ferBASILIDES

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/10/2015

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1156371127612
Ortalama Seviye5,847,007,407,80
Galibiyetler5230845,23%1100,00%5543,31%25141,01%
Yenilgiler6179753,44%00,00%7055,12%35057,19%
Berabere15321,32%00,00%21,57%111,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar1759015,21%1100,00%1612,60%9315,20%
İmha edilen Tanklar439320,3800,00370,291850,30
Yoketme Oranı0,450,000,330,36
Tespit edilen Tanklar1204431,0400,001040,824250,69
Verilen Hasar321,770,00504,61495,46
Düşman üssü işgal puanı1029340,8900,00130,101050,17
Üs savunma Puanı183070,1600,0000,0030,00
Deneyim385,58593,00516,55501,68
WN7487,04264,23399,50335,82
WN8313,090,00328,32282,94
Toplam
Savaşlar115637
Ortalama Seviye5,84
Galibiyetler5230845,23%
Yenilgiler6179753,44%
Berabere15321,32%
Hayatta Kalınan Savaşlar1759015,21%
İmha edilen Tanklar439320,38
Yoketme Oranı0,45
Tespit edilen Tanklar1204431,04
Verilen Hasar321,77
Düşman üssü işgal puanı1029340,89
Üs savunma Puanı183070,16
Deneyim385,58
WN7487,04
WN8313,09
Son 24 saat
Savaşlar1
Ortalama Seviye7,00
Galibiyetler1100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1100,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim593,00
WN7264,23
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar127
Ortalama Seviye7,40
Galibiyetler5543,31%
Yenilgiler7055,12%
Berabere21,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar1612,60%
İmha edilen Tanklar370,29
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar1040,82
Verilen Hasar504,61
Düşman üssü işgal puanı130,10
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim516,55
WN7399,50
WN8328,32
Son 30 gün
Savaşlar612
Ortalama Seviye7,80
Galibiyetler25141,01%
Yenilgiler35057,19%
Berabere111,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar9315,20%
İmha edilen Tanklar1850,30
Yoketme Oranı0,36
Tespit edilen Tanklar4250,69
Verilen Hasar495,46
Düşman üssü işgal puanı1050,17
Üs savunma Puanı30,00
Deneyim501,68
WN7335,82
WN8282,94
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar44000
Galibiyetler613,64%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3681,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere24,55%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar24,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,1600,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar390,8900,0000,0000,00
Verilen Hasar472,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı30,0700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı60,1400,0000,0000,00
Deneyim148,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar44
Galibiyetler613,64%
Yenilgiler3681,82%
Berabere24,55%
Hayatta Kalınan Savaşlar24,55%
İmha edilen Tanklar70,16
Yoketme Oranı0,17
Tespit edilen Tanklar390,89
Verilen Hasar472,91
Düşman üssü işgal puanı30,07
Üs savunma Puanı60,14
Deneyim148,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar199000
Galibiyetler5628,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13366,83%00,00%00,00%00,00%
Berabere105,03%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3718,59%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar500,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,310,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1580,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar642,920,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1610,8100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2801,4100,0000,0000,00
Deneyim405,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar199
Galibiyetler5628,14%
Yenilgiler13366,83%
Berabere105,03%
