gadrem159

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 26/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7342234384
Ortalama Seviye6,388,658,498,49
Galibiyetler335545,70%939,13%1841,86%4047,62%
Yenilgiler390053,12%1252,17%2148,84%4047,62%
Berabere871,18%28,70%49,30%44,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar137018,66%521,74%920,93%1619,05%
İmha edilen Tanklar30070,41110,48230,53440,52
Yoketme Oranı0,500,610,680,65
Tespit edilen Tanklar53910,73130,57230,53580,69
Verilen Hasar528,631.202,611.018,771.055,18
Düşman üssü işgal puanı59530,8170,30952,211171,39
Üs savunma Puanı14100,1900,0000,0000,00
Deneyim396,27647,70619,72550,36
WN7565,61578,63587,19702,62
WN8564,58891,99771,18915,58
Toplam
Savaşlar7342
Ortalama Seviye6,38
Galibiyetler335545,70%
Yenilgiler390053,12%
Berabere871,18%
Hayatta Kalınan Savaşlar137018,66%
İmha edilen Tanklar30070,41
Yoketme Oranı0,50
Tespit edilen Tanklar53910,73
Verilen Hasar528,63
Düşman üssü işgal puanı59530,81
Üs savunma Puanı14100,19
Deneyim396,27
WN7565,61
WN8564,58
Son 24 saat
Savaşlar23
Ortalama Seviye8,65
Galibiyetler939,13%
Yenilgiler1252,17%
Berabere28,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar521,74%
İmha edilen Tanklar110,48
Yoketme Oranı0,61
Tespit edilen Tanklar130,57
Verilen Hasar1.202,61
Düşman üssü işgal puanı70,30
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim647,70
WN7578,63
WN8891,99
Son 7 gün
Savaşlar43
Ortalama Seviye8,49
Galibiyetler1841,86%
Yenilgiler2148,84%
Berabere49,30%
Hayatta Kalınan Savaşlar920,93%
İmha edilen Tanklar230,53
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar230,53
Verilen Hasar1.018,77
Düşman üssü işgal puanı952,21
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim619,72
WN7587,19
WN8771,18
Son 30 gün
Savaşlar84
Ortalama Seviye8,49
Galibiyetler4047,62%
Yenilgiler4047,62%
Berabere44,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar1619,05%
İmha edilen Tanklar440,52
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar580,69
Verilen Hasar1.055,18
Düşman üssü işgal puanı1171,39
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim550,36
WN7702,62
WN8915,58
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim41,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar2
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler2100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim41,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler637,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1062,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar40,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar70,4400,0000,0000,00
Verilen Hasar156,630,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı311,9400,0000,0000,00
Deneyim189,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler637,50%
Yenilgiler1062,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar425,00%
İmha edilen Tanklar40,25
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar70,44
Verilen Hasar156,63
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı311,94
Deneyim189,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar11000
Galibiyetler327,27%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler763,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere19,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar654,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,1800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar50,4500,0000,0000,00
Verilen Hasar190,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı898,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim224,550,000,000,00
Toplam
Savaşlar11
Galibiyetler327,27%
Yenilgiler763,64%
Berabere19,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar654,55%
İmha edilen Tanklar20,18
Yoketme Oranı0,40
Tespit edilen Tanklar50,45
Verilen Hasar190,00
Düşman üssü işgal puanı898,09
