fredo1968

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar44071649310
Ortalama Seviye8,0010,339,189,75
Galibiyetler2248151,01%350,00%2755,10%15550,00%
Yenilgiler2099847,65%350,00%2244,90%15349,35%
Berabere5921,34%00,00%00,00%20,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar1483033,65%350,00%1938,78%11336,45%
İmha edilen Tanklar415010,94111,83561,142670,86
Yoketme Oranı1,423,671,871,36
Tespit edilen Tanklar426450,9720,33390,801990,64
Verilen Hasar1.283,532.100,001.628,161.669,61
Düşman üssü işgal puanı361740,82162,67160,333211,04
Üs savunma Puanı257740,58284,67330,671050,34
Deneyim710,07976,00812,31739,85
WN71173,111640,911303,46996,88
WN81532,441710,311984,981364,44
Toplam
Savaşlar44071
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler2248151,01%
Yenilgiler2099847,65%
Berabere5921,34%
Hayatta Kalınan Savaşlar1483033,65%
İmha edilen Tanklar415010,94
Yoketme Oranı1,42
Tespit edilen Tanklar426450,97
Verilen Hasar1.283,53
Düşman üssü işgal puanı361740,82
Üs savunma Puanı257740,58
Deneyim710,07
WN71173,11
WN81532,44
Son 24 saat
Savaşlar6
Ortalama Seviye10,33
Galibiyetler350,00%
Yenilgiler350,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar350,00%
İmha edilen Tanklar111,83
Yoketme Oranı3,67
Tespit edilen Tanklar20,33
Verilen Hasar2.100,00
Düşman üssü işgal puanı162,67
Üs savunma Puanı284,67
Deneyim976,00
WN71640,91
WN81710,31
Son 7 gün
Savaşlar49
Ortalama Seviye9,18
Galibiyetler2755,10%
Yenilgiler2244,90%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1938,78%
İmha edilen Tanklar561,14
Yoketme Oranı1,87
Tespit edilen Tanklar390,80
Verilen Hasar1.628,16
Düşman üssü işgal puanı160,33
Üs savunma Puanı330,67
Deneyim812,31
WN71303,46
WN81984,98
Son 30 gün
Savaşlar310
Ortalama Seviye9,75
Galibiyetler15550,00%
Yenilgiler15349,35%
Berabere20,65%
Hayatta Kalınan Savaşlar11336,45%
İmha edilen Tanklar2670,86
Yoketme Oranı1,36
Tespit edilen Tanklar1990,64
Verilen Hasar1.669,61
Düşman üssü işgal puanı3211,04
Üs savunma Puanı1050,34
Deneyim739,85
WN7996,88
WN81364,44
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar393000
Galibiyetler18045,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20953,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,02%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11629,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2310,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2470,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.355,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4341,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1160,3000,0000,0000,00
Deneyim647,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar393
Galibiyetler18045,80%
Yenilgiler20953,18%
Berabere41,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar11629,52%
İmha edilen Tanklar2310,59
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar2470,63
Verilen Hasar1.355,90
Düşman üssü işgal puanı4341,10
Üs savunma Puanı1160,30
Deneyim647,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar109000
Galibiyetler5550,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5449,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3834,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar820,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar990,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.137,160,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1841,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0100,0000,0000,00