Hayatta Kalınan Savaşlar3718,59%
İmha edilen Tanklar500,25
Yoketme Oranı0,31
Tespit edilen Tanklar1580,79
Verilen Hasar642,92
Düşman üssü işgal puanı1610,81
Üs savunma Puanı2801,41
Deneyim405,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar47000
Galibiyetler919,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3880,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar510,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar100,2100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,240,000,000,00
Tespit edilen Tanklar260,5500,0000,0000,00
Verilen Hasar227,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı661,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı350,7400,0000,0000,00
Deneyim177,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar47
Galibiyetler919,15%
Yenilgiler3880,85%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar510,64%
İmha edilen Tanklar100,21
Yoketme Oranı0,24
Tespit edilen Tanklar260,55
Verilen Hasar227,21
Düşman üssü işgal puanı661,40
Üs savunma Puanı350,74
Deneyim177,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1100,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar33,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim17,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar1
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler1100,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar33,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim17,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar204000
Galibiyetler7536,76%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12762,25%00,00%00,00%00,00%
Berabere20,98%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5727,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar640,3100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1840,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar545,940,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4752,3300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3721,8200,0000,0000,00
Deneyim395,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar204
Galibiyetler7536,76%
Yenilgiler12762,25%
Berabere20,98%
Hayatta Kalınan Savaşlar5727,94%
İmha edilen Tanklar640,31
Yoketme Oranı0,44
Tespit edilen Tanklar1840,90
Verilen Hasar545,94
Düşman üssü işgal puanı4752,33
Üs savunma Puanı3721,82
Deneyim395,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar916000
Galibiyetler24126,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler65771,72%00,00%00,00%00,00%
Berabere181,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar16417,90%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2040,2200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar7100,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar309,890,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı11311,2300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı7240,7900,0000,0000,00
Deneyim220,180,000,000,00
Toplam
Savaşlar916
Galibiyetler24126,31%
Yenilgiler65771,72%
Berabere181,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar16417,90%
İmha edilen Tanklar2040,22
Yoketme Oranı0,27
Tespit edilen Tanklar7100,78
Verilen Hasar309,89
Düşman üssü işgal puanı11311,23
Üs savunma Puanı7240,79
Deneyim220,18
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar55000
Galibiyetler916,36%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4683,64%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar59,09%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar80,1500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,160,000,000,00
