gscorp

clanlogo
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 31/03/2014

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22188000
Ortalama Seviye7,650,000,000,00
Galibiyetler1068448,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1125450,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere2501,13%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar665029,97%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar161700,7300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,040,000,000,00
Tespit edilen Tanklar198790,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar901,990,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı262571,1800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı129030,5800,0000,0000,00
Deneyim472,980,000,000,00
WN7900,280,000,000,00
WN81015,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar22188
Ortalama Seviye7,65
Galibiyetler1068448,15%
Yenilgiler1125450,72%
Berabere2501,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar665029,97%
İmha edilen Tanklar161700,73
Yoketme Oranı1,04
Tespit edilen Tanklar198790,90
Verilen Hasar901,99
Düşman üssü işgal puanı262571,18
Üs savunma Puanı129030,58
Deneyim472,98
WN7900,28
WN81015,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar35000
Galibiyetler1028,57%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2262,86%00,00%00,00%00,00%
Berabere38,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1028,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar170,4900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar130,3700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.292,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı240,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı280,8000,0000,0000,00
Deneyim456,090,000,000,00
Toplam
Savaşlar35
Galibiyetler1028,57%
Yenilgiler2262,86%
Berabere38,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar1028,57%
İmha edilen Tanklar170,49
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar130,37
Verilen Hasar1.292,09
Düşman üssü işgal puanı240,69
Üs savunma Puanı280,80
Deneyim456,09
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar10000
Galibiyetler220,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler880,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar141,4000,0000,0000,00
Verilen Hasar408,400,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı151,5000,0000,0000,00
Deneyim227,300,000,000,00
Toplam
Savaşlar10
Galibiyetler220,00%
Yenilgiler880,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar220,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar141,40
Verilen Hasar408,40
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı151,50
Deneyim227,30
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar18000
Galibiyetler844,44%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler950,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere15,56%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar527,78%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar241,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar400,110,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı321,7800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,1100,0000,0000,00
Deneyim344,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar18
Galibiyetler844,44%
Yenilgiler950,00%
Berabere15,56%
Hayatta Kalınan Savaşlar527,78%
İmha edilen Tanklar40,22
Yoketme Oranı0,31
Tespit edilen Tanklar241,33
Verilen Hasar400,11
Düşman üssü işgal puanı321,78
Üs savunma Puanı20,11
Deneyim344,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar86000
Galibiyetler4046,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4653,49%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2427,91%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar550,6400,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,890,000,000,00
Tespit edilen Tanklar981,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar408,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı180,2100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı941,0900,0000,0000,00
Deneyim404,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar86