Deneyim708,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar109
Galibiyetler5550,46%
Yenilgiler5449,54%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3834,86%
İmha edilen Tanklar820,75
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar990,91
Verilen Hasar1.137,16
Düşman üssü işgal puanı1841,69
Üs savunma Puanı10,01
Deneyim708,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar147000
Galibiyetler9061,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5738,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8356,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1040,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1240,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.166,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2741,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3322,2600,0000,0000,00
Deneyim910,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar147
Galibiyetler9061,22%
Yenilgiler5738,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8356,46%
İmha edilen Tanklar1040,71
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar1240,84
Verilen Hasar1.166,04
Düşman üssü işgal puanı2741,86
Üs savunma Puanı3322,26
Deneyim910,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar564001616
Galibiyetler242843,05%00,00%637,50%637,50%
Yenilgiler307554,52%00,00%1062,50%1062,50%
Berabere1372,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar169630,07%00,00%318,75%318,75%
İmha edilen Tanklar35660,6300,00100,63100,63
Yoketme Oranı0,900,000,770,77
Tespit edilen Tanklar53210,9400,00140,88140,88
Verilen Hasar1.093,000,00893,50893,50
Düşman üssü işgal puanı45810,8100,00161,00161,00
Üs savunma Puanı94111,6700,00332,06332,06
Deneyim590,980,00535,69535,69
Toplam
Savaşlar5640
Galibiyetler242843,05%
Yenilgiler307554,52%
Berabere1372,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar169630,07%
İmha edilen Tanklar35660,63
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar53210,94
Verilen Hasar1.093,00
Düşman üssü işgal puanı45810,81
Üs savunma Puanı94111,67
Deneyim590,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar16
Galibiyetler637,50%
Yenilgiler1062,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%
İmha edilen Tanklar100,63
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar140,88
Verilen Hasar893,50
Düşman üssü işgal puanı161,00
Üs savunma Puanı332,06
Deneyim535,69
Son 30 gün
Savaşlar16
Galibiyetler637,50%
Yenilgiler1062,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%
İmha edilen Tanklar100,63
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar140,88
Verilen Hasar893,50
Düşman üssü işgal puanı161,00
Üs savunma Puanı332,06
Deneyim535,69

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1480000
Galibiyetler59740,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler86958,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere140,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39926,96%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9300,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11990,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.554,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6610,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14861,0000,0000,0000,00
Deneyim599,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar1480
Galibiyetler59740,34%
