lostlock

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 03/01/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6872019156309
Ortalama Seviye7,039,269,299,25
Galibiyetler4235661,64%1157,89%9762,18%17957,93%
Yenilgiler2547537,07%842,11%5535,26%12540,45%
Berabere8891,29%00,00%42,56%51,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar3207346,67%947,37%7850,00%13944,98%
İmha edilen Tanklar1054511,53150,792071,333471,12
Yoketme Oranı2,881,502,652,04
Tespit edilen Tanklar1151041,67432,263011,936372,06
Verilen Hasar1.579,272.237,682.490,672.325,67
Düşman üssü işgal puanı628450,91201,05350,22350,11
Üs savunma Puanı957221,3900,001821,173271,06
Deneyim801,201.008,471.047,411.002,03
WN72001,861457,581890,371721,17
WN83112,772532,193192,832875,13
Toplam
Savaşlar68720
Ortalama Seviye7,03
Galibiyetler4235661,64%
Yenilgiler2547537,07%
Berabere8891,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar3207346,67%
İmha edilen Tanklar1054511,53
Yoketme Oranı2,88
Tespit edilen Tanklar1151041,67
Verilen Hasar1.579,27
Düşman üssü işgal puanı628450,91
Üs savunma Puanı957221,39
Deneyim801,20
WN72001,86
WN83112,77
Son 24 saat
Savaşlar19
Ortalama Seviye9,26
Galibiyetler1157,89%
Yenilgiler842,11%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar947,37%
İmha edilen Tanklar150,79
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar432,26
Verilen Hasar2.237,68
Düşman üssü işgal puanı201,05
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.008,47
WN71457,58
WN82532,19
Son 7 gün
Savaşlar156
Ortalama Seviye9,29
Galibiyetler9762,18%
Yenilgiler5535,26%
Berabere42,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar7850,00%
İmha edilen Tanklar2071,33
Yoketme Oranı2,65
Tespit edilen Tanklar3011,93
Verilen Hasar2.490,67
Düşman üssü işgal puanı350,22
Üs savunma Puanı1821,17
Deneyim1.047,41
WN71890,37
WN83192,83
Son 30 gün
Savaşlar309
Ortalama Seviye9,25
Galibiyetler17957,93%
Yenilgiler12540,45%
Berabere51,62%
Hayatta Kalınan Savaşlar13944,98%
İmha edilen Tanklar3471,12
Yoketme Oranı2,04
Tespit edilen Tanklar6372,06
Verilen Hasar2.325,67
Düşman üssü işgal puanı350,11
Üs savunma Puanı3271,06
Deneyim1.002,03
WN71721,17
WN82875,13
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar995000
Galibiyetler63764,02%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler32632,76%00,00%00,00%00,00%
Berabere323,22%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar48348,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8400,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12291,2400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.723,580,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8900,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5790,5800,0000,0000,00
Deneyim838,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar995
Galibiyetler63764,02%
Yenilgiler32632,76%
Berabere323,22%
Hayatta Kalınan Savaşlar48348,54%
İmha edilen Tanklar8400,84
Yoketme Oranı1,64
Tespit edilen Tanklar12291,24
Verilen Hasar1.723,58
Düşman üssü işgal puanı8900,89
Üs savunma Puanı5790,58
Deneyim838,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar330000
Galibiyetler22467,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9328,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere133,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar17452,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2930,8900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5451,6500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.143,620,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6341,9200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8012,4300,0000,0000,00
Deneyim866,060,000,000,00
Toplam
Savaşlar330
Galibiyetler22467,88%
Yenilgiler9328,18%
Berabere133,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar17452,73%
İmha edilen Tanklar2930,89
Yoketme Oranı1,88
Tespit edilen Tanklar5451,65
Verilen Hasar1.143,62
Düşman üssü işgal puanı6341,92
Üs savunma Puanı8012,43
Deneyim866,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar129000
