jawka97

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/05/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar400800065
Ortalama Seviye7,310,000,009,17
Galibiyetler2128453,10%00,00%00,00%3452,31%
Yenilgiler1829445,64%00,00%00,00%3046,15%
Berabere5021,25%00,00%00,00%11,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar1471036,70%00,00%00,00%2640,00%
İmha edilen Tanklar451081,1300,0000,00630,97
Yoketme Oranı1,780,000,001,62
Tespit edilen Tanklar391960,9800,0000,001211,86
Verilen Hasar1.246,770,000,001.448,95
Düşman üssü işgal puanı331080,8300,0000,0080,12
Üs savunma Puanı302820,7600,0000,001001,54
Deneyim618,170,000,00574,65
WN71371,890,000,001350,89
WN81861,720,000,002452,52
Toplam
Savaşlar40080
Ortalama Seviye7,31
Galibiyetler2128453,10%
Yenilgiler1829445,64%
Berabere5021,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar1471036,70%
İmha edilen Tanklar451081,13
Yoketme Oranı1,78
Tespit edilen Tanklar391960,98
Verilen Hasar1.246,77
Düşman üssü işgal puanı331080,83
Üs savunma Puanı302820,76
Deneyim618,17
WN71371,89
WN81861,72
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar65
Ortalama Seviye9,17
Galibiyetler3452,31%
Yenilgiler3046,15%
Berabere11,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar2640,00%
İmha edilen Tanklar630,97
Yoketme Oranı1,62
Tespit edilen Tanklar1211,86
Verilen Hasar1.448,95
Düşman üssü işgal puanı80,12
Üs savunma Puanı1001,54
Deneyim574,65
WN71350,89
WN82452,52
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar189000
Galibiyetler8343,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler10153,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere52,65%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar6936,51%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1300,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,080,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1971,0400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.648,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1200,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4452,3500,0000,0000,00
Deneyim635,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar189
Galibiyetler8343,92%
Yenilgiler10153,44%
Berabere52,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar6936,51%
İmha edilen Tanklar1300,69
Yoketme Oranı1,08
Tespit edilen Tanklar1971,04
Verilen Hasar1.648,53
Düşman üssü işgal puanı1200,63
Üs savunma Puanı4452,35
Deneyim635,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar174000
Galibiyetler10862,07%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6135,06%00,00%00,00%00,00%
Berabere52,87%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9152,30%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1570,9000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1010,5800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.251,530,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2271,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3441,9800,0000,0000,00
Deneyim644,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar174
Galibiyetler10862,07%
Yenilgiler6135,06%
Berabere52,87%
Hayatta Kalınan Savaşlar9152,30%
İmha edilen Tanklar1570,90
Yoketme Oranı1,89
Tespit edilen Tanklar1010,58
Verilen Hasar1.251,53
Düşman üssü işgal puanı2271,30
Üs savunma Puanı3441,98
Deneyim644,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar83000
Galibiyetler4048,19%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4351,81%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2833,73%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar770,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1171,4100,0000,0000,00
Verilen Hasar594,510,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı680,8200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3303,9800,0000,0000,00
Deneyim391,240,000,000,00
Toplam
Savaşlar83
Galibiyetler4048,19%
Yenilgiler4351,81%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2833,73%
İmha edilen Tanklar770,93
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar1171,41
Verilen Hasar594,51
Düşman üssü işgal puanı680,82
Üs savunma Puanı3303,98
Deneyim391,24
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar15000
Galibiyetler1280,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler320,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar960,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar140,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar110,7300,0000,0000,00
Verilen Hasar744,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı855,6700,0000,0000,00
Deneyim514,400,000,000,00
Toplam
Savaşlar15
Galibiyetler1280,00%
Yenilgiler320,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar960,00%
İmha edilen Tanklar140,93
Yoketme Oranı2,33
Tespit edilen Tanklar110,73
Verilen Hasar744,13
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı855,67
Deneyim514,40
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar586000
Galibiyetler30251,54%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler28448,46%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22838,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4390,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,230,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5290,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.008,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4570,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23093,9400,0000,0000,00
Deneyim630,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar586
Galibiyetler30251,54%
Yenilgiler28448,46%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar22838,91%
İmha edilen Tanklar4390,75
Yoketme Oranı1,23
Tespit edilen Tanklar5290,90
Verilen Hasar1.008,94
Düşman üssü işgal puanı4570,78
Üs savunma Puanı23093,94
Deneyim630,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4836000
Galibiyetler251952,09%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler223746,26%00,00%00,00%00,00%
Berabere801,65%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar181137,45%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar38850,8000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,280,000,000,00
Tespit edilen Tanklar52481,0900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.014,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı37830,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı79831,6500,0000,0000,00
Deneyim530,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar4836
Galibiyetler251952,09%
Yenilgiler223746,26%
Berabere801,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar181137,45%
İmha edilen Tanklar38850,80
Yoketme Oranı1,28
Tespit edilen Tanklar52481,09
Verilen Hasar1.014,34
Düşman üssü işgal puanı37830,78
Üs savunma Puanı79831,65
Deneyim530,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2152000
Galibiyetler107249,81%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler105448,98%00,00%00,00%00,00%
Berabere261,21%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar74134,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar17980,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar24141,1200,0000,0000,00
Verilen Hasar1.737,930,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı14530,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı23221,0800,0000,0000,00
Deneyim678,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar2152
Galibiyetler107249,81%
Yenilgiler105448,98%
Berabere261,21%
Hayatta Kalınan Savaşlar74134,43%
İmha edilen Tanklar17980,84
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar24141,12
Verilen Hasar1.737,93
Düşman üssü işgal puanı14530,68
Üs savunma Puanı23221,08
Deneyim678,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (465)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T376694,12591112556,27%2395,29
ISU-15281534,76545106252,17%1682,28
T1 Heavy5329,55308103847,98%517,60
FV4005 Stage II102479,45714101052,97%2239,03
M40/M4381238,5347999750,55%1519,95
T297780,3646099146,62%854,53
SU-1006979,1054592159,28%2176,26
M1039925,5445190441,92%646,14
AMX 13 9091440,9467889354,31%2772,94
T328891,4649184647,99%924,16
Bat.-Châtillon 25 t102401,6081265755,86%2540,50
Bat.-Châtillon Bourrasque 81932,78103158362,61%2893,77
IS-381528,2565256553,45%1973,46
AMX 13 105102106,7280254956,65%3318,34
T4991063,3557550853,74%1645,52
AMX 13 7571142,8080549458,10%3449,15
M41 Walker Bulldog8772,9354946254,11%1515,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4298,9229844854,02%759,76
ELC EVEN 90 8997,4490143258,33%2609,28
T-284307,4229742352,48%1006,01
T-34-856872,6854640955,50%2146,30
T110E5101902,0455840743,73%1449,46
AMX ELC bis5614,3849739354,45%2771,71
Progetto M35 mod. 46 81879,0196237558,67%2826,24
Charioteer81380,0653536852,45%1839,66
SU-130PM 82104,9190531959,87%2634,64
T57 Heavy102645,8869831849,69%2469,56
T-44-100 81328,5572730550,49%1845,23
M127879,8938029248,29%1199,60
Pz.Kpfw. II Luchs4527,7053326456,06%2832,46
SU-85B4415,0734726357,03%1154,71
Panhard EBR 105101683,1181426253,05%2409,10
T-5491887,7187926151,72%2396,40
Cromwell6680,4643425851,16%1443,15
TVP T 50/51102538,5981425350,20%2481,06
T-1092098,3988625152,99%2486,57
Škoda T 256794,4054725052,40%1898,37
Rheinmetall Skorpion G 81840,0282524656,91%2147,05
M53/M5591449,7671323554,04%1613,12
Churchill I5731,4549522859,65%1950,95
O-I6862,5350922856,58%1638,31
M66278,3524922345,74%202,41
Rhm.-Borsig Waffenträger81588,8159122157,92%1865,81
CS-52 LIS 81797,4290222055,45%2608,21
WZ-111 model 1-492257,3088121559,53%2776,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91656,7856921252,83%1997,72
Rinoceronte102878,9492320251,49%2770,55
Type 64 6884,1270819360,10%3139,28
Type 4 Heavy92158,5584819254,69%2312,54
FV4004 Conway91702,9065317746,89%1677,16
T54E191611,3766017753,67%1581,63
IS71043,3459916952,07%1590,80
M446596,5331116546,06%966,03
Type 3 Chi-Nu Kai 5503,3040416449,39%1462,12
SU-1527793,8540116255,56%1068,77
Type T-345512,6838716251,85%1721,00
Waffenträger auf Pz. IV92137,9973916251,23%1906,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5840,6259816256,79%3171,71
Fantôme 92066,6882615949,69%2358,71
Pz.Kpfw. I Ausf. C3419,4361015761,78%3238,77
KV-856690,7739315353,59%1159,81
Char Mle. 75 91809,1696315260,53%2913,64
Grille 15102620,8674315150,99%2066,60
T-34-17979,1651015048,67%1523,04
T-4481487,6281714963,76%2541,35
GSOR 1008 82038,4588914853,38%2569,93
M4A1 Sherman5795,6462114755,78%2552,29
Type 586697,3549714762,59%1616,12
WZ-1317767,8752314042,14%1604,07
T92 HMC101693,7566113655,88%1668,77
M24 Chaffee5225,8236213259,85%683,52
Jagdpanther71164,8551613051,54%1695,69
Hummel6681,2434312552,00%1022,10
M3 Lee487,2414012450,81%132,71
E 25 71360,0878211952,94%2523,96
Conqueror92545,30105911864,41%3083,33
Škoda T 5092005,3688311651,72%2265,88
Type 5 Ke-Ho4279,4428511552,17%921,31
IS-3A 82061,36108511260,71%2977,40
Sturer Emil71026,8646311054,55%1489,10
LT-432 81025,5584911056,36%2207,79
LHMTV81019,7579710952,29%2378,94
Object 140102386,2989110851,85%2171,21
LTTB8705,9754710754,21%1316,01
Char Futur 4 92414,94104610657,55%2807,49
Matilda4107,7016310541,90%35,93
Panhard EBR 9091417,3479710442,31%2483,61
Bat.-Châtillon 155 559991,9766410252,94%910,01
T-437978,4656010055,00%1900,99
AMX 12 t6578,574439847,96%1646,37
Challenger7804,025759658,33%1217,59
VK 30.01 (H)5415,843739358,06%1020,37
Jagdpanzer IV6668,623829253,26%1241,26
KV-15397,383329149,45%714,95
Archer5454,602779147,25%1042,20
Object 703 Version II 81766,849569150,55%2159,90
T-345443,033979051,11%1309,38
SU-54143,281528950,56%205,74
Nashorn6658,013778943,82%1020,84
SU-100M17919,854548851,14%1281,72
Strv 103-092127,247358745,98%2157,72
Vz. 55102445,507788643,02%1956,70
O-Ho81450,418848658,14%1763,21
T25/271159,886268647,67%1848,81
SU-855332,233218453,57%656,84
StuG III Ausf. G5393,002748451,19%806,78
Churchill III 5590,766228455,95%1353,77
StuG IV 5401,942708440,48%910,89
M18 Hellcat6568,943698351,81%936,67
Leopard Prototyp A92446,849778253,66%2976,82
Konštrukta T-34/1007902,315898151,85%1407,91
Achilles6655,215198148,15%1191,37
WZ-13281211,268408056,25%2844,46
Hotchkiss EBR71113,536368055,00%3440,04
O-Ni71241,197967762,34%1914,19
T28 Prototype81627,528177767,53%1885,26
T-50-2 6652,177057748,05%2215,69
Leo71446,899687663,16%3075,28
KV-1S6265,623217639,47%195,71
Object 43092167,1610267569,33%2493,26
60TP Lewandowskiego102804,079387463,51%2475,49
M415439,412637450,00%654,50
LPT-67 Šelma91157,527567347,95%1634,85
VK 100.01 (P)81606,719687357,53%2284,77
Progetto C50 mod. 6692124,869697255,56%2533,18
Ares 8591969,348617149,30%2180,74
HWK 30 81284,008657050,00%2682,34
Type 95 Ha-Go261,071566956,52%151,31
IS-7102721,559356957,97%2482,79
Type 3 Chi-Nu5444,723106845,59%1188,80
TNH T Vz. 5192019,518306838,24%1826,43
STB-1102689,189136854,41%2786,81
UDES 0381833,267856850,00%2308,64
T-15061557,669906864,71%3579,16
WZ-120-1G FT 81853,7210246870,59%2577,97
Sexton II362,161016738,81%3,42
T675568,814416752,24%1396,63
121B 102577,048446752,24%2444,39
ARL 446748,614066646,97%1323,12
Grille5515,582706642,42%1024,63
Vz. 64 Blesk8893,287366555,38%1634,85
T3092582,009086456,25%2720,90
Type 6192145,327956245,16%2353,56
WZ-111 model 5A102615,799286264,52%2611,06
SU-122A5218,751956144,26%296,88
Ares 7581686,829316147,54%2297,22
T110E4102452,478136061,67%1849,96
Super Conqueror102382,858016051,67%2083,27
Bishop5419,492645949,15%895,84
Pz.Sfl. IVc5502,033455945,76%1181,89
TVP VTU Koncept81387,389285870,69%2219,12
Progetto M40 mod. 65102366,098305850,00%2053,55
IS-271130,696645850,00%1550,81
