kpyu

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2022

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3092901935
Ortalama Seviye6,780,005,796,17
Galibiyetler1558950,40%00,00%1052,63%1851,43%
Yenilgiler1496548,39%00,00%947,37%1748,57%
Berabere3751,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar618419,99%00,00%526,32%720,00%
İmha edilen Tanklar253690,8200,00170,89260,74
Yoketme Oranı1,030,001,210,93
Tespit edilen Tanklar443911,4400,00180,95260,74
Verilen Hasar908,730,00909,21865,20
Düşman üssü işgal puanı266400,8600,00995,211002,86
Üs savunma Puanı164380,5300,0000,0000,00
Deneyim505,040,00691,00664,69
WN71120,770,001175,29998,00
WN81317,270,001263,651215,02
Toplam
Savaşlar30929
Ortalama Seviye6,78
Galibiyetler1558950,40%
Yenilgiler1496548,39%
Berabere3751,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar618419,99%
İmha edilen Tanklar253690,82
Yoketme Oranı1,03
Tespit edilen Tanklar443911,44
Verilen Hasar908,73
Düşman üssü işgal puanı266400,86
Üs savunma Puanı164380,53
Deneyim505,04
WN71120,77
WN81317,27
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar19
Ortalama Seviye5,79
Galibiyetler1052,63%
Yenilgiler947,37%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar526,32%
İmha edilen Tanklar170,89
Yoketme Oranı1,21
Tespit edilen Tanklar180,95
Verilen Hasar909,21
Düşman üssü işgal puanı995,21
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim691,00
WN71175,29
WN81263,65
Son 30 gün
Savaşlar35
Ortalama Seviye6,17
Galibiyetler1851,43%
Yenilgiler1748,57%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar720,00%
İmha edilen Tanklar260,74
Yoketme Oranı0,93
Tespit edilen Tanklar260,74
Verilen Hasar865,20
Düşman üssü işgal puanı1002,86
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim664,69
WN7998,00
WN81215,02
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler942,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1152,38%00,00%00,00%00,00%
Berabere14,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar29,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,420,000,000,00
Tespit edilen Tanklar482,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.547,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1205,7100,0000,0000,00
Deneyim599,760,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler942,86%
Yenilgiler1152,38%
Berabere14,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar29,52%
İmha edilen Tanklar80,38
Yoketme Oranı0,42
Tespit edilen Tanklar482,29
Verilen Hasar1.547,19
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı1205,71
Deneyim599,76
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler133,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar82,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.065,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı268,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim582,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar82,67
Verilen Hasar1.065,67
Düşman üssü işgal puanı268,67
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim582,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar27000
Galibiyetler829,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1970,37%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar311,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,540,000,000,00
Tespit edilen Tanklar421,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar598,960,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim254,960,000,000,00
Toplam
Savaşlar27
Galibiyetler829,63%
Yenilgiler1970,37%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar311,11%
İmha edilen Tanklar130,48
Yoketme Oranı0,54
Tespit edilen Tanklar421,56
Verilen Hasar598,96
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim254,96
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar192000
Galibiyetler7840,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10956,77%00,00%00,00%00,00%
