mdvt

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/08/2025

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar349401059208
Ortalama Seviye8,3710,4010,8010,24
Galibiyetler1837052,58%660,00%3661,02%10851,92%
Yenilgiler1604845,93%440,00%2338,98%9646,15%
Berabere5221,49%00,00%00,00%41,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar1045929,93%330,00%2440,68%6531,25%
İmha edilen Tanklar317510,9170,70390,661340,64
Yoketme Oranı1,301,001,110,94
Tespit edilen Tanklar518921,49303,001903,226743,24
Verilen Hasar1.513,971.690,501.680,171.425,60
Düşman üssü işgal puanı269460,7700,00951,612311,11
Üs savunma Puanı189360,5400,0030,05270,13
Deneyim797,12684,10658,25634,23
WN71286,091260,511249,241128,37
WN81845,902936,082135,651875,18
Toplam
Savaşlar34940
Ortalama Seviye8,37
Galibiyetler1837052,58%
Yenilgiler1604845,93%
Berabere5221,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar1045929,93%
İmha edilen Tanklar317510,91
Yoketme Oranı1,30
Tespit edilen Tanklar518921,49
Verilen Hasar1.513,97
Düşman üssü işgal puanı269460,77
Üs savunma Puanı189360,54
Deneyim797,12
WN71286,09
WN81845,90
Son 24 saat
Savaşlar10
Ortalama Seviye10,40
Galibiyetler660,00%
Yenilgiler440,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar330,00%
İmha edilen Tanklar70,70
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar303,00
Verilen Hasar1.690,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim684,10
WN71260,51
WN82936,08
Son 7 gün
Savaşlar59
Ortalama Seviye10,80
Galibiyetler3661,02%
Yenilgiler2338,98%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2440,68%
İmha edilen Tanklar390,66
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar1903,22
Verilen Hasar1.680,17
Düşman üssü işgal puanı951,61
Üs savunma Puanı30,05
Deneyim658,25
WN71249,24
WN82135,65
Son 30 gün
Savaşlar208
Ortalama Seviye10,24
Galibiyetler10851,92%
Yenilgiler9646,15%
Berabere41,92%
Hayatta Kalınan Savaşlar6531,25%
İmha edilen Tanklar1340,64
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar6743,24
Verilen Hasar1.425,60
Düşman üssü işgal puanı2311,11
Üs savunma Puanı270,13
Deneyim634,23
WN71128,37
WN81875,18
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar443000
Galibiyetler21247,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20746,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere245,42%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14532,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2710,6100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,910,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2670,6000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.741,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5111,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2200,5000,0000,0000,00
Deneyim757,770,000,000,00
Toplam
Savaşlar443
Galibiyetler21247,86%
Yenilgiler20746,73%
Berabere245,42%
Hayatta Kalınan Savaşlar14532,73%
İmha edilen Tanklar2710,61
Yoketme Oranı0,91
Tespit edilen Tanklar2670,60
Verilen Hasar1.741,08
Düşman üssü işgal puanı5111,15
Üs savunma Puanı2200,50
Deneyim757,77
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar55000
Galibiyetler2341,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3054,55%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1730,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar350,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,920,000,000,00
Tespit edilen Tanklar320,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.060,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı220,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı190,3500,0000,0000,00
Deneyim569,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar55
Galibiyetler2341,82%
Yenilgiler3054,55%
Berabere23,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar1730,91%
İmha edilen Tanklar350,64