Yenilgiler86958,72%
Berabere140,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar39926,96%
İmha edilen Tanklar9300,63
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar11990,81
Verilen Hasar1.554,32
Düşman üssü işgal puanı6610,45
Üs savunma Puanı14861,00
Deneyim599,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (452)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81491,68762205850,92%1695,25
T675905,28623101454,04%2410,06
Chi-To SP71388,2285997461,70%1935,34
105 leFH18B2 5901,0666493958,57%1923,05
E 100101932,2675782949,70%1626,12
M53/M5591456,1275382352,73%1377,97
AMX 13 105101446,9975078950,82%1902,23
Löwe 81221,4279178051,54%1498,53
Lorraine 40 t 81554,9586471254,21%2211,61
Bat.-Châtillon Bourrasque 81402,6580270750,21%1636,91
G.W. E 100101587,4068762852,39%1493,08
GSOR 1008 81520,4876459050,34%1592,20
Object 430U101895,6778852051,92%1613,07
Type 64 6726,2373151354,19%2253,11
Object 252U 81490,0883948650,41%1723,28
Centurion Action X101587,3166547344,82%1158,73
Object 261101522,2666747145,65%1290,83
E 7591116,1467447148,41%895,37
AMX 13 909800,7866346546,24%1156,08
DBV-152 101876,2068446046,52%1166,31
Tiger II8848,0662043447,70%825,19
Hirschkäfer112063,3474141149,64%1302,31
FV215b (183) 101621,9860040643,60%1053,16
Jagdpanther II81186,9160739640,91%1088,73
Cromwell6776,1068539460,66%1757,97
TVP T 50/51101760,2469038845,62%1414,72
Jagdtiger91749,3673536548,77%1491,43
E 50 Ausf. M101657,0469134645,09%1228,02
G.W. Tiger (P)81064,3862630347,85%1287,88
LTTB8661,8171830253,97%1253,25
T 55A 91636,2780529050,69%1689,39
VK 36.01 (H)6461,9632128447,18%611,04
AMBT 81494,5075928244,68%1682,33
T-34-85M 61073,6781928152,31%2123,25
AMX 13 57 7884,3385628059,64%2018,20
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81150,3772227849,28%1388,53
T110E3101862,2468627645,29%1216,15
Maus102143,7186027553,45%1853,97
Jagdpanzer E 100102129,7169027545,45%1605,03
Progetto M35 mod. 46 81544,7281426751,31%1984,35
T-54 ltwt.91189,1180626453,41%2172,18
Strv S1 81406,2372626453,03%1551,82
Bat.-Châtillon 25 t101805,1669126142,15%1456,79
AMX ELC bis5325,5454025952,90%1195,22
Progetto M40 mod. 65101759,9574625751,75%1383,15
FV4004 Conway91707,1972724549,80%1619,48
AMX 13 757506,1964824449,59%1011,05
Object 140101718,2077824154,36%1507,97
Type 5 Ka-Ri 81376,5069523947,70%1247,13
Kunze Panzer 91532,8074223848,74%1406,86
Tiger I7712,8441123646,19%781,28
Jagdpanzer IV6610,8141323450,00%1016,63
T9591665,9079022948,91%1445,18
Excalibur 61065,3776622960,26%2011,27
CS-63101640,9976722053,18%1250,35
G.W. Tiger91498,2472221953,42%1534,46
Jagdpanther7722,5252521646,30%827,86
CS-52 LIS 81349,1776020848,56%1674,41
T-5491458,3682620054,00%1683,41
AMX 12 t6519,5669119857,07%1728,56
Kpz. Erich Konzept I 91628,4475919749,75%1370,24
LT-432 8748,4668719747,21%1325,87
M48A5 Patton101655,3572019647,96%1210,37
VK 28.016644,8271619552,82%2556,27
Strv 103-091913,6278419455,15%1934,95
Object 43092309,3099718957,67%2889,58
Type 59 81208,7272718444,02%1447,22
HWK 128925,1179518148,62%1831,42
Sherman VC Firefly 6958,5774517657,39%1764,13
G.W. Panther7866,5253117147,95%1110,70
VK 100.01 (P)81317,3083717152,05%1573,52
Bat.-Châtillon 12 t8982,3185016755,69%2260,58
T2071148,5082216659,04%1951,60
IS-7101654,5577116349,69%1198,62
FV20781063,4368816047,50%1172,87
Pudel 6990,8976915955,35%2113,65
FV217 Badger101767,9674815854,43%1173,55
Bat.-Châtillon 25 t AP91274,6575515548,39%1323,05