T-34-85M 6941,336685853,45%1741,89
11081411,988795759,65%1861,72
Škoda T 245448,643045642,86%1209,19
Emil II92064,147015642,86%1931,34
Caernarvon81941,419985655,36%2395,27
CS-5381432,207755650,00%1984,47
GSOR 1006 Scheme 791681,576535651,79%1545,77
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4544,256915662,50%1840,56
T28 Concept 7963,205595660,71%1492,46
Crusader6314,603715540,00%700,09
Ikv 90 Typ B71245,987475560,00%2307,08
FV3046452,053605563,64%844,99
MT-256322,693845550,91%874,18
Kampfpanzer 50 t 92062,958885558,18%1834,02
Type 5 Heavy102377,917955455,56%1992,26
M5 Stuart478,931905451,85%108,79
AMX M4 mle. 4571087,357685468,52%1733,02
Dicker Max 6852,775395360,38%1769,27
AMX 50 12092257,778695240,38%2533,84
SDP 60 Gonkiewicza92283,928865248,08%2305,49
BDR G1 B5399,213475248,08%665,29
Durchbruchswagen 24145,691845248,08%218,07
AMX 50 Foch (155) 102225,357015251,92%1573,45
T-116 3369,175235257,69%2150,49
Kranvagn102341,328115048,00%1955,17
59-166386,064375058,00%1055,06
Birch Gun4132,422015048,00%291,34
Emil I81806,478234944,90%2142,90
VK 16.02 Leopard5367,983614948,98%1168,34
FV229 Contender92170,089824955,10%2196,66
TNH 105/100081515,569014852,08%1997,56
SDP 58 Kilana81696,178754858,33%2069,95
Lorraine 155 mle. 5181168,467124854,17%1249,80
VK 30.02 (M)6873,756454856,25%1934,34
Panhard AML Lynx 6x681338,528244850,00%3064,77
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4170,062324746,81%383,12
Progetto CC55 mod. 5482016,9110374654,35%2729,26
Heavy Tank No. VI 61268,598344650,00%2618,06
SU-14-28829,245544542,22%685,38
M2 Medium Tank312,80854537,78%0,00
AMX 50 Foch92321,029904562,22%2523,16
50TP Tyszkiewicza92021,208924452,27%1992,74
AMX 13 105 AM mle. 505400,932834445,45%815,55
BZ-6892301,397254452,27%2415,98
SU-10181794,058944470,45%2524,01
T-70343,391114440,91%8,31
BT-7 artillery 3298,364474454,55%1201,27
Controcarro 1 Mk. 291773,388464252,38%1561,65
Object 26391965,107294245,24%1652,16
Valentine3248,782564158,54%962,52
Centurion Mk. 7/191914,078844163,41%2323,24
Mäuschen91664,077804151,22%1514,20
MTLS-1G14 3659,498374163,41%3955,97
CS-4471501,159724062,50%3340,30
Controcarro 3 Minotauro102472,958214047,50%1818,07
Jagdpanzer E 100102145,937754067,50%1650,32
E 75 TS 81803,538874052,50%2366,52
KV-26449,003503956,41%695,86
Indien-Panzer81756,908703956,41%2706,22
G.W. Tiger (P)81128,565903941,03%1157,25
T1 Cunningham1119,612183842,11%592,51
M5A1 Stuart4225,342753847,37%677,91
Pz.Kpfw. 38 (t)323,71883834,21%0,00
M26 Pershing81346,219163865,79%2185,13
Type 6892065,929243860,53%2027,47
AMX Canon d'assaut 105 81805,299273865,79%2227,47
Ho-Ri 192409,329933764,86%2377,77
T-34-2G FT71462,768313751,35%2697,83
Spähpanzer SP I C71130,168263751,35%2835,48
HWK 128912,708563767,57%1908,30
Tiger II81994,149363644,44%2488,89
CS-5992312,0310223658,33%3100,20
Type 5781639,197983644,44%1738,55
E 7592577,4710533663,89%3321,19
P.43 bis61239,519103562,86%3120,15
Black Prince71293,639043548,57%2026,16
UDES 1692047,608973551,43%2200,26
Ferdinand81590,318093562,86%1742,28
T404101,291603557,14%152,06
M46 Patton92061,919873560,00%2274,76
Object 430 Version II91683,298623560,00%1949,95
FV227 Conceiver81577,239183557,14%2113,63
Type 4 Chi-To6873,627063450,00%1903,40
Vickers Medium Mk. III338,091093450,00%81,30
STA-181643,268653450,00%2986,54
AMX 404159,262893450,00%438,49
T-463101,681273447,06%243,11
T3 HMC232,00833441,18%4,93
