| Tank Adı | M | Tip | Ulus | Seviye | Ortalama Hasar | Ortalama Deneyim | Savaşlar | Galibiyetler | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-75 | 10 | 677,70 | 578 | 56 | 41,07% | 220,21 | |||||
| IS-4 | 10 | 690,96 | 592 | 55 | 38,18% | 226,41 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 361,45 | 461 | 42 | 33,33% | 0,00 | |||||
| BT-2 | 2 | 611,83 | 492 | 6 | 50,00% | 3505,58 | |||||
| KV-3 | 7 | 154,17 | 263 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| BZ-166 | 8 | 183,00 | 411 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 197,00 | 393 | 1 | 100,00% | 853,40 | |||||
| 4TP | 1 | 0,00 | 45 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 652,00 | 632 | 1 | 100,00% | 4633,77 | |||||
| MS-1 | 1 | 236,00 | 134 | 1 | 0,00% | 1030,31 | |||||
| ST-I | 9 | 172,00 | 175 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BT-5 | 3 | 155,00 | 180 | 1 | 0,00% | 101,08 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 104,00 | 132 | 1 | 0,00% | 9,69 |
fluxgression
Genel istatistik
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 175 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ortalama Seviye | 9,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Galibiyetler | 67 | 38,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 101 | 57,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 7 | 4,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 29 | 16,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 58 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 77 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 558,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 165 | 0,94 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 524,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 246,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 151,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 175 | |
| Ortalama Seviye | 9,31 | |
| Galibiyetler | 67 | 38,29% |
| Yenilgiler | 101 | 57,71% |
| Berabere | 7 | 4,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 29 | 16,57% |
| İmha edilen Tanklar | 58 | 0,33 |
| Yoketme Oranı | 0,40 | |
| Tespit edilen Tanklar | 77 | 0,44 |
| Verilen Hasar | 558,83 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 165 | 0,94 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 524,30 | |
| WN7 | 246,60 | |
| WN8 | 151,08 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Ortalama Seviye | 0,00 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:
Dünya Haritası Mutlak X
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Şampiyon VIII
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Dünya Haritası Orta VI
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Tank Bölüğü İstatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Ekip istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Çatışma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Kale savunma istatistikleri
| Toplam | Son 24 saat | Son 7 gün | Son 30 gün | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Galibiyetler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Toplam | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 24 saat | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 7 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
| Son 30 gün | ||
|---|---|---|
| Savaşlar | 0 | |
| Galibiyetler | 0 | 0,00% |
| Yenilgiler | 0 | 0,00% |
| Berabere | 0 | 0,00% |
| Hayatta Kalınan Savaşlar | 0 | 0,00% |
| İmha edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Yoketme Oranı | 0,00 | |
| Tespit edilen Tanklar | 0 | 0,00 |
| Verilen Hasar | 0,00 | |
| Düşman üssü işgal puanı | 0 | 0,00 |
| Üs savunma Puanı | 0 | 0,00 |
| Deneyim | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen