fredo1968

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar44085041289
Ortalama Seviye8,000,009,229,65
Galibiyetler2248751,01%00,00%2048,78%14148,79%
Yenilgiler2100547,65%00,00%2048,78%14550,17%
Berabere5931,35%00,00%12,44%31,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar1483433,65%00,00%1536,59%10134,95%
İmha edilen Tanklar415180,9400,00511,242490,86
Yoketme Oranı1,420,001,961,32
Tespit edilen Tanklar426480,9700,00180,441870,65
Verilen Hasar1.283,630,001.721,801.603,67
Düşman üssü işgal puanı361740,8200,00160,391100,38
Üs savunma Puanı257880,5800,00471,151150,40
Deneyim710,070,00789,02730,36
WN71173,110,001280,33975,95
WN81532,460,001947,081327,45
Toplam
Savaşlar44085
Ortalama Seviye8,00
Galibiyetler2248751,01%
Yenilgiler2100547,65%
Berabere5931,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar1483433,65%
İmha edilen Tanklar415180,94
Yoketme Oranı1,42
Tespit edilen Tanklar426480,97
Verilen Hasar1.283,63
Düşman üssü işgal puanı361740,82
Üs savunma Puanı257880,58
Deneyim710,07
WN71173,11
WN81532,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar41
Ortalama Seviye9,22
Galibiyetler2048,78%
Yenilgiler2048,78%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1536,59%
İmha edilen Tanklar511,24
Yoketme Oranı1,96
Tespit edilen Tanklar180,44
Verilen Hasar1.721,80
Düşman üssü işgal puanı160,39
Üs savunma Puanı471,15
Deneyim789,02
WN71280,33
WN81947,08
Son 30 gün
Savaşlar289
Ortalama Seviye9,65
Galibiyetler14148,79%
Yenilgiler14550,17%
Berabere31,04%
Hayatta Kalınan Savaşlar10134,95%
İmha edilen Tanklar2490,86
Yoketme Oranı1,32
Tespit edilen Tanklar1870,65
Verilen Hasar1.603,67
Düşman üssü işgal puanı1100,38
Üs savunma Puanı1150,40
Deneyim730,36
WN7975,95
WN81327,45
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar393000
Galibiyetler18045,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20953,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,02%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar11629,52%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2310,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,830,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2470,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.355,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4341,1000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1160,3000,0000,0000,00
Deneyim647,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar393
Galibiyetler18045,80%
Yenilgiler20953,18%
Berabere41,02%
Hayatta Kalınan Savaşlar11629,52%
İmha edilen Tanklar2310,59
Yoketme Oranı0,83
Tespit edilen Tanklar2470,63
Verilen Hasar1.355,90
Düşman üssü işgal puanı4341,10
Üs savunma Puanı1160,30
Deneyim647,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar109000
Galibiyetler5550,46%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5449,54%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3834,86%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar820,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,150,000,000,00
Tespit edilen Tanklar990,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.137,160,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1841,6900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10,0100,0000,0000,00
Deneyim708,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar109
Galibiyetler5550,46%
Yenilgiler5449,54%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3834,86%