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim224,55
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar74000
Galibiyetler3141,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4358,11%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2331,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar300,4100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar460,6200,0000,0000,00
Verilen Hasar947,090,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4025,4300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1051,4200,0000,0000,00
Deneyim550,110,000,000,00
Toplam
Savaşlar74
Galibiyetler3141,89%
Yenilgiler4358,11%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2331,08%
İmha edilen Tanklar300,41
Yoketme Oranı0,59
Tespit edilen Tanklar460,62
Verilen Hasar947,09
Düşman üssü işgal puanı4025,43
Üs savunma Puanı1051,42
Deneyim550,11
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (168)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
KV-856362,0528059444,11%405,36
T-34-856384,9929249444,53%530,46
IS7525,7635242547,29%526,31
KV-15241,9923735844,69%279,21
IS-38604,4245727746,93%480,55
M48A5 Patton10979,6359916940,24%505,46
CS-52 LIS 8829,2458916048,13%779,30
T110E5101043,7266715944,03%551,93
T-345131,0118013746,72%136,08
T1 Cunningham166,6013913650,00%217,54
FV4004 Conway91070,5261113545,93%736,25
Progetto M35 mod. 46 8739,6147513342,86%601,38
FV4005 Stage II10951,8152811844,92%513,21
KR-1111472,2582611651,72%817,31
KV-26393,5136110349,51%471,31
Charioteer8788,315109838,78%538,95
IS-7101229,887169744,33%717,24
BZ-5871087,366789552,63%1410,21
Object 25791044,827708956,18%884,74
BZ-1668934,516218842,05%845,89
T-28443,041268545,88%59,10
SU-1527552,524398144,44%540,18
T-448659,215428042,50%582,46
Bretagne Panther 6649,585777951,90%1078,35
Sturer Emil7636,394777748,05%709,39
T-50522,121787541,33%22,13
IS-M8991,376326844,12%981,66
T-437620,644956749,25%865,81
T698910,086286543,08%902,94
Ares 758918,816666342,86%889,22
Konštrukta T-34/1007696,556126053,33%963,85
SU-130PM 8692,034896040,00%392,82
Challenger7813,665275841,38%873,17
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4110,322195743,86%138,49
Tiger I7857,096115335,85%890,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81113,585545343,40%901,67
T3 HMC279,311155242,31%102,47
ARL V396659,964825246,15%1065,04
Super Hellcat 7444,864065052,00%512,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C395,292004944,90%244,31
M2 Medium Tank356,231044841,67%13,73
M8A1495,911544746,81%63,51
T-34-85 Rudy 6474,813514729,79%555,66
Ikv 65 Alt II6348,893194544,44%389,39
AMX 12 t6427,005724557,78%1111,13
AMX 13 757469,606394358,14%859,91
T376360,193874238,10%734,01
T-109957,676403946,15%669,52
SU-76M470,551073844,74%47,43
SMV CC-64 Vipera 8659,665753850,00%496,30
T-549851,815493737,84%562,36
Object 70591163,465713748,65%895,49
Achilles6759,815403641,67%1243,18
M415308,863323548,57%327,67
Windhund 8954,435443554,29%898,54
Marder II373,001343458,82%154,50
AT 25477,764043348,48%957,61
LT vz. 38346,031063243,75%56,18
Pz.Kpfw. 38 (t)375,781513256,25%141,43
M374170,591803256,25%503,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E324,06893240,63%14,32
T2 Medium Tank279,531623265,63%374,47
Nashorn6600,444663246,88%858,60
Tiger-Maus 9848,137703164,52%684,27
Škoda T 256475,334593036,67%607,25
T-46364,201893060,00%185,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5162,872323053,33%270,16
Škoda T 245398,313462931,03%823,50
M3 Lee471,281392948,28%82,28
T675114,391702846,43%74,10
Pz.Kpfw. 558794,264262718,52%356,91
Rheinmetall Skorpion G 8485,043562755,56%390,90
T1E6 28,22532740,74%11,37
AMX ELC bis5261,353852665,38%932,99
L-60 244,041442650,00%104,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J492,841472544,00%37,96
ISU-1528713,444982548,00%529,70
Cruiser Mk. III345,001022548,00%58,08
