lignja

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 02/03/2023

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar660521098286
Ortalama Seviye7,958,909,109,17
Galibiyetler3057046,28%550,00%4646,94%13346,50%
Yenilgiler3466252,48%550,00%5152,04%14952,10%
Berabere8201,24%00,00%11,02%41,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar1630924,69%550,00%3030,61%8128,32%
İmha edilen Tanklar359230,5460,60500,511330,47
Yoketme Oranı0,721,200,740,65
Tespit edilen Tanklar581010,8830,30670,681740,61
Verilen Hasar782,851.336,70955,42978,95
Düşman üssü işgal puanı471660,7100,00320,33800,28
Üs savunma Puanı298150,4500,00360,37660,23
Deneyim424,62453,70426,96492,91
WN7698,73785,02645,05596,72
WN8756,041309,49741,12749,14
Toplam
Savaşlar66052
Ortalama Seviye7,95
Galibiyetler3057046,28%
Yenilgiler3466252,48%
Berabere8201,24%
Hayatta Kalınan Savaşlar1630924,69%
İmha edilen Tanklar359230,54
Yoketme Oranı0,72
Tespit edilen Tanklar581010,88
Verilen Hasar782,85
Düşman üssü işgal puanı471660,71
Üs savunma Puanı298150,45
Deneyim424,62
WN7698,73
WN8756,04
Son 24 saat
Savaşlar10
Ortalama Seviye8,90
Galibiyetler550,00%
Yenilgiler550,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar550,00%
İmha edilen Tanklar60,60
Yoketme Oranı1,20
Tespit edilen Tanklar30,30
Verilen Hasar1.336,70
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim453,70
WN7785,02
WN81309,49
Son 7 gün
Savaşlar98
Ortalama Seviye9,10
Galibiyetler4646,94%
Yenilgiler5152,04%
Berabere11,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar3030,61%
İmha edilen Tanklar500,51
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar670,68
Verilen Hasar955,42
Düşman üssü işgal puanı320,33
Üs savunma Puanı360,37
Deneyim426,96
WN7645,05
WN8741,12
Son 30 gün
Savaşlar286
Ortalama Seviye9,17
Galibiyetler13346,50%
Yenilgiler14952,10%
Berabere41,40%
Hayatta Kalınan Savaşlar8128,32%
İmha edilen Tanklar1330,47
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar1740,61
Verilen Hasar978,95
Düşman üssü işgal puanı800,28
Üs savunma Puanı660,23
Deneyim492,91
WN7596,72
WN8749,14
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar51,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar673,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim56,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler3100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar51,67
Verilen Hasar673,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim56,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler425,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1168,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere16,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar531,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,3100,0000,0000,00
Verilen Hasar991,750,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı171,0600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı50,3100,0000,0000,00
Deneyim266,250,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler425,00%
Yenilgiler1168,75%
Berabere16,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar531,25%
İmha edilen Tanklar80,50
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar50,31
Verilen Hasar991,75
Düşman üssü işgal puanı171,06
Üs savunma Puanı50,31
Deneyim266,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar59000
Galibiyetler1627,12%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4271,19%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar813,56%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,3400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,390,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1001,6900,0000,0000,00
Verilen Hasar374,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim183,030,000,000,00
Toplam
Savaşlar59
Galibiyetler1627,12%
Yenilgiler4271,19%
Berabere11,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar813,56%
İmha edilen Tanklar200,34
Yoketme Oranı0,39
Tespit edilen Tanklar1001,69
Verilen Hasar374,63
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim183,03
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6708000
Galibiyetler328448,96%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler342451,04%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar223633,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar34580,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,770,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70001,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar936,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı125611,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı248713,7100,0000,0000,00
Deneyim484,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar6708
Galibiyetler328448,96%
Yenilgiler342451,04%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar223633,33%
İmha edilen Tanklar34580,52