Yoketme Oranı0,92
Tespit edilen Tanklar320,58
Verilen Hasar1.060,96
Düşman üssü işgal puanı220,40
Üs savunma Puanı190,35
Deneyim569,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar788000
Galibiyetler35945,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler38949,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere405,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar23529,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4690,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,850,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5400,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.088,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10611,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6260,7900,0000,0000,00
Deneyim598,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar788
Galibiyetler35945,56%
Yenilgiler38949,37%
Berabere405,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar23529,82%
İmha edilen Tanklar4690,60
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar5400,69
Verilen Hasar1.088,96
Düşman üssü işgal puanı10611,35
Üs savunma Puanı6260,79
Deneyim598,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1276000
Galibiyetler56344,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler70255,02%00,00%00,00%00,00%
Berabere110,86%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar31224,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar7680,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,800,000,000,00
Tespit edilen Tanklar9860,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.552,390,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8520,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6900,5400,0000,0000,00
Deneyim677,320,000,000,00
Toplam
Savaşlar1276
Galibiyetler56344,12%
Yenilgiler70255,02%
Berabere110,86%
Hayatta Kalınan Savaşlar31224,45%
İmha edilen Tanklar7680,60
Yoketme Oranı0,80
Tespit edilen Tanklar9860,77
Verilen Hasar1.552,39
Düşman üssü işgal puanı8520,67
Üs savunma Puanı6900,54
Deneyim677,32
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (218)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
LT-432 8958,13867195554,73%2010,44
CS-52 LIS 81645,59886150652,92%2214,00
Progetto M35 mod. 46 81537,33864148653,90%1994,49
Bat.-Châtillon Bourrasque 81833,07954140455,77%2475,06
Rheinmetall Skorpion 81423,13701137351,20%1594,41
Manticore101460,92853125255,19%1974,88
Löwe 81254,17748114550,39%1481,29
Object 252U 81421,37820111655,20%1649,95
Lansen C 81489,08913101357,06%2080,53
T-54 first prototype 8931,6561394848,00%1164,99
AMX 13 57 7581,9765390751,27%1084,30
T-34-85M 6736,6558977651,55%1246,73
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81149,3577475147,94%1520,15
121B 102374,1687563653,14%2207,71
122 TM 81810,6495861259,15%2364,96
T92 8722,5981359450,84%1422,03
T-100 LT101338,5581052650,38%1709,82
Leopard 1102244,0775543051,16%1951,81
Object 907 102293,3586041449,76%1938,40
Type 64 6657,8774840353,35%1887,28
T95/FV4201 Chieftain 102826,6495537350,40%2139,63
UDES 15/16102051,6678736649,73%1763,64
TVP T 50/51102541,4688535957,38%2536,84
Caernarvon Action X 81214,1080434750,14%1452,75
AE Phase I 92248,3899630858,44%2439,69
Strv 103B102536,5080628249,65%2001,02
T 55A 91688,9086128254,26%1833,30
Bat.-Châtillon 25 t102339,0786927554,91%2104,27
T-832 82042,02108627460,58%2658,33
50TP prototyp 81751,8998126857,46%2214,67
Char Mle. 75 91498,2084826250,38%2440,86
M40/M4381373,8276724853,63%1542,96
Vz. 55103000,3796024555,10%2665,35
Object 261101488,8869423248,28%1189,75
Object 260 102643,2896221758,06%2316,33
Rheinmetall Panzerwagen101562,4272220744,44%1892,07
Bretagne Panther 6848,5675620761,35%1736,87
Panhard EBR 105101236,0875519951,26%1433,05
UDES 14 Alt 581034,9665119448,45%1221,78
DZT-159 92355,12102619057,89%2758,48
