macfly041076

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 14/09/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar278181045120
Ortalama Seviye7,579,7010,009,83
Galibiyetler1346948,42%660,00%2351,11%5848,33%
Yenilgiler1403850,46%440,00%2248,89%6251,67%
Berabere3111,12%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar684824,62%440,00%1431,11%3125,83%
İmha edilen Tanklar159140,5760,60240,53560,47
Yoketme Oranı0,761,000,770,63
Tespit edilen Tanklar368621,33131,30521,161981,65
Verilen Hasar760,01955,101.275,841.125,88
Düşman üssü işgal puanı260830,9400,0070,161431,19
Üs savunma Puanı80750,2900,0000,0000,00
Deneyim421,99446,30487,00525,10
WN7802,96873,23772,28731,86
WN8866,10787,30888,72867,96
Toplam
Savaşlar27818
Ortalama Seviye7,57
Galibiyetler1346948,42%
Yenilgiler1403850,46%
Berabere3111,12%
Hayatta Kalınan Savaşlar684824,62%
İmha edilen Tanklar159140,57
Yoketme Oranı0,76
Tespit edilen Tanklar368621,33
Verilen Hasar760,01
Düşman üssü işgal puanı260830,94
Üs savunma Puanı80750,29
Deneyim421,99
WN7802,96
WN8866,10
Son 24 saat
Savaşlar10
Ortalama Seviye9,70
Galibiyetler660,00%
Yenilgiler440,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar440,00%
İmha edilen Tanklar60,60
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar131,30
Verilen Hasar955,10
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim446,30
WN7873,23
WN8787,30
Son 7 gün
Savaşlar45
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler2351,11%
Yenilgiler2248,89%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1431,11%
İmha edilen Tanklar240,53
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar521,16
Verilen Hasar1.275,84
Düşman üssü işgal puanı70,16
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim487,00
WN7772,28
WN8888,72
Son 30 gün
Savaşlar120
Ortalama Seviye9,83
Galibiyetler5848,33%
Yenilgiler6251,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3125,83%
İmha edilen Tanklar560,47
Yoketme Oranı0,63
Tespit edilen Tanklar1981,65
Verilen Hasar1.125,88
Düşman üssü işgal puanı1431,19
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim525,10
WN7731,86
WN8867,96
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3100,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar409,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4214,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim435,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler3100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3100,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar409,67
Düşman üssü işgal puanı4214,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim435,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar104000
Galibiyetler5048,08%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5451,92%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2725,96%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar340,3300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar990,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar597,610,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2912,8000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2412,3200,0000,0000,00
Deneyim444,150,000,000,00
Toplam
Savaşlar104
Galibiyetler5048,08%
Yenilgiler5451,92%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2725,96%
İmha edilen Tanklar340,33
Yoketme Oranı0,44
Tespit edilen Tanklar990,95
Verilen Hasar597,61
Düşman üssü işgal puanı2912,80
Üs savunma Puanı2412,32
Deneyim444,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar125000
Galibiyetler5040,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler7358,40%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3528,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar420,3400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,470,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1541,2300,0000,0000,00
