leoZX9R

clanlogo
Rütbe: Komutan
Katıldı: 18/01/2015

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar50915028220
Ortalama Seviye7,170,007,757,61
Galibiyetler2525549,60%00,00%1657,14%12255,45%
Yenilgiler2512749,35%00,00%1242,86%9744,09%
Berabere5331,05%00,00%00,00%10,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar1134122,27%00,00%310,71%3315,00%
İmha edilen Tanklar377750,7400,00270,962070,94
Yoketme Oranı0,950,001,081,11
Tespit edilen Tanklar657711,2900,00381,363851,75
Verilen Hasar895,990,001.325,751.210,89
Düşman üssü işgal puanı849781,6700,0000,003041,38
Üs savunma Puanı268430,5300,0000,00150,07
Deneyim528,190,00570,79656,22
WN71011,100,001304,341296,67
WN81137,150,001473,461377,23
Toplam
Savaşlar50915
Ortalama Seviye7,17
Galibiyetler2525549,60%
Yenilgiler2512749,35%
Berabere5331,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar1134122,27%
İmha edilen Tanklar377750,74
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar657711,29
Verilen Hasar895,99
Düşman üssü işgal puanı849781,67
Üs savunma Puanı268430,53
Deneyim528,19
WN71011,10
WN81137,15
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar28
Ortalama Seviye7,75
Galibiyetler1657,14%
Yenilgiler1242,86%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar310,71%
İmha edilen Tanklar270,96
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar381,36
Verilen Hasar1.325,75
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim570,79
WN71304,34
WN81473,46
Son 30 gün
Savaşlar220
Ortalama Seviye7,61
Galibiyetler12255,45%
Yenilgiler9744,09%
Berabere10,45%
Hayatta Kalınan Savaşlar3315,00%
İmha edilen Tanklar2070,94
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar3851,75
Verilen Hasar1.210,89
Düşman üssü işgal puanı3041,38
Üs savunma Puanı150,07
Deneyim656,22
WN71296,67
WN81377,23
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler220,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler770,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere110,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar121,2000,0000,0000,00
Verilen Hasar545,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim252,300,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler220,00%
Yenilgiler770,00%
Berabere110,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar110,00%
İmha edilen Tanklar10,10
Yoketme Oranı0,11
Tespit edilen Tanklar121,20
Verilen Hasar545,70
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim252,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar14000
Galibiyetler321,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1178,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar535,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar221,5700,0000,0000,00
Verilen Hasar300,360,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı50,3600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim174,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar14
Galibiyetler321,43%
Yenilgiler1178,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar535,71%
İmha edilen Tanklar30,21
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar221,57
Verilen Hasar300,36
Düşman üssü işgal puanı50,36