İmha edilen Tanklar820,75
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar990,91
Verilen Hasar1.137,16
Düşman üssü işgal puanı1841,69
Üs savunma Puanı10,01
Deneyim708,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar147000
Galibiyetler9061,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5738,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8356,46%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1040,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,630,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1240,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.166,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2741,8600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3322,2600,0000,0000,00
Deneyim910,340,000,000,00
Toplam
Savaşlar147
Galibiyetler9061,22%
Yenilgiler5738,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar8356,46%
İmha edilen Tanklar1040,71
Yoketme Oranı1,63
Tespit edilen Tanklar1240,84
Verilen Hasar1.166,04
Düşman üssü işgal puanı2741,86
Üs savunma Puanı3322,26
Deneyim910,34
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar564001616
Galibiyetler242843,05%00,00%637,50%637,50%
Yenilgiler307554,52%00,00%1062,50%1062,50%
Berabere1372,43%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar169630,07%00,00%318,75%318,75%
İmha edilen Tanklar35660,6300,00100,63100,63
Yoketme Oranı0,900,000,770,77
Tespit edilen Tanklar53210,9400,00140,88140,88
Verilen Hasar1.093,000,00893,50893,50
Düşman üssü işgal puanı45810,8100,00161,00161,00
Üs savunma Puanı94111,6700,00332,06332,06
Deneyim590,980,00535,69535,69
Toplam
Savaşlar5640
Galibiyetler242843,05%
Yenilgiler307554,52%
Berabere1372,43%
Hayatta Kalınan Savaşlar169630,07%
İmha edilen Tanklar35660,63
Yoketme Oranı0,90
Tespit edilen Tanklar53210,94
Verilen Hasar1.093,00
Düşman üssü işgal puanı45810,81
Üs savunma Puanı94111,67
Deneyim590,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar16
Galibiyetler637,50%
Yenilgiler1062,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%
İmha edilen Tanklar100,63
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar140,88
Verilen Hasar893,50
Düşman üssü işgal puanı161,00
Üs savunma Puanı332,06
Deneyim535,69
Son 30 gün
Savaşlar16
Galibiyetler637,50%
Yenilgiler1062,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar318,75%
İmha edilen Tanklar100,63
Yoketme Oranı0,77
Tespit edilen Tanklar140,88
Verilen Hasar893,50
Düşman üssü işgal puanı161,00
Üs savunma Puanı332,06
Deneyim535,69

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1480000
Galibiyetler59740,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler86958,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere140,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar39926,96%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9300,6300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11990,8100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.554,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı6610,4500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14861,0000,0000,0000,00
Deneyim599,490,000,000,00
Toplam
Savaşlar1480
Galibiyetler59740,34%
Yenilgiler86958,72%
Berabere140,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar39926,96%
İmha edilen Tanklar9300,63
Yoketme Oranı0,86
Tespit edilen Tanklar11990,81
Verilen Hasar1.554,32
Düşman üssü işgal puanı6610,45
