ksandr_mel

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 21/12/2024

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar64705000
Ortalama Seviye8,010,000,000,00
Galibiyetler3323451,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3051147,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere9601,48%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2048331,66%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar583210,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,320,000,000,00
Tespit edilen Tanklar705491,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.280,950,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı699021,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı334610,5200,0000,0000,00
Deneyim623,950,000,000,00
WN71166,930,000,000,00
WN81545,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar64705
Ortalama Seviye8,01
Galibiyetler3323451,36%
Yenilgiler3051147,15%
Berabere9601,48%
Hayatta Kalınan Savaşlar2048331,66%
İmha edilen Tanklar583210,90
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar705491,09
Verilen Hasar1.280,95
Düşman üssü işgal puanı699021,08
Üs savunma Puanı334610,52
Deneyim623,95
WN71166,93
WN81545,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar85000
Galibiyetler5261,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3237,65%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,18%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3136,47%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar640,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1812,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.083,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2002,3500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı881,0400,0000,0000,00
Deneyim553,640,000,000,00
Toplam
Savaşlar85
Galibiyetler5261,18%
Yenilgiler3237,65%
Berabere11,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar3136,47%
İmha edilen Tanklar640,75
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar1812,13
Verilen Hasar1.083,34
Düşman üssü işgal puanı2002,35
Üs savunma Puanı881,04
Deneyim553,64
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler531,25%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1168,75%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar161,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar231,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.159,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı472,9400,0000,0000,00
Deneyim608,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler531,25%
Yenilgiler1168,75%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%
İmha edilen Tanklar161,00
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar231,44
Verilen Hasar1.159,19
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı472,94
Deneyim608,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar309000
Galibiyetler15148,87%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15449,84%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10533,98%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1980,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,970,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4361,4100,0000,0000,00
Verilen Hasar750,990,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2500,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6312,0400,0000,0000,00
Deneyim391,700,000,000,00
Toplam
Savaşlar309
Galibiyetler15148,87%
Yenilgiler15449,84%