Galibiyetler4046,51%
Yenilgiler4653,49%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2427,91%
İmha edilen Tanklar550,64
Yoketme Oranı0,89
Tespit edilen Tanklar981,14
Verilen Hasar408,03
Düşman üssü işgal puanı180,21
Üs savunma Puanı941,09
Deneyim404,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar182000
Galibiyetler8848,35%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler9049,45%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,20%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5630,77%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1070,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,850,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2471,3600,0000,0000,00
Verilen Hasar746,280,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2091,1500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3491,9200,0000,0000,00
Deneyim538,020,000,000,00
Toplam
Savaşlar182
Galibiyetler8848,35%
Yenilgiler9049,45%
Berabere42,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar5630,77%
İmha edilen Tanklar1070,59
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar2471,36
Verilen Hasar746,28
Düşman üssü işgal puanı2091,15
Üs savunma Puanı3491,92
Deneyim538,02
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (189)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
IS-6 81074,60574292649,32%1192,99
Grille 15101510,85424109244,23%1014,73
Bat.-Châtillon 25 t101213,6448692246,64%904,63
ELC EVEN 90 8654,5543887850,11%1190,71
Bat.-Châtillon 155 58101225,9846584046,79%1011,03
FV215b 101310,3960352244,44%955,34
Waffenträger auf E 100102070,2863746050,87%1510,98
M53/M5591414,3656945246,90%1499,50
T92 HMC101241,3140042445,52%1133,10
T26E4 SuperPershing 8938,8669137351,74%1191,29
Cromwell6453,8241237152,56%822,62
WZ-1209969,4045636244,20%819,89
IS-7101464,7865434551,30%1151,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81396,1463032644,17%1509,64
AMX 50 10081215,6764530346,53%1384,09
ARL 446698,0439829246,23%1131,69
T110E3101397,7648126248,85%883,14
Jagdtiger91070,6143324646,75%747,75
T-34-28766,3964723552,77%934,54
KV-856651,8535223448,29%1074,43
T54E191235,5350822749,78%1094,97
50TP Tyszkiewicza91072,4445921949,32%852,71
Indien-Panzer8893,4064521446,26%1111,72
SU-14-17733,6542221047,14%953,17
M40/M4381139,2556120646,12%1383,75
T959921,2046620543,41%543,63
AMX 13 909520,2955019442,78%551,99
Comet7730,8962318944,97%1118,66
Churchill I5406,8329117650,00%746,82
IS-38765,8362417549,71%754,42
Lorraine 155 mle. 507697,1737217146,20%761,50
T3281003,3871816850,60%1155,65
AMX 13 757357,8052815649,36%574,13
BDR G1 B5477,6529015543,23%834,39
Centurion Mk. I8709,4058015248,03%785,30
AMX 50 12091495,4570115145,70%1418,35
SU-1006538,4335715048,67%857,09
M1271025,6751615049,33%1500,77
Leopard Prototyp A9739,1160014748,98%490,89
SU-86571,2032914257,75%790,77
Churchill VII6522,7335813647,79%786,81
KV-15385,6427013546,67%632,57
T25 AT7751,1351913350,38%927,65
M4151048,9455813256,06%1943,43
Jagdpanther II81234,1469513254,55%1429,80
AMX ELC bis5184,2022213144,27%408,04
M10 Wolverine5402,0423512946,51%817,56
T698757,1045812943,41%773,91
T-34-17686,8360312854,69%1040,02
Black Prince7660,7256412449,19%771,25
M36 Jackson6555,8336812346,34%853,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4181,4516011947,06%298,42
T297833,6465011854,24%1058,95
Covenanter5166,7221711855,93%470,05
M7 Priest3479,8527811450,00%1454,77
AT 77650,8942311250,00%698,12
VK 30.02 (D)7654,6557510851,85%978,68
SU-122A5393,5725210753,27%892,20
Crusader6216,2023610647,17%474,91
Caernarvon8866,5962010347,57%901,20
AMX 12 t6292,5637710252,94%658,21
Conqueror91208,987009751,55%1065,43
Type 586500,525059648,96%930,41
T71 DA7335,755749654,17%532,55
M2 Light282,741849554,74%218,95
Type T-345305,772539543,16%671,34
T110E5101243,475389536,84%713,30
121101054,194549445,74%646,08
Jagdpanzer E 100101204,454679350,54%753,81
AMX 404146,361809046,67%387,35
Jagdpanther7990,766078747,13%1497,01
T2881184,626228245,12%1174,56
Lorraine 155 mle. 5181000,807048057,50%1214,47
T404274,572137949,37%598,76
SU-100M17853,804807964,56%1213,67
Jagdpanzer IV6550,284317841,03%854,96
AMX 50 B101252,964557732,47%693,74
IS7753,366237556,00%979,78