Berabere52,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5629,17%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1450,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,070,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2851,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.098,700,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3211,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4892,5500,0000,0000,00
Deneyim509,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar192
Galibiyetler7840,63%
Yenilgiler10956,77%
Berabere52,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar5629,17%
İmha edilen Tanklar1450,76
Yoketme Oranı1,07
Tespit edilen Tanklar2851,48
Verilen Hasar1.098,70
Düşman üssü işgal puanı3211,67
Üs savunma Puanı4892,55
Deneyim509,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar209000
Galibiyetler10751,20%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9444,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere83,83%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7435,41%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1970,9400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,460,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1930,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.015,440,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1320,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7333,5100,0000,0000,00
Deneyim580,840,000,000,00
Toplam
Savaşlar209
Galibiyetler10751,20%
Yenilgiler9444,98%
Berabere83,83%
Hayatta Kalınan Savaşlar7435,41%
İmha edilen Tanklar1970,94
Yoketme Oranı1,46
Tespit edilen Tanklar1930,92
Verilen Hasar1.015,44
Düşman üssü işgal puanı1320,63
Üs savunma Puanı7333,51
Deneyim580,84
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (241)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
StuG III Ausf. G5687,62410241653,93%1964,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5592,39486232753,80%1911,14
KV-856884,98594110052,27%1685,75
Hummel6955,1232375648,02%1622,23
E 100101836,6566971448,60%1405,33
VK 30.01 (P)6768,2856670051,86%1455,76
E 7591328,9949461850,81%1171,52
IS-381432,1275754651,28%1789,07
KV-15743,1744952552,95%1875,18
Jagdtiger91727,8946151350,29%1539,88
Jagdpanther II81431,0842950549,50%1583,45
Tiger II81099,8743847046,60%1189,97
SU-855480,6427146854,49%1156,19
G.W. Panther71357,5938346646,35%1867,52
G.W. Tiger91320,4847845448,02%1379,97
Jagdpanzer E 100101812,2358443849,77%1276,86
Tiger I7760,0239041240,05%832,67
Leopard Prototyp A91345,4961040448,76%1161,66
T499572,2063839449,49%681,42
T1 Heavy5715,4360438657,77%1738,15
VK 36.01 (H)6462,3933337554,40%728,09
G.W. E 100101416,6353131748,26%1162,50
Indien-Panzer81145,8766231452,87%1608,14
VK 16.02 Leopard5154,8225229848,66%325,33
Jagdpanther7936,0937129549,15%1268,75
Waffenträger auf Pz. IV91592,7663428647,55%1409,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91267,9564328242,20%1157,17
ST-I91539,5872827949,10%1463,62
IS-4101480,7663227748,01%1020,33
Leopard 1101282,5255527338,10%745,75
M446657,4646626950,56%1050,47
AMX 13 757362,7241826055,38%621,94
MKA 2488,3456825346,64%1971,84
E 5091210,4664625245,24%969,83
T54E191368,5963424951,81%1238,28
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5672,1752824951,81%1678,45
KV-481194,0564124448,77%1406,21
Grille5568,7524723243,10%1349,40
Rhm.-Borsig Waffenträger81396,3762923043,91%1389,43
SU-1006824,0945122950,66%1534,88
AMX 13 909480,8956622650,44%551,45
Panther II8857,2442022650,00%1019,93
Rheinmetall Skorpion 8766,7658522551,11%634,33
Panther7912,8448122159,28%1580,77
VK 30.02 (D)7734,3644221751,61%1094,14
T28 Prototype81313,3167921357,28%1514,58
Spähpanzer Ru 2519749,2961920949,28%1043,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4520,0930019150,79%1525,18
AMX 50 12091088,9752819145,55%846,36