Berabere41,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar10533,98%
İmha edilen Tanklar1980,64
Yoketme Oranı0,97
Tespit edilen Tanklar4361,41
Verilen Hasar750,99
Düşman üssü işgal puanı2500,81
Üs savunma Puanı6312,04
Deneyim391,70
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar120000
Galibiyetler5545,83%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6554,17%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3932,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar710,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,880,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1911,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar965,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2031,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4073,3900,0000,0000,00
Deneyim281,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar120
Galibiyetler5545,83%
Yenilgiler6554,17%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3932,50%
İmha edilen Tanklar710,59
Yoketme Oranı0,88
Tespit edilen Tanklar1911,59
Verilen Hasar965,73
Düşman üssü işgal puanı2031,69
Üs savunma Puanı4073,39
Deneyim281,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (423)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Ferdinand81485,71567247453,72%1766,45
T-54 ltwt.91053,79653158554,13%1885,98
E 5091349,85575151547,66%1238,74
T-5491191,14588151147,32%1173,79
Jagdpanther71061,10481146953,44%1600,03
T71 DA7662,66523131248,55%1420,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81447,88527127954,03%1631,19
WZ-111 81299,27697115552,90%1642,89
T34 81335,38693110354,03%1618,17
T-62A101515,59537109744,12%1202,91
Lorraine 40 t 81592,97826103254,07%2233,30
Bat.-Châtillon Bourrasque 81456,72820102452,05%1873,10
T-34-856506,7936395747,96%855,97
Bat.-Châtillon 25 t102103,8372695752,04%1920,10
Grille 15102262,0764584349,58%1959,92
Bisonte C45 81650,9992182751,39%1920,33
E 7591542,5061482650,12%1533,70
AMX 13 909917,5963375649,07%1474,49
E 50 Ausf. M101781,3160567150,82%1510,47
Type 62 7574,7253966751,57%1242,10
Toro 91882,7388166753,22%1784,31
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6681,3044561049,67%1346,45
KV-220-2 5616,6448560658,09%1280,45
Lorraine 155 mle. 5181288,3347858250,17%1550,78
WZ-1328845,0760955553,33%1695,96
M18 Hellcat6831,1749955050,91%1567,16
Dicker Max 6939,0348054249,82%1960,93
AMX M4 mle. 49 81356,8984649752,31%1741,69
M53/M5591412,0466047752,20%1364,98
T-448940,6159547147,77%1278,51
AMX 50 12091818,9359446155,10%1885,25
ASTRON Rex 105 mm 81495,8884945850,66%1752,36
T675682,5845444853,57%1845,00
AMX 50 B102161,6568443951,25%1796,90
T-34-28902,6157642251,90%1145,47
TVP T 50/51101958,0670139349,36%1691,69
Object 430U102121,2777639251,02%1862,87
Comet7934,1365238652,59%1779,67
E 100102002,5566138455,99%1693,23
Primo Victoria 81204,0779438051,32%1790,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91356,4449237247,58%1396,21
Object 140101795,2363436648,36%1522,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5318,7728936451,10%750,24
WZ-111 model 1-491985,6190436258,01%2214,17
AMX 13 F3 AM6701,8533535944,01%962,50
CS-52 LIS 81351,4278334952,72%1781,90
Panther II8906,9451033849,70%1142,24
Jagdpanzer E 100101930,9055633548,96%1442,66
Bat.-Châtillon 155 5591285,5669733550,45%1239,63
59-166288,8741631555,56%747,58
Tiger II81224,8654331251,60%1424,16
Waffenträger auf Pz. IV91754,7148531145,98%1474,09
STA-181141,9759730652,29%1677,59
AMX 12 t6475,2845829047,93%1210,15