UDES 0381325,8269015152,32%1580,40
T92 HMC101419,4668215050,00%1173,56
Controcarro 3 Minotauro101568,4370514847,30%971,22
Emil I81396,9985914658,22%1697,14
ISU-152K 81317,3267214643,15%1405,19
ShPTK-TVP 100 81134,1871514252,11%1161,51
M26 Pershing81285,6279014049,29%1689,16
WZ-111 model 5A101767,6472014047,86%1373,21
K-91-PT 91581,1679414052,86%1491,96
Char Futur 4 91543,9384114059,29%1497,13
VK 30.01 (H)5166,9024013945,32%177,61
Mäuschen91861,0288613955,40%1958,98
Panhard EBR 75 (FL 10) 8847,6365613946,04%1514,61
leKpz M 41 90 mm GF 8827,1365313947,48%1520,50
Crusader 5.5-in. SP7880,3165713547,41%1396,10
Vz. 55101484,0366413441,79%893,66
Charioteer Nomad 81256,5264313444,03%1146,61
Hummel6595,9047513353,38%830,27
T-100 LT101043,9262113239,39%1092,73
Object 260 101645,8872013042,31%1080,56
FV4005 Stage II101569,8754212849,22%1032,61
M4A1 Sherman5686,1470912655,56%2224,01
Prototipo Standard B92186,5492812660,32%2501,79
WZ-113G FT101680,6761512641,27%949,55
Object 268 Version 4101516,4870312647,62%959,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4265,8822812553,60%583,95
AMX M4 mle. 54101652,8170112540,80%1038,50
WZ-120-1G FT 81474,2278812550,40%1717,02
WZ-111 model 1-491873,4881212447,58%1918,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5639,2064612452,42%2073,69
STB-1101609,1869612246,72%1268,28
GSOR 1010 FB 81271,7369612250,82%1456,42
Leo71058,3878312065,00%2034,91
60TP Lewandowskiego101802,7776611752,14%1288,30
Centurion Mk. 7/192250,3594811656,03%2666,85
Dicker Max 61075,4774811663,79%2497,00
122 TM 81195,1675111652,59%1394,82
Škoda T 256838,3671311452,63%1941,66
StuG III Ausf. G5365,7424811349,56%680,47
Type 4 Heavy91635,2076511146,85%1474,73
Grille 15101757,5271411150,45%1172,59
T288933,1762910944,95%888,17
T71 CMCD7679,7277010959,63%1739,03
Škoda T 5091951,9385210851,85%1978,97
Vickers MBT Mk. 3 101501,1860910640,57%979,74
KV-2 (R) 6979,3872210651,89%1786,54
T-1091793,0284110552,38%1822,09
P.44 Pantera81411,2579310250,00%2095,08
Strv 103B102080,9674810152,48%1582,53
Strv m/42-57 Alt A.2 6968,2375410160,40%2150,03
Centurion Mk. I81449,2495910062,00%2466,28
T25 AT7912,8962910051,00%1172,45
Spähpanzer SP I C7838,468669958,59%2156,12
T25 Pilot Number 1 81131,267999853,06%1611,45
IS-381359,557739744,33%1579,40
Comet71039,237749755,67%1877,66
T110E4101973,227339748,45%1375,88
Waffenträger auf Pz. IV91477,766409439,36%1076,51
T25/271343,418299358,06%2431,10
Challenger71367,838379354,84%2473,28
Charioteer81697,628929161,54%2347,17
P.43 ter71020,067238948,31%1912,94
M18 Hellcat61080,438628969,66%2455,76
XM57 81368,767008847,73%1113,18
SDP 60 Gonkiewicza91526,066968643,02%1136,03
FV380591244,676628647,67%1206,41
O-Ni7901,356618345,78%1125,88
M36 Jackson6734,206378354,22%1419,22
Conqueror92409,249028245,12%2336,74
Type 5 Heavy102412,858328145,68%1872,16
T376571,677168153,09%1950,85
Pawlack Tank6921,227198156,79%1756,66
Panther71051,958328058,75%2123,07
BDR G1 B5864,167228057,50%2076,99
Strv 746655,485577944,30%1192,40
Škoda T 27 81774,379377964,56%2869,58
O-I6691,155797847,44%1046,44
AMX M4 mle. 4571317,578507757,14%2068,26
Object 283 91288,817507754,55%1328,87
Grille5407,724347558,67%876,01
Ho-Ri 3101624,076737343,84%959,85
M47 Iron Arnie 81075,757377252,78%1280,59
Object 274a 81127,007387149,30%1341,51
Super Conqueror101402,195777040,00%885,30
VK 30.02 (M)6858,917076950,72%1914,74
T92 8707,836956646,97%1381,96
