| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34 | 5 | 242,74 | 244 | 377 | 54,38% | 555,99 | |||||
| T-44 | 8 | 686,31 | 414 | 368 | 47,28% | 761,69 | |||||
| Leo | 7 | 585,27 | 377 | 356 | 46,35% | 783,88 | |||||
| T-34-85 | 6 | 480,92 | 322 | 354 | 46,05% | 771,02 | |||||
| SU-122A | 5 | 288,57 | 234 | 334 | 51,20% | 520,40 | |||||
| SU-101 | 8 | 653,35 | 358 | 300 | 42,67% | 527,52 | |||||
| SU-100 | 6 | 548,80 | 324 | 290 | 52,41% | 873,32 | |||||
| IS | 7 | 697,90 | 409 | 286 | 51,75% | 849,04 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 690,87 | 385 | 285 | 45,26% | 809,10 | |||||
| IS-3 | 8 | 811,61 | 421 | 249 | 45,38% | 745,93 | |||||
| LTG | 7 | 482,48 | 398 | 238 | 51,26% | 934,45 | |||||
| SU-85 | 5 | 264,52 | 196 | 237 | 42,62% | 371,79 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 602,09 | 342 | 233 | 45,92% | 709,05 | |||||
| KV-85 | 6 | 576,71 | 347 | 218 | 54,59% | 940,75 | |||||
| SU-152 | 7 | 569,36 | 387 | 215 | 46,51% | 617,95 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 310,55 | 254 | 210 | 55,24% | 510,11 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 615,38 | 368 | 209 | 50,24% | 754,56 | |||||
| T-50 | 5 | 153,94 | 222 | 208 | 50,96% | 377,25 | |||||
| P.43 bis | 6 | 529,70 | 358 | 205 | 54,63% | 925,02 | |||||
| P.43 ter | 7 | 631,87 | 406 | 193 | 53,37% | 936,58 | |||||
| MT-25 | 6 | 238,49 | 268 | 187 | 45,45% | 511,04 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 496,37 | 351 | 182 | 51,65% | 853,28 | |||||
| KV-1 | 5 | 449,37 | 316 | 170 | 50,00% | 856,28 | |||||
| AT 2 | 5 | 335,50 | 278 | 167 | 51,50% | 706,62 | |||||
| T-43 | 7 | 640,57 | 390 | 161 | 49,69% | 940,68 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 727,40 | 436 | 154 | 54,55% | 1203,72 | |||||
| Strv 74 | 6 | 409,54 | 310 | 152 | 48,03% | 606,56 | |||||
| Challenger | 7 | 819,29 | 435 | 152 | 54,61% | 1154,03 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 808,82 | 434 | 150 | 49,33% | 1032,55 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 484,27 | 346 | 150 | 53,33% | 873,31 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 795,15 | 468 | 149 | 61,74% | 1076,10 | |||||
| AT 8 | 6 | 498,97 | 365 | 147 | 54,42% | 808,54 | |||||
| Sherman III | 5 | 327,75 | 319 | 146 | 54,79% | 884,33 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 506,57 | 332 | 140 | 55,71% | 905,18 | |||||
| T29 | 7 | 793,46 | 482 | 138 | 50,72% | 860,34 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 759,15 | 464 | 137 | 51,82% | 767,63 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 249,58 | 212 | 135 | 47,41% | 421,98 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 461,65 | 350 | 133 | 49,62% | 783,77 | |||||
| T-150 | 6 | 667,87 | 353 | 132 | 41,67% | 954,79 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 419,20 | 385 | 131 | 48,85% | 1092,72 | |||||
| SU-85B | 4 | 158,91 | 144 | 130 | 45,38% | 182,89 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 691,48 | 436 | 124 | 47,58% | 892,46 | |||||
| T-80 | 4 | 92,59 | 158 | 124 | 45,97% | 137,44 | |||||
| KV-2 | 6 | 581,69 | 376 | 123 | 54,47% | 944,24 | |||||
| Charioteer | 8 | 587,62 | 450 | 119 | 38,66% | 344,57 | |||||
| SU-8 | 6 | 532,37 | 331 | 118 | 51,69% | 641,12 | |||||
| P.43 | 5 | 317,78 | 256 | 113 | 47,79% | 709,85 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 571,69 | 437 | 113 | 43,36% | 560,96 | |||||
| O-I | 6 | 643,01 | 379 | 111 | 54,95% | 1075,57 | |||||
| T71 DA | 7 | 535,18 | 577 | 110 | 52,73% | 1130,58 | |||||