SU-10181055,0361018253,30%1210,44
Jagdpanzer IV6785,4536618051,11%1496,70
AMX 50 10081449,8670517847,75%1833,20
AMX 12 t6349,2435117852,81%805,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91036,8857017844,94%776,44
M41 Walker Bulldog8704,7068317852,81%1268,22
VK 45.02 (P) Ausf. A81145,9164717553,14%1379,18
T-1091855,3978817451,72%2062,59
Pz.Kpfw. III/IV5663,9545417349,13%1951,45
Tiger (P)71018,4873616457,93%1507,71
Type 64 6380,3441116451,22%818,11
IS71040,9870616047,50%1428,58
KV-371187,1262515948,43%1725,55
Bat.-Châtillon 25 t101250,8656915642,31%857,29
Sturer Emil7865,2657014851,35%1216,44
IS-7101426,3461514743,54%962,08
T25/271013,7064714245,77%1461,36
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4653,5465314143,97%1613,83
Aufklärungspanzer Panther 7545,5261713847,83%1050,06
StuG IV 5552,3140113756,20%1499,77
BDR G1 B5725,1646013561,48%1854,45
M415587,5647212955,81%1077,22
ARL 446883,7460212848,44%1740,48
M24 Chaffee5230,8551912754,33%652,76
Matilda4717,8444312658,73%2285,65
T3281262,9674812653,17%1583,22
AMX M4 mle. 4571033,0763712545,60%1391,92
M5 Stuart4142,3538311457,02%308,08
T2971382,3979511046,36%2002,59
M10 RBFM 5766,3656111050,91%1658,90
Pz.Kpfw. II Luchs4251,2329610752,34%864,90
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.469,3518810452,88%116,56
SU-100M171369,6679610151,49%2135,21
SU-100I 5589,335439758,76%1014,16
ISU-1528904,055229652,08%818,86
SU-85B4319,312499557,89%849,36
E 50 Ausf. M101356,606089247,83%1027,33
AMX ELC bis5347,532979147,25%1050,12
Super Hellcat 7591,124449150,55%695,26
VK 100.01 (P)81025,996197944,30%971,38
T288926,615337749,35%874,71
Sturmpanzer II4280,461847652,63%914,94
P.43 bis6752,955507561,33%1546,76
Tiger 131 6769,886087452,70%1251,43
T-284144,641757052,86%294,53
SMV CC-678973,065986942,03%819,51
XM57 8931,065926841,18%581,99
T-1506849,064136752,24%1535,29
M66689,374806543,08%998,95
Nashorn6771,775426446,88%1467,05
Pz.Kpfw. 38 (K) 5514,505266446,88%826,09
Grille 1510929,294406333,33%344,80
M18 Hellcat6674,855096245,16%1168,87
B14201,052286051,67%431,22
Ikv 90 Typ B7684,364075554,55%879,69
Pz.Sfl. IC 4355,423585552,73%969,94
Bisonte C45 8839,356235543,64%641,18
Ikv 65 Alt II6816,895655442,59%1473,04
SMV CC-64 Vipera 8807,775455335,85%595,39
IS-2-II8725,654905238,46%540,29
Škoda T 245534,514805156,86%1632,57
Škoda T 256648,154504845,83%1204,23
P.435594,364244757,45%1686,19
Pz.Kpfw. 38 (t)354,851234742,55%17,42
M10 Wolverine5451,214064740,43%888,77
T376509,346014746,81%1291,64
SMV CC-567552,095784658,70%705,65
Marder 38T4285,672574540,00%507,86
VK 28.016326,303374452,27%772,27
ShPTK-TVP 100 8777,825054434,09%542,17
M-II-Y7948,366824240,48%1113,39
T9591046,357134050,00%687,44
T57 Heavy101135,704794037,50%570,82
O-I6695,725613961,54%1159,21
Pz.Kpfw. II2436,413423756,76%2189,07
DS PZInż5585,384353756,76%1282,49
Centurion Mk. 7/19785,496063743,24%474,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3448,202933560,00%1707,80
Pz.Sfl. IVc5536,714283548,57%1176,98
Sturmpanzer I Bison3169,711403450,00%473,20
Mäuschen9773,684953435,29%346,70
Ikv 1035570,475193256,25%1652,89
Pz.Kpfw. VII101215,885493256,25%812,56
AMX 404188,552303145,16%574,76
T1 Cunningham1111,072592948,28%545,87
P26/404617,794812951,72%1844,22
SU-1527738,035732962,07%1077,32
Carro d'assalto P.887890,525432941,38%1145,08
FV226 Contradictious 8630,796152853,57%465,90
M374350,562552762,96%1462,85
SU-76M4134,261512759,26%291,80
FV224 Chopper7630,625142638,46%458,63
DZT-159 9674,775682650,00%410,45
Pawlack Tank6949,325622556,00%1860,48
M-III-Y81059,647372552,00%1135,25
Object 274a 8494,044692536,00%251,44
Pz.Kpfw. 35 (t)2182,082322454,17%1025,30
Type 3 Chi-Nu5698,214462450,00%2050,62
Valentine AT4355,711972441,67%785,53
Type 3 Chi-Nu Kai 5387,544022441,67%766,72
Strv 746509,004252330,43%683,62
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6466,093512334,78%928,75