Lorraine 155 mle. 507897,0237329052,41%1128,30
Object 252U 81521,5390028657,34%1815,05
WZ-111 model 5A102234,2977028548,07%1818,10
T-34-17871,2151828453,87%1378,41
Progetto M40 mod. 65102050,3673228050,36%1777,75
M40/M4381374,7347927851,08%1669,51
Object 260 102060,8982827054,44%1646,70
Jagdtiger91780,2958326852,24%1580,03
Type 6191448,0166726750,94%1450,90
IS-7102074,2877626749,44%1750,33
T57 Heavy102254,8175526451,89%1902,64
T-437685,9938226048,08%977,10
Kranvagn102114,9578225552,55%1758,07
VK 36.01 (H)6410,5835025245,63%517,53
Conqueror91881,8082324950,20%1929,52
Felice 91505,7574424451,23%1436,45
StuG III Ausf. G5265,3119724047,92%432,77
AMX M4 mle. 5192128,8784123853,36%2222,99
T54E191780,4369923751,90%1820,56
AMX 50 10081435,2359023450,43%1657,09
MT-256402,5243923148,48%1236,43
ARL 446676,6338023051,30%1160,99
Jagdpanzer IV6388,2326622544,44%497,14
T6981243,1763922553,78%1788,04
Char Futur 4 91949,5283122556,44%1998,74
113102063,9374222449,11%1963,69
AMX M4 mle. 4571023,6158422254,05%1528,39
STB-1101883,4473322153,85%1696,32
M1271013,5248922055,91%1473,38
Matilda4539,2441721363,85%1993,01
T-345234,0323020749,76%479,48
Panther7622,1444420547,80%833,97
Emil I81533,3279119954,27%1924,30
Tiger I7752,5050819551,79%885,65
Škoda T 256751,1555419051,58%1672,94
AMX 30 1er prototype91601,7975718754,01%1608,86
Object 43091685,3673518254,95%1739,99
Leopard 1101698,4671018149,72%1297,76
Type 6891888,4192518058,33%1813,00
Object 277102143,0278518051,67%1874,55
WZ-111 model 6 81646,0989817954,19%1709,20
Object 25791877,3085317654,55%2055,81
Object 261101361,3868717253,49%1129,43
Emil II91609,2381017153,22%1489,83
LTTB8744,3371617146,20%1548,34
Matilda IV 5470,3446517054,71%1398,75
FV4005 Stage II101742,0268516858,33%1364,10
Škoda T 5091874,3082116752,10%1964,07
T-1091757,5183516660,24%1985,90
FV4202 81162,8975616651,20%1554,35
IS-381376,1182216254,32%1741,74
Sturer Emil7863,2044116150,93%1239,88
Tiger-Maus 91811,3685115946,54%1620,85
T110E4102225,6779315855,06%1631,37
Leo71035,7067715649,36%1850,14
KV-15545,3544915250,00%1219,47
Type 4 Chi-To6762,6465914957,05%1703,84
Nergal 81372,7182714957,05%1508,44
Centurion Mk. 7/191768,6283414746,94%1785,77
Tortoise91812,7173514749,66%1535,70
ELC EVEN 90 8706,2280914758,50%1614,71
LTP 3240,4825414550,34%1213,37
Type 586620,2351914352,45%1179,74
FV215b (183) 101810,9475114357,34%1356,91
11081213,9077314054,29%1503,62
60TP Lewandowskiego102200,4773314050,00%1635,88
T 55A 91646,8871114049,29%1793,80
Type 5 Chi-Ri7948,7263713755,47%1727,04
FV230 Canopener102038,5584713252,27%1441,31
Strv 103-091665,0467513145,04%1360,92
AMX 13 757643,4770513052,31%1363,17
T803112269,6389712948,84%1584,97
Strv 746783,5249212849,22%1592,55
BZ-6891748,0387312854,69%1638,13
WZ-1317722,2661412347,97%1552,39
VK 30.02 (D)7356,6533611842,37%300,45
Pz.Kpfw. III/IV5452,3333111850,85%1362,75
T216245,0731711848,31%494,03
Concept 1B 92087,0695911753,85%1801,32
T25/27739,5037711544,35%949,10
GSOR 1006 Scheme 791543,2376011547,83%1341,96
M446777,8743511351,33%1291,65
Rambo 91459,9376511346,90%1196,28
M48A5 Patton101891,9980211147,75%1384,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3139,6519310955,05%408,32
Bat.-Châtillon 155 58101286,9868410851,85%1034,84
Vz. 55102095,8982510754,21%1586,00
O-I6906,0274010758,88%1835,96
Object 274a 81212,9875010746,73%1483,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4147,6515010650,00%210,12
Prototipo Standard B91668,6569910644,34%1463,26