| Bishop | 5 | 375,61 | 232 | 109 | 47,71% | 737,23 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 275,22 | 236 | 108 | 51,85% | 588,64 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 617,64 | 346 | 108 | 48,15% | 921,30 | |||||
| Churchill VII | 6 | 512,13 | 410 | 105 | 45,71% | 721,32 | |||||
| UDES 03 | 8 | 895,39 | 465 | 103 | 54,37% | 921,58 | |||||
| M6 | 6 | 456,98 | 300 | 102 | 45,10% | 511,07 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 810,26 | 398 | 102 | 43,14% | 881,86 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 175,90 | 224 | 101 | 47,52% | 420,11 | |||||
| SU-5 | 4 | 176,54 | 174 | 99 | 55,56% | 343,17 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 527,50 | 355 | 98 | 48,98% | 758,11 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 391,36 | 348 | 95 | 52,63% | 586,19 | |||||
| T-54 | 9 | 815,91 | 448 | 93 | 47,31% | 650,90 | |||||
| A-20 | 5 | 81,93 | 157 | 91 | 52,75% | 137,21 | |||||
| M3 Lee | 4 | 179,33 | 186 | 91 | 51,65% | 519,69 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 438,19 | 481 | 91 | 49,45% | 820,61 | |||||
| ARL V39 | 6 | 541,10 | 307 | 91 | 41,76% | 779,65 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 563,71 | 342 | 89 | 49,44% | 1044,51 | |||||
| Tiger I | 7 | 783,00 | 548 | 86 | 54,65% | 964,75 | |||||
| Caernarvon | 8 | 634,72 | 563 | 86 | 41,86% | 477,99 | |||||
| FV304 | 6 | 401,84 | 278 | 86 | 48,84% | 537,00 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 583,89 | 546 | 85 | 49,41% | 535,48 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 250,29 | 242 | 83 | 46,99% | 418,71 | |||||
| WZ-131 | 7 | 524,18 | 521 | 83 | 55,42% | 1122,86 | |||||
| Cromwell | 6 | 453,15 | 354 | 81 | 49,38% | 784,95 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 819,74 | 424 | 81 | 40,74% | 943,53 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 177,23 | 245 | 80 | 50,00% | 451,77 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 255,66 | 207 | 79 | 40,51% | 675,77 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 745,50 | 585 | 78 | 39,74% | 610,76 | |||||
| Emil I | 8 | 629,64 | 476 | 77 | 44,16% | 470,88 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 314,14 | 274 | 77 | 51,95% | 529,01 | |||||
| M44 | 6 | 424,95 | 309 | 77 | 45,45% | 511,77 | |||||
| 14TP | 4 | 129,12 | 208 | 76 | 53,95% | 349,45 | |||||
| O-Ni | 7 | 883,57 | 429 | 75 | 45,33% | 1031,28 | |||||
| STG Guard | 8 | 909,12 | 482 | 74 | 45,95% | 954,64 | |||||
| Lago | 4 | 262,00 | 255 | 73 | 61,64% | 840,90 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 647,68 | 387 | 73 | 46,58% | 1072,36 | |||||
| S35 CA | 5 | 438,19 | 268 | 73 | 38,36% | 695,42 | |||||
| KV-1S | 6 | 380,86 | 307 | 73 | 54,79% | 575,59 | |||||
| Object 257 | 9 | 916,10 | 431 | 73 | 38,36% | 614,21 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 612,34 | 355 | 70 | 48,57% | 886,00 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 611,39 | 290 | 69 | 40,58% | 647,38 | |||||
| P26/40 | 4 | 243,04 | 241 | 68 | 55,88% | 611,32 | |||||
| ARL 44 | 6 | 703,69 | 416 | 67 | 55,22% | 1266,97 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 414,10 | 245 | 67 | 43,28% | 647,77 | |||||
| SU-26 | 3 | 98,37 | 107 | 67 | 49,25% | 111,73 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 569,61 | 339 | 67 | 34,33% | 671,67 | |||||
| Crusader | 6 | 327,73 | 380 | 66 | 54,55% | 950,18 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 381,62 | 240 | 66 | 50,00% | 696,20 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 193,20 | 207 | 65 | 58,46% | 463,37 | |||||
| CS-44 | 7 | 676,73 | 444 | 64 | 40,63% | 856,66 | |||||
| Type 57 | 8 | 1053,05 | 656 | 63 | 53,97% | 1032,39 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 307,81 | 277 | 63 | 42,86% | 479,05 | |||||
