jonny249

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 10/04/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13391000
Ortalama Seviye6,250,000,000,00
Galibiyetler622346,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler699752,25%00,00%00,00%00,00%
Berabere1711,28%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar226716,93%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar77140,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,690,000,000,00
Tespit edilen Tanklar179331,3400,0000,0000,00
Verilen Hasar641,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı95880,7200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı39370,2900,0000,0000,00
Deneyim408,350,000,000,00
WN7812,020,000,000,00
WN8849,930,000,000,00
Toplam
Savaşlar13391
Ortalama Seviye6,25
Galibiyetler622346,47%
Yenilgiler699752,25%
Berabere1711,28%
Hayatta Kalınan Savaşlar226716,93%
İmha edilen Tanklar77140,58
Yoketme Oranı0,69
Tespit edilen Tanklar179331,34
Verilen Hasar641,00
Düşman üssü işgal puanı95880,72
Üs savunma Puanı39370,29
Deneyim408,35
WN7812,02
WN8849,93
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar49000
Galibiyetler3367,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1530,61%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,04%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2244,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar320,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,190,000,000,00
Tespit edilen Tanklar601,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.321,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1102,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı881,8000,0000,0000,00
Deneyim834,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar49
Galibiyetler3367,35%
Yenilgiler1530,61%
Berabere12,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar2244,90%
İmha edilen Tanklar320,65
Yoketme Oranı1,19
Tespit edilen Tanklar601,22
Verilen Hasar1.321,49
Düşman üssü işgal puanı1102,24
Üs savunma Puanı881,80
Deneyim834,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar6000
Galibiyetler233,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler466,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,250,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.849,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim608,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar6
Galibiyetler233,33%
Yenilgiler466,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar233,33%
İmha edilen Tanklar10,17
Yoketme Oranı0,25
Tespit edilen Tanklar30,50
Verilen Hasar1.849,83
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim608,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar638,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim48,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar638,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim48,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar33000
Galibiyetler721,21%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2678,79%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar90,2700,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,300,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,4800,0000,0000,00
Verilen Hasar538,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0300,0000,0000,00
Deneyim285,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar33
Galibiyetler721,21%
Yenilgiler2678,79%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39,09%
İmha edilen Tanklar90,27
Yoketme Oranı0,30
Tespit edilen Tanklar160,48
Verilen Hasar538,91
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı10,03
Deneyim285,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar125000
Galibiyetler5947,20%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6451,20%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4838,40%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar630,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,820,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1210,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar862,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3873,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1931,5400,0000,0000,00
Deneyim552,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar125
Galibiyetler5947,20%
Yenilgiler6451,20%
Berabere21,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar4838,40%
İmha edilen Tanklar630,50
Yoketme Oranı0,82
Tespit edilen Tanklar1210,97
Verilen Hasar862,17
Düşman üssü işgal puanı3873,10
Üs savunma Puanı1931,54
Deneyim552,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler2560,98%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1536,59%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1946,34%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar230,5600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,050,000,000,00
Tespit edilen Tanklar320,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar701,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı842,0500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı80,2000,0000,0000,00
Deneyim544,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler2560,98%
Yenilgiler1536,59%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1946,34%
İmha edilen Tanklar230,56
Yoketme Oranı1,05
Tespit edilen Tanklar320,78
Verilen Hasar701,34
Düşman üssü işgal puanı842,05
Üs savunma Puanı80,20
Deneyim544,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (144)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-856597,7137881647,43%896,08