Tespit edilen Tanklar430,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar427,910,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı160,2900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20,0400,0000,0000,00
Deneyim143,470,000,000,00
Toplam
Savaşlar55
Galibiyetler916,36%
Yenilgiler4683,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar59,09%
İmha edilen Tanklar80,15
Yoketme Oranı0,16
Tespit edilen Tanklar430,78
Verilen Hasar427,91
Düşman üssü işgal puanı160,29
Üs savunma Puanı20,04
Deneyim143,47
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (565)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Churchill III 5415,736281389445,14%672,42
105 leFH18B2 5506,00431903448,72%864,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5223,63247380546,25%399,87
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,93181374847,81%79,56
Jagdpanther7397,51325280944,32%304,82
LTP 3134,11234232148,26%475,23
AMX 13 57 GF 7234,07441185443,85%200,59
E 25 7380,05404180040,22%260,79
Type 2597 Chi-Ha3160,63202160249,81%449,25
Hotchkiss H352104,04200142648,81%310,51
T1E6 276,80161142049,23%189,34
VK 36.01 (H)6359,54386140546,26%402,60
E 10010739,25521140239,73%289,34
M5A1 Stuart4109,66248132049,77%197,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 275,50265130647,09%160,89
IS-38462,07478126141,40%250,65
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3212,54377117651,96%431,18
E 759696,46473115845,08%412,21
Light Mk. VIC 270,44179113844,11%161,38
Jagdpanther II8546,65448108542,58%330,21
G.W. Panther7659,49353104844,08%658,18
Object 252U Defender 8555,89517102343,79%351,06
AMX 13 F3 AM6421,61378101844,79%443,91
Cromwell B 6278,48416101048,22%301,59
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6282,6934498842,00%259,43
Wespe3103,9015998749,54%234,21
Somua S353226,5029489054,38%543,25
Cromwell6238,0140179546,79%248,94
Tiger (P)7443,2433477445,61%367,99
Bat.-Châtillon 155 5810652,6949276541,96%341,98
Caernarvon8424,8138075841,16%210,88
IS-3A 8485,9154672944,86%273,28
AMX 13 909304,5942172343,71%203,13
T7 Combat Car 270,1517872246,54%160,25
Tiger II8531,1834565146,54%395,84
Valentine AT4150,3621663149,76%264,19
MT-256142,2236060647,85%212,30
43 M. Toldi III 389,4521060147,25%273,22
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3186,5641259749,58%296,46
M4A3E8 Fury 6225,4438357746,62%225,27
Sherman Firefly6306,1237556144,92%353,23
Churchill VII6321,3329755547,93%369,86
VK 30.01 (H)5208,5422454444,49%263,12
Jagdtiger9723,4450754144,73%386,32
AMX 12 t6102,5224853447,00%99,02
Black Prince7387,8532752444,47%282,82
ISU-122S 7340,4138549141,55%193,15
Type 1 Chi-He4131,0520448746,82%203,94
Tiger I7359,7728648346,58%249,39
LTTB8174,4341245441,85%52,46
Jagdpanzer E 10010632,4148245341,06%176,49
AT 86352,0239445042,00%373,11
G.W. E 10010804,6551944547,42%526,32
M18 Hellcat6213,1832341444,93%136,01
G.W. Tiger9861,4548541046,10%654,64
Renault NC-31161,2616137848,41%139,32
Hummel6653,3028737746,68%881,54
M5 Stuart472,9824136946,61%61,93
Bretagne Panther 6259,1241536946,88%227,22
T1 Heavy5255,1137136249,45%335,53
T216137,7235334843,68%136,57
Ikv 723125,6320534148,97%205,94
KV-856341,2940833551,64%413,38
Churchill I5323,1025033144,41%483,08
Škoda T 245145,4328030642,48%144,66
59-166148,2432929943,48%167,51
IS-710622,8852729442,52%235,24
T-45 2117,6025429251,37%430,76
Jagdpanzer IV6245,6320128142,35%190,78
Object 703 Version II 8302,4346828041,79%55,30
AMX 50 Foch B10614,1654527341,03%169,09
M75134,8526426545,66%260,28
IS7376,7440426440,91%241,84
Sherman III5179,0827126446,21%265,76
M41 Walker Bulldog8150,6138926438,64%16,50
M10 Wolverine5186,1127725844,19%181,15
T-549289,2447525841,86%54,76