| Alecto | 4 | 179,66 | 173 | 61 | 52,46% | 329,02 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 735,78 | 527 | 60 | 36,67% | 742,54 | |||||
| MS-1 | 1 | 64,43 | 152 | 60 | 51,67% | 184,37 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 688,53 | 447 | 60 | 31,67% | 413,26 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 491,33 | 380 | 60 | 46,67% | 733,16 | |||||
| AMX 40 | 4 | 214,56 | 220 | 59 | 47,46% | 760,95 | |||||
| DS PZInż | 5 | 377,05 | 311 | 59 | 44,07% | 643,50 | |||||
| 59-16 | 6 | 323,48 | 341 | 58 | 37,93% | 676,74 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 557,59 | 369 | 58 | 50,00% | 790,75 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 496,47 | 467 | 58 | 51,72% | 617,70 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 494,54 | 563 | 57 | 47,37% | 760,64 | |||||
| T-34-85M | 6 | 784,49 | 470 | 57 | 52,63% | 1358,77 | |||||
| T-50-2 | 6 | 319,38 | 363 | 56 | 44,64% | 668,83 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 401,57 | 577 | 56 | 50,00% | 820,91 | |||||
| Nashorn | 6 | 510,93 | 330 | 55 | 52,73% | 735,23 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 621,44 | 387 | 55 | 45,45% | 894,92 | |||||
| Churchill I | 5 | 426,78 | 333 | 54 | 48,15% | 816,46 | |||||
| Black Prince | 7 | 695,56 | 684 | 54 | 51,85% | 850,76 | |||||
| Tiger II | 8 | 911,19 | 659 | 54 | 50,00% | 927,66 | |||||
| Object 416 | 8 | 666,28 | 495 | 54 | 38,89% | 556,76 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 898,64 | 488 | 53 | 35,85% | 638,43 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 238,15 | 270 | 53 | 45,28% | 463,72 | |||||
| Matilda IV | 5 | 335,91 | 293 | 53 | 52,83% | 718,66 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 437,25 | 355 | 52 | 42,31% | 917,08 | |||||
| Comet | 7 | 570,63 | 473 | 51 | 50,98% | 773,05 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1017,94 | 539 | 49 | 57,14% | 1564,40 | |||||
| Grant | 4 | 222,98 | 205 | 48 | 41,67% | 586,57 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 782,90 | 520 | 48 | 43,75% | 886,98 | |||||
| T-70 | 3 | 119,92 | 187 | 48 | 43,75% | 240,06 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 430,61 | 265 | 46 | 50,00% | 842,27 | |||||
| AT 7 | 7 | 707,50 | 385 | 46 | 39,13% | 720,89 | |||||
| Matilda | 4 | 268,80 | 244 | 45 | 53,33% | 665,27 | |||||
| T-28 | 4 | 248,20 | 237 | 45 | 57,78% | 771,19 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 582,78 | 571 | 45 | 62,22% | 1067,87 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 535,07 | 394 | 44 | 56,82% | 993,04 | |||||
| Sexton II | 3 | 109,56 | 124 | 43 | 46,51% | 276,54 | |||||
| M8A1 | 4 | 348,23 | 248 | 43 | 44,19% | 742,93 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 478,05 | 320 | 42 | 57,14% | 1019,01 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 114,80 | 202 | 41 | 51,22% | 176,78 | |||||
| SU-76M | 4 | 113,41 | 134 | 41 | 46,34% | 104,01 | |||||
| KV-3 | 7 | 585,73 | 519 | 40 | 52,50% | 638,79 | |||||
| Birch Gun | 4 | 181,40 | 168 | 40 | 52,50% | 589,39 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 293,05 | 251 | 39 | 38,46% | 732,81 | |||||
| BT-2 | 2 | 82,84 | 118 | 38 | 36,84% | 137,29 | |||||
| SU-18 | 2 | 102,00 | 194 | 38 | 52,63% | 490,37 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 513,97 | 581 | 38 | 44,74% | 741,80 | |||||
| A-43 | 6 | 542,00 | 417 | 38 | 44,74% | 980,80 | |||||
| 60G FT | 5 | 514,46 | 380 | 37 | 48,65% | 972,82 | |||||
| Object 252U | 8 | 869,35 | 511 | 37 | 40,54% | 628,37 | |||||