IS-381198,6069369147,32%1344,65
M10391028,5550967841,89%770,04
T110E5101737,9169161349,27%1386,14
E 7591592,7874359850,17%1554,12
StuG III Ausf. G5372,7731040149,88%761,22
T328666,1336435539,15%497,01
Hummel6620,9927633145,92%808,62
Pz.Kpfw. I Ausf. C3191,0331431046,45%876,54
T297597,2036130945,63%541,34
M66321,4123430232,78%206,81
Tiger II81019,0359529441,50%1014,27
Löwe 81239,9368629147,42%1408,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,9319928348,76%368,15
G.W. Tiger (P)81098,3350727646,74%1213,31
IS7657,9044326445,83%750,30
VK 30.01 (P)6273,7727123345,49%247,05
Cromwell6520,0545919444,85%877,83
T376407,9549018956,61%1106,56
KV-15353,0428418748,66%602,77
G.W. Panther71005,3855516946,75%1276,15
VK 16.02 Leopard5116,4920916744,31%143,96
VK 28.016147,1824216639,16%137,54
T1 Heavy5291,3323516338,65%347,34
Tiger I7983,3770115948,43%1387,22
Tiger (P)7738,2461315347,06%878,02
Churchill I5297,1626015148,34%463,77
Ferdinand81317,3370714055,00%1469,37
AMX ELC bis5141,1426713345,11%259,75
T-345375,0445512656,35%1053,64
Pz.Kpfw. II2123,6522112450,00%378,88
Jagdpanzer IV6376,8824912038,33%416,94
Grille5296,0120412045,00%433,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5177,4618911739,32%201,04
A-447485,8538010846,30%547,16
Jagdtiger91071,5847110147,52%738,32
T698623,845219948,48%593,24
Churchill VII6434,322899840,82%528,32
Marder II3152,961759855,10%383,85
M3 Lee4214,332119244,57%653,22
Crusader6180,562068933,71%266,26
Pz.Kpfw. II Luchs4112,731768651,16%257,85
E 100101322,475878151,85%922,62
AMX 12 t6294,124597844,87%581,58
AT 25327,363427846,15%633,32
Sturmpanzer II4141,641317746,75%276,52
T3 HMC2198,912547744,16%842,38
Super Hellcat 7500,474147753,25%619,31
SU-855206,202307652,63%313,08
Comet7784,666067646,05%1217,87
T-1506784,126657669,74%1636,42
Matilda4183,382457445,95%316,01
T-284178,531987349,32%400,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4125,511877244,44%202,73
A-436556,795497152,11%1149,55
M24E2 Super Chaffee 6277,294376555,38%670,98
AMX 404121,771646439,06%193,77
A-20576,901916142,62%42,30
M5A1 Stuart4138,052156145,90%272,37
M24 Chaffee5217,364636159,02%676,57
M8A14144,601665738,60%97,77
T-50-2 6326,793865642,86%742,75
Panzerjäger I262,651085543,64%24,03
T1 Cunningham192,251795330,19%325,71
Pz.Kpfw. 38 (t)399,671245131,37%102,32
SU-85B4199,251905149,02%342,31
Alecto4206,982245156,86%475,39
Valentine AT4226,653174946,94%512,39
Covenanter5213,252224835,42%533,77
Object 4168469,224444647,83%388,45
BT-7495,491874553,33%191,71
T-109857,025294531,11%541,00
M22 Locust 3194,213304254,76%695,71
Leichttraktor189,581544037,50%194,89
Vickers Medium Mk. III384,841243743,24%81,88
Pz.Kpfw. III Ausf. J4100,491533748,65%81,16
KV-37863,766553762,16%1159,46
Wespe3171,571583754,05%520,95
Cruiser Mk. IV4111,971593735,14%88,12
M3 Stuart389,291693545,71%143,66
BT-7 artillery 3324,504273444,12%1110,23
Pz.Kpfw. III Ausf. E3105,551383345,45%127,75
Sturmpanzer I Bison331,59833237,50%0,00
M5 Stuart4159,632113250,00%312,30
T-46339,971263135,48%1,03
M2 Medium Tank3116,001583053,33%300,34
BT-22113,621882965,52%561,55
Cruiser Mk. III376,241482948,28%148,27
T675116,362232864,29%239,22
M446696,504892846,43%1025,22
Pz.Kpfw. 35 (t)284,851622759,26%357,16
M415569,564112751,85%876,09
B1491,581382650,00%97,90
IS-2-II8446,314702650,00%325,26
M3 Light 381,611572347,83%205,00
SU-1006237,322922222,73%116,66
T1 HMC251,481032152,38%143,94
SU-76M487,891441947,37%71,73
T56 GMC387,611321844,44%67,13
AMX 383166,122011723,53%356,15
Sexton II3144,192331656,25%513,69
D23106,331511540,00%160,64
Vickers Mk. E Type B2100,871411560,00%350,43
Marder 38T4182,711441442,86%219,59
T-505223,545061376,92%822,66
AT-12135,331751266,67%566,62
Jagdpanzer E 100101156,927111258,33%759,33
T-26255,091101154,55%130,44
T2 Medium Tank2124,001561060,00%590,14
Renault UE 573120,801761030,00%135,09
LT vz. 383159,33153922,22%398,64
D1269,56122933,33%59,73
Renault NC-31177,75167850,00%266,76
M2 Light299,38182850,00%243,75
Vickers Medium Mk. II246,67153683,33%261,00
Type 4 Ju-To7462,83482666,67%536,65
Spähpanzer SP I C7595,33684683,33%1130,78
LTP 362,33120616,67%15,41
M7 Priest3222,80199560,00%610,20
Cruiser Mk. I1113,80208580,00%601,66
Birch Gun4343,40325560,00%1383,07
T-29 3186,00151520,00%418,52
Valiant 5450,80514560,00%932,45
Renault FT118,2576425,00%0,00
T207244,50285425,00%59,84
Type 2597 Chi-Ha3146,75220475,00%525,68
Universal Carrier 2-pdr261,001764100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6641,75593475,00%1670,08
LT vz. 352154,00189366,67%825,48
Type 95 Ha-Go238,67186366,67%236,02
MS-1129,3338333,33%0,00
T-116 3337,67351366,67%1655,44
Renault FT AC2316,503432100,00%1678,21
Black Prince II 7696,5043320,00%567,89
T7 Combat Car 256,001442100,00%263,11
Vickers Medium Mk. I1137,002641100,00%799,80
Hotchkiss H352138,003831100,00%730,52
Gabler’s Destroyer 570,0018310,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 81348,0029610,00%1380,52
Type 5 Ka-Ri 81022,009001100,00%937,23
T1E6 284,007410,00%125,35
Type 63 8668,008761100,00%624,09
Light Mk. VIC 210,001271100,00%261,00
StuG IV 5445,0020710,00%1010,81

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 10/04/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 20/02/2016
Ayrıldı: 18/09/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/01/2015
Ayrıldı: 17/02/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/01/2015
Ayrıldı: 18/02/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 24/03/2014
Ayrıldı: 30/12/2014