marek_skc

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 09/04/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar130870028
Ortalama Seviye7,720,000,007,04
Galibiyetler644649,25%00,00%00,00%1035,71%
Yenilgiler651049,74%00,00%00,00%1760,71%
Berabere1311,00%00,00%00,00%13,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar244518,68%00,00%00,00%414,29%
İmha edilen Tanklar84110,6400,0000,00281,00
Yoketme Oranı0,790,000,001,17
Tespit edilen Tanklar177801,3600,0000,00521,86
Verilen Hasar1.054,620,000,001.446,68
Düşman üssü işgal puanı37920,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı21310,1600,0000,00883,14
Deneyim527,610,000,00835,25
WN7950,100,000,001450,20
WN81211,940,000,002113,25
Toplam
Savaşlar13087
Ortalama Seviye7,72
Galibiyetler644649,25%
Yenilgiler651049,74%
Berabere1311,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar244518,68%
İmha edilen Tanklar84110,64
Yoketme Oranı0,79
Tespit edilen Tanklar177801,36
Verilen Hasar1.054,62
Düşman üssü işgal puanı37920,29
Üs savunma Puanı21310,16
Deneyim527,61
WN7950,10
WN81211,94
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar28
Ortalama Seviye7,04
Galibiyetler1035,71%
Yenilgiler1760,71%
Berabere13,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar414,29%
İmha edilen Tanklar281,00
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar521,86
Verilen Hasar1.446,68
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı883,14
Deneyim835,25
WN71450,20
WN82113,25
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar74000
Galibiyetler3648,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3344,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere56,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2837,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar480,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar570,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.861,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı20,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2002,7000,0000,0000,00
Deneyim832,680,000,000,00
Toplam
Savaşlar74
Galibiyetler3648,65%
Yenilgiler3344,59%
Berabere56,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar2837,84%
İmha edilen Tanklar480,65
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar570,77
Verilen Hasar1.861,27
Düşman üssü işgal puanı20,03
Üs savunma Puanı2002,70
Deneyim832,68
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar31,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.482,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı217,0000,0000,0000,00
Deneyim538,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar31,00
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar51,67
Verilen Hasar1.482,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı217,00
Deneyim538,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar127000
Galibiyetler6047,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6551,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4333,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar830,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,990,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1611,2700,0000,0000,00
Verilen Hasar995,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2401,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1661,3100,0000,0000,00
Deneyim500,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar127
Galibiyetler6047,24%
Yenilgiler6551,18%
Berabere21,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar4333,86%
İmha edilen Tanklar830,65
Yoketme Oranı0,99
Tespit edilen Tanklar1611,27
Verilen Hasar995,43
Düşman üssü işgal puanı2401,89
Üs savunma Puanı1661,31
Deneyim500,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar60000
Galibiyetler2846,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3151,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,67%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1016,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar360,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,720,000,000,00