Üs savunma Puanı14861,00
Deneyim599,49
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (453)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Rheinmetall Skorpion G 81491,68762205850,92%1695,27
T675905,28623101454,04%2410,03
Chi-To SP71388,2285997461,70%1935,45
105 leFH18B2 5901,0666493958,57%1922,96
E 100101932,2675782949,70%1626,16
M53/M5591456,7175282552,61%1376,49
AMX 13 105101446,9975078950,82%1902,17
Löwe 81221,4279178051,54%1498,53
Lorraine 40 t 81554,9586471254,21%2211,32
Bat.-Châtillon Bourrasque 81402,6580270750,21%1636,89
G.W. E 100101587,4068762852,39%1492,98
GSOR 1008 81520,4876459050,34%1592,16
Object 430U101895,6778852051,92%1613,10
Type 64 6726,2373151354,19%2253,26
Object 252U 81490,0883948650,41%1723,32
Centurion Action X101587,3166547344,82%1158,82
Object 261101521,8666747245,76%1290,64
E 7591116,1467447148,41%895,37
AMX 13 909800,7866346546,24%1156,00
DBV-152 101876,1768446246,32%1165,76
Tiger II8848,0662043447,70%825,16
Hirschkäfer112059,9274041249,51%1297,61
FV215b (183) 101621,9860040643,60%1053,16
Jagdpanther II81186,9160739640,91%1088,69
Cromwell6776,1068539460,66%1757,95
TVP T 50/51101760,2469038845,62%1414,72
Jagdtiger91749,3673536548,77%1491,45
E 50 Ausf. M101657,0469134645,09%1228,05
G.W. Tiger (P)81064,3862630347,85%1287,85
LTTB8661,8171830253,97%1253,24
T 55A 91636,2780529050,69%1689,39
VK 36.01 (H)6461,9632128447,18%611,03
AMBT 81494,5075928244,68%1682,34
T-34-85M 61073,6781928152,31%2123,23
AMX 13 57 7884,3385628059,64%2018,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81150,3772227849,28%1388,59
T110E3101862,2468627645,29%1216,17
Maus102143,7186027553,45%1854,00
Jagdpanzer E 100102129,7169027545,45%1605,09
Progetto M35 mod. 46 81544,7281426751,31%1984,41
T-54 ltwt.91189,1180626453,41%2172,27
Strv S1 81406,2372626453,03%1551,83
Bat.-Châtillon 25 t101805,1669126142,15%1456,78
AMX ELC bis5325,5454025952,90%1195,32
Progetto M40 mod. 65101759,9574625751,75%1383,18
FV4004 Conway91707,1972724549,80%1619,51
AMX 13 757506,1964824449,59%1010,72
Object 140101718,2077824154,36%1507,93
Type 5 Ka-Ri 81376,5069523947,70%1247,20
Jagdpanzer IV6624,5341923850,00%1051,01
Kunze Panzer 91532,8074223848,74%1406,98
Tiger I7712,8441123646,19%781,22
T9591665,9079022948,91%1445,67
Excalibur 61065,3776622960,26%2011,30
CS-63101640,9976722053,18%1250,44
G.W. Tiger91498,2472221953,42%1534,50
Jagdpanther7722,5252521646,30%827,88
CS-52 LIS 81349,1776020848,56%1674,51
T-5491458,3682620054,00%1683,48
AMX 12 t6519,5669119857,07%1728,53
Kpz. Erich Konzept I 91628,4475919749,75%1370,10
LT-432 8748,4668719747,21%1325,90
M48A5 Patton101655,3572019647,96%1210,40
VK 28.016644,8271619552,82%2556,24
Strv 103-091913,6278419455,15%1934,97
Object 43092309,3099718957,67%2889,69
Type 59 81208,7272718444,02%1447,24
HWK 128925,1179518148,62%1831,46
Sherman VC Firefly 6958,5774517657,39%1764,23
G.W. Panther7866,5253117147,95%1110,68
VK 100.01 (P)81317,3083717152,05%1573,52
Bat.-Châtillon 12 t8982,3185016755,69%2260,63
T2071148,5082216659,04%1951,63
IS-7101654,5577116349,69%1198,66
FV20781063,4368816047,50%1172,98
Pudel 6990,8976915955,35%2113,72
FV217 Badger101767,9674815854,43%1173,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91274,6575515548,39%1323,03
UDES 0381325,8269015152,32%1580,40
T92 HMC101419,4668215050,00%1173,54
Controcarro 3 Minotauro101568,4370514847,30%971,22
Emil I81396,9985914658,22%1697,15