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim174,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler233,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar40,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar558,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim201,170,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler466,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar30,50
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar40,67
Verilen Hasar558,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim201,17
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1839000
Galibiyetler91749,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler92150,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar59832,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10940,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar26571,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar957,370,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı33011,7900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı109625,9600,0000,0000,00
Deneyim615,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar1839
Galibiyetler91749,86%
Yenilgiler92150,08%
Berabere10,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar59832,52%
İmha edilen Tanklar10940,59
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar26571,44
Verilen Hasar957,37
Düşman üssü işgal puanı33011,79
Üs savunma Puanı109625,96
Deneyim615,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2314000
Galibiyetler111448,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler113949,22%00,00%00,00%00,00%
Berabere612,64%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar74832,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar17350,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar26241,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar710,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı37181,6100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı29631,2800,0000,0000,00
Deneyim412,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar2314
Galibiyetler111448,14%
Yenilgiler113949,22%
Berabere612,64%
Hayatta Kalınan Savaşlar74832,32%
İmha edilen Tanklar17350,75
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar26241,13
Verilen Hasar710,13
Düşman üssü işgal puanı37181,61
Üs savunma Puanı29631,28
Deneyim412,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (450)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Pz.Kpfw. II2497,45459177858,44%2725,62
WZ-111 81124,13589174148,71%1344,42
T14 5581,4251580659,18%1401,06
T2971265,6962680155,18%1856,17
T26E4 SuperPershing 8982,2159574745,92%1162,28
AMX M4 mle. 49 Liberté 8992,5359667545,04%1077,44
Dicker Max 6726,6440764547,44%1336,16
FV4202 8974,8059864045,94%1218,28
Bishop5700,8052957857,79%1796,97
KV-856872,4849254654,03%1686,73
FV380591278,7070154053,33%1311,44
Conqueror91439,3570053755,12%1344,82
Tortoise91260,6465951050,59%929,35
Object 252U 81173,5661650845,67%1137,44
T57 Heavy101654,0361450443,65%1080,32
AMX 50 B101612,4960346747,32%1152,35
FV3046681,5045745651,75%1213,26
Sherman Firefly6702,0747644551,69%1415,02
AE Phase I 91376,8461940943,77%1137,50
Panhard EBR 75 (FL 10) 8349,7442939643,69%336,80
KV-1S6647,7652438854,64%1306,67
Object 703 Version II 81305,4868536349,04%1340,00
M127857,5059636047,22%1045,31
O-I Experimental5787,6852735455,65%1874,84
UDES 0381054,2058232849,09%1097,38
AMX 50 12091380,0449532746,48%1234,03
Type 586628,6746932354,18%1288,16
Heavy Tank No. VI 6946,4160531955,49%1785,06
ARL 446620,4944631850,63%1126,63
Churchill I5542,9136131347,92%1164,02
T6981004,2553130645,42%1262,73
T25 Pilot Number 1 8899,0061030447,37%1131,82
WZ-12091203,3266030351,49%1156,45
WZ-111 model 1-49988,6854430046,33%815,90
Bat.-Châtillon 155 5591075,8650929652,36%1061,39
Progetto C50 mod. 6691359,9656129146,39%1245,31
Object 43091293,3672229051,38%1137,50
IS-4101561,0869728747,04%1082,42
11081077,8259128651,75%1285,18
KV-48999,1457528449,30%1199,30
Strv 103-091277,2857028242,91%923,67
T71 DA7480,5550728248,58%799,03
Object 430 Version II91236,3552028247,16%1185,90
T-34-28833,9348428147,69%1034,42
Tiger (P)7873,9157928157,65%1307,73
M10391211,5651827746,57%1114,29
M53/M5591407,1871527353,48%1533,09
Concept 1B 91532,2969127053,33%1181,90
Type 5 Chi-Ri7827,2854026546,04%1317,77
AMX 50 10081080,5552425853,49%1216,21
VK 45.02 (P) Ausf. A81104,1148725843,41%1236,60
LTTB8550,3245525049,20%911,49
FV2078947,3663624945,78%1042,80
Object 70591263,6265124848,79%1120,98
T3281080,7570024452,05%1298,06
M446859,0469724459,43%1650,17
T-1506671,7543424153,53%1234,81
WZ-111 Alpine Tiger 8946,7157423950,21%1009,40
Object 777 Version II 91519,5978723448,29%1335,13
Indien-Panzer8959,7259123250,43%1220,45
Centurion Mk. I8846,6550523045,65%1052,58
Crusader 5.5-in. SP7757,6155822246,85%1018,86
Centurion Mk. 7/191060,0645721245,28%871,64
T9591054,3959221247,64%698,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81270,7150621251,89%1291,84
Type 64 6575,8946321049,52%1539,32
WZ-1328661,8955220145,77%996,53
KV-15533,3645819853,03%1266,63
Leo7788,1550019746,70%1175,26
M41 Walker Bulldog8519,5343219546,15%726,67
T54E191215,7252519347,67%992,03
53TP Markowskiego81023,2364519148,69%1156,33
Type 71101644,4362018949,21%1118,24
AMX Chasseur de chars 8708,4049018839,36%675,07
M66824,0360018557,84%1432,81
Škoda T 256682,4849318548,11%1289,49
AMX 13 F3 AM6505,4127418341,53%588,52
M40/M4381222,1965518346,45%1352,09
Sturer Emil7798,4346118248,35%1076,99
A-447798,0243418247,25%1202,37
T3 HMC2203,1026218150,83%941,44
AT 158675,9947517944,69%530,74
Black Prince7705,8547317745,20%877,39
IS-27966,2760317757,63%1487,20
Lorraine 155 mle. 518919,8365017454,02%1057,16
T28 Concept 7881,4555817458,62%1268,19
ARL V396518,4235217146,78%826,88
T-34-17817,7148816953,25%1273,99
Crusader6282,4928516852,38%748,32
T25/27836,3048016851,19%1265,76
Object 4168912,6857416844,05%1067,17
Waffenträger auf Pz. IV91371,1147916738,32%1000,35
Pudel 6728,3259416554,55%1362,79
60TP Lewandowskiego101721,1562116443,90%1146,62
WZ-111G FT91255,2245916439,63%807,69
Comet7658,2948116350,31%1006,51
T110E5101291,3968916349,69%858,51
FV230 Canopener101584,8368416145,34%988,14
T-28E with F-30 4494,7942616161,49%1400,03
CS-538656,1652015947,17%702,71
Lorraine 155 mle. 507678,7942615745,86%745,61
Type 3 Chi-Nu Kai 5436,5339215555,48%1247,69
45TP Habicha7921,0363315448,05%1163,69
FV217 Badger101330,9669815448,70%771,32
Progetto CC55 mod. 5481087,1159915140,40%1054,39
AMX M4 mle. 457722,3957514846,62%846,96