ARL 4461022,227356553,85%2054,24
IS-4101676,657366544,62%1072,90
T28 Prototype81571,678126453,13%1957,53
Super Hellcat 71015,787286360,32%1722,94
AMX 50 10081624,428666251,61%2323,00
Ikv 65 Alt II6689,405226246,77%1256,22
M24 Chaffee5418,616456259,68%1653,81
Durchbruchswagen 24156,632036240,32%187,76
TL-1 LPC 81388,557346248,39%1898,25
Strv m/425422,624366147,54%1102,01
STG Guard 81694,3810046168,85%2726,06
Caernarvon Action X 81381,348786155,74%1927,17
T3091810,907576050,00%1645,85
LTG7741,987176055,00%1776,17
SMV CC-6781242,686955949,15%1307,21
UDES 14 Alt 581887,349385961,02%2800,37
M40/M4381475,297385949,15%1627,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,881675745,61%157,09
T-34-2G FT71078,846335745,61%1479,13
AMX 30 1er prototype91835,448405752,63%1787,52
M46 Patton KR 81222,898655757,89%1776,01
M41 Walker Bulldog8554,096565552,73%915,49
Object 26391526,457055541,82%1121,47
VK 30.01 (P)6800,266485455,56%1464,58
SU-14-281148,667425352,83%1256,93
Leopard Prototyp A91682,307045347,17%1495,42
Vz. 60S Dravec 101914,888895259,62%1212,14
O-I Experimental5467,604805044,00%753,39
M4A3E8 Sherman6692,636574955,10%1448,93
T-4481360,849284957,14%2143,56
Pz.Kpfw. KW I (r) 5852,398864965,31%1830,00
Spähpanzer Ru 2519891,316944858,33%1474,10
CS-4471025,027084748,94%1580,18
KV-856653,435824647,83%1027,42
Achilles6747,335654647,83%1458,24
Object 277101124,245934548,89%687,81
LHMTV8628,406434546,67%1052,66
Škoda T 245375,984614452,27%1034,96
Ikv 1035417,914594454,55%956,24
Panther II81286,188014447,73%1977,50
SMV CC-64 Vipera 81073,006754450,00%1045,64
SU-855386,743634341,86%746,52
Caernarvon81713,429864353,49%2674,26
SU-85B4432,654114367,44%1188,38
AE Phase I 91272,337334348,84%1122,34
BZ-75101389,987514254,76%905,69
Lago4290,373814148,78%835,40
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81339,856674139,02%1417,52
Object 777 Version II 91327,158024151,22%1157,78
Marder II3143,651774062,50%381,47
212A91665,857473953,85%1734,70
Pz.Sfl. IVb4291,923903958,97%973,35
CS-5381051,636433842,11%1437,40
Ikv 90 Typ B7843,146173756,76%1137,77
VK 16.02 Leopard5390,275493754,05%1472,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81466,307553756,76%1454,79
T78 61133,708153764,86%1996,31
IS-27986,287173641,67%1302,88
Pz.Kpfw. III Ausf. J4144,253103647,22%190,89
M46 Patton92312,149223557,14%2406,64
KV-1S6312,494513565,71%521,47
ISU-122-2 81303,667033545,71%1262,32
T-46348,591213444,12%43,17
Pz.Kpfw. III/IV5290,414073444,12%659,62
T28 Concept 71187,307943354,55%1994,84
Type 6191770,757543243,75%1673,25
SU-14-171187,917623256,25%1968,10
M4A1 FL 10 61016,787543259,38%1903,17
Type 586686,376043043,33%1347,60
T-505106,773843063,33%304,30
T-28497,762392948,28%104,07
T110E5101334,177612951,72%923,49
Lorraine 50 t 91288,726442934,48%879,61
Konštrukta T-34/10071049,828122867,86%2032,57
Sav m/434290,003642850,00%669,13
Object 590 91437,938592860,71%1516,40
Object 432U111563,616832839,29%857,06
IS7920,746672740,74%1245,62
1108865,115802733,33%862,77
Sturer Emil7920,566302762,96%1298,67
Miel 81537,007682737,04%1597,76
Chrysler K GF 8962,567622755,56%995,36
Black Prince7986,627082638,46%1167,78
SU-1006892,507182661,54%1785,41
Cruiser Mk. IV461,081252630,77%0,23
T-103 81375,856872642,31%1412,74
UDES 1691656,406602544,00%1465,92
Lorraine 155 mle. 518989,205812540,00%908,19
HWK 30 8790,287082556,00%1445,16
A-205267,173402445,83%774,75