SU-76M453,561153452,94%121,78
T56 GMC328,74923447,06%52,08
Ho-Ri 281226,716713444,12%1386,80
Object 41681373,627523441,18%1698,48
M47 Iron Arnie 81621,769383458,82%2244,23
GSOR 1010 FB 82062,299103450,00%3105,69
Vz. 44-171602,948973333,33%2585,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,391873351,52%117,92
Covenanter5229,303803357,58%688,88
Panther II81205,306773339,39%1444,03
T-54 ltwt.91476,947213336,36%2493,66
Spähpanzer Ru 25191199,069463360,61%2206,04
FV601 Saladin81051,037003354,55%1241,90
P.43 ter71326,007863256,25%2581,84
T9592570,099743256,25%2491,56
Churchill VII61152,808303050,00%2161,97
BZ-5871274,907463046,67%1903,55
Object 268 Version 4101936,907233053,33%1503,59
Löwe 82020,3011613070,00%2698,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8587,932503020,00%352,50
P.44 Pantera81839,0710132965,52%2829,58
Škoda T 1771010,488542958,62%2877,22
VK 30.01 (P)6955,106092972,41%1942,53
VK 45.02 (P) Ausf. B92280,669142944,83%2194,48
T25 Pilot Number 1 81221,626972948,28%1686,48
Manticore101387,906382965,52%1969,88
AMX M4 mle. 49 81625,488232951,72%2030,31
Panhard AMD 178B6816,326572857,14%3152,85
Lago4326,302692744,44%916,04
Strv m/425571,375252759,26%1719,83
40TP Habicha6869,746212759,26%1992,30
AMX 50 10081825,968752748,15%2391,64
Prototipo Standard B91936,969512564,00%2160,43
53TP Markowskiego81908,969692564,00%2495,75
Tiger (P)71373,448832560,00%2220,68
Leopard 1102195,486552536,00%1552,98
IS-M81375,327272528,00%1539,15
O-I Experimental5672,003822458,33%1291,97
M8A14217,503002450,00%424,08
Marder 38T4360,253922454,17%893,46
M56 Scorpion 71188,088282466,67%2042,56
Carro d'assalto P.8871431,048942347,83%2256,53
B.U.G.I.61243,398472369,57%2438,13
UDES 14 Alt 581633,097732386,96%2338,64
T-505216,132962352,17%641,89
VK 28.016425,394162356,52%1189,07
AMX 50 Foch B101688,227982352,17%1241,20
Object 70592043,789492356,52%2178,03
Tetrarch 2318,354492356,52%2242,53
Strv 746948,557782263,64%2127,34
T2071641,737712227,27%3110,86
Strv 103B102649,417642250,00%2079,13
SU-26334,27932245,45%67,44
Object 430U102340,238132254,55%1917,47
WZ-111-1G FT8996,485512138,10%966,68
Somua SAu 404361,292542128,57%847,27
S35 CA5532,383592147,62%1106,99
VK 45.02 (P) Ausf. A81583,339752161,90%2176,98
Pawlack Tank61391,869892171,43%3133,74
M-II-Y71413,5710532161,90%2294,20
D2392,401402050,00%168,72
Type 95 Heavy4154,001902035,00%225,88
Jagdtiger92383,659052065,00%2362,13
Object 705A102267,807352055,00%1835,54
FV224 Chopper71333,909072060,00%1724,77
A46 6708,108212060,00%2685,58
LT vz. 383156,952181957,89%608,71
M2 Light292,951861947,37%190,77
Maus101969,378961957,89%1845,74
Lorraine 155 mle. 507942,587651973,68%1179,16
AMX 105 AM mle. 474276,002181957,89%1028,42
T-29 3758,268291968,42%3452,93
Ikv 65 Alt II61097,286961850,00%2745,18
AMX 50 B102131,728041861,11%1586,87
Loyd Gun Carriage266,83961850,00%269,15
Waffenträger auf E 100102267,726681844,44%1344,02
Somua SM 82009,0612091877,78%2646,82
ST vz. 394336,183431747,06%1093,86
14TP4314,063811752,94%1259,60
SMV CC-678791,005581735,29%591,03
M10 Wolverine51053,297711788,24%3032,33
WZ-131G FT61472,128711752,94%3768,56
A-4471277,189211770,59%2341,44
T-6028,94681723,53%0,00
Obsidian 81282,3510091770,59%1975,28
T 55A 91933,597791747,06%1816,42
Tiger I71952,7510871656,25%3979,91
P.435500,695761656,25%1649,35
Centurion Mk. I81350,315511637,50%1796,09
Type 4 Ju-To71489,8810641668,75%2151,63