Galibiyetler9875,97%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2922,48%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7961,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1180,9100,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,360,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1200,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar772,660,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı420,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2001,5500,0000,0000,00
Deneyim756,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar129
Galibiyetler9875,97%
Yenilgiler2922,48%
Berabere21,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar7961,24%
İmha edilen Tanklar1180,91
Yoketme Oranı2,36
Tespit edilen Tanklar1200,93
Verilen Hasar772,66
Düşman üssü işgal puanı420,33
Üs savunma Puanı2001,55
Deneyim756,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar621000
Galibiyetler49179,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12820,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,32%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar36759,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5770,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar8381,3500,0000,0000,00
Verilen Hasar686,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12972,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5650,9100,0000,0000,00
Deneyim565,040,000,000,00
Toplam
Savaşlar621
Galibiyetler49179,07%
Yenilgiler12820,61%
Berabere20,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar36759,10%
İmha edilen Tanklar5770,93
Yoketme Oranı2,27
Tespit edilen Tanklar8381,35
Verilen Hasar686,43
Düşman üssü işgal puanı12972,09
Üs savunma Puanı5650,91
Deneyim565,04
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1204000
Galibiyetler92376,66%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler26822,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere131,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar74061,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar11890,9900,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,560,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12411,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.211,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı17391,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı32222,6800,0000,0000,00
Deneyim793,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar1204
Galibiyetler92376,66%
Yenilgiler26822,26%
Berabere131,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar74061,46%
İmha edilen Tanklar11890,99
Yoketme Oranı2,56
Tespit edilen Tanklar12411,03
Verilen Hasar1.211,19
Düşman üssü işgal puanı17391,44
Üs savunma Puanı32222,68
Deneyim793,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar26778000
Galibiyetler1944872,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler707826,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere2520,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1494355,80%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar257050,9600,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar369801,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.040,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı237810,8900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı257270,9600,0000,0000,00
Deneyim791,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar26778
Galibiyetler1944872,63%
Yenilgiler707826,43%
Berabere2520,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar1494355,80%
İmha edilen Tanklar257050,96
Yoketme Oranı2,17
Tespit edilen Tanklar369801,38
Verilen Hasar1.040,30
Düşman üssü işgal puanı237810,89
Üs savunma Puanı257270,96
Deneyim791,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1297000
Galibiyetler62247,96%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler67051,66%00,00%00,00%00,00%
Berabere50,39%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar43633,62%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10740,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15621,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.805,740,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8740,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8450,6500,0000,0000,00
Deneyim695,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar1297