Tespit edilen Tanklar510,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.761,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı550,9200,0000,0000,00
Deneyim715,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar60
Galibiyetler2846,67%
Yenilgiler3151,67%
Berabere11,67%
Hayatta Kalınan Savaşlar1016,67%
İmha edilen Tanklar360,60
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar510,85
Verilen Hasar1.761,75
Düşman üssü işgal puanı30,05
Üs savunma Puanı550,92
Deneyim715,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (173)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Object 277101933,3568651343,47%1443,02
IS-38957,9846051046,67%958,18
IS7835,0544649852,41%1123,19
T26E4 SuperPershing 8985,8957644049,32%1202,16
AMX 13 909794,7343643748,05%1060,62
T-1091561,4255541247,82%1484,84
Cromwell6635,1045441051,95%1236,63
M48A5 Patton101849,5676035053,43%1578,60
ELC EVEN 90 8684,3964634748,99%1276,39
Jagdpanther II8834,7141332849,09%725,43
M127772,7933727147,97%927,31
Panhard EBR 10510902,2559826749,81%928,66
113 Beijing Opera 102153,3385425850,78%1726,53
Lansen C 81456,3283523751,90%1891,14
AMX 12 t6332,5333620850,48%773,48
KV-856496,4433220644,66%665,45
AMX 13 757473,4838219046,32%822,30
Jagdpanther7473,6930218345,90%433,46
M446485,6428517350,29%701,92
M40/M4381151,8750516550,30%1164,89
AMX M4 mle. 54102276,8475816449,39%1812,33
Kranvagn102073,9471016251,85%1691,03
Emil II91896,8684615948,43%1791,94
TVP T 50/51101818,4665315556,77%1597,92
M18 Hellcat6398,1628215346,41%498,22
Waffenträger auf Pz. IV91548,5266915356,86%1356,57
IS-7101937,9164014150,35%1618,28
Jagdpanzer IV6488,3629113745,26%698,23
T-62A101541,0160313747,45%1176,63
M53/M5591294,6066613655,15%1204,78
T-345429,4047113455,97%1245,28
Jagdtiger91509,5045013344,36%1246,06
Bat.-Châtillon 25 t AP91415,4272013246,97%1380,56
T675274,3522613043,85%405,74
Grille 15101903,4655213045,38%1221,64
Panhard AML Lynx 6x68434,4957712846,88%590,79
KV-15428,3035312749,61%800,30
Conqueror91630,0567712049,17%1430,27
Type 4 Heavy92254,0196911955,46%2254,07
Jagdpanzer E 100101841,1666411857,63%1286,09
Emil I81446,4176411156,76%1713,21
AMX 13 105101217,3746911047,27%1286,83
StuG III Ausf. G5313,4826110939,45%494,58
Crusader6178,7222010950,46%353,91
AMX ELC bis5219,5230810754,21%645,24
AMX M4 mle. 5191704,6979410053,00%1384,58
M415302,532139844,90%309,34
T92 HMC101492,684989636,46%1069,23
Rhm.-Borsig Waffenträger81258,116359250,00%1184,71
KV-26667,444279145,05%1024,19
M46 Patton91255,907829055,56%1254,04
Caernarvon81485,608748854,55%1807,71
Panhard EBR 909735,987288852,27%1048,29
Škoda T 5091475,147458747,13%1288,27
Bat.-Châtillon 25 t101348,825598345,78%967,91
KV-1S6416,162928243,90%577,90
FV215b (183) 101998,538038061,25%1580,81
SU-1527969,804897546,67%1294,77
T-34-3 81487,457857354,79%1956,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4212,712896848,53%405,04
T3092044,548216349,21%1735,48
Hotchkiss EBR7365,455756256,45%727,07
VK 16.02 Leopard5188,172625855,17%502,99
Pz.Kpfw. II Luchs4176,242445848,28%492,99
Super Conqueror101777,916125841,38%1178,79
M3 Lee4130,732235646,43%260,15
AMX 50 12091815,757915543,64%1674,92
T25/27652,605745356,60%860,29
Marder 38T4244,062145345,28%456,36
T-34-856700,255785154,90%1460,21
M26 Pershing8507,804595145,10%401,33
T-28484,492124938,78%2,77
M4A1 Sherman5347,543104650,00%779,51
CS-52 LIS 81316,188334557,78%1582,80
AMX 404120,471884348,84%265,24
M374179,831674252,38%483,24
T57 Heavy102323,108354247,62%1749,40
O-Ho82005,569764151,22%2535,67
TVP VTU Koncept8784,335584062,50%1052,68
Covenanter5174,852243951,28%444,36
Leo7629,555493855,26%870,73
IS-6 B 81357,708043754,05%1563,69
AMX 50 10081525,798563458,82%1917,52
Pz.Sfl. IVc5212,532013450,00%310,72
Marder II3125,771923148,39%195,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5299,452813141,94%559,73
SU-130PM 81870,428563158,06%1838,33
M8A14210,862232951,72%412,26
Sturer Emil7541,595162962,07%697,57
T1 Heavy5215,111842825,00%142,58
60TP Lewandowskiego101800,147552842,86%1059,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C3172,332372733,33%727,75
