294,77
T92 HMC101133,0749444842,86%793,11
Strv S1 81610,6171244552,13%1836,78
Cromwell B 6717,3356644555,73%1528,64
Bat.-Châtillon Bourrasque 81259,5065343043,72%1298,20
Panhard EBR 75 (FL 10) 8666,9758040554,57%1093,40
Object 430U102227,2970537753,32%1940,22
Škoda T 56 81131,6060637646,28%912,81
FV215b (183) 101671,9157636445,60%1133,09
Type 5 Heavy102343,5883535851,12%1870,52
Type 4 Heavy91328,6370433047,58%1147,22
T110E4102082,8861132556,62%1639,15
Škoda T 27 81247,7968932252,48%1570,04
Maus101694,4367231145,98%1206,08
Pz.Kpfw. I Ausf. C3208,9032930952,43%1105,46
Panhard EBR 10510768,6356130646,41%725,64
T-34-3 81111,9063629949,50%1304,24
T675429,6132629350,17%938,43
T26E4 SuperPershing 8972,7359229247,26%1134,00
Waffenträger auf Pz. IV91465,9551529144,67%1065,74
Grille 15101947,8257128842,36%1348,26
AMX M4 mle. 49 81376,8181727354,95%1918,79
Škoda T 256800,3851426654,14%1720,88
Object 260 101922,8176125853,49%1403,78
IS71266,1476925159,36%1941,71
M41 Walker Bulldog8524,3147124952,21%917,16
AMX 50 10081377,4874724851,21%1556,50
O-Ho81179,1955024847,98%1263,27
Sturer Emil7667,7644323850,84%837,98
T92 8533,5965522855,26%1002,34
GSOR 1008 81666,6680622558,67%1937,36
Object 432U112597,3596222359,19%2107,58
KV-26860,4157222255,41%1606,43
Manticore101150,0576322047,73%1305,87
Super Conqueror101797,4761421941,10%1243,85
AMX 50 12091856,2471121450,00%1811,84
Somua SM 81426,4076821447,20%1506,33
M4A1 Revalorisé 81222,8064021052,38%1473,51
IS-27798,5242920542,93%944,15
LTTB8544,4855420550,24%987,27
T376504,9946220253,47%1397,32
FV215b 101948,4267820046,50%1531,45
M53/M5591135,4546619649,49%1075,31
AMX 50 B101937,4962819545,64%1546,63
Forest Spirit 81115,8558819141,88%886,41
AMX 50 Foch (155) 101605,2861418550,81%1074,97
M415365,6724818242,86%424,73
Conqueror91951,3484317955,31%1999,14
Conqueror Gun Carriage10967,1156117946,93%630,32
Chrysler K GF 81177,4460017950,84%1399,61
TVP T 50/51101412,1861117747,46%1023,72
T54E191506,3463817745,20%1362,60
T-100 LT10971,4757417745,76%1133,83
Kampfpanzer 50 t 91666,3577317652,27%1503,58
1108893,4054117150,29%943,00
Object 140101716,2063816648,19%1443,56
Charioteer81313,2960016346,01%1414,47
Type T-345402,1033515746,50%1096,24
T297770,6353615648,08%853,50
O-Ni71162,0154115657,05%1665,83
Object 780 101744,6668315446,75%1177,15
AMX 13 F3 AM6541,1530615349,67%721,08
M40/M4381249,2961215347,71%1231,51
Caernarvon Action X 81215,7770515352,94%1481,91
Panther mit 8,8 cm L/71 81032,5759615052,67%1377,81
CS-63101275,8565414946,31%818,11
AMX 12 t6429,7441314951,68%1161,17
Lorraine 155 mle. 518669,1048414838,51%533,36
CS-52 LIS 8771,9850414844,59%669,82
LPT-67 Šelma9935,1667614652,74%1247,25
Lorraine 155 mle. 507744,3846014645,21%873,78
Object 43091906,5289914653,42%2000,64
WZ-120-1G FT 81307,8267214448,61%1291,32
T-4481145,2367614253,52%1564,59
Panther7845,5165413950,36%1355,49
Object 41681127,7269413847,83%1361,70
Progetto M40 mod. 65102334,6667613052,31%2200,55
VK 100.01 (P)81187,5556713046,92%1396,10
AMX ELC bis5332,5340112853,91%1184,28
T-345450,3039912751,97%1248,87
Bat.-Châtillon 25 t101886,2866412755,91%1702,05
O-I6754,1051912642,86%1148,75
M60 101913,8063212548,80%1629,54
T-109673,8451812441,13%360,18
P.44 Pantera81366,6269712252,46%1810,38
A-447954,2560312247,54%1638,41
Type 64 6419,9642612149,59%923,99