ISU-152K 81317,3267214643,15%1405,11
ShPTK-TVP 100 81134,1871514252,11%1161,50
M26 Pershing81285,6279014049,29%1689,22
WZ-111 model 5A101767,6472014047,86%1373,23
K-91-PT 91581,1679414052,86%1491,91
Char Futur 4 91543,9384114059,29%1497,17
VK 30.01 (H)5166,9024013945,32%177,61
Mäuschen91861,0288613955,40%1959,08
Panhard EBR 75 (FL 10) 8847,6365613946,04%1514,86
leKpz M 41 90 mm GF 8827,1365313947,48%1520,50
Crusader 5.5-in. SP7880,3165713547,41%1396,11
Vz. 55101484,0366413441,79%893,72
Charioteer Nomad 81256,5264313444,03%1146,47
Hummel6595,9047513353,38%830,25
T-100 LT101043,9262113239,39%1092,80
Object 260 101645,8872013042,31%1080,64
FV4005 Stage II101569,8754212849,22%1032,58
M4A1 Sherman5686,1470912655,56%2223,99
Prototipo Standard B92186,5492812660,32%2501,83
WZ-113G FT101680,6761512641,27%949,89
Object 268 Version 4101516,4870312647,62%959,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4265,8822812553,60%583,09
AMX M4 mle. 54101652,8170112540,80%1038,57
WZ-120-1G FT 81474,2278812550,40%1717,05
WZ-111 model 1-491873,4881212447,58%1918,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5639,2064612452,42%2073,70
STB-1101609,1869612246,72%1268,32
GSOR 1010 FB 81271,7369612250,82%1456,32
Leo71058,3878312065,00%2034,89
60TP Lewandowskiego101802,7776611752,14%1288,32
Centurion Mk. 7/192250,3594811656,03%2666,84
Dicker Max 61075,4774811663,79%2497,10
122 TM 81195,1675111652,59%1394,82
Škoda T 256838,3671311452,63%1941,71
StuG III Ausf. G5365,7424811349,56%680,49
Type 4 Heavy91635,2076511146,85%1474,65
Grille 15101757,5271411150,45%1172,62
T288933,1762910944,95%888,20
T71 CMCD7679,7277010959,63%1739,13
Škoda T 5091951,9385210851,85%1978,94
Vickers MBT Mk. 3 101501,1860910640,57%979,72
KV-2 (R) 6979,3872210651,89%1786,49
T-1091793,0284110552,38%1822,07
P.44 Pantera81411,2579310250,00%2095,11
Strv 103B102080,9674810152,48%1582,53
Strv m/42-57 Alt A.2 6968,2375410160,40%2150,06
Centurion Mk. I81449,2495910062,00%2466,28
T25 AT7912,8962910051,00%1172,41
Spähpanzer SP I C7838,468669958,59%2156,10
T25 Pilot Number 1 81131,267999853,06%1611,46
IS-381359,557739744,33%1579,41
Comet71039,237749755,67%1877,70
T110E4101973,227339748,45%1375,87
Waffenträger auf Pz. IV91477,766409439,36%1076,51
T25/271343,418299358,06%2430,92
Challenger71367,838379354,84%2473,29
Charioteer81697,628929161,54%2347,22
P.43 ter71020,067238948,31%1912,99
M18 Hellcat61080,438628969,66%2455,78
XM57 81368,767008847,73%1113,21
SDP 60 Gonkiewicza91526,066968643,02%1136,05
FV380591244,676628647,67%1206,48
O-Ni7901,356618345,78%1125,85
M36 Jackson6734,206378354,22%1419,20
Conqueror92409,249028245,12%2336,79
Type 5 Heavy102412,858328145,68%1872,17
T376571,677168153,09%1950,91
Pawlack Tank6921,227198156,79%1756,76
Panther71051,958328058,75%2122,78
BDR G1 B5864,167228057,50%2076,91
Strv 746655,485577944,30%1192,39
Škoda T 27 81774,379377964,56%2869,55
O-I6691,155797847,44%1046,39
AMX M4 mle. 4571317,578507757,14%2068,25
Object 283 91288,817507754,55%1328,82
Grille5407,724347558,67%876,01
Ho-Ri 3101624,076737343,84%959,98
M47 Iron Arnie 81075,757377252,78%1280,58
Object 274a 81127,007387149,30%1341,53
Super Conqueror101402,195777040,00%885,34
VK 30.02 (M)6858,917076950,72%1914,84
T92 8707,836956646,97%1381,96
ARL 4461022,227356553,85%2054,21
IS-4101676,657366544,62%1072,91
T28 Prototype81571,678126453,13%1957,56
Super Hellcat 71015,787286360,32%1722,96