Galibiyetler62247,96%
Yenilgiler67051,66%
Berabere50,39%
Hayatta Kalınan Savaşlar43633,62%
İmha edilen Tanklar10740,83
Yoketme Oranı1,25
Tespit edilen Tanklar15621,20
Verilen Hasar1.805,74
Düşman üssü işgal puanı8740,67
Üs savunma Puanı8450,65
Deneyim695,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (263)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Leichttraktor1324,09467289474,57%2551,55
MT-256958,42903206461,68%4296,77
AMX 13 9091812,44942199265,16%3945,77
T110E5102545,43782185959,28%2501,88
Type 64 61630,161199157664,21%7161,20
T675992,34792135470,68%3783,83
Cromwell61057,41875116572,27%3044,19
T-62A102507,54810113759,10%2967,72
ELC EVEN 90 81290,85997106659,66%3432,39
IS-381898,52895101865,52%2911,32
T-284545,50409101663,19%2524,45
M10391499,03488101649,02%1566,10
T-505236,3936693755,50%827,01
T-5491819,4679490361,35%2552,57
T34 81776,5379390061,67%2686,91
T297845,8043089148,93%1029,74
STA-181779,5899686861,98%3223,60
T-4371014,9458684359,31%2124,25
T3 HMC2430,5744379871,55%2953,15
Spähpanzer Ru 25191599,8597777760,88%3319,99
Bat.-Châtillon 25 t102722,6191677062,08%3338,81
E 5093109,74111975562,25%4081,16
T26E4 SuperPershing 82030,72110172768,36%3535,20
KV-8561080,3554072161,72%2467,06
AMX ELC bis5330,9637570353,34%1215,27
LTTB81424,90108870363,87%3887,77
Chieftain/T95 82004,37120670263,82%3845,36
ISU-15282269,6672369359,31%3355,21
G.W. Tiger91331,7455767251,04%1429,01
LT-432 82011,67122464367,03%6483,36
AMX 30 1er prototype92751,40103964064,22%3794,38
Leopard Prototyp A92836,62103862363,72%3655,74
IS71472,7168462066,45%2898,59
StuG III Ausf. G5336,2323561650,49%696,25
Type 59 G 82514,46131659864,05%4653,86
M66713,4842258252,58%1141,59
T-1092239,0178357465,16%2864,70
Jagdpanzer IV6500,7328456251,25%877,63
SU-130PM 82483,75106254659,71%3297,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4498,1435653061,89%1699,26
T328833,3942952646,39%825,85
T-4481331,3766950063,40%2497,58
Object 268102834,8682548952,97%2469,10
T23E3 71747,96116448468,60%4791,39
T71 DA7973,5469248357,14%2521,75
T376972,8287748161,12%3738,87
G.W. Panther71215,3138646347,52%1712,31
Bat.-Châtillon 25 t AP92075,3985844454,95%2848,18
SU-1006830,2435243948,29%1688,86
Hummel6903,3338042445,28%1443,06
SU-15271025,1743841654,33%1569,06
M41 Walker Bulldog81294,39101141567,47%3411,95
T-345571,0144440259,70%1982,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81974,3572539967,42%2689,75
Jagdpanther7798,3037536152,63%1036,57
M46 Patton93619,50131035863,41%5893,12
Kampfpanzer 07 RH 82233,12116335560,28%4158,21
M4461297,9870935056,00%3236,23
AMX Chasseur de chars 82057,85117534167,45%4022,63
T-54 ltwt.92029,34109533959,59%4513,40
Object 70492657,3671633562,09%2834,49
AMX 30 B103095,4691833352,25%3352,85
T4991838,67108733162,24%3922,32
Type 6192580,70103532964,74%3532,11
WZ-13281832,98110132660,43%4776,61
Tiger I71528,6577730764,82%2652,80
KV-15778,1448530457,24%2028,32
Lansen C 82514,92125629964,55%4249,26
Grille5529,6228729748,15%1257,33
Waffenträger auf Pz. IV92662,8491529757,91%2855,37
AMX 13 757789,1564229461,56%2047,46
M56 Scorpion 71663,6384129060,69%3396,92
Nashorn61306,3865927660,14%3258,83
IS-7103248,51107827159,78%3434,33
T-15061334,0796027169,74%3235,51
T-34-856515,4134926651,88%974,58
M4A3E8 Sherman61029,2267026468,56%2899,05
Object 430U103469,56105726459,47%3748,54
T1 Heavy5486,1838225756,03%972,55
Centurion Action X103295,22107824865,73%3954,12
M18 Hellcat6987,4575524779,76%2202,91
E 75 TS 82572,98109624661,38%4249,89
AMX M4 mle. 5193105,47126723867,23%3832,71
Object 430 Version II93046,68124223764,56%4613,26
Type 62 71559,48117323062,61%5499,22
LPT-67 Šelma91611,4093423049,57%2909,29
Škoda T 40 61465,84108422565,78%4549,96
Centurion Mk. 7/192596,13102521955,25%3386,06
AMX 12 t6760,7863221953,88%2478,36
121103325,23100921164,93%4018,90
leKpz M 41 90 mm 81846,40102221157,82%4931,99
STB-1103494,4591520955,02%3958,78
Leo71776,55113820865,87%4439,03
E 7592726,7599920660,68%3618,95
Panhard EBR 9092002,68117120470,59%4944,03
T-44-100 82521,20131620166,67%4825,14
M8A14616,7750620057,50%2402,66
WZ-132A92506,37122319475,77%6103,27
Type 5 Chi-Ri71222,3957219059,47%2585,68
SU-855539,8928218455,43%1398,03