60TP Lewandowskiego102289,4880411950,42%1685,66
Leopard Prototyp A91717,0873811948,74%1674,01
Mäuschen91340,9867211458,77%1304,22
T-5491367,5269511245,54%1385,77
O-I Experimental5495,3334011051,82%876,43
T110E3101603,5060511046,36%931,08
T-54 first prototype 81113,3571210949,54%1466,39
ARL V3961130,0564810862,04%2522,21
Chimera 81289,1376510850,00%1305,08
WZ-111 model 5A102096,0765710750,47%1793,61
FV380591006,9559110753,27%842,90
Object 430 Version II91421,2958710751,40%1374,56
T25/27656,2041410455,77%915,76
Ares 8591563,7581810250,98%1487,66
Bisonte C45 81633,7177110256,86%1977,92
STB-1101537,946339848,98%1162,51
T28 Prototype81177,516389749,48%1219,49
FV4004 Conway91976,758159758,76%1963,90
VK 30.02 (M)6439,994509742,27%611,54
Škoda T 5091398,897319656,25%1378,00
SU-122-44 7993,725479655,21%1410,67
Comet7577,343799546,32%794,22
KV-856875,764829450,00%1657,07
Prototipo Standard B91597,828089359,14%1533,24
T 55A 91899,718189154,95%2044,20
M18 Hellcat6401,183089050,00%524,43
T-54 ltwt.9682,535759044,44%833,88
53TP Markowskiego81073,227018949,44%1211,66
Type 6191588,286738955,06%1647,34
Strv m/42-57 Alt A.2 6587,263868946,07%952,46
T1 Heavy5465,523668760,92%1050,42
M127887,175258744,83%1150,11
FV2078711,105498745,98%618,63
T-437963,207768560,00%1728,63
FV4202 81083,916418545,88%1379,69
IS-381151,657028452,38%1243,75
M24 Chaffee5273,013488453,57%952,71
SU-10181347,147098451,19%1514,31
114 SP2 101315,115208441,67%664,54
T3091873,486548340,96%1562,06
E 50 Ausf. M101780,897108359,04%1478,85
Bat.-Châtillon 12 t8634,345938343,37%1081,13
Object 252U 81232,617178356,63%1308,14
Type 5 Ka-Ri 81336,676378350,60%1356,18
T-34-85M 6820,015478050,00%1342,52
ARL 446591,414937850,00%903,28
50TP Tyszkiewicza91448,185757744,16%1326,52
Panhard EBR 909823,258267766,23%1340,81
Emil II92121,4210017667,11%2087,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6697,937007659,21%1530,96
Object 70591822,088577648,68%1650,15
WZ-111 model 1-491232,016157544,00%1081,96
Nashorn6371,112747440,54%364,15
M2 Light2203,042807342,47%746,71
Black Prince7996,866687358,90%1534,10
T57 Heavy101966,157407352,05%1487,28
Object 26391524,426567140,85%1219,51
Pz.Sfl. IVc5388,162517041,43%726,51
Object 268 Version 4102121,047167057,14%1680,84
Bishop5368,773826956,52%736,52
Caernarvon81092,547486851,47%1191,22
Kunze Panzer 91145,075696854,41%1056,73
Emil I81575,368746758,21%1847,64
CS-5991476,528036746,27%1477,57
T82 HMC4253,401996743,28%660,75
M446602,034516650,00%951,23
T-34-856874,917016558,46%1837,67
Challenger7997,666636555,38%1327,30
Kanonenjagdpanzer 105 8898,894476532,31%730,39
CS-5381044,357516258,06%1406,74
A-436630,986216254,84%1363,25
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81213,928506254,84%1662,39
Kranvagn101723,106736046,67%1178,94
BDR G1 B5536,324195945,76%1024,80
StuG IV 5330,983115952,54%781,54
P.43 ter71005,607205868,97%1859,87
UDES 14 Alt 581082,756625743,86%1156,56
AMX M4 mle. 457840,986615550,91%1022,11
KV-15429,383225552,73%817,36
MT-256236,822925538,18%415,27
Vz. 60S Dravec 102089,077555446,30%1218,58
FV229 Contender91763,197525440,74%1445,33
Char Futur 4 91967,319055461,11%2156,02
AMX 404197,662475360,38%758,00
HWK 30 8974,606305339,62%1727,97
Panhard AML Lynx 6x68579,256105248,08%942,96
M10 RBFM 5676,214605253,85%1419,47