Cromwell6456,2938514753,06%833,57
Caernarvon81024,3356914649,32%1157,84
WZ-1317509,5642314347,55%922,42
Nashorn6859,3052914258,45%1717,09
Grille 15101618,6257814239,44%1010,06
WZ-111-1G FT8878,4941214143,26%768,17
AMX M4 mle. 54101541,9674114053,57%1040,43
T-34-85M 6916,1665714050,71%1618,37
Emil II91255,9455313952,52%1060,78
T376377,9448113857,25%932,99
VK 100.01 (P)8942,6765113842,75%879,43
TS-5 81193,0170913849,28%1170,82
Bat.-Châtillon 25 t AP9994,0543013745,26%844,04
Jagdtiger91263,2850213748,18%950,47
BZ-6891138,8662713754,01%932,34
FV215b (183) 101394,4452013749,64%933,28
AT 77963,6352913756,93%1341,45
A-436545,1839713756,20%1112,28
M48A5 Patton101525,7966313745,99%1060,20
Object 430U101305,6071113345,11%881,41
Type T-345386,6833713256,06%1127,73
M4A1 Revalorisé 8932,7067013252,27%1156,20
Ikv 90 Typ B7757,2047813048,46%984,87
M3 Lee4222,3721212946,51%674,78
M75241,3426912943,41%720,37
T216265,4241112840,63%472,02
BZ-75101615,4868812647,62%1061,91
IS-M8922,0251312649,21%940,58
Pz.Kpfw. III/IV5296,9326512549,60%726,00
VK 30.02 (D)7749,1755112450,81%1206,69
M4A3(76)W Sherman 6867,7169712461,29%1600,13
M56 Scorpion 7720,7451212339,02%804,06
TNH T Vz. 5191510,0568912152,07%1418,06
AT 86657,5644512149,59%1206,70
Churchill VII6495,2638812044,17%717,73
UDES 14 Alt 581012,9748111945,38%1262,46
M46 Patton9646,7856811946,22%396,56
Spähpanzer SP I C7641,1448011954,62%1244,75
AMX 50 Foch91616,6349511846,61%1368,66
T28 Prototype8631,1144111745,30%479,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2628,3083311752,99%4085,10
Type 5781065,0355411549,57%1119,47
M18 Hellcat6577,4635411549,57%940,96
AMX 13 757767,8652211453,51%1740,27
ST-I91090,4058011441,23%811,11
Jagdpanther7833,2940611346,90%1051,51
FV4004 Conway91271,2056511343,36%945,38
VK 30.01 (P)6629,9245011258,93%1141,52
IS-3-II91143,7166211247,32%911,41
Bat.-Châtillon 12 t8643,5743411143,24%1013,58
Super Hellcat 7697,6845411048,18%912,34
T499632,0445110939,45%653,34
T-549893,1161510846,30%748,37
BDR G1 B5430,3132510646,23%724,04
Maus101283,8968610546,67%740,07
WZ-131G FT6606,5735210450,00%998,34
AMX 30 B101051,7956010243,14%677,83
VK 30.01 (D)6521,7043310147,52%920,50
Pz.Sfl. IVc5380,7836910047,00%785,43
STA-18886,254999950,51%1152,66
ISU-1528940,484879944,44%811,77
AMX 13 105 AM mle. 505361,632509647,92%680,41
UDES 1691023,315049639,58%766,37
40TP Habicha6766,175889554,74%1620,71
SU-1006482,043949553,68%761,54
KV-37579,624729544,21%555,05
T-34-2G FT7749,604119553,68%958,08
Char Futur 4 91602,946109545,26%1350,38
T1 Heavy5496,015039459,57%1093,70
Type 689847,494219341,94%507,08
CS-447933,395658949,44%1504,39
59-166340,784598943,82%787,07
CS-599907,605968942,70%639,61
T-345349,673068754,02%894,31
IS-2-II8966,395888742,53%944,94
Ikv 65 Alt II6483,564268648,84%743,00
M-VI-Y91051,266438544,71%839,35
Type 4 Chi-To6675,684698450,00%1380,49
AMX 12 t6467,064888454,76%1282,64
Conqueror Gun Carriage101643,506438452,38%1748,89
IS-7101755,308388154,32%1292,94
M4A1 FL 10 6823,836398143,21%1250,41
SU-855363,933358055,00%798,26
Matilda4307,862327946,84%745,06
MT-256223,853977847,44%459,04
Jagdpanzer IV6738,255707754,55%1380,61
VK 20.01 (D)498,391787751,95%136,62
T-284259,112127644,74%644,53