AMX 50 10081624,428666251,61%2323,00
Ikv 65 Alt II6689,405226246,77%1256,21
M24 Chaffee5418,616456259,68%1653,75
Durchbruchswagen 24156,632036240,32%187,77
TL-1 LPC 81388,557346248,39%1898,23
Strv m/425422,624366147,54%1102,09
STG Guard 81694,3810046168,85%2726,06
Caernarvon Action X 81381,348786155,74%1927,23
T3091810,907576050,00%1645,87
LTG7741,987176055,00%1776,25
SMV CC-6781242,686955949,15%1307,22
UDES 14 Alt 581887,349385961,02%2800,44
M40/M4381475,297385949,15%1627,42
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,881675745,61%157,03
T-34-2G FT71078,846335745,61%1479,13
AMX 30 1er prototype91835,448405752,63%1787,50
M46 Patton KR 81222,898655757,89%1776,07
M41 Walker Bulldog8554,096565552,73%915,52
Object 26391526,457055541,82%1121,35
VK 30.01 (P)6800,266485455,56%1464,27
SU-14-281148,667425352,83%1256,94
Leopard Prototyp A91682,307045347,17%1495,45
Vz. 60S Dravec 101914,888895259,62%1212,35
O-I Experimental5467,604805044,00%753,39
M4A3E8 Sherman6692,636574955,10%1448,86
T-4481360,849284957,14%2143,58
Pz.Kpfw. KW I (r) 5852,398864965,31%1829,89
Spähpanzer Ru 2519891,316944858,33%1474,01
CS-4471025,027084748,94%1580,21
KV-856653,435824647,83%1027,43
Achilles6747,335654647,83%1458,22
Object 277101124,245934548,89%687,81
LHMTV8628,406434546,67%1052,53
Škoda T 245375,984614452,27%1035,04
Ikv 1035417,914594454,55%956,31
Panther II81286,188014447,73%1977,53
SMV CC-64 Vipera 81073,006754450,00%1045,63
SU-855386,743634341,86%746,59
Caernarvon81713,429864353,49%2674,23
SU-85B4432,654114367,44%1188,38
AE Phase I 91272,337334348,84%1122,35
BZ-75101389,987514254,76%905,73
Lago4290,373814148,78%836,09
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81339,856674139,02%1417,48
Object 777 Version II 91327,158024151,22%1157,81
Marder II3143,651774062,50%381,48
212A91665,857473953,85%1734,65
Pz.Sfl. IVb4291,923903958,97%973,53
CS-5381051,636433842,11%1437,39
Ikv 90 Typ B7843,146173756,76%1137,71
VK 16.02 Leopard5390,275493754,05%1472,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81466,307553756,76%1454,80
T78 61133,708153764,86%1996,32
IS-27986,287173641,67%1302,91
Pz.Kpfw. III Ausf. J4144,253103647,22%190,85
M46 Patton92312,149223557,14%2406,68
KV-1S6312,494513565,71%521,47
ISU-122-2 81303,667033545,71%1262,10
T-46348,591213444,12%42,46
Pz.Kpfw. III/IV5290,414073444,12%659,66
T28 Concept 71187,307943354,55%1994,76
Type 6191770,757543243,75%1673,24
SU-14-171187,917623256,25%1968,18
M4A1 FL 10 61016,787543259,38%1903,19
Type 586686,376043043,33%1347,62
T-505106,773843063,33%304,23
T-28497,762392948,28%104,03
T110E5101334,177612951,72%923,51
Lorraine 50 t 91288,726442934,48%879,73
Konštrukta T-34/10071049,828122867,86%2032,59
Sav m/434290,003642850,00%669,35
Object 590 91437,938592860,71%1516,43
Object 432U111563,616832839,29%857,15
IS7920,746672740,74%1245,64
1108865,115802733,33%862,76
Sturer Emil7920,566302762,96%1298,63
Miel 81537,007682737,04%1598,22
Chrysler K GF 8962,567622755,56%995,25
Black Prince7986,627082638,46%1167,79
SU-1006892,507182661,54%1785,45
Cruiser Mk. IV461,081252630,77%0,23
T-103 81375,856872642,31%1412,72
UDES 1691656,406602544,00%1465,96
Lorraine 155 mle. 518989,205812540,00%908,17
HWK 30 8790,287082556,00%1445,15
A-205267,173402445,83%774,62
Valentine3387,215502466,67%1765,71
Pz.Kpfw. II Luchs4165,793932437,50%353,54
M10 Wolverine5643,586012458,33%1566,24