Verilen Hasar376,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1301,0400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı540,4300,0000,0000,00
Deneyim241,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar125
Galibiyetler5040,00%
Yenilgiler7358,40%
Berabere21,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar3528,00%
İmha edilen Tanklar420,34
Yoketme Oranı0,47
Tespit edilen Tanklar1541,23
Verilen Hasar376,14
Düşman üssü işgal puanı1301,04
Üs savunma Puanı540,43
Deneyim241,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (285)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX 13 10510920,75509141945,10%873,77
Bat.-Châtillon 12 t8551,31433103746,67%877,56
Strv 103B101436,1451095349,95%904,54
T499821,8246288344,62%1068,34
M41 Walker Bulldog8617,6444574753,15%1075,64
UDES 0381224,4246169149,06%1338,45
T675522,7934366749,78%1224,13
Object 43091306,0154066347,81%1143,00
T376371,3435759850,17%916,54
Object 140101153,1452458547,18%792,09
G.W. E 100101198,3447958148,02%953,32
Centurion Mk. 7/191032,8850252448,47%881,10
M18 Hellcat6644,1538252253,26%1175,50
Panhard EBR 10510627,9447743642,20%497,86
IS-7101301,7255143142,69%849,73
StuG III Ausf. G5468,4231934252,05%1111,49
AMX ELC bis5212,5428132449,07%568,63
Centurion Mk. I8706,7041332246,58%743,58
Bat.-Châtillon 25 t101407,7566131753,63%1122,92
Leopard 1101264,4452430447,70%821,10
Jagdtiger91192,3150429549,15%884,76
Super Hellcat 7733,6945528749,83%1001,10
Type 4 Heavy91357,5051328451,76%1282,79
IS-38759,2941728345,23%659,56
T-345276,1825226944,98%573,29
T-34-856516,5437426753,93%994,37
Bat.-Châtillon 25 t AP9987,7446425248,02%876,72
FV4005 Stage II101389,7858025254,37%1033,29
AE Phase I 91140,5552425146,22%912,11
Cromwell6416,0233624346,09%674,01
O-Ni7876,1547524051,25%1101,54
T297728,3842323949,79%807,44
M24 Chaffee5150,7423023443,16%268,59
Grille5440,7628323145,45%885,80
Panhard EBR 909487,6844322252,25%573,65
T-448682,0346621753,00%853,04
Tiger (P)7709,9543821753,00%833,92
O-Ho81016,7048421647,69%1025,86
Char Futur 4 91275,6158920945,93%1025,74
Ikv 90 Typ B7774,7834620344,83%991,81
M66439,4730920142,29%491,58
T 55A 91316,8561320152,74%1270,37
AMX 12 t6439,9235718650,00%1235,09
SU-1006585,8234818448,91%990,68
O-I6516,4335918153,59%813,16
T26E5 Patriot 8842,7351317738,98%756,08
Caernarvon8799,7750317646,59%730,50
P.44 Pantera8749,5745516749,70%810,71
IS7832,4542116243,83%1022,20
AMX 13 757549,6441215450,65%1163,97
G.W. Tiger (P)8950,1939215244,74%1041,68
T-549739,9347215050,67%639,09
Comet7575,4542014956,38%870,29
G.W. Panther7843,6244314953,02%1029,88
AMX 13 909574,1244914546,21%681,82
Progetto M40 mod. 65101437,6164713948,92%1052,57
LTG7574,0942013850,72%1137,84
Panhard AML Lynx 6x68414,6537113745,26%539,39
SU-1527721,9436913649,26%922,00
Leopard Prototyp A9836,3243013446,27%567,13
StuG III Ausf. B4213,2720513251,52%396,29
Object 2579883,4145913248,48%673,85
Prototipo Standard B9871,7145113148,09%609,84
Tortoise9894,7858413153,44%598,30
Jagdpanther7798,1840312750,39%1054,89
Conqueror9987,2847412740,16%624,80
T110E5101574,0668712455,65%1177,68
SU-855337,9122911942,02%563,57
VK 30.01 (P)6375,2431411948,74%458,12
Ikv 65 Alt II6623,0434311748,72%1126,02
Strv 103-091161,5044511446,49%879,56
T698679,0640311435,09%555,32
Hummel6653,3335011353,10%1010,69
Type 5 Heavy101074,7554211345,13%526,58
Chrysler K GF 8689,5647011343,36%566,71
VK 100.01 (P)8832,2747411050,91%815,82
BZ-587846,6754510948,62%1015,76
Churchill I5311,6327110644,34%447,73
KV-15477,0438210560,95%1067,97
MT-256278,4130610549,52%692,65
O-I Experimental5321,6723110334,95%355,94
Ares 758829,4346710343,69%738,49
T-437662,384129951,52%978,04
T1 Heavy5236,082499656,25%350,86