M24 Chaffee5363,013297638,16%1186,18
AMX AC mle. 488743,094467648,68%678,33
AMX ELC bis5233,252917636,84%525,19
E 100101524,046537545,33%1011,25
VK 28.016321,534217550,67%800,03
Sherman III5441,314797552,00%1283,22
Type 3 Chi-Nu5334,783527440,54%715,87
VK 16.02 Leopard5261,822977445,95%708,36
O-I6799,615677451,35%1413,68
WZ-120-1G FT 8899,074237448,65%821,38
Emil I81085,186987350,68%1193,45
WZ-132A9769,085907341,10%977,19
TT-130M 91382,827147350,68%1240,91
Konštrukta T-34/1007655,174477250,00%849,00
121101268,445437248,61%847,92
SDP 57 Gowika7709,794427256,94%926,74
Bretagne Panther 6811,337507262,50%1564,28
TVP T 50/51101329,525577145,07%901,29
AMX 13 909505,494587044,29%509,36
Panther II8575,384036839,71%469,43
7TP2386,722716753,73%1595,44
Bat.-Châtillon 25 t101416,356686651,52%1075,30
Somua SAu 404251,952336653,03%638,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5365,353346544,62%919,41
Durendal 101573,055666541,54%934,13
M4A1 Sherman5484,723536450,00%1378,26
Škoda T 5091114,405566349,21%894,35
SU-1527812,816306352,38%1070,23
M5 Stuart4114,672986361,90%255,82
SDP 58 Kilana8817,484976342,86%669,38
Strv 746646,434496055,00%1300,07
O-Ni7942,307756061,67%1346,94
Covenanter5209,192745952,54%609,24
GSOR 3301 AVR FS9483,364165945,76%473,05
Vz. 55101404,385245839,66%738,25
StuG III Ausf. G5409,772925747,37%858,29
Prototipo Standard B91353,268025754,39%1282,38
Centurion Action X101149,985375735,09%625,77
Bat.-Châtillon 155 58101164,076245750,88%958,54
VK 30.02 (M)6589,815635750,88%1180,96
M10 Wolverine5525,735205554,55%1250,58
S35 CA5506,443845561,82%1174,87
Ikv 1035421,433595453,70%1036,86
Pz.Kpfw. II Luchs4195,932995453,70%654,48
Spähpanzer Ru 2519537,394085440,74%520,96
Type 4 Ju-To7990,336915251,92%1265,37
Charioteer8492,983595232,69%223,68
T309884,254295141,18%543,80
T-463104,001655046,00%235,22
AMX M4 mle. 5191359,866265048,00%1145,14
FV227 Conceiver81197,466695050,00%1365,49
Strv m/425360,314244942,86%864,44
T288986,395484951,02%995,28
M60 101233,164914938,78%686,92
T207505,315194845,83%565,46
Marder II3209,692574858,33%644,34
Taschenratte111921,326044731,91%957,83
Škoda T 245492,433434654,35%1517,81
Tiger II8726,805584639,13%562,94
VK 30.01 (H)5593,603834555,56%1556,88
M2 Medium Tank3161,981724551,11%503,18
AMX AC mle. 467624,804694544,44%711,45
Char de transition 61089,367324540,00%1919,48
IS7939,956404450,00%1260,39
P.43 bis6840,936214452,27%1701,55
Churchill Gun Carrier6678,704824461,36%1307,39
Cruiser Mk. IV4289,163904365,12%1078,41
BZ-1668734,174104235,71%560,17
E 759976,626374250,00%754,60
Vickers Medium Mk. III398,611424148,78%190,76
TNH 105/10008840,175264141,46%760,95
STB-1101001,244844143,90%617,30
SU-85B4306,103134153,66%735,89
60G FT5544,713734151,22%1187,39
VK 45.02 (P) Ausf. B9562,375874156,10%412,81
Brennos 81181,326744153,66%1260,25
P.43 ter7715,785154042,50%1043,91
M5A1 Stuart4177,852824060,00%605,94
T404396,253904042,50%951,82
Marder 38T4320,303044050,00%751,46
Carro da Combattimento 45 t 101466,955654055,00%1054,24
43 M. Toldi III 3160,502464052,50%793,96
Controcarro 1 Mk. 291253,726953943,59%972,93
AMX 404228,613293834,21%730,90
M415447,973703852,63%641,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4108,132833847,37%161,68