AMX 13 105 AM mle. 505315,162417346,58%558,41
T71 CMCD7452,053277343,84%783,32
B14167,691887245,83%290,95
M5A1 Stuart4237,332407243,06%718,93
T-284248,212087051,43%674,42
KV-137353,144256946,38%365,67
M3 Lee4191,341806845,59%485,52
M374255,541506844,12%735,02
M10391077,646206741,79%814,73
T1 Heavy5421,874056251,61%766,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5235,112806160,66%578,17
VK 16.02 Leopard5102,292045846,55%125,95
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4202,662375853,45%611,70
VK 36.01 (H)6582,355425756,14%1012,29
AMX 13 F3 AM6388,092555541,82%351,30
Cruiser Mk. III3140,521775448,15%527,51
StuG IV 5265,192305450,00%542,84
M66433,175064856,25%570,67
Matilda4241,572354742,55%483,68
Cruiser Mk. IV4158,721954656,52%425,39
Super Hellcat 7510,043564654,35%623,93
SU-855418,243204546,67%867,16
T28 Concept 7907,054894459,09%1472,94
Marder II3205,092324358,14%621,39
60TP Lewandowskiego101183,795084245,24%643,07
AMX 105 AM mle. 474254,572244269,05%931,04
AT 25386,243994148,78%929,25
Renault FT132,231043948,72%72,35
ARL V396333,743213943,59%400,55
T-463183,001873842,11%684,39
M18 Hellcat6486,953593847,37%677,53
M3 Stuart3140,911513435,29%322,26
SU-54144,181523420,59%72,91
Sturer Emil7604,944383240,63%646,30
M3 Light 345,441243246,88%90,70
Pz.Kpfw. II Luchs4115,531783046,67%223,44
M24 Chaffee5244,432083036,67%567,03
D23187,931712948,28%594,56
Lago4196,542232846,43%432,30
Vickers Medium Mk. III3166,141732850,00%485,96
T56 GMC3103,00932825,00%95,67
Type 2597 Chi-Ha3219,702222748,15%797,30
Pz.Kpfw. II264,191592634,62%4,58
T216170,504832657,69%373,12
T1 HMC280,761002548,00%268,63
Sturmpanzer I Bison325,29782441,67%15,04
Pz.Kpfw. 38 (t)3209,922132458,33%724,15
Bat.-Châtillon 12 t8523,332972429,17%679,59
Type 1 Chi-He4240,002972356,52%705,45
AT 86315,094082347,83%350,25
M2 Medium Tank3241,411902236,36%821,11
AMX M4 mle. 457741,825882259,09%862,35
40TP Habicha6400,713112161,90%691,91
M5 Stuart476,812142133,33%4,60
StuG III Ausf. G5405,354002055,00%957,70
AMX 383123,802572065,00%406,89
Alecto4370,854772080,00%1306,37
Super Conqueror10868,054042040,00%365,24
Renault FT AC2137,221991827,78%334,49
Pz.Kpfw. III Ausf. E360,63901625,00%0,27
SU-76M4168,601881566,67%474,14
Hotchkiss H35267,861061442,86%60,51
AT-12121,291181428,57%251,97
Valentine AT4259,572851450,00%683,47
T-262203,772451376,92%1224,83
T2 Medium Tank251,921001353,85%116,51
Vickers Mk. E Type B296,251211241,67%168,77
Panzerjäger I2159,501531258,33%564,37
SU-263247,003311181,82%787,99
45TP Habicha7462,302921030,00%320,36
Marder 38T4326,803261030,00%639,64
T-50-2 6373,004641070,00%1029,57
T7 Combat Car 261,501631020,00%29,72
Birch Gun4102,33182933,33%88,29
Renault FT 75 BS241,1394850,00%87,48
M15/423198,38191850,00%475,24
Sturmpanzer II487,75113837,50%7,03
T1E6 237,13138850,00%92,23
TKS z n.k.m. 20 mm 278,4394728,57%143,26
Strv m/425206,57207742,86%283,29
Type 97 Chi-Ha3298,14396757,14%1058,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6104,14365757,14%186,13
43 M. Toldi III 383,14153742,86%200,43
Universal Carrier 2-pdr2162,00286683,33%752,09
T-29 3116,67101616,67%121,91
Light Mk. VIC 295,83167633,33%227,00
Vickers Medium Mk. II2256,40208560,00%1301,44
T1 Cunningham169,00117520,00%162,15
Pz.Kpfw. 35 (t)2155,60228580,00%888,85
D12136,602305100,00%651,81
SU-85B4412,405605100,00%1218,73
T-109489,60474540,00%181,63
M24E2 Super Chaffee 6192,4021850,00%213,26
Leichttraktor125,251424100,00%261,00
LTP 3217,00292450,00%966,93
Renault Otsu1156,3326130,00%607,57
Lorraine 39L AM3166,33152333,33%294,02
L-60 2132,333263100,00%769,31
Strv fm/21165,00210250,00%175,59
Fiat 3000186,50152250,00%243,75
Strv m/38247,5010020,00%0,00
Type 97 Te-Ke 236,006320,00%3,10
T3 HMC249,00109250,00%84,61
MKA 2221,00253250,00%798,30
Vickers Medium Mk. I1103,006010,00%296,07
SU-182585,005741100,00%5787,56
Loyd Gun Carriage20,004010,00%0,00
T-116 392,002151100,00%356,85
Rheinmetall Skorpion G 8518,006201100,00%467,44
T-45 2326,0022910,00%1271,14
BT-7 artillery 3344,003981100,00%1616,03

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 31/03/2014
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 31/03/2014
Ayrıldı: 24/12/2024