Progetto M35 mod. 46 8374,8342425742,80%174,42
VK 30.01 (P)6296,9524725250,00%324,26
P.43 ter7266,9834025042,40%146,65
AMX 13 757197,1534224743,32%160,66
CS-599298,6040623732,49%0,00
Type 97 Te-Ke 272,9717423247,84%169,67
T1 Cunningham162,6517523054,78%234,35
P.44 Pantera8288,6042223036,52%53,33
Prototipo Standard B9332,3942623031,30%0,59
Leo7260,7835422441,52%133,96
Progetto C50 mod. 669384,0848822340,81%86,81
VK 28.016150,1533222344,39%193,46
M3 Lee4169,2223722241,89%374,86
Conqueror9531,4345921839,91%194,94
Panther II8232,7637921832,57%1,45
Lorraine 155 mle. 518549,6440521534,88%335,37
FV38059525,9442721438,79%238,50
M40/M438590,3047820945,93%457,41
50TP Tyszkiewicza9319,9649420645,15%82,14
M24 Chaffee5132,2233520554,15%295,94
M10 RBFM 5141,6230019742,13%41,98
CS-538152,7937019434,02%0,61
Object 27710462,8849419336,27%54,55
ISU-152K 8390,4244518840,43%142,91
Emil II9412,0452818748,13%161,76
T-284159,5826818645,70%285,50
WZ-1317185,5435218641,40%115,40
Strv 746210,9833018542,16%134,52
AT 158412,5045818542,70%184,15
Spähpanzer SP I C7218,8336018542,16%163,27
Ikv 65 Alt II6192,7722618448,37%150,48
Challenger7257,4031118439,67%61,79
Alecto4165,6224718248,90%265,93
Centurion Mk. 7/19293,8048617841,57%53,48
Lorraine 155 mle. 507483,1743017844,94%440,30
WZ-1209283,1950017643,75%71,39
53TP Markowskiego8267,7043017442,53%57,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer463,4712517349,71%95,57
AT 77389,3943117342,20%224,56
T25/27236,6134517349,71%144,52
P.43 bis6241,8136717251,16%268,37
WZ-1328191,0740517038,24%34,03
Bat.-Châtillon 155 559503,4441216839,88%251,27
StuG III Ausf. G5137,5914816741,92%59,01
FV4004 Conway9283,7142116637,95%20,26
Object 2579532,5956816650,60%316,74
1108166,8340416141,61%41,18
Strv 103-09412,5943415935,22%40,07
M46 Patton9279,7546315939,62%34,08
LT-432 8224,9944115944,03%159,02
Object 26810626,4556315843,67%205,51
GSOR 3301 AVR FS9160,8747315743,31%48,28
T-34-85M 6252,9434915538,71%112,62
UDES 169317,8052015446,10%97,46
Controcarro 1 Mk. 29395,6552515042,67%84,74
Grille5277,6117415049,33%442,89
M3G FT3137,5919614749,66%246,88
AMX 50 Foch9661,8354914644,52%323,15
T309348,8146514437,50%15,88
T-109402,3845414441,67%122,92
Bat.-Châtillon 25 t AP9454,1642014035,71%131,12
WZ-111-1G FT8276,3839114037,14%9,15
AMX ELC bis5108,8921214047,14%155,65
Waffenträger auf Pz. IV9481,3948113945,32%182,49
Centurion Mk. I8280,9545513844,20%119,54
Leopard Prototyp A9228,4844813839,86%41,17
TNH T Vz. 519344,5351013745,99%97,52
AMX 50 1209389,9344013535,56%40,44
AMX M4 mle. 519511,9553913246,97%219,51
Škoda T 256216,1434213142,75%164,51
Pz.Kpfw. III/IV5110,5517313149,62%109,24
Object 7049661,0255713147,33%321,25
T376135,5936013140,46%85,41
WZ-111 model 1-49395,9149112741,73%103,25
Sav m/43476,2421012550,40%107,24
L-60 265,6121512542,40%124,03
Type 4 Heavy9353,5747012238,52%25,71
AT 25254,4635712251,64%449,77
M-VI-Y9265,5244312240,16%39,54
M4A1 Sherman5181,4025212147,93%270,47
Pz.Kpfw. 38 (t)328,999112142,15%13,43
SU-1018281,5041112142,98%71,24
WZ-132A9135,5642612040,00%41,04
Object 2639364,8547712042,50%63,22
IS-5 (Object 730) 8369,5148412040,00%144,45
Progetto CC55 mod. 548361,9246211842,37%135,45
FV601 Saladin8147,5146211845,76%95,07
Rinoceronte10613,3755811541,74%196,62
T-54 ltwt.9224,0147311544,35%87,47
Vz. 64 Blesk8176,6040711441,23%46,90
Type 3 Chi-Nu Kai 5182,6128711343,36%239,59
Škoda T 509250,7443711237,50%17,66
AMX 40435,9812511248,21%88,15
Semovente M43 Bassotto6193,6830411141,44%51,49
E 509399,1953911146,85%164,49
Valiant 5313,8344011146,85%483,30
Nergal 8333,3244210937,61%42,72