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar70001,04
Verilen Hasar936,83
Düşman üssü işgal puanı125611,87
Üs savunma Puanı248713,71
Deneyim484,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3014000
Galibiyetler137745,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler157252,16%00,00%00,00%00,00%
Berabere652,16%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar88529,36%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar14400,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar28250,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar666,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı43091,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı24140,8000,0000,0000,00
Deneyim408,580,000,000,00
Toplam
Savaşlar3014
Galibiyetler137745,69%
Yenilgiler157252,16%
Berabere652,16%
Hayatta Kalınan Savaşlar88529,36%
İmha edilen Tanklar14400,48
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar28250,94
Verilen Hasar666,49
Düşman üssü işgal puanı43091,43
Üs savunma Puanı24140,80
Deneyim408,58
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar134000
Galibiyetler6548,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6750,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,49%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4231,34%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar470,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1260,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar902,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1260,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı630,4700,0000,0000,00
Deneyim517,950,000,000,00
Toplam
Savaşlar134
Galibiyetler6548,51%
Yenilgiler6750,00%
Berabere21,49%
Hayatta Kalınan Savaşlar4231,34%
İmha edilen Tanklar470,35
Yoketme Oranı0,51
Tespit edilen Tanklar1260,94
Verilen Hasar902,43
Düşman üssü işgal puanı1260,94
Üs savunma Puanı630,47
Deneyim517,95
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (188)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t101135,81502354343,83%735,58
Jagdpanther II81106,88437328447,56%1110,48
Cromwell6548,18403315349,76%1014,22
AMX 13 909656,91433282144,63%779,59
Bat.-Châtillon 155 5810864,38524261346,84%600,27
Tiger (P)7796,55400221147,63%983,83
Jagdpanzer E 100101391,24437178544,26%871,56
Bat.-Châtillon 155 559762,64492176246,48%610,74
G.W. Panther7774,40323170546,98%907,31
KV-26618,52343161751,02%1027,36
G.W. E 100101045,15483152945,65%784,97
Lorraine 155 mle. 518725,09451149646,93%681,95
Char Futur 4 91132,61593126546,64%856,43
Bat.-Châtillon 12 t8553,05395124346,02%820,56
Škoda T 256487,62405120348,63%797,73
T-50-2 6367,67394119146,68%826,29
VK 45.02 (P) Ausf. B91010,58423103446,13%787,39
ISU-1528838,0745893246,24%667,55
STB-110936,0253791045,38%547,56
Leopard 110964,9051388042,84%518,46
Škoda T 5091009,8852284544,26%728,62
Emil II91041,5250683845,11%747,47
Emil I8895,9243978947,40%873,85
UDES 14 Alt 58749,3951177046,49%755,49
G.W. Tiger9897,1534774443,68%720,31
Grille 15101210,5450974343,20%626,75
Lorraine 155 mle. 507688,6240072847,66%801,73
T-34-856590,5444770949,08%1056,94
UDES 15/16101019,2752768741,34%527,27
Super Hellcat 7562,0143163048,25%669,73
AMX 50 Foch (155) 101116,3950362644,57%608,42
UDES 169922,6352860241,53%656,80
Light Mk. VIC 2118,6818458547,69%531,73
TVP T 50/51101088,2151857646,53%666,07
VK 45.02 (P) Ausf. A8702,4832056137,97%588,32
M4A3E8 Sherman6308,7526355944,01%380,02
Object 27710953,8653455542,16%500,53
Type 4 Chi-To6541,0036350353,28%1024,30
AMX 13 F3 AM6581,1335849451,21%862,38
Kranvagn101034,0053749145,62%600,63
Jagdpanther7785,0830746345,57%946,43
M41 Walker Bulldog8465,3037946345,79%622,46
Leo7577,3734545945,10%725,04
Jagdtiger91340,4644145046,00%1047,09
AS-XX 40 t111352,2059644548,99%890,46
Bat.-Châtillon 25 t AP9971,7543744444,14%763,59
T-1506569,0337243751,03%840,81
VK 30.01 (P)6354,5325641446,62%426,32
Hirschkäfer111317,8753040541,98%665,01
AMX 12 t6314,3030639350,64%701,83
Strv 107-12111360,3555735846,93%659,01
Strv 746499,5832734848,56%830,28
IS-38938,8244633846,45%993,01
Pz.Kpfw. 38 (t)3206,4323433453,89%716,12
Panhard AML Lynx 6x68387,6340333141,69%434,78
M26 Pershing8515,1931431244,23%413,89
Strv 103B101259,3749031041,29%635,98
STA-18697,0439930742,35%694,90
M60 10883,5553730646,73%499,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5220,6222330148,17%399,76
T207507,6933528951,21%629,37
Leopard 120 Verbessert111188,1653927944,09%650,99
Ares 90 C111109,6059527843,53%572,79
AMX 13 757313,4736327747,29%439,03
Crusader6304,1726326553,21%878,73
Pz.Kpfw. 35 (t)2118,7318325843,80%452,15
Hummel6682,9427725549,80%1029,25
Grille5445,8322124848,79%914,53
KV-856630,4633823452,56%1053,62
Hotchkiss EBR7298,3436922845,61%416,70
KV-15455,1929922750,22%880,90
Jagdpanzer IV6408,9625219850,51%616,40
AMX M4 mle. 49 Liberté 8618,1547419438,66%423,78