Gorilla112206,718302450,00%1276,42
Turtle Mk. I 8986,967112458,33%919,20
Chieftain/T95 81094,837862356,52%1460,16
MT-256425,006632365,22%1515,34
Object 452K 101409,394842313,04%696,19
Pz.Kpfw. II2215,093612272,73%1104,18
SU-76M4129,321812236,36%102,83
SU-2-122 5489,644512240,91%980,54
Strv K 91148,146162245,45%900,85
KR-1111463,148172254,55%801,95
AMX 13 (FL 11) 5613,196622157,14%2120,08
SU-100I 5871,246062152,38%1487,68
B14394,304592045,00%1051,98
Bisonte C45 81084,307472050,00%1023,46
M4A3E8 Thunderbolt VII 6593,605412045,00%1008,20
T-44-100 8981,357402065,00%1091,96
LT vz. 383117,792711947,37%311,10
AMX 50 12091669,168951968,42%1623,66
T404425,535271963,16%1174,21
VK 30.01 (D)6282,633881942,11%284,51
AMX 404153,282921838,89%327,06
Churchill I5674,785991844,44%1507,86
Cruiser Mk. III382,221011822,22%123,35
M-III-Y81014,285881833,33%848,51
E 65 Zwilling 8982,007261850,00%765,59
Carro da Combattimento 45 t 101618,006081833,33%997,24
M54 Renegade 8991,397281855,56%1083,47
Type T-345408,654791752,94%1069,94
AT-12120,711191747,06%283,75
T6 Medium4659,065291770,59%1928,73
XM66F 81152,296561752,94%1128,55
XM69 Hacker112036,717801741,18%1128,67
KV-1SA 5736,767731770,59%1787,95
M661154,818211668,75%1989,24
AMX AC mle. 4881285,946401643,75%1239,44
KV-15226,073261540,00%188,98
IS-M8916,135351520,00%955,66
Kampfpanzer 07 RH 81066,204981520,00%1081,28
Ikv 723165,642291435,71%235,86
T2971320,717841442,86%1564,53
Controcarro 1 Mk. 29378,213711421,43%16,08
Type 5781236,367911450,00%1277,07
Conqueror Gun Carriage101071,576281450,00%784,72
Ares 90101462,717141442,86%900,35
Excelsior 5992,439731464,29%2431,36
Fantôme 91277,868891471,43%1254,70
Type 5 Chi-Ri71305,159321376,92%2593,95
Type 91 Heavy357,691741323,08%2,58
T56 GMC3172,382001338,46%346,27
SDP 57 Gowika71204,627511361,54%1868,54
SU-100M171188,696061323,08%1805,01
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,775421369,23%1352,58
Pz.Kpfw. II Ausf. G3105,852401338,46%142,37
Panhard AMD 178B6635,235481353,85%1933,96
Panhard EBR 10510810,546061330,77%709,85
Churchill Crocodile 61126,859251369,23%2231,96
STA-181386,176081233,33%1787,63
Type 95 Heavy4310,173771233,33%844,38
Tiger (P)7560,424471233,33%424,65
Object 705A101436,928791266,67%1171,85
TS-60 91390,928591266,67%1338,22
M4-85 5816,427941258,33%2326,34
ASTRON Rex 105 mm 81106,925791225,00%1005,70
T-26299,001431145,45%295,58
BZ-1668859,648001172,73%1088,76
FV3046275,182511127,27%178,17
Archer5560,554791154,55%1404,57
Type 63 81035,096351136,36%875,62
Cobra 91195,277371154,55%1023,09
AMX Canon d'assaut 105 81252,096821136,36%1238,43
Strv m/40L3225,303421040,00%549,79
AMX 383132,103251050,00%271,28
Type 71101804,207651050,00%1129,42
G.Pz. Mk. VI (e)237,80811030,00%3,10
M48A2 Räumpanzer 81117,808831060,00%1333,11
T77 81134,106971050,00%1118,68
Pz.Kpfw. T 25 5919,107031040,00%2309,28
Pz.Kpfw. 38 (t)3188,33295955,56%659,72
Panzerjäger I2227,44201944,44%806,61
UDES 15/16101031,89544944,44%554,84
Lorraine 155 mle. 507867,67611933,33%782,29
WZ-111-1G FT8696,67549944,44%536,68
GSOR the TANK 91414,22712944,44%1230,90
E 75 TS 81226,11712944,44%1441,32
VK 168.01 (P) 81241,22658933,33%1242,04
Schwarzpanzer 58 81006,89660944,44%1068,24
T26E5 8819,11984988,89%971,59
M14/412627,25589887,50%3164,71
ST vz. 394353,13469837,50%1091,01
Emil II91283,25774875,00%1142,91
SDP 44 Burza6579,63434837,50%787,92
Type 6891824,00931850,00%1717,40