Leopard Prototyp A91844,5277710657,55%2027,40
AMX 65 t81132,5370110647,17%1315,98
M24 Chaffee5308,6133810250,00%1002,92
FV2078862,8161610251,96%871,35
TVP VTU Koncept8969,4662310142,57%1190,96
212A91333,0173210154,46%1135,52
AMX M4 mle. 54101975,2877310144,55%1427,15
Škoda T 27 81386,6287010164,36%1988,30
Controcarro 3 Minotauro102151,6586910061,00%1647,04
Centurion Action X101779,837519947,47%1362,56
KV-856629,854069855,10%1015,48
Cromwell6596,645099648,96%1106,99
Caernarvon81603,728849562,11%2202,51
VK 30.02 (M)6651,853889450,00%1200,18
A-20542,381929259,78%199,63
T3091853,647889159,34%1774,70
T-100 LT101105,636879146,15%1440,32
Pz.Kpfw. VII102100,198779158,24%1620,00
M-III-Y81132,967809152,75%1356,13
AE Phase I 91725,148309153,85%1661,82
Nashorn6760,623889056,67%1459,30
SMV CC-6781203,486718944,94%1145,90
Type T-345420,383758747,13%1085,99
M46 Patton91725,468718754,02%1666,18
FV4004 Conway91725,327928561,18%1818,39
O-Ni71003,107628458,33%1558,82
SU-130PM 81511,557828453,57%1577,56
TNH T Vz. 5191700,858868257,32%1720,98
G.W. Tiger (P)81096,997078250,00%1117,05
T7 Combat Car 2124,992318259,76%638,25
FV1066 Senlac 8651,156468247,56%1244,88
Jagdpanther II81319,855288143,21%1394,88
FV601 Saladin81127,257378148,15%1315,29
Manticore101029,917318149,38%1205,05
Konštrukta T-34/1007876,016468055,00%1466,52
TS-5 81483,708238050,00%1553,83
Concept No. 5101739,906627946,84%1247,07
Controcarro 1 Mk. 291524,977977852,56%1282,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.451,131757847,44%67,82
Light Mk. VIC 2122,632027847,44%524,34
LHMTV8542,746747847,44%848,17
Progetto C50 mod. 6692003,389537757,14%2180,87
Type 71101903,787847745,45%1345,89
IS71053,397077657,89%1578,01
P.44 Pantera81378,258337664,47%2065,02
O-Ho81306,927177646,05%1426,35
T110E3102188,308427656,58%1463,20
FV229 Contender91572,158357550,67%1437,57
VK 45.02 (P) Ausf. B91598,118637458,11%1564,03
AMX ELC bis5340,693417458,11%1180,52
AMX 13 105101426,756777346,58%1672,33
SU-100M171093,336207248,61%1528,66
M-V-Y102358,498987252,78%1878,57
UDES 0381362,146627145,07%1513,04
XM69 Hacker112245,038997156,34%1459,73
FV201 (A45) 7890,975587143,66%1130,80
SU-14-281181,237277054,29%1252,73
UDES 15/16102017,237787048,57%1699,61
Škoda T 245488,683716962,32%1570,91
S-5171027,287216953,62%1406,89
UDES 1691697,868836960,87%1996,11
Churchill I5538,133936746,27%1132,51
Strv m/425391,024246648,48%1024,60
M-VI-Y91378,058586660,61%1501,33
T-103 81230,006666440,63%1221,01
Covenanter5194,132356346,03%467,78
Spähpanzer Ru 2519858,277456352,38%1187,28
50TP Tyszkiewicza91822,846696248,39%1747,30
CS-63102072,829186264,52%1827,54
Charioteer81306,296096240,32%1266,44
HWK 128687,586626241,94%1189,79
GSOR 3301 AVR FS9698,777086250,00%1017,85
VK 100.01 (P)81333,397656147,54%1454,77
P.43 ter71063,237786051,67%2029,99
Gorilla112134,857496040,00%1228,03
AS-XX 40 t111731,937396041,67%1186,61
Vz. 60S Dravec 101992,349095855,17%1302,04
FSV Scheme A7963,837095853,45%1432,09
FV224 Chopper71340,728535750,88%1808,29
Object 265T 91780,097895745,61%1544,69
Type 5 Heavy102757,4310875666,07%2101,57
Super Conqueror102067,638375653,57%1668,08
IS-271183,367605550,91%1856,14
FV215b 101640,296385540,00%1038,27
Object 268 Version 4101913,697305556,36%1405,35
Char Mle. 75 9975,056835540,00%1266,39
Mäuschen91736,678535451,85%1510,49
Cobra 92098,989025349,06%2076,44
M415470,693055250,00%702,90
Type 5781232,717605152,94%1306,68
P.43 bis6826,365805058,00%1753,91
Black Prince7893,866245038,00%1069,44
Churchill VII6680,265855054,00%1208,12
SMV CC-64 Vipera 81296,847405046,00%1384,70
KR-1112148,709045052,00%1253,12
BT-7455,431114948,98%95,85
BZ-5871182,517644946,94%1509,61
Object 705A101884,008464957,14%1429,77
Stinger 102269,788194953,06%1528,47
AMX 67 Imbattable111892,068384854,17%1205,75
53TP Markowskiego81273,046884742,55%1406,82
Wespe3193,911604751,06%620,54
T9591990,099234759,57%1733,18
Pz.Sfl. IVc5581,704264748,94%1285,16
M75192,242614643,48%441,29
45TP Habicha71033,516704555,56%1439,39
Ares 7581376,878434548,89%1771,19
Vz. 68 Squall 8654,186004551,11%1130,47
FV217 Badger101976,167674447,73%1261,85
Type 4 Heavy91035,776644351,16%849,47
IS-4102013,727034332,56%1208,69
Kampfpanzer 50 t 91661,518504348,84%1414,08
Ikv 65 Alt II6732,404604240,48%1235,82
SU-10181009,506624252,38%1188,87
E 65 Zwilling 81218,077354242,86%941,28
TNH 105/100081217,157054143,90%1386,96
O-I Experimental5494,904604158,54%939,67
T110E5102176,988834156,10%1835,06
Staghound Mk. III6596,834854131,71%914,08
M374333,732304057,50%1157,75
M-II-Y71051,207664052,50%1456,70
TS-54 81180,708274050,00%1184,86
40TP Habicha6696,285403946,15%1490,97
WZ-132A9791,187013956,41%1181,99
AT 25522,004253956,41%1346,77
FV227 Conceiver81650,668883852,63%2141,95
Progetto CC55 mod. 5481190,536853638,89%1189,39
M26 Pershing81250,697913655,56%1663,10
Challenger71066,575993548,57%1245,79
Ares 8591241,697783554,29%1059,88
VK 168.01 (P) 81275,236923534,29%1313,36
GSR 3301 Setter7523,116463554,29%1181,03
VK 45.02 (P) Ausf. A81617,268613450,00%1916,49
Brennos 81362,356583444,12%1468,32
DBV-152 102110,277653357,58%1332,04
Maus102163,188313345,45%1589,23
SU-263186,821523348,48%393,29
Chrysler K GF 81233,338433351,52%1490,85
Spähpanzer SP I C7630,635943246,88%1315,52
SU-855401,063393164,52%946,81
Renault G15323,233033158,06%818,17
SU-76M4358,232763158,06%1177,58
AT 86401,844463161,29%662,84
ST-I91803,428583151,61%1663,50
Fantôme 91462,847423145,16%1249,39
M5 Stuart461,802373033,33%0,68
BZ-75102061,877593033,33%1291,69
Somua SM 81619,308493046,67%1737,88
SU-85B4457,212722944,83%1077,21
SDP wz 66 Grom 81410,457342958,62%1504,35
P.435609,216062850,00%2023,13
Renault UE 573193,322052853,57%544,15
VK 20.01 (D)4237,072272839,29%553,03
M5A1 Stuart4164,071972729,63%319,53
TS-60 91445,377902759,26%1323,01
Stitch 81059,336702744,44%928,10
Hummel6820,815922650,00%1218,81
BT-2280,651022634,62%124,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E3117,732182657,69%290,97
UDES 14 Alt 581189,276862642,31%1335,44
AT 158949,625862642,31%782,15
BT-7 artillery 3383,123612646,15%1485,10
AMX 404132,482172560,00%438,03
G.W. Panther7899,607672560,00%1095,89
BZ-58-2 91522,087572540,00%1144,82
Waffenträger auf E 100101594,087312560,00%1148,33
GSOR the TANK 91465,567702552,00%1539,15
SU-182136,711092445,83%628,95
M3 Stuart3100,611802347,83%205,47
T-284257,222182356,52%756,54
Pz.Kpfw. 35 (t)256,09922245,45%64,50
Valentine AT4252,592862254,55%699,16
AMX AC mle. 488823,414902231,82%606,36
T26E4 SuperPershing 81159,185792227,27%1040,29
T376402,095322263,64%1102,14
T28 Concept 7732,554532245,45%908,57
25TP KSUST II5487,764932152,38%1162,46
Type 97 Te-Ke 2173,102222128,57%799,59
SMV CC-567976,867042161,90%1369,05
Durchbruchswagen 24231,672362147,62%531,08
T-116 3455,765322166,67%2555,36
Type 1 Chi-He4192,751892045,00%406,74
M7 Priest3230,801902050,00%574,14
T-602168,802582060,00%812,01
Ikv 1035550,215291957,89%1530,72
Ho-Ri 281448,956901947,37%1641,65
Ashbringer 102371,849051957,89%1772,22