T-34-856342,814422152,38%509,63
Covenanter5175,103472152,38%461,97
T-345285,004092055,00%721,42
Centurion Action X10912,686541957,89%603,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3208,213131947,37%917,08
Object 2639722,846171957,89%525,27
Toro 9615,165761947,37%314,74
Leo7746,285801850,00%981,72
AT 86585,115131838,89%830,45
Rheinmetall Panzerwagen10322,785241844,44%132,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5389,783971844,44%695,79
T309303,182851741,18%50,28
Type 2597 Chi-Ha3507,942931747,06%2129,18
Vz. 68 Squall 8249,764681747,06%240,46
ST vz. 394431,943331643,75%1250,05
T404231,312661637,50%309,36
T-34 shielded 5686,315351656,25%1887,69
14TP4282,472311526,67%753,95
Škoda T 177386,005551566,67%739,88
Marder II3240,532031553,33%726,22
AT 771130,608091546,67%1603,42
Leichttraktor127,79551414,29%0,00
Valentine3499,773931346,15%2040,44
T-505263,004951361,54%981,21
T110E4101393,387721369,23%896,31
T-29 3464,924151338,46%1836,83
M3 Lee4171,922831258,33%498,78
B.U.G.I.6672,175171250,00%1008,83
Panhard AMD 178B6217,503941241,67%339,39
Strv m/425326,182821154,55%820,12
Churchill VII6969,647491172,73%1598,02
FV4005 Stage II10903,823661118,18%354,65
Taschenratte111165,917391145,45%458,29
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6487,553491118,18%701,83
Renault FT124,20891050,00%83,90
VK 30.01 (H)5494,303231030,00%965,35
Controcarro 1 Mk. 29790,004611030,00%333,56
Semovente M415526,804691050,00%1172,75
AMX 383283,003191050,00%1011,16
Kanonenjagdpanzer 105 8810,204931040,00%578,45
SU-100Y 6593,702471040,00%693,55
Turán III prototípus 5412,504731060,00%968,79
D23162,78213955,56%501,46
T1 HMC2299,13216887,50%2005,42
Semovente M43 Bassotto6421,38517862,50%603,33
AMR P.103 2240,38341850,00%673,12
M4A1 Sherman5581,14441771,43%1806,69
T-463107,57138742,86%212,41
T56 GMC3109,14169757,14%264,43
Renault FT AC2175,00172757,14%711,25
M2 Medium Tank3103,1789616,67%115,73
Convert. Medium Tank T3 3290,00219616,67%631,47
KV-1SA 5844,67621650,00%1737,36
Cromwell6839,20534540,00%1863,19
SU-182222,60141540,00%1355,52
T-262104,8094540,00%265,19
M75132,00217560,00%397,26
Maus101449,80639540,00%963,05
Cruiser Mk. IV4119,80158560,00%286,03
Pz.Kpfw. II Ausf. G3268,202705100,00%1094,06
TKS z n.k.m. 20 mm 2383,75458475,00%3025,41
Churchill I5868,757224100,00%1786,31
MS-117,5083450,00%77,53
M3 Stuart3173,00646366,67%765,90
10TP3140,33143333,33%292,14
M1039399,00481333,33%62,45
Object 27710321,00697366,67%264,10
M16/43 Sahariano 31134,331100366,67%4979,88
FCM 2C 3416,676053100,00%1359,03
M2 Light2580,004282100,00%3455,62
T3 HMC2492,504642100,00%2974,53
KV-26371,00389250,00%411,08
T110E510938,50730250,00%572,71
Achilles6713,008182100,00%1516,05
StuG III Ausf. B4393,50265250,00%957,53
Object 430U101014,0036020,00%426,35
Gabler’s Destroyer 537,50242250,00%125,77
Pz.Kpfw. 558840,00621250,00%528,85
T-116 3417,50377250,00%2144,39
Löwe 81013,0010422100,00%1109,48
T28 Concept 71201,008242100,00%1905,98
M3A3 Stuart 3700,5049820,00%1864,45
O-I Experimental50,009510,00%0,00
Strv m/31 3469,0041110,00%1350,48
Renault UE 573155,002181100,00%533,89
Charioteer81814,008871100,00%2302,57
GSOR the TANK 91409,0011131100,00%1621,75
AM 39 Gendron-Somua 282,002941100,00%300,10
M3 Light 3140,002451100,00%696,43
Type 1 Ho-Ni II 4494,0034710,00%883,97

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 13/01/2015
Ayrıldı: 27/02/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/10/2014
Ayrıldı: 10/01/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 20/04/2015
Ayrıldı: 14/02/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/12/2021
Ayrıldı: 07/02/2022
Rütbe: Er
Katıldı: 24/04/2017
Ayrıldı: 20/11/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 06/09/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 19/07/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 02/12/2013