Covenanter5246,823015154,90%776,90
IS-2-II8942,476625158,82%985,29
122 TM 81172,927045149,02%1232,18
T9592096,718904856,25%1929,49
K-91101770,636824847,92%1299,71
Durchbruchswagen 24217,703174746,81%475,83
STA-18967,875874639,13%1128,91
Tiger II8705,984834647,83%625,14
Cruiser Mk. II2295,403014553,33%1503,00
Crusader6253,613374465,91%753,77
FV227 Conceiver81210,987494447,73%1226,95
T34 81460,818134353,49%1739,74
SU-1006712,265254351,16%1163,82
M8A14253,192284355,81%567,13
Churchill III 5462,514374353,49%904,87
Škoda T 177623,505814257,14%1347,87
Tiger (P)71031,527454252,38%1433,97
AMBT 81251,107734257,14%1332,14
T-103 8667,815214250,00%536,50
AMX 13 757657,785084042,50%1304,15
M26 Pershing81119,337314050,00%1497,14
Type 3 Chi-Nu5485,733583745,95%1220,95
Object 25791436,418153748,65%1322,54
Type 586308,672693641,67%328,84
E 5091435,397533641,67%1194,51
M4A1 Sherman5320,173503554,29%757,50
S-517564,174793554,29%586,53
Pz.Kpfw. II Luchs435,311443531,43%0,00
AMX 65 t81089,837513560,00%1216,53
Taschenratte111858,548443534,29%801,01
Type 1 Chi-He4281,882543447,06%819,47
Sherman Firefly6755,556403354,55%1617,25
T2881852,678723345,45%2034,19
IS-M81325,097313339,39%1652,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6460,823523339,39%914,40
ST vz. 394262,253273256,25%783,42
B14321,313113234,38%832,93
Marder 38T4222,662403256,25%479,44
TBT 91687,348013250,00%1387,19
Projet Louis 91030,137383253,13%1326,98
59-166244,162793138,71%442,99
Grille5311,842353151,61%525,09
KV-371038,427203145,16%1272,93
Sherman III5520,585023158,06%1514,19
M66315,202803036,67%204,72
VK 30.01 (H)5197,373283040,00%207,04
T-1506611,805553050,00%994,85
T1 Cunningham196,761542937,93%375,04
P.43 bis6746,726192951,72%1528,39
Vz. 64 Blesk81060,696842948,28%1712,76
M5 Stuart4130,791962944,83%157,64
Object 777 Version II 91532,216852941,38%1244,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5601,185902850,00%1557,14
Type 63 81317,006882842,86%1208,89
Object Kust 8835,544892835,71%589,49
TNH 105/100081420,598792759,26%1924,91
AE Phase I 91756,227122751,85%1822,86
Tiger I71212,467952650,00%1639,27
Churchill VII6716,274922650,00%1274,71
Object 27710768,195592642,31%320,59
Škoda T 245278,162372536,00%548,64
Object 705A101886,687672552,00%1539,09
Ares 7581546,448582548,00%1883,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E399,752552450,00%151,58
Valentine3232,462572437,50%655,25
S35 CA5620,215352462,50%1443,88
T71 DA7468,084092454,17%857,12
ASTRON Rex 105 mm 81403,298202462,50%1665,50
M3 Lee4242,042242352,17%885,31
Marder II3261,392462369,57%886,42
Indien-Panzer81285,577132347,83%1563,50
Windhund 81249,485512334,78%1000,88
Crusader 5.5-in. SP7535,415192268,18%770,28
FV3046470,953992240,91%700,61
T207836,806742050,00%1204,49
Konštrukta T-34/1007360,553072050,00%375,27
CS-4471570,959522065,00%2747,01
VK 30.01 (P)6606,305462050,00%962,16
FSV Scheme A7788,606462050,00%1068,85
T-127 3296,504152060,00%1379,24
59-Patton 81080,655262035,00%1417,18
Sturmpanzer I Bison3206,892181973,68%777,12
LTG7409,264391931,58%540,09
Panzer 58 Mutz 81348,268661963,16%2074,76
SU-100M17863,285691850,00%1128,95
Leopard 1102508,728031855,56%2119,09
AAT60 81207,065731833,33%974,41
T-284123,941771758,82%275,86
VK 30.02 (D)71183,007511741,18%2059,59
SMV CC-567624,765491752,94%714,80