M-VI-Y9876,88630837,50%463,55
M56 Scorpion 7862,50649850,00%1187,00
TT-130M 9958,25610850,00%652,47
M7 Priest3109,14216742,86%95,00
Wespe3148,57229757,14%456,64
Nashorn6909,43536742,86%1460,44
Ares 758579,29579757,14%540,66
FV227 Conceiver8968,43637757,14%964,44
Kampfpanzer 67101017,57703757,14%646,25
ARMT 5487,43455742,86%951,66
TBT 91209,86460714,29%718,59
Toro 9980,86624742,86%633,74
Saryuda 91019,00576728,57%530,00
Matilda4192,67439683,33%534,49
T1 HMC231,67135633,33%2,57
MS-1171,8372616,67%120,90
M374187,17226633,33%375,63
Covenanter5115,83360683,33%355,82
SDP 58 Kilana8984,00456616,67%762,45
M446412,17408650,00%519,97
Staghound Mk. III6494,67349633,33%698,98
Object 70591291,50922683,33%1320,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5535,677346100,00%1374,86
Windhund 8846,00650683,33%779,76
M4A3(76)W Sherman 6668,33562633,33%963,44
Patton the Tank 91444,50484616,67%1266,78
Heavy Tank No. VI 6628,17779683,33%1154,80
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,80201540,00%319,43
Vickers Medium Mk. III3160,80212540,00%376,54
T3 HMC2103,60171540,00%203,77
60G FT5219,40202520,00%192,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4113,40376580,00%377,90
Rheinmetall Panzerwagen10937,80438520,00%767,95
Gabler’s Destroyer 5414,80672560,00%1398,41
Char Mle. 75 9945,80722560,00%1168,34
Tetrarch 2182,60227580,00%967,30
Char de transition 6473,40662580,00%758,29
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61037,80798560,00%1911,12
M10 RBFM 5449,80434540,00%669,35
Strv m/38287,25259475,00%379,13
Leichttraktor1402,756514100,00%2769,37
O-Ho81386,50744450,00%1621,19
Type 89 I-Go/Chi-Ro2123,75228475,00%530,53
Leopard 110579,75379425,00%117,99
Renault R35271,50209450,00%125,61
K-2 81120,2550440,00%926,31
M24E2 Super Chaffee 6482,50443425,00%1036,50
Škoda T 56 8957,259254100,00%872,78
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4176,50307425,00%165,37
StuG IV 5614,00549450,00%1387,08
D23144,00340366,67%523,25
Vickers Medium Mk. II213,33135366,67%239,18
P.435880,00794366,67%3664,45
D1221,67184366,67%232,89
Churchill VII6778,339223100,00%1326,72
VK 45.02 (P) Ausf. B91676,33953366,67%1884,91
Loyd Gun Carriage21,67121366,67%237,07
Black Prince II 7802,00572333,33%696,37
TS-54 8365,67509333,33%70,12
T-29 3169,0016130,00%322,86
Matilda Black Prince 5505,67679366,67%1330,40
VK 75.01 (K) 8333,00532366,67%317,93
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81114,33499333,33%1078,34
Vickers Medium Mk. I127,002482100,00%264,10
Strv fm/21118,50116250,00%76,78
LT vz. 35257,50234250,00%90,58
Renault FT147,001702100,00%261,71
Renault Otsu1155,50314250,00%570,17
BT-22189,00471250,00%858,06
Renault NC-31185,50225250,00%318,40
Pvlvv fm/42221,502642100,00%261,00
T-26G FT265,506620,00%0,00
SDP 40 Zadymka5217,5015820,00%138,16
Universal Carrier 2-pdr2118,50159250,00%319,47
BZ-6891164,0033420,00%634,68
AT 86966,5044520,00%1702,26
T499572,00771250,00%645,06
Object 2579755,009792100,00%693,10
KV-1 shielded 5324,00547250,00%476,50
T-50-2 6720,0039820,00%1510,90
MTLS-1G14 3560,00700250,00%2634,62
KV-5 81110,00807250,00%1182,60
AMX ELC 901 6354,00486250,00%697,88
A25 Harry Hopkins I 4328,00494250,00%718,00
Chi-Go 71612,50656250,00%1829,60
OCP Peacekeeper 9682,0037520,00%239,70
Kolohousenka133,001591100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 261,002611100,00%307,84
T1 Cunningham1118,005421100,00%802,24