Valentine3387,215502466,67%1765,72
Pz.Kpfw. II Luchs4165,793932437,50%353,50
M10 Wolverine5643,586012458,33%1566,27
Turtle Mk. I 8986,967112458,33%919,15
Chieftain/T95 81094,837862356,52%1460,14
MT-256425,006632365,22%1515,39
Object 452K 101409,394842313,04%696,20
Pz.Kpfw. II2215,093612272,73%1104,25
SU-76M4129,321812236,36%102,91
Gorilla112191,188042245,45%1214,62
SU-2-122 5489,644512240,91%980,38
Strv K 91148,146162245,45%900,90
KR-1111463,148172254,55%801,85
AMX 13 (FL 11) 5613,196622157,14%2119,58
SU-100I 5871,246062152,38%1487,51
B14394,304592045,00%1052,21
Bisonte C45 81084,307472050,00%1023,66
M4A3E8 Thunderbolt VII 6593,605412045,00%1008,23
T-44-100 8981,357402065,00%1091,90
LT vz. 383117,792711947,37%311,07
AMX 50 12091669,168951968,42%1623,69
T404425,535271963,16%1174,28
VK 30.01 (D)6282,633881942,11%284,50
AMX 404153,282921838,89%327,15
Churchill I5674,785991844,44%1507,91
Cruiser Mk. III382,221011822,22%123,39
M-III-Y81014,285881833,33%848,50
E 65 Zwilling 8982,007261850,00%765,42
Carro da Combattimento 45 t 101618,006081833,33%997,16
M54 Renegade 8991,397281855,56%1083,50
Type T-345408,654791752,94%1069,97
AT-12120,711191747,06%283,80
T6 Medium4659,065291770,59%1928,57
XM66F 81152,296561752,94%1128,52
XM69 Hacker112036,717801741,18%1128,48
KV-1SA 5736,767731770,59%1787,99
M661154,818211668,75%1989,19
AMX AC mle. 4881285,946401643,75%1239,46
KV-15226,073261540,00%188,99
IS-M8916,135351520,00%955,70
Kampfpanzer 07 RH 81066,204981520,00%1081,26
Ikv 723165,642291435,71%236,10
T2971320,717841442,86%1564,55
Controcarro 1 Mk. 29378,213711421,43%16,07
Type 5781236,367911450,00%1277,03
Conqueror Gun Carriage101071,576281450,00%784,79
Ares 90101462,717141442,86%900,18
Excelsior 5992,439731464,29%2430,03
Fantôme 91277,868891471,43%1254,65
Type 5 Chi-Ri71305,159321376,92%2593,99
Type 91 Heavy357,691741323,08%2,58
T56 GMC3172,382001338,46%346,14
SDP 57 Gowika71204,627511361,54%1868,53
SU-100M171188,696061323,08%1805,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,775421369,23%1352,48
Pz.Kpfw. II Ausf. G3105,852401338,46%142,38
Panhard AMD 178B6635,235481353,85%1933,95
Panhard EBR 10510810,546061330,77%709,89
Churchill Crocodile 61126,859251369,23%2232,32
STA-181386,176081233,33%1787,66
Type 95 Heavy4310,173771233,33%845,82
Tiger (P)7560,424471233,33%424,65
Object 705A101436,928791266,67%1171,78
TS-60 91390,928591266,67%1338,48
M4-85 5816,427941258,33%2326,23
ASTRON Rex 105 mm 81106,925791225,00%1005,67
T-26299,001431145,45%295,64
BZ-1668859,648001172,73%1088,75
FV3046275,182511127,27%178,19
Archer5560,554791154,55%1405,05
Type 63 81035,096351136,36%875,65
Cobra 91195,277371154,55%1023,08
AMX Canon d'assaut 105 81252,096821136,36%1238,32
Strv m/40L3225,303421040,00%549,93
AMX 383132,103251050,00%271,30
Type 71101804,207651050,00%1129,41
G.Pz. Mk. VI (e)237,80811030,00%3,10
M48A2 Räumpanzer 81117,808831060,00%1332,48
T77 81134,106971050,00%1118,61
Pz.Kpfw. T 25 5919,107031040,00%2309,69
Pz.Kpfw. 38 (t)3188,33295955,56%659,79
Panzerjäger I2227,44201944,44%806,42
UDES 15/16101031,89544944,44%554,79
Lorraine 155 mle. 507867,67611933,33%782,34
WZ-111-1G FT8696,67549944,44%536,66
GSOR the TANK 91414,22712944,44%1230,80
E 75 TS 81226,11712944,44%1441,31
VK 168.01 (P) 81241,22658933,33%1242,16
Schwarzpanzer 58 81006,89660944,44%1068,27
T26E5 8819,11984988,89%971,62
M14/412627,25589887,50%3165,10
ST vz. 394353,13469837,50%1090,90
Emil II91283,25774875,00%1142,89