| Type T-34 | 5 | 426,56 | 383 | 36 | 47,22% | 1122,54 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 776,37 | 464 | 35 | 57,14% | 1421,25 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 347,40 | 263 | 35 | 34,29% | 988,75 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 796,83 | 477 | 35 | 51,43% | 1336,97 | |||||
| Covenanter | 5 | 154,18 | 206 | 33 | 42,42% | 275,79 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 761,36 | 480 | 33 | 33,33% | 1178,01 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 418,74 | 315 | 31 | 58,06% | 1133,42 | |||||
| T20 | 7 | 572,06 | 602 | 31 | 48,39% | 723,86 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 83,39 | 128 | 31 | 41,94% | 59,42 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 281,26 | 281 | 31 | 41,94% | 806,82 | |||||
| BT-7 | 4 | 61,60 | 109 | 30 | 46,67% | 71,57 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 337,43 | 330 | 30 | 70,00% | 1271,32 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 822,40 | 697 | 30 | 60,00% | 840,83 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 356,37 | 482 | 30 | 56,67% | 1039,69 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 574,28 | 492 | 29 | 37,93% | 443,01 | |||||
| LTTB | 8 | 569,38 | 545 | 29 | 55,17% | 992,39 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 211,43 | 162 | 28 | 46,43% | 500,19 | |||||
| M41 | 5 | 334,81 | 226 | 27 | 48,15% | 365,62 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 882,63 | 538 | 27 | 40,74% | 939,76 | |||||
| T25 AT | 7 | 978,85 | 616 | 27 | 44,44% | 1138,26 | |||||
| IS-2-II | 8 | 737,00 | 601 | 27 | 48,15% | 657,52 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 180,96 | 180 | 25 | 36,00% | 438,37 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 814,36 | 543 | 25 | 56,00% | 1002,12 | |||||
| T-46 | 3 | 87,17 | 127 | 24 | 58,33% | 264,60 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 876,13 | 666 | 24 | 66,67% | 1235,86 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 747,38 | 443 | 24 | 45,83% | 731,87 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 724,17 | 654 | 23 | 60,87% | 1244,05 | |||||
| T32 | 8 | 929,70 | 651 | 23 | 47,83% | 827,63 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 989,30 | 618 | 23 | 47,83% | 1226,72 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 81,77 | 126 | 22 | 40,91% | 191,77 | |||||
| AT-1 | 2 | 84,73 | 123 | 22 | 54,55% | 201,40 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 78,62 | 131 | 21 | 47,62% | 205,72 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 112,14 | 192 | 21 | 42,86% | 61,98 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1112,86 | 665 | 21 | 57,14% | 1024,00 | |||||
| T-29 | 3 | 229,90 | 193 | 21 | 47,62% | 733,17 | |||||
| StuG IV | 5 | 277,81 | 223 | 21 | 61,90% | 662,45 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 551,95 | 545 | 20 | 55,00% | 928,05 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 389,60 | 576 | 20 | 60,00% | 684,62 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 142,21 | 201 | 19 | 57,89% | 540,06 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 142,41 | 211 | 17 | 82,35% | 599,32 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 173,94 | 183 | 17 | 52,94% | 623,18 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 140,71 | 188 | 17 | 64,71% | 543,32 | |||||
| T-60 | 2 | 79,47 | 146 | 17 | 41,18% | 103,39 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 555,88 | 351 | 17 | 58,82% | 1594,76 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 230,81 | 276 | 16 | 62,50% | 787,65 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 576,81 | 385 | 16 | 56,25% | 1344,86 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 30,69 | 114 | 16 | 43,75% | 29,96 | |||||