Strv 746627,085402646,15%997,13
A-205248,762432544,00%712,48
M4A3E2 Sherman Jumbo6537,005942454,17%991,44
T2971558,228882334,78%2240,54
Type T-345739,395622356,52%2316,15
T56 GMC3131,431332330,43%197,91
T28 Prototype8937,676792161,90%1023,61
BT-22147,601892050,00%641,70
Type 5 Heavy102376,957652040,00%1469,57
M2 Medium Tank361,951901952,63%110,77
AMX 50 B102018,637571947,37%1488,79
AT 25454,673241850,00%1131,52
Strv m/40L398,761291741,18%94,60
VK 28.016142,412891764,71%370,78
Pz.Kpfw. 38 (t)388,001031526,67%49,36
AMX 38388,401631533,33%27,59
T-463148,932601450,00%489,58
Panzerjäger I268,641251428,57%0,83
M7 Priest398,791721478,57%261,95
Panhard AMD 178B6140,643101442,86%139,46
Pz.Kpfw. II2166,542031330,77%477,52
Strv m/425246,923661258,33%550,90
P26/404190,921991225,00%230,55
T3 HMC241,581211241,67%9,22
ISU-1528467,924241250,00%301,13
Nashorn6610,174911250,00%981,06
T110E4102467,758961258,33%1714,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4129,092041172,73%367,80
BT-7 artillery 3379,454741154,55%1684,58
T1 HMC247,30531030,00%0,00
Ikv 72390,002161070,00%261,00
Lago4126,33173944,44%173,05
Leichttraktor1140,67230944,44%573,89
Sexton I 3149,89153933,33%207,92
B1440,63103837,50%0,00
P.435122,88204837,50%30,52
T2 Medium Tank2148,63155837,50%636,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3138,13212887,50%477,36
BT-7498,29233771,43%321,47
M661031,71696728,57%1741,34
Churchill VII6450,00514757,14%732,45
Cruiser Mk. IV4212,43203742,86%519,30
IS-M8825,86399742,86%694,46
LTG7124,17139616,67%1,13
Bretagne Panther 6626,50615683,33%1023,68
D2387,60158560,00%226,69
T-262157,20232540,00%642,52
Tetrarch 2166,60158520,00%723,76
Vickers Medium Mk. I166,75177450,00%177,19
Pz.Kpfw. 35 (t)2144,752124100,00%758,83
D1263,25112425,00%20,27
Pvlvv fm/42280,75172450,00%196,59
AMX 13 105 AM mle. 505403,75307450,00%706,54
T-116 3455,00556450,00%2318,55
Sav m/4340,007230,00%0,00
SU-76M4371,33176333,33%762,07
VK 30.01 (P)6748,3335330,00%1008,33
Cruiser Mk. III360,001963100,00%269,32
AMR 35 2146,00264333,33%429,31
LT vz. 35286,50146250,00%236,34
T1 Cunningham1108,5011120,00%394,95
Renault Otsu110,506820,00%3,10
Renault NC-311215,003762100,00%1492,83
Vickers Mk. E Type B248,00154250,00%82,88
Type 97 Te-Ke 2397,00606250,00%1911,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E3119,50176250,00%225,89
Kolohousenka1161,002961100,00%881,82
Strv m/382241,005251100,00%1329,32
P.43 bis6939,0054010,00%1834,58
VK 30.01 (H)51171,0010341100,00%4502,81
Universal Carrier 2-pdr20,00881100,00%261,00
T-15061810,0012391100,00%3961,59
T23E3 7325,005031100,00%460,27
Pawlack Tank6975,0064810,00%1630,15
T-29 3867,0056910,00%3257,49
T-45 2473,007731100,00%2571,53
Progetto M35 mod. 46 80,003381100,00%261,00
L-60 285,002731100,00%447,00
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31617,0013471100,00%8336,03
M56 Scorpion 740,0015510,00%0,00
T28 Concept 7598,006741100,00%880,15

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 09/04/2024
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 09/04/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/12/2016
Ayrıldı: 17/12/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 07/12/2017
Ayrıldı: 01/03/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/12/2017
Ayrıldı: 03/12/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/09/2016
Ayrıldı: 10/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/04/2016
Ayrıldı: 13/09/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 12/10/2016
Ayrıldı: 14/12/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 17/12/2019
Ayrıldı: 03/06/2020
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 02/12/2020
Ayrıldı: 27/07/2021
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 28/04/2017
Ayrıldı: 05/11/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 07/11/2022
Ayrıldı: 14/06/2023
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 02/12/2020
Ayrıldı: 27/07/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 14/04/2016
Ayrıldı: 16/04/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 07/12/2017
Ayrıldı: 01/03/2019