Ares 90101090,9356619240,63%585,47
T499555,9545718342,08%573,46
Type 619873,1452317746,33%645,67
Centurion Mk. I8591,3746817541,71%529,58
IS7657,2835217444,83%707,90
StuG III Ausf. G5206,4316717247,67%273,77
TVP VTU Koncept8595,3749416743,11%562,62
Vz. 71 Tesák10721,9149616140,37%528,17
Type 3 Chi-Nu5326,1026715851,27%779,61
M75133,6217715438,31%191,64
T-284234,8622615354,90%660,17
Fantôme 91063,1451215036,67%728,74
Type 5 Chi-Ri7589,6935114346,85%799,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.455,3618713639,71%0,77
StuG IV 5269,4521913645,59%464,52
LPT-67 Šelma9485,4946013444,03%428,63
Panhard AMD 178B6258,5632813446,27%520,87
VK 100.01 (P)8839,9842912845,31%789,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4181,6016312646,83%284,20
O-I6493,4739512644,44%642,30
T376286,1730612644,44%530,66
M24E2 Super Chaffee 6339,3438512551,20%798,22
Pz.Kpfw. VII10775,5554811943,70%334,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6358,8843311856,78%799,91
FV215b 10779,4849711636,21%311,59
Maus10951,8444611642,24%470,39
121B 10912,2954011346,90%545,88
Sturmpanzer II4213,4213711038,18%458,31
Patton the Tank 9814,3446910641,51%568,11
Type 5 Ke-Ho4239,3822310247,06%631,37
BT-7 artillery 3147,231799745,36%365,51
43 M. Toldi III 392,521449042,22%247,54
AMX ELC bis5196,212628949,44%493,34
Covenanter5175,422197749,35%431,07
GSOR the TANK 9990,644977642,11%721,53
M5 Stuart461,911727037,14%0,40
M5A1 Stuart4164,202166953,62%439,14
M3 Stuart346,321436844,12%43,73
M15/423253,572176342,86%687,13
Panhard EBR 909418,744925848,28%410,72
Type 2597 Chi-Ha3220,842235754,39%799,22
Sturmpanzer I Bison3135,021195648,21%320,34
T1E6 287,961364647,83%224,27
M2 Medium Tank352,151094042,50%22,57
M10 RBFM 5298,692673946,15%412,46
Leichttraktor126,551073857,89%151,96
AMX 38383,651503740,54%15,88
T-109623,845473751,35%452,00
T-463128,061953357,58%455,97
Type T-345256,642183348,48%568,88
AMX 404171,432022857,14%583,98
M24 Chaffee5158,042452740,74%270,90
Strv m/40L371,921472441,67%24,96
Type 98 Ke-Ni3128,421782454,17%423,97
LT vz. 352117,131512343,48%371,85
Type 95 Ha-Go2130,181592250,00%462,53
Comet7378,673002142,86%343,62
4TP1111,551482045,00%358,96
Matilda Black Prince 5352,503122055,00%773,10
Strv m/425339,112451942,11%759,58
M4A1 Revalorisé 8872,633801947,37%887,70
T2 Medium Tank269,72901827,78%95,99
T34 8817,184731758,82%854,54
A46 6281,763701729,41%624,10
M2 Light265,401331533,33%0,73
T7 Combat Car 260,601421566,67%288,68
MS-116,00621450,00%77,53
Pz.Kpfw. II Ausf. D 280,572541457,14%264,14
LTP 3130,381591353,85%504,83
AT-1220,75561241,67%2,96
Cruiser Mk. IV4169,082011225,00%309,88
L-60 294,332191258,33%452,64
T-29 3121,271821163,64%383,44
MTLS-1G14 3257,553461163,64%1186,50
STA-2 8671,204461040,00%652,21
WZ-120-1G FT 8806,505851060,00%750,76
TKS z n.k.m. 20 mm 284,44151955,56%370,61
Vickers Mk. E Type B2124,33153933,33%341,62
T92 8391,33450955,56%601,10
Cruiser Mk. III339,13158862,50%182,87
VK 168.01 Mauerbrecher 8914,43476728,57%901,45
Strv m/382104,67217650,00%290,78
T-127 3143,33165633,33%249,11
M14/412139,40183560,00%457,19
Object 283 9222,60489560,00%221,92
T-116 3166,40230540,00%475,59
MKA 2375,00469560,00%1608,81
Valiant 5210,60351540,00%165,23
Strv fm/21140,00148450,00%78,52
Renault FT141,2579450,00%83,60
Hotchkiss H352218,75279475,00%1186,97
Gabler’s Destroyer 5200,00264425,00%282,43
Black Prince II 7715,75585450,00%798,59
SU-100Y 6439,50377450,00%552,17
AMX ELC 901 6725,7535740,00%1912,12
Renault Otsu158,332033100,00%262,53
T-262198,00222333,33%867,24
AMR 35 2263,00244366,67%1408,16
M16/43 Sahariano 3444,336183100,00%1279,68
Kolohousenka1104,001912100,00%544,40
D1269,002132100,00%315,06
SU-15270,0012320,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2186,0016320,00%640,39
Vickers Medium Mk. I1106,003271100,00%606,31
Lago450,001451100,00%261,00
Renault NC-311229,003691100,00%1641,29
M3 Lee40,004510,00%0,00
UDES 0381190,006321100,00%1330,20
Panzerwagen 39 30,002671100,00%261,00
Strv m/31 3119,003391100,00%301,99
T-34 with L-11 4225,009110,00%432,24
Convert. Medium Tank T3 3348,006841100,00%1263,77
AM 39 Gendron-Somua 254,0010110,00%0,00
Pz.Sfl. IC 40,002641100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5337,0017410,00%736,63

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 02/03/2023
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 02/03/2023
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 07/05/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 18/07/2016
Ayrıldı: 06/01/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/03/2015
Ayrıldı: 15/07/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 09/01/2017
Ayrıldı: 12/01/2019
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 15/01/2019
Ayrıldı: 06/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/10/2013