ISU-1528584,473669139,56%339,50
Strv m/425312,802648446,43%677,72
Indien-Panzer8826,154748445,24%919,69
Jagdpanzer IV6695,884448056,25%1433,76
A-20571,741578038,75%5,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5221,382578053,75%477,64
Ferdinand8730,574187946,84%543,11
Sturer Emil7476,862917945,57%449,99
Matilda4140,661747639,47%111,35
M3 Lee4162,681667145,07%363,90
M446603,033897044,29%886,23
Hotchkiss EBR7300,694307055,71%535,09
Ikv 1035291,772256445,31%550,17
M3 Stuart358,781666344,44%46,96
M5 Stuart475,652296250,00%92,38
AMX 50 B101217,546306139,34%659,46
AMX 50 Foch B101388,387126162,30%981,17
VK 30.02 (D)7623,574296046,67%804,54
Type 95 Heavy4206,542135954,24%594,08
Nashorn6747,733915947,46%1360,73
FV4004 Conway91141,884825850,00%875,83
Pz.Sfl. IVc5362,792585754,39%806,10
Churchill VII6509,863495637,50%731,56
Crusader6194,932755554,55%452,70
M8A14117,491745549,09%112,93
VK 16.02 Leopard5166,522355451,85%407,98
Sav m/434177,152045350,94%348,60
T71 DA7437,343465345,28%684,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4146,021975349,06%263,53
Alecto4148,651865257,69%295,39
M374154,391515150,98%360,90
T7 Combat Car 288,751985152,94%332,17
KV-137522,623775048,00%748,72
M415280,882334951,02%315,98
T25/27750,674474955,10%1065,41
Panhard AMD 178B6158,332454645,65%216,27
Covenanter5122,202414461,36%335,74
AMX AC mle. 488536,394244440,91%333,01
Pz.Sfl. IVb4189,021844351,16%475,89
M24E2 Super Chaffee 6423,454364264,29%1257,65
AMX 404115,591924151,22%282,64
AT 25230,202564050,00%388,32
FV215b (183) 101348,615113844,74%793,78
Excalibur 6677,244603756,76%1022,50
SU-85B4231,032433661,11%532,49
Pz.Kpfw. I Ausf. C390,531843644,44%227,31
AMX 50 Foch91401,065873554,29%1135,18
Marder 38T4286,472233447,06%637,26
ARL V396297,882613447,06%351,40
StuG IV 5328,032703464,71%875,83
Lago4243,702503351,52%665,57
AT 86407,253183240,63%500,18
T-284178,682193161,29%489,81
Pz.Kpfw. II Luchs4154,132303148,39%389,73
Achilles6413,173403056,67%603,43
Strv 746489,794082962,07%880,52
Strv 107-12111496,866032962,07%927,40
Char de transition 6697,214572944,83%1067,01
BT-7468,251792867,86%264,10
Wespe364,891052744,44%69,90
Birch Gun4185,521382718,52%405,00
Škoda T 245395,772592642,31%877,65
Vickers Medium Mk. III3103,921812665,38%363,28
Konštrukta T-34/1007569,245832560,00%825,42
P.43 ter7420,203272548,00%448,49
Type 91 Heavy348,321352552,00%128,03
T-50-2 6313,683892560,00%821,15
40TP Habicha6526,674042445,83%856,60
AMX 50 10081176,505972441,67%1060,34
Charioteer8742,464422433,33%492,81
AMX M4 mle. 49 Liberté 8704,795202429,17%518,37
Fantôme 91069,506082450,00%855,55
AT 158451,833532343,48%233,39
Sexton II3138,271822250,00%436,73
M7 Priest3114,361612231,82%40,79
SU-76M487,861542268,18%257,05
WZ-131G FT6730,954132254,55%1230,00
AMX AC mle. 467419,823462245,45%374,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3100,101242128,57%49,02
T56 GMC394,671702157,14%200,98
Type 5 Ke-Ho4202,302812055,00%582,03
Durchbruchswagen 24167,351982045,00%257,13
LT vz. 38363,531411942,11%42,10
P.435258,892491963,16%624,29
M2 Light2115,372401942,11%270,23
M5A1 Stuart4220,793051968,42%867,25
M2 Medium Tank369,681921942,11%19,85
M127622,634391957,89%743,86
Renault UE 57377,321061952,63%110,77
14TP4118,281591833,33%143,91
AMX 38377,781901861,11%193,49
Valentine AT4117,331681844,44%107,80
ERAC 105 Proto 9546,114111833,33%526,84
Gonsalo 8845,394931850,00%764,00
P26/404318,592691747,06%855,72
T-26263,53881729,41%52,96
T-463144,751441631,25%348,64
59-166281,383301643,75%576,55
Škoda T 177615,755681643,75%1195,19
60G FT5351,632191625,00%493,53
T404233,251681631,25%319,86
T28 Concept 7680,753791656,25%881,38
Strv m/40L3106,711841464,29%322,96
P.43 bis6327,793021450,00%414,22
Cruiser Mk. IV4170,932151457,14%465,15
SU-263134,211631457,14%301,91