T1 Cunningham1181,9235518162,98%1416,83
Strv 103-092999,88100618153,59%3645,13
Toro 92947,90119717466,67%3744,22
T2 Light Tank 2213,6651517259,88%1161,73
Conqueror93390,64125317167,84%4283,73
Ares 90103089,27106116860,71%3140,69
M3 Lee4177,1018516750,30%475,86
M75379,7033816761,08%1685,79
Controcarro 1 Mk. 292672,38106616260,49%3074,54
WZ-12092549,75102615956,60%3737,52
WZ-111 model 1-493249,62120215868,99%4612,71
BT-74228,4831215255,92%843,77
Type 6892954,89103315261,18%3442,38
Type 4 Chi-To61118,8968514864,19%3211,36
M40/M4381197,8169414553,10%1275,85
AMBT 82770,99130114465,28%4480,90
Caernarvon Action X 82364,60131714365,73%4067,78
Aufklärungspanzer Panther 7858,8548814047,14%2103,78
Tortoise93182,34125513872,46%3828,57
M4A1 Sherman5789,4760113763,50%3077,92
T-50-2 61566,92137713275,00%7855,59
ARL 4461057,5265113165,65%2593,83
Panther II81705,9198512965,89%3056,04
A-205622,4063012766,14%3120,25
CS-5993099,79126712673,02%4423,22
M26 Pershing82350,90121312562,40%4501,47
Panther71515,1599012358,54%3223,29
Progetto C50 mod. 6693172,21122012261,48%4351,71
M2 Light2196,9625312161,16%946,49
Type T-345747,4370011966,39%3059,54
T54E193294,69123811970,59%4278,42
T2071829,88117811871,19%3864,86
Comet71416,2892311877,12%3319,08
S35 CA5829,9742511856,78%2514,27
Dicker Max 61585,4788711863,56%3823,32
Ho-Ri 193415,87118711764,10%4149,61
Sturer Emil71369,0370211752,14%2347,73
TOG II* 6970,4859011459,65%1957,15
Škoda T 5093176,72123310869,44%4602,57
WZ-13171618,46127710871,30%4697,15
M2 Medium Tank3135,4317510844,44%315,36
Prototipo Standard B93533,95137910771,96%5415,09
50TP Tyszkiewicza92962,27107110776,64%3755,77
BT-7 artillery 3414,3461010753,27%2115,92
Object 907 103673,86109110564,76%4261,19
AMX M4 mle. 49 Liberté 82281,15123010461,54%3696,11
Škoda T 2561568,46108010364,08%4806,72
T3093398,92120910366,99%4354,12
SU-10182199,4610709968,69%3595,69
StuG IV 5852,567269960,61%3131,07
VK 36.01 (H)61054,366329864,29%2471,41
Sturmpanzer II4245,371649749,48%733,56
King Tiger (Captured) 71814,3111439358,06%3005,01
VK 30.01 (H)5752,415239270,65%2396,23
Pz.Kpfw. II Luchs4697,328199267,39%4051,75
AMX 50 12093366,7911349157,14%4557,90
AMX 50 B103574,3311279165,93%3858,10
LTP 3336,403779171,43%2187,25
Crusader6597,245288971,91%2337,11
Object 26393324,6612748968,54%4382,71
M5 Stuart4163,752688851,14%331,93
VK 28.016590,194848857,95%2035,37
Fantôme 92559,9210808859,09%3185,67
AMX 40483,481798754,02%175,93
Type 4 Heavy92653,0111678773,56%3074,48
Type 3 Chi-Nu Kai 5868,468268762,07%3201,09
CS-5382235,6711338565,88%4045,63
Type 3 Chi-Nu5638,556618463,10%2254,99
Churchill III 5743,687188454,76%1818,46
Maus102476,399318254,88%2043,38
SU-85B4289,932078148,15%619,24
SU-76M4275,182188043,75%660,56
VK 30.02 (M)61024,266117764,94%2523,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3309,134607659,21%2054,65
T216560,996227667,11%2108,55
FV4004 Conway92994,5910647462,16%4332,68
Bat.-Châtillon 12 t81999,6411847466,22%5634,31
Vz. 64 Blesk8761,868027349,32%1345,14
Ares 8592544,0511417360,27%3102,28
BDR G1 B5912,935247269,44%2311,87
Emil II93020,3910837153,52%3842,94
VK 100.01 (P)82403,3012007167,61%3815,13
Ares 7581943,2110907159,15%2898,89
KV-372188,3411937070,00%3822,91
AMX M4 mle. 4571304,508876869,12%2298,32
Konštrukta T-34/10071767,2511736780,60%4288,04
M3 Stuart3208,392536645,45%820,55
Tiger II82286,2310246552,31%3663,61
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51564,7412986575,38%6083,34
Jagdtiger93195,4810636457,81%3783,74
Ho-Ri 282179,1910415957,63%3504,68
T1E6 2226,613625961,02%1252,58
Black Prince71517,6910015865,52%2758,20
M24 Chaffee5564,464995759,65%2503,77
GSOR 1006 Scheme 792663,689685759,65%3264,61
ST-I92828,0511125662,50%3414,82
VK 45.02 (P) Ausf. A82211,729735450,00%3390,01
D23270,942675354,72%1213,08
UDES 1693111,5812025271,15%4723,51
Semovente M4151084,067035265,38%3655,62
A-4471953,1212235160,78%5222,92
Cruiser Mk. III3280,223954961,22%1708,32
MS-11189,082584864,58%1265,38
M-VI-Y92342,0010804560,00%2755,22
UDES 14 Alt 582680,1412234465,91%5233,92
Renault FT AC2308,322564450,00%1440,55
FV601 Saladin81963,4810164447,73%3284,59
Tetrarch 2336,775474456,82%2588,39
AT-12327,422964344,19%1599,69