SDP 44 Burza6579,63434837,50%787,85
Type 6891824,00931850,00%1717,30
M-VI-Y9876,88630837,50%463,51
M56 Scorpion 7862,50649850,00%1187,06
TT-130M 9958,25610850,00%652,46
M7 Priest3109,14216742,86%95,00
Wespe3148,57229757,14%456,58
Nashorn6909,43536742,86%1460,39
Ares 758579,29579757,14%540,64
FV227 Conceiver8968,43637757,14%964,44
ARMT 5487,43455742,86%951,65
TBT 91209,86460714,29%718,52
Toro 9980,86624742,86%633,70
Saryuda 91019,00576728,57%530,01
Matilda4192,67439683,33%534,45
T1 HMC231,67135633,33%2,57
MS-1171,8372616,67%120,93
M374187,17226633,33%375,60
Covenanter5115,83360683,33%355,83
SDP 58 Kilana8984,00456616,67%762,42
M446412,17408650,00%519,97
Staghound Mk. III6494,67349633,33%699,07
Object 70591291,50922683,33%1320,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5535,677346100,00%1374,91
Windhund 8846,00650683,33%779,74
Kampfpanzer 6710832,33753666,67%574,59
M4A3(76)W Sherman 6668,33562633,33%963,52
Patton the Tank 91444,50484616,67%1266,73
Heavy Tank No. VI 6628,17779683,33%1154,87
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,80201540,00%319,30
Vickers Medium Mk. III3160,80212540,00%376,65
T3 HMC2103,60171540,00%203,78
60G FT5219,40202520,00%192,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113,40376580,00%378,05
Rheinmetall Panzerwagen10937,80438520,00%767,80
Gabler’s Destroyer 5414,80672560,00%1398,39
Char Mle. 75 9945,80722560,00%1168,27
Tetrarch 2182,60227580,00%967,39
Char de transition 6473,40662580,00%758,27
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61037,80798560,00%1910,01
M10 RBFM 5449,80434540,00%669,35
Strv m/38287,25259475,00%379,21
Leichttraktor1402,756514100,00%2769,54
O-Ho81386,50744450,00%1621,19
Type 89 I-Go/Chi-Ro2123,75228475,00%530,86
Leopard 110579,75379425,00%117,98
Renault R35271,50209450,00%125,68
K-2 81120,2550440,00%926,44
M24E2 Super Chaffee 6482,50443425,00%1036,42
Škoda T 56 8957,259254100,00%872,75
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4176,50307425,00%165,33
StuG IV 5614,00549450,00%1387,11
D23144,00340366,67%523,29
Vickers Medium Mk. II213,33135366,67%239,18
P.435880,00794366,67%3664,44
D1221,67184366,67%232,89
Churchill VII6778,339223100,00%1326,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91676,33953366,67%1884,92
Loyd Gun Carriage21,67121366,67%237,07
Black Prince II 7802,00572333,33%696,30
TS-54 8365,67509333,33%70,12
T-29 3169,0016130,00%322,86
Matilda Black Prince 5505,67679366,67%1330,43
VK 75.01 (K) 8333,00532366,67%317,92
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81114,33499333,33%1078,39
Vickers Medium Mk. I127,002482100,00%264,10
Strv fm/21118,50116250,00%76,78
LT vz. 35257,50234250,00%90,58
Renault FT147,001702100,00%261,66
Renault Otsu1155,50314250,00%570,72
BT-22189,00471250,00%857,95
Renault NC-31185,50225250,00%318,53
Pvlvv fm/42221,502642100,00%261,00
T-26G FT265,506620,00%0,00
SDP 40 Zadymka5217,5015820,00%138,19
Universal Carrier 2-pdr2118,50159250,00%319,54
BZ-6891164,0033420,00%634,67
AT 86966,5044520,00%1702,18
T499572,00771250,00%645,07
Object 2579755,009792100,00%693,07
KV-1 shielded 5324,00547250,00%476,58
T-50-2 6720,0039820,00%1510,89
MTLS-1G14 3560,00700250,00%2634,48
KV-5 81110,00807250,00%1182,60
AMX ELC 901 6354,00486250,00%697,89
A25 Harry Hopkins I 4328,00494250,00%718,06
Chi-Go 71612,50656250,00%1830,26
OCP Peacekeeper 9682,0037520,00%239,67
