federol

clanlogo
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2026

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar2858104794
Ortalama Seviye7,030,007,798,53
Galibiyetler1336246,75%00,00%2451,06%4446,81%
Yenilgiler1482451,87%00,00%2246,81%4952,13%
Berabere3951,38%00,00%12,13%11,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar704124,64%00,00%1327,66%2324,47%
İmha edilen Tanklar160440,5600,00230,49530,56
Yoketme Oranı0,740,000,680,75
Tespit edilen Tanklar203790,7100,00290,62680,72
Verilen Hasar717,990,00945,94949,44
Düşman üssü işgal puanı400431,4000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı81630,2900,0000,0000,00
Deneyim445,320,00423,11423,39
WN7712,740,00749,54672,60
WN8782,790,00938,60764,03
Toplam
Savaşlar28581
Ortalama Seviye7,03
Galibiyetler1336246,75%
Yenilgiler1482451,87%
Berabere3951,38%
Hayatta Kalınan Savaşlar704124,64%
İmha edilen Tanklar160440,56
Yoketme Oranı0,74
Tespit edilen Tanklar203790,71
Verilen Hasar717,99
Düşman üssü işgal puanı400431,40
Üs savunma Puanı81630,29
Deneyim445,32
WN7712,74
WN8782,79
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar47
Ortalama Seviye7,79
Galibiyetler2451,06%
Yenilgiler2246,81%
Berabere12,13%
Hayatta Kalınan Savaşlar1327,66%
İmha edilen Tanklar230,49
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar290,62
Verilen Hasar945,94
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim423,11
WN7749,54
WN8938,60
Son 30 gün
Savaşlar94
Ortalama Seviye8,53
Galibiyetler4446,81%
Yenilgiler4952,13%
Berabere11,06%
Hayatta Kalınan Savaşlar2324,47%
İmha edilen Tanklar530,56
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar680,72
Verilen Hasar949,44
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim423,39
WN7672,60
WN8764,03
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar91000
Galibiyetler1920,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6571,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere77,69%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1920,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar320,3500,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar600,6600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.074,430,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı941,0300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı610,6700,0000,0000,00
Deneyim374,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar91
Galibiyetler1920,88%
Yenilgiler6571,43%
Berabere77,69%
Hayatta Kalınan Savaşlar1920,88%
İmha edilen Tanklar320,35
Yoketme Oranı0,44
Tespit edilen Tanklar600,66
Verilen Hasar1.074,43
Düşman üssü işgal puanı941,03
Üs savunma Puanı610,67
Deneyim374,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar76000
Galibiyetler2836,84%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4559,21%00,00%00,00%00,00%
Berabere33,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2634,21%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar320,4200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,640,000,000,00
Tespit edilen Tanklar640,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar888,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı911,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1892,4900,0000,0000,00
Deneyim510,280,000,000,00
Toplam
Savaşlar76
Galibiyetler2836,84%
Yenilgiler4559,21%
Berabere33,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar2634,21%
İmha edilen Tanklar320,42
Yoketme Oranı0,64
Tespit edilen Tanklar640,84
Verilen Hasar888,59
Düşman üssü işgal puanı911,20
Üs savunma Puanı1892,49
Deneyim510,28
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar17000
Galibiyetler741,18%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1058,82%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar635,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,180,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar535,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı502,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı50,2900,0000,0000,00