Object 277102439,9085118348,63%2248,04
King Tiger (Captured) 71025,1972618355,19%1476,40
AMX 50 B102526,2584017452,87%2081,49
Object 140102017,9981317450,00%1791,66
VK 100.01 (P)81048,3568217346,82%1120,59
Pz.Kpfw. T 25 5229,7924217342,20%328,54
Tiger-Maus 92364,5397816652,41%2648,41
T-5491379,6771416545,45%1267,62
G.W. Panther7682,5542416542,42%671,88
T675326,0425716449,39%574,26
Mäuschen91493,4673016248,15%1315,76
Object 752 92532,42106316257,41%2432,25
Object 279 early 102969,46104716061,25%2366,92
Object 430U102288,5390115856,33%1975,10
Tortoise92529,57103515756,69%2430,07
M53/M5591565,4474415545,81%1560,04
IS-7102211,4286015450,65%1975,38
Maus102060,4683514951,01%1597,68
G.W. Tiger (P)81132,3068314548,97%1263,99
CS-63102369,4486513555,56%2197,27
leKpz Borkenkäfer111646,0370113155,73%1810,00
T78 61166,3980912859,38%2063,73
Heavy Tank No. VI 61029,2484112560,80%2181,29
Panhard EBR 909898,0279912350,41%1383,10
T110E3102547,3081012252,46%1958,75
UDES 1691068,1864212149,59%865,49
E 50 Ausf. M102377,2583211850,85%2107,65
AMX M4 mle. 54102971,0993211755,56%2561,00
T110E5102421,0990011654,31%2134,17
Hummel6511,6431511345,13%650,67
Tiger (P)7668,8254811345,13%676,05
VK 30.01 (P)6616,4952510848,15%977,28
STB-1102224,5485010552,38%2152,49
Vz. 71 Tesák10992,7869910450,96%1113,49
Ho-Ri 3102966,3188510159,41%2647,02
T-1091327,8571310151,49%1196,21
Centurion Action X102310,0587510057,00%2146,40
Super Conqueror102530,909569662,50%2254,35
Conqueror91700,817539542,11%1514,23
IS-4102580,659519351,61%2330,64
T110E4102810,257659347,31%2257,66
WZ-111 model 5A102639,648749247,83%2458,05
T-345256,572819056,67%594,64
60TP Lewandowskiego102685,258848951,69%2387,80
MT-256292,463858948,31%767,61
Object 268 Version 4102459,218608752,87%2059,06
G.W. E 100101398,047288556,47%1181,61
GSOR 1010 FB 81693,938708359,04%2330,34
Churchill VII6498,394178251,22%763,07
Type 63 81754,099578252,44%2250,95
Kranvagn102679,288548146,91%2292,78
Emil I8897,115708037,50%720,36
Char Futur 4 92063,808708047,50%2048,98
E 100102531,918507949,37%2138,10
Progetto M40 mod. 65102248,037627841,03%1817,59
BZ-75102798,398567742,86%2326,68
SU-14-281360,857417550,67%1409,10
LTTB8534,215817346,58%884,67
Type 6191402,857247146,48%1353,99
T92 HMC101416,517567161,97%1383,89
AMX 13 105101307,587547149,30%1514,31
Panhard AML Lynx 6x68504,856747157,75%932,07
Strv 103-092160,558096950,72%2086,28
Emil II91528,907656854,41%1339,67
FV380591198,747646851,47%1150,82
Object 43091853,209016553,85%1918,75
Tiger II81636,728656456,25%2179,43
P.44 Pantera81151,976926245,16%1353,93
KV-481442,118896157,38%1949,30
ELC EVEN 90 8672,188116152,46%1242,16
Bofors Tornvagn 81602,908596050,00%1737,19
Škoda T 5091617,467395947,46%1534,39
Grille5387,362555940,68%605,29
M127789,005455829,31%774,17
G.W. Tiger91446,537195848,28%1395,68
Leo7740,445225738,60%947,65
Churchill I5426,323275747,37%810,25
FV2078997,477075754,39%1153,21
53TP Markowskiego81515,258965561,82%2041,61
CS-5992049,659365563,64%2303,29
XM551 Sheridan101706,028385457,41%2101,63
Caernarvon81415,838555358,49%1885,72
leKpz M 41 90 mm GF 8998,758135345,28%1860,09
SU-10181233,356345240,38%1233,50
Object 705A102496,859175255,77%2074,10
CS-5381140,067824955,10%1693,51
T28 Prototype8886,715714942,86%736,66
Jagdpanzer E 100102306,738684866,67%1938,02
M446706,636154656,52%1148,33
Hotchkiss EBR7436,965604650,00%773,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5265,004164562,22%682,40
NC 70 Błyskawica102296,178954264,29%2183,24
T2881548,378124151,22%1709,19
50TP Tyszkiewicza91365,157363948,72%1131,07
Pz.Sfl. IVb4207,721773946,15%500,41
AT 86253,392623842,11%167,06
K-91-PT 91922,377893847,37%1788,65
Leopard 120 Verbessert112292,508043852,63%1822,18
SU-100Y 61094,116393844,74%1759,90
Cobra 91911,929213860,53%1901,53
TNH 105/100081410,318343655,56%1690,34