| M15/42 | 3 | 286,47 | 225 | 15 | 33,33% | 789,36 | |||||
| A-44 | 7 | 783,33 | 460 | 15 | 53,33% | 1057,05 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 811,27 | 385 | 15 | 20,00% | 793,25 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 321,67 | 360 | 15 | 40,00% | 649,35 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1309,00 | 397 | 14 | 28,57% | 1030,34 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 227,92 | 226 | 13 | 46,15% | 434,95 | |||||
| 10TP | 3 | 168,92 | 225 | 13 | 61,54% | 702,48 | |||||
| T25/2 | 7 | 785,62 | 408 | 13 | 15,38% | 884,02 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 169,67 | 194 | 12 | 58,33% | 487,09 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 574,27 | 517 | 11 | 45,45% | 1317,73 | |||||
| T34 | 8 | 839,27 | 346 | 11 | 36,36% | 697,66 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 44,90 | 101 | 10 | 50,00% | 76,85 | |||||
| T-26 | 2 | 123,60 | 140 | 10 | 60,00% | 561,21 | |||||
| Valentine AT | 4 | 126,30 | 153 | 10 | 50,00% | 180,74 | |||||
| T28 | 8 | 706,10 | 735 | 10 | 70,00% | 755,04 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 117,30 | 137 | 10 | 50,00% | 714,07 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1123,50 | 416 | 10 | 40,00% | 657,88 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 83,22 | 113 | 9 | 33,33% | 133,24 | |||||
| Grille | 5 | 165,22 | 174 | 9 | 44,44% | 127,30 | |||||
| AMX 38 | 3 | 71,78 | 184 | 9 | 77,78% | 262,30 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 994,78 | 741 | 9 | 66,67% | 1121,41 | |||||
| Hummel | 6 | 392,75 | 236 | 8 | 37,50% | 300,87 | |||||
| M2 Light | 2 | 86,13 | 131 | 8 | 37,50% | 94,97 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 81,71 | 141 | 7 | 42,86% | 167,21 | |||||
| 7TP | 2 | 150,14 | 154 | 7 | 28,57% | 378,97 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 86,14 | 147 | 7 | 42,86% | 113,74 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 236,71 | 232 | 7 | 42,86% | 1026,97 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 73,67 | 158 | 6 | 66,67% | 293,07 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 306,50 | 272 | 6 | 33,33% | 564,42 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 127,33 | 120 | 6 | 16,67% | 306,66 | |||||
| FCM 36 | 2 | 99,83 | 138 | 6 | 33,33% | 206,44 | |||||
| T6 Medium | 4 | 212,33 | 160 | 6 | 16,67% | 224,98 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 59,00 | 124 | 5 | 20,00% | 20,11 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 372,80 | 380 | 5 | 60,00% | 884,29 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 66,00 | 157 | 4 | 50,00% | 170,30 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 50,00 | 165 | 4 | 100,00% | 264,10 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 65,00 | 56 | 4 | 0,00% | 14,53 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 131,00 | 414 | 4 | 50,00% | 511,40 | |||||
| M2 | 2 | 205,67 | 185 | 3 | 33,33% | 829,76 | |||||
| M12 | 7 | 273,00 | 408 | 3 | 66,67% | 315,38 | |||||
| T37 | 6 | 73,67 | 87 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 140,00 | 332 | 3 | 33,33% | 109,24 | |||||
| Windhund | 8 | 847,33 | 442 | 3 | 33,33% | 541,07 | |||||
| LHMTV | 8 | 397,33 | 605 | 3 | 66,67% | 695,30 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 218,33 | 257 | 3 | 33,33% | 138,71 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 193,33 | 215 | 3 | 33,33% | 64,26 | |||||