L-60 2239,814471650,00%1617,56
T-34-28800,275291526,67%683,02
KV-371769,338861533,33%2550,02
Wespe3152,071391533,33%323,21
M36 Jackson61057,676391546,67%2018,92
G.W. Panther7778,674601566,67%1081,18
T-100 LT101411,077131533,33%1802,16
Sexton I 3336,403461560,00%1148,33
FV4202 81619,4010041546,67%2388,18
Vickers Medium Mk. I124,36471421,43%0,00
4TP1211,794661478,57%1351,24
Pz.Kpfw. III Ausf. J4239,362861464,29%656,67
T2881213,797961464,29%1283,62
LTP 333,431111450,00%93,03
M3 Stuart3185,771591330,77%517,61
P26/404504,856621376,92%1806,85
VK 30.02 (D)72151,5414061376,92%5873,38
T2 Medium Tank220,001021346,15%49,15
M22 Locust 3135,772821346,15%351,57
Strv m/40L3339,003391275,00%1524,35
Type 5 Chi-Ri71512,179381250,00%3149,67
Panther71159,838601266,67%2229,60
AMX 13 F3 AM6915,758091275,00%1856,68
SDP 44 Burza61135,336921266,67%2015,75
Type 3 Ju-Nu61009,007001250,00%1632,45
G.W. Tiger91117,586791275,00%1078,57
Pz.Kpfw. 35 (t)218,27951145,45%43,03
Type 98 Ke-Ni362,911281118,18%0,00
SMV CC-5671197,187271154,55%1792,54
SU-76G FT41131,646511154,55%3458,74
Object 277102488,557851154,55%2381,89
Super Hellcat 71213,185671127,27%1788,44
25TP KSUST II5669,206131050,00%1821,10
SU-18277,30841030,00%211,19
CS-63102367,509531060,00%2182,13
SU-86672,504751030,00%730,08
SDP 40 Zadymka5739,105161070,00%1616,32
60G FT5875,905421040,00%2298,86
SDP 57 Gowika7892,905911050,00%1076,04
Renault UE 573149,802241060,00%407,25
ARL V396366,503011040,00%404,90
AMX AC mle. 4881297,606721050,00%1352,22
Kanonenjagdpanzer 105 81087,606491050,00%1042,67
T77 82349,3012561090,00%2944,27
Strv S1 81806,009001070,00%2246,66
Object 260 101937,006211030,00%1067,44
T-54 first prototype 81587,709101040,00%2325,39
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,801061040,00%0,00
M4A1 FL 10 61064,406851040,00%1724,73
Vz. 71 Tesák102364,891042966,67%3388,50
Type 95 Ji-Ro6867,78550944,44%1362,14
BZ-75101904,56583955,56%1348,01
T25 AT71524,44701933,33%2461,95
Windhund 81967,56849966,67%2280,61
Carro da Combattimento 45 t 102014,33894966,67%1738,61
Vickers Medium Mk. II221,8883837,50%0,00
Cruiser Mk. II2197,38284862,50%1055,48
AT 1581263,00736875,00%1568,92
G.Pz. Mk. VI (e)2103,00126825,00%399,65
AMX M4 mle. 5192177,00614837,50%1598,97
Pz.Kpfw. T 25 5611,13627862,50%1942,25
Light Mk. VIC 2117,38176837,50%381,72
B14130,43185742,86%119,39
Pz.Kpfw. II245,14110742,86%22,26
Type 97 Te-Ke 2204,71389771,43%1160,32
Lorraine 39L AM3262,57245742,86%732,11
Cruiser Mk. III380,7175714,29%106,69
AMX AC mle. 4671225,00805771,43%2137,59
Bat.-Châtillon 155 58101071,71559728,57%698,57
T-45 2212,86381771,43%1259,49
10TP3148,33308666,67%621,92
Ikv 723336,17509683,33%1130,07
Leichttraktor16,1730616,67%0,00
Sav m/434421,33539666,67%1523,19
Ikv 1035210,83343650,00%331,67
DS PZInż51188,83842683,33%3862,27
Type 2597 Chi-Ha3253,17259650,00%804,79
T-26246,8397650,00%84,18
Semovente M4151097,00734666,67%3282,25
Renault FT AC256,50141650,00%76,03
Mitsu 1085935,837636100,00%1991,25
FSV Scheme A7718,67696683,33%1118,14
AM 39 Gendron-Somua 2311,675766100,00%1531,85
AMR 35 2210,83309666,67%1244,81
Ashigaru 102374,50439616,67%1560,07
Strv m/382211,00232520,00%808,01
TKS z n.k.m. 20 mm 295,40206560,00%474,07
M15/423283,80350540,00%688,64
Semovente M43 Bassotto61218,20948580,00%2355,58
M-VI-Y91597,4011455100,00%1468,48
43 M. Toldi III 394,60174540,00%220,33