Leopard Prototyp A91539,317223655,56%1420,87
Lorraine 40 t 81068,196203644,44%1167,23
GSOR 1008 81502,007823458,82%1639,84
Škoda T 256980,727943256,25%2269,99
T-127 3223,422493154,84%766,68
STA-2 81372,419402968,97%1854,26
TS-5 81620,248812955,17%1864,88
Cromwell6979,717132842,86%1972,41
Strv 746527,114962751,85%843,07
P.43 bis61121,588512650,00%2545,78
T-34-8561639,1511152650,00%4093,12
B.U.G.I.61666,9610322657,69%4222,76
M4A1 FL 10 61138,467242634,62%2142,38
M15/423179,501642437,50%319,14
T-448765,736012245,45%859,01
AMX ELC bis5344,915932277,27%1228,01
Carro d'assalto P.8871421,389422161,90%2463,67
Pz.Kpfw. 38 (t)3193,292932147,62%553,19
AT 1581935,3810262157,14%2304,70
IS-2M 71551,869782166,67%2169,67
GSR 3301 Setter7607,958092161,90%1511,87
M18 Hellcat6876,555542040,00%1385,94
Panhard AMD 178B6239,755382060,00%634,13
Type 95 Heavy4112,371061921,05%82,68
105 leFH18B2 5435,893841844,44%633,85
CS-4471249,568971850,00%2145,09
Type 91 Heavy3200,502731855,56%615,58
E 7591575,568371861,11%1671,77
Conqueror Gun Carriage101485,786381844,44%1219,76
M8A14227,412111752,94%457,97
M10 RBFM 5614,594071729,41%1191,99
Vz. 44-171564,3310041560,00%2455,17
Object 25791988,739201553,33%1947,41
KV-15654,865121428,57%1311,25
Spähpanzer SP I C7581,077611464,29%1280,35
Excelsior 5888,319231361,54%2228,07
Chimera 81770,929401353,85%1931,20
P.435558,086481266,67%1950,51
212A9826,005561241,67%533,89
T25/271173,258241241,67%1924,54
T4991318,087791250,00%2078,09
VK 30.01 (D)61069,188251154,55%2545,43
Sherman VC Firefly 6646,184791136,36%859,22
MKA 2160,902361070,00%659,22
VK 168.01 Mauerbrecher 81278,607021030,00%1271,24
Cromwell B 6990,308381040,00%2046,66
Type 97 Chi-Ha3169,67169944,44%386,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4132,67229955,56%346,16
G.Pz. Mk. VI (e)23,8946911,11%2,53
Matilda4230,25297875,00%692,71
Birch Gun4189,75232837,50%430,04
DS PZInż5935,57684771,43%2897,23
Bishop5498,71336728,57%919,00
Bat.-Châtillon 155 5591326,57877757,14%1254,11
AT 15A 7947,29827771,43%1387,26
Tetrarch 2143,29150714,29%477,71
M14/412204,67232633,33%598,80
Lorraine 155 mle. 518912,67596633,33%743,64
Chieftain/T95 81269,67662633,33%1233,25
M415520,206405100,00%977,48
Type 89 I-Go/Chi-Ro2189,60224540,00%559,87
T3 HMC255,4089560,00%171,10
M2 Light2135,00197475,00%611,30
Strv 107-12113112,25944475,00%2240,99
Fiat 300010,0047333,33%0,00
Renault FT116,0050250,00%84,37
M2 Medium Tank3115,00201250,00%257,74
T2 Medium Tank219,505520,00%0,00
Wespe3101,50115250,00%215,13
Strv m/42-57 Alt A.2 6294,50478250,00%338,06
T1 Cunningham172,002041100,00%430,10
Renault Otsu159,002331100,00%263,77
Pz.Kpfw. 35 (t)280,009510,00%147,36
T56 GMC3155,0011510,00%323,81
Kunze Panzer 91940,009831100,00%1587,05
KV-122 71882,0010351100,00%2302,67
StuG IV 50,005610,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/08/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/02/2024
Ayrıldı: 01/06/2025
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/02/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 17/11/2021
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 24/12/2023
Ayrıldı: 04/02/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 12/12/2023
Ayrıldı: 23/12/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/02/2020
Ayrıldı: 25/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 05/01/2021
Ayrıldı: 30/01/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 09/09/2019
Ayrıldı: 25/11/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 28/02/2020
Ayrıldı: 03/01/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 01/02/2021
Ayrıldı: 12/02/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2019
Ayrıldı: 26/01/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 24/12/2018
Ayrıldı: 06/09/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/06/2021
Ayrıldı: 14/07/2021