Panhard AML Lynx 6x68125,4837410836,11%0,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E319,539610745,79%61,31
T-26G FT2115,7021810755,14%291,66
SDP 57 Gowika7318,7142210745,79%195,77
LT vz. 38396,6720110644,34%177,81
Charioteer8237,6234810635,85%0,00
BT-7 artillery 3102,0923510653,77%253,76
WZ-111G FT9521,3450910540,95%152,61
Strv m/425152,6027710453,85%262,04
VK 45.02 (P) Ausf. A8263,8145510442,31%53,03
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.434,1715610251,96%108,11
BZ-689518,5953810238,24%165,15
Object 4309451,4653210244,12%164,85
S35 CA5202,9222310132,67%140,44
T54E19327,8947110141,58%59,22
T-100 LT10172,8746110137,62%14,59
Type 5 Ke-Ho4109,5417110051,00%186,16
Ikv 1035114,7425410054,00%140,47
Valentine391,0113610043,00%89,35
LPT-67 Šelma9159,0543710043,00%68,23
Bat.-Châtillon 25 t10471,644739938,38%95,27
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4207,343929950,51%361,51
Pz.Kpfw. II231,921039841,84%13,28
T-50-2 6115,613119750,52%130,43
StuG IV 5123,302199740,21%35,20
T78 6249,783409736,08%59,92
Comet7248,993929637,50%96,00
FV2078476,965029548,42%377,56
GSOR 1006 Scheme 79319,845429553,68%171,70
Pz.Kpfw. 35 (t)258,661409248,91%110,85
Type T-345154,442759156,04%294,43
Bat.-Châtillon 12 t8187,814259147,25%135,05
Object 430 Version II9416,025159042,22%148,05
ST vz. 394104,872548956,18%203,99
M66291,493998845,45%233,13
SDP 44 Burza6193,412878836,36%24,67
212A9725,935448839,77%418,59
Chi-Ni278,611618749,43%212,01
M53/M559414,204258737,93%117,37
T-34-28177,703798633,72%0,00
VK 16.02 Leopard5147,652798647,67%278,28
VK 45.02 (P) Ausf. B9488,095438646,51%233,75
Panhard AMD 178B679,573168645,35%68,82
Churchill Crocodile 6471,364958637,21%420,08
Fantôme 9379,344848541,18%90,02
SDP 60 Gonkiewicza9487,205388451,19%235,29
UDES 038163,223488338,55%27,48
KV-4 Kreslavskiy 8376,304908350,60%246,36
Crusader6138,283128247,56%200,81
T328315,403788234,15%45,28
Object 26110958,825648250,00%702,95
AMX AC mle. 488243,234428248,78%122,67
ShPTK-TVP 100 8334,014538242,68%112,45
TVP VTU Koncept8202,433938144,44%80,78
T71 DA7228,733938144,44%230,35
Hotchkiss EBR7142,563578146,91%89,79
IS-6 B 8399,844848141,98%174,00
Type 586185,033418041,25%84,83
Type 619360,114787932,91%30,23
Ikv 90 Typ B7210,523287937,97%8,05
KV-48262,224777954,43%164,21
ISU-1528258,064117842,31%63,63
M4A3E2 Sherman Jumbo6212,923487841,03%138,11
KV-15213,973087838,46%175,04
IS-3-II9386,794617838,46%56,15
Type 4 Chi-To6176,663207647,37%132,38
Emil I8244,674137636,84%2,38
STA-18219,614177640,79%44,25
GSOR 1008 8411,394487639,47%122,42
M4A1 FL 10 6262,973567634,21%123,95
Konštrukta T-34/1007169,233717447,30%94,01
TNH 105/10008305,424247336,99%50,47
SDP 58 Kilana8493,294627345,21%288,65
IS-M8250,254357339,73%29,35
Coccodrillo 10443,515117240,28%42,92
KV-37393,524967147,89%294,46
M4A3(76)W Sherman 6322,974217140,85%249,06
Tetrarch 281,082047147,89%212,49
Type 689211,464396936,23%0,00
T92 8120,844446947,83%107,78
Renault FT139,001016854,41%124,97
SDP 40 Zadymka5121,632296844,12%63,57
T28 Prototype8213,213436731,34%0,39
T404181,741996650,00%293,30
Pz.Kpfw. II Luchs488,352366550,77%147,48
Vz. 44-17203,473876442,19%37,81
Object 4168254,894326342,86%72,08
Charioteer Nomad 8326,144726347,62%129,22
Leichttraktor144,951006246,77%54,58
Stuart I-IV3105,182026139,34%154,01
S-517508,034686142,62%409,89
A46 6114,513666149,18%153,95
Super Hellcat 7226,923426139,34%40,31
Lago4146,772786043,33%226,38
Type 97 Chi-Ha3156,881916060,00%492,80
Ho-Ri 19718,935516046,67%350,18
M4-85 5131,673186043,33%65,85
LHMTV899,723906035,00%0,00
Strv m/40L3111,252245940,68%142,62
Sexton I 3259,442865944,07%699,84
UDES 14 Alt 58246,764725841,38%52,17