Fiat 30001218,25371425,00%1191,11
45TP Habicha71659,0011494100,00%3241,11
MS-1119,254040,00%0,00
Cruiser Mk. I1129,5099425,00%419,79
113102035,25592425,00%1503,31
AMX 383104,50364450,00%178,61
KV-481005,50837450,00%1179,34
Pz.Kpfw. I26,0069450,00%111,42
T110E3101798,00524475,00%1372,95
M-III-Y8812,00804475,00%851,18
Valentine II 4324,75523450,00%1208,92
T95E2 8708,50801475,00%891,72
T7 Combat Car 251,50141475,00%261,00
Valiant 5988,259894100,00%2604,37
Type 1 Chi-He4743,007213100,00%3097,04
AEC Armoured Car51012,678853100,00%2739,57
Kolohousenka1157,503922100,00%924,39
Strv fm/211156,50327250,00%735,38
LT vz. 35296,50287250,00%291,74
Renault FT 75 BS270,50101250,00%233,91
D1275,00134250,00%164,26
T1 HMC20,0058250,00%106,25
Cruiser Mk. IV4131,50256250,00%251,42
E 509867,50689250,00%693,71
M4 Improved 5730,50575250,00%2673,21
Ares 90101296,50491250,00%857,82
T26E5 81334,50792250,00%1278,40
112 82124,50987250,00%2650,71
Renault Otsu12,0013310,00%3,10
7TP2326,007251100,00%1668,31
WZ-1209266,009031100,00%261,00
Comet7382,004331100,00%573,19
Object 261102347,0013041100,00%2476,23
Crusader 5.5-in. SP7272,003691100,00%358,93
FCM 362179,004461100,00%895,88
Pz.Sfl. IVb4643,003101100,00%1972,81
KV-1SA 51759,00148210,00%5742,38
Pz.Sfl. IC 4273,0024310,00%657,50
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3288,0027210,00%640,99
T1E6 20,00831100,00%261,00
Caernarvon Action X 81386,008041100,00%1814,38
AMX 13 (FL 11) 51471,0013651100,00%9327,68
Großtraktor - Krupp 30,001581100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/05/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 28/12/2025
Ayrıldı: 07/05/2026
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 13/10/2025
Ayrıldı: 27/12/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 28/07/2025
Ayrıldı: 13/10/2025
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/07/2024
Ayrıldı: 27/07/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/07/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/12/2023
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 05/06/2024
Ayrıldı: 21/07/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 28/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/05/2020
Ayrıldı: 26/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/03/2020
Ayrıldı: 31/03/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/12/2016
Ayrıldı: 01/01/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 05/04/2023
Ayrıldı: 01/12/2023
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 03/01/2017
Ayrıldı: 18/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 29/02/2020
Ayrıldı: 29/03/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/02/2017
Ayrıldı: 26/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 08/04/2020
Ayrıldı: 02/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/12/2016
Ayrıldı: 17/12/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/09/2016
Ayrıldı: 26/09/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 28/09/2016
Ayrıldı: 27/11/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 18/06/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 27/04/2016
Ayrıldı: 16/06/2016
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 08/09/2015
Ayrıldı: 26/04/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/08/2015
Ayrıldı: 06/09/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/06/2015
Ayrıldı: 02/08/2015