T2 Medium Tank2114,281824351,16%496,81
VK 16.02 Leopard5650,334914250,00%2756,75
Centurion Mk. I81989,4411374168,29%4121,75
Object 41682853,0813574070,00%6448,47
FV229 Contender92624,1510534050,00%2987,94
SMV CC-6782198,2810323956,41%3338,11
Jagdpanther II82660,6210913966,67%3661,41
WZ-131G FT61563,929223860,53%4170,78
Vickers Medium Mk. I1179,572123756,76%1039,85
Semovente M43 Bassotto61848,957123762,16%5196,66
Ikv 1035564,695213652,78%1501,55
Challenger72116,3912603680,56%4707,74
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61110,929493661,11%4068,37
Somua SAu 404414,634193548,57%1163,70
AT 1582249,0910283450,00%3013,08
CS-4472088,0312323360,61%4869,10
ARL V396863,095303360,61%1922,20
Strv 7461414,8411353158,06%4610,12
Marder II3227,612423167,74%767,48
Mäuschen92668,4511453164,52%3288,62
M-III-Y82076,009832962,07%3434,96
Progetto CC55 mod. 5482853,5413242853,57%4528,70
Type 4 Ju-To71687,399642853,57%2608,71
T25/271950,6810762864,29%3437,13
P.43 bis61867,9612682673,08%6434,41
Ikv 723482,646052564,00%2127,22
Panzerjäger I2248,672132445,83%990,05
SMV CC-5671523,836732462,50%2651,74
KV-482412,739562272,73%3728,54
Durchbruchswagen 24368,413352259,09%1183,41
Type 3 Ju-Nu61875,1012192055,00%4313,99
Sturmpanzer I Bison3242,002081968,42%1079,58
AMX 383128,792621978,95%450,70
Type 5782344,4413191877,78%3715,11
113104013,0010591656,25%4468,66
Renault FT1186,532361566,67%1363,21
Caernarvon83014,1314481580,00%5928,84
Pawlack Tank61589,938251566,67%4025,78
Mitsu 10851302,868381464,29%3333,27
T7 Combat Car 2220,072721435,71%1041,76
Renault UE 573360,754641275,00%1457,08
M-II-Y71816,6410231163,64%2909,62
Light Mk. VIC 2189,402941070,00%1240,68
Renault Otsu1291,29425771,43%1919,08
Charioteer83147,2915287100,00%5806,37
SU-14-281567,50633633,33%1610,09
Renault NC-311296,60282580,00%1989,17
43 M. Toldi III 3332,00518560,00%2190,88
TNH T Vz. 5194597,251391450,00%7486,08
VK 30.01 (P)62414,671590366,67%6979,76
Object 70594107,0011453100,00%6264,95
FV4005 Stage II105144,001252250,00%5063,15
M24E2 Super Chaffee 61768,5017582100,00%7850,22
Super Hellcat 73558,5018952100,00%11609,31

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 03/01/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 03/01/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 13/03/2023
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 17/09/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 10/02/2023
Ayrıldı: 12/02/2023
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/03/2021
Ayrıldı: 22/03/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 14/04/2021
Ayrıldı: 23/05/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 14/12/2020
Ayrıldı: 06/01/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 24/05/2021
Ayrıldı: 16/09/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/02/2023
Ayrıldı: 12/03/2023
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 11/01/2021
Ayrıldı: 18/03/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 07/01/2021
Ayrıldı: 08/01/2021
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 23/03/2021
Ayrıldı: 10/04/2021
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 02/12/2018
Ayrıldı: 18/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 20/06/2019
Ayrıldı: 30/09/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/03/2020
Ayrıldı: 22/11/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/10/2019
Ayrıldı: 18/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/10/2018
Ayrıldı: 01/12/2018
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 25/07/2016
Ayrıldı: 10/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 20/06/2016
Ayrıldı: 22/07/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 10/06/2016
Ayrıldı: 15/06/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 29/03/2016
Ayrıldı: 01/06/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 15/04/2015
Ayrıldı: 26/03/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 31/01/2015
Ayrıldı: 13/04/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 22/12/2014
Ayrıldı: 29/01/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 26/10/2014
Ayrıldı: 12/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 09/02/2014
Ayrıldı: 10/10/2014