Tortoise9515,345205843,10%155,69
VK 100.01 (P)8274,774555740,35%28,81
ARL 446220,893545641,07%120,96
HWK 128199,863895637,50%44,05
Object 752 9826,206275644,64%413,59
Grant4150,352465552,73%357,32
Sturer Emil7191,203875552,73%160,92
Panhard EBR 909198,474845543,64%55,12
SMV CC-64 Vipera 8516,765315448,15%343,66
T297302,553805341,51%99,76
WZ-131G FT6138,922585341,51%34,39
SU-1006368,063495230,77%368,74
Carro d'assalto P.887310,904295145,10%177,61
T-34-2G FT7284,274085145,10%157,52
FV217 Badger10830,315595141,18%306,62
Object 705A10521,105025129,41%75,57
Forest Spirit 8402,805045150,98%230,57
M1039264,823955030,00%0,37
Grille 1510369,904855038,00%24,24
M3 Stuart3108,392604942,86%202,12
M2 Light298,041994930,61%149,33
P.435125,582444839,58%46,11
Covenanter5149,083104847,92%324,94
Lorraine 50 t 9395,604534833,33%59,94
Object 777 Version II 9457,255044837,50%99,57
Char de transition 6327,384144845,83%296,06
45TP Habicha7152,553674742,55%43,44
SMV CC-678279,284074734,04%0,98
T28 Concept 7319,064004740,43%162,52
Vickers Medium Mk. I196,571314645,65%330,45
B.U.G.I.6231,852744628,26%88,29
T-448176,354404647,83%107,29
ST-I9238,895414652,17%150,11
Spähpanzer Ru 2519198,074344643,48%67,94
K-91-PT 9565,405574542,22%260,14
WZ-120-1G FT 8309,965054548,89%136,87
BZ-587259,733934438,64%35,64
Rhm.-Borsig Waffenträger8450,344584450,00%275,28
IS-27168,213014327,91%0,33
Controcarro 3 Minotauro10734,406044346,51%290,49
Pawlack Tank6165,473424339,53%14,62
CS-447278,524374250,00%217,64
Ho-Ri 28201,644254247,62%111,64
FV3046209,332684245,24%141,27
T-34 shielded 5164,292954252,38%225,26
T-29 3148,672734250,00%370,36
P26/404186,663094146,34%318,90
25TP KSUST II5134,412624139,02%36,42
Object 7059289,905204148,78%114,94
M26 Pershing8225,054604045,00%79,87
AMX 13 10510401,885014035,00%123,06
Object 430U10390,236804060,00%240,06
Pz.Kpfw. KW I (r) 5279,683974042,50%215,89
SMV CC-567250,873763935,90%39,37
SU-130PM 8352,033813935,90%33,42
Projet Louis 9238,594903948,72%156,76
TS-60 9393,115403850,00%172,93
Type 98 Ke-Ni371,141363745,95%74,05
Cruiser Mk. II2116,461483740,54%277,46
BZ-58-2 9389,415083740,54%70,00
T110E510574,356243756,76%332,60
Toro 9423,385043732,43%60,69
TKS z n.k.m. 20 mm 287,922143650,00%320,73
Vz. 5510503,613773619,44%45,44
Windhund 8241,563273622,22%1,22
KV-1 shielded 5297,754943652,78%426,06
KV-1SA 5292,563943641,67%343,06
Caliban 8342,675213650,00%203,20
Progetto M40 mod. 6510441,604583531,43%25,26
Sexton II3187,831713545,71%618,58
WZ-132-110145,274243330,30%0,00
Valentine II 4203,762993327,27%467,28
VK 75.01 (K) 8456,705213339,39%212,72
AMX 38332,751223246,88%63,53
Type 578319,034353240,63%66,58
Super Conqueror10434,475333240,63%64,74
SU-14-17516,444453246,88%550,59
Jagdpanzer E 90 9326,314603234,38%3,10
Matilda LVT 4317,974273253,13%565,67
M2 Medium Tank364,811293141,94%18,00
Crusader 5.5-in. SP7416,814103141,94%342,25
Strv fm/21157,402193056,67%183,40
Škoda T 177192,874123036,67%87,20
T110E410317,276533063,33%261,97
T57 Heavy10312,004643030,00%0,00
KV-1S6228,973853056,67%284,98
AEC Armoured Car5186,133703063,33%353,52
IS-2-II8183,774543053,33%160,80
T-116 3131,432263030,00%260,66
Škoda T 56 8332,904723043,33%62,52
SU-100M17274,694532958,62%262,90
AMX AC mle. 467180,793752951,72%133,89
T-1506153,413272941,38%25,52
T499216,524482934,48%2,35
Kunze Panzer 9448,795712948,28%220,48
MKA 2147,412572951,72%426,70
Type 95 Ha-Go296,141452850,00%257,74
SU-1527324,753992846,43%231,91
BZT-70 10632,254712825,00%86,17
Leopard 110198,184312835,71%8,52
M-III-Y8263,395262864,29%261,22
O-Ni788,933222737,04%0,00
Chi-To SP7154,113472733,33%0,00
Type 4 Ju-To7261,044222744,44%86,12