AT 25459,554823852,63%1177,71
AMX 67 Imbattable111872,296473836,84%941,71
MKA 2277,613403855,26%995,27
M3 Stuart377,141503727,03%34,59
SMV CC-678639,115033754,05%604,28
Alecto4285,703983762,16%790,42
T-29 3303,653253756,76%1208,17
SDP 44 Burza6796,693863630,56%1254,56
StuG III Ausf. B4366,172703641,67%878,89
T-50-2 6387,253803638,89%774,28
ST vz. 394196,742543551,43%527,26
Sturmpanzer II4220,402783554,29%639,69
Felice 91196,465563537,14%915,83
M4A3E2 Sherman Jumbo6771,377413565,71%1813,79
LHMTV8267,574303562,86%399,81
Lago4268,562953432,35%732,07
Type 619674,975943455,88%529,41
Pz.Kpfw. 5581120,326283435,29%710,46
Fantôme 91268,215773458,82%1179,65
Birch Gun4275,274173354,55%1028,70
Pz.Kpfw. II Ausf. G386,581953348,48%155,19
AMX 105 AM mle. 474230,642013351,52%707,21
Tiger I7638,724123237,50%625,70
LPT-67 Šelma9506,654593141,94%434,30
Object 268 Version V 101524,356033145,16%877,97
B14362,235193063,33%1178,41
Durchbruchswagen 24242,932613056,67%627,34
M-III-Y8707,875083046,67%590,67
Pz.Kpfw. T 25 5503,135073073,33%1497,84
T7 Combat Car 2133,071763040,00%480,30
Super Conqueror101656,485712944,83%1221,43
Valentine II 4174,933922965,52%611,21
Churchill Crocodile 61072,699062955,17%1882,46
121B 101428,907542962,07%1158,25
Type 3 Ju-Nu6646,325732850,00%837,02
Challenger7482,434042846,43%455,31
Leopard Prototyp A9949,795602835,71%570,95
Vickers Medium Mk. II296,891552751,85%331,00
Lorraine 39L AM3111,561322751,85%245,48
Sexton II3181,222952748,15%657,91
Excalibur 6702,005582740,74%885,47
Type 1 Chi-He4343,504492650,00%1170,54
Mitsu 1085517,923582661,54%980,39
Grant4426,245072568,00%1869,46
P.44 Pantera8510,163282540,00%369,27
50TP Tyszkiewicza9895,967682568,00%774,97
M374277,963202560,00%1072,62
T-505130,043432560,00%364,21
Tiger 131 61026,337802445,83%1930,42
P.435512,833732347,83%1201,25
Type 95 Heavy4390,483322347,83%1584,13
SU-76M4274,912392352,17%745,81
T675419,094052343,48%864,85
Rinoceronte102008,056892245,45%1436,73
Vz. 44-17855,184822259,09%1102,98
AMX 13 10510626,864992236,36%370,83
K-91101490,275172227,27%957,79
Cobra 91314,826052231,82%984,18
Somua SM 81472,006002263,64%1708,84
Patton the Tank 91203,385462123,81%1143,12
M7 Priest3248,502582040,00%499,81
T2 Medium Tank297,351182045,00%294,79
SU-76G FT4416,804202050,00%972,47
T-62A10871,806002050,00%568,02
Sav m/434391,373281968,42%1186,64
Vz. 64 Blesk8470,423301936,84%450,45
T110E4101481,265121957,89%1044,89
AM 39 Gendron-Somua 2182,682481936,84%478,81
Tetrarch 290,371631942,11%210,46
113101289,565101844,44%817,13
Renault UE 573238,612301866,67%816,28
ST-II101304,335731838,89%758,39
Progetto M40 mod. 65101373,597031758,82%1132,49
Carro d'assalto P.887865,766001752,94%1198,86
M26 Pershing8702,944171752,94%741,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,822811752,94%860,20
SMV CC-567851,386531662,50%1257,29
DBV-152 101849,945521637,50%1054,07
Valentine AT4345,064211662,50%1149,88
BZ-587692,384771637,50%691,73
Black Prince II 7867,817061662,50%1299,74
BT-7 artillery 3167,632311637,50%393,95
DS PZInż5519,674741553,33%1185,10
AMX 38396,931331540,00%57,60
Pz.Kpfw. I277,271091526,67%72,71
T803111780,936481526,67%955,94
Type 97 Chi-Ha3261,643851464,29%1064,42
Strv 103B101211,436191457,14%731,29