Kolohousenka133,001591100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 261,002611100,00%307,73
T1 Cunningham1118,005421100,00%802,27
BT-74435,005541100,00%1888,71
Sexton II30,003210,00%0,00
Škoda T 15A 4373,0032110,00%426,57
Cromwell Applique 581,0015810,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6359,0027310,00%675,75
AMR 35 2131,003141100,00%583,66
Pz.Sfl. IC 4534,007881100,00%2243,67
M24 Chaffee No. 594 50,0030210,00%0,00
Matilda LVT 4200,004441100,00%414,70
Type 1 Ho-Ni II 4679,0034510,00%1219,49
A46 6225,006771100,00%604,90
T-54 first prototype 81289,0030610,00%1211,73
T26E3 Eagle 7 7516,0018310,00%371,34
Bretagne Panther 6486,007401100,00%903,68

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 23/04/2026
Ayrıldı: 16/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/03/2026
Ayrıldı: 29/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/02/2026
Ayrıldı: 04/03/2026
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 09/03/2025
Ayrıldı: 19/02/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2025
Ayrıldı: 08/03/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 18/11/2024
Ayrıldı: 26/02/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 18/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 23/10/2024
Ayrıldı: 17/11/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/05/2022
Ayrıldı: 15/10/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 04/07/2020
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 07/01/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 31/08/2021
Ayrıldı: 16/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 22/09/2021
Ayrıldı: 05/10/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 22/11/2020
Ayrıldı: 11/03/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 19/11/2021
Ayrıldı: 27/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 06/05/2021
Ayrıldı: 22/06/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 04/07/2021
Ayrıldı: 23/07/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/04/2021
Ayrıldı: 30/04/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 25/06/2021
Ayrıldı: 29/06/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 20/10/2021
Ayrıldı: 30/10/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/02/2020
Ayrıldı: 24/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 26/06/2020
Ayrıldı: 27/06/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/05/2020
Ayrıldı: 13/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 28/06/2020
Ayrıldı: 03/07/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 14/03/2020
Ayrıldı: 25/04/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 11/12/2019
Ayrıldı: 17/12/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 20/12/2019
Ayrıldı: 18/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/11/2019
Ayrıldı: 07/12/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 29/10/2019
Ayrıldı: 16/11/2019
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/08/2019
Ayrıldı: 15/10/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/08/2019
Ayrıldı: 21/08/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/08/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 24/07/2019
Ayrıldı: 01/08/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/07/2019
Ayrıldı: 14/07/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/05/2019
Ayrıldı: 09/07/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 04/05/2016
Ayrıldı: 21/05/2019