BT-74435,005541100,00%1887,93
Sexton II30,003210,00%0,00
Škoda T 15A 4373,0032110,00%425,93
Cromwell Applique 581,0015810,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6359,0027310,00%675,84
Pz.Kpfw. 558636,007801100,00%490,83
AMR 35 2131,003141100,00%583,84
Pz.Sfl. IC 4534,007881100,00%2244,02
M24 Chaffee No. 594 50,0030210,00%0,00
Matilda LVT 4200,004441100,00%414,68
Type 1 Ho-Ni II 4679,0034510,00%1219,31
A46 6225,006771100,00%604,91
T-54 first prototype 81289,0030610,00%1211,79
T26E3 Eagle 7 7516,0018310,00%371,30
Bretagne Panther 6486,007401100,00%903,61

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 23/04/2026
Ayrıldı: 16/09/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/03/2026
Ayrıldı: 29/03/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/02/2026
Ayrıldı: 04/03/2026
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 09/03/2025
Ayrıldı: 19/02/2026
Rütbe: Er
Katıldı: 03/03/2025
Ayrıldı: 08/03/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 18/11/2024
Ayrıldı: 26/02/2025
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 18/11/2024
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 23/10/2024
Ayrıldı: 17/11/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 12/05/2022
Ayrıldı: 15/10/2024
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 04/07/2020
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 07/01/2022
Ayrıldı: 29/03/2024
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 31/08/2021
Ayrıldı: 16/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 22/09/2021
Ayrıldı: 05/10/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 22/11/2020
Ayrıldı: 11/03/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 19/11/2021
Ayrıldı: 27/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 06/05/2021
Ayrıldı: 22/06/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 04/07/2021
Ayrıldı: 23/07/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/04/2021
Ayrıldı: 30/04/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 25/06/2021
Ayrıldı: 29/06/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 20/10/2021
Ayrıldı: 30/10/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 20/02/2020
Ayrıldı: 24/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 26/06/2020
Ayrıldı: 27/06/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 18/05/2020
Ayrıldı: 13/06/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 28/06/2020
Ayrıldı: 03/07/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 14/03/2020
Ayrıldı: 25/04/2020
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 11/12/2019
Ayrıldı: 17/12/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 20/12/2019
Ayrıldı: 18/02/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/11/2019
Ayrıldı: 07/12/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 29/10/2019
Ayrıldı: 16/11/2019
Rütbe: Personel Subayı
Katıldı: 23/08/2019
Ayrıldı: 15/10/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/08/2019
Ayrıldı: 21/08/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/08/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 24/07/2019
Ayrıldı: 01/08/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 11/07/2019
Ayrıldı: 14/07/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/05/2019
Ayrıldı: 09/07/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 04/05/2016
Ayrıldı: 21/05/2019