T1 Cunningham171,621411353,85%286,10
Semovente M43 Bassotto6302,772721353,85%348,71
T-262137,541381346,15%555,62
KB-52 91208,234291330,77%657,24
Strv fm/211146,672191241,67%691,01
TKS z n.k.m. 20 mm 2151,582591233,33%674,20
M15/423437,502351258,33%1447,90
Panther7321,332951233,33%208,40
FV201 (A45) 7985,676631233,33%1289,25
M10 RBFM 5448,834511266,67%896,91
Renault FT 75 BS255,73631127,27%54,22
T1 HMC254,821171145,45%100,22
TOG II* 6689,273611145,45%1137,95
50TP prototyp 81251,608581060,00%1343,68
Stuart I-IV3126,901881050,00%348,07
Type 91 Heavy3192,102271070,00%725,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E3199,403861060,00%634,35
WZ-132-110657,103311020,00%458,55
T-45 2252,103341060,00%1510,63
Strv S1 8739,103561050,00%595,21
Caernarvon Action X 8895,607611050,00%883,37
112 8744,604991020,00%548,05
Vz. 60S Dravec 101053,56657966,67%586,81
Cruiser Mk. III3113,00213977,78%534,60
Object 432U111093,22531933,33%504,78
VK 168.01 Mauerbrecher 8959,89804955,56%1148,23
Vickers Medium Mk. I173,50172862,50%323,21
4TP1222,50292875,00%1226,85
P26/404439,75327862,50%1575,62
Vickers Mk. E Type B2132,00135825,00%379,33
Type 2597 Chi-Ha3125,50156837,50%219,80
GSOR the TANK 9957,63673862,50%846,89
Krupp-Steyr Waffenträger 7643,88610850,00%850,24
M2 Light2110,43204771,43%469,03
B.U.G.I.6560,00324742,86%658,19
AMR 35 2188,43214742,86%633,57
Kunze Panzer 9593,00581757,14%428,27
M3G FT3237,834226100,00%713,96
FV229 Contender91856,67551650,00%1696,07
SU-100Y 6532,33467650,00%733,47
Type 97 Te-Ke 2158,80267560,00%842,85
Pz.Kpfw. 38 (t)3311,40472560,00%1294,10
UDES 15/16101241,60583540,00%606,06
FV1066 Senlac 8279,00419540,00%213,87
Kolohousenka1139,75246475,00%820,93
Fiat 3000186,00290450,00%269,40
T-34 with L-11 4242,50265425,00%488,21
T-116 3361,00362475,00%2095,68
MTLS-1G14 3230,25285450,00%708,64
LTP 3241,25282425,00%872,75
Renault FT182,67155366,67%460,56
T34 81650,33753333,33%1586,47
AT-12276,33242366,67%1364,59
T56 GMC3232,00184366,67%825,71
Gabler’s Destroyer 5220,00392366,67%610,89
K-91-PT 91220,33617333,33%867,61
T-34 shielded 5977,67951366,67%3526,45
STA-2 81169,0010153100,00%1868,78
M16/43 Sahariano 3534,00523366,67%2017,66
StuG IV 5308,00334366,67%727,47
KR-1112751,3332830,00%1612,01
Pvlvv fm/42258,0011020,00%3,10
Leichttraktor119,0066250,00%82,83
MS-110,001122100,00%261,00
Jagdpanther II81510,00504250,00%1274,73
L-60 2165,00322250,00%726,60
A46 6300,50319250,00%673,18
Panther/M10 7605,50449250,00%696,09
AMX 13 (FL 11) 5302,0014420,00%631,12
Großtraktor - Krupp 3127,00288250,00%298,13
Renault NC-3110,00921100,00%261,00
M8A140,001910,00%0,00
Somua S353178,0015210,00%252,33
Waffenträger auf E 10010584,007461100,00%329,09
HWK 128537,008881100,00%824,85
Windhund 8922,007941100,00%940,39
Object 283 92832,0012091100,00%2514,18
Pz.Sfl. IC 4470,006681100,00%1867,10
M24E2 Super Chaffee 6123,0011710,00%31,09
Progetto M35 mod. 46 8245,0015110,00%0,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6532,0022010,00%650,48
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 80,0020210,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Komutan
Katıldı: 18/01/2015
Rütbe: Komutan
Katıldı: 18/01/2015
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 05/11/2013
Ayrıldı: 15/01/2015