Triumphant 10404,813882725,93%0,00
SU-2-122 5162,702872740,74%112,08
Char Mle. 75 9214,444732744,44%79,88
GSR 3301 Setter775,074042755,56%172,90
AE Phase I 9421,444982733,33%70,27
Type 5 Chi-Ri774,233112646,15%90,50
Object 14010211,885162642,31%71,36
SU-100I 5240,043392653,85%265,95
Concept No. 510194,603992528,00%0,00
M-II-Y7219,923402528,00%0,00
113 Beijing Opera 10423,245272540,00%61,81
Type 3 Chi-Nu5202,422902445,83%335,21
BDR G1 B5132,712462441,67%21,05
SU-122A5233,922262433,33%251,67
KPz 3 Projekt 07 HK 9492,214422433,33%120,22
T3E2 Medium Tank 3220,044102450,00%830,66
M-IV-Y 8361,714602437,50%82,11
KV-5 8449,425892450,00%314,08
Matilda Black Prince 5277,383902433,33%393,20
14TP4142,092052330,43%213,70
40TP Habicha6197,093292352,17%200,24
ERAC 105 Proto 9124,224132334,78%0,00
T-832 8410,054932245,45%184,12
Panther/M10 7268,684472245,45%183,53
UDES 15/1610474,244562128,57%48,02
FSV Scheme A7109,433662142,86%44,79
Object 283 9228,953772128,57%0,00
Schwarzpanzer 58 8315,904332133,33%95,03
MTLS-1G14 3154,332612128,57%362,68
122 TM 8218,384432147,62%108,22
T-34-17179,053992050,00%107,11
AMX M4 mle. 457296,053452030,00%93,09
FV230 Canopener10462,155002030,00%10,88
56TP 8197,904522045,00%82,74
Cobra 9363,854352035,00%7,29
Pvlvv fm/42257,741491936,84%12,63
SU-76G FT4171,891741931,58%107,51
60G FT5122,321811936,84%0,00
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8431,894771942,11%240,60
Pz.Sfl. IC 4149,323371957,89%356,31
King Tiger (Captured) 7228,844421942,11%37,96
SU-14-28602,833411822,22%356,76
SU-76M498,221681850,00%93,83
M127408,224131844,44%293,69
AMX 65 t8207,394021844,44%77,76
Panhard EBR 10510216,674711833,33%3,10
GSOR the TANK 9413,224551833,33%80,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5258,504111855,56%467,49
Bofors Tornvagn 8280,334771855,56%179,19
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5211,943381850,00%296,95
T25 Pilot Number 1 8156,944441844,44%81,59
Type 62 7129,824371752,94%155,03
BZ-1668258,534401747,06%102,77
E 50 Ausf. M10463,944721735,29%48,13
T698177,414481741,18%48,81
Type 95 Ji-Ro6266,943201637,50%149,88
Universal Carrier 2-pdr280,441781643,75%103,13
M16/43 Sahariano 3264,754481656,25%586,02
Char Futur 4 9473,635101637,50%102,66
Renault Otsu182,131681546,67%170,29
O-Ho8152,334391553,33%151,01
Type 3 Ju-Nu6327,534141546,67%270,19
Ashigaru 10232,204561533,33%0,00
WZ-114 9271,805121546,67%98,07
Straussler V–4/40 3286,934141540,00%894,33
Strv 103B10384,794831435,71%0,00
Mitsu 1085276,643101442,86%239,56
M60 10541,935481442,86%186,66
XM551 Sheridan10377,865351450,00%248,70
Black Prince II 7300,073781421,43%88,06
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6196,573241442,86%225,32
AMR 35 288,292401471,43%387,57
Vickers Mk. E Type B2116,851391338,46%281,27
12110237,154841346,15%108,28
Cruiser Mk. I143,38891338,46%0,00
Cruiser Mk. IV4101,622451346,15%105,07
AM 39 Gendron-Somua 294,232241353,85%232,81
Patton the Tank 9217,084411330,77%0,00
Fiat 30001100,582531275,00%529,89
Kranvagn10149,174041216,67%0,00
DS PZInż5129,502691250,00%114,32
VK 20.01 (D)494,422641258,33%180,40
FV224 Chopper7286,504981258,33%227,03
AltProto AMX 30 8231,583631225,00%0,00
T-34 with L-11 4190,833321241,67%382,51
T2 Medium Tank253,731451163,64%213,34
IS-410474,005911145,45%148,43
Type 3 Ho-Ni III5143,552641163,64%258,93
Pz.Kpfw. II Ausf. G3101,182031145,45%178,68
M47 Iron Arnie 8430,914661127,27%178,88
Object 268 Version V 10354,275041136,36%0,00
50TP prototyp 81031,307861060,00%1159,08
TVP T 50/5110244,305451060,00%259,10
STB-110386,706531060,00%245,00
Vz. 71 Tesák10171,803981030,00%0,00
Cruiser Mk. III344,201351040,00%0,00
BZ-7510398,104621020,00%0,00
Staghound Mk. III6125,103151050,00%116,70
Kanonenjagdpanzer 105 8464,504171030,00%190,06
Löwe 8378,304921040,00%147,76
A7E3 3249,502961030,00%577,92
Type 59 8239,56538944,44%79,88
M14/41287,22239955,56%181,47
T288400,89431933,33%105,29
M446140,00179922,22%0,00
FV227 Conceiver8194,22500955,56%181,25
Convert. Medium Tank T3 3126,56352955,56%254,56
Pz.Kpfw. M 15 3123,33274933,33%163,95
Pz.Kpfw. T 15 3126,33239922,22%268,02
121B 10595,89587944,44%237,86
Strv m/38253,13173850,00%84,85
O-I6616,25597850,00%1019,06
M24E2 Super Chaffee 6107,38526887,50%262,22
Strv S1 8572,75306812,50%248,59
TOG II* 6213,25165812,50%57,08
AMX 13 (FL 11) 5125,63345862,50%326,04
GSOR 1010 FB 8138,38304812,50%0,00
M2289,71139728,57%167,40
Somua SAu 40483,00138728,57%0,00
Rheinmetall Panzerwagen1051,29500757,14%213,02
Leopard 120 Verbessert11526,00751757,14%285,81
M22 Locust 3129,14404757,14%416,24
Vz. 68 Squall 8309,71399742,86%279,79
Conqueror Gun Carriage10519,67474633,33%138,23
Pz.Kpfw. I258,83155633,33%2,49
M48A2 Räumpanzer 8276,17599666,67%276,95
Lago M38 3312,67390633,33%534,11
Type 5 Ka-Ri 8592,50570650,00%344,92
Stridsyxa 8287,83482650,00%124,85
BZ-176 8131,50491650,00%116,70
AMR P.103 2165,33276650,00%409,81
Chi-Go 7177,17356633,33%1,04
LT vz. 352109,80224540,00%275,37
M48A5 Patton10584,00445520,00%133,39
FV229 Contender9114,80375520,00%0,00
IT-3 4157,00296540,00%224,31
Pz.Kpfw. 35 R 2348,8031850,00%765,36
T-127 3163,40379580,00%585,97
AMX ELC 901 6202,60388540,00%249,61
T26E3 Eagle 7 7187,00335520,00%0,00
DZT-159 9624,80454540,00%242,08
Renault FT 75 BS239,75107475,00%261,00
Semovente M41525,75147425,00%0,00
Vz. 60S Dravec 10438,75720475,00%261,00
T959535,758124100,00%390,71
Mäuschen9599,00438425,00%221,64
Pz.Kpfw. 38 (K) 5193,00333450,00%176,77
M3 Light 3146,50272450,00%503,25
FCM 2C 3280,50378450,00%662,94
Udarniy 8601,00746475,00%565,59
Object 265T 9439,25638475,00%347,72
KB-52 9478,50699475,00%347,51
Kolohousenka156,00174333,33%13,32
T-46356,672253100,00%261,00
Škoda T 15A 4125,3317930,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)239,6768333,33%3,10
Cromwell Applique 5434,6747830,00%652,32
Tiger-Maus 91280,67834366,67%1256,99
ARMT 5118,00235333,33%0,00
M24 Chaffee No. 594 5260,6719730,00%365,30
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2302,33496366,67%917,65
TBT 9349,0017130,00%0,00
Type 63 8460,00467333,33%163,96
TT-130M 9269,33541366,67%264,10
4TP116,501920,00%0,00
Panzerwagen 39 3146,50372250,00%611,61
WZ-113G FT100,006602100,00%261,00
Loyd Gun Carriage218,00117250,00%89,05
T-70350,00149250,00%89,05
T-60260,00159250,00%71,34
AMX M4 mle. 5410810,5032620,00%244,57
Gabler’s Destroyer 570,004122100,00%261,00
Rheinmetall Begleitwagen 3124,00336250,00%67,30
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8473,50567250,00%390,07
Vickers 6 ton 2336,0032120,00%1146,19
M3A3 Stuart 3167,5019820,00%173,79
T-115 5190,504652100,00%274,22
T80311430,5023720,00%0,00
M15/4230,001431100,00%261,00
MS-11135,0019310,00%538,09
WZ-111 model 5A10952,0010441100,00%620,39
Strv m/31 3194,0013110,00%241,06
Type 1 Ho-Ni II 4290,006541100,00%587,90
Manticore100,008461100,00%261,00
A25 Harry Hopkins I 4109,004531100,00%277,67
Renault R35/FCM 36 2168,0025810,00%150,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 29/10/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 29/10/2015
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 20/09/2014
Ayrıldı: 13/10/2024
Rütbe: Er
Katıldı: 10/06/2015
Ayrıldı: 21/10/2015
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 03/06/2014
Ayrıldı: 08/06/2015