M18 Hellcat6655,505172445,83%1041,50
Cruiser Mk. IV427,57982343,48%31,39
Tiger II8573,595832268,18%584,61
ST vz. 39493,141252128,57%14,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4140,002252147,62%164,32
T1 HMC263,90992152,38%221,50
Covenanter560,141342133,33%0,77
VK 30.01 (H)5495,753772035,00%850,35
T56 GMC375,551202035,00%2,76
Fantôme 91085,505942050,00%823,41
T80311466,754922055,00%213,05
T207522,325681942,11%568,51
Škoda T 177467,053861915,79%633,64
T-29 3214,532131947,37%594,10
StuG III Ausf. G5449,533571758,82%933,05
Vz. 44-17685,536071741,18%644,89
SU-18263,881021747,06%182,52
AT 86776,537091770,59%1449,33
Cavalier5401,063791741,18%742,69
Matilda475,06801612,50%0,00
M2 Light2106,131411618,75%177,22
AM 39 Gendron-Somua 2127,732481560,00%456,58
LT vz. 35243,36881450,00%88,26
AMX AC mle. 467675,315061338,46%698,03
T54E191271,236471338,46%802,39
Ikv 72390,171521266,67%259,72
G.Pz. Mk. VI (e)260,42681216,67%91,81
VK 36.01 (H)6474,914751145,45%559,95
T1 Heavy5393,363381127,27%488,15
VK 30.01 (P)6806,737721163,64%1632,12
TS-54 8642,366261145,45%427,02
M24E2 Super Chaffee 6219,453401127,27%323,98
LTP 338,27961145,45%52,30
BT-2217,10931060,00%172,24
M7 Priest329,56112966,67%261,00
Pz.Kpfw. I254,22100922,22%0,00
T-50-2 6185,67233944,44%247,34
Vickers Medium Mk. I10,0047825,00%0,00
Chi-Ni250,0092850,00%82,83
T-26277,75164862,50%321,41
M3 Stuart3115,14228771,43%445,61
M22137,29188728,57%390,63
Renault Otsu112,8644728,57%0,00
M14/41227,4364728,57%0,00
Vickers Medium Mk. III3189,86170728,57%515,17
AT-1211,8680757,14%135,92
T-1506267,29376757,14%322,16
Pz.Kpfw. 35 (t)2110,00169650,00%408,24
KV-1SA 5687,67561616,67%1308,39
AMR 35 2136,50244650,00%542,72
Mars 8328,50503650,00%174,88
Strv m/38266,60206560,00%193,46
Type 97 Chi-Ha3116,40221580,00%412,09
Leichttraktor121,4082560,00%170,39
Panzerjäger I23,20109580,00%261,00
Type 2597 Chi-Ha3190,40279580,00%796,81
S35 CA5526,00438540,00%945,85
Vickers Mk. E Type B231,0062425,00%0,00
MS-117,2547425,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr243,50127450,00%78,28
Tiger (P)7576,50603450,00%571,63
MKA 259,5096425,00%3,10
Strv fm/21166,33110333,33%99,03
Vickers Medium Mk. II271,674730,00%87,14
Strv m/40L3121,67117333,33%153,59
Stuart I-IV367,67194333,33%0,00
10TP3178,0012630,00%414,25
Pz.Kpfw. II2136,332343100,00%585,72
M5A1 Stuart4224,00323366,67%731,41
SDP 44 Burza6800,00698366,67%1353,24
Type 63 8525,67552333,33%226,84
Fiat 30001133,5013120,00%479,52
Renault FT145,002720,00%0,00
7TP2807,50707250,00%3969,42
Ikv 1035307,0012420,00%432,33
M26 Pershing8242,50555250,00%127,63
SU-2637,503520,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,0055250,00%89,05
Black Prince II 7661,00574250,00%630,76
Convert. Medium Tank T3 3202,0024220,00%405,85
4TP1717,007791100,00%5019,02
Renault NC-31125,001241100,00%261,00
Type 3 Ju-Nu6948,008191100,00%1474,69
Valentine AT4280,002081100,00%848,09
Renault R35233,004710,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A30,006010,00%0,00
T6 Medium4114,007810,00%0,00
Pz.Sfl. IC 40,002331100,00%261,00
Sexton I 30,005610,00%0,00
Light Mk. VIC 20,001510,00%0,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 26/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 07/12/2025
Ayrıldı: 22/02/2026
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 06/10/2025
Ayrıldı: 06/12/2025
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/01/2017
Ayrıldı: 22/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 13/06/2015
Ayrıldı: 27/09/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/02/2016
Ayrıldı: 02/02/2016
Rütbe: Komutan
Katıldı: 04/02/2016
Ayrıldı: 09/08/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/01/2019
Ayrıldı: 24/01/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/01/2019
Ayrıldı: 04/01/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 15/12/2019
Ayrıldı: 25/02/2020