AMX M4 mle. 5192316,599861752,94%2191,01
Stridsyxa 81349,598301752,94%1282,79
Type 97 Chi-Ha3162,441611643,75%325,25
Pz.Kpfw. 38 (t)3175,881971650,00%503,41
Ikv 90 Typ B7284,564181662,50%340,18
UDES 169761,565321637,50%391,18
BZ-16681299,137831650,00%1324,35
AMX M4 mle. 54101836,816901637,50%1067,54
UDES 03 Alt 3 91320,256721643,75%1034,60
Type 4 Chi-To6595,803971553,33%1078,23
Jade Coil 81706,607211533,33%1604,01
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3177,271891540,00%231,82
Excalibur 61051,676451553,33%2042,34
GSR 3301 Setter7208,473101553,33%315,03
T-463197,211951442,86%626,00
SU-855517,772911346,15%1196,69
Vickers Medium Mk. III3199,622381346,15%602,21
SU-14-28980,384671353,85%985,74
Semovente M43 Bassotto6634,315221361,54%1065,50
Type 95 Ji-Ro6331,623251338,46%287,05
Cruiser Mk. III3169,922821353,85%772,42
Somua SAu 404417,465111361,54%1308,95
Hotchkiss EBR7636,466701338,46%1423,92
AMX 38367,502141283,33%265,60
FV601 Saladin8626,336181266,67%691,16
Ares 90101156,175061225,00%552,19
Valentine II 4253,004381258,33%878,72
Char de transition 6994,585061241,67%1712,27
P.435526,825271163,64%1593,24
Ikv 723346,182811127,27%1003,13
SU-76M4191,181681154,55%416,74
T56 GMC3141,641421136,36%243,10
Cruiser Mk. IV4166,002001154,55%402,78
Valentine AT4160,551151127,27%185,55
Universal Carrier 2-pdr2115,821491154,55%365,54
AT 25615,274061136,36%1296,39
M10391213,918481181,82%1157,80
StuG III Ausf. B4152,731721145,45%158,34
Pz.Kpfw. 5581618,189471154,55%1363,23
Tiger 131 6465,093591145,45%521,01
Matilda4320,90292100,00%744,95
Sturmpanzer II4213,501931040,00%465,46
E 759644,105661060,00%488,20
T110E5101703,106931040,00%1158,91
Chieftain/T95 8947,707091060,00%1243,73
T14 5637,22482911,11%1132,92
TKS z n.k.m. 20 mm 2210,22355955,56%1410,48
Pz.Kpfw. 35 (t)2111,11141955,56%475,73
Grant4132,56147922,22%159,91
40TP Habicha6237,22363955,56%322,38
Type 95 Heavy4293,89197922,22%820,06
SU-85B4356,33260966,67%932,29
IS-7101696,44877955,56%1353,57
Pz.Kpfw. I274,22163944,44%122,31
E 77 91188,67433911,11%828,23
Pz.Kpfw. T 25 5496,33600955,56%1362,61
43 M. Toldi III 352,78152955,56%206,82
BT-7451,1387825,00%0,10
Strv 7461120,50681850,00%2138,04
14TP4160,00137812,50%312,82
Panzerjäger I2143,88137837,50%312,65
T-60298,50171862,50%383,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5602,75594875,00%1600,23
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4404,63468837,50%750,67
T28 Concept 71258,13720850,00%1744,49
Fantôme 91197,00586837,50%966,19
M3 Stuart3104,71177728,57%165,40
SMV CC-678840,86570757,14%802,28
M2 Medium Tank3144,43260757,14%443,74
Renault FT AC2119,57151771,43%482,60
TS-54 8959,43544757,14%931,06
BT-22104,67145633,33%269,47
Pz.Kpfw. II264,33149650,00%88,72
25TP KSUST II5136,67284650,00%138,25
Type 91 Heavy3153,50147633,33%268,72
T-29 3136,50266650,00%318,76
T-45 2101,50157650,00%313,71
AMX ELC 901 6589,50604666,67%1486,41
Chi-Ni2164,20227560,00%775,38
10TP3384,60439520,00%1809,77
Churchill I5222,20258520,00%174,87
M5A1 Stuart4181,60293580,00%681,85
MS-11184,60163540,00%838,88
Ikv 65 Alt II6329,00397580,00%529,72
UDES 038584,60516560,00%555,79
Type 2597 Chi-Ha389,00115520,00%56,82
AT-1257,0074540,00%0,00
T3 HMC2144,60179580,00%660,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4169,203165100,00%604,36