WZ-114 9927,005791442,86%582,38
Leichttraktor123,00861353,85%116,51
Type 586556,004421353,85%1106,81
D23133,081661241,67%291,83
M15/423140,331261225,00%166,86
Type 2597 Chi-Ha3167,751781233,33%386,24
Valentine3204,082261258,33%739,34
G.Pz. Mk. VI (e)235,25971241,67%35,87
Strv m/38282,821221127,27%98,71
AT-12109,181131163,64%380,50
Marder II390,731801163,64%209,44
Pz.Kpfw. II257,801871060,00%173,56
T3 HMC245,501181030,00%0,69
M3G FT3149,901921080,00%429,49
Waffenträger auf E 10010974,007001070,00%620,15
T92 8149,002571040,00%31,85
T-54 first prototype 8944,606881050,00%1271,63
Tiger I7562,89525977,78%690,62
Type 98 Ke-Ni3162,11143922,22%400,49
Panzerjäger I242,56115955,56%125,58
AMX 13 F3 AM6311,22180922,22%168,56
Type 89 I-Go/Chi-Ro247,22114955,56%124,39
Type 95 Ji-Ro6214,11236944,44%137,12
Universal Carrier 2-pdr2134,00201977,78%613,18
FCM 36267,00117922,22%32,84
VK 168.01 Mauerbrecher 81205,78649988,89%1528,23
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8538,89356922,22%421,79
AT 77345,50370862,50%358,07
Archer5249,63242850,00%403,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3171,25286875,00%642,79
Patton the Tank 9752,88403825,00%410,22
AMX Canon d'assaut 105 8885,38332825,00%686,53
BT-22163,29251785,71%939,54
Semovente M43 Bassotto6312,71371771,43%446,32
Cruiser Mk. III382,71121728,57%127,53
Pz.Kpfw. I266,29190742,86%63,15
Gabler’s Destroyer 5198,29400771,43%547,15
Vickers Medium Mk. II2102,50158616,67%250,10
Škoda T 256528,83429650,00%918,48
D1262,00154650,00%102,99
10TP3336,83285650,00%1433,95
Pvlvv fm/42264,33156666,67%264,10
Ikv 723200,332566100,00%653,82
SU-76G FT4621,17247650,00%1338,47
Bishop5148,50113616,67%36,19
Vickers Medium Mk. I183,00257580,00%459,84
ST vz. 394125,40259580,00%395,67
25TP KSUST II599,00236560,00%195,12
Vickers Mk. E Type B283,20155520,00%107,25
T2 Medium Tank2133,80250560,00%638,10
T82 HMC41,00126580,00%261,00
Object 283 9783,40520580,00%750,28
Tetrarch 272,40131560,00%263,68
AMX ELC 901 6283,20429520,00%448,64
Chi-Ni264,00144450,00%126,46
T1 HMC240,75145475,00%262,40
SU-18223,75141450,00%99,55
SU-5451,75138450,00%135,20
Loyd Gun Carriage262,75100450,00%224,88
AEC Armoured Car5196,50192450,00%242,55
T-29 3146,25209475,00%516,96
Kolohousenka127,672730,00%0,00
Strv fm/211109,67217333,33%372,80
T1 Cunningham168,672243100,00%409,48
MS-1128,00133366,67%221,70
Semovente M415254,00260366,67%526,71
BDR G1 B5360,00237366,67%663,67
Tiger 131 6655,00389333,33%692,25
MTLS-1G14 3165,33251333,33%397,49
WZ-120-1G FT 8159,67305333,33%0,00
Type 64 6334,3322330,00%468,09
Renault NC-31156,50241250,00%128,29
VK 30.01 (H)5219,00169250,00%323,76
ARL 446713,50481250,00%980,67
DS PZInż5167,00299250,00%187,49
Type T-345455,503612100,00%1501,39
T-26G FT26,5093250,00%76,78
M10 Wolverine5183,50180250,00%226,28
Challenger7853,509852100,00%1325,22
GSOR the TANK 9399,0027220,00%67,62
SU-122-44 71164,5030320,00%1519,06
LTP 387,002382100,00%407,63
AMX 13 (FL 11) 5370,005222100,00%1305,41
Chi-Go 7849,00693250,00%803,38
TKS z n.k.m. 20 mm 211,003610,00%0,00
Renault FT121,001821100,00%261,00
Renault Otsu1120,003201100,00%610,17
Black Prince II 7481,0040810,00%306,72
Windhund 8316,0026410,00%17,51
T-34 with L-11 4692,0037710,00%2516,26
Convert. Medium Tank T3 3527,005001100,00%1612,12
AMR 35 2193,002411100,00%972,08
Lago M38 3241,005661100,00%605,67
Valiant 5545,006111100,00%1107,15
Rheinmetall Skorpion 80,0014610,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 14/09/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 14/09/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/09/2024
Ayrıldı: 12/09/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 01/12/2017
Ayrıldı: 30/08/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 18/11/2016
Ayrıldı: 04/11/2017