Deneyim369,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar17
Galibiyetler741,18%
Yenilgiler1058,82%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar635,29%
İmha edilen Tanklar130,76
Yoketme Oranı1,18
Tespit edilen Tanklar100,59
Verilen Hasar535,88
Düşman üssü işgal puanı502,94
Üs savunma Puanı50,29
Deneyim369,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar813000
Galibiyetler30837,88%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler49260,52%00,00%00,00%00,00%
Berabere131,60%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar23228,54%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3930,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4950,6100,0000,0000,00
Verilen Hasar471,650,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10291,2700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6590,8100,0000,0000,00
Deneyim282,920,000,000,00
Toplam
Savaşlar813
Galibiyetler30837,88%
Yenilgiler49260,52%
Berabere131,60%
Hayatta Kalınan Savaşlar23228,54%
İmha edilen Tanklar3930,48
Yoketme Oranı0,68
Tespit edilen Tanklar4950,61
Verilen Hasar471,65
Düşman üssü işgal puanı10291,27
Üs savunma Puanı6590,81
Deneyim282,92
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar463000
Galibiyetler19341,68%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler24753,35%00,00%00,00%00,00%
Berabere234,97%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14731,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2470,5300,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3880,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar963,050,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5291,1400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10102,1800,0000,0000,00
Deneyim440,880,000,000,00
Toplam
Savaşlar463
Galibiyetler19341,68%
Yenilgiler24753,35%
Berabere234,97%
Hayatta Kalınan Savaşlar14731,75%
İmha edilen Tanklar2470,53
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar3880,84
Verilen Hasar963,05
Düşman üssü işgal puanı5291,14
Üs savunma Puanı10102,18
Deneyim440,88
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1781000
Galibiyetler75442,34%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler96053,90%00,00%00,00%00,00%
Berabere673,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar54730,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar9030,5100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,730,000,000,00
Tespit edilen Tanklar11280,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar939,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı19361,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı20091,1300,0000,0000,00
Deneyim508,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar1781
Galibiyetler75442,34%
Yenilgiler96053,90%
Berabere673,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar54730,71%
İmha edilen Tanklar9030,51
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar11280,63
Verilen Hasar939,67
Düşman üssü işgal puanı19361,09
Üs savunma Puanı20091,13
Deneyim508,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar380000
Galibiyetler17345,53%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler20353,42%00,00%00,00%00,00%
Berabere41,05%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10026,32%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1830,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,650,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2250,5900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.311,320,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2540,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5771,5200,0000,0000,00
Deneyim634,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar380
Galibiyetler17345,53%
Yenilgiler20353,42%
Berabere41,05%
Hayatta Kalınan Savaşlar10026,32%
İmha edilen Tanklar1830,48
Yoketme Oranı0,65
Tespit edilen Tanklar2250,59
Verilen Hasar1.311,32
Düşman üssü işgal puanı2540,67
Üs savunma Puanı5771,52
Deneyim634,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (367)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
T34 8976,07540237847,01%987,03
T-1506587,00403110845,04%863,09
Jagdpanther II81126,1446456847,54%1081,42
ISU-15281074,8058649447,57%1073,09
G.W. Tiger (P)81006,8051449250,20%1130,63
Jagdtiger91377,7649047748,22%1081,17
Object 70491555,4658147349,26%1208,21
Object 703 Version II 81028,4866744845,09%985,90
M10391168,5363144545,62%966,92
ST-I91147,9646341347,46%924,46
T110E5101246,5948638641,45%739,75
Object 4168888,0844838550,91%1032,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 8847,0454835144,73%788,70
T-549822,1852034350,73%688,59
G.W. Panther7587,7735431848,11%570,24
VK 30.01 (H)5303,4723631444,59%513,18
T328782,3355631138,26%643,53
Grille5454,7621630145,18%869,65
IS-27942,2547829551,19%1205,48
KV-48981,1453228654,55%1154,38
SU-1006443,0328727750,90%637,24
GSOR 1008 81018,6963024948,59%918,61
Panther7592,7838324850,40%781,51
IS7774,2744524751,01%958,82
KV-15342,4233224444,67%517,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C371,7521124444,26%117,34
KV-37677,9336524245,87%694,71
1108929,2145324146,47%915,72
Type 586456,9334921947,49%723,19
Pz.Kpfw. III/IV5177,7419521944,75%269,45
Caernarvon Action X 8831,1566421949,77%886,84
T-109906,3553321743,78%642,44
M66435,0827621147,39%507,51
SU-1527600,2346720946,41%678,70
AMX 13 757290,7639519646,94%383,34
VK 100.01 (P)8881,9459419055,26%929,44
Jagdpanzer E 100101207,8256418844,68%661,82
Hummel6406,5523918742,25%387,24
IS-381005,8948718149,17%1040,67
T-284236,0921117254,07%665,51
A-447641,9047916746,11%852,29
T297764,0755216442,07%746,15
60TP Lewandowskiego101206,4658116040,63%640,95
G.W. Tiger91395,6468215450,00%1243,08
Sturer Emil7718,8540515241,45%831,37
SU-855238,4419114950,34%378,01
Jagdpanther7855,5453714642,47%1051,96
SU-1018828,4759014449,31%856,28
Tiger (P)7675,6145614244,37%759,01
Kranvagn101333,2664614141,13%778,27
T71 DA7360,8239014142,55%489,26
Nashorn6521,0443114046,43%740,12
T216204,4528113946,04%340,25
Ikv 65 Alt II6430,7830513342,86%563,58
AMX AC mle. 467749,3238213345,86%893,82
Type T-345369,0527913149,62%904,70
VK 30.01 (P)6485,3432612842,19%626,21
Object 277101134,7161012740,94%646,33
ARL V396447,1037412640,48%612,09
A-436314,0736112245,90%419,37
Maus101337,5364712146,28%863,66
Lorraine 40 t 8832,7855811645,69%785,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4102,7724111546,96%146,49
E 50 Ausf. M101214,6358511544,35%767,40
Panhard AML Lynx 6x68219,6140111347,79%187,68
Cromwell6360,7228511136,04%454,60
T1 Heavy5364,8527011047,27%578,25
Churchill I5464,6239110747,66%912,64
AMX 12 t6163,8740210650,00%261,89
53TP Markowskiego8812,4655710540,95%675,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4241,6121210350,49%497,48
SU-85B4229,4718210244,12%389,33
G.W. E 100101078,9450010244,12%714,58
CS-538726,3454410140,59%723,36
Panther II8721,1651410144,55%709,56
Jagdpanzer IV6523,154079951,52%860,71
Char Futur 4 91239,826769951,52%979,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J496,311599854,08%127,93
Object 14010880,105599843,88%495,35
Bisonte C45 81189,976949850,00%1212,18
Panhard EBR 10510328,554399735,05%73,61
KV-856616,594699341,94%867,09
Matilda4188,892479148,35%354,20
M3 Lee4162,381949054,44%466,35
SU-76M4205,871669053,33%464,30
T110E4101143,185338942,70%547,79
BT-7 artillery 395,981958949,44%194,40
AE Phase I 91038,845988941,57%698,54
Progetto CC55 mod. 5481066,316468654,65%1124,73
KV-26251,442258645,35%197,43
T309914,115348451,19%670,05
M75250,212588440,48%688,64
Crusader6253,742608247,56%611,82
T-34-28870,846818149,38%1006,02
M2 Medium Tank358,681078040,00%0,64
Panhard EBR 909424,765337951,90%464,22
Super Conqueror101375,836747846,15%885,26
VK 36.01 (H)6826,366417546,67%1352,61
T675204,752557544,00%229,50
Pz.Sfl. IVc5363,393767550,67%725,32
Sturmpanzer II4144,451357345,21%284,25
StuG III Ausf. G5474,224257255,56%1033,68
S35 CA5577,074967251,39%1359,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5261,012777147,89%513,83
IS-4101027,476197045,71%552,50
Covenanter5156,302096950,72%377,23
AMX 65 t8700,935496943,48%615,28
SU-100M17804,035686842,65%1027,42
T28 Prototype81049,766686847,06%1056,24
Strv 746384,434276755,22%592,05
M48A5 Patton101171,586186749,25%749,09
Leopard 110783,555486744,78%377,90
AMX M4 mle. 54101016,555916744,78%528,33
Emil II91389,337466650,00%1108,30
Vz. 44-17932,454866549,23%1108,30
M415181,822406547,69%113,75
Panhard AMD 178B6118,222976538,46%37,90
TKS z n.k.m. 20 mm 231,801096440,63%29,06
M5 Stuart442,021646446,88%64,81
M-III-Y81019,846526440,63%946,97
T26E5 Patriot 8897,806276437,50%850,01
Emil I8854,607066358,73%918,06
Object 268 Version 4101155,135966353,97%686,48
M5A1 Stuart4113,082236250,00%215,27
E 7591263,456956243,55%1044,57
Type 95 Heavy455,571626140,98%28,04
AMX M4 mle. 457663,675666157,38%831,87
Somua SAu 404221,842916150,82%470,40
Leopard Prototyp A9928,416166145,90%681,71
T-50-2 6222,323306048,33%387,23
M8A14214,242005950,85%435,39
Object 43091155,256605947,46%959,45
T207456,824835745,61%482,57
Ikv 90 Typ B7437,894075754,39%504,65
T-448541,335135743,86%459,53
Comet7551,965765761,40%837,74
Hotchkiss EBR7216,814505750,88%290,06
UDES 038663,774205633,93%437,86
ARL 446515,295055550,91%813,19
Pz.Kpfw. II Luchs461,501445448,15%80,34
T2 Medium Tank248,551155350,94%91,41
E 100101321,115975341,51%793,09
Ikv 723106,831765255,77%205,56
Mäuschen91304,586785240,38%982,33
T-34-17676,675195158,82%951,94
T-463149,531855152,94%549,29
Ikv 1035212,492365143,14%283,83
SU-76G FT4250,062785156,86%494,38
AMX 105 AM mle. 474187,122245152,94%543,77
Sexton II369,141494963,27%232,40
IS-710910,605574835,42%427,46
FV4202 8621,425444845,83%588,90
Super Hellcat 7410,584364850,00%418,89
M4A3E2 Sherman Jumbo6387,604554740,43%491,55
Strv m/425324,333974652,17%790,96
Pz.Kpfw. II257,171144650,00%85,23
AMX 404165,962004658,70%585,97
M18 Hellcat6550,224774643,48%828,57
122 TM 81062,396264639,13%983,98
T-345206,423524553,33%423,68
CS-447874,737134555,56%1434,24
E 509846,845204546,67%591,01
Tiger II81187,437674454,55%1370,29
M446382,023614429,55%345,32
MKA 2105,952094450,00%234,26
BZ-176 8797,555554434,09%458,68
25TP KSUST II5220,883184339,53%268,48
40TP Habicha6578,775104348,84%951,70
Bat.-Châtillon 12 t8216,053784339,53%111,12
50TP Tyszkiewicza9867,646394247,62%579,30
Type 91 Heavy343,431154238,10%0,43
14TP468,292154148,78%106,11
SU-86455,783604134,15%366,68
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5130,292384139,02%47,07
T1 Cunningham145,251084042,50%15,99
Carro d'assalto P.887894,185844027,50%1078,00
M127589,085054050,00%610,84
Object 2639834,236284055,00%629,83
B14128,852013938,46%79,45
Progetto C50 mod. 669933,415323951,28%715,48
VK 30.02 (D)7800,236363953,85%1173,20
BDR G1 B5342,333403943,59%456,24
Object 268101234,384033946,15%707,78
IS-M8563,385193946,15%426,08
T-45 2110,151793946,15%346,46
Pz.Kpfw. III Ausf. E392,971503847,37%100,13
M4A1 Sherman5364,224033737,84%733,06
Conqueror9980,625533735,14%539,89
AMX ELC bis5115,952383751,35%225,06
Lion 10699,784473740,54%289,30
AMX 50 1008786,315003630,56%579,94
Renault UE 573127,781883638,89%156,22
T28 Concept 7664,005293650,00%841,84
T-116 381,662353554,29%215,42
Leo7829,946253450,00%1254,19
TNH 105/10008645,794893432,35%435,64
SU-122A5306,032993444,12%476,98
WZ-111 model 1-49616,224893237,50%249,91
45TP Habicha7526,945423253,13%584,63
Churchill VII6587,785113234,38%824,19
T56 GMC3232,881763250,00%658,54
T25/27625,385123250,00%782,99
Marder 38T4323,944403256,25%832,08
AMX M4 mle. 5191042,196583253,13%811,82
LT vz. 383100,482053161,29%359,22
M10 RBFM 5519,654913158,06%1012,20
Lago4112,771973063,33%296,66
A-205194,663782968,97%701,13
O-I6493,624032934,48%538,82
AMX 38351,661242958,62%167,68
WZ-111 model 5A101237,035322931,03%668,82
Lorraine 155 mle. 507371,623572948,28%280,33
Object 705A10805,906372958,62%494,36
M24E2 Super Chaffee 6350,864032941,38%679,21
Škoda T 56 8804,455442937,93%457,05
M3G FT3107,141592850,00%144,13
ISU-152K 8317,323632825,00%27,95
M-IV-Y 8760,615722839,29%551,91
BT-7485,961752751,85%141,89
Lorraine 39L AM3172,851712740,74%368,54
Type 2597 Chi-Ha3180,481982748,15%524,26
M15/423117,582212657,69%233,00
B.U.G.I.6773,466372653,85%1419,61
M3 Stuart3138,521812548,00%397,21
CS-63101240,846182540,00%736,75
Centurion Mk. I8470,164772552,00%414,37
Indien-Panzer8849,486802552,00%1001,76
Challenger7630,324172564,00%768,95
Sav m/434303,713392437,50%639,19
Valentine AT4106,171222429,17%22,32
M47 Iron Arnie 8828,046212352,17%850,41
StuG IV 5157,262522334,78%94,28
Sturmpanzer I Bison381,551142245,45%70,48
Caernarvon81022,865752222,73%1027,06
TVP T 50/5110812,505762045,00%406,58
AT-12152,701432065,00%585,91
Caliban 8720,305492045,00%582,64
BT-2221,16831931,58%0,00
Vickers Medium Mk. III3123,741951968,42%468,06
Churchill III 5522,896011936,84%891,41
VK 16.02 Leopard5266,392981844,44%663,35
Marder II3306,442181855,56%937,23
Kunze Panzer 9631,894351844,44%367,64
Object 252U Defender 8681,834171822,22%383,24
M-II-Y71325,889561770,59%2161,03
Škoda T 27 8746,765421735,29%653,59
SU-54176,252381656,25%350,22
ST vz. 394165,272891560,00%436,70
Konštrukta T-34/1007352,335331566,67%498,61
SU-100Y 6501,733841533,33%556,64
GSOR 1010 FB 8579,334151533,33%336,24
Vickers Medium Mk. II2117,001651450,00%428,97
10TP3192,003451464,29%808,29
Pz.Kpfw. 38 (t)3318,574331450,00%1414,99
A46 6138,432741442,86%164,06
M2 Light2137,622091353,85%478,50
Renault FT 75 BS2126,001141258,33%709,37
Charioteer8898,924001250,00%749,07
T6 Medium4151,172481275,00%341,63
7TP297,361671145,45%139,67
T1 HMC2141,731561154,55%753,87
Vickers Mk. E Type B2100,911161136,36%190,16
MS-1111,45381118,18%0,00
Cruiser Mk. III3109,181501145,45%300,52
T71 CMCD7227,643321118,18%189,17
Pawlack Tank6488,185311145,45%552,46
CS-52 LIS 8525,365241154,55%461,10
Pudel 6389,803731040,00%390,26
D2333,00571020,00%0,40
P26/404515,603541040,00%1289,74
Cruiser Mk. IV4233,302371060,00%728,34
Char Mle. 75 9280,603251020,00%57,31
VK 168.01 Mauerbrecher 8707,404111060,00%746,32
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6270,703541050,00%302,30
T-54 first prototype 8389,004991070,00%449,75
112 8825,806601040,00%694,63
Strv m/40L386,00160955,56%171,51
M4A1 FL 10 6439,33519955,56%630,16
Fiat 3000161,50159850,00%122,54
Renault FT164,5088825,00%108,07
50TP prototyp 8419,63424837,50%144,51
Renault NC-31176,88184862,50%349,37
D1228,50124850,00%88,26
T18 HMC324,7571850,00%114,92
IS-2-II8177,38253825,00%0,00
T-29 3354,88364850,00%1116,00
4TP165,57145771,43%315,89
Type 1 Chi-He4253,43325728,57%578,33
Pvlvv fm/42240,57134757,14%216,18
Type 97 Te-Ke 251,86138742,86%34,61
M374270,43253757,14%851,86
Loyd Gun Carriage237,2959728,57%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6272,71381742,86%416,76
Strv m/382151,67200666,67%631,18
Tiger I71746,83981650,00%2733,51
M14/41263,17110633,33%0,00
DS PZInż5421,00325650,00%806,09
T-26297,00206666,67%495,20
60G FT521,33153616,67%3,10
WZ-131G FT6177,17385666,67%264,94
Universal Carrier 2-pdr2100,50100616,67%165,79
BZ-1668871,83591633,33%606,48
Churchill Gun Carrier6122,00232650,00%119,38
Object 283 9792,17547633,33%521,52
Strv fm/21112,8093540,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)219,4089520,00%0,00
P.435449,80305540,00%922,68
Leichttraktor159,8093540,00%23,77
Pz.Sfl. IC 4240,80295520,00%455,02
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3353,60432580,00%978,44
Type 97 Chi-Ha3206,75301450,00%589,63
Panzerjäger I285,00131475,00%325,43
AMX 13 F3 AM692,75309475,00%261,00
AT 77237,25322450,00%99,99
AEC Armoured Car5215,75163425,00%183,44
AMR 35 253,00187450,00%115,81
M48A2 Räumpanzer 8709,75657475,00%843,13
Kanonenjagdpanzer 105 8631,00435425,00%362,11
Patton the Tank 9529,75415450,00%330,79
Bofors Tornvagn 8436,75431425,00%166,50
T78 6100,25239450,00%107,11
T-44-100 8727,75423425,00%582,78
Chi-Ni226,3311830,00%2,26
Type 4 Chi-To6280,3317130,00%233,33
M22 Locust 3148,00321333,33%333,66
T1E6 232,00162366,67%244,52
Fantôme 9917,0027130,00%545,36
LT vz. 352146,0015620,00%534,27
Renault Otsu1303,50233250,00%1372,31
TVP VTU Koncept8817,50665250,00%1055,34
Škoda T 509501,008582100,00%389,48
Škoda T 17747,508820,00%0,00
Semovente M415483,50424250,00%962,14
Wespe3300,5016020,00%873,13
T-34-2G FT7364,507082100,00%474,46
Renault FT AC278,50197250,00%121,27
Waffenträger auf E 10010274,00494250,00%157,30
Black Prince II 7439,50416250,00%362,56
SU-2-122 568,5015620,00%0,00
L-60 2131,50370250,00%583,67
Light Mk. VIC 2116,00367250,00%517,18
LTP 357,00201250,00%96,13
Valiant 5592,0029220,00%1177,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,5094250,00%88,26
43 M. Toldi III 3396,50409250,00%2086,54
Vickers Medium Mk. I184,001651100,00%465,89
M4A3E8 Sherman6559,0018810,00%1007,03
SU-18255,007110,00%48,31
Semovente M43 Bassotto60,0013810,00%0,00
Panzerwagen 39 3189,004921100,00%747,84
Achilles6154,004461100,00%261,00
VK 30.02 (M)6608,0024910,00%939,50
BT-5331,006310,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5495,0051310,00%1098,06
T-34 with L-11 4672,006811100,00%2819,72
M4-85 5138,0026910,00%16,53
Convert. Medium Tank T3 363,0023310,00%0,00
ARMT 50,0012610,00%0,00
KV-1SA 5805,0038810,00%1869,66
M16/43 Sahariano 3387,004201100,00%1194,44
Matilda Black Prince 50,004510,00%0,00
Sexton I 3250,003981100,00%870,49
T7 Combat Car 20,002021100,00%261,00
Pz.Kpfw. KW I (r) 51054,0097210,00%1952,01
A25 Harry Hopkins I 4256,004631100,00%777,68
M4A1 Revalorisé 80,0014010,00%0,00
WZ-120-1G FT 81336,0023510,00%997,16

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2026
Rütbe: Acemi
Katıldı: 06/07/2025
Ayrıldı: 03/08/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 30/06/2022
Ayrıldı: 07/02/2025
Rütbe: Er
Katıldı: 30/06/2022
Ayrıldı: 24/12/2024
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 27/12/2021
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 26/02/2021
Ayrıldı: 12/03/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 25/11/2020
Ayrıldı: 21/02/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 06/06/2022
Ayrıldı: 29/06/2022
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 27/11/2021
Ayrıldı: 26/12/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 07/05/2021
Ayrıldı: 24/11/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 19/03/2021
Ayrıldı: 04/05/2021
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/10/2020
Ayrıldı: 04/11/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 05/11/2020
Ayrıldı: 06/11/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/11/2020
Ayrıldı: 23/11/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/12/2019
Ayrıldı: 29/12/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 04/01/2020
Ayrıldı: 23/07/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 10/04/2019
Ayrıldı: 23/12/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 23/08/2020
Ayrıldı: 20/09/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/11/2018
Ayrıldı: 07/04/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 16/01/2017
Ayrıldı: 29/01/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 27/04/2016
Ayrıldı: 13/01/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/02/2016
Ayrıldı: 04/04/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 05/07/2015
Ayrıldı: 17/10/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 27/03/2015
Ayrıldı: 27/06/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/02/2015
Ayrıldı: 08/03/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/07/2014
Ayrıldı: 12/02/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 05/05/2014