Panhard AMD 178B6118,00358540,00%55,93
AEC Armoured Car5247,20268540,00%280,96
IS-2 shielded 7710,60576560,00%864,37
K-91-PT 91968,001037580,00%2128,64
Object 283 9294,60337540,00%31,60
TOG II* 6447,20342520,00%405,24
A46 6478,60407560,00%1477,28
LT vz. 352151,50255425,00%515,24
M15/423406,50469450,00%1433,15
Stuart I-IV397,00121425,00%116,33
A-205116,0013240,00%101,05
Ikv 1035280,75321475,00%643,68
Cruiser Mk. I198,252204100,00%516,82
T2 Medium Tank2129,75196450,00%596,89
Type 89 I-Go/Chi-Ro2208,75215425,00%707,93
G.Pz. Mk. VI (e)20,0060450,00%113,16
FCM 362131,502424100,00%598,86
T2 Light Tank 294,50209425,00%164,51
MTLS-1G14 3314,00436475,00%1285,27
AC 1 Sentinel 4360,75467450,00%1227,11
IS-2 7713,25680475,00%865,68
L6/402128,00246333,33%207,39
7TP2143,67202366,67%504,00
Leichttraktor1106,677230,00%277,15
Pz.Kpfw. III Ausf. J4186,33155333,33%245,70
Controcarro 3 Minotauro101208,33538333,33%526,22
Renault UE 573279,33309333,33%751,33
AT 86197,004553100,00%312,18
T698504,67488366,67%605,30
KV-1SA 5123,332683100,00%261,00
M4A1 FL 10 6548,67434333,33%547,89
Kolohousenka196,00232250,00%334,99
Strv fm/21118,00140250,00%79,88
Renault FT 75 BS234,00105250,00%87,48
4TP1179,005222100,00%1048,27
Vickers Mk. E Type B225,5083250,00%79,78
SU-182179,0015320,00%945,30
T-26262,50128250,00%129,97
M24E2 Super Chaffee 6738,508442100,00%2437,59
M4A2E4 Sherman 5481,506302100,00%1530,78
Matilda Black Prince 5213,00320250,00%363,40
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61136,0011232100,00%2570,72
Großtraktor - Krupp 3227,504282100,00%798,56
T78 6675,5025920,00%741,20
Vickers Medium Mk. I1191,0012710,00%876,99
Fiat 30001148,0010410,00%482,73
Renault FT183,001591100,00%473,97
Renault Otsu1243,003751100,00%1327,74
P26/4040,001410,00%0,00
AMX AC mle. 4881211,008481100,00%1181,53
Staghound Mk. III61167,0010731100,00%2721,38
Rheinmetall Begleitwagen 3180,0022410,00%62,27
T-50-2 6513,0016510,00%997,05
Pz.Sfl. IC 4222,002331100,00%623,88
MKA 256,002541100,00%261,00
M3 Light 3403,0036610,00%2480,56
Lansen C 81466,0041310,00%1561,50
KV-220-2 5113,005971100,00%261,00
Pz.Kpfw. T 15 353,0015210,00%0,00
FCM 2C 31491,0015781100,00%7073,72
King Tiger (Captured) 71235,0059710,00%1188,74

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/08/2026
Ayrıldı: 30/08/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/08/2026
Ayrıldı: 23/08/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/03/2026
Ayrıldı: 24/06/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 10/11/2025
Ayrıldı: 24/01/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 24/02/2025
Ayrıldı: 02/11/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 20/07/2024
Ayrıldı: 17/08/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/04/2024
Ayrıldı: 19/07/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/03/2024
Ayrıldı: 31/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/03/2024
Ayrıldı: 09/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/02/2024
Ayrıldı: 07/03/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/12/2023
Ayrıldı: 01/01/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/11/2023
Ayrıldı: 09/12/2023
Rütbe: Er
Katıldı: 12/07/2023
Ayrıldı: 23/07/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/07/2023
Ayrıldı: 29/10/2023