Super Hellcat 71242,166871957,89%2137,45
P26/404476,835291861,11%1617,19
Type 3 Chi-Nu5167,672931855,56%337,54
Panhard AML Lynx 6x68262,414911729,41%168,19
IS-2 shielded 71123,947721776,47%1727,98
Valiant 5579,885111752,94%1306,86
Object 26391375,636891650,00%1072,70
114 SP2 101713,448291662,50%1276,91
AMX 38391,671651546,67%98,93
M10 RBFM 5681,006371553,33%1419,27
Caliban 81113,867391442,86%1073,97
StuG IV 5385,432571450,00%887,61
T3281401,859021353,85%1705,35
SDP 58 Kilana81017,466981353,85%904,81
T-50-2 6539,545611361,54%1639,27
Type 95 Heavy4192,083321266,67%642,37
BZ-1668871,007561266,67%1063,88
Pz.Kpfw. II Ausf. G3185,832441250,00%642,65
M4A1 FL 10 6873,585341250,00%1475,42
Sav m/434318,644501154,55%844,65
T28 Prototype8923,644101127,27%661,06
Renault R352132,181401127,27%363,67
Turán III prototípus 5583,093771163,64%1676,04
Hotchkiss H35254,101491050,00%73,08
T-46392,901531060,00%316,14
AT-12231,901971050,00%952,98
FV3046499,904181050,00%684,43
Caernarvon Action X 81258,907211040,00%1253,93
MS-1153,0087933,33%16,80
T-262133,44148944,44%532,20
Renault FT AC2145,22151955,56%474,07
Somua SAu 404306,44263944,44%797,34
SU-122A5325,00239955,56%608,61
Panhard EBR 10510946,56506922,22%833,21
SDP 44 Burza6635,50387850,00%915,68
Universal Carrier 2-pdr2366,50335875,00%2381,04
WZ-113G FT102503,631031887,50%1778,72
Alecto4372,25276862,50%1069,19
M8A14352,63226850,00%822,92
Chimera 81431,88592862,50%1465,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2137,38284825,00%441,50
ST vz. 394177,71185728,57%335,29
Ikv 723254,43288742,86%589,42
Type 2597 Chi-Ha336,14131742,86%22,75
Marder 38T4429,14308742,86%1107,74
T1E6 297,14112728,57%187,44
113 Beijing Opera 101942,43750742,86%1353,40
Chi-Ni2240,50281633,33%1145,22
Pz.Kpfw. II295,17202633,33%154,70
Pz.Sfl. IC 4741,00748650,00%2962,11
Black Rock 111198,50738650,00%570,93
Renault Otsu1129,20131520,00%361,26
T1 HMC2172,80105520,00%809,11
Leichttraktor139,00103560,00%170,39
Loyd Gun Carriage2104,80181540,00%512,09
T-45 2128,20290580,00%667,85
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4749,20838560,00%2529,45
Löwe 8985,40412540,00%879,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81108,80864580,00%1167,35
Vickers Medium Mk. I1130,75133425,00%567,43
VK 30.01 (H)5548,00258425,00%1141,61
AC 1 Sentinel 4585,75507425,00%2096,14
T1 Cunningham10,0052333,33%0,00
M2 Light287,00122333,33%91,84
Škoda T 177927,3310413100,00%2615,61
MTLS-1G14 3398,00405333,33%1855,29
Fiat 30001105,502442100,00%550,79
Renault NC-31153,502312100,00%283,52
Pvlvv fm/422158,5014720,00%420,53
Sexton II365,504920,00%0,00
T-26G FT2153,50280250,00%382,19
M4 Improved 5527,5022820,00%1403,21
Gabler’s Destroyer 51255,0010862100,00%4837,53
KV-1SA 5159,005432100,00%286,27
M-IV-Y 8337,0021120,00%49,16
L-60 274,503012100,00%404,28
TOG II* 61071,0010532100,00%2265,20
Tetrarch 276,00114250,00%197,54
Excalibur 6908,00627250,00%1392,34
Strv m/382128,0015010,00%295,41
TKS z n.k.m. 20 mm 2188,0017610,00%711,19
L6/402120,003701100,00%422,21
Renault FT10,001210,00%0,00
Crusader60,0015110,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5456,0026310,00%714,03
AMR 35 2297,002971100,00%1339,94
MKA 2289,004341100,00%1335,57
T-29 3216,008910,00%458,75
M4A3(76)W Sherman 6451,0024010,00%414,13
A46 6543,008111100,00%2011,23
Char de transition 61750,0081910,00%3388,60

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 21/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 21/12/2024