| ISU-152 | 8 | 172,00 | 138 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Somua S35 | 3 | 161,00 | 330 | 2 | 100,00% | 462,91 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1135,50 | 834 | 2 | 100,00% | 654,44 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 222,50 | 194 | 2 | 50,00% | 774,64 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 209,00 | 273 | 1 | 100,00% | 1366,99 | |||||
| Renault FT | 1 | 151,00 | 683 | 1 | 100,00% | 987,94 | |||||
| M14/41 | 2 | 401,00 | 478 | 1 | 100,00% | 2132,37 | |||||
| 4TP | 1 | 100,00 | 53 | 1 | 0,00% | 225,20 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 613,00 | 614 | 1 | 100,00% | 687,45 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 770,00 | 198 | 1 | 0,00% | 855,19 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1625,00 | 1394 | 1 | 100,00% | 2772,52 | |||||
| 122 TM | 8 | 1250,00 | 999 | 1 | 100,00% | 1194,22 |
lo_za
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 17816 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ortalama Seviye | 6,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Galibiyetler | 8724 | 48,97% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 8902 | 49,97% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 190 | 1,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 5043 | 28,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 10237 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 15728 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 498,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 6920 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 5961 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 349,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 734,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 759,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 17816 | |
| Ortalama Seviye | 6,00 | |
| Galibiyetler | 8724 | 48,97% |
| Yenilgiler | 8902 | 49,97% |
| Berabere | 190 | 1,07% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 5043 | 28,31% |
| İmha edilen Tanklar | 10237 | 0,57 |
| Yoketme Oranı | 0,80 | |
| Tespit edilen Tanklar | 15728 | 0,88 |
| Verilen Hasar | 498,09 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 6920 | 0,39 |
| Üs savunma Puanı | 5961 | 0,33 |
| Deneyim | 349,99 | |
| WN7 | 734,06 | |
| WN8 | 759,79 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 8 | 2,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 445,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 263,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 3 | |
| Galibiyetler | 1 | 33,33% |
| Yenilgiler | 2 | 66,67% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 8 | 2,67 |
| Verilen Hasar | 445,67 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 263,33 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 14 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 1 | 7,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 13 | 92,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 7,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 4 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 11 | 0,79 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 816,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 46 | 3,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 159,64 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 14 | |
| Galibiyetler | 1 | 7,14% |
| Yenilgiler | 13 | 92,86% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 1 | 7,14% |
| İmha edilen Tanklar | 4 | 0,29 |
| Yoketme Oranı | 0,31 | |
| Tespit edilen Tanklar | 11 | 0,79 |
| Verilen Hasar | 816,57 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 46 | 3,29 |
| Deneyim | 159,64 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen